PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najavljena titan quest expanzija



Outmind
25-11-2006, 20:12
Titan quest će u prvom kvartalu 07 dobiti expanziju. Igrači će moći istražiti dubine Hada!. Ubacit će čak 8 novih klasa, dakle broj osnovnih klasa biti će 16!!! Nije li to super?

Sonic_Moronic
25-11-2006, 20:13
Nije.

Arbiter of Change
25-11-2006, 21:17
Nije.

:rotfl:

Neće toj igri pomoći 5 ekspanzija.

medusa
25-11-2006, 21:18
[quote="Sonic_Moronic":1mx5nlja]Nije.

:rotfl:

Neće toj igri pomoći 5 ekspanzija.[/quote:1mx5nlja]
zar je tako loša?

Arbiter of Change
25-11-2006, 21:24
Diablo je bog i batina prema Titan Quest-u. Čista monotonija bez ikakvog osjećaja uspjeha... bar za mene.

Nightyx
25-11-2006, 21:25
Zakon igra malo prije sam je počeo igrati, nego me samo zanima kada ću moći birati klasu svog charactera, trenutno sam lvl 3 pa me malo to zbunjuje??

Sonic_Moronic
25-11-2006, 21:32
Klase bireš prema skillovima koje izabireš kad lvl upaš.

Btw. Potpuno se slažem sa Arbiter-om.

Nightyx
25-11-2006, 21:36
Gdje biram klase??? Ja sam lvl 3 a još nisam nigdje primjetio ono earth....i ostale klase gdje je to kada je to?? :o

ran6er
25-11-2006, 21:44
Nisam niti probal.Videl sam gameplay trailer i igra mi zgleda usrano.Nekak je spora i 3D :twisted:

Nightyx
25-11-2006, 21:47
Neka spora?? 3D?? Ovo je hack`n`slash RPG, relativno brzo i zabavno i naravno PRElijepo..sve u svemu odlična igra. :pray:

goGAMERo
25-11-2006, 21:49
Nije.

ran6er
25-11-2006, 21:51
Neka spora?? 3D?? Ovo je hack`n`slash RPG, relativno brzo i zabavno i naravno PRElijepo..sve u svemu odlična igra. :pray:

Ja znam kaj je to.Samo velim da mi se nesviđa i zakej.

Outmind
25-11-2006, 22:03
Gdje biram klase??? Ja sam lvl 3 a još nisam nigdje primjetio ono earth....i ostale klase gdje je to kada je to?? :o

Gle imas u dolnjem desnom uglu par gumbica. Stisni drugi s lijeva i sve ce ti biti jasno.


A vi koji pljujete po tq mi idete na živce, jer uglavnom pljujete po njemu zato što nije diablo. Titan quest istina postane monoton nakon što ga prijeđeš, ali i diablo isto tako normalnom igraču postane monoton. Imao sam u diablu barba lvl 41 i nije mi se dalje dalo igrat jer mi nije imalo nikakvog smisla. Isto bi se moglo reći i za tq, ali tq je (možda ajde ne u cjelini) u nekim segmentima definitivno puno bolji od diabla. Npr skillovi su puno izbalansiraniji i ti kad dodješ do lvl 64 ti koristiš skillove koje si mogao naučiti na lvl 1. Bez obzira koju kombinaciju uzmeš možeš ju prilagoditi sebi i svom načinu igre. Zatim ima puno više mjesta u inventoriju što me je kod diabla uvijek živciiralo. Monsteri su ovdje raznoliki, i stvarno nose iteme koje možeš pokupiti. Ima mnogo usputnih i dosta glavnih questova, a random dungeon generator je zamjenjen doduše uvijek istim ali za razliku od d2 prekrasnim pejzažima.

Ne znam po čemu bi diablo 2 trebao biti bolji od tq. Isto tako onda možete reći da ne valja niti dungeon siege, niti sacred niti Blade&sword samo zato što nisu diablo. A ako još i danas sa svojim lvl 99 necroima iderte po x ti put po battlenetu ubijat bhaal-a na hell težini, onda to i radite i nemojte pljuvat solidan uradak

P.S. diablo 1 je bolji od dvojke...

Glass
25-11-2006, 23:55
Igrao sam jedno vrijeme Diablo 2 i probao sam Titan Quest i moram priznat da mi se kao netkome tko takve igre igra dosta casual puno više svidio Diablo 2.
Nastranu sad moronske rasprave jeli za hack`n`slash bolja 2d ili 3d grafika igra mi je jednostavno premonotona, znam da u hack`n`slash igri treba biti pun k**** neprijatelja ali što je previše, previše je.
Jebote u igri imam osjećaj ko da se borim protiv kineza, a ne mistskih zvijeri, autori su jednostavno pretjerali u broju neprijatelja i učinili igru monotonom.

