PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vaš(i) guild(ovi) (WoW)



Imothep
16-01-2006, 21:29
Ovdje napišite nešto o vašem (ne mislim da ste vi osnivač, nego da igrate u tom guildu :P) WoW guildu

Ja sam u Young CROws guildu. Inače je to cro guild u kojem su većinom (skoro svi) Hrvati, a ima i članova iz susjedih zemalja, uglavnom, naše govorno područje. Young CROws je "ogranak" Circle Of CROws guilda, u kojem su članovi do 40.lvla, a nakon toga slijedi premještanje u Circle Of CROws. Vesela ekipa, nema šta :))

Site

http://www.circleofcrows.com

Site je tu tek toliko, više se koristi forum :)

dEmEnTeD
16-01-2006, 21:39
Jeste li horda ili savez i na kojem serveru igrate?

Imothep
16-01-2006, 21:45
LOL, skroz zaboravih na to :)

Hordaši smo, server Darksorrow

dEmEnTeD
16-01-2006, 21:51
LOL, skroz zaboravih na to :)

Hordaši smo, server Darksorrow

imam jedno skroz nOOb pitanje:

Mogu li ljudi s američkom verzijom igre igrat skupa s onima koji imaju europsku verziju igre?

Imothep
16-01-2006, 22:58
Ne, američka verzija s kojom dobiješ američki cd-key je samo za američke servere

dEmEnTeD
16-01-2006, 23:21
Ne, američka verzija s kojom dobiješ američki cd-key je samo za američke servere

Koju mi se verziju više isplati kupiti jer sam čuo da Blizzard zajebava što se europskih servera tiče?

P.S.:Ona lista servera na službenoj stranici WoW-a je li se odnosi na eu. ili amer. verziju igre ili pak na oba dvije?

Imothep
16-01-2006, 23:26
Nisam čuo ništa u vezi "zajebavanja"

Svejedno ti preporučam EU verziju zbog pinga. Sigurno bi ti bio veći ping na US serverima

Na http://www.worldofwarcraft.com/Sti je lista US servera jer je ovo službena stranica US verzije, a http://www.wow-europe.com/en/Sti je od EU verzije, i tu je lista EU servera

BTW, nemojmo više OT :wink:

Kefa
20-01-2006, 00:08
Ja sam clan gilde "Vindication". Totalno mixana gilda, sve od par amerikanaca, svedana, danaca, engleza etc. Igramo na Shattered Handu. Vesela ekipa i imamo solidan progress u PvEu. (Ne raidamo bas puno ^^)

Stranica: http://www.vindication.hewwo.com

Awspuh
20-01-2006, 01:18
hehe kefa eto tebe.Zumb ovdje ( sjećaš se valjda -_- )


anyhow,ja sam isto u CROws guildu

Nefarnius
28-01-2006, 19:42
imothep kada kupim igru doći ću i ja u vaš guild.

Osse
01-02-2006, 16:23
posto imam 2 charactera opisat cu oba guilda

Osse tauren druid na Bloodfeatheru
Guild se zove CROATIAN INQUISITION(pvp guild,Horda) lijepa ekipa Hrvata,svi smo jedan za sve svi za jednog...Chillibar i Urkho su mi posebno cool.Imamo oko 8 lvl 60-ca ja mislim.Guild u razvoju.

Betrion gnome warlock na Sylvanasu
Guild se zove Balkan(pvp i pve guild[vise pve]Alliance) ima nas 200+(guild leader nece da brise likove koji su ocito izbrisali charactera..tek nakon mjesec dana ne igranja ih brise).FTW tipovi su Svinja,langcroatia,perun i mnogi drugi.Imamo 15+ 60-ca ja mislim.

Imothep
02-02-2006, 20:17
imam ja lika u balkanu, došao sam malo do kazya da vidim šta ima tamo 8)

MankyBoy
03-02-2006, 19:19
Pa ovako TheDarkEMbrace je jedna ozbiljna guilda, samim time što završimo BWL u 2 dana to dokazuje... Savez, server je Neptulon. TDE je jedna od najboljih guild od saveza uopće... Evo ja vam sa ponosom kažem da imam full epic tier 2 set (Dragonstalker) ! ;DDD

Xlord
04-02-2006, 16:20
PARABELLUM RULZ!!!!!!!!!!!! :pray: :pray:

Nefarnius
04-02-2006, 22:28
A šta ljudi više igraju, PVP ili Normal?
Ako znate napišite PvP servere i neke cro guildove na njemu.
Koja je razlika između normal i PvP-a uopće?

Apriori
06-02-2006, 14:29
A šta ljudi više igraju, PVP ili Normal?
Ako znate napišite PvP servere i neke cro guildove na njemu.
Koja je razlika između normal i PvP-a uopće?

