PDA

Pogledaj cijelu verziju : FALLOUT COLLECTION



Bens
20-11-2006, 11:32
Evo molim sve koji znaju gdje se može kupit ova kolekcija neka napiše...
Ili ako ste vidjeli gdje se može kupit original Fallout 1&2...

Kenyi
20-11-2006, 11:43
ja ih imam kod kuce odkad su izasli (moj brat je fallout freak) imas negdje na pijaci potrazi malo.ili ako si ocajan kontaktiraj me na pp.

Bens
20-11-2006, 11:51
Ma imam fallout 1 & 2 al nisu originale...a što se tiče placa imaju samo prepržene....negdje sam vidimo..brijem crovortex...al neznam kako do njih doć....FALLOUT RULEZ :pray: :pray: :pray: :pray:

mravojed19
20-11-2006, 12:00
pa odes lijepo na njihovu stranicu,i narucis si igru,i onda ti je oni posalju.platis kad ti donesu igru ili na pošti i to e to.

Kenyi
20-11-2006, 12:03
ej mozda ti ebay pomogne.

kikl0p
20-11-2006, 15:16
imas u crovortexu sva 3 fallouta koja su izasla za PC kosta ti mislim 150kn

Prince-Artas
20-11-2006, 19:25
evo ga
http://www.crovortex.com/webshop/igra-2 ... ction.html (http://www.crovortex.com/webshop/igra-2932-Fallout_Collection.html)

coki
20-11-2006, 20:02
sramota , staviti morrowind i pirates of carrebean u fallout kolekciju.

Ps1ho
20-11-2006, 20:07
sramota , staviti morrowind i pirates of carrebean u fallout kolekciju.

:?

pa jel nije fallout rpg? a jel nije morrowind rpg? :?

Prince-Artas
20-11-2006, 20:08
sramota , staviti morrowind i pirates of carrebean u fallout kolekciju.

lol tu su samo linkovi za te igre, nisu one u paketu sa falloutom :rotfl: :rotfl:
svašta

kikl0p
20-11-2006, 20:10
sramota , staviti morrowind i pirates of carrebean u fallout kolekciju.aaaaaaaaaaahahahahahhahahahaaah :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: koji panj

Bens
20-11-2006, 20:13
Evo pogledo sam Interplay-ovu stranicu i igra se nemože naručiti...
Kako ide to preko crovortexa...jel to samo online shop ili ima negdje dućan...

Worthaur
20-11-2006, 20:23
Evo pogledo sam Interplay-ovu stranicu i igra se nemože naručiti...
Kako ide to preko crovortexa...jel to samo online shop ili ima negdje dućan...
narucis i oni ti donesu kuci

Outmind
20-11-2006, 20:34
Wow, tema o fallout-u a nije ju kiklop započeo... To se stvarno rijetko viđa.

kikl0p
20-11-2006, 20:48
Wow, tema o fallout-u a nije ju kiklop započeo... To se stvarno rijetko viđa.da tuzno je sto se samo ja interesiram za ovaj vrhunski RPG :(

Bens
20-11-2006, 20:51
Nisi sam...igru sam valjda prešao s 20 različitih likova...i nikada mi nije dosadna...inače trebam ta dva originala....šteta što ih se nemože kupit u Algoritmu.... :( :( :( Al kada dođe trojka...nema se tu o čemu pričat...WOW će past u zaborav...FALLOUT RULEZ :pray: :pray: :pray:

kikl0p
20-11-2006, 20:54
Nisi sam...igru sam valjda prešao s 20 različitih likova...i nikada mi nije dosadna...inače trebam ta dva originala....šteta što ih se nemože kupit u Algoritmu.... :( :( :( Al kada dođe trojka...nema se tu o čemu pričat...WOW će past u zaborav...FALLOUT RULEZ :pray: :pray: :pray:e to to kad izade fallout 3 to ce bit prejebeno,samo da ga ne zajebu

