PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Trek Legacy



LCARS Expert
16-11-2006, 18:20
Mega igra, Star Trek Legacy, će izići ovaj mjesec (kasne, već je trebala izić). Želim što prije kupit original, ali kada sam probao "preorder" na Amazon.Com napisali su mi da mi ne mogu dostaviti... Kak' do igre što prije?

coki
16-11-2006, 22:26
ček što ja nisam več otvorio tu temu?

LCARS Expert
17-11-2006, 18:23
ček što ja nisam več otvorio tu temu?
Vjerovao ili ne, otvorio si ju nešto nakon mene. Kakvih 30 sekundi. :wink:

coki
17-11-2006, 19:56
ja sam ju 10 studeni
a ti
17 studeni
to nije 30 sekundi

coki
17-11-2006, 20:04
a u kojem se vi kontinumu?

LCARS Expert
18-11-2006, 18:04
Tebi piše zadnji post, kao i kod ove teme. Pogledaj trenutni nadnevak.

Nightyx
18-11-2006, 18:14
I hate star trek!!!! :yuck:

LCARS Expert
19-11-2006, 10:46
:shock: Je... Izgleda da nisam vidio njegovu temu... My mistake.

Ne Crovortexu još nema igre... Ni prednarudžbe. :(

coki
19-11-2006, 12:33
pa kaže da ce izac u 12 mjesecu u americi i europi.
http://startrek.bethsoft.com/games/legacy-faq.html

Wizard
01-12-2006, 17:01
gra mi izgleda odlicno, samo se bojim da joj je to i glavna uzdanica, izgled, nadam se da nije, sto bude bit ce :D

JedimiNjoke
08-12-2006, 19:45
Grafika je u redu, fizika tijela - nije - VRLO.

Izgledaju ko da klize po ledu, dajte neke eksplozivnosti molim lijepo. Oštećenja su isto nemaštovito napravljena, sve to ide bum tras, ali... Puno svjetla i ništa ustvari nisi napravio - izgleda ko da se pastelice nekoj bebi razlile. Modeli su mi nekako "čudno" napravljeni - prekričavo mi je sve to... Presvijetlo... Drugačije - plavi klingonski Bird of Prey? daj molim te. Dajte neku tamu unesite tamo, ipak je to svemir. Ovak mi izgleda ko skoro neka arkadica.

Al bolje je od alternative... koje ili nema - ili je stara 5 godina (Bridge Commander). :twisted:

Prince-Artas
08-12-2006, 20:11
vidio sam min, zahtjeve i vidio da mi neće moći :(

Bens
10-12-2006, 11:39
OK...Evo in game screen...inače čini se da će se igra moć moddat do yaya...
http://legacy.filefront.com/potd/73030
a evo i stranice gdje će biti modova ko u priči...http://legacy.filefront.com

coki
10-12-2006, 15:19
ako vam ne radi legacy ,možete skinuti par tisuća modova sa bridgecommander.filefront.com

Darth Revan
10-12-2006, 16:54
ili probajte Starfleet Command 3, isto zgodna igra, dosta skinova skineš i koji mod i amen-vozi. Malo ozbiljniji igrač može skinut i program za izradu vlastitog broda i šiknut sve u igru. Svojevremeno, meni se igra svidjela

coki
10-12-2006, 19:43
ili probajte Starfleet Command 3, isto zgodna igra, dosta skinova skineš i koji mod i amen-vozi. Malo ozbiljniji igrač može skinut i program za izradu vlastitog broda i šiknut sve u igru. Svojevremeno, meni se igra svidjela
ne glupo


STAR TREK BRIDGE COMMANDER :fof: :fof:

Rngd Diego
11-12-2006, 12:27
Legacy :)

Evo ovako...

Grafika: Očajna ukratko. Modeli su očajni, pa čak je i BC imao bolje modele pogotovo u modovima. Ocjena : 4/10

Kamera: Užas, šteka pri targetiranju, ne prati target maaa strašno. Ocjena 4/10

Game mehanika: Nepostojeci subrageting sistem, nemoguce promjeniti kontrole, nelogicne kontrole, W spusta brod dolje umjesto da ga dize gore... Nema taktickog manipuliranja shieldom. Nemoguce promasiti protivnika sa bilo cime što čini cjeli multiplay jadnim... Ocjena: 2/10

Zvuk: Po onom sto sam do sada cuo average. Ocjena 6/10

Multiplay i stability: Multiplay je ocajan radi problema sa game mehanikom, te radi toga sto je igra za x box te imas samo 2 v 2. Stabilnost je no comment. Ocjena 3/10

Ukupna ocjena: 4/10

Naime još jednom su nas povukli i navukli. I još jednom ispaštamo mi, ljudi koji volimo trek.

Vjerojatno ce takav biti i STO.

