PDA

Pogledaj cijelu verziju : KVIZOVI



ROCCO_GRANDE
28-11-2006, 12:32
Ova tema je posvećena jednom prilično rijetkom tipu igara. Smatram da je tema i prilično prikladna kao uzmemo u obzir toliku popularnost kvizova među hrvatima i k tome još reinkarnaciju legendarne Kviskoteke. Meni na pamet trenutno padaju samo dvije ili tri, maksimalno četiri takve igre. nadam se da na ovom forumu ima boljih poznavatelja. Koje su vam najbolje igre tog tipa?

28-11-2006, 12:33
pošto sam samo sraz igrao jedino mi se on sviđa :D

ROCCO_GRANDE
28-11-2006, 12:34
Koji? Prvi ili drugi?

28-11-2006, 12:34
e sad :)

Prokleti_Jay
28-11-2006, 12:47
sraz 1 je bil okej... na 486-tici

goGAMERo
28-11-2006, 13:20
Sraz obožavam

W1k1n6
28-11-2006, 13:38
Ova tema je posvećena jednom prilično rijetkom tipu igara. Smatram da je tema i prilično prikladna kao uzmemo u obzir toliku popularnost kvizova među hrvatima i k tome još reinkarnaciju legendarne Kviskoteke. Meni na pamet trenutno padaju samo dvije ili tri, maksimalno četiri takve igre. nadam se da na ovom forumu ima boljih poznavatelja. Koje su vam najbolje igre tog tipa?
Baš i nisam neki poznavatelj, sviđale su mi se Asocijacije, a ponekad smo znali igrati na mIRC-u razne Trivie. Mislim da je kviz zadnja stvar koja me zanima kao vrsta zabave na kompu. Više me može zabaviti neki IQ test recimo.
A što se pak tiče online kvizova, oni su pogotovo bezvezni, jer se ljudi masovno služe leksikonima, chatom itd.

ROCCO_GRANDE
28-11-2006, 13:45
Ova tema je posvećena jednom prilično rijetkom tipu igara. Smatram da je tema i prilično prikladna kao uzmemo u obzir toliku popularnost kvizova među hrvatima i k tome još reinkarnaciju legendarne Kviskoteke. Meni na pamet trenutno padaju samo dvije ili tri, maksimalno četiri takve igre. nadam se da na ovom forumu ima boljih poznavatelja. Koje su vam najbolje igre tog tipa?
Baš i nisam neki poznavatelj, sviđale su mi se Asocijacije, a ponekad smo znali igrati na mIRC-u razne Trivie. Mislim da je kviz zadnja stvar koja me zanima kao vrsta zabave na kompu. Više me može zabaviti neki IQ test recimo.
A što se pak tiče online kvizova, oni su pogotovo bezvezni, jer se ljudi masovno služe leksikonima, chatom itd.

Asocijacije? Možeš mi reći nešto više o tome? To je neka PC igra?

W1k1n6
28-11-2006, 13:55
[quote="ROCCO_GRANDE":3hlkl5wo]Ova tema je posvećena jednom prilično rijetkom tipu igara. Smatram da je tema i prilično prikladna kao uzmemo u obzir toliku popularnost kvizova među hrvatima i k tome još reinkarnaciju legendarne Kviskoteke. Meni na pamet trenutno padaju samo dvije ili tri, maksimalno četiri takve igre. nadam se da na ovom forumu ima boljih poznavatelja. Koje su vam najbolje igre tog tipa?
Baš i nisam neki poznavatelj, sviđale su mi se Asocijacije, a ponekad smo znali igrati na mIRC-u razne Trivie. Mislim da je kviz zadnja stvar koja me zanima kao vrsta zabave na kompu. Više me može zabaviti neki IQ test recimo.
A što se pak tiče online kvizova, oni su pogotovo bezvezni, jer se ljudi masovno služe leksikonima, chatom itd.

Asocijacije? Možeš mi reći nešto više o tome? To je neka PC igra?[/quote:3hlkl5wo]
Da, izašlo je proije nekoliko godina za PC. To ti je najzanimljivija igra prenesena iz legendarne Kviskoteke.

ROCCO_GRANDE
28-11-2006, 14:14
[quote="ROCCO_GRANDE":3pm34tqp]Ova tema je posvećena jednom prilično rijetkom tipu igara. Smatram da je tema i prilično prikladna kao uzmemo u obzir toliku popularnost kvizova među hrvatima i k tome još reinkarnaciju legendarne Kviskoteke. Meni na pamet trenutno padaju samo dvije ili tri, maksimalno četiri takve igre. nadam se da na ovom forumu ima boljih poznavatelja. Koje su vam najbolje igre tog tipa?
Baš i nisam neki poznavatelj, sviđale su mi se Asocijacije, a ponekad smo znali igrati na mIRC-u razne Trivie. Mislim da je kviz zadnja stvar koja me zanima kao vrsta zabave na kompu. Više me može zabaviti neki IQ test recimo.
A što se pak tiče online kvizova, oni su pogotovo bezvezni, jer se ljudi masovno služe leksikonima, chatom itd.

Asocijacije? Možeš mi reći nešto više o tome? To je neka PC igra?
Da, izašlo je proije nekoliko godina za PC. To ti je najzanimljivija igra prenesena iz legendarne Kviskoteke.[/quote:3pm34tqp]

Je li to nešto komercijalno ili freeware?

W1k1n6
28-11-2006, 14:59
Bilo je komercijalno, to je jedan od proizvoda dečki iz 32-bita, no kako je to igra iz 2001, doista ne znam da li se igdje još prodaje.

dzanny
03-01-2007, 18:22
sraz je cool

Armachus
03-01-2007, 18:23
sraz je cool

NIJE LOŠE :roll:

dinix
03-01-2007, 18:24
sraz owna... milijunas je dobar za sprdnju....