PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gdje naći SOULBRINGER???



Outmind
15-11-2006, 20:48
Tražim ovu igru već 2-3 godine i nigdje je nemogu naći. Pre stara je da bi bila u algoritmu ili nekom drugom pcc dućanu, niti jedan ju moj frend nema, a što je najbizarnije, koliko god sam tražio ne mogu nać torent za ovu igru. Ima li itko ikakvu ideju kako skinut soulbringer s neta ili ga nabaviti na neki drugi način? Stvarno sam već očajan...

kikl0p
15-11-2006, 21:32
imam ja tu igru doma vjeruj mi igra je smece

Outmind
15-11-2006, 21:41
imam ja tu igru doma vjeruj mi igra je smece

sorry kiklop ali ti mi bas i nisi mjerilo posto tebi nista osim fallouta ne pase...

kikl0p
15-11-2006, 22:07
imam ja tu igru doma vjeruj mi igra je smece

sorry kiklop ali ti mi bas i nisi mjerilo posto tebi nista osim fallouta ne pase...ne stvarno igra je voda
ne zanimljiva uzasno dosadna ne kuzim kaj ti se tu svida
bolje odigraj fallout :)

Jerry
15-11-2006, 22:09
poserem ti se po falloutu!

kikl0p
15-11-2006, 22:19
poserem ti se po falloutu!onda se ja tebi ljepo poserem u usta a usput i na Zakon brace

Helena
15-11-2006, 22:33
Ovako, meni je ovoga već lagano dosta. Jerry, koji ti je u zadnje vrijeme? Sve je bilo ok s tobom, smirio si se nakratko, nisi se svađao ni spammao, a sad opet sve ispočetka. Mislila sam da si malo zreliji ipak. Prvo: nemoj odmah srat na svaku stvar samo zato jer se tebi ne sviđa, jer se ta ista stvar sviđa nekom drugom. A o ukusima se ne raspravlja. Drugo: Kikl0p, dušo, ajde jednom u životu budi pametniji pa popusti.

ghostgamer
15-11-2006, 22:44
Evo imas pm u vezi tog jer nije primjereno da to postam ovdje

Jerry
16-11-2006, 13:33
Ovako, meni je ovoga već lagano dosta. Jerry, koji ti je u zadnje vrijeme? Sve je bilo ok s tobom, smirio si se nakratko, nisi se svađao ni spammao, a sad opet sve ispočetka. Mislila sam da si malo zreliji ipak. Prvo: nemoj odmah srat na svaku stvar samo zato jer se tebi ne sviđa, jer se ta ista stvar sviđa nekom drugom. A o ukusima se ne raspravlja. Drugo: Kikl0p, dušo, ajde jednom u životu budi pametniji pa popusti.gledaj;
ide mi na kurac s svojim fallout ovo,fallout ono,vjerujem da i ja ostalima idem na kurac s prison breakom ( :D ) tako da...jebo ga fallout!ak voli nešta ok,znamo da voli,al inemora na svaki drugi topic postat fallout je zakon !

Arbiter of Change
16-11-2006, 13:41
Pa ljudi stvarno se ponašate kao maloumnici sa tim tko je bolji. Podsjeća me na vrtić- :roll:

Outmind
16-11-2006, 14:10
koje ovo veze ima sa mojom temom???

@ghostgamer thx, jedino mi tamo stvari bas i nisu jasne...

str33t6l0w
16-11-2006, 14:12
jer opet moram djelit opomene???!

smirite se...

kikl0p
16-11-2006, 21:39
Ovako, meni je ovoga već lagano dosta. Jerry, koji ti je u zadnje vrijeme? Sve je bilo ok s tobom, smirio si se nakratko, nisi se svađao ni spammao, a sad opet sve ispočetka. Mislila sam da si malo zreliji ipak. Prvo: nemoj odmah srat na svaku stvar samo zato jer se tebi ne sviđa, jer se ta ista stvar sviđa nekom drugom. A o ukusima se ne raspravlja. Drugo: Kikl0p, dušo, ajde jednom u životu budi pametniji pa popusti.gledaj;
ide mi na ***** s svojim fallout ovo,fallout ono,vjerujem da i ja ostalima idem na ***** s prison breakom ( :D ) tako da...jebo ga fallout!ak voli nešta ok,znamo da voli,al inemora na svaki drugi topic postat fallout je zakon !fallout je zakon :fof:

