PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kemperi



Stranica : [1] 2

Scuderia
24-11-2006, 13:09
Evo tema o ljudima koji stoje u mračnim kutovima i ako vas vide preko nišana..neće ni znati što vam se dogodilo :killyou: ...govorim o skilerima a ne o tipovima koji neznaju ni ciljat s sniperima..koji vam je najdraži sniper...meni je britanski...eto malo raspravljajte

W1k1n6
24-11-2006, 13:19
Ne volim kempere jer mi uništavaju volju za igranje, pogotovo ako su doista skilleri u tome. Trebalo bi ih pitati kako bi im bilo kada bismo se svi zakempali i nitko ne bi izlazio iz svojeg zaklona.
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.

Jerry
24-11-2006, 13:27
...kempanje saksa,jadno je to,nas nekolicina ide kroz mapu i roka kad sam vidiš headshot odakle je i tko je...kemper!e pa yebeš takvu igru ak ćemo svi kempat,i nažalost većina sada igraća koji počinju CoD-at su upraovo kemperi...iako sam i ja bio jedan od njih u svojim počecima

grizli
24-11-2006, 13:44
ja samo ponekada kempam ovisi koja je mapa

Scuderia
24-11-2006, 13:48
Ne volim kempere jer mi uništavaju volju za igranje, pogotovo ako su doista skilleri u tome. Trebalo bi ih pitati kako bi im bilo kada bismo se svi zakempali i nitko ne bi izlazio iz svojeg zaklona.
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.


Eh,vidiš znao sam da će to neko reći..svi misle da su kemepri cijeu partiju na jednom mjestu al to nije istina..evo ja jučer u 3h kempanja na jednom severu nidsam bio na nikavom uzišenju...skidam sam tipove s lugerom(noobove),ali svako tko malo zna igrat odmah me skine jer on ima STG44 koji puno brže baca metke od mog snajpera..tako da kempanje nije samo doć do utočiša i killat

emperror
24-11-2006, 14:01
kad se igra war, slusa se vodju :D ako vodja kaze kempaj, ja cu kempat, al mi to nije u krvi. A ovako na public serverima kad je zajebancija, tomson i kar98 u ruke i rush!

Kron
24-11-2006, 14:42
kempanje na waru? fala bogu, kako ces drukcije. al na public, kempam jedino kad nema sanse da ziv izađem iz kuće ili ne znam

Rocchiro
24-11-2006, 14:43
u clanwarovima je kampanje normalna stvar i niko nije lud da se zaletava ko budala...a sniper koji ne kampa je mrtav covjek

cero
24-11-2006, 14:44
public rush jer nije zabavno na publicu kempati !

A war ocito se samo kempa ovisi ger : kemp ..

amer ....

Tak da svi jaci klanovi na svijetu tek9 team-speed-link...

Oni u germanima je zlato kemp tak da kemp je ok ;)

http://www.clanbase.comS visit ;=)

Sterpo
24-11-2006, 15:09
ja isto baš ne volim kempere jer me živcira kad me neko tako ubije

Gho$t
24-11-2006, 15:13
Jedamput, dvaput me skine, al treci put i nadalje ja njega :killyou:

pimp
24-11-2006, 15:35
na bihnetu ja uzmem snajp i capturam zastave, mapa leningrad ja snajp i luger te na startu mape (ctf) krenem prema njihovoj zastavi i s lugerom ubim dva lika s ppshovima

kumE
24-11-2006, 19:41
de se prije dogovorite oko pojma kempanjeS...
ne slažem se da je kempanje = taktiziranje u jednom CoD s&d, hq ... kempanje više vežem uz pojedinca u klasičnom dm, tdm ...

Rocchiro
24-11-2006, 19:54
de se prije dogovorite oko pojma kempanjeS...
ne slažem se da je kempanje = taktiziranje u jednom CoD s&d, hq ... kempanje više vežem uz pojedinca u klasičnom dm, tdm ...

pa na to se i misli.svi znaju da S&D nejde bez kempanja,pogotovo dok si svaba...mislim ide,ali je puno teze :killyou:

WEASEL
24-11-2006, 20:10
bilo koji fps iskusniji igrač je više manje kemper, ali ne cijelo vrijeme na jednom mijestu, nego ubije, premjesti se, ubije, premjesti se i tako dalje. Nisam kemper, al nemam ništa protiv igrača koji to rade, jer postoji ona stara narodna- camper always gets killed

Kenyi
24-11-2006, 20:27
a sam rifleman i kempam.

SH4D0W
24-11-2006, 22:59
Mrzim kampere recimo ako igraju za mene nastojim ih okrenuti na Light side dok su jos mladi!

Trench Pro here! lol
Sniper Pro here too lol!

Smrtonosna kombinacija! :killyou:

Nightyx
25-11-2006, 09:47
U zadnje vrijeme kempanje mi je u krvi i to na jednom mjestu u svakoj mapi imam svoje mjesto gdje je odlično za kempanje..naviše igram staljingrad, carantenu, el alamein i matmatah (il kak već).

LeveL
25-11-2006, 10:12
public rush jer nije zabavno na publicu kempati !

A war ocito se samo kempa ovisi ger : kemp ..

amer ....

Tak da svi jaci klanovi na svijetu tek9 team-speed-link...

Oni u germanima je zlato kemp tak da kemp je ok ;)

http://www.clanbase.comS visit ;=)
e vidis, gade mi se kemperi koliko i rusheri... ako sam 1v1 na s&d i ja branim onda cu kempat.. sve ovisi o situaciji.. inače one debile kaj non-stop kempaju mrzim... ali treba i kempat znat...

Jerry
25-11-2006, 10:16
ja inace koristim rifle i ne kempam zapraavo ovisi ako je 1vs1 na publicu protiv nekog iskusnoh kempam :)

Berax0r
25-11-2006, 17:04
pa naravno da nece kempati onaj koji ima thompson ili mp 44 lol.Nego kempaju najvise snajperi(meni u krvi)jer ne vlim jurise :wink:

Scuderia
25-11-2006, 19:15
pa naravno da nece kempati onaj koji ima thompson ili mp 44 lol.Nego kempaju najvise snajperi(meni u krvi)jer ne vlim jurise :wink:

ka ne,,ja nekad kempam s mp44 ili thompsonom

Dj_Morales
25-11-2006, 19:43
ja rijetko kempam ali isto znan koji put! ali sta se moze i kempanje je dio igre!

cero
25-11-2006, 20:09
[quote="Black Knight":2r6ge59h]pa naravno da nece kempati onaj koji ima thompson ili mp 44 lol.Nego kempaju najvise snajperi(meni u krvi)jer ne vlim jurise :wink:

ka ne,,ja nekad kempam s mp44 ili thompsonom[/quote:2r6ge59h]

pa isuse gledaj malo demoe od speed-linka pa kazi da je chiter kisuse neznate nista o codu ....

Scuderia
25-11-2006, 20:10
[quote="Black Knight":1fzag50x]pa naravno da nece kempati onaj koji ima thompson ili mp 44 lol.Nego kempaju najvise snajperi(meni u krvi)jer ne vlim jurise :wink:

ka ne,,ja nekad kempam s mp44 ili thompsonom

pa isuse gledaj malo demoe od speed-linka pa kazi da je chiter kisuse neznate nista o codu ....[/quote:1fzag50x]Sp čemu pričaš

cero
25-11-2006, 20:14
[quote="g@mer4life_":3fm4t0z8][quote="Black Knight":3fm4t0z8]pa naravno da nece kempati onaj koji ima thompson ili mp 44 lol.Nego kempaju najvise snajperi(meni u krvi)jer ne vlim jurise :wink:

ka ne,,ja nekad kempam s mp44 ili thompsonom

pa isuse gledaj malo demoe od speed-linka pa kazi da je chiter kisuse neznate nista o codu ....[/quote:3fm4t0z8]Sp čemu pričaš[/quote:3fm4t0z8]

O njubovima ;)

Sterpo
25-11-2006, 20:41
ne spominji božje ime uzalud :)
btw jaaako malo kempam

MindReader
26-11-2006, 10:06
ja nisam kemper... nikakada neću bit čistokrvni kemper.. nekad malo budem u zasjedi, kad sam tanak sa healthom, al inače - nikad :D

moja igra se očituje mojim stanjem duha . . jednom sam u cod2 iz zajebancije lupo kundakom po prozoru i ubijo samo kundakom (čitaj : kamikaza) :rotfl: tako ja igram... što više trčiš, to bolje.. bar nabijaš kondiciju :D

Kron
26-11-2006, 14:10
na portu kempam, nasao sa, mjesto

I ARE A BUG USER 8)

Nightyx
26-11-2006, 19:03
Puno ljudi govori da su kemperi sa snajpom inaće kukavice koje ne vole blisku borbu, ali ja mislim suprotno kemperi su inaće inteligentni ljudi koji doista vole to što rade i naravno mirne ruke i duugih živaca (ja sam kemper sa snajpom /čuvajte se u staljingradu/). :eyebrows:

olio
26-11-2006, 19:24
Puno ljudi govori da su kemperi sa snajpom inaće kukavice koje ne vole blisku borbu, ali ja mislim suprotno kemperi su inaće inteligentni ljudi koji doista vole to što rade i naravno mirne ruke i duugih živaca (ja sam kemper sa snajpom /čuvajte se u staljingradu/). :eyebrows:pa da ali
ako je čovjek nadaren za pucanje iz snajpera naravno da če koristiti tu priliku ......

Postoje dvije vrste kampinga...

Camping - Likovi koji stoje na mjestu ako ima netko naleti pa da skupe barem jedan kills

Trip Camping - Malo kreneš pa staneš 15 sekundi pa juriš pa stojiš pola minute

big bang
26-11-2006, 23:42
u svakom levelu ima mjesto
kraj kojeg ce svki igrac proci
umiris se u blizini
a kad naide netko :killyou:

Scuderia
27-11-2006, 00:26
Puno ljudi govori da su kemperi sa snajpom inaće kukavice koje ne vole blisku borbu, ali ja mislim suprotno kemperi su inaće inteligentni ljudi koji doista vole to što rade i naravno mirne ruke i duugih živaca (ja sam kemper sa snajpom /čuvajte se u staljingradu/). :eyebrows:pa da ali
ako je čovjek nadaren za pucanje iz snajpera naravno da če koristiti tu priliku ......

