PDA

Pogledaj cijelu verziju : Phantasy Star Universe



Empe Tri
14-11-2006, 18:01
http://phantasystaruniverse.com

Features:

* 4 Player Races, 4 factions, and 3 Planets
* Player housing and personal vehicles
* Highly customizable avatar creation
* Massive cities supporting several hundred players at once
* Guaranteed content updates for several years to come


ova mi igra izgleda odlicno :pray: rase, izrada lika, planete, cak mozes imat i svoju kucu :D looooodo :pray:
jedva cekam da dojde na EU trziste :D

rekli su do kraja godine da ce biti dostupna svima :D :pray:

ja cu je kupit cim dojde na nase trziste :D

Rocchiro
14-11-2006, 18:06
mmorpg podforum? :?

Empe Tri
14-11-2006, 18:07
mmorpg podforum? :?

sta fali sto je ovdje ?? :o

Arbiter of Change
14-11-2006, 18:08
http://phantasystaruniverse.com
ova mi igra izgleda odlicno :pray: rase, izrada lika, planete, cak mozes imat i svoju kucu :D looooodo :pray:
jedva cekam da dojde na EU trziste :D


Stvarno ne vidim po čemu je bolja od ostalih MMO-ova, osim po tematici.

Rocchiro
14-11-2006, 18:08
mmorpg podforum? :?

sta fali sto je ovdje ?? :o

to sto svi mmorpgovi osim wowa i gwa idu u mmorpg podforum,to fali

Empe Tri
14-11-2006, 18:11
Gaming općenito
Ako ste prije nas došli do neke zanimljive informacije, slobodno je podijelite sa svima, čak i ako je istinita. Ovo je također i mjesto za sve vaše komentare u vezi igara. .............

:? :o

Rocchiro
14-11-2006, 18:17
Gaming općenito
Ako ste prije nas došli do neke zanimljive informacije, slobodno je podijelite sa svima, čak i ako je istinita. Ovo je također i mjesto za sve vaše komentare u vezi igara. .............

:? :o

ajde potrazi u ovom podforumu jedan mmoprg ak si tak pametan

Arbiter of Change
14-11-2006, 18:23
Game talk anyone? :D

Babitz
14-11-2006, 18:23
nikad čuo
a ne da mi se gledat
lijen sam, jebi ga

Kenyi
14-11-2006, 18:26
oce se ovo placat?,ocel trebat original za igru?

WEASEL
14-11-2006, 18:39
što se tiče kuća, znam 5 mmo-va u kojima možeš imati kuću, tako da ništa novog:) nadam se da je free

14-11-2006, 18:57
ako će neki mmo zavladat svijetom to će biti spore...iako će to biti mmorts ali nvm :D

Chieftain
14-11-2006, 18:58
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... :yuck: Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....

Valtiel
14-11-2006, 19:04
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... :yuck: Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....

:shock: :twisted: :hangin: :scared:

Arbiter of Change
14-11-2006, 19:11
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... :yuck: Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....


*cough* WoW fanatik *cough*

Helena
14-11-2006, 19:15
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... :yuck: Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....

Kao prvo, anime su japanski crtići, znači nisu u kineskom stilu. Kao drugo, ako je crtić japanski i ako se radnja događa večinom u Japanu ili okolici, jasno da će bit u tom stilu. Kao treće, čak i kad se radnja ne događa u Japanu ili okolici, već u boga pitaj kojoj galaksiji ili dimenziji, naravno da će većina građevina i likova (većina, ali ne svi) biti u tom japanskom ili kakvom već stilu, jer se na taj način reklamira ne samo crtani film ili šta već, nego i zemlja u kojoj je on napravljen, znamenitosti te zemlje, a na taj način, ne bi vjerovao, promiče se turizam. Ljudi vide nešto što im se svidi na crtiću i požele to vidjeti uživo. Na taj način, dragi moj, zgrna se lova. A novac je jedna od stvari koje pokreću svijet. Jer novcem možeš kupiti sve, ama baš sve. E da, i drugi put, ako ti se takvi stilovi ne sviđaju, jednostavno nemoj gledat anime, niti igrat igre koje su rađene u tom stilu. A ne da radi jedne gluposti popljuvaš sve.