m777
16-11-2006, 22:55
Ovako, meni je ovoga već lagano dosta. Jerry, koji ti je u zadnje vrijeme? Sve je bilo ok s tobom, smirio si se nakratko, nisi se svađao ni spammao, a sad opet sve ispočetka. Mislila sam da si malo zreliji ipak. Prvo: nemoj odmah srat na svaku stvar samo zato jer se tebi ne sviđa, jer se ta ista stvar sviđa nekom drugom. A o ukusima se ne raspravlja. Drugo: Kikl0p, dušo, ajde jednom u životu budi pametniji pa popusti.gledaj;
ide mi na ***** s svojim fallout ovo,fallout ono,vjerujem da i ja ostalima idem na ***** s prison breakom ( :D ) tako da...jebo ga fallout!ak voli nešta ok,znamo da voli,al inemora na svaki drugi topic postat fallout je zakon !
Daj stvarno, odlična mi je serija, al ćeš mi ju zgaditi... :(

OT: Koji je genre igra?? O čemu se radi?

Outmind
16-11-2006, 23:03
Ovako, meni je ovoga već lagano dosta. Jerry, koji ti je u zadnje vrijeme? Sve je bilo ok s tobom, smirio si se nakratko, nisi se svađao ni spammao, a sad opet sve ispočetka. Mislila sam da si malo zreliji ipak. Prvo: nemoj odmah srat na svaku stvar samo zato jer se tebi ne sviđa, jer se ta ista stvar sviđa nekom drugom. A o ukusima se ne raspravlja. Drugo: Kikl0p, dušo, ajde jednom u životu budi pametniji pa popusti.gledaj;
ide mi na ***** s svojim fallout ovo,fallout ono,vjerujem da i ja ostalima idem na ***** s prison breakom ( :D ) tako da...jebo ga fallout!ak voli nešta ok,znamo da voli,al inemora na svaki drugi topic postat fallout je zakon !
Daj stvarno, odlična mi je serija, al ćeš mi ju zgaditi... :(

OT: Koji je genre igra?? O čemu se radi?

to ti e rpg iz 2000. u full 3d-u. Kad sam citao njegovu recenziju cinio mi se zanimljivim, ali kao sto rekoh nigdje ga nema, ili se bar tako cini...

Helena
16-11-2006, 23:21
Ovako, meni je ovoga već lagano dosta. Jerry, koji ti je u zadnje vrijeme? Sve je bilo ok s tobom, smirio si se nakratko, nisi se svađao ni spammao, a sad opet sve ispočetka. Mislila sam da si malo zreliji ipak. Prvo: nemoj odmah srat na svaku stvar samo zato jer se tebi ne sviđa, jer se ta ista stvar sviđa nekom drugom. A o ukusima se ne raspravlja. Drugo: Kikl0p, dušo, ajde jednom u životu budi pametniji pa popusti.gledaj;
ide mi na ***** s svojim fallout ovo,fallout ono,vjerujem da i ja ostalima idem na ***** s prison breakom ( :D ) tako da...jebo ga fallout!ak voli nešta ok,znamo da voli,al inemora na svaki drugi topic postat fallout je zakon !

Isto kak ni ti na svaki drugi post ne moraš naglašavat da je Prison Break zakon. A sad dosta, prestanite nabijat jedan drugome na nos takve gluposti i gotovo.

Dyslexia
16-11-2006, 23:31
Kako se bezveze nabijaju postovi.Street ce morat dijeliti opomene :)

str33t6l0w
16-11-2006, 23:51
da.. posebno jerry-u koji je sad poceo previse spamat... mogo bi ja pocet lockat i djelit opomene trazit banove i ta sranja samo zato sto neki klinac meni poludi i napravi neku strku.. e neide to tako...

kikl0p
16-11-2006, 23:54
Outmind ja ti kazem da ti igra nevalja jako je dugacka i dosadna a imam i recenziju iz Hackera mislim da je igra dobila ocjenu oko 70% a i meni se nije svidjela losa je uostalom vidjet ces da sam bio u pravu kad ju nabavis