PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW Igraci



v4MP1r3
15-01-2006, 01:26
Ovo je topic iskljucivo namjenjen popisu igraca, dakle ako imate lika, napisite njegovo ime ovdje da se vidi kolko vas ima ;;DD


(sve ostalo ce se smatrati spamom)

D.E.M.O.
15-01-2006, 01:27
JA (D.E.M.O.)

eRw!n
15-01-2006, 01:36
eRwOtrEs
i NIje sTvAR o JAcinI negO o FINoći [imam 2 akonta]

M4mut
15-01-2006, 12:18
server Executus

lvl 12 Night Elf Druid

(počeo prije par dana)

ime lika Makillamut

:boohoo:

Imothep
15-01-2006, 16:17
Darksorrow

Skeletore Undead Rogue lvl23

dEmEnTeD
15-01-2006, 17:38
Tehnički nebih trebao postat ovdje jer još nisam igrač ali za desetak dana mi stiže igra pa bi se mogao ubrojat i moj glas.

P.S.: Bio bih zahvalan ako bi mi tko na pm mogao poslati na kojem serveru mi je najbolje počet igrat s obzirom da sam početnik.

Kefa
15-01-2006, 17:58
Nick: Durus
Class: Shaman (lvl 60)
Server: Shattered Hand
Guild: Vindication
(Pogledajte link kod commenta za vise detalja :))

- - - -

Nick: Duros
Class: Hunter (lvl 20) :P
Server: Kor'Gall
Guild: -

I jos par altova na par drugih servera na kojima bas ne igram.

Creative
16-01-2006, 15:31
Paladin - Creative
lvl 60
human
Hellscream
Cro Cops

Priest - Elementar
lvl 29
human
Hellscream
Wings Of Glory

Mage - Silverlatex
lvl 29
human
Hellscream
Cro Cops

Warrior - Gunblade
lvl 24
tauren
Hellscream
Cro Legion

Imothep
16-01-2006, 21:18
Molio bi moda da ovu temu premjesti u MMORPG podforum. Hvala

The-Borg
26-01-2006, 01:09
evo i mene..

Server Ballnazar..
main char

human
Master seargent Antonias lvl 60 mage..
tailoring and skinning 300

Smokythepot "night elf" lvl 11 druid..alchemy and herb 150
Drolja lvl 6 "night elf" rogue (frend)
Hacker lvl 11 "gnome" warlock ...mining and engeniering

Guild nam je Cro ARMY... ima nas par opicenih ludih...
... BTW igra li jos tko na ballnazaru..
/w me,.......

Shadowhell
26-01-2006, 11:47
A ja mislio da sam već započeo takvu temu...

Main char - Shadowhell ( copyrighted :D ) lvl 60 human paladin na Arathor realmu ( EU ofc )

Nefarnius
30-01-2006, 20:51
Ime:Vujjin Silverblade
U klanu me zovu:Vujo
Klasa/Rasa:Tauren/Warrior level 22
Server:MAGHTERIDON
Profesija:Blacksmithing/Mining
Guild(horde):Old Skool

Osse
01-02-2006, 16:16
Osse lvl 18
taured druid
server:Bloodfeather
Guild:CROATIAN INQUISITION(nep itajte zasto je ime u capsima...jer ne znam...jednostavno se tako zovu)

Betrion lvl 29
Gnome warlock
server:Sylvanas
Guild:Balkan

Apriori
03-02-2006, 10:19
Apriori
Undead priest, lvl 60
Guild:Parabellum
Orfis
Undead rogue, lvl 28
Guild:-

Korga'll

peregy
03-02-2006, 17:03
Peregy
Human Mage 53(skoro 54)
Dragonmaw

MankyBoy
03-02-2006, 19:08
Evo i mene stari lisac u WoW-u!

Klasa: Night elf Hunter lvl 60
Nick: Manky
Realm: Neptulon
Guild: TheDarkEmbrace

to je samo mali dio od onog što ja jesam...
fear me

Full epic, Full tier2 set! rank 11 (za sad)!

Makaveli
06-02-2006, 20:17
Dunemaul realm:
MakaveliCro 44lvl human mage(inactive)
Esco 21lvl dwarf paladin(inactive)

Zenedar realm:
Escobar 60 lvl troll rogue
Maky 29lvl undead lock
Longhog 17 lvl orc warrior

FOR THE HORDE :yuck: :yuck:

ALG
08-02-2006, 09:36
Ovo je topic iskljucivo namjenjen popisu igraca, dakle ako imate lika, napisite njegovo ime ovdje da se vidi kolko vas ima ;;DD


(sve ostalo ce se smatrati spamom)


Zanya(mage)RP, Kytana(hunter)NORMAL, Kyrena(priest)NORMAL

Ove su lvl 60, ostale između 20 i 40 nema smisla da navodim jer im niti ne znam svima imena na pamet :D

Kefa
09-02-2006, 17:51
Evo i mene stari lisac u WoW-u!

Klasa: Night elf Hunter lvl 60
Nick: Manky
Realm: Neptulon
Guild: TheDarkEmbrace

to je samo mali dio od onog što ja jesam...
fear me

Full epic, Full tier2 set! rank 11 (za sad)!

Setata sto su hunteri jedna od najlaksih klasa za ubiti. :P

ALG
11-02-2006, 06:06
Setata sto su hunteri jedna od najlaksih klasa za ubiti. :P


Pa baš i ne.
Jedino ako naletiš na nekog koji ne koristi 90% skillova, znači trapove, potione,neistreniran pet(i na takve sam znao naletjeti jer nisu imali peta pored trenera pa su mislili na ga ne mogu naučiti nikakav skill :D ).

Uglavnom
Survival hunter te dobro opiči i svako toliko ostaneš bez oružja a još te usput i pet dere+ improved trapovi.
Beastmaster-tu te pet gadno dere, povećana regeneracija, bestial wrath, a hunter te piči sa strane(bitno je da je pet na passive kad uletiš u trap tako da se ima hunter vremena odmaknut healat i opet početi prašiti).
MM-ovaj će te pičiti sa udaljenosti od 6 jardi(non epic može imati critial 2500) nakon što postavi trap+pet.

Bitno je napomenuti da trap ne možeš resistati, a tu je i feign death koji huntera izvlači iz combat moda i evo te u trapu koji se puni dosta brzo.

Ja tu i tamo znam duelati sa hunterom ispred IF i jedini koji mi stvara velike probleme je warlock, pogotovo demonologist.

Druid
12-02-2006, 13:14
WoW

Nick: Tauvek
Klasa: Druid
Rasa: Tauren
Level: 60
Server: Hellscream
Guild: CL (Cro Legion)

:-x :killyou: :-x [/url]

Tonino
13-02-2006, 16:22
Executus
60 orc warrior-Tonino
Guild- Draco Elysium

Wizard
15-02-2006, 21:43
Ferocius, mage 43lvl bas sam danas posta sargent :D :D :D

Kefa
16-02-2006, 17:41
Setata sto su hunteri jedna od najlaksih klasa za ubiti. :P


Pa baš i ne.
Jedino ako naletiš na nekog koji ne koristi 90% skillova, znači trapove, potione,neistreniran pet(i na takve sam znao naletjeti jer nisu imali peta pored trenera pa su mislili na ga ne mogu naučiti nikakav skill :D ).

Uglavnom
Survival hunter te dobro opiči i svako toliko ostaneš bez oružja a još te usput i pet dere+ improved trapovi.
Beastmaster-tu te pet gadno dere, povećana regeneracija, bestial wrath, a hunter te piči sa strane(bitno je da je pet na passive kad uletiš u trap tako da se ima hunter vremena odmaknut healat i opet početi prašiti).
MM-ovaj će te pičiti sa udaljenosti od 6 jardi(non epic može imati critial 2500) nakon što postavi trap+pet.

Bitno je napomenuti da trap ne možeš resistati, a tu je i feign death koji huntera izvlači iz combat moda i evo te u trapu koji se puni dosta brzo.

Ja tu i tamo znam duelati sa hunterom ispred IF i jedini koji mi stvara velike probleme je warlock, pogotovo demonologist.