Good Fuckh Up Betsh/Mad Doc

Bens
11-12-2006, 16:01
Nije sve gotovo....jedva čekam ONLINE....Pogledaj kako im je stranica jednostavna...već vidim da će igra bit bre dobra zato što su ljudi tako zaposleni da nemaju vremena složit stranicu kak spada...samo tako dalje...

coki
11-12-2006, 16:57
po cemu mozes tolko pljuvat po Legacy-ju pa baš je kul 8)

Prince-Artas
11-12-2006, 20:01
izašao je prvi patch
http://files.filefront.com/STL+patch+v1 ... einfo.html (http://files.filefront.com/STL+patch+v11exe/;6321431;/fileinfo.html)

W1k1n6
14-12-2006, 11:08
U novom PC Playu biti će recenzija ST Legacy, a igra/piše Tomislav Tustić aka Demiurg. Neću ništa više reći, samo mislim kako je ovaj koji je popljuvao igru izgleda igrao nešto drugo :)

Prince-Artas
14-12-2006, 20:09
U novom PC Playu biti će recenzija ST Legacy, a igra/piše Tomislav Tustić aka Demiurg. Neću ništa više reći, samo mislim kako je ovaj koji je popljuvao igru izgleda igrao nešto drugo :)

onda usput uvalite i patch :)

coki
14-12-2006, 20:37
ima demo ST: Legacy ?

kulamasta
15-12-2006, 00:15
http://www.gamespot.com/pc/sim/startrek ... n;_title;5 (http://www.gamespot.com/pc/sim/startreklegacy/index.html?tag=topten;_title;5)

http://pc.ign.com/articles/750/750369p1.html

Rngd Diego
15-12-2006, 08:41
da se razumijemo igra ima pricu, ima feeling i sve to stoji. moze se preci campgain onako bas u jednom dahu. osim toga igra je prekratka. 12 sati gameplaya.

Ja sam popljuvao cinjenicu da nemozes rotirati stitove, sto oduzima dosta takticiranja i skilla u online gameplayu. i nemozes gadjati pojedine subtargete. sto je isto totalni zajeb.

da se razumjemo ja sam osoba koja je igrala svaku trek igru. Legacy, je ok za odigrat i baciti ispod kreveta. Nista vise.

A za STO ili nemaju vremena da nesto urade oko stranice ili su nesposobni...

JedimiNjoke
15-12-2006, 12:19
Nisam igrao, al koliko sam vidio iz trailera stojim iza onog što sam napisao.

Bens
15-12-2006, 17:57
Evo odigro sam igru....dobra je ali koda neš fali,a to neš bi nam tako puno značilo...kao što rekoh čekam online....

coki
15-12-2006, 19:35
a kampanja je ono da kontroliraš federacijom il baš misije

Bens
15-12-2006, 20:38
lool.ma ne..išo do frenda da mi neš da i malo zaigro....ništa ekstra...al svejedno brijem da ću kupit original....buš vidio...po mojem mišljanju igra ima neke konzolaške dijelove...i da nikako mi se ne sviđa radar koji je koda je izašo iz GTA...

coki
15-12-2006, 21:19
a kak se onda igra
sam ideš s brodovima po svemiru

Bens
15-12-2006, 21:59
imaš brod....jako mi vuče na starfleet command 3....al to se dvoje nemože uspoređivat...

coki
15-12-2006, 22:30
sam imaš brod ,a mapa ,daj recite nešto

Bens
16-12-2006, 16:59
neću...kupi igru,pc play...šalim se...za sve informacije http://legacy.filefront.com/Sa tamo i imaš screenove iz igre...

coki
16-12-2006, 21:48
ovako igra nije bas nesto
BC je bolji puuno bolji
i igram na low i sve jedno je grafika super:D

kulamasta
20-12-2006, 23:21
Na svim sajtovima igra je pobrala ocajne recenzije... Dakle, izgledno je da ce joj Pc Play dati barem 90+

W1k1n6
21-12-2006, 10:43
Na svim sajtovima igra je pobrala ocajne recenzije... Dakle, izgledno je da ce joj Pc Play dati barem 90+
Mislim da neće, ali sigurno spada u kategoriju "80" po meni. Manje od toga joj mogu dati samo neznalice i tukci :rotfl:

Bens
21-12-2006, 12:02
ZAKLJUČAK...Dobar pokušaj,ali nikako igra nije bolja od do yaya modanog Bridge Commandera...ni blizu...moja ocjena je 86%

coki
21-12-2006, 18:15
al BC je stvarno puuunooo bolji sa hrpu modova jer mozes i setat se mostom i bit na mostu i imat buno vece fajtove.
kolko sam skužio u legacyju mozes imati najviše 16 brodova u fajtu a u namodanom BC mozes kolko hoces i ppuuunnnooo su bolje napravljeni brodovi i efekti(blind fireing,escape pods,shutels)što se mene tice SFC 3 je bolji od legacyja.