Hmm, da... Jel ovo sve skupa šta sam sad rekla ima kakvog smisla? :o

Valtiel
14-11-2006, 19:20
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... :yuck: Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....

Kao prvo, anime su japanski crtići, znači nisu u kineskom stilu. Kao drugo, ako je crtić japanski i ako se radnja događa večinom u Japanu ili okolici, jasno da će bit u tom stilu. Kao treće, čak i kad se radnja ne događa u Japanu ili okolici, već u boga pitaj kojoj galaksiji ili dimenziji, naravno da će većina građevina i likova (većina, ali ne svi) biti u tom japanskom ili kakvom već stilu, jer se na taj način reklamira ne samo crtani film ili šta već, nego i zemlja u kojoj je on napravljen, znamenitosti te zemlje, a na taj način, ne bi vjerovao, promiče se turizam. Ljudi vide nešto što im se svidi na crtiću i požele to vidjeti uživo. Na taj način, dragi moj, zgrna se lova. A novac je jedna od stvari koje pokreću svijet. Jer novcem možeš kupiti sve, ama baš sve.SE da, i drugi put, ako ti se takvi stilovi ne sviđaju, jednostavno nemoj gledat anime, niti igrat igre koje su rađene u tom stilu. A ne da radi jedne gluposti popljuvaš sve.


Hmm, da... Jel ovo sve skupa šta sam sad rekla ima kakvog smisla? :o

Sve osim boldiranog.

Helena
14-11-2006, 19:22
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

DrunkyDuck
14-11-2006, 19:24
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... Yuck! Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....
Moram se sloziti (osim one generalizacije azijskih naroda).

Anime je nastao za animaciju, sa jednostavnim oblicima i sjencanjem da bi bilo lakse animirati. Postoji 6 glavnih modela likova koji se cijelo vrijeme koriste (muski, zenski, muski i zenski djecji (chibi), te M+Z za starije ljude). Problem je sto osim odjece i vrste frizure nema nikakvihSrazlika izmedju likova.
Struktura lica - 0 bodova, razliciti oblici oci, nosa, usta i frizura (koji su najvazniji element razlikovanja likova) koji se lijepe na sve (uglavnom jednake) "modele" lica
Isto vrijedi i za "modele" tijela, nema nikakvih fizickih razlicitosti vec se oslanja na razlikovanje odjecom.

Rocchiro
14-11-2006, 19:25
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... Yuck! Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....
Moram se sloziti (osim one generalizacije azijskih naroda).

Anime je nastao za animaciju, sa jednostavnim oblicima i sjencanjem da bi bilo lakse animirati. Postoji 6 glavnih modela likova koji se cijelo vrijeme koriste (muski, zenski, muski i zenski djecji (chibi), te M+Z za starije ljude). Problem je sto osim odjece i vrste frizure nema nikakvihSrazlika izmedju likova.
Struktura lica - 0 bodova, razliciti oblici oci, nosa, usta i frizura (koji su najvazniji element razlikovanja likova) koji se lijepe na sve (uglavnom jednake) "modele" lica
Isto vrijedi i za "modele" tijela, nema nikakvih fizickih razlicitosti vec se oslanja na razlikovanje odjecom.

anime sux :bravo:

Nightyx
14-11-2006, 19:35
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

Helena
14-11-2006, 21:52
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

globalno gledajući, ako imaš love, možeš sve. Tko vlada svijetom? Pametni i siromašni ili glupi bogatuni?

Scuderia
14-11-2006, 22:00
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

globalno gledajući, ako imaš love, možeš sve. Tko vlada svijetom? Pametni i siromašni ili glupi bogatuni?