Postoje dvije vrste kampinga...

Camping - Likovi koji stoje na mjestu ako ima netko naleti pa da skupe barem jedan kills

Trip Camping - Malo kreneš pa staneš 15 sekundi pa juriš pa stojiš pola minute


e ja sam trip camping player..to je najbolje...još samo zamjeniš pištolj s nekim mp44 ili thompsonom i to je to.....Scoped Kar98+Mp44=par iz snova

Munjeni jarac
27-11-2006, 11:29
ja volim ponekad kempat samo ako ostali kempaju,a inace amer-garandica i jurish!!! :rotfl:

LeveL
27-11-2006, 12:23
Nije sve crno bijelo.. nemreš kempat sa Amerima kad oni napadaju.. Ali i z akemp treba imat skilla... Sa sniperom se mora kempat, a sniperi su neizbježni dio svakog klana...on cuva rupicu kroz koju nitko ne smije proć... imaš 5 metaka repetiras poslije svakog i onda ti izletio ispred thompsona.. al pravi sniperi rijesavaju i to... U nekim situacijama neizbježno je kempat...

D.E.M.O.
28-11-2006, 14:32
a sam rifleman i kempam.
ja sam rifleman i rusham ;P jednostavno mi nije jasno kako netko moze kempat... ili buggat na publicu :S ajde na waru ali public gdje bi se trebao zabaviti nemas razloga kempat. najvise mi idu na zivce spawncamperi. tipa dawnville (cod1 - s&d) sletim se kroz groblje, ubijem ih 1, 2 (da, kar98k) koliko vec bude, da bih onima koji idu na be dosao s ledja i cim izadjem iz groblja na glavnu ulicu kod americkog spawna lik me skempa sa amer spawna sa mgom. i svaku rundu to radi... nije mi jasno kako na serveru koji ima vote ljudima ne ide na zivce lik koji se kempa na spawnu i iako je amer uprno nece plantat. fuj! :yuck: :scared: btw... there is no skill in total camp :P

cero
28-11-2006, 18:20
a sam rifleman i kempam.
ja sam rifleman i rusham ;P jednostavno mi nije jasno kako netko moze kempat... ili buggat na publicu :S ajde na waru ali public gdje bi se trebao zabaviti nemas razloga kempat. najvise mi idu na zivce spawncamperi. tipa dawnville (cod1 - s&d) sletim se kroz groblje, ubijem ih 1, 2 (da, kar98k) koliko vec bude, da bih onima koji idu na be dosao s ledja i cim izadjem iz groblja na glavnu ulicu kod americkog spawna lik me skempa sa amer spawna sa mgom. i svaku rundu to radi... nije mi jasno kako na serveru koji ima vote ljudima ne ide na zivce lik koji se kempa na spawnu i iako je amer uprno nece plantat. fuj! :yuck: :scared: btw... there is no skill in total camp :P
danas imam Razlog da se smijem :rotfl: :rotfl:

Munjeni jarac
28-11-2006, 19:07
kad se meni da kempat,onda zakempam,pa mi dosadi i opet deri sa garandicom/tommyem

cero
28-11-2006, 21:12
kad se meni da kempat,onda zakempam,pa mi dosadi i opet deri sa garandicom/tommyem

tommyem nikad cuo za ovu pusku :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :cry:

Rocchiro
28-11-2006, 21:30
kad se meni da kempat,onda zakempam,pa mi dosadi i opet deri sa garandicom/tommyem

tommyem nikad cuo za ovu pusku :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :cry:

thompson-toomygun?

Sterpo
28-11-2006, 22:18
lol stvarno
jel neko čuo za šmajser?? :D

cero
28-11-2006, 22:54
lol stvarno
jel neko čuo za šmajser?? :D


e to jesam :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :o

LeveL
29-11-2006, 17:11
Samo se s papovkama kempa, i sniperom... ostalo se igra normalno.. fkors thompson i ppsha rush...

cero
29-11-2006, 22:26
Samo se s papovkama kempa, i sniperom... ostalo se igra normalno.. fkors thompson i ppsha rush...

Cak i danas imam razlog da se smijem :rotfl: :rotfl: :rotfl:

LeveL
29-11-2006, 23:27
Samo se ti smiji... Al puška mp44 u cod1 je presavršena...

Sterpo
30-11-2006, 12:09
Samo se ti smiji... Al puška mp44 u cod1 je presavršena...

i u dvojci je dobra ali nekako mi je thompson bolji brži je
ako neko želi kempat može i sa automatskim puškama čak je i lakše

Kron
30-11-2006, 12:44
sa thompsonom nemos kempat, jedino u nekom mračnom kutu. a mp44 je zakon

Mc LORD
01-12-2006, 09:53
ja nevolim kempat al ovisi o mapi zapravo jako rijetko kempam

Mr.G4m3r
05-12-2006, 21:50
nekad jednostavno moras kempat:

S&D - plantas dinamit, onda ces sigurno trcat prema protivniku da te ubije jer ti je to fora... hm?

drvce
07-12-2006, 00:54
Sam bit rata je kempanje. No posto je ovo igra , kampanje moze unistit tok , i da se server isprazni za 2 min . kad dode mapa brecourt.


Btw. najgori su mi trenčganeri iza coska. :killyou:

Kron
07-12-2006, 13:59
Sam bit rata je kempanje. No posto je ovo igra , kampanje moze unistit tok , i da se server isprazni za 2 min . kad dode mapa brecourt.


Btw. najgori su mi trenčganeri iza coska. :killyou:

ooooo, za trenchovku treba imat jaaaako skilla......osim na fakin PAM modu.

Letva
07-12-2006, 14:47
Samo se ti smiji... Al puška mp44 u cod1 je presavršena...

i u dvojci je dobra ali nekako mi je thompson bolji brži je
ako neko želi kempat može i sa automatskim puškama čak je i lakše

Balans oruzja je fuj

Kron
07-12-2006, 15:11
ajmo gospon herr flick, imas li se izjasnit ovdje?
kako mi je bilo gust bez aim down sight sa mosinom te zakucat uglavu 8)

D.E.M.O.
08-12-2006, 09:16
Mr.G4m3r]nekad jednostavno moras kempat:

S&D - plantas dinamit, onda ces sigurno trcat prema protivniku da te ubije jer ti je to fora... hm?
like... da? :D


ajmo gospon herr flick, imas li se izjasnit ovdje?
kako mi je bilo gust bez aim down sight sa mosinom te zakucat uglavu 8)
za par dana dolazi moj fragmovie pa se divite ;D

sexy peace
08-12-2006, 23:18
Mrzim ih.

KingTomy
09-12-2006, 18:57
Igramo ja i frendovi na serveru punom kampera svuda naokolo.Moja taktika je bila MP44+nemoj stajat+cijelo vrijeme skači+crouch cijelo vrijeme...hehe samo su se čuli pucnjevi snajpera ali nije bilo fragova:D

tj. to su bili kemperititusi-njubitisi :rotfl: :pray:

pimp
09-12-2006, 19:05
ajmo gospon herr flick, imas li se izjasnit ovdje?
kako mi je bilo gust bez aim down sight sa mosinom te zakucat uglavu 8)

jel to meni govoris?
vjeruj mi bas se i ne sjecam toakvog dogadjaja al je svakako moguce
svaka cast ak si me skuco

Kron
09-12-2006, 21:26
aha, tamo odma kod ulaza pa desno, na moskvi
bas sam uzivao 8)

D.E.M.O.
11-12-2006, 14:00
mozda nisam bas upucen u zadnje vrijeme ali jel tolika stvar pogoditi nekoga u glavu? :o

King tiger
11-12-2006, 14:23
Krone nisam znao da si tako los :D pwno sam vas sve :D

Kron
11-12-2006, 19:46
da, jer sam pričao na telefon. Bio sam prvi dok nisi ti došo, a inace igram ctf i budem prvi/drugi/treći

King tiger
11-12-2006, 21:47
Ma nemoj, port se igrao i nisi bio prvi, nego u sredini, nemoj lagit :D

Kron
11-12-2006, 21:49
A jos prije toga???? anyway, kad ima vise od 10 igraca na serveru onda vise nemos ni igrat kako treba

Sterpo
11-12-2006, 21:54
najgore mi je kad neko cijelo vrijeme čeka negdje
ima jedan slučaj na mapi burgundy u onoj kući di je njemačka strojnica na stepenicama švabo uzo mp44 i tamo čeka
uuu kako me iznerviralo :-x

Kron
12-12-2006, 08:01
ojla, ja sa snajpom rush, ne kuzim kako me neko ne moze ubit sa thompsonom :?

Sterpo
12-12-2006, 12:03
sa snajpom tebaš biti brz i precizan jer nema baš druge prilike (osim ako naiđeš na nooba ili nešto slično)

Kenyi
12-12-2006, 15:16
A jos prije toga???? anyway, kad ima vise od 10 igraca na serveru onda vise nemos ni igrat kako treba

lol ako nemozes sa 10 igraca kako ces onda 25-25 s&d a tek dedmec 30 ljudi rifle only ???

Kron
12-12-2006, 19:44
Govorio sam za s&d. Iovako i inako nema bas smisla, a kad je vise od 10 igraca na mapi onda je stvarno besmisleno

Letva
03-01-2007, 15:24
Sta se ljutite na kempere,to je nacin igranja isto ko i rush.

Jerry
03-01-2007, 17:08
Sta se ljutite na kempere,to je nacin igranja isto ko i rush.da,,axl rose to najbolje zna :D

dinix
03-01-2007, 17:54
ponekad kampam...

