PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moto GP 3



THE NO
26-11-2006, 09:40
Je li ga ko ima, je li ga ko igra, kakvi su vaši dojmovi?

ivan
26-11-2006, 10:12
igrao sam. igra je dobra za zabavu i ubit vrijeme, ali ako si ikad probao vozit motor u prvom zavoju ćeš skužit da fizika nije na svom mjestu.
meni je puno bolja igra Super-Bikes Riding Challenge! trenutno igra s najboljom fizikom upravljanja motorom ;)
ako si zagriženi ljubitelj motora, svakako nabavi S-B!

a ako si igrao Moto GP2, onda ti u GP3 neće biti ništa novo osim "underground" moda i novijih motora...

THE NO
26-11-2006, 11:05
igrao sam. igra je dobra za zabavu i ubit vrijeme, ali ako si ikad probao vozit motor u prvom zavoju ćeš skužit da fizika nije na svom mjestu.
meni je puno bolja igra Super-Bikes Riding Challenge! trenutno igra s najboljom fizikom upravljanja motorom ;)
ako si zagriženi ljubitelj motora, svakako nabavi S-B!

a ako si igrao Moto GP2, onda ti u GP3 neće biti ništa novo osim "underground" moda i novijih motora...
Dvojku sam igrao, a trojku još nisam,pa se raspitujen jer sam čua da je Moto gp jedina simulacija vožnje "nabrijanih"motora na tržištu

Blek_Stena
26-11-2006, 11:47
GP3 je isti GP2 samo recimo u dvojci kad se motor u prvoj brzini vrtio na max broj okretaja i u petoj, motor nije jednako zvucao vec sve glasnije i glasnije po brzinama! u GP3 je obrunuto, u prvoj ce biti najglasniji a u sestoj na max broj okretaja imas osjecaj da ce se svaki cas zgasiti... A SB riding challenge i nije igra s najboljom fizikom motora.. pokreti vozaca na malih skretanjima su losi. osjecaj brzine je nikakav.. Pokusavam naci neku pravu moto simulaciju, gdje je dobra fizika, dobri motori ali i dobar zvuk.. nazalost nisam naisao jos na takvu da bi mogao reci e to je to... :cry:

26-11-2006, 12:42
dobro da ste me podsjetili,moram to nabavaiti :)
dvojku sam samo demo igrao,i to sma razarao...sve je u tajmingu :wink:

ivan
26-11-2006, 13:27
GP3 je isti GP2 samo recimo u dvojci kad se motor u prvoj brzini vrtio na max broj okretaja i u petoj, motor nije jednako zvucao vec sve glasnije i glasnije po brzinama! u GP3 je obrunuto, u prvoj ce biti najglasniji a u sestoj na max broj okretaja imas osjecaj da ce se svaki cas zgasiti... A SB riding challenge i nije igra s najboljom fizikom motora.. pokreti vozaca na malih skretanjima su losi. osjecaj brzine je nikakav.. Pokusavam naci neku pravu moto simulaciju, gdje je dobra fizika, dobri motori ali i dobar zvuk.. nazalost nisam naisao jos na takvu da bi mogao reci e to je to... :cry:

SB nije trenutno najbolja? superbike 2001 i SB imaju upravo najbolju fiziku trenutno ! sjeti se samo koliko moraš ić na sat u GP-u da bi digao na zadnji! ~200km/h! a u SB-u ti je dovoljna prva brzina!
tebi je pokret vozača na malim brzinama dio upravljačke fizike? glavno da motor dobro skreče kad ga polegneš pri niskim brzinama (100x bolje nego moto gp) jer ionako vozim sa kamerom na governalu i ne gledam kako vozač premiče guzicu po zicu :)

voziš inače motore?

26-11-2006, 14:16
vozim ja :)

mamlaz
26-11-2007, 16:15
Dobra igra! :)

Inače, ovaj pingvin ima 2 acounta, a ovaj je gost :rotfl:

McPingvin_v2.0
26-11-2007, 19:50
imam samo jedan acc, ovaj stari je u ropotarnici povijesti ;)

jux
01-07-2008, 19:59
igra je meni super jer sam ljubiteal auto moto sportova moto gp 3 mi je dobar

Game_Fan
01-07-2008, 20:09
ja bi ti preporucio MXvsATV Unleashed to je moja naj draza igra od svih trka terenskih vozila grafika je stvarno super i dan danas je igram akad sam kupio igru prosle godine krajem decembra.Tu nemas samo birati motor vec jos tri vrste terenskih vozila.

RIDER32
22-07-2008, 03:26
Igra je SMECE.
Podosta se razumijem u fiziku motora i mogu raci samo :thumbs1:

Super Bike RC je nesto predobro i prerealno.

avr freak
12-08-2008, 13:41
Super igra ali ne toliko koliko mi je Moto Gp 1 ...