PDA

Pogledaj cijelu verziju : Raspodjela harda



pimp
19-11-2006, 14:16
ovako, sestra mi je reinstalirala windowse bez mog znanja i diskove je podijelila c-5gb,d-40gb,e-35gb
na c disku su windowsi i te stvari i jednostvano disk je premali

jel moguce unutar windowsa kako prebaciti s neke druge particije par gb na c particiju?

NITROS
19-11-2006, 14:24
možda Patition Magicom

ali je problem sto trebas imati orginal, jer sa trial nemozes napraviti niti jednu operaciju.

Scuderia
19-11-2006, 16:54
možda Patition Magicom

ali je problem sto trebas imati orginal, jer sa trial nemozes napraviti niti jednu operaciju.



to se lagano sredi :eyebrows: ....ili jeddnostavno opet reinstaliraj windowse/promjeni udio gb po particiji

Cali
19-11-2006, 21:40
ovako, sestra mi je reinstalirala windowse bez mog znanja i diskove je podijelila c-5gb,d-40gb,e-35gb
na c disku su windowsi i te stvari i jednostvano disk je premali

jel moguce unutar windowsa kako prebaciti s neke druge particije par gb na c particiju?

partition magic - merge partiions c i d.

ili možeš delete d particiju pa resize c.

KR1ST1J@N
24-11-2006, 07:09
acronis true image

NITROS
24-11-2006, 10:20
možda Patition Magicom

ali je problem sto trebas imati orginal, jer sa trial nemozes napraviti niti jednu operaciju.



to se lagano sredi :eyebrows: ....ili jeddnostavno opet reinstaliraj windowse/promjeni udio gb po particiji

nesmijes govoriti o onima sa kariba :D

Arbiter of Change
24-11-2006, 11:09
Blago tebi kad imaš sestru koja zna napraviti particiju. :D

pimp
24-11-2006, 11:23
Blago tebi kad imaš sestru koja zna napraviti particiju. :D
ma zna ona dosta toga
al joj dosta toga jos i nije bas jasno
ona je mislila napraviti tu malu i na nju staviti sam windowse ana ostale particije programe i multimediju

Glass
24-11-2006, 12:04
Blago tebi kad imaš sestru koja zna napraviti particiju. :D
ma zna ona dosta toga
al joj dosta toga jos i nije bas jasno
ona je mislila napraviti tu malu i na nju staviti sam windowse ana ostale particije programe i multimediju

Pa u čemu je falila?

Prokleti_Jay
24-11-2006, 23:51
ovako, sestra mi je reinstalirala windowse bez mog znanja i diskove je podijelila c-5gb,d-40gb,e-35gb
na c disku su windowsi i te stvari i jednostvano disk je premali

jel moguce unutar windowsa kako prebaciti s neke druge particije par gb na c particiju?

disk da windowse od 5GB ti je okej veliki... na njega samo instaliraj ostale alate i sve to ti neće zauzimat više od 5 GB

nisam 100% siguran, ali milslim da je moguće s particion magicom povećat particiju. mada su ti to majmunska posla...

ak baš želiš veću particiju, opet formatiraj disk (pošto na njemu nemaš ništ pametnog trenutno) i podjeli si prostor kak ti oćeš...


i tak ti se inače djeli prostor na disku!!! nije žena ništ lošega napravila (došao je dan kad i to moram reći :( )