Hunteri imaju dobar DMG ali za to ja imam Nature's Swiftness, znaci ako me neki nunteri skine na 50% ja instahelam do 90 -100%. I kao shaman je jako lagano prici hunteru sa Frostshockom (imam i earthbind totem kada dodem blizu njega), i kada sam blizu njega ja mogu crittati 2000 sa Chain Lightningom. Od kada se sjecam nikad nisi izgubio protiv huntera 1on1. (Ako je sve bilo fer naravano)
I kao elemental specciran shaman mi bas netreba oruje da radim dmg. ^^
I trap je jako lagana izbjeci. Ako te hunter zaskoci znas da je hunter stavio trap isopd svojih nogu a ako ga ti zaskocis je jako lako vidjeti gdje stavi trap. :) I ako upotrijebim magma totem hunter nece moci izaci iz combata. :)

MankyBoy
17-02-2006, 09:16
Setata sto su hunteri jedna od najlaksih klasa za ubiti. :P


Pa baš i ne.
Jedino ako naletiš na nekog koji ne koristi 90% skillova, znači trapove, potione,neistreniran pet(i na takve sam znao naletjeti jer nisu imali peta pored trenera pa su mislili na ga ne mogu naučiti nikakav skill :D ).

Uglavnom
Survival hunter te dobro opiči i svako toliko ostaneš bez oružja a još te usput i pet dere+ improved trapovi.
Beastmaster-tu te pet gadno dere, povećana regeneracija, bestial wrath, a hunter te piči sa strane(bitno je da je pet na passive kad uletiš u trap tako da se ima hunter vremena odmaknut healat i opet početi prašiti).
MM-ovaj će te pičiti sa udaljenosti od 6 jardi(non epic može imati critial 2500) nakon što postavi trap+pet.

Bitno je napomenuti da trap ne možeš resistati, a tu je i feign death koji huntera izvlači iz combat moda i evo te u trapu koji se puni dosta brzo.

Ja tu i tamo znam duelati sa hunterom ispred IF i jedini koji mi stvara velike probleme je warlock, pogotovo demonologist.

Hunteri imaju dobar DMG ali za to ja imam Nature's Swiftness, znaci ako me neki nunteri skine na 50% ja instahelam do 90 -100%. I kao shaman je jako lagano prici hunteru sa Frostshockom (imam i earthbind totem kada dodem blizu njega), i kada sam blizu njega ja mogu crittati 2000 sa Chain Lightningom. Od kada se sjecam nikad nisi izgubio protiv huntera 1on1. (Ako je sve bilo fer naravano)
I kao elemental specciran shaman mi bas netreba oruje da radim dmg. ^^
I trap je jako lagana izbjeci. Ako te hunter zaskoci znas da je hunter stavio trap isopd svojih nogu a ako ga ti zaskocis je jako lako vidjeti gdje stavi trap. :) I ako upotrijebim magma totem hunter nece moci izaci iz combata. :)

haha nemoj biti smiješan, shamani su prelagani za huntera, no class can kill me! shamana stavim u trap drainam manu i nema ga više... insta heal mu ne znači ništa to može ionako samo jednom... e i da Wing clip>Frost shock!

Cyric the BLood God
17-02-2006, 10:35
Istina hunteri su zajebana klasa :pray: :pray: :pray: :pray:
Ali rougovi (bogovi i batine) imaju svoje ljekove (poisone) protiv svake klase
u duelu nabijem huntera i sve ostale samo mi pally i warriori zadaju muke pogotovo warriori jer kada mu se dođam molim boga da je neki nooob i da nezna upotrijebiti overpower inace sam mrtav :kill: :kill: :kill: :kill:

Finix
17-02-2006, 14:18
Realm: Ragnaros
Lik: Human Warrior lvl60 Finiks
Guild: Nefarious

Kefa
17-02-2006, 15:55
Setata sto su hunteri jedna od najlaksih klasa za ubiti. :P


Pa baš i ne.
Jedino ako naletiš na nekog koji ne koristi 90% skillova, znači trapove, potione,neistreniran pet(i na takve sam znao naletjeti jer nisu imali peta pored trenera pa su mislili na ga ne mogu naučiti nikakav skill :D ).

Uglavnom
Survival hunter te dobro opiči i svako toliko ostaneš bez oružja a još te usput i pet dere+ improved trapovi.
Beastmaster-tu te pet gadno dere, povećana regeneracija, bestial wrath, a hunter te piči sa strane(bitno je da je pet na passive kad uletiš u trap tako da se ima hunter vremena odmaknut healat i opet početi prašiti).
MM-ovaj će te pičiti sa udaljenosti od 6 jardi(non epic može imati critial 2500) nakon što postavi trap+pet.

Bitno je napomenuti da trap ne možeš resistati, a tu je i feign death koji huntera izvlači iz combat moda i evo te u trapu koji se puni dosta brzo.

Ja tu i tamo znam duelati sa hunterom ispred IF i jedini koji mi stvara velike probleme je warlock, pogotovo demonologist.

Hunteri imaju dobar DMG ali za to ja imam Nature's Swiftness, znaci ako me neki nunteri skine na 50% ja instahelam do 90 -100%. I kao shaman je jako lagano prici hunteru sa Frostshockom (imam i earthbind totem kada dodem blizu njega), i kada sam blizu njega ja mogu crittati 2000 sa Chain Lightningom. Od kada se sjecam nikad nisi izgubio protiv huntera 1on1. (Ako je sve bilo fer naravano)
I kao elemental specciran shaman mi bas netreba oruje da radim dmg. ^^
I trap je jako lagana izbjeci. Ako te hunter zaskoci znas da je hunter stavio trap isopd svojih nogu a ako ga ti zaskocis je jako lako vidjeti gdje stavi trap. :) I ako upotrijebim magma totem hunter nece moci izaci iz combata. :)

haha nemoj biti smiješan, shamani su prelagani za huntera, no class can kill me! shamana stavim u trap drainam manu i nema ga više... insta heal mu ne znači ništa to može ionako samo jednom... e i da Wing clip>Frost shock!

Hmm, zanima me kako ga uspijes mana drainati? (6k mana unbuffed + cure poison ftw ^^) I ne razumijem kako mozes reci da Wing Clip > Frost Shock zato sto ja frost shock mogu baciti na tebe sa 20 yarda a ti moras biti tik do mene da mozes upotrijebiti Wing Clip. A biti blizu svojeg protivnika kao hunter nije dobro. :)

ALG
17-02-2006, 17:00
Setata sto su hunteri jedna od najlaksih klasa za ubiti. :P


Pa baš i ne.
Jedino ako naletiš na nekog koji ne koristi 90% skillova, znači trapove, potione,neistreniran pet(i na takve sam znao naletjeti jer nisu imali peta pored trenera pa su mislili na ga ne mogu naučiti nikakav skill :D ).

Uglavnom
Survival hunter te dobro opiči i svako toliko ostaneš bez oružja a još te usput i pet dere+ improved trapovi.
Beastmaster-tu te pet gadno dere, povećana regeneracija, bestial wrath, a hunter te piči sa strane(bitno je da je pet na passive kad uletiš u trap tako da se ima hunter vremena odmaknut healat i opet početi prašiti).
MM-ovaj će te pičiti sa udaljenosti od 6 jardi(non epic može imati critial 2500) nakon što postavi trap+pet.

Bitno je napomenuti da trap ne možeš resistati, a tu je i feign death koji huntera izvlači iz combat moda i evo te u trapu koji se puni dosta brzo.

Ja tu i tamo znam duelati sa hunterom ispred IF i jedini koji mi stvara velike probleme je warlock, pogotovo demonologist.

Hunteri imaju dobar DMG ali za to ja imam Nature's Swiftness, znaci ako me neki nunteri skine na 50% ja instahelam do 90 -100%. I kao shaman je jako lagano prici hunteru sa Frostshockom (imam i earthbind totem kada dodem blizu njega), i kada sam blizu njega ja mogu crittati 2000 sa Chain Lightningom. Od kada se sjecam nikad nisi izgubio protiv huntera 1on1. (Ako je sve bilo fer naravano)
I kao elemental specciran shaman mi bas netreba oruje da radim dmg. ^^
I trap je jako lagana izbjeci. Ako te hunter zaskoci znas da je hunter stavio trap isopd svojih nogu a ako ga ti zaskocis je jako lako vidjeti gdje stavi trap. :) I ako upotrijebim magma totem hunter nece moci izaci iz combata. :)

haha nemoj biti smiješan, shamani su prelagani za huntera, no class can kill me! shamana stavim u trap drainam manu i nema ga više... insta heal mu ne znači ništa to može ionako samo jednom... e i da Wing clip>Frost shock!

Hmm, zanima me kako ga uspijes mana drainati? (6k mana unbuffed + cure poison ftw ^^) I ne razumijem kako mozes reci da Wing Clip > Frost Shock zato sto ja frost shock mogu baciti na tebe sa 20 yarda a ti moras biti tik do mene da mozes upotrijebiti Wing Clip. A biti blizu svojeg protivnika kao hunter nije dobro. :)


Drain mane radi viper string, i normalno je da ćeš na svakog castera svako toliko ispaliti jedan a on ti ne troši puno mane a kod njega se dosta osjeti šteta i ako to ne skida svu manu automatski.