Sve ovisi o afinitetima.
Po defaultu cim izaberes server si u PvP ili PvE/normal modu.
npr. Korga'll je cisti Pvp server i bitke se vode bez milosti. Ipak i na njemu ima guildi koje su npr. vise orijentirane za rjesavanje questova, instance i sl.
Ljudi s iskustvom sa USA servera uvijek ce reci kako se nekada puno vise "šoralo" i sve bilo puno sirovije i bolje.
Naime u pocetku nisu postojali BG (battle ground) podrucja i jedino se moglo obracunavati kroz raidove na protivnicke gradove ili prilikom susreta.
Ukoliko volis mirniju igru izaberi PvE/normal server i vjerujem da ce ti biti interesantno. Ukoliko zelis borbu s nekim tko sjedi za nekim kompom u bilo kojem dijelu svijeta, i zelis "kick his ass" onda je izbor jasan :-)

Red)-(ead
09-02-2006, 19:59
A šta ljudi više igraju, PVP ili Normal?
Ako znate napišite PvP servere i neke cro guildove na njemu.
Koja je razlika izmeðu normal i PvP-a uopæe?

Kada sam kupio igru (Collector Edition via eBay), otisao sam na Earthern Ring (RolePlay server, odnosno RP) jer mi je par frendova bilo gore. I naravno, kad je ekipa u redakciji pocela igrati, samo su se zaredale uvrede u stilu "papcino, ne igras PvP server, tamo smo face, ovdje si siguran" i tako dalje i tako blize.

Jedini je problem sto ja na ER-u igram pretezno u PvP modu i negdje na 43lvlu sam po prvi put otisao u Battlegroundse... do tada, van BG-landa sakupilo se 839 killova, od cega je cca. 200 killova otislo na dueling.

Usporedbe radi, par "faca" s PvP servera - su na lvl57 i 60 nivou imali cca. 80, odnosno 140 killova.

Zakljucak je vrlo jednostavan: na PVP serverima sve je divlje i koljacina konstantna, ali meni se ne svidjaju ideje gank squadova ciji je jedini cilj zasmightati quest givere.... preferiram normalno igranje, a ako na PvE serveru zelis igrati PVP, univerzalna komanda jest - /pvp.

Go figure.

Sto se klanova tice, ja sam vjerni Wildfireovac. Ludi tabard, 150 likova (160 accounta), 40+ su LVL60, ide se laganini u ZG, sredjuje oprema za MC i slicno...

Cyric the BLood God
10-02-2006, 18:10
Pa kolko sam ja cuo Circle of Crows se je raspo prije nekoliko dana znam to jer su mi frendovi tamo ja igram samo sa alijima pa sam na serverima Neptulon,Twilaghts Hammer,Agrammar(Order of Crazy Croatians)
:rotfl: :rotfl:

JedimiNjoke
12-02-2006, 23:43
Ima tkđ. na Aggramaru guild Servants of Lolth (nije isključivo hrvatski al nas u prosjeku ima najviše :D) Pa ak netko tamo igra nek posta ovdje pa ga invitamo :D Imamo oko 35 lvl 60 igrača

Cyric the BLood God
16-02-2006, 10:35
Perun primate rougove lvl 39 :kill: :kill:

jer se OCC raspada svaki dan nas je ok 10 online osim vikendom kada nas je bilo 14 pa smo isli u raid na SM :boohoo: :boohoo:

Finix
17-02-2006, 14:28
Na Ragnarosu (PvP) ima HR only guild Dominion (mislim da ima i par susjeda) nastao pred mjesec dana. Rasturaju ZG i MC (sem ragnarosa za sad). U njemu se nalaze lvl60 only koliko znam. Za manje levele imate only HR guildove The Blades i Reborn, po 60tom levelu se ide u Dominion.

Ja sam pak u internacionalnom guildu Nefarious ima mjesec dana, BWL farm status. Rekord 2h46min Raz-Nefarian. Najjaci guild daleko na Ragnarosu. :.)

Wizard
17-02-2006, 23:05
Ima li iko na Skullcrusheru?? :friends: :friends: :friends:

blozer
17-02-2006, 23:36
Jel bi mi neko mogao posuditi svoj acc. na 1 sat..
Htio bi si napraviti lika i malo probati kako to ide..
Da vidim jeli se isplatiti kupit..imam sada oko 600kn razonode pa da vidim jeli vrijedno toga...Ili da uopće me probam, , da se ne navućem :(

M4mut
18-02-2006, 12:44
Jel bi mi neko mogao posuditi svoj acc. na 1 sat..
Htio bi si napraviti lika i malo probati kako to ide..
Da vidim jeli se isplatiti kupit..imam sada oko 600kn razonode pa da vidim jeli vrijedno toga...Ili da uopće me probam, , da se ne navućem :(

ma nego...odma ti dam acc i pass :)

oš i broj kreditne? oš bananu?

