PDA

Pogledaj cijelu verziju : Eragon



X-Plosiv
24-11-2006, 13:55
Neznam da li ste imali prilike isprobati igru, izašla je prije par dana. Usporedno uz igru izlazi i film 15.prosinca, a u vašim dragim knjižnicama već imate priliku posuditi prvi dio trilogije, tj. Eragon. Tema je o tome kako mladić (15-17g) nalazi plavi kamen (poslije sazna da je jaje) te se iz toga izlegne zmaj koji je nazvan Safira. Ujka mu ubiju dok je on bio s Bromom (njegov učitelj, u knjizi se sazna da je i on bio Jahač Zmajeva..neznam da li se to javlja i u igri, pošto još nisam prešao do kraja), te vi onda s Bromom putujete do Vardena (otpor Carstvu kojeg predvodi zli kralj Galbatoriks koji je i sam jahač zmajeva iako mu je zmaj umro)....

Inače igra se igra samo preko tastature, grafika je OK, ništa posebno, čak i s geforce 4 mx 400 možete igrati bez trzaja. Igra je slična kao i LOTR 3 The Return Of The King, znači akcijska avantura, gdje koristite mač, luk, magiju.

Možete igrati udvoje, bilo preko tastature ili preko gamepada. Iskreno uopće nije problem igrati preko tastature u dvoje jer tipke osim WASD su vam još : 2 tipke za napad, skakanje, blok, magija, luk i to je to :)

Uskoro recenzija na HCLu napisana pod perom mene 8)

Nightyx
24-11-2006, 14:44
Zakon http://www.eragongame.com/uk/

ylem
24-11-2006, 14:57
igrao sam demo , i tko voli takav tip igre vjer. će mu se svidjeti!
ja baš ne volim puno tipki na tastaturi ..

Sporbie
24-11-2006, 15:01
Vjerujem vam kad kažete da je igra dobra... al čini mi se zapravo vrlo prosječno... mislim to mač + magija je 100 puta isfurano, želim nekaj novo... npr. Spore ;)

Nightyx
24-11-2006, 16:12
Ajd nek netko stavi link za demo,, :pray:

Prince-Artas
24-11-2006, 19:22
ako je kao LOTR 3 The Return Of The King onda me nezanima

Nightyx
24-11-2006, 21:15
igro demo :cry: O NEEEEEEE OVO KATASTROFALNO PATI OD KONZOLITISA!!!!!!!!!!!!!!! :rotfl:

Dux
24-11-2006, 22:43
pročitao sam knjigu, ok je, ali ništa posebno ne može se mjeriti sa gospodarom prstenova!
što se igre tiče, priča se da je ispala katastrofalno, tako da joj neću niti prismrditi.

X-Plosiv
25-11-2006, 00:29
Igru možete u 1dan završiti

HINT: Dobiti će od 50-70% ocjenu

unknown
25-11-2006, 09:12
pročitao sam knjigu, ok je, ali ništa posebno ne može se mjeriti sa gospodarom prstenova!
što se igre tiče, priča se da je ispala katastrofalno, tako da joj neću niti prismrditi.

knjiga je bila prosjek,a najbolja fantasy knjiga je song of fire and ice

revenion
25-11-2006, 09:33
ajde nemojte sad na offtopic o fantasy knjigama...ok

Nightyx
25-11-2006, 09:36
Uglavnom takve igre kao što je ova su već previše isfurane. :rotfl:

X-Plosiv
25-11-2006, 12:45
pročitao sam knjigu, ok je, ali ništa posebno ne može se mjeriti sa gospodarom prstenova!
što se igre tiče, priča se da je ispala katastrofalno, tako da joj neću niti prismrditi.

knjiga je bila prosjek,a najbolja fantasy knjiga je song of fire and ice

Nisam pročitao tu, no moram reći da mi je Eragon stvarno dašak osvježenja među fantasy naslovima. Sada čekam drugu knjigu, tese molim da izađe ubrzo, jer mi se stvarno sviđa.

Igra je tipični konzolaški pristup, no opet...za skratiti par popodneva i više nego dobro :D

Valtiel
25-11-2006, 20:58
Totalno glupa i plitka prica. A cinjenica da ima i film i igra znaci da je samo jedan komercijalan trik-shit!!!! :twisted: :kill:

X-Plosiv
26-11-2006, 00:49
Totalno glupa i plitka prica. A cinjenica da ima i film i igra znaci da je samo jedan komercijalan trik-shit!!!! :twisted: :kill:

Priča je tipično fantasy :pray:

Valtiel
26-11-2006, 01:33
Totalno glupa i plitka prica. A cinjenica da ima i film i igra znaci da je samo jedan komercijalan trik-shit!!!! :twisted: :kill:

Priča je tipično fantasy :pray:

Klisej, Harry Potter fol :kill:

X-Plosiv
26-11-2006, 12:25
Totalno glupa i plitka prica. A cinjenica da ima i film i igra znaci da je samo jedan komercijalan trik-shit!!!! :twisted: :kill:

Priča je tipično fantasy :pray:

Klisej, Harry Potter fol :kill:

nenenen...Harry Potter je totalno drugačija :)

Btw...ova knjga je napisana dok je pisac imao 15g...

Inače..je itko čitao

Oliver Franić - Araton (Knjiga prva, Tajna Aratona)

Babitz
26-11-2006, 12:45
samo ti, x
samo ti

X-Plosiv
27-11-2006, 19:00
Nisam ja, otac je :)
sada čita drugu :)
pa me zanima, da li se isplati čitati?

RIPtheREAPER
27-11-2006, 19:13
!!!!
Ko to o Eragonu? :pray: :pray: :pray:

Ja sam procitao, bolje receno progutao prvi dio... :pray: :pray:
Di ima drugi dio???
Ja ocu to!!!
E, prvi sam dio totalno zaslinio. Prica je odlicna, a na kraju vidim da pise da ce napravit film!!!
I tako sam ja to cekao dvije godine film ali nista...
A sada je i igra dosla!!!!
Pa jel ko igro?? I di ima za kupit drugi dio??

:pray:

08-12-2006, 09:42
Da, vjedva sam našao ovu temu, uglavnom, knjiga mi je super, dosta mi se sviđa, čitao sam da je igra sranje, no nisam igrao.

goGAMERo
08-12-2006, 13:21
http://lnl.com.hr/view/483/