Nightyx
26-11-2006, 09:24
Ako nevoliš takve igre onda ti moraju biti monotone, a nekima je to i jako zabavno (npr. meni). :?

Sonic_Moronic
26-11-2006, 10:29
Sacred, prvi Dungeon Siege, Titan quest...

Sve je to gamad.

I da, imash pravo, radije bih prelazio s istim likom diablo 2 x put nego igrao Titan Quest.

Nightyx
26-11-2006, 10:52
Zašto titan quest je odličan rpg, upravo ga igram i lvl 5 sam za sada i što guram dalje u igri to mi je zanimljivije, klasu sam izabrao storm, dvoumio sam se između toga i earth ali ipak mi se storm činio zanimljivijim. Igra je odlična i ukoliko je niste igrali a volite rpg (hack`n`slash) neznate šta propuštate. 8)

Outmind
26-11-2006, 11:59
Argument koji ovdje najmanje drži vodu je monotonost - kao da diablo 2 nije monoton! Pa dajte molim vas, koja je u tom segmentu razlika između d2 i titan questa? Milijoni neprijatelja koje treba ubiti, i stalno dolaze... Ne znam kako klanje milijuna sprite-ova / 3d modela, može biti uzbudljivije od igre do igre...

Arbiter of Change
26-11-2006, 12:51
Argument koji ovdje najmanje drži vodu je monotonost - kao da diablo 2 nije monoton! Pa dajte molim vas, koja je u tom segmentu razlika između d2 i titan questa? Milijoni neprijatelja koje treba ubiti, i stalno dolaze... Ne znam kako klanje milijuna sprite-ova / 3d modela, može biti uzbudljivije od igre do igre...

Ne znam. Jednostavno mi ne pašu TQ, Dungeon Siege i Sacred.

Diablo jednostavno ima onaj neki feel i timing same igre. Brza, napeta i "još samo 1 level" učinka. :D

Nightyx
26-11-2006, 13:03
Ja sam skužio svi koji su igrali prije dablo igrače ga i sada i toj bolesti nema pomoći jer koji god rpg tipa diabla izađe svi će biti shit, jer se stvarno previše furate na diabla..Titan quest je meni najbolji rpg (hack`n`slash) koji sam igrao pa čak i bolji od DS2, jer je puno interesantniji i više se razvaljuje...kak da kažem....uglanom je bolji, magije su puno brže jer postoji magija koje su jake, nanesu veliki damage, a netrebaš čekati pola h da se obnove (nekažem ima i takvih koji se obnavljau ali..). Titan quest za razliku od diabla, a što je jako važno ima ogroman invetorij gdje možete držati razne iteme, a ne svako malo se vraćati u grad kako bi prodali nešt dobro odnosno rijetko...Kada dođemo do grafike to je neusporedivo sa diablom, ali ok ipak je diablo star ko biblija pa nebi bilo ni pošteno to uspoređivati. Iako pola vas ovdje ima koji seru po TQ, a hvale dablo, a niste probali ništa drugo, to upravo i je žalosno...treba malo odigrati neku igru pa onda govoriti kakva je, a ne igrati cijelo vrijeme dablo i onda srat po ostalim igrama. Ja nevrijeđam diablo i vjerujem da je dobra igra čim je tako dugo popularna, ali ljudi probajte nešt novo. :roll:

Outmind
26-11-2006, 14:32
Ja sam skužio svi koji su igrali prije dablo igrače ga i sada i toj bolesti nema pomoći jer koji god rpg tipa diabla izađe svi će biti shit, jer se stvarno previše furate na diabla..Titan quest je meni najbolji rpg (hack`n`slash) koji sam igrao pa čak i bolji od DS2, jer je puno interesantniji i više se razvaljuje...kak da kažem....uglanom je bolji, magije su puno brže jer postoji magija koje su jake, nanesu veliki damage, a netrebaš čekati pola h da se obnove (nekažem ima i takvih koji se obnavljau ali..). Titan quest za razliku od diabla, a što je jako važno ima ogroman invetorij gdje možete držati razne iteme, a ne svako malo se vraćati u grad kako bi prodali nešt dobro odnosno rijetko...Kada dođemo do grafike to je neusporedivo sa diablom, ali ok ipak je diablo star ko biblija pa nebi bilo ni pošteno to uspoređivati. Iako pola vas ovdje ima koji seru po TQ, a hvale dablo, a niste probali ništa drugo, to upravo i je žalosno...treba malo odigrati neku igru pa onda govoriti kakva je, a ne igrati cijelo vrijeme dablo i onda srat po ostalim igrama. Ja nevrijeđam diablo i vjerujem da je dobra igra čim je tako dugo popularna, ali ljudi probajte nešt novo. :roll:

Potpis. Inače ja sam igrao i jedinicu i dvojku kada su izašle, i igre su stvarno jako dobre, ali prošlo je već 9 odnosno 6 godina odkad su izašle, i ne možemo se grčevito držati za staru slavu...

