PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ubisoft (ilitiga - Kilnimekano)



MindReader
13-11-2006, 22:55
Baš gleđem sad.. ljudi stalno pričaju o onom famoznom EA Sportsu/Gamesu koji je napravio više drekarija nego pravih igara (FIFA-e).. a zašto malo ne komentirate ove "jače" tvrtke koje su sve, samo ne osuđene na propast??

znam da me (opet) ne kužite, al okidoki

evo, uzeo sam za primjer Ubisoft..

Ok, ne bih nju uzeo da nisam nešto primjetio neki dan -

igro sam SC3 - Ubisoft
igro sam Dark Messiah - Ubisoft
igro sam.. igr.. šta sam igro?? ma ne.. gledo sam trailer - Ubisoft (mislim da bijahu 5 trailera od 7 Ubisoftovih..)

Eto.. počnimo od SC serijala.. ok, nisu oni proizveli igru, al su imali muda tako novu igru, novogeneracijsku, potpuno nove radnje i načina igranja - prihvatit?? ili je to bilo samo zbog slave, pa su se s vremenom prilagodili...

jako puno dobrih i kvlaitetnih igara je ubisoftovih (sry, moždase ne sjećam naslova - ja sam čovjek koji pamti slike :D a ubisoft se dosta puta pokazivao...)

Ne znam.. možda sam previše zanesen SC serijalom i DM...
možda nisam ..
možda pričam gluposti
možda me netko ovdje i shvati što želim reći...

možda...

mravojed19
13-11-2006, 23:07
evo gledam ove recenice i izraz lica mi je ko ovom tvom majmunu :D

sta si ti zelio rec?da ubisoft izdava dobre igre??

Burek_fr0m_SPACE
13-11-2006, 23:10
evo gledam ove recenice i izraz lica mi je ko ovom tvom majmunu :D
Ja sam bio sličniji tvom orcu... :rotfl: A, stvarno, u čemu je poenta?

Rocchiro
13-11-2006, 23:11
ja sam također lagano zbunjen :o

Prince-Artas
13-11-2006, 23:14
očekujemo objašnjenje

Systematic Reverse
14-11-2006, 01:02
Pa waljda hoce reci da ubisoft izdaje dobre igre. Ali newidim poantu u tome :o

Valtiel
14-11-2006, 02:41
Poenta je u tome da Konami i Square i prave i izdaju bolje igre od Ubisofta i svake druge euro ili americke kompanije, yeah :twisted: :fof:

ROCCO_GRANDE
14-11-2006, 11:05
Poenta je u tome da Konami i Square i prave i izdaju bolje igre od Ubisofta i svake druge euro ili americke kompanije, yeah :twisted: :fof:

Ti si totalno zabrijao na te istočnjake.

reiki_
14-11-2006, 11:31
boli me lijevi testis da li je igru izdao Konami , Bukka , EA , Ubisoft , Activision , BLizzard , Blizzard North ili tko već ako je igra dobra. Ne možeš svaku igru napraviti savršeno. Sve to na papiru lijepo izgleda ali se lijepo mora odabrat što će se implementirat i još ima gro razloga zbog kojeg je dosta potencijalnih hitova proplao.

mravojed19
14-11-2006, 11:48
Poenta je u tome da Konami i Square i prave i izdaju bolje igre od Ubisofta i svake druge euro ili americke kompanije, yeah :twisted: :fof:

Ti si totalno zabrijao na te istočnjake.

da je bar zabrijao,čovjek je fanatik- :o

W1k1n6
14-11-2006, 12:38
Nema dobrih i loših izdavačkih kompanija, već samo dobrih i loših igaraS- W1k1n6 po 53756. put.
Isto tako bih dodao kako nema niti jedne kompanije koja je izdavala samo dobre igre.

Valtiel
14-11-2006, 13:44
Poenta je u tome da Konami i Square i prave i izdaju bolje igre od Ubisofta i svake druge euro ili americke kompanije, yeah :twisted: :fof:

Ti si totalno zabrijao na te istočnjake.

da je bar zabrijao,čovjek je fanatik- :o

Ah sta cu :D Ljudi me naprosto fasciniraju. Imaju najbolje igre, najbolje rezisere i scenariste, najbolje filmove naravno, najbolje knjige, najbolju muziku (ako izuzmemo klasiku), etc. etc. aha da, imaju najljepse djevojke, koje su cak i veoma pametne!!! :shock: :rotfl:


Isto tako bih dodao kako nema niti jedne kompanije koja je izdavala samo dobre igre.

Ima, Kojima productions... iako im je izdavac Konami, i imaju samo 3 igre dosad napravljene :rotfl:

The Boz
14-11-2006, 14:09
Nema dobrih i loših izdavačkih kompanija, već samo dobrih i loših igaraS- W1k1n6 po 53756. put.
Isto tako bih dodao kako nema niti jedne kompanije koja je izdavala samo dobre igre.
Slažem se. Bilo kako bilo, EA sam mrzio, mrzim, i mrzit ću do groba.

sfc_PsychQ
14-11-2006, 14:10
Nema dobrih i loših izdavačkih kompanija, već samo dobrih i loših igaraS- W1k1n6 po 53756. put.
Isto tako bih dodao kako nema niti jedne kompanije koja je izdavala samo dobre igre.