čmoč
03-01-2007, 20:41
Sta se ljutite na kempere,to je nacin igranja isto ko i rush.da,,axl rose to najbolje zna :D

E, ljudi igro sam s jerriem...on je najveeca kampercina na svijetu....
pol sata se nalazio na jednom mjestu i sam tamo ubijao...

jerry ne izmisljaj da nisi kamper jos si na serveru reko da ti je to u krvi!!!!!!!!!!!
kako lažeš

Kron
03-01-2007, 22:27
jerry je u depresiji jer sam ga danas pwnao.......

ukay
04-01-2007, 14:04
Sta se ljutite na kempere,to je nacin igranja isto ko i rush.da,,axl rose to najbolje zna :D

E, ljudi igro sam s jerriem...on je najveeca kampercina na svijetu....
pol sata se nalazio na jednom mjestu i sam tamo ubijao...

jerry ne izmisljaj da nisi kamper jos si na serveru reko da ti je to u krvi!!!!!!!!!!!
kako lažeš

Ako si švaba onda kempas,a ako si rus,britiš ili amer onda napadas i tocka.

pimp
04-01-2007, 17:59
kakvo kempanje s svabama
kar98 i rush medju najvece nOObove balkana

Jerry
04-01-2007, 18:04
jerry je u depresiji jer sam ga danas pwnao.......govno jedno :=)
@čmoč
si ti painkiller ? :rotfl:
ak jesi zbriso si sa servera,kempo ja stalno u jednoj rupici,rofl imo je jedva 6 killeva dok ja oko 15 mislim,prolazi lik ja ga skinem svaki put i ne kuži me di sam :rotfl:

ukay
04-01-2007, 18:41
dodite na BiHnet rifle only da vam tata ukay pokaze kak se igra....svakim danom me oko 15h mozete tamo naci po srednjeevropskom vremenu :D

Steel
06-01-2007, 06:07
kempam dok sjedim za kompom igram i jedem...

BlackDCRO
06-01-2007, 06:40
Ne volim kempere jer mi uništavaju volju za igranje, pogotovo ako su doista skilleri u tome. Trebalo bi ih pitati kako bi im bilo kada bismo se svi zakempali i nitko ne bi izlazio iz svojeg zaklona.
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.

Potpis na ovo...
Definitivno mrzim snajperiste, hodas, hodas po mapi, suljas se i odjednom te nesto onako niodkud strefi u glavu i onda dolazi ona moja najdraza, press F :?

Ja najvise volim onako sneak and kill, ono prisuljas se nekom iza ledja i metak u glavu s bilo kojim oruzjem i past ce ko kruska, a upravo taj sneak and kill mi kvare snajperisti, koji me strefe dok se ja suljam do protivnika...
Inace igram na bihnetu, nickname BlackDCRO... Tamo sam vecinom od 22 do 00:00...
Gargamel je tamo jedan od najpoznatijih snapjerista...
A Bruce Li CRO owna na velikuo, uvijek je prvi na tabeli u koje god doba igram...
Uglavnom ekipa je super, obavezno dodjite na server...

Samael
16-01-2007, 18:11
Nisam fan kempanja, jel' ako nema teorije da živ izađem iz kuće, upotrijebim
onu Heroic taktiku.
Zaleti se u rulju, pa tko padne da padne! Umri časno...

čmoč
18-01-2007, 15:39
jerry je u depresiji jer sam ga danas pwnao.......govno jedno :=)
@čmoč
si ti painkiller ? :rotfl:
ak jesi zbriso si sa servera,kempo ja stalno u jednoj rupici,rofl imo je jedva 6 killeva dok ja oko 15 mislim,prolazi lik ja ga skinem svaki put i ne kuži me di sam :rotfl:

ne nisam painkiller ja sam...hmm...otkrij sam

CRO_P1xel
13-02-2007, 14:35
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.

Ja sam imao takav stav dok nisam otkrio da takvih igara ima previše; kempanje je sastavni dio wara (IRL) i in-game wara... Ako igram neku igru (ne nužno CoD) i ako jednom umrem od kempreskog metka, ok, ako umrem drugi put odem sa kemperskog servera.

Alt + F4 - lijek za kempere

ukay
13-02-2007, 15:45
Svatko igra kak hoce.Jedini lijek protiv kempera jest kempanje :D

Lord Ragnarok
13-02-2007, 16:07
hehe, ponekad kempam, pitajte werewolfa :D

CRO_P1xel
13-02-2007, 16:16
Jedini lijek protiv kempera jest kempanje :D

Ne, nego ALT + F4 :D

Lord of Darkness
13-02-2007, 17:09
Što je to ustvari kempanje? Jel to kad nosiš snip i sakrivaš se i ubijaš ili je kempanje stojanje na istom mjestu i ubijanje? Što vi mislite?

ukay
13-02-2007, 17:48
Dulji boravak na jednom mijestu.Obicno neke kuce.Cak se i lezi na stepenicama,grmu itd.Znaci takav igrac ne pokazuje nikakav napadacki skill.
Ono kavica (http://www.bbar.cz/kava.gif)Si cekas da neko naleti.Totalna pasivna igra.

Lord of Darkness
13-02-2007, 21:21
Dulji boravak na jednom mijestu.Obicno neke kuce.Cak se i lezi na stepenicama,grmu itd.Znaci takav igrac ne pokazuje nikakav napadacki skill.
Ono kavica (http://www.bbar.cz/kava.gif)Si cekas da neko naleti.Totalna pasivna igra.

Da istina. Samo prevedite riječ camping i znate o čemu se radi. A primjetio sam da dosta ljudi nezna u čemu je stvar.

kumE
14-02-2007, 01:34
... imam dojam da većina ljudi ovdje ne razumije kempanjeSzbog toga jer igraju samo DM ili TDM .. naravno da u ovim type-ovima igre .. ponekad te campingSzna naživcirati ... (mislim konkretno na CoD) ...
al' brate mili .. pa jeste probali odigrati SD ili HQ? ... SD - jedno poluvrijeme jedan tim napada objective, dok ga drugi brani .., drugo poluvrijeme zamjena uloga ... i tek tada uvidiš ljepotu campinga :ekipa:

Lord of Darkness
14-02-2007, 12:57
... imam dojam da većina ljudi ovdje ne razumije kempanjeSzbog toga jer igraju samo DM ili TDM .. naravno da u ovim type-ovima igre .. ponekad te campingSzna naživcirati ... (mislim konkretno na CoD) ...
al' brate mili .. pa jeste probali odigrati SD ili HQ? ... SD - jedno poluvrijeme jedan tim napada objective, dok ga drugi brani .., drugo poluvrijeme zamjena uloga ... i tek tada uvidiš ljepotu campinga :ekipa:

E da. Tad treba znati kempati. Ali me opet živcira kad netko nađe neku ultra uber pwnersku poziciju i cijelo vrijeme ide na nju, a ti se nemožeš približit plantu da ga jebeš, a imate nooba od snajperista u timu.

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 13:04
jel se nekaze kamper, a ne kemper? kod nas svi govore kamper

Lord of Darkness
14-02-2007, 13:09
jel se nekaze kamper, a ne kemper? kod nas svi govore kamper

Svejedno je. Kamper je balkanizacija riječi camper.

CRO_P1xel
14-02-2007, 14:46
Da, a kemper je isto to :)

Kempanje nije taktiziranje u war-u, to je stajanje 90 sekundi na TDM-u na istom mjestu... na public serveru na kojem nikoga neznate a nema toliko igrača da se nemožete ni pokmaknuti...

... yep... to je to...

A takvima se radi ovo :kill:

WEASEL
14-02-2007, 14:50
ljudi imaju pravo kempati, neki jednostavno ne žele tijekom igre držati w i ići naprijed:X
kemper te može jednom ubit i znaš di je i možeš ga, u čemu je problem?

ukay
14-02-2007, 15:28
Samo tako nije zabavno kuzis?Takvim nacinom igre ne postajes bolji.LJudi te pocnu mrziti.Na nekim serverima ces dobiti kick/ban itd. 8)

WEASEL
14-02-2007, 16:41
lol, očito je nekim ljudima to zabavno kad to rade, kužiš? ja nisam kemper al ne kužim zašto ih toliko mrzite kad samo stoje i lako ih je ubit
:X

pimp
14-02-2007, 18:28
na nekim serverima ima da kad se u kampas i budes neko odredjeno vrijeme pocne na kompasu blicati tvoja pozicija da svi znaju da si tu, to je jedan od nacina sprjecavanja kempanja

Lord of Darkness
14-02-2007, 19:41
na nekim serverima ima da kad se u kampas i budes neko odredjeno vrijeme pocne na kompasu blicati tvoja pozicija da svi znaju da si tu, to je jedan od nacina sprjecavanja kempanja

To bi bilo dobro da je tako na svim serverima gdje se ne igra s&d, ctf ili hq npr da stave vremensko ograničenje nekoliko minuta (2 min)

kumE
15-02-2007, 00:20
... hmda .. u svom prvom postu na ovoj temi htio sam pokrenut raspravu o pojmu kempanjaS... dakle .. na što se točno odnosi ...
... sama spomen riječi kemapnjeS.. nosi sa sobom neki negativni predznak .. i što je najgore ostaje na tome ... i sam sam imao tu podsvjesnu predrasudu .. dok nisam malo pomnije razmislio ...
... htio sam upozoriti na kempanjeSkao na nešto što se događa u klasičnim dmSi tdmStype-ovimaSigre ... i odvojiti to od taktiziranja u objective basedSmp-u (npr. CoD s&d, hq) ... i pri tom raščlanjenju grdno sam pogriješio ..... jer kempanjeSje .. svako čekanje na mjestu u iščekivanju naleta ne tako koncentriranog protivnika ... i s tim se moramo pomiriti .. to je dio taktiziranja kako ispuniti svoj zadatak u određenom typeu igre ...

