PDA

Pogledaj cijelu verziju : warrior dps



ShadowKiller
23-11-2006, 16:06
nek mi neko pls pošalje najbolji talent build za dps kod warriora (lvl 60) ko se raazumije u to, sad sam poceo rokat po pvpu pa se moram respecat

JedimiNjoke
23-11-2006, 16:07
Sa kojim oružjem sinko misliš DPS radit? 8) Reci pa ću ti sklepat nekaj.

ShadowKiller
23-11-2006, 16:08
ovak zasad imam doombringera (2hand 51 dps), ali mogu i dual wield , imam jedan plavi od 38 dpsa i nes cu jos kupit iz ah-a za drugu ruku, kaj je bolje one ili two hand? za dmg?

JedimiNjoke
23-11-2006, 16:12
Kako za što... za raidove, tj. za PvE je bolji fury. Za PvP je više MS build. Ak ćeš koristit 2h uzmi si MS build, a za fury je bolji DW.

ShadowKiller
23-11-2006, 16:13
ee, radje mi daj neki dps buiild sa shieldom i one hand, tak da mogu tankat i dealat dmga-a , any idea?

JedimiNjoke
23-11-2006, 16:13
Ne može :o

ShadowKiller
23-11-2006, 16:14
za raidove bolji fury? LOL pa kaj warriori nebi u raidovima trebali biti prot speced? :?

JedimiNjoke
23-11-2006, 16:16
... Ako hoćeš radit DPS u raidovima odi fury DW (fury warriori su najbolji dmg dealeri u igri, možda samo swird rogeovi bolji). Warrovi mogu bit ili tankeri ili dmg dealeri u primjeni, teško da ćeš nešto drugo skemijat...

ShadowKiller
23-11-2006, 16:19
Fury "dw"?

JedimiNjoke
23-11-2006, 16:21
DW = Dual wield - znači jedno oružje u Main handu, i drugo oružje u off handu (off hand oružje mora imati na sebi oznaku "one hand").

M4mut
23-11-2006, 16:21
dual wield

ShadowKiller
23-11-2006, 16:23
k idem na fury dw, mi moze ko napravit talent buiild?

JedimiNjoke
23-11-2006, 16:32
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warrior/talents.html?2030502030200000000505010452501020100 000000000000000)

Ovo je skoro čisti raiderski build (samo imp. overpower malo vuče na PvP)

Spectre
24-11-2006, 01:34
Ako ti nije problem skinut filmić od 150 MB, preporučujem da odeš na http://www.decimation.eu, i skineš filmić Decimator v1. Radi se o Ally ekipi s mog realma (Talnivarr), borba protiv Patchwerka (boss u Naxxu), te Dual Wield Fury warrior koji ima 1550 DPSa (dmg per second). Filmić je prebolestan, frajer ima najbolji equipment koji može imati u igri te iako nije igrao baš savršeno, dmg mu je bolestan. Idi pa vidi :)

P.S. Ima direct download s Filefronta, live stream itd...

Eucaliptus
24-11-2006, 11:36
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warrior/talents.html?2030502130200000000505000550501005100 000000000000000)

vidim tu neki talent build bez flurrya,kolega ti se ne kuzis u warriore ako stavis fury talent builz bez flurrya..evo ovo ti je najbolje

Finiks
24-11-2006, 12:23
ROFL kakvi je to warrior fury build bez flurry.a? hahaha

svaka ti dala

(imas moj talent build u sigu, to je cisti dualwield PvE build)

cu

Spectre
24-11-2006, 14:17
Zašto svi uzimaju Unbridled Wrath kad taj talent nikad nije radio? Rađe uzmite Booming Voice.

JedimiNjoke
24-11-2006, 23:39
Jao moje isprike... nisam ni skužio da nisam flurry ubacio, a "kolega" je samo čekao da ubode neš i nekog popljuje izgleda. Ipak greška, my bad.