BC rules :pray: :pray: :pray: :pray:

W1k1n6
22-12-2006, 11:11
al BC je stvarno puuunooo bolji sa hrpu modova jer mozes i setat se mostom i bit na mostu i imat buno vece fajtove.
kolko sam skužio u legacyju mozes imati najviše 16 brodova u fajtu a u namodanom BC mozes kolko hoces i ppuuunnnooo su bolje napravljeni brodovi i efekti(blind fireing,escape pods,shutels)što se mene tice SFC 3 je bolji od legacyja.


BC rules :pray: :pray: :pray: :pray:
Samo jedan savjet - prvo igraj, a onda komentiraj :)

coki
22-12-2006, 13:21
nisam puno igro legacy pa.....

Bens
23-12-2006, 00:20
al BC je stvarno puuunooo bolji sa hrpu modova jer mozes i setat se mostom i bit na mostu i imat buno vece fajtove.
kolko sam skužio u legacyju mozes imati najviše 16 brodova u fajtu a u namodanom BC mozes kolko hoces i ppuuunnnooo su bolje napravljeni brodovi i efekti(blind fireing,escape pods,shutels)što se mene tice SFC 3 je bolji od legacyja.


BC rules :pray: :pray: :pray: :pray:
Samo jedan savjet - prvo igraj, a onda komentiraj :)

Istina...Modani BC je najbolje što se za sada može igrat,a da je u vezi star treka,a što se tiče onoga da je SFC3 bolji od legacy-a nebi baš reko... :D

D.E.M.O.
23-12-2006, 21:39
igra je dobila dosta lose ocjene na gamespotu i ignu

coki
24-12-2006, 11:37
pa i zaslužila je ,mislim za tolko najavljivanja i hvaljenja i sve to ......
igra je totalno razocaranje :shock: :shock:

Prince-Artas
24-12-2006, 13:14
al BC je stvarno puuunooo bolji sa hrpu modova jer mozes i setat se mostom i bit na mostu i imat buno vece fajtove.
kolko sam skužio u legacyju mozes imati najviše 16 brodova u fajtu a u namodanom BC mozes kolko hoces i ppuuunnnooo su bolje napravljeni brodovi i efekti(blind fireing,escape pods,shutels)što se mene tice SFC 3 je bolji od legacyja.


BC rules :pray: :pray: :pray: :pray:
Samo jedan savjet - prvo igraj, a onda komentiraj :)

Istina...Modani BC je najbolje što se za sada može igrat,a da je u vezi star treka,a što se tiče onoga da je SFC3 bolji od legacy-a nebi baš reko... :D

može malo više informaija o tim korisnim modovima

coki
24-12-2006, 18:30
pa za osnovu skini kobayashimaru na http://bridgecommander.filefront.comSima nekih 300 mb a ostalo po želji :D
btw: neki modovi zahtjevaju bc mod instaler pa ga isto mozes skinut na bc filefront.
i skini si patch jer ima bugova.
i nemoj skidat nepoznate modove da si ne upropastiš igru ko ja :?

coki
24-12-2006, 18:34
ja nevolim borga :D al zato enterprise era :pray: :pray: :pray:

Durin
29-12-2006, 15:27
Ne slažem se da je igra pobrala jako loše ocjene.Gamespot je i inače užasno strog,sve ih živcira i tih par bugova koje su nabrojili lako može biti ispravljeno u patchu,kontrolama sam se mučio i u Bridge Commanderu.Ali evo nešto,baš sam se sjetio što je Peko rekao kada je ocjenjivao Doom3:Znati ćeš da su stvari dobre tek kada se ljudi počnu svađati oko njih.Isto je i ovdje,gledajte što su rekli gameri:Amazing.
Star Trek: Legacy is unbeatable, if you do not want this game or think it is not amazing then your opinion doesn't matter. ocjena 10
Big disappointment, worst software product ever ocjena 1.8
This game might just be what all trekkies are looking for!!!!!! ocjena 9.2

coki
31-12-2006, 13:39
ali namodani BC je stvarno 3 puta bolji neg legacy

Durin
31-12-2006, 16:09
Oho,biti će modova i za Legacy,i patcheva također.Naravno da ima puno i za BC,pa kada je samo ta igra izašla,puno je vremena prošlo!Vrijeme za Legacy tek počinje.

coki
01-01-2007, 14:28
al vidio si kako legacy izgleda nekako je BC bolji.

Bens
05-01-2007, 16:36
Evo jedna usporedba Prometheusa u BC-u i u Legacy-u

LEGACY:http://legacy.filefront.com/screenshots/File/74310/2

BC:http://bridgecommander.filefront.com/screenshots/File/64780/2

Neznam kako vama ali meni je BC punooo boji...Bio moddan do yaya ili ne svejedno je dobar...A ako uspoređujemo modani BC i Legacy neide mi u glavu kako sitni ljudi mogu nadmašit tako velike igrače koji su izdali OBLIVION...LOOOL :D

JedimiNjoke
05-01-2007, 18:02
Evo jedna usporedba Prometheusa u BC-u i u Legacy-u

LEGACY:http://legacy.filefront.com/screenshots/File/74310/2

BC:http://bridgecommander.filefront.com/screenshots/File/64780/2

Neznam kako vama ali meni je BC punooo boji...Bio moddan do yaya ili ne svejedno je dobar...A ako uspoređujemo modani BC i Legacy neide mi u glavu kako sitni ljudi mogu nadmašit tako velike igrače koji su izdali OBLIVION...LOOOL :D

Daj odvoji te linkove da prestanem stiskat CTRL+C, CTRL+V...