.. a što se tiče kempera u tdm i dm .. ev' čekao sam da netko napiše sličan post (u ovom slučaju WEASEL (bravo!)) ... tko kempa dugo na jednom mjestu .. sam je sebi zapečatio idućih 30 sekundi ...
... nema tog kempera kojeg bajMiki a.k.a. kumE nije ist'er'o iz jazbine!
:killyou:

Lord Ragnarok
15-02-2007, 10:24
na nekim serverima ima da kad se u kampas i budes neko odredjeno vrijeme pocne na kompasu blicati tvoja pozicija da svi znaju da si tu, to je jedan od nacina sprjecavanja kempanja

To bi bilo dobro da je tako na svim serverima gdje se ne igra s&d, ctf ili hq npr da stave vremensko ograničenje nekoliko minuta (2 min)

to sam već vidio na nekim serverima, ak ostaneš duže od 30 sec kika te server. to je malo iritantno dok se crveniš i realodaš

Lord of Darkness
15-02-2007, 10:37
[quote=pimp]na nekim serverima ima da kad se u kampas i budes neko odredjeno vrijeme pocne na kompasu blicati tvoja pozicija da svi znaju da si tu, to je jedan od nacina sprjecavanja kempanja

To bi bilo dobro da je tako na svim serverima gdje se ne igra s&d, ctf ili hq npr da stave vremensko ograničenje nekoliko minuta (2 min)

to sam već vidio na nekim serverima, ak ostaneš duže od 30 sec kika te server. to je malo iritantno dok se crveniš i realodaš[/quote:sv95jqr7]

Ne kickat. Nego samo da blickaš na radaru.

Lord Ragnarok
15-02-2007, 10:39
ja nisam osto bio dovoljno dugo, jer je server bio prepun, pa nisam k+htjeo riskirati kik

bloody007
16-02-2007, 00:26
SLUSAJTE KEMPERE JE NEMOGUCE IZBJEC PA JE BOLJE NAVIKNUT SE I NE PUNO PRIGOVARAT SLAZEM SE TAKODER SA WEASELOM DA JE SVAKI MALO BOLJI IGRAC BAREM DIJELOM KEMPER

Lord of Darkness
16-02-2007, 13:43
SLUSAJTE KEMPERE JE NEMOGUCE IZBJEC PA JE BOLJE NAVIKNUT SE I NE PUNO PRIGOVARAT SLAZEM SE TAKODER SA WEASELOM DA JE SVAKI MALO BOLJI IGRAC BAREM DIJELOM KEMPER

Pa mislim logično. Nemožeš ti letit okolo ko muha bez glave i klat i onda si kao PG(pro gamer za on koji neznaju.)

bloody007
17-02-2007, 07:40
lord jel bi mi mogo rec tvoj xfire il bar na kojim serverima igras?

Lord of Darkness
17-02-2007, 13:51
lord jel bi mi mogo rec tvoj xfire il bar na kojim serverima igras?

OCRANA i DigitalMind. Original serveri svi na serveru high skill.

MTF*
17-02-2007, 14:37
lord jel bi mi mogo rec tvoj xfire il bar na kojim serverima igras?

OCRANA i DigitalMind. Original serveri svi na serveru high skill.

jel mozes dat IP tih servera, bas me zanimaju... :roll:

Lord of Darkness
17-02-2007, 15:26
lord jel bi mi mogo rec tvoj xfire il bar na kojim serverima igras?

OCRANA i DigitalMind. Original serveri svi na serveru high skill.

jel mozes dat IP tih servera, bas me zanimaju... :roll:

Neznam kako izvuć IP u xfireu? T

@Tagan- imaš moj xfire pa odi na Friend's Favorites i tamo ćeš naći te servere.

Sonic_Moronic
18-02-2007, 01:31
Glupo mi je kempanje. Vrlo mi je to dosadno, čekaš 5 godina na kill...

Mnogo mi je bolje pičit po mapi i klati kempere.

D.E.M.O.
18-02-2007, 09:34
kempanje smrdi bas kao i kemperi. zato ih, nakon svega i nadju

Lord of Darkness
18-02-2007, 13:07
kempanje smrdi bas kao i kemperi. zato ih, nakon svega i nadju

DM/TDM only

Nightyx
25-02-2007, 11:12
Našao sam jedno mjesto gdje je zakon kampati sa snajpom u staljingradu, samo ležim na tlu i skidam ih dok prolaze, u roku od 3-5 min tek dođe slučajno neki meni iza leđa i rokne me( :) ), pa se onda opet vratim na to mjesto, ali i ja se nakupim puno killova u malo vremena.

bloody007
09-03-2007, 13:54
STALJINGRAD MI JE OSOBNO NAKON MOSKVE I BRECOURTA MAPA NA KOJOJ NAJVISE KEMPAM IMA TAMO MJESTA GDJE MALO BOLJI IGRACI SA SNIPEROM MOGU FAKAT NAKUPIT KILLOVA!

PS sorry opet velika slova! - premješteno

Nightyx
09-03-2007, 14:11
lol jučer sam održao svoj rekord u kampanju, kampao sam dosta dugo dosad nikada toliko, a da me nisu ubili. :D

Lord of Darkness
09-03-2007, 15:29
Dobro ništa neću komentirati(komentar izbrisan) naučit će te se...

THUNDER_DINIX
09-03-2007, 16:19
lol jučer sam održao svoj rekord u kampanju, kampao sam dosta dugo dosad nikada toliko, a da me nisu ubili. :D

ne kontam kako ti se da. meni dosadi stajat na 1 mjestu, moram se kretat

a čuj sa snajpom je ugodno se zasaditi na jednom mjestu i rokati iz daleka :D

srle_pz
10-03-2007, 21:47
lord jel bi mi mogo rec tvoj xfire il bar na kojim serverima igras?

OCRANA i DigitalMind. Original serveri svi na serveru high skill.nebi reko , nema high skilla na publicima vise

Lord of Darkness
11-03-2007, 12:58
[quote=bloody007]lord jel bi mi mogo rec tvoj xfire il bar na kojim serverima igras?

OCRANA i DigitalMind. Original serveri svi na serveru high skill.nebi reko , nema high skilla na publicima vise[/quote:3koqhsj0]

Da i to... Znaš li možda neke druge servere na kojima baš igraju PG-ovi da se odem sramotiti? :D

RIPtheREAPER
11-03-2007, 13:39
kempere treba zakonom zabranit jer mi se neda mjenjat moj M1 Caribine za neki shugavi sniper da skinet tog kempera sa krova.
Rade cu umrijet 10 puta i posteno ga skinut sa nekom cakom nego da uzmem sinper.

:yuck:

Ro3y
11-03-2007, 22:34
kempere treba zakonom zabranit jer mi se neda mjenjat moj M1 Caribine za neki shugavi sniper da skinet tog kempera sa krova.
Rade cu umrijet 10 puta i posteno ga skinut sa nekom cakom nego da uzmem sinper.

:yuck:

SIGNED :D

edd_
12-03-2007, 00:22
...man's gotta do what he's gotta do...


'ko voli nek' izvoli...

anyway

Lord of Darkness
13-03-2007, 11:13
Pa mislim ne želim uvrijedit ali ovo je jako noobasto... 8)

K4ciga
15-03-2007, 12:33
rijetko kada kempam,nisam baš skillan u kempanju

Nightyx
15-03-2007, 12:50
Ja u zadnje vrijeme sve više kempam nadam se da mi neće preći u naviku :)

Đeri
15-03-2007, 12:59
hahaha,ja sam kemper u duši,svi mi psuju po serverima,a nisam kemper u CoD-u sam već i u CS-u i ostalim FpSima s MP-om koje igram :D

Nightyx
15-03-2007, 19:08
hahaha,ja sam kemper u duši,svi mi psuju po serverima,a nisam kemper u CoD-u sam već i u CS-u i ostalim FpSima s MP-om koje igram :D

i meni psuju zato što kampam :)

Tvrtko
15-03-2007, 19:11
hahaha,ja sam kemper u duši,svi mi psuju po serverima,a nisam kemper u CoD-u sam već i u CS-u i ostalim FpSima s MP-om koje igram :D

i meni psuju zato što kampam :)

e, a najgore je kad ti neki slovenac (kekec) psuje majku jer si ga skinuo 3x zaredom sa istog mijesta

Kiklop
15-03-2007, 19:16
nikad ne kempam thompson u ruke i deri
rush ftw!!

Nightyx
15-03-2007, 20:38
ja se uvalim iza ograde ili kutije ili nekog vozila i kemparim

FTW!!!! :killyou:

Đeri
15-03-2007, 23:13
http://www.max-save.org/viewer.php?id=4 ... ot0033.jpg (http://www.max-save.org/viewer.php?id=438425shot0033.jpg)

hihihi,stalno sam kempo

Nightyx
16-03-2007, 11:45
Njub do njuba :rotfl:

shala svaka čast :wink:

RIPtheREAPER
16-03-2007, 15:09
http://www.max-save.org/viewer.php?id=438425shot0033.jpg

hihihi,stalno sam kempo

a umro si 20 puta..
eto zasto se kempanje ne isplati
bolje igrat takticki( 3v1 :P) nego kempat

16-03-2007, 15:47
http://www.max-save.org/viewer.php?id=438425shot0033.jpg

hihihi,stalno sam kempo


Cak sam i ja na toj sliko KABOOOOOOOOOOOOOOOOM. :)

pimp
16-03-2007, 16:48
gledaj sta je pravo kempanje , s pumpom se ukempas na stepenicama kod ruske zastave i nastane ovo http://img294.imageshack.us/img294/6614/shot0005gv4.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=shot0005gv4.jpg)

i da napomenem , nisam ni jednu zastavu donio

Kiklop
16-03-2007, 16:56
http://www.max-save.org/viewer.php?id=438425shot0033.jpg

hihihi,stalno sam kempovau cak 6 killova si u plusu tata ti je sigurno ponosan

Đeri
16-03-2007, 17:25
kiklop jadan si :wink: :yuck:
EDA,stari je ponosan na mene :wink:

Kron
16-03-2007, 19:15
gledaj sta je pravo kempanje , s pumpom se ukempas na stepenicama kod ruske zastave i nastane ovo http://img294.imageshack.us/img294/6614/shot0005gv4.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=shot0005gv4.jpg)

i da napomenem , nisam ni jednu zastavu donio


da, zato sta na ss-u nema mene :)


PS. ocemo li im reci sto je bilo zadnji put? :)

pimp
16-03-2007, 19:28
gledaj sta je pravo kempanje , s pumpom se ukempas na stepenicama kod ruske zastave i nastane ovo http://img294.imageshack.us/img294/6614/shot0005gv4.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=shot0005gv4.jpg)

i da napomenem , nisam ni jednu zastavu donio


da, zato sta na ss-u nema mene :)


PS. ocemo li im reci sto je bilo zadnji put? :)

ne kuzim na sta mislis?
napisi na pp

Kaje jaje
16-03-2007, 21:06
Ne volim kempere jer mi uništavaju volju za igranje, pogotovo ako su doista skilleri u tome. Trebalo bi ih pitati kako bi im bilo kada bismo se svi zakempali i nitko ne bi izlazio iz svojeg zaklona.
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.