Da,ali ipak zdravlje nemožeš kupiti zar ne..kao i sreću

Helena
14-11-2006, 22:03
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

globalno gledajući, ako imaš love, možeš sve. Tko vlada svijetom? Pametni i siromašni ili glupi bogatuni?


Da,ali ipak zdravlje nemožeš kupiti zar ne..kao i sreću

Kako ne? Za par godina, kad pronađu lijek za AIDS, rak i šta ja znam koju sve ne bolest, taj lijek će, naravno, biti abnormalno skup. I tko će biti zdrav? Oni koji će imat love da si priušte taj lijek. A vi drugi, tko vas j***. A tko god da je rekao da novac ne može kupiti sreću, lagao je.

Arbiter of Change
14-11-2006, 22:06
Jednom je netko rekao da novac stvarno MOŽE usrećiti nekoga tko se nije rodio s njim već ga je stekao, dok bogate nikad neće potpuno usrećiti te će stalno tražiti nešto više.

Mislim da je to bio lik koji posjeduje lanac bordela u Rusiji. :wink:

m777
14-11-2006, 22:06
Ali ne možeš kupiti ljubav... a koja je sreća veća od te...

Systematic Reverse
14-11-2006, 22:07
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

globalno gledajući, ako imaš love, možeš sve. Tko vlada svijetom? Pametni i siromašni ili glupi bogatuni?

Nijedni. Wladaju pametni i bogati. Da su glupi nebi došli do toga gdje su sada :naughty:

OT Neznam necini mi se ništa posebno igra,,,

Helena
14-11-2006, 22:08
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

globalno gledajući, ako imaš love, možeš sve. Tko vlada svijetom? Pametni i siromašni ili glupi bogatuni?

Nijedni. Wladaju pametni i bogati. Da su glupi nebi došli do toga gdje su sada :naughty:

OT Neznam necini mi se ništa posebno igra,,,

Joj daj molim te. A kak su došli do toga gdje su sada? Novcem.

m777
14-11-2006, 22:12
Nijedni. Wladaju pametniSi bogati. Da su glupi nebi došli do toga gdje su sada :naughty:
Pa čuj, mislim da Bush baš i nije najpametniji...

Scuderia
14-11-2006, 22:12
O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

globalno gledajući, ako imaš love, možeš sve. Tko vlada svijetom? Pametni i siromašni ili glupi bogatuni?


Da,ali ipak zdravlje nemožeš kupiti zar ne..kao i sreću

Kako ne? Za par godina, kad pronađu lijek za AIDS, rak i šta ja znam koju sve ne bolest, taj lijek će, naravno, biti abnormalno skup. I tko će biti zdrav? Oni koji će imat love da si priušte taj lijek. A vi drugi, tko vas j***. A tko god da je rekao da novac ne može kupiti sreću, lagao je.



Da malo bolje poznaješ strukturu virusa AIDS znala bi da se on non-stop mjenja tako da nema univerzalnog lijeka...A ljubav(barem onu pravu)nemožešš kupiti...

Helena
14-11-2006, 22:14
[quote=Helena]O, misliš da novac ne može kupiti sve? Daj mi jedan primjer koji novac ne može kupiti.

zdravlje (ako imaš neizlječivi rak) :D

globalno gledajući, ako imaš love, možeš sve. Tko vlada svijetom? Pametni i siromašni ili glupi bogatuni?


Da,ali ipak zdravlje nemožeš kupiti zar ne..kao i sreću

Kako ne? Za par godina, kad pronađu lijek za AIDS, rak i šta ja znam koju sve ne bolest, taj lijek će, naravno, biti abnormalno skup. I tko će biti zdrav? Oni koji će imat love da si priušte taj lijek. A vi drugi, tko vas j***. A tko god da je rekao da novac ne može kupiti sreću, lagao je.