Rapttor
05-01-2007, 19:14
Evo jedna usporedba Prometheusa u BC-u i u Legacy-u

LEGACY:http://legacy.filefront.com/screenshots/File/74310/2

BC:http://bridgecommander.filefront.com/screenshots/File/64780/2

Neznam kako vama ali meni je BC punooo boji...Bio moddan do yaya ili ne svejedno je dobar...A ako uspoređujemo modani BC i Legacy neide mi u glavu kako sitni ljudi mogu nadmašit tako velike igrače koji su izdali OBLIVION...LOOOL :D

U Legacyu bolje izgleda.... bas se vidi kako je oplata sasivena od vise dijelova, a ne jedna homogena siva cijelina kao u BC-u...nekako, sve za klasu-dvije bolje izgleda

Rngd Diego
10-01-2007, 11:13
pa rapttoru pa bc je star 5 godina halo?!?1

legacy je trebao biti eye candy.

Legacy Sucks

Rapttor
10-01-2007, 12:22
legacy je trebao biti eye candy.

i jest. ne vidim sto bi vise htio...

btw ja sam samo odgovorio na komentar kako Prometheus izgleda bolje u BC-u. e pa NE izgleda.

Bens
14-01-2007, 11:27
Nemoraš gledat samo prometheusa...pogle Galaxy...skini si novi Galaxy s neta pa ga uplodaj u igru i vidićeš kak su se ljudi potrudili uljepšat BC...pogle kad je izašo bc ,a kada Legacy....legacy je trebo bit prekretnica igranja ST-a a to zapravo nije....čoeče BC igram na kompu starom 5 godina a ovo čudo jedva pokrenem na sadašnjem kompu....opet ne kužim kako ljudi koji su izdali Oblivion nisu nadmašili nekolicinu moddera iz BC-a... :pray:

zlatko
23-01-2007, 22:44
kao ovo????lol igra izgleda ko neka prerada iz 98...katastrofa... :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: NEKUZIM po cemu je je PC PLAY DAO OVOJ IGRI 91% ZA GRAFIKU I ANIMACIJU???KAJ STE LUDI????OCJENE SU IM U KURCHU!!!!!!!LOL :yuck: :yuck: :yuck:

Bens
24-01-2007, 14:56
Ni ja isto ne žimku...nebi se petljo u ovo da se ne kužim u Star Trek,al igra treba dobit 75% ocjenu...po meni to je samo prerada starfleet commanda 3...nažalost NEUSPJEŠNA :(al uskoro će doć ONLINE tako da se neću moć žalit :fof: ...igra je jednostavno prezahtjevna i traži jako snažnu konfiguraciju,a s druge strane imamo do yaya moddani BRIDGE COMMANDER koji za tako malo daje jakoo puno.

zlatko
24-01-2007, 21:50
nek mi netko objasni za ovo star trek sranje????????????????????pa meni bc izgleda bolje od legacy-a!!!!!????????????????? u pc playu imaju neke screenshootove koji nemaju veze sa stvarnom igrom LOL!!!!!!!!!sa koje stranice oni prepisuju recenzije????UBITE SE... :-x :toilet:

Kenyi
24-01-2007, 22:11
zar ovaj podforum jos postooji?

Prince-Artas
25-01-2007, 22:43
nek mi netko objasni za ovo star treckSsranje????????????????????pa meni bc izgleda bolje od legacy-a!!!!!????????????????? u pc playu imaju neke screenshootove koji nemaju veze sa stvarnom igrom LOL!!!!!!!!!sa koje stranice oni prepisuju recenzije????UBITE SE... :-x :toilet:

svaka čast, barem napiši ime ispravno ako već pluješ po igri

zlatko
25-01-2007, 23:02
ispravljeno..