Arbiter of Change
26-11-2006, 16:56
Potpis. Inače ja sam igrao i jedinicu i dvojku kada su izašle, i igre su stvarno jako dobre, ali prošlo je već 9 odnosno 6 godina odkad su izašle, i ne možemo se grčevito držati za staru slavu...

Ne držim se ja stare slave, već kvalitete.

Kibo
26-11-2006, 17:01
Argument koji ovdje najmanje drži vodu je monotonost - kao da diablo 2 nije monoton! Pa dajte molim vas, koja je u tom segmentu razlika između d2 i titan questa? Milijoni neprijatelja koje treba ubiti, i stalno dolaze... Ne znam kako klanje milijuna sprite-ova / 3d modela, može biti uzbudljivije od igre do igre...

Ne znam. Jednostavno mi ne pašu TQ, Dungeon Siege i Sacred.

Diablo jednostavno ima onaj neki feel i timing same igre. Brza, napeta i "još samo 1 level" učinka. :D

Ista stvar jednostavno mi je D2 najugodniji i najzabavniji.

I u TQ ranged heroji imaju veliku prednost nad melle sto mi je uzasno glupo..

Nightyx
26-11-2006, 18:57
Svi hack`n`slash rpg-ovi su gotovo autentični i ja mislim da je svaki dobar i poseban na svoj način iako moj top 2 su TQ i DS2, ali nije da puno manje cijenim ostale. :wink:

Nego imam pitanje u titan questu: Ćemu služe one male fontane koje zasvjetle kada se dođe do njih??

Outmind
26-11-2006, 19:15
Argument koji ovdje najmanje drži vodu je monotonost - kao da diablo 2 nije monoton! Pa dajte molim vas, koja je u tom segmentu razlika između d2 i titan questa? Milijoni neprijatelja koje treba ubiti, i stalno dolaze... Ne znam kako klanje milijuna sprite-ova / 3d modela, može biti uzbudljivije od igre do igre...

Ne znam. Jednostavno mi ne pašu TQ, Dungeon Siege i Sacred.

Diablo jednostavno ima onaj neki feel i timing same igre. Brza, napeta i "još samo 1 level" učinka. :D

Ista stvar jednostavno mi je D2 najugodniji i najzabavniji.

I u TQ ranged heroji imaju veliku prednost nad melle sto mi je uzasno glupo..

Slažem se. To je istina, pogotovo ako si uzeo spirit pa imaš tremion attack...

@ zoki. To su ti checkpointovi. Kad umreš ili ponovno ideš igrati, počinješ od zadnje fontane koju si aktivirao

Kibo
27-11-2006, 12:06
Ako malo srede igru u ekspanziji onda cu je odigrat do kraja inace tesko....

Nightyx
27-11-2006, 13:17
Ako malo srede igru u ekspanziji onda cu je odigrat do kraja inace tesko....

Kak misliš da je srede?? :o

ylem
28-11-2006, 08:00
meni je i diablo 2 super , ali proslo je 6 godina i ...
Sacred (s zadnjim patchom + expanzija) i Titan Quest (v1.20) su mi izvrsne igre koje zadovoljavaju moju želju za zabavom i u konačnici za nečim novim,
tako da stoji da oni koji ističu Diablo kao jedini "pravi" hacknslash RPG ipak pate od nekih nostalogičarskih stvari (omatorili?) :rotfl:

crnisokol
01-12-2006, 18:40
Svi hack`n`slash rpg-ovi su gotovo autentični i ja mislim da je svaki dobar i poseban na svoj način iako moj top 2 su TQ i DS2, ali nije da puno manje cijenim ostale. :wink:

Nego imam pitanje u titan questu: Ćemu služe one male fontane koje zasvjetle kada se dođe do njih??


Sejvanje

Sonic_Moronic
01-12-2006, 20:28
Potpis. Inače ja sam igrao i jedinicu i dvojku kada su izašle, i igre su stvarno jako dobre, ali prošlo je već 9 odnosno 6 godina odkad su izašle, i ne možemo se grčevito držati za staru slavu...

Ne držim se ja stare slave, već kvalitete.

Tako se priča!

Evo da kažem par argumenata, da ne bude sve "Dobra je jer ima dobar feeling"
Dugotrajna je. Veliki broj itema, te mnogo vrsta bildova likova. Za svaki lik imaš barem par bildova, a dok sve probaš treba ti mnogo vremena, ,znači dosada nije baš zastupljena.

Zatim, postoje mnogo zanimljivih modova. Najpopularniji je Nezmod, koji otežava igru, donosi hrpu čudnih itema i općenito mijenja gameplay.