Bens
20-11-2006, 21:05
Nemaju što...Samo neka grafika bude malo bolja nego u Tactics,i neka kamera malkice bude bliža...što se tiče mene možemo osnovat Fallout 3 clan...da budemo spremni kada dođe...FALLOUT RULEZ :pray: :pray: ...
I još nešt...što se tiče grafike u 1&2..Dajte zamislite koliki su ljudi trud uložili u sve te animacije i sve to..takva grafika za 1996 godinu...po meni
najbolje igre tog doba su Fallout 1&2 i Broken Sword 1...Nek se glas gamera čuje...OČEMO FALLOUT 3...FALLOUT RULEZ :pray: :pray: :pray:

drvce
20-11-2006, 21:42
Wow, tema o fallout-u a nije ju kiklop započeo... To se stvarno rijetko viđa.da tuzno je sto se samo ja interesiram za ovaj vrhunski RPG :(

Da nebi reko da si sam u Fallout svijetu , ja redovno bombardiram (spamam) Bethesdu kako napreduje F3. I uvijek isto kazu , da ce obavjestit sve igr4ce na njihovim sluzbenim stranicama.

Kak mi se vidi nisu bas previse zagrijani :( :(

No mi ce mo cekati i nadati se :D


sry offtopic

Bens
20-11-2006, 22:34
Za sada nas drže na cjedilu..samo dva postera...i ništa više...valjda će sljedeći E3 biti prava boooomba što se tiče fallouta...nadajmo se...samo da na kraju ne ispadne kako je Betheseda napravila F3 samo zbog love...a to mi gameri nikako ne bi htjeli...FALLOUT RULEZ :pray: :pray:

mravojed19
20-11-2006, 22:40
jedno je skoro stoposto sigurno_nece bit izometrijski pogled.

Bens
20-11-2006, 23:04
JA NEĆU...JEDNOSTAVNO NEĆU KOPIJU wow-A....DAJ ZABRIJ DA JA NEKOG SJEKIROM TUČEM I ON MENE ISTO...Jednostavno ne žimku u čem je poanta....ko djeca u pjesku...nije da vrijeđam ali meni je ta igra djetinjasta i gotovo....ma kad dođe F3..Svi oni uspavani fanovi če se fino dignut iz mrtvih i igrat će FALLOUT...100%FALLOUT RULEZ :pray: :pray: :pray:

Arbiter of Change
20-11-2006, 23:06
jedno je skoro stoposto sigurno_nece bit izometrijski pogled.

Ništa nije sigurno još, ali ipak ga Bethesda radi pa..... :roll:

Bens
20-11-2006, 23:11
Kad dođe mi trebamo bit spremni i već imat osnovan svoj klan...štos je u tome da će se do igre prilično lako doć jer su svi ovi(oni) RPG-aši zaokupljeni WOW-om..tako da će tek kasnije shvatit što su propustili..al tko im kriv...

kikl0p
20-11-2006, 23:22
nije bitna samo borba mora se zadrzat izvrsna atmosfera i igrivost

Bens
20-11-2006, 23:28
TOČNO.I još nešto..Nikako nebi bilo fer da ovi igrači WOW-a dolete u Fallout svijet samo zato što im se više neda igrat wow-a.Ovu igru treba igrat srcem...nikako nebi volio srest onoga koji igra neku igru jer ju drugi igraju...za mene taj nema ukusa... :|

Bens
21-11-2006, 11:07
Da još nešt...da razbijemo ovu monotonu atmosferu..po vašem mišljenju oć'l najava Fallout-a 3 biti prije stotog broja Pc Play-a ili poslije...ja sam optimist pa kažem prije... :)

Kiklop
21-11-2006, 15:31
ne kuzim zasto usporedujes f3 i wow kakve veze imaju jedno s drugim osim sto ce f3 imati i online podrsku ali nece bit MMORPG :)

mravojed19
21-11-2006, 16:28
http://www.nma-fallout.com/

čitajte si malo,meni ta ideja da fallout 3 radi bethseda nije baš draga,sjebali su po meni oblivion,idu na što veću zaradu bla bla,da ne pričam bezveze,pesimistican sam ili bolje da kazem suzdrzan dok ne izadje igra i vidim komentare od pravih fallout fanova a ne recenzije.

e da mali edit: interplay ce ic radit fallout online(skraceno FOOL) jer je zadrazao prava za tu verziju.

