PDA

Pogledaj cijelu verziju : Armed Assault



Prince-Artas
13-11-2006, 21:49
evo igra je izašla na češko tržište, jedva čekam da je nabavim, flashpoint sam obožavao (9 puta ga prešao 8) )

ps official page
http://www.armedassault.com/

IgGy
13-11-2006, 22:18
Mislim da ce igra bit ludilo. Jedino se postavlja pitanje hoce li igra postici zadovoljavajuci uspjeh, posto nije nazvana "Operation Flashpoint 2". Izdavac sada ima glavnu rijec kad je marketing u pitanju.

Asai
13-11-2006, 22:20
Flashpoint 2 je na programu za 2008. kako sam čuo...Armed assault će bit do jaja brijem,OF mi je jedna od najdražih igara..to je realizam koji obožavam...one shot one kill. 8)

Prince-Artas
13-11-2006, 22:24
Flashpoint 2 je na programu za 2008. kako sam čuo...Armed assault će bit do jaja brijem,OF mi je jedna od najdražih igara..to je realizam koji obožavam...one shot one kill. 8)

na str
http://www.bistudio.com/games.html
vidjete ćeš da OF 2 još nije službeno najavljen

Rocchiro
13-11-2006, 22:29
grafika izgleda jadno :?

ili su to mozda losi ssovi? :?

IgGy
13-11-2006, 22:30
Flashpoint 2 je na programu za 2008. kako sam čuo...Armed assault će bit do jaja brijem,OF mi je jedna od najdražih igara..to je realizam koji obožavam...one shot one kill. 8)

na str
http://www.bistudio.com/games.html
vidjete ćeš da OF 2 još nije službeno najavljen

Codemasters je zadrzao prava i licencu za Operation Flashpoint, tako da ga Bohemia vjerojatno niti nece radit.

Sterpo
13-11-2006, 22:32
postoji demo ?

Prince-Artas
13-11-2006, 22:33
Flashpoint 2 je na programu za 2008. kako sam čuo...Armed assault će bit do jaja brijem,OF mi je jedna od najdražih igara..to je realizam koji obožavam...one shot one kill. 8)

na str
http://www.bistudio.com/games.html
vidjete ćeš da OF 2 još nije službeno najavljen

Codemasters je zadrzao prava i licencu za Operation Flashpoint, tako da ga Bohemia vjerojatno niti nece radit.

a gledaj sad ovo:kad klikneš na sliku armed assaulta vodi te na stranicu
http://www.bistudio.com/games/ofaa.html

a kad klikneš na next gen game vodi te na
http://www.bistudio.com/games/of2.html

kužiš šta oču reć
of=operation flashpoint

IgGy
13-11-2006, 22:36
Ma sve jasno. Bohemia radi Operation Flashpoint. Armed Assault je prakticki Operation Flashpoint 2, no nije tako nazvan jer vise nemaju prava na ime.

Systematic Reverse
13-11-2006, 22:45
nemislim ga igrati

rave_or_die
14-11-2006, 01:00
sigurno cu zaigrati gledo sam trailer i svidjela mi se

Herr Schnitzel
14-11-2006, 13:04
evo igra je izašla na češko tržište, jedva čekam da je nabavim, flashpoint sam obožavao (9 puta ga prešao 8) )

ps official page
http://www.armedassault.com/


9 puta si preso OF :shock:
Ja samo 4... :(

Kad dolazi ovdje?

Prince-Artas
14-11-2006, 20:12
grafika nije bila adut orginalnog flashpointa, koji je čak bio i dosta bugovit no igra je jednostavno bila zarazna tako da armed assault sigurno nabavljam

Systematic Reverse
14-11-2006, 22:09
grafika nije bila adut orginalnog flashpointa, koji je čak bio i dosta bugovit no igra je jednostavno bila zarazna tako da armed assault sigurno nabavljam

Pa gle. Za to wrijeme uopce nije bila loša grafika. Flashpoint mi se swidio zato što je bio dosta realan,,,

Herr Schnitzel
15-11-2006, 13:09
[quote="Prince-Artas":14e8etvq]grafika nije bila adut orginalnog flashpointa, koji je čak bio i dosta bugovit no igra je jednostavno bila zarazna tako da armed assault sigurno nabavljam

Pa gle. Za to wrijeme uopce nije bila loša grafika. Flashpoint mi se swidio zato što je bio dosta realan,,,[/quote:14e8etvq]


Tako je, a i uostalom, ja sam igru "otkrio" tek 2003. kad je grafika vec muchos napredovala, i svejedno mi se svidala...