JedimiNjoke
18-02-2006, 13:52
Perun primate rougove lvl 39 :kill: :kill:

jer se OCC raspada svaki dan nas je ok 10 online osim vikendom kada nas je bilo 14 pa smo isli u raid na SM :boohoo: :boohoo:

Addaj me u friends pa vidi kad sam online te me /whispaj. Dogovorit ćemo se nešto :D

frank24
07-03-2007, 20:36
Ja sam u LEGENDS OF OUTLAND-u. Novi guild na Karazhanu (pvp). Prima se igrače levela 20-70. Guild master je Zatarra. Mora se znati engleski, ali su svi u guildu jaki kolegijalni i pomažu ti kad ti treba. Zadovoljan sam. :D

Mort
10-03-2007, 18:35
U kojem ste vi guildu i kojem realmu? ja bi napravio novog lika a neznam gdje...

M4mut
10-03-2007, 18:47
U kojem ste vi guildu i kojem realmu? ja bi napravio novog lika a neznam gdje...

imaš sad novonastalu gildu Specijalci na Karazhan PvP realmu, imaš sekciju njihovu na ovom forumu pa malo vidi

Mort
10-03-2007, 21:53
Ima tkđ. na Aggramaru guild Servants of Lolth (nije isključivo hrvatski al nas u prosjeku ima najviše :D) Pa ak netko tamo igra nek posta ovdje pa ga invitamo :D Imamo oko 35 lvl 60 igrača

Ja sam napravio rogue night elfa u aggramoru... Mogu li se ja pridružit tvom klanu ako je allience?

JedimiNjoke
11-03-2007, 09:23
Ima tkđ. na Aggramaru guild Servants of Lolth (nije isključivo hrvatski al nas u prosjeku ima najviše :D) Pa ak netko tamo igra nek posta ovdje pa ga invitamo :D Imamo oko 35 lvl 60 igrača

Ja sam napravio rogue night elfa u aggramoru... Mogu li se ja pridružit tvom klanu ako je allience?

Hehe, malo si zakasnio. Nisam u tom guildu već duuugo... Trenutno sam guildless jer nemam TBC još. Kad ga nabavim vraćam se u stari guild - tamo mislim da nećeš moći - primaju samo lvl 70.

suljo
20-03-2007, 17:36
Pa kolko sam ja cuo Circle of Crows se je raspo prije nekoliko dana znam to jer su mi frendovi tamo ja igram samo sa alijima pa sam na serverima Neptulon,Twilaghts Hammer,Agrammar(Order of Crazy Croatians)
:rotfl: :rotfl:

Ima tkđ. na Aggramaru guild Servants of Lolth (nije isključivo hrvatski al nas u prosjeku ima najviše :D) Pa ak netko tamo igra nek posta ovdje pa ga invitamo :D Imamo oko 35 lvl 60 igrača
Jeste vi alliance guilduvi ako da onda je li primate noobove rogue night elfove

Gorky
21-03-2007, 16:50
Sylvanas server

Fallen Centurion, ima nas od svud, svi lvl-i za sad, pvp/pve

suljo
21-03-2007, 19:06
Sylvanas server

Fallen Centurion, ima nas od svud, svi lvl-i za sad, pvp/pve
mogu onda u taj guild napravio sam si novog lika orc warlock

Gorky
21-03-2007, 21:09
Mozes, da si napisao kak ti se zove lik, vec bi te pozvao da se pridruzis.

manijak za kompom
22-03-2007, 14:20
Ima jedan cro gil na bladefistu(to je PvP) zove se might balcanic legion

suljo
22-03-2007, 14:44
Mozes, da si napisao kak ti se zove lik, vec bi te pozvao da se pridruzis.
samo jedno pitanje jel vi igrate sa tbc ili bez tbc

24-03-2007, 16:47
Bilo bo dobro kada bi zazivio opet Order of Crazy Croatians ima dosta nasih ljudi na Aggramaru, a ne ovako da smo svi na svim stranama, dobro kako igrama na aggramaru od 10 mjeseca nezam bas svu ekipu ali svejedno

JedimiNjoke
25-03-2007, 01:23
Kupio sam TBC, na Aggramaru igram, guild Unseen Legion dok ne puknem lvl 70, onda se premještam u Chaotic Illusion - očistili Kara i Gruul`s lair. :)

lycancro
22-04-2007, 07:12
Ima jedan cro gil na bladefistu(to je PvP) zove se might balcanic legion

lol nemoj me nasmijavat :D kako moze biti hrvatski kad je balkanski :D

Rapttor
22-04-2007, 11:13
ja sam na Ahn'Qiraj serveru... u gildi sam u koju sam se uclanio samo zbog d best nejm ever....Booty Bay Surf Club :D

prcko
22-04-2007, 13:54
Korg'all server guilda Dependence(Bivši Transcendence ako je ko bio na serveru prije tbc-a).
Karazhan-clean
Grull'lair-clean
Maghteridon-20% best try

Gorky
26-04-2007, 00:45
Mozes, da si napisao kak ti se zove lik, vec bi te pozvao da se pridruzis.
samo jedno pitanje jel vi igrate sa tbc ili bez tbc