Unbridled wrath radi, možda ne ispravno al ipak bolje od booming voice.


http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warrior/talents.html?2030502030200000000505010451501015100 000000000000000)

Ispravljeno. Btw. PH talent je tu ako slučajno malo ideš PvP ili možda radiš BWL pa ti treba za Razora (ak si alliance jel, ak si horda to će shamani sredit). Ako radiš samo PvE taj jedan talent strpaj u Imp. Battle Shout.

Btw. Finiks... roflmao. WTF imaš Anger Managment?! haha. Ja sam pogriješio lol maloprije, al taj talent je teško sranje. Na WoW forumima bilo pitanje: Why does the Anger managment talent still stand? Odgovor je bio: It will be replaced.

Svaka tebi dala. /bonk

Finiks
25-11-2006, 17:07
za raidove bolji fury? LOL pa kaj warriori nebi u raidovima trebali biti prot speced? :?

Ne, ja sam u Naxx guildu koji trenutno wipa na Sapphironu, imamo 10 aktivnih warriora (8 potrebno u raidu kad se ide na 4HM) od toga ih je prot spec 2, vise od toga je totalno nepotrebno jer s oprema znaci vise od talent speca i 6 prot spec warriora = 0 DMG pogotovo kad se radi o Naxxu gdje svaki DPS vise znaci wipe ili uspjeh.

Finiks
25-11-2006, 17:11
A jesi strasan svaka ti dala Njoku.

Anger management = 1rage / sec u borbi. l2p plix
Essencijalna stvar kod tenkanja kad nemas aggro na sebi, jer valja znas (nisan bas siguran) koliko tenk malo ragea generira bez da prima udarce vec samo lupajuci.

Inace mislim da sam dovoljno u ove 2 godine prosa igre sa svojim warriorom da znam o cemu pricam i sto radi, za tebe bas toliko siguran i nisam.

pozdrav

p.s.
odakle ti ta debilna izjava da ce bit taj talent zamjenjen?
http://www.wow-europe.com/en/info/under ... lents.html (http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/warrior/talents.html)

prominjen je samo opis (sto je i receno u postu kojeg si ti naveo jer AM odavno generira rage/sec, a ne sto pise u opisu, ali je opet druga stvar sto nisi razumio ocito sto govore ljudi) ali talent i dalje radi sto je radio i prije, ovo mi je samo daljni dokaz koliko i sto znas.

JedimiNjoke
26-11-2006, 01:38
Vidi majstore... Prvo i osnovno - ti si sebe stavio kao DPS, pa sam zato i stavio da je taj talent useless!!! DPS ne treba jednostavno taj talent - useless, radije si stavi imp. zerker rage. DW warriori generiraju rage prebrzo, taj talent je tamo NEPOTREBAN!!! Dobiješ 20 ragea u minuti - vau... Tolko dobiješ kad offhandom nekog critaš.

Za tankove nisam ništa govorio, ali da sam tank ne bi ga stavio, tankovi rijetko kad ne lupaju moba pa ono :P - a pod ovo što sam rekao zamijenit će ga, nažalost nemogu nać post, možda je maknut. Ali "plavi" tip na WoW forumu je rekao da će biti zamijenjen (znam jer sam ga i ja prije furo al sam fala Bogu naučio od ljudi da je bezveze).

pozdrav tebi kek
:rotfl:

Vjeruj mi, kužim se u warrove, pogledaj talent build od svakog dobrostojećeg DPS warra... AM ne postoji tamo, pogotovo u raid inačicama. Stance dance onda postaje bezveze.

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 3&sid=1#22 (http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=12711647&postId=392110513&sid=1#22)S- kako to tank vidi, Zaraxor tip, pročitaj. Btw, radije ću vjerovat čovjeku koji tanka 20 mjeseci već kako kaže nego tebi.

