PDA

Pogledaj cijelu verziju : Panda problem!



Kristijan
14-01-2006, 20:59
Instaliram fuc... pandu (antivirusni program) i kad mi prikaže da restartam komp to napravi sam. restarta se i prikaže mi samo pozadinu i opet se restartira i tako u beskonačnost.probao sam izbisati program iz safe moda (control pannel) al mi đubre neda.odem na star-programs-panda i na uninstall ikonu i kaže mi da je neki exe fail sje... neda mi da izbrišem folder od pande u program filesima, kaže da je zaštićen. pomagajte, izludilo me je. jel se može izbrisat na neki drugi način (skroz) il mi preostaje format c:?

Luka
14-01-2006, 21:08
kažeš ne ide ni u safe modu ?
Pa probaj ovako, uzmi neku Linux ili Widnws instalaciju i stavi je u pogon. U BIOSu sredi boot da ti se podiže s CD-a. Kad se pokrene instalacije dođi do dijela u kojem se rade particiju. NPR., u Debian Linuxu i odaberi drugu particiju il napravi novu. U tu particiju instaliraj Debian i pokreni ga. Zatim u njemu uđi u particiju gdje su ti Windowsi te ručno obriši Pandu. Nakon toga provjeri u Windowsima (do kojih ćeš doči pomoću GRUB-a ili LILO-a) da li ti sve radi. Ako radi, odi na instalaciju Debiana i formatiraj particiju s Linuxom na fat32. Na kraju, vrati se u Win i prebaci fat32 u NTFS tako što ćeš ga još jednom formatirat. Nadam se da će ti pomoći :) sretno !

ili

odi u safe mod i izbriši ostale antivirusne programe ... i to zna stvarati problem

Kristijan
14-01-2006, 21:12
toooo much!format c :pray: . previše bi mi vremena trebalo da skužim.ovak mi je brže. samo je panda instalirana. Hvala

Luka
14-01-2006, 21:14
ok, ovu temu koristite samo za nove probleme s Pandom inače LOCK

Prince-Artas
14-01-2006, 21:15
a da možda nemaš 2 antivirusa instalirana na kompu

Kristijan
14-01-2006, 21:23
nema

Prince-Artas
14-01-2006, 21:25
probaj ga izgasit u task manageru pa onda izbrisat

Kristijan
14-01-2006, 21:27
bi al mi ga ne pokazuje

Luka
14-01-2006, 21:28
e da, probaj u task menageru. Možeš probat start+r i upisati explorer. Onda će se pojavit sučelje Windowsa pa radi što želiš ali najbolje probat kako kaže Artas, to je sigurno

-Jojo-
25-02-2006, 16:02
Frend mi je imao taj panda antivirus , sranje program , samo usporava komp :?

Luka
25-02-2006, 17:05
Frend mi je imao taj panda antivirus , sranje program , samo usporava komp :?

možeš isključiti firewall pa ti ništa neće biti usporeno