Prince-Artas
15-11-2006, 20:29
[quote="Systematic Rewerse":1012fk1l][quote="Prince-Artas":1012fk1l]grafika nije bila adut orginalnog flashpointa, koji je čak bio i dosta bugovit no igra je jednostavno bila zarazna tako da armed assault sigurno nabavljam

Pa gle. Za to wrijeme uopce nije bila loša grafika. Flashpoint mi se swidio zato što je bio dosta realan,,,[/quote:1012fk1l]


Tako je, a i uostalom, ja sam igru "otkrio" tek 2003. kad je grafika vec muchos napredovala, i svejedno mi se svidala...[/quote:1012fk1l]

lol također sam je otkrio 2003, i baš sam nedavno opet prošao ressistance expanziju, na hard 8) , a kad se samo sjetim kako sam pizdio zbog onog načina save-anja, nezaboravno. rijetke su igre koje sam s tolikim guštom neprestalno igrao prelazeći ih 5 i više puta (tu su još morrowind i warcraft 3)

Doggy
15-11-2006, 21:02
ima kakvih novosti u vezi ove igre??? nije to trebalo biti tipa warrock, mislim, free???

Herr Schnitzel
16-11-2006, 07:24
A koje su strane u igri?

Prince-Artas
16-11-2006, 19:38
A koje su strane u igri?

sovjeti i ameri, imaš nešto u novom pcplayu :wink:

Herr Schnitzel
16-11-2006, 20:58
[quote="Herr Schnitzel":1hrzd29j]A koje su strane u igri?

sovjeti i ameri, imaš nešto u novom pcplayu :wink:[/quote:1hrzd29j]


Sta, opet?
Tooo!

Srusit Amerika!
Zivjeli Komunjisti!

Red Hammer ekspanzija rula!

Prince-Artas
16-11-2006, 21:06
[quote="Prince-Artas":1n07zd7z][quote="Herr Schnitzel":1n07zd7z]A koje su strane u igri?

sovjeti i ameri, imaš nešto u novom pcplayu :wink:[/quote:1n07zd7z]


Sta, opet?
Tooo!

Srusit Amerika!
Zivjeli Komunjisti!

Red Hammer ekspanzija rula![/quote:1n07zd7z]

ali jebiga opet završi u proamerskom tonu :(

Sterpo
16-11-2006, 21:43
a ne sviđe mi se baš sovjeti vs ameri

Herr Schnitzel
16-11-2006, 21:46
a ne sviđe mi se baš sovjeti vs ameri

Zasto?
Meni je to bas odlicno, da ameri malo dobiju po gubici kako su trebali dobit...

Prince-Artas
16-11-2006, 21:47
a ne sviđe mi se baš sovjeti vs ameri

bolje to neko neki teroristi i sl. ovo mi se sve čini kao flashpoint na novom engineu i to mi uopće ne smeta :)

Herr Schnitzel
16-11-2006, 21:48
a ne sviđe mi se baš sovjeti vs ameri

bolje to neko neki teroristi i sl. ovo mi se sve čini kao flashpoint na novom engineu i to mi uopće ne smeta :)

Ni meni.

Sterpo
16-11-2006, 21:51
a vidjet ćemo
na screenshotovima sam vidio onako modernije američke vojnike i hammera mislim da to nije postojalo za vrijeme sssr osim ako nisu isfurali nešto alternativno da su rusi dogurali i dalje

Prince-Artas
16-11-2006, 21:56
a vidjet ćemo
na screenshotovima sam vidio onako modernije američke vojnike i hammera mislim da to nije postojalo za vrijeme sssr osim ako nisu isfurali nešto alternativno da su rusi dogurali i dalje

vidjet ćemo no nevjerujem u to

Doggy
17-11-2006, 00:03
alo, ja sam nevidljiv??? a bi to trebalo biti free za download ili se bas mora kupit origigi???

Prince-Artas
17-11-2006, 19:28
alo, ja sam nevidljiv??? a bi to trebalo biti free za download ili se bas mora kupit origigi???

lol a odakle ti to da bi mogla bit besplatna, naravno da se mora igra kupit :)

Herr Schnitzel
19-11-2006, 08:33
Cujes, covjek se ponadao...

rave_or_die
19-11-2006, 09:44
e sad ja bi volio da su sve igre free........ali nemogu biti :(

Prince-Artas
19-11-2006, 10:35
e sad ja bi volio da su sve igre free........ali nemogu biti :(

a tko nebi :)

Prince-Artas
26-11-2006, 11:49
Storyline

Armed Assault aims to replicate the realism of combat in a highly intense, brand new campaign, all of which takes place on islands that may measure up to 400 square kilometers (about 250 sq. miles): four times larger than the islands of Everon and Malden featured in Operation Flashpoint.

