PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA San Andreas Bug - HELP!!!



R@PTOR
29-11-2006, 15:34
Pozdrav svima. Imam jedan gadan problem u GTA-SA. Odavno sam prešao Storyline misije. I sad sam poželio proći igru 100%. Dobro je krenilo i sve ali naravno morao se dogodit glupi bug! Nemogu proći taxi sub-misije. Uđem u taxi i krenem prelazit i kaze mi There are no fares nearby. Keep looking. I ja vozim i vozim (pokraj hrpe ljudi) i nitko nece u taxi a ovo cijelo vrijeme piše. Ima li ko kakvo rješenje tipa nekakav bug fix ili slično? Nisam koristio cheatove u igri a i cuo sam da se i drugima dogđa ovaj bug nakon završene pilotske škole!!!

Prince-Artas
29-11-2006, 21:58
imaš 1.1 patch?

icecoldkilla
29-11-2006, 22:44
Pozdrav svima. Imam jedan gadan problem u GTA-SA. Odavno sam prešao Storyline misije. I sad sam poželio proći igru 100%. Dobro je krenilo i sve ali naravno morao se dogodit glupi bug! Nemogu proći taxi sub-misije. Uđem u taxi i krenem prelazit i kaze mi There are no fares nearby. Keep looking. I ja vozim i vozim (pokraj hrpe ljudi) i nitko nece u taxi a ovo cijelo vrijeme piše. Ima li ko kakvo rješenje tipa nekakav bug fix ili slično? Nisam koristio cheatove u igri a i cuo sam da se i drugima dogđa ovaj bug nakon završene pilotske škole!!!


meni se ovo nikad nije dogodilo uvijek mi je pisalo da neki covjek hoce uc u taxi

R@PTOR
30-11-2006, 00:15
To sa patchem sam pokušao i taj patch bi trebao zamjenit gta-sa old file. Međutim meni taj old file nemože zamjenit jer igra mi nije verzija 1.0 (izgleda da je moja neka druga, valjda 2.0 - nisam je ja upgradeo nego sam izgleda već kupio 2.0 - to je i meni čudno a kupio sam igru cim je izašla), ili je možda neki drugi razlog zašto nemogu instalirat patch? Cak sam nasao i unpatcer koji vraća igru na 1.0 ali kad i njega pokrenem onda mi kaze da mi je gta-sa file nepoznata verzija - ako nije verzija 1.0 niti 2.0 onda šta je???

Prince-Artas
30-11-2006, 19:21
to mi smrdi na c.rack, reinstaliraj igru, i stavi onda patch
ps sačuvaj sejvove prije reinstala

pHo3nyX
30-11-2006, 20:31
Inače to se i meni događa. Prešao sam 99% i onda nemogu jeb*** taxi preći jer neće kupiti ljude. Isto sam isao staviti patch i isto mi nije htio, pisalo da mi je verzija SA kriva ili tak nešto.

icecoldkilla
01-12-2006, 11:27
to mi smrdi na c.rack, reinstaliraj igru, i stavi onda patch
ps sačuvaj sejvove prije reinstala


probaj ovo :D

R@PTOR
01-12-2006, 17:27
to mi smrdi na c.rack, reinstaliraj igru, i stavi onda patch
ps sačuvaj sejvove prije reinstala
Nije c.rack, ali ovo ću probat.

R@PTOR
02-12-2006, 20:37
Uspija sam instalirat Europe Patch V.1.01, i glupi taxi bug je osta!!! Izgleda da neću moć završit igru 100%... shit... a ispočetka mi se neda igrat previše san sada toga proša... :twisted:

Teon
02-12-2006, 21:17
Uspija sam instalirat Europe Patch V.1.01, i glupi taxi bug je osta!!! Izgleda da neću moć završit igru 100%... shit... a ispočetka mi se neda igrat previše san sada toga proša... :twisted:

To se i meni dogadjalo, no samo u Los Santosu, vjerojatno si probao u drugim gradovima (no meni je radilo samo u San Fierru, a zadnje sto sam napravio je bio onaj BMX challenge u Los Santosu)