PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s backgroundom...



Armachus
18-11-2006, 12:28
Ne znam što mi se događa s kompom.
Odjednom mi je nestalo podloge na kompu. A kad stisnem desnu tipku miša i stisnem svojstva ili propertis (ili kak' se već piše) ne mogu mjenjat podlogu, jednostavno ne mogu nigdje stisnit. Sve je "svjetlo"
kao naprimjer kad hoćete nešto zaljepit ili paste-at na detskop niste ništa kopirali.
Nadam se da kužite o ćem prićam i da znate što je.

P.S. Imam virus na kompu, pa da nije to možda do virusa.

Please Help! :pray: :pray: :pray:

Kenyi
18-11-2006, 12:32
sam si sebi dao odgovor VIRUS.

Armachus
18-11-2006, 12:38
Pa jeli se može to kako sredit, taj virus ili nešto :shock:

Kenyi
18-11-2006, 12:44
pa imas li kakve antiviruse?

Burek_fr0m_SPACE
18-11-2006, 12:58
Ne zvuči mi baš kao virus, ali bi definitivno trebao probati sa antivirusom. Ako nemaš ni jedan pri ruci, uvijek možeš skinuti besplatnog (i odličnog) Avast!a sa http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html.

Rocchiro
18-11-2006, 13:09
to je virus,znam jer sam ga i ja imal.skini neki antivirus,skeniraj i saznaj ime virusa,to upises u google i da vidis 8)

Armachus
18-11-2006, 13:23
A neznam baš rukovati antivirusima, imam neki i ako ga skeniram toće nestati ? :shock:

Rocchiro
18-11-2006, 13:34
A neznam baš rukovati antivirusima, imam neki i ako ga skeniram toće nestati ? :shock:

mozda ne ali bar budes saznal ime virusa ako apdejtas antivirus

Burek_fr0m_SPACE
18-11-2006, 13:35
Vjerovatno će te pitat šta da radi s njim kad (i ako ga nađe). Bilo bi poželjno da navedeš kakav antivirus imaš i nakon skeniranja nam reci na kom je fileu našao virus, pa ćeš dobiti dalje upute...

goGAMERo
18-11-2006, 13:42
To može ukloniti sa ewidom ili ad awareom... Imao isti problem!

Armachus
18-11-2006, 13:44
Već sam skenirao to. Imam antivirusni program Ad-Aware SE Personal i NOD32. Virus je u fileu: xpupdate
1. My computer
2. Local Disc :C
3. Windows
4. xpupdate

Eto tu se nalazi virus. Ovo gore je naćin dolaženja u datoteku zarženu virusom.

I antivirus mi spominje nešto BraveSentry i Spysheriff, ne znam što je to prvi put vidim to na kompu.

I mislim da je to Brave Sentry zaraženo virusom, jer mi antivirus kaže Datoteka: i onda napiše to BraveSentry.

I piše također: Opasnost:
I onda to SpySheriff.

I ja sam stavio taj virus u karantenu i što sad s tim. :shock:

pHo3nyX
18-11-2006, 14:35
Ako je u karanteni, restartaj komp i trebalo bi biti sve u redu!
Skeniraj opet s Ad-awareom i počisti sranja s kompa!

Armachus
18-11-2006, 14:36
Oh, hvala.
A tko će pomoći Phoenixu nego Phoenix. :)

Rocchiro
18-11-2006, 14:43
Već sam skenirao to. Imam antivirusni program Ad-Aware SE Personal i NOD32. Virus je u fileu: xpupdate
1. My computer
2. Local Disc :C
3. Windows
4. xpupdate

Eto tu se nalazi virus. Ovo gore je naćin dolaženja u datoteku zarženu virusom.

I antivirus mi spominje nešto BraveSentry i Spysheriff, ne znam što je to prvi put vidim to na kompu.

I mislim da je to Brave Sentry zaraženo virusom, jer mi antivirus kaže Datoteka: i onda napiše to BraveSentry.

I piše također: Opasnost:
I onda to SpySheriff.

I ja sam stavio taj virus u karantenu i što sad s tim. :shock:

e da,tog SpySheriff-a sam ja imal