PDA

Pogledaj cijelu verziju : Roller Coaster Tycoon



coki
22-11-2006, 17:35
Možda ovo nije old igra ali meni je prije bila zakon ,igra Roller Coaster Tycoon. :pray:

Empe Tri
22-11-2006, 17:41
Možda ovo nije old igra ali meni je prije bila zakon ,igra Roller Coaster Tycoon. :pray:

nije losa, aA !!! al mi je brzo dosadila :P

coki
22-11-2006, 17:42
Možda ovo nije old igra ali meni je prije bila zakon ,igra Roller Coaster Tycoon. :pray:

nije losa, aA !!! al mi je brzo dosadila :P

ja sam ju igro par mjeseci baš je zakon

Empe Tri
22-11-2006, 17:44
pa i ja sam je igrao oko 2 mjeseca !

sve igre koje sam igrao ispod 4 mjeseca mi nisu bas nesto :D
mislim dobre su ali ...... uvjek nesto fali :P :D

v4MP1r3
22-11-2006, 18:23
roller coaster tycoon...legendarno, al bolji mi je 2...
iskreno, igrao sam sve one BOLJE, koje se isplatilo odigrati, poput rollera, obicnog tycoona i zoo-a (NE 2dio)... al sve one an temu zatvora il bolnice su STVARNO pretjerani...

W3DR4N
22-11-2006, 20:13
... al sve one an temu zatvora il bolnice su STVARNO pretjerani...

Zapravo, Theme Hospital je možda i najbolja igra na tu temu. Prezabavna.

Neven <R>
22-11-2006, 20:22
RC tycoon izvrsna simulacija dosta sam vremena na nju potrošio.

Kiklop
22-11-2006, 20:56
igro sam ju 30min na psx

Outmind
23-11-2006, 10:04
Da je rct 2 izašao prije i umjesto jedinice, bio bi 3 puta bolji, ovako je postao samo mission pack za jedinicu...

v4MP1r3
23-11-2006, 16:05
... al sve one an temu zatvora il bolnice su STVARNO pretjerani...

Zapravo, Theme Hospital je možda i najbolja igra na tu temu. Prezabavna.

sve ovisi o ljudima koji to "igraju"
jer meni je iskreno, bila malo bezveze...

al ono si ti
ovo sam ja

;D

bas se vidi razlika =P

ROCCO_GRANDE
28-11-2006, 13:44
RTC je prva igra koju sam zaigrao na svom compu. ta je igra sasvim slučajno dolutala do mene i na neki način označava prekretnicu za mene. Do tada sam samtrao da samo totalne papčine dočekuju jutra uz igre. Uopće nisam ni slutio da postoje takve igre kao što su tycooni već da je to uglavnom prilično plića zabava no što je u stvarnosti bila. Tycooni su vrlo brzo postali moj omiljeni žanr jer sam zatim došao i do Railroad Tycoona 2 koji mi mi je i danas jedna od najbojih igara koje sam ikad igrao, a postepeno sam došao do toga da danas igram sve žanrove osim avantura koje su sviejt koji tek pokušavam istražiti i da mi je to omiljena zabava u toplini mog doma, čak više i ne crtam što mi je nekad bio glavni hobi. Iskreno, nisam siguran bih li trebao biti sretan što mi je Rollercoaster Tycoon došao pod ruku ili prolinjati taj dan kad sam ga instalirao budući da sam ostao nepovratno zaražen virusom PC igara. Mislim da je moj slučaj specifičan jer nisam odrasao uz igre kao mnogi, već sam ih otkrio kao već odrasla osoba. Poenad mi se čini da zbog toga neke stvari vidim na neki malo drukčiji način od ostalih.

IgGy
28-11-2006, 14:17
RollerCoaster tycoon jedini je tycoon kojeg sam igrao vise od pola godine i doista uzivao igrajuci ga.

Sto se ostalih tycoon igara tice, definitivno bih pozdravio Transport Tycoon, Theme Hospital i Railroad Tycoon.

Outmind
28-11-2006, 19:41
E da netko theme hospital 2 napravi ja bih :pray: :pray: :pray:

Nedostaje i skupljanje bljuvotine po hodnicima...