PDA

Pogledaj cijelu verziju : CASHFIESTA



2fast4u_
25-11-2006, 22:28
Putem elektronske pošte ili e-mail-a iz dana u dan dobivamo poruke sa svih strana svijeta. Među njima dolaze nam i one koje nam nude zarade a mi ionako skeptični i opareni raznim životnim prijevarama a ponekad i zbog nepoznavanja jezika ili mislimo da tu moramo nešto platiti ili će nas pak netko prevariti sve brišemo i to prolazi pokraj nas a nismo niti svjesni da smo ipak propustili nešto stvarno korisno za nas. Zašto korisno?

Kad već provodimo vrijeme na Net-u stvarno je korisno iskoristiti mogućnost da za to vrijeme i zaradimo nešto od sponzora i raznih interesnih grupa iz cijeloga svijeta koji to nude. Mi tu ništa ne riskiramo a sve je za nas 100 FREE ili besplatno, da apsolutno besplatno. Dovoljno je samo da se na te stranice prijavimo obično u obliku ispunjavanja neke pisane forme i biti ćemo i mi dio tog "kolača".Ako opet iz nekog pretjeranog straha unosimo krive podatke neće to ići u našu korist već na našu štetu jer zarađeni novac koji se šalje bankovnim čekom na kućnu adresu mogao bi i ne stići.
.
Zaraditi se može na dva načina i to:

držanjem nekog bannera (programčić u obliku prozora) otvorenog na desktopu koji ćemo skinuti po uputama nakon prijavljivanja ili primanjem e-mail-a gdje će nam svaki primljeni mail donijeti novac.

Ako sam Vam pomogao u pojašnjavanju ovog načina zarade drago mi je a na Vama je ubuduće koliko ćete ovo okrenuti u svoju korist.
Ja koristim Cash Fiestu te je ona po meni jedna od boljih, znaci program ukljucite dok ste na internetu i svakih 1 sat dobivate 1 $, kada se skupi 50 $ salju vam check na adresu koju ste upisali prilikom registracije, za ovo nije potrebno imati 18 ali je vjerojatno potrebno imati 18 kada cete podizati check u banci,dati cu vam link koji vas vodi odmah na registraciju
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=MrAceS.
Ovo ne koristim samo ja nego i mnogo mojih prijatelja, tko hoce neka se registrira i downloada program, nikoga ne tjeram ali vam kazem da propustate dobru priliku za zaradu, jer 1 $ po satu mozda nije puno, ali kada razmislite koliko ste dnevno za racunalom, samo zamislite da uz to mozete i nesto zaraditi ne radeci apsolutno nista.

Eto toliko od mene, na vama je da odlucite.

Arbiter of Change
25-11-2006, 22:34
Jo, koji prijevod stari. :D

KingTomy
25-11-2006, 22:34
Javi kad ti dođu pare, možda onda downloadam. BTW, oću uslikano i da pokraj piše plavim flomićem: "evo za pisiPlej dOkAz da kašifesta radI "

:pray:

Big Al
25-11-2006, 22:38
Pa baš da ti sve napravi! Šta njega briga ak ti ne želiš lovu, isprobat barem!

grizli
26-11-2006, 00:11
SAD KAD TI FBI DOĐE NA VRATA :rotfl: :killyou:

DrunkyDuck
26-11-2006, 00:27
Ma da, a ja sam mislio da ti placaju kad im dovedes ekipu na stranicu s reklamama. Npr., kao ovo sto ti sad radis. A link je vjerojatno preko tvog user namea, zapravo provjerio sam, link doista je preko tvog (?) user name-a na cash fiesti, Mr.Ace.

Kliknite na link, pomognite 2Fastu apgrejdati komp za next-gen.

Strasno, organski spam bot. What will they think of next!

Systematic Reverse
26-11-2006, 00:32
:|

Glass
26-11-2006, 00:35
A valjda će ga admin banat, dosta mi je i anorganskih botova taman mi fale organski.

Nightyx
26-11-2006, 09:18
I ja sam isto čuo za taj program ali 1$ po satu mislim da nije baš tako nego moraš biti puuuuuuno duže za 1$ tako da se to na kraju skoro i ne isplati.