PDA

Pogledaj cijelu verziju : City of Villains & City of Heroes



Nefarnius
17-01-2006, 14:29
Ajmo ljudi ko ovo igra?
Mogli bi u 5-6mj napraviti Cro clan!

http://www.cityofheroes.com/
http://eu.cityofvillains.com/

M@nkey
17-01-2006, 19:32
Znaš da ja igram i CoH i CoV.

Nefarnius
17-01-2006, 19:58
znam, mislio sam možda to igra još netko sa foruma!

Nefarnius
22-01-2006, 18:43
Ako tkoga zanima, ili želi kupit igru, imate u algoritmu, a sve ostale informacije potražite na http://eu.cityofvillains.com

Nefarnius
22-01-2006, 18:44
Ako tkoga zanima, ili želi kupit igru, imate u algoritmu, a sve ostale informacije potražite na http://eu.cityofvillains.com

zmrz
31-03-2006, 14:17
ja ju igram vec oko godinu i pol na FREEDOM serveru pa ak ste tamo bilo bi super da se nademo i napravimo svoju super grupu.
E da ja igram samo villane od kada su izasli od heroja sam ostavio samo 3 lika 10 ostalih su mi villani a jedno prazno mjesto ceka za novi lik sad kad dode i7.

Nefarnius
11-04-2006, 18:11
jel istina da su ukinuli pretplatu?

str33t6l0w
13-04-2006, 22:59
akosu ukinuli pretplatu onda bi i ja mogo pocet igrat :D

unknown
14-04-2006, 09:54
ako su ukinuli pretplatu to će biti navala

Büre
19-04-2006, 10:43
Molio bih pomoc!!!!
Htio bih kupiti jednu od ovih mmorpg-a, ili city of heroes ili villanse, pa vas molim da mi kazete razliku izmedu njih koja valja sta je, sta nije, i kolko se mjesecno placa, bonovi ili sta vec?!!!!!!
UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!!!! :D :pray:

Druid
15-06-2006, 19:12
mene isto zanima City of Vilianse pa ako netko zna vise nek javi! Zmrz...si ti kupio orginalnu igru ili piratsku pa si napravio pirtski account? i kolko ljudi taj server podržava?

revenion
15-06-2006, 21:24
daj nemoj pisat o ilegalnim stvarima daj procitaj ovo kao svi mi viewtopic.php?t=7 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=7)Sinace ce lockat ili izbrisat temu ok

Druid
16-06-2006, 09:26
Sry cisto sam zaboravio...sorry

Sonic_Moronic
16-06-2006, 11:13
E daj napravi anketu ko igra City of Villians a ko City of Heroes. U anketi nemoj stavit " nijednu" jer to samo zbunjuje, onaj ko nema neka ne odgovara. Pa da vidim šta je bolje nabavit

Nefarnius
17-06-2006, 13:27
de jesu ukinuli pretplatu ili nisu????
Neznam zaštoo neće? Pa NCsoft je napravio i ove igre i guild warse, a guild nemoraš plaćat!!!!

Awspuh
17-06-2006, 13:41
http://uk.cityofheroes.com/faqs/answer/ ... t_updated/ (http://uk.cityofheroes.com/faqs/answer/is_there_a_subscription_fee_for_city_of_heroes_how _much_is_it_updated/)

Tarzan
16-08-2006, 21:25
znaci guild wars nemaaju preplate?

Lobotomist
27-09-2006, 15:47
Bok ljudi!

Jer jos neko od vas igra COX ?!

Ako da , javite se na moj globalni nick @Lobotomist

WiseOwl
04-10-2006, 19:35
City of Villians vs City of Heroes
ja kažem: ISTO SRANJE DRUGO KINESKO PAKOVANJE

WiseOwl
04-10-2006, 19:36
znaci guild wars nemaaju preplate?


Šta si ti pao sa Marsa?

Dreamer Deceiver
04-10-2006, 19:43
znaci guild wars nemaaju preplate?


Šta si ti pao sa Marsa?