Bens
21-11-2006, 18:44
Ja brijem da će bit MMORPG...Barem se nadam.....ali i ako nebude nema veze...samo je važno da izađe...al ne shvaćam ako neće bit mmorpg,i ako će radit SP,kakva će biti priča... :|

Kiklop
21-11-2006, 18:58
Ja brijem da će bit MMORPG...Barem se nadam.....ali i ako nebude nema veze...samo je važno da izađe...al ne shvaćam ako neće bit mmorpg,i ako će radit SP,kakva će biti priča... :|fallout 3 MMORPG od kud ti to bit ce to SP RPG s online podrskom nista vise

Bens
21-11-2006, 19:05
baaaaad...al nema veze...ako će bit podrška za 32-64 igrača preko interneta biće zuper...al opet neshvaćam...prešo sam sve djelove i još ne kontam priču...?!?!?!?!?DAJTE PRJEDLOGE ZA PRIČU

Kiklop
21-11-2006, 19:16
baaaaad...al nema veze...ako će bit podrška za 32-64 igrača preko interneta biće zuper...al opet neshvaćam...prešo sam sve djelove i još ne kontam priču...?!?!?!?!?DAJTE PRJEDLOGE ZA PRIČUprocitaj fallout bibliju i sve ce ti bit jasno :wink:

Bens
21-11-2006, 19:25
jesam...i sada mi ti fino pojasni...neznam na što točno ciljaš,al ja stvarno nemam nikakve ideje za priču....

Kiklop
21-11-2006, 19:30
jesam...i sada mi ti fino pojasni...neznam na što točno ciljaš,al ja stvarno nemam nikakve ideje za priču....jel ti to ne kuzis pricu za cjeli fallout ili ne kuzis kaj bi se trebalo radit u fallout 3

Bens
21-11-2006, 19:33
kak nebi kužio fallout...looool...ne kužim kaj bi se trebalo radit u fallout 3..vidim da si ti dublje u tome pa daj malo ''pojasni''..tnx

Kiklop
21-11-2006, 19:36
kak nebi kužio fallout...looool...ne kužim kaj bi se trebalo radit u fallout 3..vidim da si ti dublje u tome pa daj malo ''pojasni''..tnxa gle to je sad malo tesko rec bio sam naso nes na netu o prici ali kolko je to istina to je tesko rec sad se vise ne sjecam,trebo bi negdje nac na kompu di imam to uglavno opet prica pocinje u nekom vaultu mislim da je ovaj put rjec o vaultu 16 ili 18 i mislim da ce se cak prica odviat izmedu djelova neznam pogledam pa javim


Fallout 3's story have also emerged. According to a prominent FO3 developer, the hero of the game was a prisoner "in a government quarantine protocol that was still being executed after the bombs fell." The prisoner later teamed up with the Brotherhood of Steel, the high-tech knights whose enclaves dotted the landscapes of Fallout and Fallout 2. Another report, the game was to be set in the Rocky Mountains, with Denver being mentioned as a specific locale.

drvce
21-11-2006, 21:42
http://www.nma-fallout.com/

čitajte si malo,meni ta ideja da fallout 3 radi bethseda nije baš draga,sjebali su po meni oblivion,idu na što veću zaradu bla bla,da ne pričam bezveze,pesimistican sam ili bolje da kazem suzdrzan dok ne izadje igra i vidim komentare od pravih fallout fanova a ne recenzije.

e da mali edit: interplay ce ic radit fallout online(skraceno FOOL) jer je zadrazao prava za tu verziju.

Nemoj se previse drzat za te informacije, ti intervjui sa nma su dosta stari (mislim 2-3 godine).

Moje misljene je da Bethesda slabo radi oko F3 tj uopce ne radi, jer bi tu i tamo gurnuli koj kost da se nadrazimo :D , mozda poslje star treka(kojeg isto zeljno ocekujem) serijala pocnu nekaj delat.

emoutofthevee
22-11-2006, 10:55
Fallout neće biti MMORPG jer tehnički Interplay još postoji, a on po ugovoru ima pravo na multiplayer. 21.11. je izišla vjest da će Interplay ipak napraviti online inaćicu. (pogledajte NMA). Oni su intervjui oko lokacije stari. Na duck and coveru se javili su se likovi koje je betsheda stavila za glavne dizajnere. Emil Pagliarulo i Joel Burgess.
Rekli su da će biti na east coastu jer po anketama većina fanova to želi. Inaće zapošljavaju i nove programere za Fallout.