Što se pak ovog shocka tiče ja bih to pokušao riješiti tako da postavim trap, ti baciš shock a ja pošaljem peta i stunam te, počnem pičiti po tebi sa svime što imam dok si stunan a kad prestane djelovanje uključim bestial wrath i pičim pa ti onda pokušaj castati dok te pet grize ko lud(18 sekundi).
Ako trčiš prema meni upast ćeš mi u trap i time si mi napravio samo uslugu jer će mi se taman dok izađeš(a ti se ne možeš healati u trapu) opet napuniti stun.
Tu se može ubaciti još i pokoji distracting shoot i sl. tako da mi wing clip gotovo da i ne treba jer neću čekati na mjestu da dođeš do mene nego ako moram ću trčkarati oko tebe dok te pet grize.

Ne kažem da je hunter nepobjediv ali casterima je vrlo teško dobiti ga(osim warlocka demonologista koji je prejebena klasa za duelanje) a svjerojatno većina huntera koje si dobio nije koristila niti 50% onog što ima.

Sreća da je na Gameru Zilla koji mi je održao malu školu duelanja s hunterom, jer sam prije toga i ja bio jedan od onih koji s hunterom nisu ništa mogli dobiti :fof:

ALG
17-02-2006, 17:09
Istina hunteri su zajebana klasa :pray: :pray: :pray: :pray:
Ali rougovi (bogovi i batine) imaju svoje ljekove (poisone) protiv svake klase
u duelu nabijem huntera i sve ostale samo mi pally i warriori zadaju muke pogotovo warriori jer kada mu se dođam molim boga da je neki nooob i da nezna upotrijebiti overpower inace sam mrtav :kill: :kill: :kill: :kill:


Babaroga je dobar ali nije nikakva uber klasa kao recimo warlock demonologist kod kojeg moraš imati i dosta sreće da ga dobiješ a ne samo skill.
U duelu s babarogom samo treba staviti trap i opaliti jedan flare da ti se ne može prišuljati s leđa a nadalje standardni hunterov postupak jer ako te on prvi zakači šanse su minimalne da se taj duel preživi.
Bez raketa izbjegavati bilo kakav duel s rogueom. :rotfl:

Što se pak tiče warriora i pladina s hunterom ne pretstavljaju veliki problem, npr. paladina samo treba par puta dobro kresnut nakon što se postavi trap, a onda maksimalno onemogućiti healanje najprije sa stunom a poslje sa bestial wrathom.
Naravno ovo vrijedi ako imamo jednaku opremu a ne da mi pala/warrior budu full epic a ja imam samo običan plavi set-Beaststalker.

Kefa
17-02-2006, 20:23
Drain mane radi viper string, i normalno je da ćeš na svakog castera svako toliko ispaliti jedan a on ti ne troši puno mane a kod njega se dosta osjeti šteta i ako to ne skida svu manu automatski.

Što se pak ovog shocka tiče ja bih to pokušao riješiti tako da postavim trap, ti baciš shock a ja pošaljem peta i stunam te, počnem pičiti po tebi sa svime što imam dok si stunan a kad prestane djelovanje uključim bestial wrath i pičim pa ti onda pokušaj castati dok te pet grize ko lud(18 sekundi).
Ako trčiš prema meni upast ćeš mi u trap i time si mi napravio samo uslugu jer će mi se taman dok izađeš(a ti se ne možeš healati u trapu) opet napuniti stun.
Tu se može ubaciti još i pokoji distracting shoot i sl. tako da mi wing clip gotovo da i ne treba jer neću čekati na mjestu da dođeš do mene nego ako moram ću trčkarati oko tebe dok te pet grize.

Ne kažem da je hunter nepobjediv ali casterima je vrlo teško dobiti ga(osim warlocka demonologista koji je prejebena klasa za duelanje) a svjerojatno većina huntera koje si dobio nije koristila niti 50% onog što ima.

Sreća da je na Gameru Zilla koji mi je održao malu školu duelanja s hunterom, jer sam prije toga i ja bio jedan od onih koji s hunterom nisu ništa mogli dobiti

Mana sting ja mogu maknuti!!! CURE POISON. To mi nije nikakav problem. Kao drugo imam 4,3k HP unbuffed i 50% dmg reduction. Kao trece hunterov trap je JAKO lagano izbjeci. Vidis animaciju kada je baci, pogotovu u duellima. Plus da imam 75% da mi nece interupptati heal i plus da imam jedan insta heal koji me hila za 2k plus da mi shockovi rade 650+ dmg bez trinketa a sa 800+. :)

ALG
17-02-2006, 20:50
Mana sting ja mogu maknuti!!! CURE POISON. To mi nije nikakav problem. Kao drugo imam 4,3k HP unbuffed i 50% dmg reduction. Kao trece hunterov trap je JAKO lagano izbjeci. Vidis animaciju kada je baci, pogotovu u duellima. Plus da imam 75% da mi nece interupptati heal i plus da imam jedan insta heal koji me hila za 2k plus da mi shockovi rade 650+ dmg bez trinketa a sa 800+. :)


To je uredu što možeš micati poison ali dok to radiš ne možeš napadati huntera dok te on+pet šamaraju a hunter će ti okinuti opet viper tako da uopće ne vrijedi truda micati ga jer će ti hunter za to vrijeme skinuti sigurno kakvih 1.5-2K HP-a i opet imaš viper na sebi.
Hunterov trap možeš samo pokušati izbjeći, tj uspješno ćeš ga izbjeći ako huntera igra telac koji stoji na mjestu umjesto da pleše oko trapa i šamara te dok se ne uhvatiš i svako toliko okida distracting shoot.
To da ti neće interupatat heal je čista bedastoća kad je uključen Bestial wrath, očito da nikad nisi duelirao sa nijednim solidnim a kamo li dobrim beastmaster hunterom svog levela.
Da je tako kako si ti zamišljaš onda bi čak i jedan mage mogao bez problema skinuti huntera(što u ovom momentu mogu samo sanjati).


Razumijem ja da bi ti htio da je tvoja klasa najbolja i nenadjebiva, ali jebi ga kao i svaka druga ima svoje prednosti i svoje mane a to što si ubio nekoliko n00bova u toj klasi ne znači da ćeš uvijek pobjeđivati. :D

Kefa
17-02-2006, 21:03
Mana sting ja mogu maknuti!!! CURE POISON. To mi nije nikakav problem. Kao drugo imam 4,3k HP unbuffed i 50% dmg reduction. Kao trece hunterov trap je JAKO lagano izbjeci. Vidis animaciju kada je baci, pogotovu u duellima. Plus da imam 75% da mi nece interupptati heal i plus da imam jedan insta heal koji me hila za 2k plus da mi shockovi rade 650+ dmg bez trinketa a sa 800+. :)


To je uredu što možeš micati poison ali dok to radiš ne možeš napadati huntera dok te on+pet šamaraju a hunter će ti okinuti opet viper tako da uopće ne vrijedi truda micati ga jer će ti hunter za to vrijeme skinuti sigurno kakvih 1.5-2K HP-a i opet imaš viper na sebi.
Hunterov trap možeš samo pokušati izbjeći, tj uspješno ćeš ga izbjeći ako huntera igra telac koji stoji na mjestu umjesto da pleše oko trapa i šamara te dok se ne uhvatiš i svako toliko okida distracting shoot.
To da ti neće interupatat heal je čista bedastoća kad je uključen Bestial wrath, očito da nikad nisi duelirao sa nijednim solidnim a kamo li dobrim beastmaster hunterom svog levela.
Da je tako kako si ti zamišljaš onda bi čak i jedan mage mogao bez problema skinuti huntera(što u ovom momentu mogu samo sanjati).


Razumijem ja da bi ti htio da je tvoja klasa najbolja i nenadjebiva, ali jebi ga kao i svaka druga ima svoje prednosti i svoje mane a to što si ubio nekoliko n00bova u toj klasi ne znači da ćeš uvijek pobjeđivati. :D

Cure poison je insta cast, i da heal mi nece interupptati zato sto imam 75% sanse da mi ga ne iteruppta dmg. Plus da imam shockove kojin su instant. i nece mi skinuti 2k HP tako brzo, imam 50% dmg reduction. :)
I ja necu samo stajati na mjestu i hilati se ja cu isto raditi dmg!

