PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hacker



Babitz
14-11-2006, 16:40
da, riječ je o (sada već bivšem) časopisu

meni je rulao, tj. obožavao sam ponajviše teksove lauša, rukavine i ganda

gand je imao predobre kolumne u kojima sam se nasmijao, ali i koje su me poticale na razmišljanje, lauš je imao predobar smisao za humor, a i genijalan je pisac. rukavina - čovjek koji živi za sarkazam i brutalan je u tome bio (blitz rece :pray: )

ta ekipa je dosta na mene utjecala, kao i cijeli hacker preko kojega sam pun qrac naučio (ponajviše o hardveru), no otkako ga nema, sve to manje pratim, ne kužim se više tolko u današnji hardver i cijene dotičnog

a hackerov forum je bio nešto stvarno posebno, najjača atmosfera ikad, a tamo se i okupila ekipa koja je osnovala cro-gaming, tj. današnji HCL (kojem je PCP sponzor il kaj već danas, koja ironija) i ja sam bio među prvim članovima od samog početka

neki su spominjali hacker na par topica pa me zanima samo tko je sve to čitao
ne želim usporedbe je li bio bolji nego PCP ili obrnuto, a i zaboli me svima dobro znani organ na to kome je koji bio draži
samo me zanima tko je sve čitao

a kako časopis više ne postoji, ne vidim razloga da bi se netko bunio protiv topica jer više ne predstavlja konkurenciju PCP-u

i neka sad neki nadobudni kreten krene spamati:
"bio je sranje, tako mu treba :fof: :fof: :fof: :fof: :twisted: :twisted: "
i osobno ću se pobrinuti da ga se bana

Sonic_Moronic
14-11-2006, 16:44
Ja sam ga čitao. Solidan je, gandove kolumne rulaju, blitz rece stvarno su lude...
:rotfl:

Neki dijelovi si i bolji od pcp-a.

Uglavnom, čitao sam obadva časopisa. :boohoo:

Rocchiro
14-11-2006, 16:46
u vrijeme pravog pc playa,hacker mi je bil puno losiji.sad bi kupoval hacker,da je ziv :)

imam svega par brojeva.samo mi je ostal u sjecanju neki recenzent (neznam dal je lauš ili rukavina) koji je totalno krivo recenziral igru (ako je igra bila dobra i hit,on bi ju popljuval,a ako bi igra bila tesko govno on bi ju dignuo u nebesa)

:)

e,da,imali su odvratan papir.ko šmirgel papir :rotfl:

Systematic Reverse
14-11-2006, 16:56
Nisam ga čitao.

POSA
14-11-2006, 17:16
pročitao sam nekih par brojeva i definitivno je tada bio bolji nego pcplay sada. ali štaš
svejedno sam kupovao pcplay

Jerry
14-11-2006, 17:21
čitao sam,jebiga što su propali :( :(

Lord Jambrek
14-11-2006, 18:05
čitao sam ga od 50. broja, a kupovao sam i PcP i HACKER. Bio sam pretplaćen, a kad mi je poštar donjeo pismo u kojem je pisalo da HACKER više neće izlazit pao sam na koljena i nisam mogo vjerovat. Inače mi je HACKER više bio prirasto srcu jer sam ga duže kupovao i sad već više od godinu dana gledam kako taj veliki kup ostaje isti. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

LeftY
14-11-2006, 18:47
čitao sam,jebiga što su propali :( :(

i ja

DrunkyDuck
14-11-2006, 18:49
A sta reci o casopisu u kojem su bile recenzije The Dig-a, Full Throttlea, Warcrafta 2, itd.

RIP Hacker.

T.N.T.
14-11-2006, 18:52
kul je bio...

a kako i ne bi...

ali imao sam povećih problema sa pretplatom...i tako

*Fila*
14-11-2006, 19:30
meni je hacker bio zakon!Bilo mi je jako žao kad je propao i da nije propao mislim da nebi ne kupio pcplay!Mislim nemojte me krivo shvatit pcplay je dobar ali hacker je bio legenda :pray:

mravojed19
14-11-2006, 19:36
čitao sam,jebiga što su propali :( :(

Stryder
14-11-2006, 19:46
čitao sam,jebiga što su propali :( :(

:cry: :cry: :cry:

Nightyx
14-11-2006, 19:48
Propast će i pcplay ak ga ne podebljaju. :wink:

Prince-Artas
14-11-2006, 19:49
ma imam sam nešto 2-3 broja, inače čitao sam prije psx a mislim da su neki iz psx-a prešli u hacker kad je on propao

Sterpo
14-11-2006, 19:58
hacker je bio zakon šteta šta ga više nema u ono vrijema sam kupovao oba dva :wink:

Nightyx
14-11-2006, 20:00
ma imam sam nešto 2-3 broja, inače čitao sam prije psx a mislim da su neki iz psx-a prešli u hacker kad je on propao

Jer se nije PSX prebacio na gameplay??

medusa
14-11-2006, 20:12
ja sam kupovao oba časopisa(čisto da uspoređujem ocjene) a hacker je rulo u svoje vrijeme :D

Kron
14-11-2006, 20:15
za sve nostalgicare imam jednu dobru vijest. zapravo tračak nade. doso kod mene na vrata neki lik i kaze, da prodaje pretplatu na casopise. ja gledam gledam, kad ono, Hacker. :o

Prince-Artas
14-11-2006, 20:19
ma imam sam nešto 2-3 broja, inače čitao sam prije psx a mislim da su neki iz psx-a prešli u hacker kad je on propao

Jer se nije PSX prebacio na gameplay??

ma mislim da su neki završili i u bugu, no neznam točno davno je to bilo

T.N.T.
14-11-2006, 20:34
[quote="Prince-Artas":3h0bp0yn]ma imam sam nešto 2-3 broja, inače čitao sam prije psx a mislim da su neki iz psx-a prešli u hacker kad je on propao

Jer se nije PSX prebacio na gameplay??

ma mislim da su neki završili i u Modroj Lasti, no neznam točno davno je to bilo[/quote:3h0bp0yn]ne znam...Modru Lastu nisam čitao...:(((

theCoDfather
14-11-2006, 20:36
Hacker je rulao u svoje vrijeme, a sad je vrijeme PCPlaya :)

Prince-Artas
14-11-2006, 20:38
kako kome, meni se hacker nikada nije dopadao

14-11-2006, 21:56
Hacker sam kupovao. Žmiric je apsolutna legenda, kako je dobre kolumne pisao.. a i časopis je bio kvalitetan..

kikl0p
14-11-2006, 22:04
nikad nisam oprostio Rukavini kaj je dao igri Guns n bullets ultra malu ocjenu i napiso da je igra smece a igra je bas super najbolja freware igra koju sam igro

Outmind
14-11-2006, 22:18
Ja sam hacker bio čitao od 5. broja iz daaaaaaaaaaavne 95-e, sjećam se tema broja je bio HERETIC...

Oni su mi bili genijalni, i stvrno mi je žao što su krepalijer sa njima je otišao i jedan zabavni dio moje mladosti. Prestao sam ga čitati negdje 2002 kad sam uvidio da je pcplay evoluirao i postao bolji od hackera. Istina smatram da je za pcplay loše što nemaju konkurenciju, jer bi bili još bolji asopis. Smatram da je pcp pred 3-4 godine bio mnogo kvalitetniji i sadržajniji. Možda su se dečki ulijenili odkad nemaju konkurenciju... I where the fuck je crna ofca?????

Berax0r
14-11-2006, 22:27
Joooooj čitao sam ga svaki broj.Najbolje mi je bilo kada ja kupio jos jedan broj a ono velikim slovima piše OD OVOGA BROJA DVD!!
srce mi je stalo.Sjećam se da je naslovnica bila na The Sims 2.Steta sto su propali.Kada sam dosao na ovaj forum medu prvim temama koje sam otvorio je bio Hacker ali netko je lockao bez razloga :(
Onda mi je netko na PM poslao link sa intervjujem od urednika Hackera.
HACKERE VRATI SE!!!!!!!!!!!!!!

btw.ko kaze da citam PCP :fof:
Čitam P c chipS :pray:

NiX4tHeG@M3R
14-11-2006, 22:39
Nisam ga čitao!

Gothmog
14-11-2006, 22:46
Čitao sam ga od broja 2. ....eh,mladosti....

Frky
14-11-2006, 22:49
Čitao sam !

Neznam , nekako mi je hacker bio "živahniji" bojama i humorom od pcp-ja !

Strip im je bio legendaran !