:rotfl:
misliš sa drveta ? :rotfl:

što se tiče tem,e ja bi rađe igro city of villians jer mi je uvijek fora igrat s negaticima

str33t6l0w
05-10-2006, 18:37
dok ne ukinu pretplatu necu igrat :d sad cu uzet GW pa cu to igrat dok ne ukinu pretplatu... a onda COX dolazim :D

Sonic_Moronic
05-10-2006, 20:40
Ak se ne možete odlučit kupite algoritmov dupli paket koji ima obadve igre... Izgleda da je pcplay u dosluhu s njima rekao im je za ovu temu :D

Lobotomist
06-10-2006, 10:40
Taj sam kupio

Dibijes obje igre za cjenu jedne + 2 mjeseca besplatnog igranja +15 dana trial

znaci 75 dana besplatnog igranja

sto je dovoljno za svaki mmo (da ti dosadi 8) )

W1k1n6
06-10-2006, 11:52
Taj sam kupio

Dibijes obje igre za cjenu jedne + 2 mjeseca besplatnog igranja +15 dana trial

znaci 75 dana besplatnog igranja

sto je dovoljno za svaki mmo (da ti dosadi 8) )
Uzeo si mi riječ iz usta. Dakle, na konkretno pitanje da li je ukinuta pretplata, odgovor glasi NIJE, kao što nije ukinuta ni za WoW, no milijunima igrača to ne smeta.
U jednom od idućih brojeva PC Playa biti će recenzija (čim Voightkampf stigne do bar 50. levela :)

str33t6l0w
06-10-2006, 15:26
e tocno.. za 75 dana ce igra vec i dosadit :D.. a ako mi se bas stvarno sviđa onda mogu nastavit plačat (oko 60-70kn je pretplata ako sam dobro izračuno)...

a recenzija ce bit.. super.. a kojeg djela?? COH ili COV???

Lobotomist
08-10-2006, 15:46
Za koji mjesec kad dodje do 50 nivoa ... lol :rotfl:

Ja vec mjesec dana igram i tek sam na 17 nivou ... :?

cr33p
04-12-2006, 19:11
w kolka je cjena tog combined edition-a :? :? :?

Chieftain
04-12-2006, 23:16
U algoritmu ti je 200 kn (tocnije 198.99 kn)

cr33p
05-12-2006, 09:26
thx.znaci dvije igre za 200kn

btw:ak igras na kojem serveru igras????

Chieftain
05-12-2006, 11:18
ne ali mozda cu si kupiti... muci me ovo placanje s karticama

cr33p
05-12-2006, 12:26
ma ja mislim da ncsoft ima one kartice za igranje ko wow.... :?

Chieftain
05-12-2006, 21:29
znam ali nema za kupit u hrvatskoj

zmrz
07-12-2006, 12:18
upravo sam procito recenziju u novom pcplay-u i nije losa al me razljutilo jer su igru igrali mozda 10-ak sati. naime rekli su da nema plasteva - LAŽ
ima ih samo moras doc do lvl 20 i odradit posebnu misiju da bi ih dobio . isto tako niti ni jedna rijec o bazama koje svaka supergrupa (guild) moze gradit a izbor uredenja je fenomenalan.
Isto tako nije tocno da nema craftanja u igri - ima i to su posebne stvari za bazu koje ti itekako trebaju.
nije tocno da nema loota - ima al ga dobijas automatski i to je random i zove se "salvage"- s tim craftas stvari za bazu

Ja i moja 2 frenda igramo ovu igru vec vise od 2 godine, cak sam i deckima ponudio pomoc u igri da im sve pokazem za recenziju al su me odbili (nekuzim zakej jer po recenziji vidim da im je itekeko trebala)

Za sve vas koji se odlucite igrat ovu igru pazite pri kupnj i pitajte za koje servere je igra. EURPSKI ili AMERICKI

MOj savjet je da kupite igru za americke servere jer velika vecina tu igra
Eurpski server je tek nedavno izaso pa nema puno ljudi
A i ja i moji frendovi igramo na americkom - FREEDOM serveru pa vas pozivam da nam se prikljucite , nudimo vam pomoc u svemu od love do leveliranja,savjeta itd.
Nas troje imamo svoju bazu sa svim potrebnim stvarima- teleporti, med room , craft room itd.
mi nakon 2 godine igramo Villane jer +nam jeveca fora razbijat Heroje u pvp . hehee
PVP je jako brz i akcijski nabrijan , naravno ni o tome niti jedna rijec u recenziji.
ako itko treba neki savjet za igru slobodno mi se javite bit ce mi drago pomoc vam
mI SMO 3 STARE PRDONJE (PREKO 30) i PRIDRUZITE NAM SE U STVARANJU SUPERZLOCINACKE ORGANIZACIJE .
ko god da kupi igru volit ce ju - obecavam

Arbiter of Change
07-12-2006, 12:40
SNIP

Kako plaćaš?

zmrz
07-12-2006, 12:51
karticom - po meni to je najbolje

Arbiter of Change
07-12-2006, 12:56
karticom - po meni to je najbolje

E dobro kad imaš karticu. :D

zmrz
07-12-2006, 13:01
hehe nemam nego ima cura hehe, a prije sam preko kartice od frenda.
ja bez obzira kaj sam preko 30 godina star nemam karticu jer ih mrzim.
makar mislim da su sada dostupne gamingcards za COH/COV al nisam siguran jer se nisam raspitivo posto placam karticom.
steta kaj zbog te glupe kartice puno ljudi ne igra

cr33p
11-12-2006, 23:47
e jel se moze nekak obrisat acc i napravit novi???????? :?