Igramo i sa i bez, al sam sad promjenio guild, sad sam The Burning Legion, tamo sam zamjenik sefu, ima nas oko 140, barem 50 nas je preko 50 lvl-a, od toga pola preko 60. Javi se ingame pa te primim ako jos hoces.

suljo
26-04-2007, 09:50
Evo da i ja objavim guild u kojem sam sad
Ime:Balkan Legion
Fakcija:Horda
Server:Karahazan
Primaju se igrači svih lvl-a

lycancro
26-04-2007, 11:38
Evo da i ja objavim guild u kojem sam sad
Ime:Balkan Legion
Fakcija:Horda
Server:Karahazan
Primaju se igrači svih lvl-a

sta pravite... grah na balkanski nacin? :rotfl:

Svinjoguz
01-05-2007, 14:39
Nihilum.

No-lifer guild.

Maghteridon EU

World 1st kils:

-Al'Ar(TK25)

-Lady Vashj(Serpentshrine Cavern)

-C'Thun

-Kel'Thuzad

-Gruul

-Doom Lord Kazzak

-Maghteridon

EU firsts

-twin emps

Ne nisam u toj gildi,samo im se divim(i žalim) kako su cijeli svoj život dali
wow-u

Spectre
01-05-2007, 15:04
<And Two Stealthed Rogues> - Horde
EU-Auchindoun (PvP) - dakle jedan od ovih TBC-release realmova, kao što je i EU-Karazhan

Kara - clear
Gruul's Lair - clear
Magtheridon's Lair - clear

suljo
01-05-2007, 17:08
Evo da i ja objavim guild u kojem sam sad
Ime:Balkan Legion
Fakcija:Horda
Server:Karahazan
Primaju se igrači svih lvl-a

sta pravite... grah na balkanski nacin? :rotfl:
stfu
Šta ti samo spamaš.

Keloson
02-05-2007, 08:22
Balkan Legion
Karazhan
Horda

GM= Beaster
Oficir= Balkanac

članova=40 domaćih...

pridružite se :)

suljo
02-05-2007, 13:30
Balkan Legion
Karazhan
Horda

GM= Beaster
Oficir= Balkanac

članova=40 domaćih...

pridružite se :)

Evo da i ja objavim guild u kojem sam sad
Ime:Balkan Legion
Fakcija:Horda
Server:Karahazan
Primaju se igrači svih lvl-a-.-

BlueFlaME
07-05-2007, 10:38
Guild: Blackened
Realm: Bloodfeather

Prije tbca u 3mjeseca presli smo sa zg-a na 4.bossa u aq40(tj. ocistili smo mc,bwl..)- i ne nismo no liferi bili
Sad smo postali malo spori,puno ljudi otislo, ali i dosta je doslo samo trebamo i skilled playere,jer dosta njih je doslo igrat tek na pocetku tbca.
Nismo hrvatska guilda nego mixana,Horda ofc.

lycancro
19-05-2007, 02:40
Šta ti samo spamaš.

...ne, smijem se tvojoj ideji :D

suljo
29-05-2007, 21:48
Osnovan guild
Balkan Forces
Al'akir
alliance
Svi su dobro došli.

Dreamer Deceiver
29-05-2007, 21:52
ima na executusu koji hvatski guild ? ili koji drugi dobar guild koji prima BE warlocka lvl 8 ?

Počeo danas, tamo su moji "frendovi" s privatnjaka koji su izdali moj guild, pa sam se odlučio vratiti WoWU da se osvetim :-x

Shadowhell
29-05-2007, 22:53
ima na executusu koji hvatski guild ? ili koji drugi dobar guild koji prima BE warlocka lvl 8 ?

Počeo danas, tamo su moji "frendovi" s privatnjaka koji su izdali moj guild, pa sam se odlučio vratiti WoWU da se osvetim :-x

gank?

Dreamer Deceiver
30-05-2007, 06:32
ima na executusu koji hvatski guild ? ili koji drugi dobar guild koji prima BE warlocka lvl 8 ?

Počeo danas, tamo su moji "frendovi" s privatnjaka koji su izdali moj guild, pa sam se odlučio vratiti WoWU da se osvetim :-x

gank?

a ne 8)

Horfak
30-05-2007, 07:24
ima na executusu koji hvatski guild ? ili koji drugi dobar guild koji prima BE warlocka lvl 8 ?

Počeo danas, tamo su moji "frendovi" s privatnjaka koji su izdali moj guild, pa sam se odlučio vratiti WoWU da se osvetim :-x

pa prijatelju drago mi je cut da ima neko s mog serevera :D !

nema neki cro guild, al mi smo pokusali napravit jedan nas 5 frendova :roll: al nije uspjelo !