ALG
17-02-2006, 21:26
Cure poison je insta cast, i da heal mi nece interupptati zato sto imam 75% sanse da mi ga ne iteruppta dmg. Plus da imam shockove kojin su instant. i nece mi skinuti 2k HP tako brzo, imam 50% dmg reduction. :)
I ja necu samo stajati na mjestu i hilati se ja cu isto raditi dmg!


Niko ne kaže da ćeš ti samo stajati na mjestu i čekati da te hunter spizdi ali kažem da su ti šanse da dobiješ nekog ko zna što radi puno manje nego što si ti zamišljaš. :D

P.S.
Zaboravio sam se osvrnuti na ono što si napisao da sa earth totemom možeš izvlačiti huntera u battle mod i time onemogućiti novi trap i sl..
To ustvari nije točno jer ti možeš izvući jedino peta a preko peta huntera ali samo u slučaju da je hunter bedak ili neoprezan jer to se može izbjeći ako se pet drži u passive modu pa ti postižeš jedino to da huntera usporiš sa tim totemom ako je blizu njega(jedino survival hunter jer ostali će se gladat cijelo vrijeme držat na nekih 5-6 yardi).

Tako su mene jednom u silithiusu shammy i mage htjeli zatuć dok sam questao, baš sam se bio zguštom nasmijao dok su ovaj dvojica čekala da pet krene a ono ništa :fof: , prebacio sam se na undead warriora i wispao shammyu cheer na dobrom pokušaju jer mi to sigurno ne bi pokušao napraviti da mu prije nije upalilo. :rotfl:

Znači pet uvijek na passive osim ako se grinda negdje jer zna dobro doći defensive. :wink:

P.P.S.
Nemoj pomisliti da te želim učiti kako da igraš sa shammanom jer nisam jedan od tih, samo sam već godinama nezaposlen(6 godina) pa mi je rutina kladionica-kavana-WoW tako da imam tri lika lvl60(mage,priest, hunter) a sve ostale klase u WoWu su mi između 30 i 50 tako da otprilike znam koja me klasa može pokušati dignuti na neku foru i to mi je najveća prednost u igri :)

Uglavnom, sad sam se ozbiljno posvetio dizanju human warlocka do 60(negdje sam na pola puta), a poslje ko zna, možda dovršim i shammana i ako me nekako više vuče da završim warriora.

Cyric the BLood God
18-02-2006, 11:38
P.S nije stvar u opremi i klasi negao kako ti igras i iskoristavas svoje skillove
Ja btw shamye ubijam ko iz p...e jer samo koristim na njima Mind-numbling i wound poisone .
kaj ti vrijed i heal kada ga kastas 12 sekundi i efekt heala ti je samnjen. :boohoo: :boohoo: :yuck: :yuck:

Kefa
18-02-2006, 14:12
Cure poison je insta cast, i da heal mi nece interupptati zato sto imam 75% sanse da mi ga ne iteruppta dmg. Plus da imam shockove kojin su instant. i nece mi skinuti 2k HP tako brzo, imam 50% dmg reduction. :)
I ja necu samo stajati na mjestu i hilati se ja cu isto raditi dmg!


Niko ne kaže da ćeš ti samo stajati na mjestu i čekati da te hunter spizdi ali kažem da su ti šanse da dobiješ nekog ko zna što radi puno manje nego što si ti zamišljaš. :D

P.S.
Zaboravio sam se osvrnuti na ono što si napisao da sa earth totemom možeš izvlačiti huntera u battle mod i time onemogućiti novi trap i sl..
To ustvari nije točno jer ti možeš izvući jedino peta a preko peta huntera ali samo u slučaju da je hunter bedak ili neoprezan jer to se može izbjeći ako se pet drži u passive modu pa ti postižeš jedino to da huntera usporiš sa tim totemom ako je blizu njega(jedino survival hunter jer ostali će se gladat cijelo vrijeme držat na nekih 5-6 yardi).

Tako su mene jednom u silithiusu shammy i mage htjeli zatuć dok sam questao, baš sam se bio zguštom nasmijao dok su ovaj dvojica čekala da pet krene a ono ništa :fof: , prebacio sam se na undead warriora i wispao shammyu cheer na dobrom pokušaju jer mi to sigurno ne bi pokušao napraviti da mu prije nije upalilo. :rotfl:

Znači pet uvijek na passive osim ako se grinda negdje jer zna dobro doći defensive. :wink:

P.P.S.
Nemoj pomisliti da te želim učiti kako da igraš sa shammanom jer nisam jedan od tih, samo sam već godinama nezaposlen(6 godina) pa mi je rutina kladionica-kavana-WoW tako da imam tri lika lvl60(mage,priest, hunter) a sve ostale klase u WoWu su mi između 30 i 50 tako da otprilike znam koja me klasa može pokušati dignuti na neku foru i to mi je najveća prednost u igri :)

Uglavnom, sad sam se ozbiljno posvetio dizanju human warlocka do 60(negdje sam na pola puta), a poslje ko zna, možda dovršim i shammana i ako me nekako više vuče da završim warriora.

Gle, HUNTER od mene nemoze biti daleko od mene zato sto Frostshock > Concussive Shot. Wingclip duje traje od Frostshocka ali hunter mora doci tik do mene da ga upotrijebi znaci ja cu uvijek biti blizu huntera. I iz combat moda (ne battle moda, trebao bi znati kako se zovas kada si tako dobar u WoW-u i imas 3 lvl 60 lika i jos dosta lvl 30 - 50 likova) mogu ga lako izvaditi sa MAGAMA TOTEMOM koji dere svaku drugu sekundu p svima blizu njega. :)
I ako ti ja crittam u bulju 2k Chain Lightning i onda 1,5k shock i onda upotrijebim Nature's Swiftness + Lightning Bolt koji critta za 1,6k+ ti si mrtav ili baren blizu mrtav i onda mi samo treba jos jedan shock da te dokrajcim. (Shockovi su na 5sec CDa) Imam oko 30% crit chance sa lightning spellsovima i oko 20% critt chance sa shockovima i oko 25% critt chance sa heal spellovima i to znaci da crittam jako puno sa svime. Ja imam dobar gear i pravi specc koji shamani bas ne upotrebljavaju puno. (Za elemental specc moras imati izvrstan gear da bi radio dobro i to znci da su vecina shamana Ench speccani a to nije najbolji build za borbu protiv huntera) Evo, jucer sam duelao 10 huntera ispred Orgrimmara (sve koje sam moga naci tamo) da se uvijerim, i bio sam u pravu. Nitko me nije uspijo ubiti. Jedan hunter je bio malo zajeban (Full Dragonstalker, Xbow iz BWLa, neke lude ringove i neki ludi neck i neke lude trinkete koje se sada bas nemogu prisjetiti) i na kraju borbe ja sam imao samo 1,3k HP i 500 MP. Sve ostali hunteri su bili lagani (Iako su vecina imala Gianstalker/Dragonstalker) i nisu me uspijeli skinuti ni 50%.

Kefa
18-02-2006, 14:19
P.S nije stvar u opremi i klasi negao kako ti igras i iskoristavas svoje skillove
Ja btw shamye ubijam ko iz p...e jer samo koristim na njima Mind-numbling i wound poisone .
kaj ti vrijed i heal kada ga kastas 12 sekundi i efekt heala ti je samnjen. :boohoo: :boohoo: :yuck: :yuck:

Gle, koliko cest ti u PRAVOM PvPu upotrijeblajvas Mind Numbling Poison i Woundpoisone? Ako nisi totalni nuub onda upotrljavas Crippling poison. ne kazem da je tvoj poison combo dobar protiv shamana zato sto shaman MOGU CURATI POISON!!! Poison Cleansing Totem i Cure Poison i nema vis poisona na meni. I ako ne upotrbjavas Crippling onda te JAKO lagano kitati. Frostschok + Earthbind totem i papa rogue, e da, dotati cu te pa nemozes vanishat. ^^ Rougovi koje nemaju MC/BWL daggere/swordove mi nisu nikakav problem. Nemoram ih ni kitati, samo ispucam par spellova i gotovi su. Ili ti pricas gluposti ili lazes ili nikada nisi duellirao shamana koji nije kupio svojeg lika na ebayu i stobom prvim duellirao ali ako ti ne upotrebljavas crippling protiv Shamana, shaman te ce ubiti zato sto ce te lagano kitati. (hint, vecina PvP shamana ima Insta heal koji hila 1,5k - 2k ^^ )

Btw, svi vi zajbani igraci sa full tier 2 setovima i vasim ownageom. Uplodati profile,dajte neke screenove. Ja jedini ovdje imam link u kojemu mozete vidjeti gear, in-game ime, guild etc. ;)

E, i naravno. Ja pricam uz perspektive lvl 60 i duelli/pvp protiv dosta jednako gearnih igraca. Nece ti biti tesko kao full tier2 lvl 60 hnter/rogue ubiti lvl 50. (zvuci mi da samo sorate low lvl igrace kada tako pricate ^^ ) Ili lvl 60 green/blue equippanog igraca.

