PDA

Pogledaj cijelu verziju : vražji prozori?!



Cassious Vexx
24-11-2006, 21:27
Imam sićušan problem. Nedavno sam donesao komp sa popravka, tamo sam dobio i nove windowse te napajanje. E sad, kad pokušam upalit komp ide sve lijepo redom do screena sa logiranjem accounta-i onda se restarta, i tak par puta. Nekad se dogodi da proradi nakon 2-3 restarta, nekad ništa. Pokušao sam formatirat cijeli hard i ponovo windowse instalirat.Prvi put sve radi al kad ga na duže vrijeme ugasim opet krene s restartanjem. I tk da kad hoću igrat morrowind treba reinstalirat windoze...svaki dan...a to je po 1 sat života bačen na ništa...HELP :pray:

NITROS
24-11-2006, 22:42
Imam sićušan problem. Nedavno sam donesao komp sa popravka, tamo sam dobio i nove windowse te napajanje. E sad, kad pokušam upalit komp ide sve lijepo redom do screena sa logiranjem accounta-i onda se restarta, i tak par puta. Nekad se dogodi da proradi nakon 2-3 restarta, nekad ništa. Pokušao sam formatirat cijeli hard i ponovo windowse instalirat.Prvi put sve radi al kad ga na duže vrijeme ugasim opet krene s restartanjem. I tk da kad hoću igrat morrowind treba reinstalirat windoze...svaki dan...a to je po 1 sat života bačen na ništa...HELP :pray:

mene bode ovo NOVO NAPAJANJE. Lijepo odi natrag na servis i reci da se kompjuter ne dize. Ti se nemoj nista tim jebati. Oni su krivi, iako znam u cemu je problem, odnesi ti lijepo na servis.

Ako bas hoces sam rijesiti problem. Otvori komp, sve kablove otkopcaj i ponovo ukopcaj i vidjet ces radi. Sigurno su negdje zajebali oko spajanja kablova.

Cassious Vexx
28-11-2006, 21:10
tnx! Još uvijek imam garanciju al kad god ga vratim odandje nešt ne funkcionira. Sad možete "eliminirat" ovu temu