The campaign in Armed Assault takes place on the fictional Atlantic island of Sahrani, a nation which is divided into a northern communist regime (called Democratic Republic of Sahrani - DRS) and a southern democratic monarchy. (called Kingdom of South Sahrani) The narrative begins with US forces, after a few months of training in the south, leaving. The northern dictator uses this moment of weakness to attack the rest of the island. The player takes on the role of one soldier in a squad not rotated off the island before the conflict began. The squad aids the local militia in fending off the larger and more powerful neighbour’s offensive.

The campaign will follow a linear storyline. However, each level in the campaign will have a multitude of non-linear options for the player to complete the mission. The player’s ingame performance and choices will determine how the storyline progresses and ultimately will have a bearing on the war itself. For example, a mission to seize a crucial town can have a substantial effect on the story depending on the player's level of success or failure. Failure to successfully complete an objective does not result in the game ending but merely becomes another thread in the tapestry. Hostile squads will act independently of the player's actions so that they may be engaging in an activity dictated by the game AI that does not necessarily involve the player. This implies that the game has high replay value as no two games will be identical.

Despite initial claims, Armed Assault will not feature revamped campaigns from BI’s back catalog.

inače pojavio se fix za češku verziju ArmedAssalut koji je pretvara u englesku verziju, pa oni koji su u mogućnosti nabaviti češku verziju nek to i učine, inače eng verzija je najavljena za 2007g

kec
22-12-2006, 22:56
heh, evo iziso je demo...
mogu rec da je igra zadrzala manje vise cijeli flaspointski stil, tj. svaki kill zlata vrijedi, strah te se ustati iz trave, gledas dalekozorom 50 puta u jednu te istu tocku, jednostavno opet nemoguce misije za prijec...
zao mi je sto nema m16 :cry: ali zato imaju dvije vrste m4 i jos nekoliko novijih oruzija, igra ce bit jednostavno ko i prethodna :pray: :pray: :pray:

Rocchiro
08-02-2007, 18:01
i ljudi,kaj velite na demo?

Quiet Riot
08-02-2007, 18:52
i ljudi,kaj velite na demo?
Šteka,šteka,šteka

Prince-Artas
08-02-2007, 19:08
demo odličan ali mi šteka, min konfa nije dovoljna za glatko igranje čak ni na rezi 800*600 ultra low detalji

u PM jedina igra za koju sam živio ove godine :(

Rocchiro
08-02-2007, 19:27
po meni igra koja je ok,ali daleko zaostaje kaj se tehničkog djela tiče

Prince-Artas
08-02-2007, 19:34
po meni igra koja je ok,ali daleko zaostajeSkaj se tehničkog djela tiče
nebih se složio, grafika čisto solidna
inače igru ću prijeć makar je igrao sa 10 fps-a po sekundi

Sterpo
08-02-2007, 19:40
meni nije nešto igra :(

Rocchiro
08-02-2007, 20:12
po meni igra koja je ok,ali daleko zaostajeSkaj se tehničkog djela tiče
nebih se složio, grafika čisto solidna
inače igru ću prijeć makar je igrao sa 10 fps-a po sekundi

grafika je ok,al je sve nekak siromasno detaljima...znam da bute sad rekli,ipak je to simulacija,al jebiga ljudi-2007. je!

dugi
26-02-2007, 19:37
Upravo isprobao punu igru.Veselo se vrti na mom kompu, jedino prikaz udaljenih objekata nije na max vec negdje na pola.Reza 1280x1024 i ide fino.Nije neka revolucija u grafici ali i izgleda sasvim pristojno.Poprilicno teska igra, ono umire se lako ali i ubija se lako.Jedam kratki rafal i to je to.Mislim da ce me zadrzati ispred ekrana puno duze od nekog prosjeka.Dobra igra ali nije bas za svakoga.
Za znatizeljne tu su i zahtjevi:


Minimal:
• Windows 2000/XP
• DirectX 9.0c
• Pentium IV or Athlon 2 Ghz CPU
• 512Mb RAM
• 16 Bit DirectX 8.1 compatible sound card
• Compatible 3d Graphics Card with 128Mb RAM and Hardware Pixel/Vertex Shader 2.0
• DVD-ROM
• 4Gb Hard Drive Space


DIRECTX:
========
Direct X 9.1 is requierd to play ArmA. The game setup should update your system with DirectX 9.1 automatically.
For more information or manual update of DirectX, please visit: http://www.microsoft.com/windows/directx/