To što radiš Naxx, meni jako malo znači. Ima ljudi sa mog servera iz Naxx guildi koji me traže savjet u vezi MH/OH oružja (DW fury) i talent buildova. Sad sam upo u Unseen Legion - Naxx guild, nažalost ima nekih problema, ali se vraćamo u Naxx brzo. Što sam htio reći ima puno njubara/copycata u Naxx guildovima koji se krpaju "genijalcima" i misle da su popili svu pamet svijeta - nisi stari, žao mi je. :wink:

Ostavi si taj talent ako želiš, al 20 ragea u minuti - ne vrijedi boda... Imp. zerker - 5 ragea instant, CD 30 sekundi - vrijedi boda.
nvm, igraj kak oćeš lol...

Arbiter of Change
26-11-2006, 12:55
Kao što je rekao dobri čovjek, ako raidaš zaboravi DPS.

Finiks
26-11-2006, 14:33
Kao što je rekao dobri čovjek, ako raidaš zaboravi DPS.

nadasve netocno :D

Finiks
26-11-2006, 14:45
Vidi majstore... Prvo i osnovno - ti si sebe stavio kao DPS...

cut-cut

Zasto djelit warriore na DPS i Tenkove u instanci, warrior triba o potrebi bit jedno i drugo, jer i kao sto valjda znas, warrior je pro hibrid klasa.
Oprema vise znaci od samih talenata ali naravno neki talenti su poprilicno potrebni za olaksat zivot warrioru u situaciji kad triba tenkat. (ali ovo naravno vec sve znas kad te cijeli server pita za savjete)

Druga stvar, reka si da je AM retardiran i ovaki i onaki, sto si reka naravno krivo si reka i samo san ti pokusa pojasnit sta u stvari taj talent radi, ali naravno nisi shvatio.

Treca stvar, opet ponaljvam, Naxx se (a i bilo koja druga instanca) prolazi s 1 do 2 cisto prot spec warriora, svi ostali warriori (ovisno koliko koji guild povuce ih sa sobom, do max 8 ako se ide na 4HM) logicno imaju Dualwield Fury spec jerbo isti najvise i pridonosi u totalnom DMG done u runu te uz odgovarajucu DPS opremu moraju (trebaju) imat i kvalitetniju Tank opremu zbog-poradi raznih happeninga.

Zakljucak, imat 6-7 prot speced warriora ne pridonosi nikako brzem ciscenju instanci i ubijanju bosseva i predstavljaju cisti NERF raida iz istog razloga nije istina da je Prot obvezatan spec za PvE, osim u slucaju 2 guild MTa (mozda vise, ovisno o guildu).

p.s.
sto se svaka rasprava mora pretvorit u flejm? mozda san malo podrugljivo i zvuca u prvom replyu al onaj build je bija prekrasan, i jos 3 talenta stoje unused. -.-

Finiks
26-11-2006, 14:54
Za tankove nisam ništa govorio, ali da sam tank ne bi ga stavio, tankovi rijetko kad ne lupaju moba pa ono :P

*sigh*
Da imas iskustva toliko koliko prezentiras da imas znao bi kolicinu ragea koju generiras u Tank opremi, a koliku u DPS opremi.
Tenku je izvor ragea 80% dmg koji prima a ne dmg koji radi na targetu.
Ali ti to znas vec...

Finiks
26-11-2006, 14:57
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=12711647&postId=392110513&sid=1#22 - kako to tank vidi, Zaraxor tip, pročitaj. Btw, radije ću vjerovat čovjeku koji tanka 20 mjeseci već kako kaže nego tebi.

To sto prica taj momak zna svaki warrior s iti malo radnog staza, ili pak ako voli surfat i citat razne guidove. Daklem, moze impresionirat ljude koji su tek poceli igrat, ali ne i one koji igraju vec 2 godine.


To što radiš Naxx, meni jako malo znači. Ima ljudi sa mog servera iz Naxx guildi koji me traže savjet u vezi MH/OH oružja (DW fury) i talent buildova...

Niti bi ti tribalo sto znacit di san ja i sta radin, a to sto te "ljudi" koji su na vecoj razini u PvEu od tebe pitaju za savjete samo govori koliko je ebay popularan u zadnje vrijeme.