Ne slazem se, recimo Blizzard -warcraft, wc2, wc3, tft, blackthorne, lost vikings, diablo, d2, wow, starcraft, broodwar - a sad mi reci koja od ovih igara i nabrojanih ekspanzija u svoje vrijeme nije bila hit i dobra igra, stovise sc, wc i wow su naigranije igre online u svojem zanru. see the facts :yuck:

MindReader
14-11-2006, 14:16
evo gledam ove recenice i izraz lica mi je ko ovom tvom majmunu

sta si ti zelio rec?da ubisoft izdava dobre igre??


Ja sam bio sličniji tvom orcu... A, stvarno, u čemu je poenta?


ja sam također lagano zbunjen


očekujemo objašnjenje

:rotfl: al sam ga zakompliciro..

glete - sve piše u prvoj rečenici - meni je više na vrhu muda da pljujete po izdavačkim kućama (EA Sports :rotfl: ) . . zašto ne bismo malo prokomentirali ove "bolje" kuće, sa svijetlijom budućnosti?
uzeo sam ubisoft jer u nedjelju, kad sam gledo neke trailere da vidim kake će igre bit - sve ove manje-više super očekivane igre je izdao (ne u pravom smislu riječi :D ) kilnimekano..
znam da su vam lišca još uvijek u :o ili :shock: ili :? ili :| stilu, al nmavze

poanta je samo ovo - smanjiti pljuvanje po tvrtkama i malo prokomentirat ove nadolazeće naslove ubisofta jer, sve u svemu, čini se da su to stvarno kvalitetni naslovi

evo, kad sam čito sve vaše postove o ea sportsu - prestao sam nabavljati FIFA-e i NBA-ove! a zašto? upravo zbog tolikog pljuvanja po njima! (ok, možda je EA najgori primjer, al svejedno)

želim da se ljudi kroz pozitivno razmišljanje i stav ufanja psihički (neki i fizički :D ) pripreme za ono što dolazi! to ne treba bit situacija sa igrama, dapače, puno je važnije da se upravo takvo razmišljanje ima u stvarnom svijetu!

bemti, opet me nećete shvatit.. :D

a zašto je i cijela tema dobila naslov Ubisoft? upravo zbog toga što jednostavno prevolim sve naslove koje su izdali! ali, nije to zbognjih! to je samo taj neki filling da će igra bit dobra, čim je oni izdaju. za neke igre, kad se pale, za koje nisam vidio znak ubisofta jer sam samo drapao po ESC da napokon uđem u igru, nisam znao da su njihove, to sam tek kasnije shvatio - ali mi se igra 'ebači dopala!
ako me kužite, jednostavno "znam" kad će igra biti dobra i zanimljiva (bar meni, svatko ima svoje mišljenje)

eto, nadam se da sam vam pojasnio svoja razmišljanja.. malo previšefilozofije ima, al nisam ja kriv :D

Nightyx
14-11-2006, 14:35
čemu ova tema i gdje ona vodi uopće?? :o

Glass
14-11-2006, 17:42
Znači ti hoćeš da mi prestanemo pljuvat po EA igrama, a počmemo hvalit Ubisoftove igre?

Arbiter of Change
14-11-2006, 17:45
Istina JE da je ekipa u Ubisoftu pokupila sve dobre licence. :?

Nightyx
14-11-2006, 17:49
Znači ti hoćeš da mi prestanemo pljuvat po EA igrama, a počmemo hvalit Ubisoftove igre?

Radite šta oćete nisam ni mislio na to što ti kažeš kada sam rekao ćemu ova tema, jer je meni blesava općenito,a o ćemu sada vi bezveze nešt prićate kada nema ni veze s time šta je ćovjek rekao u prvom postu. Al ajd neću se miješat pričajte šta želite.

W3DR4N
14-11-2006, 18:01
S. . zašto ne bismo malo prokomentirali ove "bolje" kuće, sa svijetlijom budućnosti?

Mind, Ubisoftova svijetla budućnost glasi da će ga EA kupiti u narednih 4-5 godina.

MindReader
14-11-2006, 19:12
S. . zašto ne bismo malo prokomentirali ove "bolje" kuće, sa svijetlijom budućnosti?

Mind, Ubisoftova svijetla budućnost glasi da će ga EA kupiti u narednih 4-5 godina.
eto, vidiš, to nisam znao... šteta, samo će ga razrondat (najvjerojatnije)

ajd, ok, očito nisam trebo ovarat ovaj topic, možete ga lockat

... tu nema ljudi na mojoj valnoj duljini... a to je blizu nule :D

ok, lock

Prince-Artas
14-11-2006, 20:05
S. . zašto ne bismo malo prokomentirali ove "bolje" kuće, sa svijetlijom budućnosti?

Mind, Ubisoftova svijetla budućnost glasi da će ga EA kupiti u narednih 4-5 godina.

vjerojatno će ea kupit sve i postat monopolist ko microsoft :(