BaggiNS-SHire
12-12-2006, 13:20
ne :fof:

cr33p
12-12-2006, 14:21
de stfu koji k ti sad seres sad cu te reportat :fof:

BaggiNS-SHire
12-12-2006, 16:07
molim?

molim ban za ovog usera

Kenyi
12-12-2006, 16:09
zasto zelis bann creepa ajde obrazlozi ?

cr33p
12-12-2006, 17:51
netreba skuzio sam 8)

BaggiNS-SHire
13-12-2006, 23:03
Ma sta si skuzio

ajde kad ces nabavit tu igru?

cr33p
15-12-2006, 19:42
vec ju imam :yuck:

BaggiNS-SHire
15-12-2006, 20:01
da samo što je moj post star pet godina :fof:

missocro
23-01-2007, 16:47
oni koji placaju city of heroes ili villains kreditnom karticom...zanima me kako se treba unesti broj kartice...
treba li samo pisati brojeve redom ili treba nakon svaka četiri stavit crticu(-)??

ja sam probo sa visom na oba nacina ali mi pise --refused (odbijeno) pa ne znam zasto?
ako neko moze pomoc bio bih mu zahvalan..

Eclipse24
27-01-2007, 17:40
E ovako. Čitao sam ovu temu i zaintrigirao me taj Coh/Cov pa imam par pitanja o njemu. Kupio sam i bug i pc play (12 mjesec) i sve je to lijepo ali imam još pitanja a i naišao sam na nekoliko kontradiktornosti... Inače bivši wow player (e neću igrat burning crusade...) ali nikad nisam igrao neki drugi mmorpg. No to je sad offtopic. U biti slobodno odgovarajte u vidu da su mi neke stvari jasne (kao ninje i ostala divlja deca).

1) Kolika je mjesečna pretplata, odnosno koliko se plaća. Koliko ja znam za razliku od wow-ovih 60 dana za 208 (mislim) kuna, ovdje se plaća 1 mjesec ili 3 mjeseca (dakle 30 ili 90 dana?) Pa eto koliko se plaća koje i ako postoje neke druge fore plaćanja recite (kartice zaboravite)

2)STa igra je malo starija koliko sam shvatio (neko je reko da je igra 2 godine) To je lijepo i ganulo me, ali kako grafika. Wow je isto malo stariji ali mi se ne sviđa grafika. Malo je predjetinjasta. Inače volim onu mutnu grafiku ili onu full stripovsku kao u freedom force. Je li to lijepo dočarano?

3)SAko i kad kupim igru. Zanima me koliko košta osnovni pekedž. Kako stoje stvari sa villain / hero. Imam neku bolest stick-it-to-the-man-neosis :pray: pa nekako uvijek završim sa badguyovima 8) . Iskreno volio bih si kupiti City of Villains onaj uber pack, sa karticama i svim ostalim sranjima. Košta 200kn. Običan pack u kojem imam obje igre je također 200kn (ako nisam nešto krivo shvatio). Jedino što me privlači kod delux cov-a je neka brija sa nekim lijepim insigniama. Isplati li se i koliko će mi onda nedostajati do-goodersi?

4)SPostoje li onda plaštevi ili ne? Nije da bi me bilo briga ako ne postoje jer bi ionako bio nešto u stilu spidermana (a zamisli spidya sa plaštom :fof: ) U čemu je štos sa nagradama za vjernost? Pošto se kao dobivaju onda smiju li se skidati i dodavati? Postoji li inventory (i hrpetine 6 slot bagova u startu hehe)? Ako se mogu mijenjati zašto se onda nemože mijenjati izgled kostima (ili može)?

5)SAko počnem igrati vjerovatno ću dovuć za sobom neku ekipu. Pa je logično pitanje kako pvp, postoje li raidovi u stilu wowa i uopće kako međuljudski odnosi. Obje recenzije kaže da su ljudi pristojni, u što - bez uvrede - čisto sumnjam. Što je to lackey?