JedimiNjoke
26-11-2006, 16:05
Ajme lol, šta ti čitaš dio po dio posta pa odgovaraš na to? Nemreš odjednom? /clap

Igram WoW skoro 2 godine , ovaj lik igra kao tank 20 mjeseci - znači skoro 2 godine. Tak da... ništa posebno. Kad skupiš 260 dana played (Memy care) ću ti se klanjat itd. al ovako nisi nikog impresionirao, najmanje mene.

Fury warrior može kad TANKA razvit ragea kolko hoće, ako tanka s pravim oružjem - al ti ziher tankaš sa Deathbringerom pa nvm. Kako i šta se naxx radi - pa u svim instancama 40 man su 1 il 2 prot specced i svi ostali po volji, tako da ništa novog ustvari nisi rekao.

Kao DPS warr ne tankaš baš prečesto, ovisno o situaciji - znači bossevi itd. a slobodno možeš i DW tankat neke trash mobove ako si već u Naxx guildi jel.

80% od udaraca, ne znam za postotak al znam da većina ragea dolazi odande - jesi ikad čuo za rage potove? Kad već radiš taj Naxx slavni... a drugo - zato i imaš tank opremu i talente da lakše generiraš rage udaranjem/primanjem udaraca. Nisu tankovi tu bezveze...

Ovo što si rekao da je e-bay popularan - znam te ljude odkad sam počeo igrat i još su to uvijek isti geekovi odkud već, zaista nije važno. -.-
Davno sa rend setom sam bio DW, tek kad smo počinjali MC - bio ispred rogueova sa Brutality Bladem i Vis`kagom, kužim se u fury jako.
I da btw - nisi stavio ni u imp overpower talent: to je em za PvP, em je super ako imaš jaki/spori MH i malo brži OH - overpower critovi idu daleko čak i u raidovima (i ne vuku puno aggroa - ti samo lupaš HS brijem).

Zašto dijelit warriore u instanci?!?!?! Jesi ti to ozbiljno rekao?
Prot warrior radi tako odvratno zanemariv dmg da je to strašno u odnosu na fury, a čak i arms warriore u raidovima. Eto zato ih dijelimo...

Nisam rekao cijeli server da me pita za savjete - određeni ljudi u high end guildovima - to što ti ne znaš čitati stvarno nije moj problem.

Ako tank lupa moba - ZNAČI da i mob lupa njega - ako ga ne lupa - ne valja tank!!! Pa kad mob lupa njega, tank generira rage... Što se onih 80% ragea tiče jel...

Ne da mi se uopće više raspravljat lol, sve sam rekao. AM sucks općenito u mojoj knjizi, nek ljudi rade što hoće.

Samo da te još obavijestim - Quick Strike ring je bolji od oba ringa koja nosiš, a dolazi iz MCa :P

Circle of applied force: 24AP, 1% crit (malo više). 90HPa
Signet of unyielding strength: 21AP, 1% crit, 140HPa
Quick strike ring: 40AP, 1%crit, 80HPa
Pobijednik Quick Strike ring.

Nije uvijek BWL/AQ epic bolji od MCa... [Purple]Ssensitive ppl...

JedimiNjoke
26-11-2006, 16:16
p.s.
sto se svaka rasprava mora pretvorit u flejm? mozda san malo podrugljivo i zvuca u prvom replyu al onaj build je bija prekrasan, i jos 3 talenta stoje unused. -.-

Meni su svi popunjeni :D sada, zato se i jesam ispravio/ispričao.

Arbiter of Change
26-11-2006, 16:57
Kao što je rekao dobri čovjek, ako raidaš zaboravi DPS.

nadasve netocno :D

:rotfl: Ajde ti nađi guild kod kojeg će warriorsi zadavati štetu, a ne tankati i bacati Sunder Armor. :D

Osim ako nisi duel wield.

Cyric the BLood God
29-11-2006, 12:18
Perune smrade mamu ti ljubim mene nema 3 tjedna a ti si vec u UL ... :-x
jedino kaj me udaljava od wow je kaj mi je riko hard -.-


ali vidjet cemo se mi onda .....