Ja isto mrzim kempere i ja se nekad kempam ali je to glupo.

Bolje mi je igrat normalno a ne se kempat.
I igram na Bihnetu only rifles and toujan i tamo se kempaju ali ih nastojim ubit i znam mjesta gdje se najviše kempaju.
I ne chitam i sada sam u klanu CIA.
Dobar mi je score zavisi kada su n00bovi još gori od mene ili oni iza Troja klana kako igraju ma mislim.Ali ne igram loše i tu igru svaki dan prije škole i poslije i na MSN-u sam stalno busy i frendovi mi govore kao daj kaj stalno igraš Taj CoD2 to je glupa[b]igrica [b]
A ja njima nije to igrica nego igra i oni kažu meni kad se kaže igra milsim na društvenu igru.Tak kažu a ja ih stalno govorim kak treba a oni to ti je isto.Ma uostalom za mene only rifles i toujane :pray: :pray: :pray:
I carentan mi je dobra mapa ali najgore mi je kad se kempaju njemci uđe u onu kucu i na stol sa sacmom i kad god neko dođe bum stavi metak i opet ma mislim mrzim kempere ali se i ja nekad kempam ali ak sam se kempo 2,3 puta tak da glasujem mrzim kempere i glaso sam.

To je moje mišljenje!!!

pimp
17-03-2007, 10:25
Ne volim kempere jer mi uništavaju volju za igranje, pogotovo ako su doista skilleri u tome. Trebalo bi ih pitati kako bi im bilo kada bismo se svi zakempali i nitko ne bi izlazio iz svojeg zaklona.
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.


Ja isto mrzim kempere i ja se nekad kempam ali je to glupo.

Bolje mi je igrat normalno a ne se kempat.
I igram na Bihnetu only rifles and toujan i tamo se kempaju ali ih nastojim ubit i znam mjesta gdje se najviše kempaju.
I ne chitam i sada sam u klanu CIA.
Dobar mi je score zavisi kada su n00bovi još gori od mene ili oni iza Troja klana kako igraju ma mislim.Ali ne igram loše i tu igru svaki dan prije škole i poslije i na MSN-u sam stalno busy i frendovi mi govore kao daj kaj stalno igraš Taj CoD2 to je glupa[b]igra [b]
A ja njima nije to igra nego igra i oni kažu meni kad se kaže igra milsim na društvenu igru.Tak kažu a ja ih stalno govorim kak treba a oni to ti je isto.Ma uostalom za mene only rifles i toujane :pray: :pray: :pray:
I carentan mi je dobra mapa ali najgore mi je kad se kempaju njemci uđe u onu kucu i na stol sa sacmom i kad god neko dođe bum stavi metak i opet ma mislim mrzim kempere ali se i ja nekad kempam ali ak sam se kempo 2,3 puta tak da glasujem mrzim kempere i glaso sam.

To je moje mišljenje!!!

cuj majstore
ak mrzis kempanje onda nemoras igrati na search and destroy rifles only jer tamo nijemci trebaju kampati tj. cuvati plantove , to je cilj igre , nece oni sad rushati na britance

Đeri
17-03-2007, 10:41
Ne volim kempere jer mi uništavaju volju za igranje, pogotovo ako su doista skilleri u tome. Trebalo bi ih pitati kako bi im bilo kada bismo se svi zakempali i nitko ne bi izlazio iz svojeg zaklona.
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.


Ja isto mrzim kempere i ja se nekad kempam ali je to glupo.

Bolje mi je igrat normalno a ne se kempat.
I igram na Bihnetu only rifles and toujan i tamo se kempaju ali ih nastojim ubit i znam mjesta gdje se najviše kempaju.
I ne chitam i sada sam u klanu CIA.
Dobar mi je score zavisi kada su n00bovi još gori od mene ili oni iza Troja klana kako igraju ma mislim.Ali ne igram loše i tu igru svaki dan prije škole i poslije i na MSN-u sam stalno busy i frendovi mi govore kao daj kaj stalno igraš Taj CoD2 to je glupa[b]igra [b]
A ja njima nije to igra nego igra i oni kažu meni kad se kaže igra milsim na društvenu igru.Tak kažu a ja ih stalno govorim kak treba a oni to ti je isto.Ma uostalom za mene only rifles i toujane :pray: :pray: :pray:
I carentan mi je dobra mapa ali najgore mi je kad se kempaju njemci uđe u onu kucu i na stol sa sacmom i kad god neko dođe bum stavi metak i opet ma mislim mrzim kempere ali se i ja nekad kempam ali ak sam se kempo 2,3 puta tak da glasujem mrzim kempere i glaso sam.

To je moje mišljenje!!!

cuj majstore
ak mrzis kempanje onda nemoras igrati na search and destroy rifles only jer tamo nijemci trebaju kampati tj. cuvati plantove , to je cilj igre , nece oni sad rushati na britanceyep,al ja i s britišima kempam! :D
btw,marijane,koj iti je ovo klan?5?

Kron
17-03-2007, 11:00
gledaj sta je pravo kempanje , s pumpom se ukempas na stepenicama kod ruske zastave i nastane ovo http://img294.imageshack.us/img294/6614/shot0005gv4.th.jpg (http://img294.imageshack.us/my.php?image=shot0005gv4.jpg)

i da napomenem , nisam ni jednu zastavu donio


da, zato sta na ss-u nema mene :)


PS. ocemo li im reci sto je bilo zadnji put? :)

ne kuzim na sta mislis?
napisi na pp

*psssst* nemoj da niko čuje *psssst*
popio si dva kundaka na tim stepenicama, a ti se ukempo sa sačmom

Đeri
17-03-2007, 11:43
http://www.max-save.org/thumbs/432745ctf.JPG (http://www.max-save.org/viewer.php?id=432745ctf.JPG)
vidite šta čika đeri radi :D

Nightyx
17-03-2007, 14:14
Lol na popisu sve njubare :rotfl:

Đeri
17-03-2007, 14:38
ito što kažeš :( :rotfl:

Kaje jaje
17-03-2007, 21:00
Izbacili me iz CIA isuse bože u zadnjih mjesec dana bio sam barem u 7 ili 8 klanova il sam sam izašo ili su me stjerali a sada sam u -GP UNITED- taj je klan jedan lik osmislio a prije kojih pola sata sam bio u [FuN]Sklanu
mjenjam ih ma mislim no dobro meni su ti serveri sa only rifles najbolji jer kad stavljaš metke ili natežeš pušku moraš svašta radit a i na bihnetov idem taj je only rifles i toujane a toujane mi je najdraža mapa zato idem na takve servere i htjeo sam pitat jer se može kupit server i da kupiš a ne ga placat mjesecno i kak izradit web ali npr.www.bas.com
razumijete me nadam se da da nadam se da cete mi odgovorit.
Unaprijed hvala i ak možete nekak da server bude jeftin jer nisam baš pr parama

Đeri
17-03-2007, 22:45
plati mi hosting, i ruke i napravim ti kvalitetan web sa npr http://www.marijan95.comS! :D

Doggy
18-03-2007, 01:19
ja ne kempam, al sam dobar sa sniperom...

http://img143.imageshack.us/img143/6346/cod2own11lv5.th.jpg (http://img143.imageshack.us/my.php?image=cod2own11lv5.jpg)

Nightyx
18-03-2007, 09:11
1.Sa snajpom moraš kempati, nemoš trčati i pucati
2.Sa snajpom valja učestalo mijenjati pozicije ako nemoš biti na istom mjestu, što se ne može nazvati da nije kempanje, jer snajpom moraš kempati.
3.Na popisu su sve nj00bare :rotfl:

Kenyi
18-03-2007, 10:03
ja ne kempam, al sam dobar sa sniperom...

http://img143.imageshack.us/img143/6346/cod2own11lv5.th.jpg (http://img143.imageshack.us/my.php?image=cod2own11lv5.jpg)

my style,stalno se micem ponekad i rusham jer sa unscopom fino skidam.

Đeri
18-03-2007, 10:58
1.Sa snajpom moraš kempati, nemoš trčati i pucati
2.Sa snajpom valja učestalo mijenjati pozicije ako nemoš biti na istom mjestu, što se ne može nazvati da nije kempanje, jer snajpom moraš kempati.
3.Na popisu su sve nj00bare :rotfl:
1.netočno,ja rusham snipom
2.ako nema killcama i ako je ko na logosoftu ne treba :P
3.mda,ajesi igro kad s njima?

Hazfer
01-05-2007, 12:57
ne kempam i nikad necu...

GreenDevil
06-05-2007, 17:04
Kemperi su ko kurve, uvjek stoje na jednom mjestu i cekaju nekog da naiđe... I kad taj netko naiđe, oni ga ubiju, i opet se "kurvaju" na istom mjestu...