Bens
26-01-2007, 08:55
Ajmo bit realni..u igri valjaju jedino grafika i to ako imaš mercinu od stroja,i priča...sve ostalo je za k**ac..daj pogle kontrole nemreš namjestit,torpedo ti pogodi metu samo kada ti se pojave one 4 crvene strelice oko mete,i to onda je pogodak 100%...mislim bezveze...igra zaslužje ocjenu 70%,a ako ste trekkie onda 80%...nikako više

W1k1n6
26-01-2007, 15:55
Ajmo bit realni..u igri valjaju jedino grafika i to ako imaš mercinu od stroja,i priča...sve ostalo je za k**ac..daj pogle kontrole nemreš namjestit,torpedo ti pogodi metu samo kada ti se pojave one 4 crvene strelice oko mete,i to onda je pogodak 100%...mislim bezveze...igra zaslužje ocjenu 70%,a ako ste trekkie onda 80%...nikako više
Kad u igri nabriješ grafiku i nafrljiš zvučnike, doživiš neko posebno vantjelesno trekkie zadovoljstvo, koje vrijedi čak i da je sve drugo doista u banani (a nije). Za istinske ST fanove ovo je obavezna lektira. Meni osobno je ova igra na trećem mjestu od svih ST igara (iza Elite Force 1 i 2 naravno). Po gameplayu je ova igra "Katica za sve igrače, iskusne i n00bse", jednostavna i bezbrižna zabava. Ne znam što ste vi očekivali? Doista sam ponekad ljubomoran na vas zbog svojih skromnih zahtjeva u igrama :)

W1k1n6
26-01-2007, 16:25
ček malo, treća? zar ti se Bridge commander nije svidio?
U vrijeme kada sam ga igrao je bio OK, ali mi nije ostavio neki posebno duboki dojam da bi se pozivao na njega. Nisam vidio kako izgleda s raznim hi-res packovima i dodacima, no to je prošlo svršeno vrijeme za mene i nemam se običaj vraćati na staro, osim ako nije Wolf :)

W1k1n6
26-01-2007, 16:42
šteta, igra je jako dobra, čak je bolja i od Legacyja, nekoliko modova i čak i izgleda kao Legacy, a o MP neću ni govoriti, no o ukusima se ne raspravlja...
Mislim da je MP najveća vrijednost BC-a i doista ne želim išta reći protiv njega, ali u današnje doba ne igram BC već Legacy i to s guštom. Eto ubijte me što nisam svima "na liniji" s ukusom.

zlatko
26-01-2007, 17:21
u legacy-u texture valjaju kolko tolko na brodovima..tex planeta su katastrofa.. a planet kad mu pridjete malo veci od broda.. ocito niste igrali x3.. u streku uopce nema dobre grafike.. a da negovorim o game playu koji je tolko jednostavan da se useres.zvuk banana... a eksplozije i ostecenja su za k... borgove kocke izgledaju ko igrackice.. lol.. a o hardv zahtjevima da negovorim engine im je katastrofa..... :toilet: star trek elite force su bili prejebeni i bridge commander... ovo je neki skart tek tolko da ljude zavaraju i poberu pare..

zlatko
26-01-2007, 20:10
reza 1200*1024 i very high..

Bens
26-01-2007, 20:18
šteta, igra je jako dobra, čak je bolja i od Legacyja, nekoliko modova i čak i izgleda kao Legacy, a o MP neću ni govoriti, no o ukusima se ne raspravlja...
Mislim da je MP najveća vrijednost BC-a i doista ne želim išta reći protiv njega, ali u današnje doba ne igram BC već Legacy i to s guštom. Eto ubijte me što nisam svima "na liniji" s ukusom.ok..slažem se s tobom..igru sam cekao dugo jer sam trekkie...igra je dobra al moglo je bolje...Osobna preporuka je da skineš kobayashimaru mod za Bridge Commander i da vidis što se sve može...MVAM,Core eject,abandon ship ma neznam cega sve nema...Legacy igram samo zato što:1)Sam Trekkie,2)Kampanju Bridge Commandera sam prešo n puta.Što se tiče konfe na kojoj igram Legacy...512 rama,40gb hard,2000mhz Athlon,Gainward 7600gs clockana na 450/950mhz...naravno igru igram na MAX detaljima,sa svim caica maca i anti lizanje dodacima... :D

BUHA_THE_BT
29-01-2007, 18:15
ima di za skinut demo star trek:legacy :boohoo: :boohoo: :kill:

Bens
29-01-2007, 20:08
neznam...sry

big bang
03-02-2007, 18:01
pogledaj ovdje http://startrek.bethsoft.com/

napokon sam i ja dosao do nje
i nije se isplatilo toliko cekanje

kretanje broda , ciljanje brodova
misije, sejvanje je lose


:pray: Star Trek: Bridge Commander

Bens
04-02-2007, 11:59
pogledaj ovdje http://startrek.bethsoft.com/

napokon sam i ja dosao do nje
i nije se isplatilo toliko cekanje

kretanje broda , ciljanje brodova
misije, sejvanje je lose


:pray: Star Trek: Bridge Commander

U potpunosti se slažem s tobom,al biće dobra dok ne dođe ST:Online

BUHA_THE_BT
04-02-2007, 12:07
big bang je napisao/la:
pogledaj ovdje http://startrek.bethsoft.com/

napokon sam i ja dosao do nje
i nije se isplatilo toliko cekanje

kretanje broda , ciljanje brodova
misije, sejvanje je lose


Svaka ti dala Star Trek: Bridge Commander
nema nigdje na tom sajtu za dowload star trek:legacy demo j
bg

Prince of Persia freak
07-02-2007, 20:41
Imam Legacy i dobio sam novu grafu i radi sve super no usred igre mi svaki put zašteka. Probao sam patch, reinstall, driveri za grafu, povećao i smanjio overclock itd. Igra je super, ali ne stignem prijeći ni jedan level prije nego što zašteka, a ponekad mi i u skirmishu zašteka. Ponekad mi se pojavi ekran s natpisom debug or quit. Pomoć molim

Rngd Diego
07-02-2007, 20:56
a moram reci nakon pocetnih odusevljenih komentara...

a sta sam vam ja reka...


