PDA

Pogledaj cijelu verziju : New Honor system



R€M@h
27-11-2006, 17:40
Želio bih saznati vaše osobnoSmišljenje o novom Honor systemu!

Ako vam još ništa nije poznato,onda vam evo jedan mali link koji će vam možda malo pomoći da shvatite o čemu se radi : http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=1076

Šta vi mislite, hoće li novi sistem pomoći casual gamerima da zadobiju željene PvP armore/mountove/setove ?

I ako ste šta novo saznali,a da na onom site-u nije navedeno, molio bih vas da to tu napišite.. ali plz nemojte ponavljati za drugima :P

(ako postoji već neki thread o novom Honor systemu napišite mi ga tu)

Lijep pozdrav, Remah

Epiic
27-11-2006, 18:08
Maknit ce honor sistem? Onda ce se dobivat uvijek jednako za kill :?

R€M@h
27-11-2006, 18:25
Maknit ce honor sistem? Onda ce se dobivat uvijek jednako za kill

Neće ga maknuti... nego ćeš ti i dalje dobivati HP za killanje onoga šta bi ti inače dalo HP... samo će ti na kraju tjedna (blizz tjedan sri->uto) onda od sveukupnog honora dati 10%

Znači da ako ti skupiš 160000 HP ćeš dobiti (Matematika ;) ) 16000 HP... ipak bi ono normalno bilo pretjera... jer neki ljudi na jedan tjedan radde po 400000 HP ... Oni koji žele postići R14 obično

Stoga moj savjet:
Honor će vam biti resetira, zato vam je jedino pametno šta možete raditi skupljati one markice sa BG-a

Kada ste skupili maximum markica odite farmati pare,jer ako ste rogue ćete razumijeti na što mislim ;) (poisoni su skupi!)
Ako neko ima još neke svjete postaj ga

Lijep pozdrav, Remah

flander
27-11-2006, 19:26
ček kolko sam ja skužio recimo odes u AV i tam si cijeli dan i nabiš cca 50k honora i ako recimo pobijediš 4 puta dobiš 12 onih markica,i onda nakon tjedan dana kada se to updata ja ubiti imam kao nekih 50k honora s kojim si mogu kupit željene stvari?? ak bu tako onda bu ok :wink:


e da još neš jel ta nova verzija HONOR SYSTEMA ide samo za TBC ili i za WoW?? Hvala unaprijed

R€M@h
27-11-2006, 21:15
ček kolko sam ja skužio recimo odes u AV i tam si cijeli dan i nabiš cca 50k honora i ako recimo pobijediš 4 puta dobiš 12 onih markica,i onda nakon tjedan dana kada se to updata ja ubiti imam kao nekih 50k honora s kojim si mogu kupit željene stvari??

Zapravo tako, ali je novost da će se Honor (vjerovatno, tako piše) update-ati svaki dan. To bi značilo da ti Honor "farmaš" kao što farmaš pare uz razliku da ono što si sakupio možeš tek sljedeći dan koristiti.

Još jedna mala greškica je da ti,ako si skupio 50K honora, sljedeći tjedan(ili ako Bog da dan) možeš koristiti/dobiješ samo 10% od tih 50K. Onih drugih 90% idu u k**** za ništa,ali vežno tu je reći da je odgovor pozitivan na tvoje pitanje.


jel ta nova verzija HONOR SYSTEMA ide samo za TBC ili i za WoW??

Ne, taj novi sistem za honor dolati skup sa patchem 1.13.0. Tako piše na World of Raids (http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=1076)S.
Ako se ne varam je to ovaj najnoviji "mega" velik patch.

Lijep pozdrav, Remah

flander
27-11-2006, 22:51
Pa onda je sve u svemu to i nekak ok,recimo moč češ si kupit neki dagger koji je heben a neš morat čekat rank 13,nek nafarmaš honor i kupiš,a kolko sam se uvjerio u AV honor samo točiš :D Tak da nebu problem nabildat to,a ak bu trebalo skinut patch za to,prvo ja pričekam flat :D

kamikaza
28-11-2006, 14:01
Mislim da je to ok samo da onda barem pvp itemi budu barem koliko-toliko jednako kvalitetni oni iz raidova jer bi bilo glupo da si na pvpu 24h dnevno a nedobijes iteme ni blizu ko one iz raidova tj. velikih instanci kao sto je to bio slucaj do sada..... 8)

dex
29-11-2006, 21:16
to je istina... nebi bilo fer... jel kolko sam skonto uz novi sistem se moras namucit ko budala da skupis nest honora... i onda nakon vremena i vremena kupis neke kikiriki iteme koje se nemogu mjeriti s raid itemima...a sad da ides svaki dan u raid i da deres pvp nema smisla..

Wizard
01-12-2006, 16:52
ovi novi sistem je jako dobar, iako sam bio skeptican u pocetku, arena je zakon, nisam moga vjerovati koliko je zakon dok je nisam zaigra, najveci problem su mi bili rankovi u ovom novom sistemu, a posto rankovi ostaju onda :bravo:

Spectre
01-12-2006, 21:21
Ali nitko nije spomenuo jednu jaaako važnu stvar:
Nema više DK-a!
World PvP će možda opet zaživjeti :killyou:

kamikaza
01-12-2006, 21:35
Ali ce sada biti raidova na gradove....Uf vec vidim u outlandu kako se svi kolju jer su gradovi relativno blizu...ali ce sada biti cesci raidovi na settlementse.

Wizard
01-12-2006, 21:38
i ja se nadam da ce se povecati udio u World PvP-u ipak je to u cijeloj igri najveca fora, nema veceg gusta nego ubiti allya u IF-u ili nekom njihovom gradu, po mogucnosti paladina ili bilo kojeg gnoma :twisted:

R€M@h
01-12-2006, 22:05
Jedini glup (jedan od dobrih za neke) razlog ovog novog Honor systema je da će nakon ~2mj. svaki n4p hodati okolo u epic pvp setu i rang14 oružjem... sada će se svi mali kinezi veseliti :> jer im više ne treba tako dugo da dobiju rang14 oružj... ali brzo će i to postati obično smeće za buildanje...