ALG
20-02-2006, 20:22
Gle, HUNTER od mene nemoze biti daleko od mene zato sto Frostshock > Concussive Shot. Wingclip duje traje od Frostshocka ali hunter mora doci tik do mene da ga upotrijebi znaci ja cu uvijek biti blizu huntera. I iz combat moda (ne battle moda, trebao bi znati kako se zovas kada si tako dobar u WoW-u i imas 3 lvl 60 lika i jos dosta lvl 30 - 50 likova) mogu ga lako izvaditi sa MAGAMA TOTEMOM koji dere svaku drugu sekundu p svima blizu njega. :)
I ako ti ja crittam u bulju 2k Chain Lightning i onda 1,5k shock i onda upotrijebim Nature's Swiftness + Lightning Bolt koji critta za 1,6k+ ti si mrtav ili baren blizu mrtav i onda mi samo treba jos jedan shock da te dokrajcim. (Shockovi su na 5sec CDa) Imam oko 30% crit chance sa lightning spellsovima i oko 20% critt chance sa shockovima i oko 25% critt chance sa heal spellovima i to znaci da crittam jako puno sa svime. Ja imam dobar gear i pravi specc koji shamani bas ne upotrebljavaju puno. (Za elemental specc moras imati izvrstan gear da bi radio dobro i to znci da su vecina shamana Ench speccani a to nije najbolji build za borbu protiv huntera) Evo, jucer sam duelao 10 huntera ispred Orgrimmara (sve koje sam moga naci tamo) da se uvijerim, i bio sam u pravu. Nitko me nije uspijo ubiti. Jedan hunter je bio malo zajeban (Full Dragonstalker, Xbow iz BWLa, neke lude ringove i neki ludi neck i neke lude trinkete koje se sada bas nemogu prisjetiti) i na kraju borbe ja sam imao samo 1,3k HP i 500 MP. Sve ostali hunteri su bili lagani (Iako su vecina imala Gianstalker/Dragonstalker) i nisu me uspijeli skinuti ni 50%.


Nemam više namjeru o ovome raspravljati jer je očito da si nepopravljiv.

A što se ovog drugog tiče(i iz donjeg posta) nisam nikakav nenadjebiv igrač, što se tiče 3 lika na 60 i ovog ostalog to bi bar trebao lako shvatiti jer sam napisao da sam već godinama nezaposlen i da mi je rutina kladionica-kavana -WoW(čitaj: igram negdje 8-10 sati dnevno a koji put se potegne i više), što se tiče end-game instanci u njih ne idem i dueliram samo s ljudima koji nemaju epic setove kao ja(koji pot dobijem, koji put popušim) a također nemam niti guilda s nijednim likom zato jer mi jednostavno ne treba jer za ono što ja radim mi je dosta LFG kanal.

Kirby
21-02-2006, 01:08
Ala ste se ljudi raspričali o duelima...

... ali dueli su totalno bezveze stvar. Prave PvP situacije nemaju veze s duelima. wink:

Imaš lijepu epic opremu Mr. Shaman, vidi se da ste na ulazu u BWL (onyxia pala i to) ali PvE oprema i stil igre i spec nema veze sa PvP opremom stilom igre i specom, kao što i sam vjerojatno znaš.

Prema tome u hipotetskoj situaciji Full Tier2 Epic Shaman vs. Rank 14 hunter... pogodi tko dobiva. Uvijek će PvP itemi biti najbolji za PvP. :D

Cyric the BLood God
21-02-2006, 13:39
To je istina ali ja ne bacam duele sa shamanima ja ih ubijam :kill: :kill:

Kefa
22-02-2006, 17:32
Ala ste se ljudi raspričali o duelima...

... ali dueli su totalno bezveze stvar. Prave PvP situacije nemaju veze s duelima. wink:

Imaš lijepu epic opremu Mr. Shaman, vidi se da ste na ulazu u BWL (onyxia pala i to) ali PvE oprema i stil igre i spec nema veze sa PvP opremom stilom igre i specom, kao što i sam vjerojatno znaš.

Prema tome u hipotetskoj situaciji Full Tier2 Epic Shaman vs. Rank 14 hunter... pogodi tko dobiva. Uvijek će PvP itemi biti najbolji za PvP. :D

Ovo so tvrdis nije uopce istina, ako bi znao ista o hunterima znao bi da im je rank 14 bow/gun/crossbow jako los zbog speeda. Hunteri hoce spori gun/bow/crossbow a ovaj za PvP je brz i to da je znaci tvoja izjava netocna. Full Tier 2 ELEMENTAL SPECCED shaman ce ubiti rank 14 huntera sa lakcom jel ako bi ista znao o shammanima znao bi da je tier 2 set solidan za PVP ako si elemental speccan. (tj spell dmg, critt etc)

Cyric the BLood God
22-02-2006, 20:41
E da jedno pitanje ? Kako ces ti ubiti rouga koji te crita sa samo ambushom za 2K i onda opali backstab od 1.5k to ti je ukupno 3500 a jos da nespominjemo sinister sa critom od 1000 tak da

Tisina Shaman je tebi neunistiva klas jer igras s njom a to kaju si ti naiso na neke Noobove kaj neznaju igrat to je tvoja i njihova stvar ali nemres mi govoriti da su shammy uber klasa jer nisu svaka klasa ima svoju svrhu

Kirby
23-02-2006, 12:46
Ovo so tvrdis nije uopce istina, ako bi znao ista o hunterima znao bi da im je rank 14 bow/gun/crossbow jako los zbog speeda. Hunteri hoce spori gun/bow/crossbow a ovaj za PvP je brz i to da je znaci tvoja izjava netocna.

Rank 14 crossbow i gun imaju speed 2.90. Rank 14 Bow ima speed 1.80. Neki hunteri igraju na brza oružja, neki na spora.

Istina, neki samostrjeli su sporiji (3.40 maximum), ali takva oružja su pre spora da bi bila efikasna u "brzim" PvP situacijama poput AB-a ili WSG-a. Korisnost takvih oružja leži u OGROMNIM aimed shot critovima, ali ne igra svaki hunter na aimed shot. To je kao da kažeš da svaki rogue igra na ambush ili svaki mage na pyroblast.

Rank 14 crossbow i gun imaju najveći DPS u igri, iznimkom novog dropa iz AQ.

L2p :D

Wizard
23-02-2006, 21:24
Frost mage je najaci PvP character :pray: :pray: :pray:

Ronglath
23-02-2006, 23:16
hmm malo cu skrenuti sa toka ali tu je jos jedan WoW adict

Char: Ronglath :)
lv43 palie

Kirby
24-02-2006, 00:29
Frost mage je najaci PvP character :pray: :pray: :pray:

Nije istina! Restoration Druid sa spirit opremom :rotfl:

Kefa
24-02-2006, 19:11
E da jedno pitanje ? Kako ces ti ubiti rouga koji te crita sa samo ambushom za 2K i onda opali backstab od 1.5k to ti je ukupno 3500 a jos da nespominjemo sinister sa critom od 1000 tak da

Tisina Shaman je tebi neunistiva klas jer igras s njom a to kaju si ti naiso na neke Noobove kaj neznaju igrat to je tvoja i njihova stvar ali nemres mi govoriti da su shammy uber klasa jer nisu svaka klasa ima svoju svrhu

NEMOGUCE da ce mi rogue napraviti 2k ambush i 1,5k kada imam 6k armora. ;)
Bas sam duellirao rogua sa FULL BF setom, Chormatic Sword i Viksags i jos neke lijepe trinkete/neckove/cloakove i SS mu je crittao oko 500 MAX. Isto sam duellirao dagger roguea sa perditions blade, core hound tooth. imao je djelove NS/BF i BS mu je crittao 800 MAX. Ja imam 4,3k - 4,6k HPa. (kako si namijestim gear) I najoblje od svega, oba duela sam pobijedio. :) Znaci ti decko malo sanjas.