Dreamer Deceiver
30-05-2007, 07:32
horda ili alli ? ja sam horda, a po avatru svemu sudim da si ally :(

flander
30-05-2007, 07:34
ja sam liberalac :wink:

Horfak
30-05-2007, 07:51
horda ili alli ? ja sam horda, a po avatru svemu sudim da si ally :(

hah horda :) mozemo se nac jedan dan da te posjetim u ogrimar il di vec :D

naravno ja sam human warlock !

THUNDER_DINIX
30-05-2007, 08:59
sad sam u nekoj žnj gildi. htio bi u "Specijalce". ako ima netko odavde neka me invita ili whispa u igri. nick "Thunderdinix"

Keloson
01-06-2007, 12:54
sad sam u nekoj žnj gildi. htio bi u "Specijalce". ako ima netko odavde neka me invita ili whispa u igri. nick "Thunderdinix"

:rotfl:

THUNDER_DINIX
01-06-2007, 14:25
sta je smijesno?!? dobro je za pocetak. BTW, upao sam tamo

Nefarnius
01-06-2007, 17:05
sad sam u nekoj žnj gildi. htio bi u "Specijalce". ako ima netko odavde neka me invita ili whispa u igri. nick "Thunderdinix"

:rotfl:

prekini bezveze pisato poruke!

Btw. bolje i specijalci nego oni balkan legion...da je covjek pametan znao bi da hrvatska nije dio balkana... :roll:

suljo
01-06-2007, 19:32
Ajmo ljudi prestanite spamat i smirite hormone svaki guild je dobar.

Gorky
02-06-2007, 19:24
Imam problem, htio sam se prebacit na vas server, ono platim pa se prebacim, ali nema tog servera na popisu. Nije mi jasno zasto. ja sam na PvP, kao sto je i vas (ja mislim), nema ga tamo na popisu.

K4ciga
02-06-2007, 19:57
Imam problem, htio sam se prebacit na vas server


"nas" mislis gdje je PCP guilda?

lycancro
03-06-2007, 07:03
pa nemozes se prebacivati jos onda... postoji ogranicenje od strane blizzarda na prebacivanje koje traje 3 ili 6 mjeseci... nisam siguran znam da su nesto mijenjali bili.

Gorky
03-06-2007, 10:21
Mislim da guild Specijalci i Ministry of Offensive, i da, pricao sam jucer sa Gm-om, veli da server mora biti star barem 6 mjeseci da bi se moglo prebacivat, nisam znao da je Karazhan mladji od 6 mjeseci.

dex
03-06-2007, 10:26
uskoro ce bit... server je dosao pocetkom ove godine...

Svinjoguz
03-06-2007, 10:47
Karazhan Server je pušten u pogon na dan izlaska TBC-a dakle 16.1.2007(tad je i pcp guild osnovan)pa ćeš se morat malo strpit.

K4ciga
07-06-2007, 13:54
<Frag Vendor>,Ragnaros PvP,alliance,osnivali sMo je ja i cronicus danas :D
to je isključivo pvp guilda,svi mogu narafno doći :D

lycancro
07-06-2007, 16:05
ma nemam vise snage za pvpanje...evo zadnjim snagama dizem par likova da mogu u miru pveat... neznam... mozda ako su vam likovi mali dodem i dignem nekog, neda mi se dizat na 70 level da bih samo pvpao.

by the way ime gilda vam saxa, trebali ste nesto ko ono ... ice cream you scream ...ili tako nesto :D

vidio sam jedno ime gilda... gnome stole my bike :D

Svinjoguz
07-06-2007, 16:15
ma nemam vise snage za pvpanje...evo zadnjim snagama dizem par likova da mogu u miru pveat... neznam... mozda ako su vam likovi mali dodem i dignem nekog, neda mi se dizat na 70 level da bih samo pvpao.

by the way ime gilda vam saxa, trebali ste nesto ko ono ... ice cream you scream ...ili tako nesto :D

vidio sam jedno ime gilda... gnome stole my bike :D

Kaciga i ja ćemo se twinkat za level 29,tak da nemaš kaj puno lvlati,ak si zainteresiran wispaj me ingame Svinjoguz. :D

lycancro
07-06-2007, 22:26
kkava ti ej to gilda gdje pitam sta ima a neki druidi pocne mi pricat na engleski? :kill:

Svinjoguz
07-06-2007, 22:27
kkava ti ej to gilda gdje pitam sta ima a neki druidi pocne mi pricat na engleski? :kill:
a ono gilda lagano raste,već imamo nekoliko lvl 70 i planiramo stvoriti neke arena i BG teamove.