:rotfl: :yuck:

a sto se tice bridge commandera, da ako vam smeta zastarjela grafika i slicno, da igrajte modove. ali u multiplayu ugrat modove... to je katastrofa.

Modovi su za n00bse koji nemogu bez svojih prometheusa, borg pimpanih uber brodova i kockica.

Ko zeli pravi skill u multiplayu igrajte oficijalnu 1.1 verziju bca. ko je god zaintereseiran za malo vjezbanja samo javite.

modovi su za skirmish i nista vise

LCARS Expert
10-02-2007, 17:41
Prešao sam Legacy sada već 5 put. Jedini bug koji sam primjetio su neke postavke (shadows, camera sensitivity i invert Y axis) koje se vraćaju na default pa ih svaki put kod novog pokretanja igre treba ponovno porihtati.
Nema nikakvog "štekanja kamere", explozije su divne mada znaju biti necentrirane pa brod ponekad izgleda kao 3 naslagana :?

Grafika je dobra (istina, neki modeli kao Sovereign klasa su mogli biti mnogo detaljnije modelirani... ali nisu).

Orla
16-02-2007, 20:06
Evo, nabavio sam legacy i igra je sasvim ok.Nije odlična, ali nije ni loša.Igram na medium detaljima, ali isto malo trza, iako imam dobru knofiguraciju.

Imam jedno pitanje: ima jedna misija(s NX-01 enterpriseom skoro odma na početku) di su 3 romulanska teretnjaka sa štitovima od postaje i ja im ništa nemogu.Zadatak je zadržat ih određeno vrijeme kraj postaje.Znan da treba ciljat motore, neki sub-system targeting ili nešto tako ali ne znam kako izdat tu naredbu.U hintu piše nešto LS, pretpostavljam da je left shift ali kliknem i ništa.Jel može netko reć kako se sub-system može gađat?

Durin
17-02-2007, 18:45
Orla,koju konfu imaš?

Orla
18-02-2007, 21:59
Pentium 4, 1 GB ram-a, grafička neznam koja

Nego imam jedno pitanje- na misiji br. 6 bi treba imat constitution class enterprise ali još uvijek imam nx-01.Ali čuje se Kirkov glas.Zašto se brod nije promijenio?!?!

LCARS Expert
20-02-2007, 20:04
Ja igram na max detaljima i ne trza. Trebaju ti 2GB RAM-a, 2x core CPU i najmanje GeForce 6800 Extreme. :)

Kod nekih se pojavi greška pa ostane NX-01 umjesto da se pojavi Constitution. Ja sam odmah nakon igre instalirao patch pa ne znam bi li se to i meni dogodilo da nisam patchirao.

Lord AngelRI
20-02-2007, 21:37
Samo neć igra je ZAKON.....

Detaljniji komentar na Gaming općenito pa na STAR TREK AND STAR WARS za one koje zanima....

Pozdrav

Ej ljudi počeo sam bit ovisan o ovom forumu........ aaaaaaaaaaaaa

:fof:

Prince-Artas
23-02-2007, 20:03
http://www.bug.hr/master/rec/

komentari

Maze
23-02-2007, 22:22
Ne znam. Nije li to recenzirano u pcp-u? Aha, ono je drugo.
Šteta igre.. :(

THUNDER_DINIX
23-02-2007, 22:35
dobra je bila ideja, ali realizacija malo steka

Bishop_45_(2)
25-02-2007, 00:21
samo da jednu stvar pitam...> je igra komplicirana u smislu kontrola broda, jer ako je ista jednostavno, uopce me ne zanima; ne zelim cut za jos jednu arkadicu !!!
lol, post nabijen emocijama; ali ona ocijena u PCP mi secini nekako previsoka, ono, nisam bas siguran........ :?


JAKO SKEPTICAN, slomljenog srca, zatrpan ispitima.....nwm :cry:

kulamasta
01-03-2007, 23:23
Mislim da je dobila u Pc Playu najvecu ocjenu u konkurenciji svih casopisa i siteova na planetu...