Kirby
24-02-2006, 20:14
Sori kefa, mi smo svi u krivu, ti si u pravu. Shaman je nepobjediv. :pray:

:rotfl:

Cyric the BLood God
25-02-2006, 11:20
a mi nikada nismo igrali WoW ti si uvijek u pravu :rotfl: :rotfl:

Kefa
25-02-2006, 12:29
Ja sam uvijek u pravu i shaman je nepobijediv dok ga ja igram. Drago mi je da ste to napokon razumijeli. :)

Smeagoul
25-02-2006, 16:14
Server : Kor'Gall
Smeagoul lvl. 41
mining / skining
Guild : Para-Bellum (evo nam mala reklama :D )

Xlord
25-02-2006, 16:49
Server : Kor'Gall
Smeagoul lvl. 41
mining / skining
Guild : Para-Bellum (evo nam mala reklama :D )

Para-Bellum rulz :pray:

M4mut
25-02-2006, 17:20
Server : Kor'Gall
Mandrill lvl 35 ork warrior
mining / skining
Guild : Para-Bellum

eto još malo reklame 8)

Cyric the BLood God
25-02-2006, 20:25
E sory VELIKI SHAMANE :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:
ali ja sam se specijaliziro za klanje koje imaju manu to znaci : gotovo sve klase a talenti mi idu ovako 21/4/26 to znaci da umires veoma brzo i da furam visag the bloodletter zajedno sa felstrikerom tak da umires veoma brzo i da furam NS full :rotfl: :rotfl: :rotfl:

tako da koljem shamye ili pallye u duelu ko iz p...e!!! :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:
I nisam mislio na SS nego na Hemorage ali to radi malu kritikalku ali zato dodaje 2 combo pointa i kosta 35 energye a ja imam 110 zbog NS seta
sto znaci u 2 sec ti si pun sa combo pointovima a ako zadajes probleme i neces brzo umrijet i ako se hilas za to postoji kidney shot i

Cyric the BLood God
25-02-2006, 20:29
I da nezaboravim daj pogledaj talente od rouga i malo pogledaj filmice kaj su ih napravili alliance rougovi i kaj rade tvojoj preljepoj hordi :boohoo: :boohoo: :boohoo: :boohoo: :boohoo:
I da ako znas kaj je Cold Blood onda ako nisi NOOOB onda znas da Hemorage neprekida Cold Blood

Wizard
25-02-2006, 22:16
FOR THE HORDE neznam kak je na vasim serverima ali na moh Horde uvijek pobjeduje, Frost Mage je najaci PvP :pray: :pray: :pray: shvatite vec jednom

dex
25-02-2006, 22:31
hehe... blago vama... ja se nesjecam kad sam zadnji put playo.... neko vrijme sam igro na netu... al posto idem preko dial up-a.... nije se isplatilo... pa smo imali jedan server tu kod nas na wlan-u... pa sam si sam vrtio doma jedan server... al nije to to... ali cim dode dsl.... jao..... ma izdvojit cu tih par eura mjesecno... pa makar igro samo par mjeseci...

Kefa
26-02-2006, 01:03
E sory VELIKI SHAMANE :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:
ali ja sam se specijaliziro za klanje koje imaju manu to znaci : gotovo sve klase a talenti mi idu ovako 21/4/26 to znaci da umires veoma brzo i da furam visag the bloodletter zajedno sa felstrikerom tak da umires veoma brzo i da furam NS full :rotfl: :rotfl: :rotfl:

tako da koljem shamye ili pallye u duelu ko iz p...e!!! :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:
I nisam mislio na SS nego na Hemorage ali to radi malu kritikalku ali zato dodaje 2 combo pointa i kosta 35 energye a ja imam 110 zbog NS seta
sto znaci u 2 sec ti si pun sa combo pointovima a ako zadajes probleme i neces brzo umrijet i ako se hilas za to postoji kidney shot i

Prestani, molim te prije nego sto umrem od smijeha. :D Hemorage je totalno srnaje, bas mi je danas frend speccao hemmorage i duellirali smo par puta i nije me uspijo pobijediti niti jedanput. Onda je specao natrag na svoj stari combat build i onda su stari postale zanimljivije. I tip ima bolji gear od tebe. ^^

Cyric the BLood God
26-02-2006, 11:57
joj gle nekome ide losije sa hemorageom a nekome ide dobro
sry kaj ti je frend noob :fof: :fof: :fof:

btw jedan je lik sa Earthen Ringa( US server ) ubio pola IF sa hemorageom

btw zove se soulhatcher i lik si je metnuo talente natrag na assasination jer vise sada koristi backstab i ambush

nadi mu profil na allkhazamu ali to su stari podaci sada ima vise killova i bolju opremu i druge daggere

Cyric the BLood God
26-02-2006, 11:59
Wizard je napisao/la:
Frost mage je najaci PvP character Svaka ti dala Svaka ti dala Svaka ti dala



Kvragu a ja sam mislo da je firemage bolestan za pvp zbog onog blast wavea .
Hmm..... mogo bi ja probat igrat sa mageom premda nemam veliko misljenje o klasama koje furaju samo cloth

Wizard
26-02-2006, 20:43
Wizard je napisao/la:
Frost mage je najaci PvP character Svaka ti dala Svaka ti dala Svaka ti dala



Kvragu a ja sam mislo da je firemage bolestan za pvp zbog onog blast wavea .
Hmm..... mogo bi ja probat igrat sa mageom premda nemam veliko misljenje o klasama koje furaju samo clothSa tuzno je to sto mogu samo cloth mozda burning crusade doda jos koju vrstu :D :D :D

Kefa
27-02-2006, 16:33
joj gle nekome ide losije sa hemorageom a nekome ide dobro
sry kaj ti je frend noob :fof: :fof: :fof:

btw jedan je lik sa Earthen Ringa( US server ) ubio pola IF sa hemorageom

btw zove se soulhatcher i lik si je metnuo talente natrag na assasination jer vise sada koristi backstab i ambush

nadi mu profil na allkhazamu ali to su stari podaci sada ima vise killova i bolju opremu i druge daggere

Moj frend bi tebe sigurno pobijedio u duelu. ;)

Cyric the BLood God
27-02-2006, 18:10
ne necu vise s tobom raspravljat o tome :fof: :fof:
cek poslije cu ti metnut neke linkove za 3 filmica kako lvl 47 dwarf rouge ubija lvl 60 orck huntera

:twisted: :twisted: :twisted:

Grim_Reaper
27-02-2006, 20:12
ma Rogue su No. 1

Je gledo ko od vas World of Roguecraft??

Kefa
27-02-2006, 21:29
ne necu vise s tobom raspravljat o tome :fof: :fof:
cek poslije cu ti metnut neke linkove za 3 filmica kako lvl 47 dwarf rouge ubija lvl 60 orck huntera

:twisted: :twisted: :twisted:

Ti filmovi bi samo dokazali koliko je taj hunter los. Valjda je kupio lika na E-Bayu i prvi sukob sa drugim igracem je bio sa tim roguem. ;)

Cyric the BLood God
27-02-2006, 21:43
evo necega smjesnog sa strane alliance obavezatno pogledati garantiram vam crknut cete od smjeha :
http://video.google.com/videoplay?docid ... 9&q=danish (http://video.google.com/videoplay?docid=-7382497743921358869&q=danish)

Kefa
27-02-2006, 23:08
evo necega smjesnog sa strane alliance obavezatno pogledati garantiram vam crknut cete od smjeha :
http://video.google.com/videoplay?docid ... 9&q=danish (http://video.google.com/videoplay?docid=-7382497743921358869&q=danish)

Dobar film, nastavak "Zinwrath The Movie" ali dosta je dugo vec na x-fireu. ;)

Cyric the BLood God
28-02-2006, 10:27
Znam jeben je filmic ali ovo mi je najdrazi citat :
Cmon baby i got the blesing of protection !!!!



:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

zlo totalno zlo nadam se da ce ju dati nastavak od super snacksa

Ronglath
28-02-2006, 18:49
LOL, fora stvarcica :pray: :pray: :pray: :pray:

nucleus
01-03-2006, 19:09
nick: Drunn, lvl 31 orc rouge (onaj idiot koji stalno traži grupu za gnomeregan :) )
guild: Core
server: Silvermoon

Wizard
02-03-2006, 18:00
nick: Drunn, lvl 31 orc rouge (onaj idiot koji stalno traži grupu za gnomeregan :) )
guild: Core
server: SilvermoonSda si na mom serveru pomoga bi ti :rotfl: :rotfl: :rotfl:

blozer
05-03-2006, 22:51
nick:BorgHugh
lvl:18
Human
Server: Free :fof: shark-reef2.no-ip.org
Super je servere...

akrep
09-04-2006, 12:07
pozz svima!:)

dzo lvl 60 warrior

govnar lvl 45 roug

korgall

i radoica lvl51 druid- agamagan

ewok
12-04-2006, 16:36
ja dex-u neprestano govorim da su rougovi najbolji al on ne slusa... :)

JedimiNjoke
12-04-2006, 18:51
Server: Aggramar
Nick: Perun
Class: Warrior
Race: dwarf
lvl 60

dex
14-04-2006, 09:04
ja dex-u neprestano govorim da su rougovi najbolji al on ne slusa... :)

pa cuj... nisu oni loshi.... ja prihvacham samo night elf rogueove.... shadowmeld rulllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaa............ . al za mene su night elf druidi najjaci.......

juliusdux
12-05-2006, 02:20
JULIUSDUX
night elf
DRUID lev.60

SERVER: CRUSHRIDGE
GUILD: http://www.forgottenheroes-wow.it/

JULIUSREX
dwarf
PRIEST lev.43

SERVER: CRUSHRIDGE
GUILD: http://www.forgottenheroes-wow.it/

OFFICER WITH OTHER 6 COGM

ako vam treba pomoc slobodno me contaktirajte, mi mlatimo po bwl-u vec podosta.....