K4ciga
08-06-2007, 10:12
guilda ima tabard,oko 50 membera /prvi dan/ ,većina je ok,nema djece koja zaspamaju gchat

cmeljo22
13-06-2007, 03:16
eto... osnivat ce se nova gilda ma Kor'galu mislim da ce joj ime bit CROnersi pa ko voli nek izvoli i pridruzi joj se, Osnivaci :GM Boxerr rogue 63 lvl , Maga 70 , Milka Druid 45 lvl i jos par frendova , bit ce pvp/pve gilda ! :pray: :pray:

ak ima zainteresiranih nek mi jave jer neznam jos dal da osnujem ili udem u neki guild ! :twisted:

suljo
14-06-2007, 16:24
Ovako osniva se guild na serveru al'akir sa alliancom ime guilda je
<Fungus Among Us>
samo za one koji se zove zajebavat guilda je internacionalna tj bit će internacionalna ako hoće tko doći u guild slobodno moj nick je ljudozder.
Svatko je dobro došao.
:)

Zicmi
09-12-2007, 02:48
joOj kako dobro xD

slucajno sam kupio pc-play da nes citam i prilikom instalacije jenog demoa otvori se forum, i tako malo citam...

dakle ovako:

Zicmi - Dwarf rogue - Time Worms (guild) - Twilight's Hammer (server)
jedan sam od officera te mogu invajtat ekipu, dakle zainteresirane
zasad raidamo Karazhan samo i primamo samo lvle 70 iinternacionalni je gild. Do sad sam bio u 3 hrvatska gilda na ovom serveru al svi su propali :wink:

e sad...

oduvjek sam tio imat tauren warriora te napravih jenog na Al' akiru pa me zanima ima li tamo nasih ljudi (hrpetina šveđana mi pomalo pocinje ic na zivce). Umjesto da sam napravio lika na Kor' gal-u il Darksorrow-u :? (po pricama cujem da tamo ima puno hrvata). Cak bi se mozda prebacio na jedan od ta 2 servera premda sam lvl 26 :) jer sam uspio skupit 25 zlatnika (nije to mala stvar :pray: )

dakle...

ako ima neko sa korgala il darksorrowa na hordi odgovorite.
isto me zanima kolko kosta swiftness potion na tim serverima(na tom dizem pare :D )

JedimiNjoke
09-12-2007, 07:18
sad sam u nekoj žnj gildi. htio bi u "Specijalce". ako ima netko odavde neka me invita ili whispa u igri. nick "Thunderdinix"

:rotfl:

prekini bezveze pisato poruke!

Btw. bolje i specijalci nego oni balkan legion...da je covjek pametan znao bi da hrvatska nije dio balkana... :roll:

Sve ispod Save je dio Balkana do mora, a bome pola Zagreba i 80% Hrvatske je ispod Save te je dio Balkana. Dakle Hrvatska je na Balkanu.

Iskreno, radije ću se trpat u isti koš sa Balkandžijama, nego sa Slovencima i ostalim europskim izrodima.

xaviaz
09-12-2007, 10:05
teritorijalno jesmo al samo to =)

lizard
09-12-2007, 12:01
teritorijalno jesmo al samo to =)

prije bi reko mentalno...

Karlo_from_Bjelovar
09-12-2007, 13:48
po mentalitetu, 90% "nas" su balkanci...

coperfield
14-01-2008, 05:17
ja igram na serveru Blackhand na njemackom serveru... guild Hostile
oko 70 clanova sa 100 do 120 charactera. Sve sto moze biti PRVI na serveru ima moja guilda... ja nisam aktivni raider samo tu i tamo neki gruul iz zabave i karazan. oni su sve sto se moze ubit ubili. :twisted:
:kill: :twisted:

sad kad su svi skoro skupili t6 cu i ja pocet mozda neki MH i BT tek tako da ne budem pvp cijelo vrijeme

Beaster
14-01-2008, 18:42
ja igram na serveru Blackhand na njemackom serveru... guild Hostile
oko 70 clanova sa 100 do 120 charactera. Sve sto moze biti PRVI na serveru ima moja guilda... ja nisam aktivni raider samo tu i tamo neki gruul iz zabave i karazan. oni su sve sto se moze ubit ubili. :twisted:
:kill: :twisted:

sad kad su svi skoro skupili t6 cu i ja pocet mozda neki MH i BT tek tako da ne budem pvp cijelo vrijeme

ćirubu ćiriba t6

Maze
14-01-2008, 19:36
Imate na Ghostlandsu Balkan Knights, navadno se Kara ide uskoro..

coperfield
15-01-2008, 06:26
ćirubu ćiriba t6

nije bash tako... ipak nisam jedini koji sam tamo pa nije bash ciribu ciriba

nez
20-01-2008, 13:11
oj :) ja igram na rppvp serveru scarshield legion - allianca

imamo HR guild BE PACIJENT od kojih 40 clanova :D upravilu smo PVP

guilda sa dodatkom PVE-a :shock: obicno vikendom cistimo kharu i poceli

smo zul aman :) al trazimo nove HR igrace za neke ozbiljnije raidove 8)

pa ak ima ko volje il zelje pridruzit nam se dobro je doso :) (sve osim

huntera 8) )


provjerite nas na ARMORY ili serveru pa odlucite :) aj uzivajte :boohoo:

Maze
20-01-2008, 16:19
Ne kuzim vas likove.. vi kao nemate pametnijeg posla nego pljuvat po nekoj klasi? I sada kao ne puštat huntere u guild.. mislim, LAME