Zato dragi prijatelji kemperi, nemojte se ljutit kad vam netko kaže da ste kurve :fof:

Kron
06-05-2007, 18:08
e, danas sam bio na Bihnetu. koje smece, ****, graba, ono, sami kemperi, pa dode mi da ih kundachim dok krv ne propishaju. **** ** ** *****

Mjutant
07-05-2007, 10:24
ja samo ponekada kempam ovisi koja je mapa

Tako i ja

Nightyx
07-05-2007, 10:26
Ja prvo malo zakmepam i onda juriš kada se ove ostale samo ubojice malo istroše :)

ZorgTheBorg
07-05-2007, 10:52
Ne kužim kempere... osobno ne mogu više od 5 sekundi ostat na istom mjestu.

THE NO
07-05-2007, 12:54
Ja prvo malo zakmepam i onda juriš kada se ove ostale samo ubojice malo istroše :)
Me 2,ali više "jurišam" nego kempam.

D.E.M.O.
09-05-2007, 20:21
1.Sa snajpom moraš kempati, nemoš trčati i pucati

sa snipom NEMORAS kempat :wink: :)
ja cu radje istrcat iza ugla sa scoped karom ili obicnim nego sa ppsh.. zasto? jer sam se naucio pogodit unscoped :)
dok je rifle shot kill ili ako slucajno prezivi vadi pistolj i jos jedan metak umire u 95% slucajeva.. sa ppsh npr istrcis iza ugla pocnes sprayat meci prste oko lika nece da ga pogode.. strasno nesto.

i da... btw pistolj je precizniji od automatika^^ (unscoped fkors ;) )

Nightyx
09-05-2007, 20:34
1.Sa snajpom moraš kempati, nemoš trčati i pucati

sa snipom NEMORAS kempat :wink: :)
ja cu radje istrcat iza ugla sa scoped karom ili obicnim nego sa ppsh.. zasto? jer sam se naucio pogodit unscoped :)
dok je rifle shot kill ili ako slucajno prezivi vadi pistolj i jos jedan metak umire u 95% slucajeva.. sa ppsh npr istrcis iza ugla pocnes sprayat meci prste oko lika nece da ga pogode.. strasno nesto.

i da... btw pistolj je precizniji od automatika^^ (unscoped fkors ;) )

...a ma da.

pimp
09-05-2007, 20:58
nighty- istina je sta demo rece
pistolj je precizniji

Nightyx
10-05-2007, 07:17
nighty- istina je sta demo rece
pistolj je precizniji

omg
pa to i potvrđujem.....mislio sam na, a ma da reci mi ko da neznam...eto tak krivo si shvatio.....ofkorz da je pištolj precizniji, gdje otpucaš tamo će i pogoditi što nije slućaj kako kod automatika koji šprica na sve strane.

cropir
10-05-2007, 08:46
precizan je pistolj...igrao staljingrad na bihnet, pistolj only, headshote sam radio samo :)

Mjutant
10-05-2007, 19:53
Mrzim kempere. Tako recimo,danas sam igrao cod 2. I ugledam ga, prišuljam mu se iza leđa i kada sam ga taman krenuo klepnut sa kundakom, skino me kamper s drugog kraja mape :-x :-x :-x

Đeri
10-05-2007, 20:02
stvarno :-x :-x

Mjutant
10-05-2007, 20:34
Stvarno i mrzim :-x
Ja bi sve kampere odma kick-o jer mi stvaaaaarno kvare užitak.
Živjeli assaulteri!!!!
Kampere u PAKAO :twisted:

Nightyx
10-05-2007, 20:41
Ok malo se samo smiri i ne treba ti toliko smajlića dovoljan je jedan...praviš nered :wink:

D.E.M.O.
10-05-2007, 20:49
Stvarno i mrzim :-x
Ja bi sve kampere odma kick-o jer mi stvaaaaarno kvare užitak.
Živjeli assaulteri!!!!
Kampere u PAKAO :twisted:
tru

nazalost danas smo spali na to da rushere kikaju..dok kemperi zive :(

ZorgTheBorg
10-05-2007, 21:01
Stvarno i mrzim :-x
Ja bi sve kampere odma kick-o jer mi stvaaaaarno kvare užitak.
Živjeli assaulteri!!!!
Kampere u PAKAO :twisted:
tru

nazalost danas smo spali na to da rushere kikaju..dok kemperi zive :(

Igraj na nekik serverima, tako ja sa frendom uđem i teamkillam... ah... :D

Mjutant
10-05-2007, 21:11
Ok malo se samo smiri i ne treba ti toliko smajlića dovoljan je jedan...praviš nered :wink:

Ok, samo sam htjeo vizualno prikazati koliko ih mrzim :killyou:

Xenon Demon
15-05-2007, 15:20
To je sve način igranja i neka igraju tako ali....kad mi dođe pod nišan strusin sve u njega!

Nightyx
15-05-2007, 15:37
Svi imaju svoje slabosti pa tako i kemperi...

ZorgTheBorg
15-05-2007, 18:05
Da samo sto kemperi imaju oko 3 puta vise slabosti nego bilo sta drugo.

Nightyx
15-05-2007, 19:30
Da samo sto kemperi imaju oko 3 puta vise slabosti nego bilo sta drugo.

Nije istina

KI KI
02-07-2007, 21:03
ovisi o mapi, jer ako nemaš mjesta za kempanje onda rush pa makar i sa scopedom, a recimo neke popud toujane to kempam

Letva
04-07-2007, 10:01
Kemperstvo je nacin zivota,biliv me.

pimp
04-07-2007, 10:29
najjaca mi situacija igramo ctf , trainstatio mapa ja amer i u kuci ispred amercike zastave na balkonu snipam po ulici i ubijm misleci da sam pokriven s ledja te da mi samo s lijeve strane mogu doci kad ono metak u ledja pitaj boga odakle , spawnam se ja i pocnem cesljati svoj spawn kad tamo švabo mali kempa iza drveta skroz na rubu mape i normalno nije mogao pobjeci gnjevu mome prema kamperima , i dalje tijekom mape je lik pokusavao iza tog mjesta se sakriti ali sam tamo uvijek gledao

to je dokaz da su kamperi noobovi koji neznaju nikoje druge pozicije za skupljanje fragovažoni su kreteni jednostavno

ZorgTheBorg
06-07-2007, 11:11
Da samo sto kemperi imaju oko 3 puta vise slabosti nego bilo sta drugo.

Nije istina
Da pojasnim: Kemperi, kao takvi, nemaju sanse protiv prosjecnog ratnika. Svatko normalan igra i kolje se, a kemperi po cijele dane samo stoje i cekaju da netko naiđe. Skoro pa i ne igraju. Svatko tko je imalo iskusan pogledat ce po svim kutevima prostorije ili baciti granatu i istjerati kempera iz gnijezda i zaklati ga. Buduci da je potonji cijelo vrijeme klao po mapi, glupi kemper koji je za to vrijeme sjedio i cekao, jednostavno nema sanse. Kemperi moraju cekati na zrtvu, sto nije samo gubitak vremena, nego i bodova, kao i dsl prometa, i dosadno je, itd. Lako ih se istjera, pogotovo granatom. Uvijek znas gdje su. A oni neznaju gdje si ti.
Obicno su svi kemperi teski gubitnici, jer svatko tko zna igrat će sijat smrt po mapi, a ne zabiti se u neki kutak.

ssalG
06-07-2007, 13:48
[quote="Zorg_The_Borg":3ifnrnm6]Da samo sto kemperi imaju oko 3 puta vise slabosti nego bilo sta drugo.

Nije istina
Da pojasnim: Kemperi, kao takvi, nemaju sanse protiv prosjecnog ratnika. Svatko normalan igra i kolje se, a kemperi po cijele dane samo stoje i cekaju da netko naiđe. Skoro pa i ne igraju. Svatko tko je imalo iskusan pogledat ce po svim kutevima prostorije ili baciti granatu i istjerati kempera iz gnijezda i zaklati ga. Buduci da je potonji cijelo vrijeme klao po mapi, glupi kemper koji je za to vrijeme sjedio i cekao, jednostavno nema sanse. Kemperi moraju cekati na zrtvu, sto nije samo gubitak vremena, nego i bodova, kao i dsl prometa, i dosadno je, itd. Lako ih se istjera, pogotovo granatom. Uvijek znas gdje su. A oni neznaju gdje si ti.
Obicno su svi kemperi teski gubitnici, jer svatko tko zna igrat će sijat smrt po mapi, a ne zabiti se u neki kutak.[/quote:3ifnrnm6]

Tvoja logika ima jedan sitan problem, naime kemperi vole sebe pozicionirat na mjesta s kojem vide mjesto koje je vrlo "prometno" u igri i odatle većinom skinu 3-4 lika prije nego li ih itko otkrije.

Letva
13-07-2007, 19:35
[quote="Zorg_The_Borg":1t0zxj7w]Da samo sto kemperi imaju oko 3 puta vise slabosti nego bilo sta drugo.

Nije istina
Da pojasnim: Kemperi, kao takvi, nemaju sanse protiv prosjecnog ratnika. Svatko normalan igra i kolje se, a kemperi po cijele dane samo stoje i cekaju da netko naiđe. Skoro pa i ne igraju. Svatko tko je imalo iskusan pogledat ce po svim kutevima prostorije ili baciti granatu i istjerati kempera iz gnijezda i zaklati ga. Buduci da je potonji cijelo vrijeme klao po mapi, glupi kemper koji je za to vrijeme sjedio i cekao, jednostavno nema sanse. Kemperi moraju cekati na zrtvu, sto nije samo gubitak vremena, nego i bodova, kao i dsl prometa, i dosadno je, itd. Lako ih se istjera, pogotovo granatom. Uvijek znas gdje su. A oni neznaju gdje si ti.
Obicno su svi kemperi teski gubitnici, jer svatko tko zna igrat će sijat smrt po mapi, a ne zabiti se u neki kutak.[/quote:1t0zxj7w]

Nigdje veze.Prvo,trebas znati kempat,znati mapu u dušu.Kad ja kempam,kempam sa stilom. :wink: Jesil ti ikad igrao war?Kemperi gubitnici???Dokaz????