6)SEkonomija? Postoji li auction house i takve stvari gdje mogu dizati cijene copper barova i ostalog smeća da zagorčam život low-be njubovima. Jedni kaže da ne postoji loot ni item craft. Drugi kažu da da. To vjerovatno nije tako mistično kao 'Na rubu znanosti' pa vjerovatno je jednostavno pitati (zašto nikad ne pitaju vanzemaljce postoje li!!!! duh)

7)SPostoji li CoH/CoV verzija thottbota? Nije lose ako je nema ako su questovi jasno (sto se nemoze reci za WoW)

zmrz
13-02-2007, 11:24
eto nisam bio 10-ak dana tu pa malo kasnim sa odgovorom al nadam se da ce pomoc.

1. pretplata je 14$ . i imas pakete od 3,6,9, 12 mjeseci pa je jeftinije. ja placam preko kartice , moji frendovi isto tak da neznam za drugi nacin al ziher ima pitaj u algoritmu tam ima za kupit igra, mozda oni znaju nekej više.

2. Ak imas mrak mašinu ko moj frend onda je jebena kad sve stavis na high. ja sam jako zadovoljan jer ima taj stripovski štih.

3. pitaj u algoritmu kolko kosta neznam napamet. Mozes i bez to paketa ,tu dobijes pa stvarcica koji te nece ucinit nista boljim u igri. tek da znas kad kupis paket sa obe igre i dalje ces placat 14$ al imas pristup i jednoj i drugoj igri.

4. Postoje. to je nagrada kad dodes na lvl 20. Te nagrade za vjernost se mjere koliko si mjeseci u igri pa dobijes neke stvari za određen broj mjeseci. ja sam na primjer nakon 15 mjeseci igre dobio posebnu moc za stalno - jako korisno.

inventori ne postoji. Kostim se moze mjenjat kad got očes i ima nekoliko milijardi kombinacija tak da nema sanse da izgledas ni priblizno isto ko neko drugi osim kad se dogovorite a to zna biti fora.

5. PVP je brz i zanimljiv, ponavljam jako brz. Postoje raidovi na . u igri svaka supergrupa (guild) moze imat svoju bazu tak da ako igras Villana mozes napast bazu od igraca heroja i krast im stvari po bazi =).
Ljudi su prilicno ljubazni jer ima dosta odraslih koji igraju . Pa ja i moja ekipa smo ti svi preko 30 Valjda zato kaj smo generacija koja je odrasla sa stripovima pa smo malo nostalgicni jer sad mozes igrat kaj si nekada citao. =)

6.Lackey. - to omogucava da lvl 50 igrac igra skupa sa lvl 1 igracem. ako sam ja lvl 50 a ti lvl 1 ja tebe - lackey i ionda si ti lvl 49 pa mozemo skupa igrati i dobijat exp.
Nema loota u smislu da dodes do mrtvog moba i sad ti lootas. u igri automatski dobijas četri stvari.
Influence - lova
inspiration- za kratkotrajno nabrijavanje tipa +25% damage na 30 sec
Enchansment- Za permanentno nabrijavanje moči -kao npr 33% damage boost
salvage- s tim radis ganove ,compove,teleporte itd za bazu. a koristis ih u bazi kad napravis workshop

7. Neznam

Eclipse24
13-02-2007, 20:12
cuj fala. stvarno razmišljam da si to kupim

unknown
13-02-2007, 21:49
nemoj uskoro će izaći marvel and dc mmo koji radi ista ekipa koja je napravila ovaj mmo

Eclipse24
13-02-2007, 22:19
navodno dobar?

zmrz
16-02-2007, 13:48
da i ja cekam marvel al to nebu tak brzo kolko sam cito nebu ove godine.
ak kupis igru raspitaj se koja je verzija americka ili evropska.
mi igramo na americkom serveru - FREEDOM pa ak se oces igrat sa nama preporučam američke servere.. imaju i vise ljudi a i mi ti mozemo puno pomoc

Nodakim
15-02-2008, 14:54
Doh,kupio igru,i tijekom skidanja update uvijek mi se freeza,ono wtf?
mogu nekako drukcije skinuti update?
kupio sam ovah coh i cov good vs evil combined edition

Icey Joe
17-02-2008, 21:55
hoće li ovo ikad bit besplatno

rf online je popustio zašto nebi i oni mogli

gtaIvan
08-03-2009, 11:11
nemoj uskoro će izaći marvel and dc mmo koji radi ista ekipa koja je napravila ovaj mmo


e da to.vidio sam coh i sviđa mi se.ali sam čuo da izlazi ovo.pa je bi mi mogo reć pun naziv te igre