ako nekog zanima:crofallout.blog.hr- tu sam stavio mali post apoc foto album.

http://www.duckandcover.cx
http://www.nma-fallout.com

drvce
22-11-2006, 11:40
Fallout neće biti MMORPG jer tehnički Interplay još postoji, a on po ugovoru ima pravo na multiplayer. 21.11. je izišla vjest da će Interplay ipak napraviti online inaćicu. (pogledajte NMA). Oni su intervjui oko lokacije stari. Na duck and coveru se javili su se likovi koje je betsheda stavila za glavne dizajnere. Emil Pagliarulo i Joel Burgess.
Rekli su da će biti na east coastu jer po anketama većina fanova to želi. Inaće zapošljavaju i nove programere za Fallout.
Ma lako za online inacicu interplay ce to sredit.
Nego upravo citam neki clanak , i kazu da ce nece koristit izometricni pogled i radit ce ga na oblivion enginu.
I kao sto im autor clanka porucuje ( i ja se slazem sa njim):"dogmeat is welcom back, however , give us a decent third person camera perspective option instead of first person perspective emphasis from Elders scrolls games." :pray: :pray:

mravojed19
22-11-2006, 11:54
eto,to sam i ja rekao.

Bens
22-11-2006, 11:59
neam niš protiv tog da bude ko oblivion...samo da neš ne zaseru...a tu i mje i prijetnja...S_T_A_L_K_E_R

Arbiter of Change
22-11-2006, 12:52
Pa šta se navodno ne radi i RPG i MMORPG? Naravno, Bethesda ne radi oba.

mravojed19
22-11-2006, 13:10
neam niš protiv tog da bude ko oblivion...samo da neš ne zaseru...a tu i mje i prijetnja...S_T_A_L_K_E_R

um ne...da bude ko oblivion..ako pod tim podrazumijavaš šajni grafiku, zahtjevnost,nikakave dijaloge,strelice koje te vode okolo,onda definitivno ne.

nek bude ko prošla dva fallouta sa jos boljom atmosferom i grafikom,sad ce oni ic mjenjat nesto šta je samo po sebi skoro savršeno.

fallout nije fallout ako nema SPECIAL sustav napredovanja,razgranate dijaloge i turn based borbu.

Bens
22-11-2006, 14:46
najbolji dio u falloutu...po meni ikada napravljen je razgovor s npc likovima...zavisi kak složiš lik takvi su i razgovori...al nema do onog...ak si ženska možeš se dat liku u krevet i na taj način izvuć imformacije...:D
a sada što se tiče grafike bilo bi lijepo da bude onak ''odozgora'',ali da možemo mijenjat na fps kada naprimjer čistimo zgrade od neprijatelja..:D

drvce
22-11-2006, 16:15
,ali da možemo mijenjat na fps kada naprimjer čistimo zgrade od neprijatelja..:D

:shock: :shock: :shock: Bezveze , to nikad nebi htio ,jednostavno bi unistilo koncept turn base borbe :shock: :shock: :shock:

Bens
22-11-2006, 16:39
gle ja brijem da će bit il ko oblivion il ko tactics...pa vidit ćemo što će bit na kraju...

Kiklop
22-11-2006, 16:42
Fallout neće biti MMORPG jer tehnički Interplay još postoji, a on po ugovoru ima pravo na multiplayer. 21.11. je izišla vjest da će Interplay ipak napraviti online inaćicu. (pogledajte NMA). Oni su intervjui oko lokacije stari. Na duck and coveru se javili su se likovi koje je betsheda stavila za glavne dizajnere. Emil Pagliarulo i Joel Burgess.
Rekli su da će biti na east coastu jer po anketama većina fanova to želi. Inaće zapošljavaju i nove programere za Fallout.
Ma lako za online inacicu interplay ce to sredit.
Nego upravo citam neki clanak , i kazu da ce nece koristit izometricni pogled i radit ce ga na oblivion enginu.
I kao sto im autor clanka porucuje ( i ja se slazem sa njim):"dogmeat is welcom back, however , give us a decent third person camera perspective option instead of first person perspective emphasis from Elders scrolls games." :pray: :pray:to mi se bas i ne cini dobro jel neznam kak ce borba na poteze funkcionirat u oblivion engenu
a Dogmeat mi nije nikad bio pretjerano drag jer je uvjek u prvoj vecoj borbi poginuo a neda mi se svako malo relodat zbog slabog NPC

Bens
22-11-2006, 17:26
Odem ja danas na nma-fallout i što vidim...tekst o levelima...i u tekstu sljedeće...''
Here are the qualifications.

