PDA

Pogledaj cijelu verziju : 365 igara...



RIPtheREAPER
22-11-2006, 19:39
Imam ja jedan cd na kojemu su 365 ili cak vise igara u DOS-u!
Ako neko oce neku igru mogu je uploadat pa si ju skinite...

A moja najdraza je Indiana Jones and Faith of Atlantis :pray: :pray:
U pocetku mi se cinila Uber lagana ALI kada sam se malo zaigrao shvatio sam da ju je zapravo nemoguce zavrsit!
Teza je od svih avantura koje sam ja vidio. Ja sam dosao do nekog hotela u Monte Carlu di moram nac nekog tipa a taj tip nikako da se pojavi...
Tada mi je igra dosla na vrh glave.... Sve dok se jednoga dana nisam pogledao jos neke filove u tom folderu i nasao prohod...
Rijesenje cijele igre mi je bilo tu a ja nisam skuzio...

Jos jednom ponavljam ako neko oce neku igru neka samo posta. :wink:

coki
22-11-2006, 19:43
je to ono nitendo...

RIPtheREAPER
22-11-2006, 19:52
kaj nitendo??
ako mislis na kozolu meni je smece a ako mislis na igre mozda ih se nade negdje...

DrunkyDuck
22-11-2006, 20:15
Ne, on misli da govoris o CD-u punom romova (igara skinutih s modula za starije konzole kao nitendo ili sega) i emulatorima.

BTW, Fate Of Atlantis ne smijes staviti jer jos nije abandonware, to jest, jos je pod Lucas Artsovom zastitom.

Neven <R>
22-11-2006, 20:24
Imam ja na starim cd-ima prek 1gb abandonware (preko 1000 igara), ali 99% toga se može naći na abandoniji ili underdogsima.

Kiklop
22-11-2006, 20:34
lol ja sam imo na cd-u igre s atari automata preko 2000 igra

RIPtheREAPER
22-11-2006, 22:36
aha, vi pod abadonware mislite za one igre kaj su se igrale prije nekolio stoljeca...uuu to je opako :D :D


P.S. Nisam znao da Indiana spomenuti nije abaonware.

Gothmog
22-11-2006, 22:54
Imam ja jedan cd na kojemu su 365 ili cak vise igara u DOS-u!
Ako neko oce neku igru mogu je uploadat pa si ju skinite...

A moja najdraza je Indiana Jones and Faith of Atlantis :pray: :pray:
U pocetku mi se cinila Uber lagana ALI kada sam se malo zaigrao shvatio sam da ju je zapravo nemoguce zavrsit!
Teza je od svih avantura koje sam ja vidio. Ja sam dosao do nekog hotela u Monte Carlu di moram nac nekog tipa a taj tip nikako da se pojavi...
Tada mi je igra dosla na vrh glave.... Sve dok se jednoga dana nisam pogledao jos neke filove u tom folderu i nasao prohod...
Rijesenje cijele igre mi je bilo tu a ja nisam skuzio...

Jos jednom ponavljam ako neko oce neku igru neka samo posta. :wink:

Ej,jel to bilo na prodaju putem hackera,devedeset i neke...sta nisu tamo sve shareware igre bile?

RIPtheREAPER
23-11-2006, 10:52
sumnjam, to je ustvari moja baka bila kupila prije nekoliko godina, neki tip joj je to ponudio ispred trgovine a ona kupila :D
evo na zahtjev sam uplodao igru:


*link uklonjen

DrunkyDuck kaze:

Jesam ti rekao da igra nije abandonware.

Pogledaj ovo. (http://www.theesa.com/about/esa_members.php)

Kao sto vidis, Lucas Arts se nalazi na ESA-inom (entertainment software association) popisu sto znaci da su njihove igre pod ESA zastitom.

ana88
21-10-2012, 20:01
Da li meni mozes da posaljes? Igrala sam kad sam bila mala,ali sam izgubila CD :P

Markecgrad
21-10-2012, 20:19
Kasniš, valjda 6 godina :(

Kid A
21-10-2012, 20:22
Decko je sigurno umro dosad

StormCr0w
22-10-2012, 13:28
Zašto pravite nove akaunte? Mislio sam da ljudi ovdje naprave 1 trol akaunt koji vrijedi zauvijek.

Electromaster
22-10-2012, 13:29
Zašto imam filing da si to ti?

pimp
22-10-2012, 18:06
btw jel se tko mozda sjecas kakve starije igre
onak je igra znanja ustvari
imaš ploču s poljima i mozte se igrati do 4 igrača, svaki ima svoje neke pijune u jednom kutu i zastavu koju brani, i kad se pomiče na drugo polje neko odg na pitanja
hrvatska je igra
to znam
ime ima oko 4-5 slova

StormCr0w
22-10-2012, 18:28
SRAZ!