PDA

Pogledaj cijelu verziju : kak da ubacim u oblivion



Lord Jambrek
17-11-2006, 09:08
Kak da imortam 3d model koji je napravljen u 3D studio max-u u Oblivionov construction set. Oću nekaj ubacit sam da vidim dal bu to šljakalo.

C
17-11-2006, 18:27
Hmm...moram priznati da ne znam. :|
Ja sam u Oblivion construction set-u radio sve što je moguće. :D
Mogu ti samo preporučiti za oružija; npr. mač; da ti se x-y-z osi trebaju sjeći posredini držača (oružija). Tj. tamo za šta se oružije drži. :wink:

Moram pokušati ubaciti 3ds modele u Oblivion construction set, pa ako nekako uspijem ću ti javiti; a to će biti nakon nedjelje. :?
...ali ću ipak pokušati. :wink: :D

Arbiter of Change
17-11-2006, 18:30
Treba ga pretvoriti u NIF format i još neke gluposti... ne znam baš detaljno nažalost. :?

Lord Jambrek
17-11-2006, 22:41
našo sam nekaj, ali ne za 3ds max 8 ,neg za one prastare verzije(4,5...) i neće da dela.


EDIT
ovo malo sam tražil, ali i dalje 0 bodova, nemrem jednostavno nać nikakav file da mogu prebacit neku .max datoteku u .nif

evo kopo do 4 ujutro po netu i konačno pronašao

evo link za sve koje zanima
http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=149157&package_id=195073

uf, nisam uopće spaval, jedva gledam.

Pippen47
20-12-2006, 14:20
i mene zanima kako da ubacim neko oruzje u oblivion ali iz blendera, iii
C- ti sigurno znas napisati neku skriptu u con setu, mozes li mi pomoc oko neceg??? :pray:

C
20-12-2006, 15:29
Ha? Tko? Ja? Skripte? Pisati?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

EDIT koji sam ti trebao napisati u PP: :?
Nemam sad trenutno instaliran Oblivion, pa ne mogu niš ni probati (sjetiti se), a i ne ću biti u mogućnosti za par dana. :|

Macolla
07-07-2008, 00:32
bo napravis model u bilo kojem programu i spremis u obj format i tad skines neki program sto konverta obj u nif fajlove i (model mora bit texturiran) te udjes u TCS i tamo ono add new item i tu kad te pita stavis ikonu atk i druge preferences te ce te pitat kakv model zelis stavit i tu odaberes svoj. ovo nece puno pomoc mislim ali tako sam ja to radio ali davnooooo...

Luka
07-07-2008, 09:05
omg

gledaj datum kad je zadnji post