Da malo bolje poznaješ strukturu virusa AIDS znala bi da se on non-stop mjenja tako da nema univerzalnog lijeka...A ljubav(barem onu pravu)nemožešš kupiti...[/quote:11mskr7f]

A gle, za ne znam kolko godina kad znanost napreduje... Al svejedno, ja stojim iza svojih ruheči i ne da mi se više raspravljat o ovome.

NiX4tHeG@M3R
14-11-2006, 22:19
...A ljubav(barem onu pravu)nemožešš kupiti...

:friends: :bravo: kad buš se regao na moj forum!!!!!!!!!!!!



ne znam!gledam i izgleda ko neki glupi anime crtić :twisted:

nema šanse da to bude dobro

Systematic Reverse
14-11-2006, 22:43
Nijedni. Wladaju pametniSi bogati. Da su glupi nebi došli do toga gdje su sada :naughty:
Pa čuj, mislim da Bush baš i nije najpametniji...

Al pazi šta pričaš. Ti hočeš reci da je glup? Pa daj nemoj gluposti pričati čowječe,,,

m777
14-11-2006, 22:53
[quote="Systematic Rewerse":1n61h76h]Nijedni. Wladaju pametniSi bogati. Da su glupi nebi došli do toga gdje su sada :naughty:
Pa čuj, mislim da Bush baš i nije najpametniji...

Al pazi šta pričaš. Ti hočeš reci da je glup? Pa daj nemoj gluposti pričati čowječe,,,[/quote:1n61h76h]
Moj bed, nije glup...

1. Jeo je sirovi kukuruz...
http://nathanbeach.com/notebooks/2004/bush/02_corn.jpg

2. Čitao je knjigu naopako...
http://nowscape.com/islam/images/bush_reading_9-11.jpg

3. Mahao je Stevieu Wonderu...

4. SAD plaća milijarde i milijarde USD na obranu, a on se skoro ugušio na komadić čipsa...

5. Rekao je: "I am the decider." ...

Lik je najbolji! :pray: Screw Einstein!


(ispričavam se na postanju cijelih slika, a ne linkova - potrebno je da dokažem nešto...)

14-11-2006, 23:02
dobro da nismo u offtopicu :)))

Systematic Reverse
14-11-2006, 23:05
Stresan je to posao. Swašta se može čowijeku dogoditi,,,

m777
14-11-2006, 23:07
Stresan je to posao. Swašta se može čowijeku dogoditi,,,
:o
Ovaj... da...
A da mi otvorimo novu temu pa da raspravljamo o tome?

Eddie9
15-11-2006, 14:11
[quote="Systematic Rewerse":2cfsj2fx]Nijedni. Wladaju pametniSi bogati. Da su glupi nebi došli do toga gdje su sada :naughty:
Pa čuj, mislim da Bush baš i nije najpametniji...

Al pazi šta pričaš. Ti hočeš reci da je glup? Pa daj nemoj gluposti pričati čowječe,,,
Moj bed, nije glup...

1. Jeo je sirovi kukuruz...
http://nathanbeach.com/notebooks/2004/bush/02_corn.jpg

2. Čitao je knjigu naopako...
http://nowscape.com/islam/images/bush_reading_9-11.jpg

3. Mahao je Stevieu Wonderu...

4. SAD plaća milijarde i milijarde USD na obranu, a on se skoro ugušio na komadić čipsa...

5. Rekao je: "I am the decider." ...

Lik je najbolji! :pray: Screw Einstein!


(ispričavam se na postanju cijelih slika, a ne linkova - potrebno je da dokažem nešto...)[/quote:2cfsj2fx]

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kenyi
15-11-2006, 14:47
oce se ovo placat?,ocel trebat original za igru?

opet ponavljam pitanje.

Empe Tri
15-11-2006, 16:38
oce se ovo placat?,ocel trebat original za igru?

opet ponavljam pitanje.

Bit ce kao GW kupis igru i igras dok ti ne dosadi 8)

ali su govorili nesto da bi mogla biti besplatna ali jos nije sigurno oko toga :pray:

nadam se da ce biti besplatna :D

rave_or_die
16-11-2006, 02:29
oce se ovo placat?,ocel trebat original za igru?

opet ponavljam pitanje.