W1k1n6
02-03-2007, 10:36
Mislim da je dobila u Pc Playu najvecu ocjenu u konkurenciji svih casopisa i siteova na planetu...
Kaj se sekiraš, po tome bar znaš da recenzija održava pravo mišljenje onoga tko ju je napisao, odnosno da nije prepisana, za razliku od ostalih, pogotovo iz domaćih medija :)

Durin
05-03-2007, 22:43
Mislim da je dobila u Pc Playu najvecu ocjenu u konkurenciji svih casopisa i siteova na planetu...
Kaj se sekiraš, po tome bar znaš da recenzija održava pravo mišljenje onoga tko ju je napisao, odnosno da nije prepisana, za razliku od ostalih, pogotovo iz domaćih medija :)
Tako je!!!Ovi gadovi iz Buga,Pc chipa i Entera sve,ali sve ocjene isto daju kao
i Gamespot.

Bishop_45_(2)
05-03-2007, 23:28
Svejedno, jedino vazno jest da zadrzite ozibljnost, ali i subjektivnost i objektivnost !!!

Bez uvrede, ali nekada je 90% znacilo jako puno, jos se sijecam koliko je Peko u 63-em broju pisao o razlogu zbog kojeg Parameter nije dobio 90%, sto je jedan od rijetkih puta da je PCP dao nizu ocjenu od mojeg misljenja !!!

Bens
06-03-2007, 08:42
Kaj enter nije za klince u osnovnoj? :rotfl:

Rngd Diego
07-03-2007, 17:20
pa upravo to i ja mislim.

Ocjenu 90+ zasluzuje klasik uz koji ces provest dane i noci i mjesece.

npr. Descent Freespeace, Fallout 2, Freespace 2, Kotor I i II, Football Manageri :), Freelancer, Unreal Tournament, Warcraft II i III, Starcraft, C&C, Tomb Raider, Homeworld, Battlefield 1942, Operation Flashpoint, Commandosi... to su 90 + igre. Nemoze meni jedan legacy koji predjes za 5 sati (PET sati) gameplaya bit u tom rangu iako sam ljubitelj serija.

THUNDER_DINIX
07-03-2007, 17:29
Kaj enter nije za klince u osnovnoj? :rotfl:

NOT! i ja ga kupujem, zakon je. BTW: Legacy je tamo dobio oko 55%

Arbiter of Change
07-03-2007, 17:42
Kaj enter nije za klince u osnovnoj? :rotfl:

NOT! i ja ga kupujem, zakon je. BTW: Legacy je tamo dobio oko 55%

Sad će on reći: I rest my case. :D

Prince-Artas
17-03-2007, 20:14
igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

Bishop_45_(2)
18-03-2007, 00:36
igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta :?

Prince-Artas
18-03-2007, 10:49
[quote="Prince-Artas":y1i18pkr]igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta :?[/quote:y1i18pkr]

kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku

Bishop_45_(2)
18-03-2007, 15:54
[quote="Bishop_45_(2)":2t50kfto][quote="Prince-Artas":2t50kfto]igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta :?[/quote:2t50kfto]

kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:2t50kfto]

pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!!

Bens
19-03-2007, 15:47
Igra je mogla biti jako dobra...ima jako dobar engine koji nije od kraja iskorišen...za sve one kojima je legacy promašaj neka sačekaju Immersion framework.Inače uskoro će izać i mod DS9FX za BRIDGE COMMANDER koji prvi puta predstavlja crvotočinu kojim ćemo se moć vozit...

Bishop_45_(2)
20-03-2007, 00:00
Igra je mogla biti jako dobra...ima jako dobar engine koji nije od kraja iskorišen...za sve one kojima je legacy promašaj neka sačekaju Immersion framework.Inače uskoro će izać i mod DS9FX za BRIDGE COMMANDER koji prvi puta predstavlja crvotočinu kojim ćemo se moć vozit...

huh, trebali bi jednom izdati pravu ST igru; ovako izdaju jednu, pa onda mod po mod dok igra ne postane zanimljivija !!!

str33t6l0w
20-03-2007, 11:18
evo igram... bezveze je... a prema viđenom prije mi se činila kao pravi uber hit.. jbg razocaro sam se..

Bishop_45_(2)
21-03-2007, 11:51
evo igram... bezveze je... a prema viđenom prije mi se činila kao pravi uber hit.. jbg razocaro sam se..

mozes li ju usporediti s Bridge commander ???

Y0$$1p
21-03-2007, 21:09
[quote="Prince-Artas":2p9swgm4][quote="Bishop_45_(2)":2p9swgm4][quote="Prince-Artas":2p9swgm4]igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta :?[/quote:2p9swgm4]

kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:2p9swgm4]

pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!![/quote:2p9swgm4]



jedina takva igra, pa i nije imas ST dominion wars isto tako samo naravno losija grafika i ostalo ali isti tip igre