Kron
13-07-2007, 19:38
gledajte, na warrovima se mora kempat. mislim nemora, al rushat mozes jedino da stavis granatu u zube i trcis. Na warru moras biti tako precizan i skoncentriran da on kad proviri glavu ti mu vec otkines pola face sa shotganom

Kaje jaje
13-07-2007, 20:11
slazhem se s tobom

zekoslav
21-07-2007, 20:17
Kemper?! Pa mozda. Neki dan sam si uzeo snajper i pentrao sam se po zgradama, a o kretanju neprijateljske sile izjasnjavao svoju ekipu i sve je islo izvrsno. Nisam stajao na jednom mjestu predugo, samo dok sam ciljao glave protivnika (pola minute- minuta). Bilo nas je 6 na 6, ubio sam dvojicu. U pocecima sam dosta kempao, ali u nekim situacijama i nemas drugog izbora.

Black Hawk Down
21-07-2007, 20:21
snajper mi je u krvi,tako da vlajda jesam kemper,ali skoro uvijek pokušavam uzeti scoped gewer 43 tako da kad njega imam nisam kemper jer je on polu automatik

FG
09-08-2007, 08:47
ja sam skroz suprotno od kampera!nemrem stajat na miru da me kolješ.stalno bežim,vrludam ko pijan,i to me nekad košta :) ali je tako fora zajebavat kampere koji obično nisu nešt izvježbani(zato i kampiraju). najbolje mi je kad me kamper ubije,skužim de se skriva i onda ga još barem 5 puta nađem na istom mjestu :D ono,stalno se vraćaju :)

Nemesis
09-08-2007, 09:12
nemam ništa protiv snajperista koji kempaju..inače imam.

Kroxy
11-09-2007, 21:53
Ja ponekad kempam-kada mi se neda igrat...Al nekad me kemperi znaju toliko nazivcirat da pljujem po monitoru :? :) :roll:

B4j4
18-09-2007, 12:47
inace kemper sa poduzim radnim stazem :D ali nije da sjedim u cosku i cekam nego idem po cjeloj mapi (snipe obavezno) i usput rokam, nadem dobru poziciju i rokaj. pa se preselim pa sve isponova. a uz snipe uvjek sacma, tomson ili mp44 :D da bude za rezervu

Kron
18-09-2007, 12:58
sranje je sto je u cod2 snajp napravjen kao prejako oruzje, da je kao onaj iz jedinice rjetko ko bi igrao s njim a onda bi MORAO kempat

Korpse
21-09-2007, 13:25
Ne volim kempere jer mi uništavaju volju za igranje, pogotovo ako su doista skilleri u tome. Trebalo bi ih pitati kako bi im bilo kada bismo se svi zakempali i nitko ne bi izlazio iz svojeg zaklona.
Stoga, sve igre koje malo više omogućavaju taj način igranja, nastojim zaobići.Sslažem se sa gazdom

Korpse
26-09-2007, 20:40
danas sam kempo, osjećam se grozno, ali je bilo super. lijepo je pravit headshotove, možda opet budem kempo, možda...
najlepše je uzet bar il mp44, pa polako uz koju granatu... :wink:
ovo iznad se mjenja, pola se slažem sa gazdom, a pola sa kemperima

maddog8
28-09-2007, 12:03
jebes kampere oni su takve picke da se nima treba zabraniti igrat ista ali ista burek pozz svim nekamperima :D :kill: :kill: :kill: :kill: :kill:

Korpse
28-09-2007, 14:09
jebes kampere oni su takve picke da se nima treba zabraniti igrat ista ali ista burek pozz svim nekamperima :D :kill: :kill: :kill: :kill: :kill:
tako sam i ja mislio, pa sam probo kempat i baš je dobro, probaj i ti.

Scuderia
28-09-2007, 17:38
inace ne kempam,al kad se uhvatim snipera na Bihnet TDM ovako izgleda:
http://img216.imageshack.us/my.php?imag ... 138mz4.jpg (http://img216.imageshack.us/my.php?image=shot0138mz4.jpg)

pimp
28-09-2007, 19:23
inace ne kempam,al kad se uhvatim snipera na Bihnet TDM ovako izgleda:
http://img216.imageshack.us/my.php?imag ... 138mz4.jpg (http://img216.imageshack.us/my.php?image=shot0138mz4.jpg)


ug ,da , opasan server i jos opasnija ekipa ,

Nitro3d
09-11-2007, 19:00
kampere sve vrste ne podnosim,još je gore kad ima npr.MP44 to je jurišno oružje,tak isto,pito sam ja neke ljude koji igraju sa snajperom i kampaju,mnogi su mi odgovorili da ''nikad nisu vidjeli snajperista koji se kreče nego snajperista koji Čeka''a ima i nekih koji kampaju jer ne znaju igrat pa im je to jedini način za skupljanje killova...a za mnoge kampere moje rezervno oružje za blizinu je...kundakja se na jednom mjestu nikad nisam zadržao dulje od 5 sekundi,uglavnom zbog reloada,a na jednom prostoru dulje od 30 sekundi...

blue shark
13-01-2008, 11:44
NE VOLIM KEMPATI ALI STA CES KAD MORAM ONDA KEMPAM....LOL

Duh
13-01-2008, 12:48
Dosta kempam jer u klanu igram sa sniperom.A sta ces kakav je to klan bez kempera?al da nazivce mi idu oni koji kempaju automatiam i slicnim.

Sterpo
13-01-2008, 12:49
recimo na HQ serveru kada braniš tvoj HQ šta ćeš nego kempat
idu mi na živce ljudi koji onda seru "šta kempaš"

Apacer
13-01-2008, 14:05
Meni to kako dodje!

Iako u cod 4 volim rushati..ima i mapa kada bas volim kampati :P

Korpse
14-01-2008, 18:22
ja sada igram sniper only, pa moram kempati.

Carp
15-01-2008, 11:42
kempam samo na pocetku runde i to samo ako imam snip! prodje 20 sec i odma idem rush! uvjek pokupim od nekog mrtvog tomsona pa prezivim :D

Korpse
16-01-2008, 11:45
lol, kak sam se sada nasmijao, igrao sam SD i lik je uzeo Trench Gun i popeo se na kuću i aim-a... :rotfl:

pimp
16-01-2008, 20:15
lol, kak sam se sada nasmijao, igrao sam SD i lik je uzeo Trench Gun i popeo se na kuću i aim-a... :rotfl:

sta je smijesno?
zeryx iz mog klana je u cod2 na carentanu bio u B kuci i gledao na prozor od srednje axis kuce s trenchom a na prozoru od srednje axis je bio sniper i zeryx ga je s 4 metkom iz trencha ubio a lik nije ni jedanput snipom zeryx-a pogodio....

Korpse
16-01-2008, 20:47
da si vidio kido bi se... :rotfl:
način na koji je taj lik to radio.

B4j4
16-01-2008, 23:12
moje najdrazi kemp spot.. ona kuca di je onaj top unisteni... ( toujane ) :D kad se gore skempam ni granate ne pomazu :rotfl: nekad i kick poberem jer me nemogu skinut ovo ono.. bla bla iam WH i te stvari :rotfl:

Grim
16-06-2008, 17:42
Ja kada kempam koristim neke bugove u igri nekog ubijem i ak je na dobro mjesto legnem na njegovo truplo i naiđe netko i byby i onda idem drugdje i isto radim, jadnici nikad ne shvate :(

pimp
29-06-2008, 10:47
nisu oni jadnici nego si ti jadnik...

Kron
29-06-2008, 12:07
najjači su mi kemperi sa SMG, kad stane iza kuta pa se fakin ne miče, i kad proletis nema sanse da prezivis. A od njih su samo gori oni koji cili match whinaju "kemper, kemper", đizs pa odes tamo i ubijes ga i tako svaki put iznova i onda on popizdi. I uglavnom su na publicu "kemperi" samo tada kad fcktardi igraju jer im oni zapravo dopustaju kempanje, kao meni npr u Broadcast, stojim cijeli match u snip kućici i onda oni whinaju da kempam a nitko u 20 minuta nije sposoban doci do kuce i ubit me, i onda onaj koji uspije trci budala svom snagom, ja ga sacekam sa pistoljem i ubijem ga (naravno, odmah sam cheater, WHacker i budala). Iduca scena dolaze mi 3 sa LMG i samo sprejaju po kuci pa kad dobiju HS onda sam opet degen/cheater/budala

Raziel
29-06-2008, 12:32
Ja sam poćeo igrat CoD4 ove godine i to je jedina multiplayer igra koju igram 7h dnevno. (Da ja sam n00b u 52 ranku).
Kad sam igrao čitam na chatu "Je... Kemperi", a zapravo i neznam što su kemperi?
Može li netko pojasnit tko su ti?

Jerry
29-06-2008, 14:20
Jednostavno;
tipovi koji stlano stoje na jednom mjestu

eddie2142
29-06-2008, 23:21
ja kempam jedino ako sam pobacao c4 po mapi
(tu je uvijek mp5 ako nes podje u krivu, hehe)

B4j4
26-07-2008, 18:12
sam nek kempaju...
p90 u ruke, stun nejd i problem rjesen...

Kron
26-07-2008, 23:27
stun je tako gej da to nisu istine

RIDER32
27-07-2008, 01:20
Kod nas u igraonici (ex professo) ima neki lik koji se zove (nick) KresoSpickovac.
Lik rastura sa svacim ali je sa snajperom neunistiv.