Bit ce kao GW kupis igru i igras dok ti ne dosadi 8)

ali su govorili nesto da bi mogla biti besplatna ali jos nije sigurno oko toga :pray:

nadam se da ce biti besplatna :D

ah sad previse ocekujes igra je pre dobra da bi bila fully free mislim besplatno se skidati s neta jer na njoj ti ljudi koji su je pravili i izdavac mogu dosta zaradit mislim da ce bit i ostat kao GW kupis i igras free

SH4D0W
24-11-2006, 22:30
uff ja mislio neko razgovara o Archlordu... :killyou:

Rocchiro
24-11-2006, 22:38
uff ja mislio neko razgovara o Archlordu... :killyou:

http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=4098

^B4$t4rD^
24-11-2006, 22:47
dobro da nismo u offtopicu :)))

offtopic?? ma nikako :rotfl:

Kenyi
24-11-2006, 22:52
ma ljudi nemojte da cistim ovu stranicu stvarno je grehota da onliko postova propadne zar ne? a sad ontopic please.

Eddie9
25-11-2006, 15:12
ok od sada ontopic

ROCCO_GRANDE
27-12-2006, 13:43
Je li se u međuvremenu razjasnio status te igre? Hoće li biti samo jednokratnog plaćanja ili?

Empe Tri
15-01-2007, 20:00
e ljudi
zanima me gdje mogu skinut ovu igru ??
ja nigdje link nisam nasao :P

posto je igra free trebo bi negdje biti link za skinut ovu igru :D

Sonic_Moronic
15-01-2007, 23:29
ja mislim da ce biti sranje (bar meni) jer opet to rade kinezi,japanci,koreanci... neznam al isti ti je k****, taj način kak oni rade igre meni se uopce ne sviđa...npr. anime stila, onda kud god dojdes(zemlja, središte galaksije, mars ili 4557663124. dimenzija) UVIJEK u kineskom stilum rađene građevine, rađeni likovi itd..... :yuck: Kad sam si kupio onaj Guild Wars trial za 19kn, nakon 10 min igranja sam se skoro zbljuval igra mi se zgadila kad sam videl one građevine i to sve....

:shock: :twisted: :hangin: :scared:

Neki ljudi stvarno vole smajliće...

Nego, muka mi je više od koreanskih mmorpgova i tome sličnima. Uvijek je sve isto, ama baš nikakve novosti ne dobivamo u novim mmorpg-ovima.

Ima par kvaliletnih i originalnih mmorpgova. Jedan primjer je Puzzle Pirates, kojega sam dosta igrao...

Empe Tri
15-01-2007, 23:33
Neki ljudi stvarno vole smajliće...

ja imam privatnu kolekciju :rotfl:

nego meni se ova ogra svidja jer ima singl plejer, pa me zanima kakva je kombinacija izmedju SP I MP tu napravljena :D

01-03-2007, 19:36
Christina Ricci Undressing!
http://Christina-Ricci-Undressing.org/W ... vie=120962 (http://Christina-Ricci-Undressing.org/WindowsMediaPlayer.php?movie=120962)

Haup20
01-03-2007, 23:41
Jessica Alba In Anal Action Movie!
http://Jessica-Alba-In-Anal-Action-Movi ... vie=120962 (http://Jessica-Alba-In-Anal-Action-Movie.info/WindowsMediaPlayer.php?movie=120962)

kickasx2
03-07-2008, 11:21
sa gamershell.com skines ffo blue brust client(oko 400 mb),zatim sa http://www.schtserv.com/download.phpSskines client za privatni server(oko 20 mb) i registriras se.tako mos igratt ffobb na privatnom serveru besplatno :roll: :roll: :roll:

:ekipa:

kickasx2
31-07-2008, 22:41
lol!da ffo srry :oops: :nonono: pso!