Gravemaster
12-05-2006, 22:29
imam 60 lvl Tauren shamana na scullcruseru jedino tko može proc je Night elf druid women nitko više :twisted:

M4mut
12-05-2006, 23:22
Malo sam ti editiro post..molim bez diskriminacije na temelju nacionalnosti

Gravemaster
13-05-2006, 23:53
Šta si radia :kill:

frank24
26-02-2007, 07:01
server Karazhan

dreanei paladin lv. 13

ime: xykoth

hellsing
26-02-2007, 10:19
Server: Executos
Ime: Blackninj
night elf rouge lvl 28

Server: Karazhan
Ime : Emassery
trol hunter lvl 13

voltage
26-02-2007, 14:05
server:ventre co
ne rogue lvl 60,ne hunter lvl 18

server:ravenholdt
undead warlock lvl 60,tauren shaman lvl 26,troll warrior lvl 3 :P

server:scarshield legion
human pala lvl 53,human mage lvl 18,human warrior lvl 18

ja mislim da su to svi :)

cim mi dojde BC pocinjem sa blood elf palom ili roguom :kill:

Voldemort
28-02-2007, 12:08
Server:Arathor
Dwarf paladin level 70 Urgum guilda Deserters
Server:dragonmaw
Human mage Bathul level 70 nije moj bratov ali sam pomog levelat,guild:mostly harmless

MrSmeagol
28-02-2007, 23:15
moj sig... i još par altova 22 human mage shadetail, 12+ lock orc na "burning steppes"

flander
28-02-2007, 23:27
moj sig...Si još par altova 22 human mage shadetail, 12+ lock orc na "burning steppes"


ma nemoj na Ragnarosu si,super,bum ti javil kad krenem igrat,ja sam tam sa roguom 60lvl :wink:

MrSmeagol
02-03-2007, 13:22
hehe odlićno :D u kojoj si gildi?
Ja sam gildmaster od <Croatia>

Lord Jambrek
02-03-2007, 13:30
Shakhzix
Lvl 11 undead rogue
Karazhan

ah, još 14 puta ding i mogu u specijalce

flander
02-03-2007, 13:57
hehe odlićno :D u kojoj si gildi?
Ja sam gildmaster od <Croatia>


a problem kod mene ti je kaj jakoo dugo jo nebum igrao zbog mature :( ,počel bum tam negdi oko sredine 5 mjeseca. Inače kad sam pauzirao bio sam u Injustice guildi

Blizzyy
20-03-2008, 13:32
ime:BlizznK
server:al akir
lvl 32 night elf druid!

Kostolomac
20-03-2008, 15:15
Kostolomac
Human Paladin lvl33 atm
<Ravenholdt>

Eucaliptus
22-03-2008, 12:33
jesi ti onaj kostolomac...?xD


Eucaliptus-lvl 70 warrior,ragnaros

Avalon
22-03-2008, 13:04
Smradex
human paladin lvl 70
guild: The Dragon
Bladefist
ARMORY: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Smradex (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&n=Smradex)


EDIT:
eh,...evo moj isto paladin 39.lvl twink :)

Croladin
lvl 39 paladin(dwarf)
Bladefist
ARMORY: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Croladin (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&n=Croladin)

Kostolomac
22-03-2008, 15:03
jesi ti onaj kostolomac...?xD


Eucaliptus-lvl 70 warrior,ragnaros
pa ne znam na što misliš? koji? :)

agaeon
22-03-2008, 19:46
Cruelzor
human lock lvl 70
guild:Addicts
Ragnaros
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Cruelzor (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Cruelzor)

Agaeon
Night Elf druid lvl 70
guild:Addicts
Ragnaros
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Agaeon (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Agaeon)


kostolomac,pa onaj nubav warr koji je nestao s scene prije par mj s ragnarosa ^^

Kostolomac
23-03-2008, 01:39
njet, to neki drugi. ovo mi je prvi ofišl lik :)

RaptOR?
23-03-2008, 19:19
Nick: Bastax
Rasa: Undead
Klasa: Warlock
Level: 70
Server: Magtheridon

Nick: Gimlicro
Rasa: Dwarf
Klasa: Hunter
Level: 70
Server: Dunemaul

(Hunter je burazov al sam ga ja digo sa 40 na 70 pa...)
(Imo sam i maga al ga nema vise :( )
(Imam jos i lvl 45, 39, 34, 31, 28, 24, 21, 19 twink, i jos gro...)

Dark Saruman
23-03-2008, 21:01
Pogledaj sig

Crea
24-03-2008, 18:11
Creation & Creatina, druid & warr, Sylvanas

O-Okac
25-03-2008, 12:52
|
|
V

Eucaliptus
27-03-2008, 00:03
Cruelzor
human lock lvl 70
guild:Addicts
Ragnaros
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Cruelzor (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Cruelzor)

Agaeon
Night Elf druid lvl 70
guild:Addicts
Ragnaros
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Agaeon (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Agaeon)


kostolomac,pa onaj nubav warr koji je nestao s scene prije par mj s ragnarosa ^^


da!!!onaj s kojim smo wipali u MC :)

eh stari legendarni dani :pray:

akzz79
04-10-2008, 09:26
Server Magtheridon: 5 lvl 70 likova
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Smookey (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Smookey)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Azrix (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Azrix)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Zsura (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Zsura)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Twiks (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Twiks)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... Deadlybich (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Deadlybich)
Kor'gall
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... Pastkeeper (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor%27gall&n=Pastkeeper)

bornathepicek
04-10-2008, 17:58
Dobro jesi ti normalan?
Kolko ti igras jbt? Koje bi ti pare zaradio da ides prodat acc...(ovaj da nije zabranjeno khm khm) :D

akzz79
04-10-2008, 18:08
Dobro jesi ti normalan?
Kolko ti igras jbt? Koje bi ti pare zaradio da ides prodat acc...(ovaj da nije zabranjeno khm khm) :D

hehe, ma ja ti igram vec 2 i po godine... a i planiram jos igrat :P... za wotlk sam se vec pribiljezio :D... sad samo planiram transferat negdje jer je moj server trenutno mrtaw na ally strani , ratio ( 93% horda- 7% ally) fckin Nihilum :P...

Sliperr
19-11-2008, 12:20
Server:Dunemaul

Ime:Sliperr
LvL:58
Night elf Death knight


Drugi main al igra moj brat na njemu
Server:Dunemaul
lvl:71
Ime:Horvx
Gnom rogue

loo
20-11-2008, 11:22
Maajka
Server:Dunemaul
Level:73
Night Elf Hunter


Cobansstapôm
Server:Dunemaul
Level:74
Night Elf Druid


Rasparac
Server:Zenedar
Level:70
Undead Warrior

Bens
24-11-2008, 18:43
Khaless, nelf hunter,pve orjentiran,twilight's hammer

Sliperr
24-11-2008, 20:56
45 mage na Bladefist
Ime:crokloshar

bango
25-11-2008, 12:28
LvL 80 hunter
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... l&n=Uragan (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor%27gall&n=Uragan)

Murlock
27-11-2008, 15:04
Demonscaller
70 lvl Warlock
Server: Karazhan :rambo:

hUÑT€®
27-11-2008, 17:21
Beastslordd
70 lvl Hunter
Karazhan :pray: :pray:

Murlock
27-11-2008, 18:57
o Bist znamo li se mi od nekud?? :rotfl:

hUÑT€®
28-11-2008, 14:04
možda hehe

crnakuga
30-11-2008, 11:04
Server Kor'Gall:
Atroks (Lvl 70 Druid)
Frostwhisper (trenutacno lvl 27 mage)