Empe Tri
15-11-2006, 00:49
da strip je bio strava :pray:

bio dobar u svoje vrijeme :rotfl: dok nije palo sve u vodu :?

nego ja jos uvijek cuvam oko 50-ak cd-ova od Hackera :D

Lord Jambrek
15-11-2006, 09:27
S :pray:

mi možeš poslat taj link ak ga još imaš

Samael
15-11-2006, 11:37
[quote="hanzaplast"]u vrijeme pravog pc playa,hacker mi je bil puno losiji.sad bi kupoval hacker,da je ziv :)

imam svega par brojeva.samo mi je ostal u sjecanju neki recenzent (neznam dal je lauš ili rukavina) koji je totalno krivo recenziral igru (ako je igra bila dobra i hit,on bi ju popljuval,a ako bi igra bila tesko govno on bi ju dignuo u nebesa)

:)

To mi jedino ostalo u sjećanju.
Ocijenili su Vice city sa 75 jer po njima je puno toga ostalo nedorađeno, a Enter the Matrix:yuck: :yuck: :yuck: su dali preko 90 jer je bio odlično vizualno uprizorenje Matrixa.
Sranje teže, debilno, gadio mi se...

Neven <R>
15-11-2006, 11:44
Čitao sam negdje od 4-5 broja hacker, al sam kasnije sve rjeđe kupovao zadnje dvije tri godine je stvarno postao smeće(previše gluposti o mobitelima i konzolama) i ne čudi me da je propao.

W3DR4N
15-11-2006, 12:17
rukavina, koji je totalno krivo recenziral igru (ako je igra bila dobra i hit,on bi ju popljuval,a ako bi igra bila tesko govno on bi ju dignuo u nebesa)


Ne, Rukavina je jedan od rijetkih s ispravnim recenziranjem igara u hrvatskim časopisima. Nema popuštanja radi hypa, serijala, firme ili mase. Šta zaslužuje, to i dobije. Iako, Rukavina je bio totalni survival horror i sneaker fan, tako da je tome ipak djelomice popuštao.

Neven <R>
15-11-2006, 12:26
Nije li on dao starcraftu 70 i neš posto? Koliko se sjećam oko SC-a nije bilo hypea, dapače ljudi su mislili da će biti kopija warcrafta samo u svemiru.

Empe Tri
15-11-2006, 12:28
Nije li on dao starcraftu 70 i neš posto? Koliko se sjećam oko SC-a nije bilo hypea, dapače ljudi su mislili da će biti kopija warcrafta samo u svemiru.

koliko se ja sjecam bilo je za SC 74 %
i radi toga ja nisam htjeo kupit tu igru :twisted: tek kasnije kad sam vidio kod frenda da je igra zakon onda sam ju uzeo :D :pray:

Frky
15-11-2006, 12:50
Kad je Rukavina dijelio ocjene igrama to vam je bilo ovako :

do 60 % - prosječna igra

od 60 do 80 % - vrlo dobra igra

iznad 80 % - fantastična igra

Berax0r
15-11-2006, 15:41
S :pray:

mi možeš poslat taj link ak ga još imaš

sry nemam nazalost taj link :(

olio
15-11-2006, 15:54
[quote="Black Knight"
...Onda mi je netko na PM poslao link sa intervjujem od urednika Hackera...[/size]S :pray:

mi možeš poslat taj link ak ga još imaš[/quote:10ab4x5g]

sry nemam nazalost taj link :(me to me to i meni

Babitz
15-11-2006, 16:45
za sve nostalgicare imam jednu dobru vijest. zapravo tračak nade. doso kod mene na vrata neki lik i kaze, da prodaje pretplatu na casopise. ja gledam gledam, kad ono, Hacker. :one vjerujem da će nešt biti, no mogu pitati ganda ili đurovića...


@black knight
ja sam ti poslao onaj link...


meni je žao kaj gand ne piše baš kolumne sad kad ga rokovi (tj. hacker) ne prisiljavaju, legendarni su mu radovi

a žao mi je i kaj nema di vidjet fore od rukavine od lauša
ti ljudi znaju brutalno nasmijati

prcko
15-11-2006, 16:47
Haker je bil dobar časpois ali su imali lošu kvalitetu papira barem meni se to deralo ko ludo.

