PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje ???



Sam
27-11-2006, 20:03
Ovako imam sad GW Prophecies i igra mi je strava , ali sad bi kupio novi gw i neznam koji pa vas pitam da uzmem Factions ili Nightafll voli bi imat i jedan i drugi ali sad bas nisam pri parama. Pomoc !!!!

The Boz
27-11-2006, 20:05
Nightfall. Igra je pre pre zakon. Ma šta da ti kažem, kupi i uživaj. Factionse kasnije kad buš bil pri parama, radi skilova. Ali Nightfall je imba koliko je zabavan, treba ga nerfat :p

Berax0r
27-11-2006, 20:44
NF pa kasnije factions :wink:

Empe Tri
27-11-2006, 20:48
kupi :
Factions cuo sam da se jako brzo lvl-a a i sam mogu to potvrdit :D
ili
nightfall radi uzivancije i gusta ja ga jos nisam kupio ali planiram uskoro (do kraja tjedna) :D

factions je odlican
a cuo sam da je i nightfall super :D
odi na Web stranicu od GW-a i pogledaj koji ti je ljepsi ;)
za koji god se odlucis neces se zeznut :pray:

Sam
27-11-2006, 21:04
neznam faction mi se sviđa zbog assasina

Worthaur
27-11-2006, 21:06
kupi nightfall, factions je sranje

Sam
27-11-2006, 21:19
Zašto ? Dal si probo i jedan i drugi ?

The Boz
27-11-2006, 21:40
Nije Factions sranje, ali dok sam ga igrao, mnogo puta sam se pitao što su pobogu pušili :p Neke stvari nemaju smisla i malo ubiju gušt PvE igre(eksplodiraju neprijatelji oko jadnog assassina, bonusi misija su ograniceni vremenski, sto ubije ritualista...).

Glass
27-11-2006, 21:47
Nije Factions sranje, ali dok sam ga igrao, mnogo puta sam se pitao što su pobogu pušili :p Neke stvari nemaju smisla i malo ubiju gušt PvE igre(eksplodiraju neprijatelji oko jadnog assassina, bonusi misija su ograniceni vremenski, sto ubije ritualista...).

Zbog ovoga sam im mater spomenuo više puta nego li mrtvih predaka oni imaju.

The Boz
27-11-2006, 21:53
O, bez brige, i ja. Ako želiš igrat Factionse sa novim klasama, nafrustrirat češ se ko krele. Pogotovo nakon što konačno ubiješ faking Elementalist Spiker bossa u Undercityu nakon što ti je wipeao party 3 puta, i onda on grune i izdila ti kojih 320 damagea. Ili moraš prije svakog fajta 20 sekundi postavljat spirite i weapone dok vrijeme idijotno ide, i onda pred sljedeci fajt cekat da se ista smecha rechargeaju... ufff....
Ali jedna stvar stoji, uz sve to živciranje, Factionsi te fakat nauče igrat kvalitetno.

^B4$t4rD^
27-11-2006, 22:08
O, bez brige, i ja. Ako želiš igrat Factionse sa novim klasama, nafrustrirat češ se ko krele. Pogotovo nakon što konačno ubiješ faking Elementalist Spiker bossa u Undercityu nakon što ti je wipeao party 3 puta, i onda on grune i izdila ti kojih 320 damagea. Ili moraš prije svakog fajta 20 sekundi postavljat spirite i weapone dok vrijeme idijotno ide, i onda pred sljedeci fajt cekat da se ista smecha rechargeaju... ufff....
Ali jedna stvar stoji, uz sve to živciranje, Factionsi te fakat nauče igrat kvalitetno.

ja sam dugo vremena imao samo factionse i meni su zakon :rotfl:
je malo su te misije zeznute zbog vremena ali nevalja jer ste vi naucili u prop radit misije polako :D ja kad sam doso iz F u prop nekako te misije su mi bile ko exploranje mape :rotfl: nisam igrao NF tak da nemogu reci koji je bolji ali meni je F super... neces se stvarno zeznit koji god kupis :) da jedino sto je F malo ruzan lol onaj grad pun nekih siromasnih cetvrti :rotfl:

Berax0r
27-11-2006, 22:27
ako volis Gw nista ti nije sranje tj.niti jedan nastavak nije sranje.samo što su sa factionsu malo pogrijesili sto je bons na vremenski :(

Gaas
28-11-2006, 10:43
po meni
factions je upola kraci od nightfalla i to je glavni razlog da si kupis NF a kasnije uzmi factions..

Sam
28-11-2006, 13:32
onda izgleda da cu naruciti Nightfall ali to tek u iducu subotu ja vam se jos javim ako mi nesto nebude jasno :D

Thrall
28-11-2006, 19:47
Ja igram factions, ali da mogu vratiti vrijem prvo bih kupio Prophecis pa Nightfall pa Factions, sve tri igre su dobre , ali uvijek neka sitnica cini igru boljom ili losijom.

Gothmog
28-11-2006, 19:53
Ja posjedujem Factionse,i drobim tipkovnicu na onim checkpoint misijama! Drop dead,Master Togo!!!!! :kill:

Thrall
01-12-2006, 16:06
Poceo sam opet igrati Factions PvE sa Necrom i pitam se mogu li ja s njim nastaviti igrati Prophecis i dali je bolje da napravim nekog drugog nekrica ili nesto drugo...........................................(m islim kada kupim prophe).

Berax0r
01-12-2006, 16:10
moci ces nastaviti igrati sa necrom iz factionsa.Bolje po meni bi bilo da napravis u factionsu necroa jer ima vise onih sranja koje dize iz tijela :rotfl:

Thrall
01-12-2006, 18:16
Ma neda mi se opet prelazit Factions.Mogu li prelaziti Prophecis s npr.Assasinom? (ako ga nekako prebacim s Factionsa)???

Sam
01-12-2006, 19:15
naravno da mozes :D