LukA33
29-12-2010, 23:00
trebao bi pomoc u vezi ove igre,

znaci ovako, napravio sam trial i sve fino instalirao ali sad kad pokusam drugi put upalit igru ne mogu jer me glupi updater stalno trazi da instaliram igru o_O

molim vas pomozite

DJ Not Nice
29-12-2010, 23:11
Teško da će ti itko znati odgovoriti o čemu se točno radi,
stoga ti preporučujem da čekiraš ovdje i javiš se suportu;
http://uk.support.ncsoft.com/cgi-bin/nc ... _topview=1 (http://uk.support.ncsoft.com/cgi-bin/nceurope_eng.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=1260&p_created=1105000657&p_sid=CeAPOLik&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPSZwX3NvcnRfYnk9JnBfZ3JpZHNvcnQ9JnBfc m93X2NudD01MzcsNTM3JnBfcHJvZHM9NTUmcF9jYXRzPTAmcF9 wdj0xLjU1JnBfY3Y9JnBfc2VhcmNoX3R5cGU9YW5zd2Vycy5zZ WFyY2hfbmwmcF9wYWdlPTE!&p_li=&p_topview=1)

Arbiter of Change
21-06-2011, 16:13
Po mnogima najbolji herojski MMO će uskoro ponuditi i F2P varijantu.
http://www.cityofheroes.com/news/freedo ... rview.html (http://www.cityofheroes.com/news/freedom/freedom_overview.html)

Q: Why is City of Heroes® moving to a hybrid model?
A: Simply stated, it's the right time. We've been planning this transition to Freedom for well over a year now. We believe this opportunity is the best way for us to provide more value to our devoted player base than ever before, as well as grow our leadership position in the super-powered hero online gaming space. Over the past few years, MMO players have been enthusiastically embracing "choice". By making the transition now, we're putting our stake in the ground as a leader in the industry, helping to define the future of the MMO gaming space.

http://i.imgur.com/4EuZ3.jpg

Sonic_Moronic
21-06-2011, 16:37
Jebeno, to je jedan od par MMO-a koji me baš zanima već godinama, isprobat ću.

Norther
29-06-2011, 10:34
Jebeno, to je jedan od par MMO-a koji me baš zanima već godinama, isprobat ću.
this ^^

Arbiter of Change
28-09-2011, 13:16
F2P osposobljen.
http://eu.cityofheroes.com/en/about_fre ... erview.php (http://eu.cityofheroes.com/en/about_freedom/freedom_overview.php)

Wolfwrath
28-09-2011, 13:37
Skidam. Vjerojatno cu napraviti Brute villaina ili Tanka heroa. Ima već neki server gdje netko igra?

Wolfwrath
28-09-2011, 15:02
Edit mi isteko,pa moram ovako. Mogu reći da sam lagano razočaran, s obzirom koliko je ova igra bila popularna jedno vrijeme. Grafika je blago rečeno, očajna. 12-godina-u-zaostatku očajna. Borba je troma i nezanimljiva. Određen broj glupavih stvari (npr, potpuna nefunkcionalnost ESC. Ne koristi se dotični,nego se skoro sve mora ručno obaviti,npr. ići u meni ponovno da bih maknio window od opcija). Ukratko,vraćam se Championsima.

Sonic_Moronic
28-09-2011, 15:05
Igra je iz 2005, ne znam što si očekivao od grafike. Skroz je ok.

Wolfwrath
28-09-2011, 16:19
Ma,nije mi ni važna grafika ako je to pokriveno kvalitetom ostalih područja igre. Men se ne sviđa, ali brijem da će nekima biti dobra.

Arbiter of Change
01-09-2012, 00:28
Gase igru iz vedra neba. Koji đavo?
http://na.cityofheroes.com/en/news/news ... nk_you.php (http://na.cityofheroes.com/en/news/news_archive/thank_you.php)

In a realignment of company focus and publishing support, NCsoft has made the decision to close Paragon Studios. Effective immediately, all development on City of Heroes will cease and we will begin preparations to sunset the world's first, and best, Super Hero MMORPG before the end of the year. As part of this, all recurring subscription billing and Paragon Market purchasing will be discontinued effective immediately. We will have more information regarding a detailed timeline for the cessation of services and what you can expect in game in the coming weeks.

Sonic_Moronic
01-09-2012, 00:30
Ima valjda 5 igara jednake tematike sada. Neka umre.