Outmind
15-11-2006, 18:29
rukavina, koji je totalno krivo recenziral igru (ako je igra bila dobra i hit,on bi ju popljuval,a ako bi igra bila tesko govno on bi ju dignuo u nebesa)


Ne, Rukavina je jedan od rijetkih s ispravnim recenziranjem igara u hrvatskim časopisima. Nema popuštanja radi hypa, serijala, firme ili mase. Šta zaslužuje, to i dobije. Iako, Rukavina je bio totalni survival horror i sneaker fan, tako da je tome ipak djelomice popuštao.

Jedino zaboravljaš da je jaaaaaaako patio na warhammer serijal, pa su i wargammer igre kod njega jako dobro prolazile

Doggy
15-11-2006, 18:41
steta kaj vise nema hacker-a... meni je bil puno bolji od pcplay-a...

DrunkyDuck
15-11-2006, 19:24
Ne, Rukavina je jedan od rijetkih s ispravnim recenziranjem igara u hrvatskim časopisima. Nema popuštanja radi hypa, serijala, firme ili mase. Šta zaslužuje, to i dobije.

Osim kad je recenzirao neku igru oko koje nije dignut nikakav hype pa bi vise napisao o cekanju kruha u pekari nego o samoj igri. Onda bi stavio veliki "screenshot" peciva i mali sa slikom igre na kojem se nista ne vidi.

olio
15-11-2006, 19:27
Ma dajte šta cmizdrite imamo PCPlay i idemo u nove pobjede .... To be Continued

T.N.T.
15-11-2006, 19:48
za sve nostalgicare imam jednu dobru vijest. zapravo tračak nade. doso kod mene na vrata neki lik i kaze, da prodaje pretplatu na casopise. ja gledam gledam, kad ono, Hacker. :o
meni je žao kaj gand ne piše baš kolumne sad kad ga rokovi (tj. hacker) ne prisiljavaju, legendarni su mu radovi
ove današnje ti nisu kewl?:(((

Prince-Artas
15-11-2006, 20:36
Nije li on dao starcraftu 70 i neš posto? Koliko se sjećam oko SC-a nije bilo hypea, dapače ljudi su mislili da će biti kopija warcrafta samo u svemiru.

svašta, i da ga se hvali :yuck:

Outmind
15-11-2006, 20:51
steta kaj vise nema hacker-a... meni je bil puno bolji od pcplay-a...

Do pred kraj. U oih zadnjih par brojeva se baš vidi da su se počeli zayebavat i da im stvarno više nij bilo stalo... Šteta.

Doggy
15-11-2006, 21:05
da, al sam ga kupoval radje nego pcplay... dizajn mi je bil bolji, ma sve je bilo bolje...

ghostgamer
15-11-2006, 22:37
Steta bio je to jedan sjajan casopis onda je bio bolji od PCp-a,
jednostavno recenzije su bile pune jednistvenog humora i sarkazma i na kraju gandova kolumna(koju jos i danas citam)

Babitz
16-11-2006, 00:15
za sve nostalgicare imam jednu dobru vijest. zapravo tračak nade. doso kod mene na vrata neki lik i kaze, da prodaje pretplatu na casopise. ja gledam gledam, kad ono, Hacker. :o
meni je žao kaj gand ne piše baš kolumne sad kad ga rokovi (tj. hacker) ne prisiljavaju, legendarni su mu radovi
ove današnje ti nisu kewl?:(((danas ih nema uopće :(

@ghost
agreed
sarkazam onaj :pray:

Herr Schnitzel
16-11-2006, 07:37
Imam 3 broja.
Ne svida mi se.
Jedino je Laus dobar, i njegova kolumna MikrOskop.
Ali opet, on je pisao 80% recenzija, tako da mi se zgadio.
Rukavina je idiot.

T.N.T.
16-11-2006, 18:09
za sve nostalgicare imam jednu dobru vijest. zapravo tračak nade. doso kod mene na vrata neki lik i kaze, da prodaje pretplatu na casopise. ja gledam gledam, kad ono, Hacker. :o
meni je žao kaj gand ne piše baš kolumne sad kad ga rokovi (tj. hacker) ne prisiljavaju, legendarni su mu radovi
ove današnje ti nisu kewl?:(((danas ih nema uopće :(
Shttp://www.gamer.hr/kolumne.php?autorsk ... bmit=PUCAJ (http://www.gamer.hr/kolumne.php?autorski=2&abeceda=&poredaj=Naziv&Submit=PUCAJ)