Beaster
20-01-2008, 16:42
Ne kuzim vas likove.. vi kao nemate pametnijeg posla nego pljuvat po nekoj klasi? I sada kao ne puštat huntere u guild.. mislim, LAME

val imaju dosta huntera u gildi, najgore ti je imat neke klase previše u gildi, onda izbijaju svađe i raspadi ko ulazi u raid a ko ne

prcko
20-01-2008, 18:10
Ne kuzim vas likove.. vi kao nemate pametnijeg posla nego pljuvat po nekoj klasi? I sada kao ne puštat huntere u guild.. mislim, LAME

val imaju dosta huntera u gildi, najgore ti je imat neke klase previše u gildi, onda izbijaju svađe i raspadi ko ulazi u raid a ko ne
Hunteri su nama uvijek bili nepotrebni u raidovima uglavnom je išao 1 ili maxx 2 huntera u neki 25-man raid.Zap mi je kaj to kazem al nisu imali nikakav dps,niti su šta ozbiljnije bili potrebni tak da jedan je dosta.

lizard
20-01-2008, 18:12
Ne kuzim vas likove.. vi kao nemate pametnijeg posla nego pljuvat po nekoj klasi? I sada kao ne puštat huntere u guild.. mislim, LAME

val imaju dosta huntera u gildi, najgore ti je imat neke klase previše u gildi, onda izbijaju svađe i raspadi ko ulazi u raid a ko ne
Hunteri su nama uvijek bili nepotrebni u raidovima uglavnom je išao 1 ili maxx 2 huntera u neki 25-man raid.Zap mi je kaj to kazem al nisu imali nikakav dps,niti su šta ozbiljnije bili potrebni tak da jedan je dosta.

po ceme molim te? :shock: :shock: :shock:

ko ih hebe ako neznaju dpsat
trebali su igrat warlocka ici u affliction i samo uc u raid stavit follow na nekog i lupat po tipkovnici.... (prije toga stavit hotkeye )

K4ciga
20-01-2008, 18:12
Ne kuzim vas likove.. vi kao nemate pametnijeg posla nego pljuvat po nekoj klasi? I sada kao ne puštat huntere u guild.. mislim, LAME

Zato što ima huntera kao govana,upiši malo /who Shattrath i divi se 50% hunterima.
I nisu nešto za grupe,jedino kao DPS.E sada,DPS mogu biti sve klase,pa...

K4ciga
20-01-2008, 18:15
I da,hunteri su omraženi zato što su EZ mod.
Tek nakon što sam pokušao PvP-ati sa drugim klasama no hunter shvatio sam kako su lagani za PvP.

Frost trap,BW,pošalješ peta,stingovi,arcane shot,aimed...prelagano.

nez
20-01-2008, 18:15
e sorry Maze al ne plujemo po nikome a najmanje po hunterima jer i sam

igram huntera (NEZASITNA) :)

ma nema veze uglavnom imam 5 aktivnih huntera u gildu pa uvjek neke

iskrice ko sto je Beaster napisal :)

uglavno primamo sve ljude dobre volje jer zelimo u skoroj buducnosti radit

25 man instance :)

lizard
20-01-2008, 18:16
samo mi nemoj rec da je jedna od tih klasa warlok

xaviaz
20-01-2008, 18:47
nema do locka kakav hunt :P

K4ciga
20-01-2008, 18:48
nema do locka kakav hunt :P

/cast Bestial Wrath

xaviaz
20-01-2008, 18:56
hah =)oces oces ako smo na ravnom k sranje generalno ak smo negdje di te mogu kite kolko tolko gg =) dotam ti sve i dosta mi je da prezim bw i gg =)

Maze
20-01-2008, 20:19
Uglavnom.. neki misle da ljudi uzimau huntera sam zato jel su culi "hunter owepowered!11".. nerf teh huntards itd..

ja sam ga npr. uzeo zato jel mi se svidja, i kada nisam imao blage šta je pvp, arene itd. :|

prcko
20-01-2008, 21:56
Gle lizard ne kazem da ne rade nikakav dps nego bili su apsolutno nepotrebni kod nas.Npr mi smo uzimali huntera samo radi onog preusmjeravanja dmg na tenkove kad se pulla boss i to je to.Barem kod nas hunteri nisu radili nekakav dps ono 1 hunter je bio oko 7 ili 8 mjesta na dps-u dok su uglavnom lockovi i rougovi bili među prvih 5 i pokoji mage.
Edit:ovak je nekak dmg meter izgledao.Malo je velka slika,al nea veze imamo valjda svi adsl:
http://img528.imageshack.us/img528/7656/wowscrnshot082907233139fu1.jpg (http://imageshack.us)
http://img528.imageshack.us/img528/7656/wowscrnshot082907233139fu1.20d1efe77b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=528&i=wowscrnshot082907233139fu1.jpg)

xaviaz
20-01-2008, 22:46
nemas bindane keyeve ? =)