Bishop_45_(2)
21-03-2007, 21:13
[quote="Bishop_45_(2)":2bbyuqnd][quote="Prince-Artas":2bbyuqnd][quote="Bishop_45_(2)":2bbyuqnd][quote="Prince-Artas":2bbyuqnd]igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta :?[/quote:2bbyuqnd]

kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:2bbyuqnd]

pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!![/quote:2bbyuqnd]



jedina takva igra, pa i nije imas ST dominion wars isto tako samo naravno losija grafika i ostalo ali isti tip igre[/quote:2bbyuqnd]

e sad cijepidlacis, taj dominion wars i nije imao toliki hype (pretpostavljam jer uopce nisam cuo za njega)

znaci nista... :(

Y0$$1p
21-03-2007, 21:17
[quote="Y0$$1p":8ai7eld9][quote="Bishop_45_(2)":8ai7eld9][quote="Prince-Artas":8ai7eld9][quote="Bishop_45_(2)":8ai7eld9][quote="Prince-Artas":8ai7eld9]igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta :?[/quote:8ai7eld9]

kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:8ai7eld9]

pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!![/quote:8ai7eld9]






jedina takva igra, pa i nije imas ST dominion wars isto tako samo naravno losija grafika i ostalo ali isti tip igre[/quote:8ai7eld9]

e sad cijepidlacis, taj dominion wars i nije imao toliki hype (pretpostavljam jer uopce nisam cuo za njega)

znaci nista... :([/quote:8ai7eld9]




mozda nisi cuo za njega jer je dosta stara igra ali isti tip igre i jaaako losija igrao sam obadvije i dominion wars i legacy

dominion wars sam igrao na windows 98 i konfi
366mhz 8mb grafa (pitaj boga koja) 64 mb rama
pa si sad zamisli kako je losa bila

Bishop_45_(2)
22-03-2007, 09:54
mozda nisi cuo za njega jer je dosta stara igra ali isti tip igre i jaaako losija igrao sam obadvije i dominion wars i legacy

dominion wars sam igrao na windows 98 i konfi
366mhz 8mb grafa (pitaj boga koja) 64 mb rama
pa si sad zamisli kako je losa bila

1) to sto je igra stara i ne zahitjeva jaku konfu ne znaci nista, pogled na Starcraft !!!
2) ako je igra toliko stara onda vishe nije na trzistu---> Legacy je jedini NOVISspace fight

but nwm, nema mi vishe smisla raspravljati o toj igri kada se ocito nikome ne svidja i lol uopce ju nisam stigao probati !!!

Alokin
05-05-2007, 14:17
Kako se ciljaju subsistemi u Legacy-u? Hint veli LS, Legacy Files slovo T, a meni ni jedno ni drugo ne radi.Help!

riddick
18-06-2007, 16:39
igra je katastrofa.. nazalost.. takvu sprdnju jos nevidih.. to je ono poberi pare na ime i nestani..lol najbolji detalj planet velik ko enterprise.. hahaha to jos nevidi.. kad pogledam jedan x3 reunion.. phhhhhhhh dan i noc.sramota za star wars... :shock: :shock: :shock:

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:24
mislis za Star Trek... BTW, bila je odlicna podloga, ali jako losa realizacija

Alokin
12-09-2007, 20:51
Kako da prođem prvu TNG misiju? Znate, onu sa Stargazerom i asteroidima. Fakat se dugo mučim s tim. Probao sam prohode, šifre (čak i onu kojom se mijenja .cfg file da bi se otključale sve misije). Ništa. Već mi je jako iritantno. Help.

Rngd Diego
19-09-2007, 13:14
postavi turrete da brane planete ako se dobro sjecam.

i kako sam vec davno rekao igra je katastrofa.

bridge commander je ispred nje po igrivosti barem duplo a u mulitplayu barem 5 puta.

Prince-Artas
19-09-2007, 19:23
ima tko link za onaj mod koji dodaje save i load opciju unutar misija

Prince-Artas
19-09-2007, 19:55
ty

Iron Storm
04-01-2008, 18:52
Mogu bumpat?
Nabavio sam ST:Legacy, te mogu reći da mi se igra svidjela ali je neću pretjerano hvaliti jer nisam druge ST igre odigrao osim Elite Force 2 koji je totalno drukčiji žanr (FPS), a i on mi se svidio. Zamjerka ide planetima, omjer veličine planeta i broda je katastrofalan (probao sam se zaletiti u planet :rotfl: ), nemogućnost save/load tijekom misija (patch naveden koji post iznad to ispravlja), nemogućnost podešavanja kontrola, i to je to, prema do sada viđenom. Ostalo je manje-više solidno odrađeno.

Iron Storm
04-01-2008, 19:15
Prihvaćam savjet, samo da prvo završim s Legacyjem i da nađem gdje ima Bridge Commander. Starost igre mi ne predstavlja nikakav problem (StarCraft :D ). Malo je šteta što Legacy nije RPG jer smatram da bi mu to malo diglo ocjenu, a detaljnije procjene ću reći nakon igranja Bridge Commandera.

Lord AngelRI
04-01-2008, 19:59
slažem se Bridge Commander je definitivno puno bolji kao simulacija... mogo bi si opet instalirat tu igru fali mi S.T. igra