Teon
01-12-2006, 20:38
[quote=Outmind]
Potpis. Inače ja sam igrao i jedinicu i dvojku kada su izašle, i igre su stvarno jako dobre, ali prošlo je već 9 odnosno 6 godina odkad su izašle, i ne možemo se grčevito držati za staru slavu...

Ne držim se ja stare slave, već kvalitete.

Tako se priča!

Evo da kažem par argumenata, da ne bude sve "Dobra je jer ima dobar feeling"
Dugotrajna je. Veliki broj itema, te mnogo vrsta bildova likova. Za svaki lik imaš barem par bildova, a dok sve probaš treba ti mnogo vremena, ,znači dosada nije baš zastupljena.

Zatim, postoje mnogo zanimljivih modova. Najpopularniji je Nezmod, koji otežava igru, donosi hrpu čudnih itema i općenito mijenja gameplay.[/quote:1de3htnf]

:pray: Diablo :pray: (btw prvi DS mi je bio ok)

LeftY
02-12-2006, 10:03
meni je tq odlicna igra

Samael
02-12-2006, 10:43
Titan Quest jest malo pojednostavljen Diablo, no također je čistokrvni hack'n'slash s elementima RPG-a.
Diablo je kralj, i u to nema sumnje, no pružite šansu i tq-u, utoliko što pruža masu sati zabave i ima ljepšu grafiku. Mene drži već mjesecima, premda Diablo neke drži već godinama :)
Nije tako loš...

02-12-2006, 11:46
Izgleda zanimljivo..

Outmind
03-12-2006, 14:46
Čini se da asm ja malo krivo shvatio najavu, bit će samo jedan novi mastery a sa time 8 novih klasa... stupid me... evo vam opširniji pregled svega što nas očekuje:

Title
The expansion's title will be called Immortal Throne.
Storyline
An army from Hades is cutting a swath of destruction, and you'll have to fight you're way though the Mediterranean and into the underworld itself to stop it.
Gameplay Summery
1 new act, roughly the size of the other acts, and it should have about 10 to 15 hours of additional gameplay.
1 new mastery (more about this below) which will create 8 new classes.
two new item types: Scrolls and Artifacts (More below)
two new town services: Caravans and Enchanters (More below)
Level cap increasing to 75
30+ new quests
20+ new monster types
250+ pieces of unique weapons and armor as well as new basic pieces (Article Didn't elaborate - but expect to see new monster equipment, and new white standard equipment)
new relics & charms
There was no mention of any new affix's, but this is probably likely.
New Mastery
The new mastery will be called Dream Mastery. They've designed it so that it can either stand on it's own, but that it also has support skills for both melee and casters. Overall, the mastery is about altering reality, and it has powerful buffs called "trances." These trances sound a lot like the 'aura's from the paladin in Diablo 2, where you can only have one trance active at a time. Rounding the mastery off are directional and area-of-effect spells, as well as conjuring nightmares from the dream world (summons I would assume)
New Town services
The first new service, and one I think everyone will be happy to hear about is the Caravan service. Caravan's will be traveling to all the major cities in the game world (Such as Delphi, Memphis etc.) In game terms, it's essentially a way for your characters to store items and equipment instead of using your character inventory. One additional feature that Caravan's will have is the ability to trade items between your characters - so you won't have to utilize TQVault or find a trustworthy friend to do that anymore.

The second new service is the Enchanter. They will allow you to separate relics and charms from the items you've put them on, but that sometimes one or the other will get destroyed in the process. Enchanters also have access to the Alter of Creation which leads to one of the new item types - Artifacts.
The Enchanters will be a gold sink to spend your cash on, but I'm not sure if the Caravans will be a gold sink or not - the article didn't say.
New Items
The first new item will be Scrolls - these will be available at most merchants. Scrolls are one shot skills and buffs that will do many different things depending on the scroll used. They can do anything from providing an offensive or defensive bonus, to summoning insects to sting and confuse enemies. They don't sound like they are permanent effects, but they'll be another item to sink money into and could be rather interesting.

The second and most interesting new item (imho) are the Artifacts. A new item slot will appear on your equipment screen just for these. They are in essence a 'crafting' item and as such won't be dropped by monsters or found in chests. Artifacts bestow powerful effects on characters, but you have to make them at the Alter of Creation via Enchanters. To create them, you'll have to acquire an arcane formula and the proper ingredients which range from simple relics and charms to rare pieces of jewelry. "Finding and creating artifacts will be a significant new part of increasing your characters power. Creating an artifact is also very expensive, so all in all, players should find gold to be much more useful in Immortal Throne." I'm assuming that these formula will most likely be find from monster and chest drops, but the article didn't say for sure - so that's just my speculation there.

That pretty much sums the article up. I hope you guys find this helpful!