Pharun
20-01-2008, 22:59
Gle lizard ne kazem da ne rade nikakav dps nego bili su apsolutno nepotrebni kod nas.Npr mi smo uzimali huntera samo radi onog preusmjeravanja dmg na tenkove kad se pulla boss i to je to.Barem kod nas hunteri nisu radili nekakav dps ono 1 hunter je bio oko 7 ili 8 mjesta na dps-u dok su uglavnom lockovi i rougovi bili među prvih 5 i pokoji mage.
Edit:ovak je nekak dmg meter izgledao.Malo je velka slika,al nea veze imamo valjda svi adsl:


Sljedeci put imaj ukljuceno ono da pribroji dps peta hunteru, pa ces vidjeti puno drugacije brojeve. A, ako nije to, ovaj hunter ne zna igrati.

Edit:Lurker i nije bas hunter/pet friendly boss, a ti jos dpsas dok skaces u vodu, dok hunter ne+jos mora paziti an peta, jer mu pet pridonsi oko 30% dpsu kad je bm.

O-Okac
20-01-2008, 23:45
BM hunter koji je u caster grupi bez dodanog pet dmg na lurker...

i da razlika izemđu huntera koji zna dps je ogromna

lizard
21-01-2008, 11:06
a tu je i cinjenica da lockovi imaju preeeevise dps skillova...(skoro svi)

prcko
21-01-2008, 11:13
Ma ok necu se sad raspravljat samo kazem da su kod nas hunteri bili nepotrebni jer smo ovak i onak imali puuno dps-a jer smo svi bili skilled igraci.Da zajebo sam se ovaj sifuu kaj je na slici on ima svog maina warriora sjecam se da je poceo igrat s hunterom jer smo imali previše warriora ko tenkera,a trebali smo nekog huntera pa je on tak igro tek je poceo raidat.

LichGa
18-01-2010, 00:05
Ovime ću valjada revivat temu (kao i wow).
Novopečena guilda zvana DEATH TO GNOMES (horda) traži nove članove koji bi nam se pridružili. Igramo na Karazhanu i pwnamo alijansu u slobodno vrijeme. Guildmaster je Lichga , ali trenutno nisam dostupan u wow svijetu zbog "osobnih problema" (čitaj: kazne zbog sabotiranja slovenskih ribarica) , stoga se obratite mom zamjeniku (na engleskom jeziku) zvanom Ashgarh i recite mu da vas šalje Lichga. Veselim se vašem joinanju.

Demon Hunter
31-01-2010, 12:51
Evo da se malo i ja Ubacim u Temu.
Guild: Silent Vision/EU/Sylvanas
4. Guild smo na Serveru.Hardcore Guild imamo dobar Progres i tako.

http://silentvision.eu/

Cyberninja.
17-03-2010, 23:17
Onda cu i ja...
EU-Dentarg
Guild: Night Birds - balkanski guild ali vode ga hrvati...horda.
Icc 25 - 10/12
Icc 10 - ociscen
Icc 10 HM - 4/12

Ugl trazimo hilere i range dps ali slobodno napravite aplikaciju pa cemo vidjet sta se mozemo dogovorit. Ako imate kakvih pitanja kontaktirajte Rokiaoe, Cyberninja, Mystiks...

http://www.night-birds.net/

Aerial
18-03-2010, 14:54
Skužio sam da su Kor'gal i Dentarg pretrpani našim ljudima :D

Eh, da sam barem rollao hordu kad sam radio likove ...

Wizard
18-03-2010, 15:17
Faction change ftw

flander
18-03-2010, 18:11
trošit pare na to 2xFTW!!

Aerial
18-03-2010, 18:18
I onda još malo za realm change :D

joleHR
23-03-2010, 14:16
Za nastavak ICC-HM-25 Recruitment open!

http://suza-u-oku.net/viewtopic.php?f=1&t=98

V1king
01-04-2010, 21:25
Balkanski Guild Lude Glave Auchidona

Nastali prije par dana ocistili ToC i ICC 6/12 u jednoj veceri!
Za vise infa skocite na nasu stranicu

http://ludeglave.guildomatic.com/

Cyberninja.
05-04-2010, 01:16
sam da ispravim

icc 25 - 11/12 zastekali smo arghh ali pada ovaj tjedan
icc 10 hm 11/12 a sad bu sranja

regrutiramo sve klase koje znaju igrat i imaju volje raidat

http://www.night-birds.net/

bananac
05-04-2010, 11:10
koji ste server?

flander
05-04-2010, 11:34
nebi te ubilo da klikneš na lik od foruma -.-'

EU - Dentarg - Horde

Berax0r
13-06-2010, 18:06
Malo sam počeo WoW igrat. Imate koji guild preporučiti na Karazhanu? Ono da mi može dva-tri lika pomoći sa grupnim questovima kada trebam i obrnuto.

Hvala!