LEVEL DESIGNER -- Rockville, Maryland

Design, build, and script levels for >>future<< Elder Scrolls and Fallout products. Includes working in our proprietary toolset to design, build, light, and script game areas.

Candidate should have:''
TOOOOOO.Biće još fallouta...tooooo...kažu za ''buduće'' elder scrolls i fallout igre....joooj...SUPER

Outmind
22-11-2006, 18:30
Meni bi super bilo da sustav borbe naprave kao u temple of elemental evil-u. Ta je igra imala najbolji turn based combat ikada! Istina trebalo bi ga adaptirat za vatreno oružje, ali smatram da bi definitivno tako najbolje funkcioniralo.

Ali ne kužim u čemu je hype oko fallouta. Da to je ok rpg, ali po mom mišljenju to je to. Možda zbog settinga, ne znam. Istina atmosfera je tu, ali atmosferu je imao i arcanum, pa nije toliki uspjeh postigao.

P.S. e da, poznajem jednog lika koji za sebe veli da je, citiram: "hrvatski autoritet za fallout 2"... A šta ćeš, ima nas svakakvih...

Kiklop
22-11-2006, 18:31
Odem ja danas na nma-fallout i što vidim...tekst o levelima...i u tekstu sljedeće...''
Here are the qualifications.

LEVEL DESIGNER -- Rockville, Maryland

Design, build, and script levels for >>future<< Elder Scrolls and Fallout products. Includes working in our proprietary toolset to design, build, light, and script game areas.

Candidate should have:''
TOOOOOO.Biće još fallouta...tooooo...kažu za ''buduće'' elder scrolls i fallout igre....joooj...SUPERkaj ima nekih svjezih novosti oo falloutu 3

Bens
22-11-2006, 18:34
trenutno nema..al me veseli što ovo neće biti ni posljednji ES a ni fallout... :D :D

Arbiter of Change
22-11-2006, 19:04
Zapravo znači da je F3 ušao/ulazi u ozbiljniju fazu.

Bens
22-11-2006, 19:13
NE...Trenutno su tek u nekoj kako oni kažu fazi predprodukcije...vrijeme bi bilo da objave prvi in-game screen i novi wallpaper...

Kiklop
22-11-2006, 19:27
dobro je valjda ga nece zajebat ko tactics jer tactics je katastrofa :yuck:

Bens
22-11-2006, 19:36
tactics...e o tom ne bi razgovaro...vrlo žalosno...to se dogodi kada se žele novci zaradit na brzaka...valjda neće tako s biti i s F3...VALJDA :wink:

master of bullshit
22-11-2006, 19:45
joj jedva cekam da izadje novi fallout

Bens
23-11-2006, 11:22
Evo još nešto poražavajuće....Interplayov Fallout 3 ili
kodnog imena Van Buren 2003 godine bio je na 90% izrade,ali onda su otišli radit igru za PS2 koja je ispala katastrofalno....zašto majko milena,zašto?!?!?!?!?

Arbiter of Change
23-11-2006, 12:02
Evo još nešto poražavajuće....Interplayov Fallout 3 ili
kodnog imena Van Buren 2003 godine bio je na 90% izrade,ali onda su otišli radit igru za PS2 koja je ispala katastrofalno....zašto majko milena,zašto?!?!?!?!?

Licenca je preselila ruke, eto zašto.

Bens
24-11-2006, 17:52
Evo čini se da će nam uskoro i STALKER doći...http://www.gamespot.com/pc/action/stalk ... id=6162089 (http://www.gamespot.com/pc/action/stalker/news.html?sid=6162089)