Sliperr
01-12-2008, 23:09
Novi update
sada igram na mom drugom charu to jest mainu
72 gnome rogue
horvx linkhttp://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&n=Horvx

imhotepbk
02-12-2008, 07:10
sign says it all, Neptulon ... :kill:

... bar oni koje najvise igram ofc :thumbs2:

Kostolomac
12-12-2008, 01:27
Da malo refresham svoj status... :)

Kostolomac
lvl70 Human Paladin
Server: Ravenholdt

Doxx
lvl58 NE Death knight
Server: Ravenholdt

NITROS
24-12-2008, 22:16
Evo ljudovi, nakon dugo godina igranja GW, dosao i ja na WOW :P

Solux
lvl 16 human mage
Server: Kilrogg

h4ro
24-12-2008, 23:30
Aj da stavim i ja =)

Sida 80 Priest http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... nds&n=Sida (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ghostlands&n=Sida)

29-12-2008, 14:22
Aggramar
Prodajemsir pop lvl 66 allaji

Ludimag mag :) lvl 30 horda

.:-:.
29-12-2008, 15:08
namenhmet

lvl 14 undead warlock

deathwing pvp

Elraxery
30-12-2008, 14:12
Name:Xavryos
Class:Rouge (54 lvl)
Rase:Undead
Spec:Subtlety
Server:Nagrand

Aerial
01-01-2009, 12:43
Class:Rouge (54 lvl)

http://i236.photobucket.com/albums/ff175/IrishManX/facepalm/facepalm.jpg

Čak ni sami ljudi koji ih igraju ne znaju napisati naziv ispravno... cccc :roll:

FaTaL_mRkvA
02-01-2009, 17:15
Night Elf Druid 26, Karazhan PvP

Ali tražim neki server gdje ima Hrvata (Balkanaca) i po mogućnosti na PvP serveru-iako nije bitno, te neku domaću gildu, alliance, horde - svejedno.

Berax0r
02-01-2009, 23:12
karazhan - horda. HRvata kolko oces :D

FaTaL_mRkvA
03-01-2009, 12:18
da...odlično...a ja alajns :shock:

Wizard
03-01-2009, 15:00
Night Elf Druid 26, Karazhan PvP

Ali tražim neki server gdje ima Hrvata (Balkanaca) i po mogućnosti na PvP serveru-iako nije bitno, te neku domaću gildu, alliance, horde - svejedno.v
vidis da kazes alliance, horda - svjedno :D , za alije neznam, al dosta domace horde imas na kor'gallu, darksorrowu i karazhanu koliko ja znam

h4ro
03-01-2009, 21:45
Ima na ghostlandsima puno allya domacih ko sto ima i na ragnarosu isto allya ali mislim i da ima horde

spidEY v2.0
03-01-2009, 23:16
karazhan - horda. HRvata kolko oces :D

Ma da? Ja sam mislio da ih ima na Kor'Gall-u

btw, idem opet malo wow nabaciti, skida mi se 3.0.2 :D

flander
04-01-2009, 00:07
a dođite na Ragnaros :( jest da laga al zar je bino

slanted_truth
04-01-2009, 01:04
Na Ragnarosu znam za dva velika cro-only gilda s Alliance strane. Neznam kakvo je stanje na ostalim serverima.

azuregos
04-01-2009, 04:06
Na haomarush je bila besplatna migracija par puta, zadnji transfer je Haomarush pritvoria u Srpsko-bosanski server, bez uvrede prema njima al mi nije jasno jel to takav njihov zatucani mentalitet ili se tako potrefilo da su to sama dicurlija koja nemaju niti malo kultura a i znanja engleskog jezika.

Ima nekih 30-35 hrvata na ally strani

FaTaL_mRkvA
04-01-2009, 10:36
ima i na Lightbringeru na ally i horde strani hrvata...jest da nije pvp server što mi se nesviđa, al igrat ću tamo jer mi frendovi igraju :p

Berax0r
04-01-2009, 12:20
[quote="Black Knight":17uv5shf]karazhan - horda. HRvata kolko oces :D

Ma da? Ja sam mislio da ih ima na Kor'Gall-u

btw, idem opet malo wow nabaciti, skida mi se 3.0.2 :D[/quote:17uv5shf]

ima ih na korgalu, ali karazhan je relativno "mlad" server.

loo
17-01-2009, 10:33
Night Elf Druid 26, Karazhan PvP

Ali tražim neki server gdje ima Hrvata (Balkanaca) i po mogućnosti na PvP serveru-iako nije bitno, te neku domaću gildu, alliance, horde - svejedno.

Dunemaul, aliance ima puno domaćih. Ja sam u balkanskom guildu LoEG PRO. Nema djece, svi odrasli i guild ima najviše 80ih. Čistimo sad 25man raidove.

Madox
17-01-2009, 22:05
Ja sam prije 10 dana poceo igrat ponovno,kupio si novi account i neki lik me pozvao sa Recruit a friend,danas sma dingao lvl 60.Ravenholtd ( il kak vise se zove ), night elf druid ...
Inace nevolim bas alliance i htio bi negjde hordu picit.Zanima me dali ima neki server sa hrvatima koji bi me boostali po instancama do 60.S ovim Recruit a friend to ide jebeno brzo... :D

Wizard
18-01-2009, 01:54
ima dosta servera sa hrvatima (korgal, darksorrow, karazan..) al bas da bi te neki tek tako boostali, neznam, plati pa ce ih sigurno biti :D

Aerial
18-01-2009, 11:16
Zar kod nas radi Recruit a Friend? :o

flander
18-01-2009, 12:27
Zar kod nas radi Recruit a Friend? :o

nope

Smeagoul
18-01-2009, 12:57
Ali ako stavis na 2. acc da si na primjer iz Engleske .. to je vec druga prica

Madox
22-01-2009, 21:27
odlucili pocet na Korgal il kak vise se realm zove :)
moze koji nick od igraca tamo?horda ofc
picim DKa :D

bango
22-01-2009, 22:08
Uragan (lvl 80 hunter)

Aerospark
22-01-2009, 22:30
Zar kod nas radi Recruit a Friend? :o

Mozes biti recruitan ali nemozes recruitati

RavenCRO
22-01-2009, 23:50
ima ti dosta balkanaca na Chromaggusu!

ja sam tamo poceo igrati jer sam saznao iz neutvrđenih izvora da ima tamo dosta hrvata!
ali sada koliko sam skuzio, najvise ih ima na Twillights Hammeru!

ako se odlucis za chromaggus, ja sam ti horda Ravencro

bananac
23-01-2009, 11:06
na darksorrowu ima dosta cro ekipe
moja dva frenda i ja igramo tamo
za sad igram na trialu a kasnije cu na frendovom acu, nick je Smoka

Smeagoul
23-01-2009, 13:00
odlucili pocet na Korgal il kak vise se realm zove :)
moze koji nick od igraca tamo?horda ofc
picim DKa :D

Ja (ja kao ja, daklem Smeagoul, ili sam na shamanu, Ela), Bango (uragan), Wizard (Horrificus / Ludijak), Kasho (trenutno ne igra), bla bla bla
neda mi se pisat

Zwer
03-02-2009, 18:30
Angiris Ragnaros realm 80 lvl warrior imam i 77 huntera i 70 druida

bananac
04-02-2009, 21:58
ima na chromaggusu balkan gild E N I G M A ako se dobro sjecam

Nexus21
19-03-2009, 20:23
Archangell night elf druid balance
server: kilrogg

Madox
22-03-2009, 17:33
:| ja vec mjesec i nesto sam llvl 70 ( night elf druid ) i prokleto mi se neda lvlat...moram podhitno naci nekog tko ce malo umjesto mene :D

Nexus21
25-03-2009, 17:09
:| ja vec mjesec i nesto sam llvl 70 ( night elf druid ) i prokleto mi se neda lvlat...moram podhitno naci nekog tko ce malo umjesto mene :D



mogu ja umjesto tebe?? i obecavam da ti necu hakirat acc :PP haha

LD
25-03-2009, 22:40
Evo na ljeto se vjerovatno vraca jedna zvjerka od chara hehe.

Kalu - frost mage, trenutno lvl70, izrazito ponosan na svoj preWotlk gear. Drzat cu vas mrzle dok vas ne pocepam=). Nadam se da je barem malo stare ekipe sa Karazhana ostalo.

PS: cudno sto nisam jos posto u ovoj temi^^

lizard
26-03-2009, 14:59
ma ekipa s kare je propala, sad su neki novi ljudi tamo.. steta :(

Petlare
26-03-2009, 18:50
normalno ko ce jos ostat na kari

Insert
30-03-2009, 18:53
takve postove netrebamo

hvala