PDA

Pogledaj cijelu verziju : " The Weird Sisters "



Armachus
23-11-2006, 14:41
Jeste li ćuli za ovaj bend ? :)

Niste naravno, pa kad i ne postoji. Naime prilikom snimanja Harry Potter 4 djela trebali su sastaviti neki bend poznat pod imenom The weird sisters, u ćarobnjaćkom svjetu. I doveli su pjevaće, gitariste, bubnjare iz drugih bendova i tako su sastavili ovaj bend. Isto tako su i izmislili neku pjesmu koju će pjevat:

9rGlj_0pdJ4&search=Harry

Meni je pjesma zakon, :thumbs2: (ovo na poćetku u prvih par sekundi su oni).

Evo tko ćini taj bend:

1. Jarvis Cocker (of Pulp) - vocals
2. Jonny Greenwood (of Radiohead) - lead guitar
3. Jason Buckle (of All Seeing I) - rhythm guitar
4. Steve Mackey (of Pulp) - bass
5. Steve Claydon (of Add N to (X) -keyboards
6. Phil Selway (of Radiohead) - drums

Što vi mislite o pjesmi ?

Helena
23-11-2006, 14:49
Hm, da, sjećam se pjesme iz filma. I moram reć da mi nije nešto. Jednostavno mi se ne sviđa.

Valtiel
23-11-2006, 14:51
TOTAL SHIT!!! Kao i potter na kraju krajeva. :twisted: :kill:

Helena
23-11-2006, 14:57
Što se Pottera tiče, knjige su predobre, filmovi nisu bog zna što. Al ova pjesma, uopće mi ne valja.

Armachus
23-11-2006, 15:00
TOTAL SHIT!!! Kao i potter na kraju krajeva. :twisted: :kill:

Zanemari pottera, pjesma je cool.

24-11-2006, 13:34
Ma Hermiona je zakon, tj. Emma Charlotte Deurre Watson, samo je starija od mene 7 mjeseci, no nema veze, ipak će se udati za mene.

Armachus
24-11-2006, 13:37
Ma Hermiona je zakon, tj. Emma Charlotte Deurre Watson, samo je starija od mene 7 mjeseci, no nema veze, ipak će se udati za mene.

Samo ti sanjaj (imam njen broj moba) ona se udaje za mene. Već je sve dogovoreno.

P.S. pogledaj u moj sig ako ne vjeruješ da imam njen mob. Tu sam stranicu u sigu posvetio njoj.

24-11-2006, 13:48
Ne kužim na šta u sigu misliš, i uostalom, ti možda imaš broj moba, al ja imam adresu, avionsku kartu, i prsten (i vreću amfetamina za slučaj da bude problema s pristankom). Tak da sam ja novi mr. Emma Watson.

Armachus
24-11-2006, 14:01
Ne kužim na šta u sigu misliš, i uostalom, ti možda imaš broj moba, al ja imam adresu, avionsku kartu, i prsten (i vreću amfetamina za slučaj da bude problema s pristankom). Tak da sam ja novi mr. Emma Watson.

Pogledaj opet u sig. U donjem lijevom kutu. Proćaćkaj ondje I vidjet ćeš mene i Emmu zajedno. A prsten koji sam kupil' je već na njenoj ruci.

Armachus
24-11-2006, 14:27
fukajte se obojica, ja sam već kod nje :D

Kako ti ne kužiš, vidiš moju lokaciju. Ja ovo pišem iz Engleske
( Informacija za sve koji nisu znali ) i znam Emmu i u mom sigu su dokazi. Izvoli pogledaj

Dreamer Deceiver
24-11-2006, 14:33
ja sam je već sjebo,izjebo i zajebo

Armachus
24-11-2006, 14:39
ja sam je već sjebo,izjebo i zajebo

Aj ne laži, klikni na moj sig i vidjet ćeš ko ju je izj**o

24-11-2006, 15:57
Daj oladi s tim navaljivanjem na taj bitefight, jebote..