Ja "kampam" (kod nas se tako govori :D ) kad povoljno. Uglavnom igramo "tužan" kad vecina uzme puske i snajpere onda moram i ja, a kad svi imamo mitraljeze i strojnice onda ja uzmem tomsonku i ... nekampam :D

Mr.Fantač
30-07-2008, 18:08
sve ovisi o mapama,na mapama kao carentan,chatou,harbor ne kampam jer mi se baš i ne isplati a i mislim da kampanjem gubiš skill u dvoboju jedan na jedan,gubiš na agilnosti kod kretanja i micanja sa nišana neprijatelja...

ali opet na mapama kao pavlov,lenjingrad je skroz druga stvar...tamo se zicnem i malo pogledam,proučim situaciju i krećem dalje,od prozora do prozora,kat po kat...

no što ja znam,nekako uvijek pokušavam skužiti taktiku drugih pa ako ostali kampaju neću sad ja biti pokusni kunić pa trčkarat iz građevine u građevinu..

Flippy
02-09-2008, 12:32
Kemper 4 Life. Carentan, Train Depot :pray:

RIDER32
03-09-2008, 01:48
:yuck:

vise mi odgovara kad je server prepun. Onda uzmem najbrzu pusku (thompson) i ownam sve oko sebe :D
Kemperi su mi najdrazi :rotfl:

Constantine
03-09-2008, 08:19
Kempam ponekad,recimo dok ima 50+ igrača na serveru,to mrzim pa najćešće odaberem neku poziciju i pobijem sve koje vidim,dok ima manje igrača onda ne kempam.

RIDER32
04-09-2008, 00:15
Taktika nam je suprotna.
Guzva+thompsonka=gam0r :D

BTW. da nije bilo guzve nebi ja sa MP-44 za 3 min skupio 24 killa :D

Flippy
04-09-2008, 06:52
Kempam i dok ih je 2 na serveru ili dok ih je 50. Svejedno mi je. Uvijek sam prvi :D

RIDER32
04-09-2008, 22:15
Da tebi nije nick KresoSprckovac? :D
Kik je isti ko ti :rotfl:

Flippy
05-09-2008, 10:58
Nije. Nemam tako unkewl nick :D

la50
05-09-2008, 11:32
ja nikad ne kempam(nikad ne stojim iza neke bačve kako bi ubio ko neka pida sleđa il slično na preppad protivnika),aj em olvejs in d muvmnt

Flippy
05-09-2008, 11:37
Nemoraš biti sakriven oko bačvi. lol.


Si čuo kad za skrivena mjesta ili visoka teško dostupna ali predobra mjesta?

la50
05-09-2008, 11:41
koje pitanje,pa naravno pa mislim znam šta je kampanje(možda sam dao loš primjer al znam),evo igro sam maloprije cod4 mp i stalno nas je derao neki gej sa vrha neke kuće i nije se mico odanle(on je nas vidio a mi njega i ne baš,al kad smo skužilli geja onda je bio gotov al opet se neđe bio sakrio i dero nas)

Flippy
05-09-2008, 12:09
Kempere koje skužiš da kempaju su LOŠISkemperi.

Rang€r
05-09-2008, 18:27
neda mi se čitat 14 strana... al kemper nikak nemre igrat dobro jer ide cjelo vrijeme na isto mjesto i nemjenja taktiku tak da je free kill nemam niš protiv takih... onaj koji ima neki rifle ide od kuče do kuče mjenja taktiku owna cjeli server... taj je kemper i cheater i popuši kick... tak je bar bilo dok sam ja igro :)

neox99buleseye
05-09-2008, 18:50
neda mi se čitat 14 strana... al kemper nikak nemre igrat dobro jer ide cjelo vrijeme na isto mjesto i nemjenja taktiku tak da je free kill nemam niš protiv takih... onaj koji ima neki rifle ide od kuče do kuče mjenja taktiku owna cjeli server... taj je kemper i cheater i popuši kick... tak je bar bilo dok sam ja igro :)

Da to je zajeb... zato kaj mijenja previse mjesta-treba znat mjesta na mapi da se tolko mijenjaju, to treba kombinizirati, spojiti kempanje, marsiranje i takticko cover pucanje po neprijateljima... za to je najbolje imat owerkill, kada dodjes u priliku za snipanje ubi, ali se mici iz tog mjesta..... i bez freaking claymores!!!!!!!!!

Flippy
06-09-2008, 05:36
neda mi se čitat 14 strana... al kemper nikak nemre igrat dobro jer ide cjelo vrijeme na isto mjesto i nemjenja taktiku tak da je free kill nemam niš protiv takih... onaj koji ima neki rifle ide od kuče do kuče mjenja taktiku owna cjeli server... taj je kemper i cheater i popuši kick... tak je bar bilo dok sam ja igro :)

Kemper može savršeno igrat. Samo mora pravilno iskorištavat Rifle - Gun kombinaciju.
Mijenjanje lokacije je za kempere ko Meka. Kempere na nekim serverima kickaj ali kemperi nisu i cheateri. Ok. Ima nekih debosa koji koriste cheat dok kempaju ali nepotrebno.... ffs. ako cheata neka ide na assault - rambo stil. Ovako se sramoti i sramoti ostale kempere

neox99buleseye
06-09-2008, 12:09
Tocno sam to i ja reko a rambo stil ti se sluzbeno zove marsiranje :rambo:

Flippy
07-09-2008, 15:58
Kempere koje skužiš da kempaju su LOŠISkemperi.

To je tako jebeno frustrirajuce na serverima bez Killcama :(


Killcam je najveće čitersko smeće za CoD. To je zapravo čit. :(

neox99buleseye
07-09-2008, 18:13
Da , ali treba se znati prilagoditi, ako svi kempaju, kemnpaj i ti, a ako svi marsiraju.... sta onda....?- tocno onda kempamo isto, tocnije ja to radim , a za kempere nisu najgori drugi kemperi nego A.C. (Anty Camping) jedinice.

Flippy
07-09-2008, 18:24
Kempam uvijek. Makar neki napiše pistol only i te pizdarije ja prebacim na Sniper i PLING. :P

pimp
07-09-2008, 18:32
Da , ali treba se znati prilagoditi, ako svi kempaju, kemnpaj i ti, a ako svi marsiraju.... sta onda....?- tocno onda kempamo isto, tocnije ja to radim , a za kempere nisu najgori drugi kemperi nego A.C. (AntySCamping) jedinice.


:pray: :rotfl: :rotfl: hahaha

ne kempam jer to ubija igru , kempam jedino kad igramo tdm na lanu pa su u pitanju nagrade i onda kempam jer se tako igra tdm ,

neox99buleseye
09-09-2008, 14:56
ma ja vam kempam najvise na mapi shipment, sa r700, i m9 LoL

pimp
09-09-2008, 19:34
u cod5 više nema kempanja xD , uveden je perk nazvan dogs of war , on znaci smrt kemperima

Nodakim
09-09-2008, 21:28
trebaju izdati manual How To Destroy A Game(Treyarch el)

El Klinjo
09-09-2008, 22:43
u cod5 više nema kempanja xD , uveden je perk nazvan dogs of war , on znaci smrt kemperima


Joj čitao sam o tome, ugl pustiš pse i oni love ove po mapi :pray:
Ali šta to nije umjesto aira i toga a ne perk?


btw. Šteta šta će CB maknut ovaj perk :(
Al zato bi mogao i EDom igrat :D

neox99buleseye
11-09-2008, 18:19
Auc to ce biti ugriz za dupe kempersko, hehehe . To je losa stvar!!!!! ili jednostavno uzmes silencer i ubijes pse , a nastavis kempati.

pimp
11-09-2008, 18:25
trebaju izdati manual How To Destroy A Game(Treyarch el)


wtf ti pričaš? pa nece 15 godina istu igru s drugom grafikom izdavati , aj se odmaknite od jebenog cod2 i počnite uživati u raznolikostima igre i novotarijama koje uvode...

neox99buleseye
12-09-2008, 12:30
Cek ti to pljujes po serijalu ili samo po cod2 ?!?!??!?!?! :?

la50
12-09-2008, 14:22
a znate koje šuze furaju kemperi e pa ove,hehe (http://www.furgenyuszi.hu/images/cipo/kempa/04.jpg)

neox99buleseye
15-09-2008, 06:44
HAHAHAHAHAHHA, :bravo: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :rotfl: :rotfl:

El Klinjo
16-09-2008, 10:06
a znate koje šuze furaju kemperi e pa ove,hehe (http://www.furgenyuszi.hu/images/cipo/kempa/04.jpg)


:rotfl: :rotfl:

Ako se nastavi ovako(novi CoD svake godine) mislim da ću ja ostat na CoD4 i CoD2 pa nek izdaju kolko oće, mene zaboli.....

neox99buleseye
18-09-2008, 08:49
a znate koje šuze furaju kemperi e pa ove,hehe (http://www.furgenyuszi.hu/images/cipo/kempa/04.jpg)


:rotfl: :rotfl:

Ako se nastavi ovako(novi CoD svake godine) mislim da ću ja ostat na CoD4 i CoD2 pa nek izdaju kolko oće, mene zaboli.....

Ma, ne, ja cu igrat cod4 mp i sp naslove, LOL

Pacman
19-09-2008, 20:15
za mene je kemp na pubu dok se igra dm i jedan se stane u cosak i ne mrda otamo
ne mice se 2 metra od kud ga spawna

na waru je sasvim normalno da kempas

Constantine
09-11-2008, 17:35
Kako mi idu na k. oni kreteni koji ti stalno govore da si kemper.Cim se zadržiš na istom mjestu nekih 10 sekundi odmah te proglse kemperom,dođem ja,popnem se na krov zgrade i odmah ubijem jednog lika u glavu i on meni kaze da sam kemper,ko da tamo cijelo vrijeme stojim.hebeni kreten.

ber0
09-11-2008, 18:03
ma ima svakakih idijota,
isto tako ja,stanem na jednom mjestu,ubijem par ljudi i onda svi viču kamper,kamper -.-

Vedro
09-11-2008, 21:02
Nisam kemper,ali ne vidim što tu ima loše u kempanju,to je jednostavno način da ti protivnik zafrlji metak,inače obožavam skinut kempera sa neke udaljenosti ili mu doć s leđa.