OPENAL:
=======
OpenAL is a 3D Audio-API for games and other applications on all platforms.
The necessary OpenAL files will be installed in your computer during ArmA and will improve the audio experience when playing this game
For more information, please visit: http://www.openal.org/


VIDEO:
======

The game supports ATI and Nvidia graphic cards, with Pixel/Vertex Shader 2.0 or better.
We suggest you to download and install most updated drivers from http://www.ati.com/Sor http://www.nvidia.com

Prince-Artas
26-02-2007, 20:37
DX 9.1 ?
ps igra je na min konfiguraciji neigriva

Tvrtko
02-03-2007, 09:05
jel ima gdje za skinut demo singleplayer vidio sam da ima samo muliplayer :(

Kobasic
02-03-2007, 09:25
Igrao sam full, i igra je odlicna.. i kolko sam skuzio, bolje su ju sad optimizirali nego kak je bila u demou.. manje mi trza, tj. sad mi uopce ne steka na med-high detaljima.. 8)

Tvrtko
02-03-2007, 09:39
jel ima netko u slav. brodu cijelu igru?

D.E.M.O.
02-03-2007, 09:42
igra je neoptimizirana... grafika je sranje :) (mislim, za te zahtjeve)

POSA
02-03-2007, 09:45
demo nisam mogao ni igrati. čim bi se pojio na server i pokrenuo mapu lik bi umro i samo bi ležao
ništa

dugi
10-03-2007, 14:48
Igra je ludilo.Tek sam zapoceo.Druga misija;snajperista.Zadatak,presresti manji konvoj.Izlazite iz vozila i birate kuda cete krenuti.Na nekih 400-500 metara vidim neki vodotoranj i to mi se cini logicno mjesto za kampiranje jer sam na povisenom polozaju i sve mi je pregledno.Penjem se na vrh i stavljam snajper na oko i gledam cestu.Nailazi konvoj i prvo vozilo odlazi u zrak na prije postavljenu minu.Iz drugog vzila (kamiona) iskace dvadesetak vojnika koji u pravilnoj formaciji pocinju pretrazivati uzrok explozije.Zapocinjem sa paljbom.Ciljevi su sitni na toj daljini i moras ukalkulirati putanju metka.Kada prebacis cilj jasno vidis gdje je metak opalio u obliku prasine na zemlji.To se dogodi u realnom vremenu jer od hica po do udara metka prodje postena sekunda.Protinici tek nakon drugog ili treceg metka skuze od kuda se puca po njima te krecu u novu formaciju medjusobnog pokrivanja i trcanja cik-cak.Uspjevam ih pogoditi tek kada zalegnu.U toj formaciji se priblizavaju i pocinju paljbu po tornju ali posto su daleko prilicno su neprecizni pa stignem skinuti jos dvojicu-trojicu prije nego dam petama vjetra.....

Misije su raznolike i po stvarnosti gotovo jednake stvarnoj situaciji gotovo nevjerovatno.Divota od igre.
Naravno ima i nekoliko mana.Igra mi se jednom zamrnula.Na svom kompu pri rezoluciji 1280x1024 morao sam smanjiti vidljivost udaljenih objekata na pola dok su ostali detalji na max.Tek nakon toga sam postao zadovoljan sa brzinom same igre.
Texture znaju dolaziti i nestajati na nekim ogradama i fasadama kuca zavisno kako okreces pogled.
Ali grafika je jako dobra.Mape su ogromne.Trava izgleda odlicno kao i modeli vojnika.Nisanjenje i pucanje je dovedeno do savrsenstva.
Za sve ljubitelje kojima su dosadili FPS ovi bez puno mozganja iskrena preporuka pod uvjetom da imate dovoljno jak stroj.

-5.

POSA
10-03-2007, 17:46
evo nabavio sam full verziju, ali na njemačkom i prvo sam pomislio grozno, em ne znam njemački, em je igra više manje neigriva
no skinuo sam 1.05 patch težak 500 i kusur mb i milina, ima engleski jezik i hrpa drugih, a tek multiplayer....predivno

Đeri
10-03-2007, 18:01
senda neko igru poštšom? :cry:

Sterpo
10-03-2007, 18:26
ma meni igra saksa

Rocchiro
10-03-2007, 18:32
ma meni igra saksa

same here.očekival sam puno bolju stvar

dugi
10-03-2007, 18:51
Probao i multiplayer i ide super,manje je zahtjevan od kampanje makar mi je kampanja i bolja od mutija jer multi i inace bas ne volim.Multi mi je nekak gubljenje vremena jer se svodi na isto ko i svaki drugi multi,obrani svoju a zauzmi njihovu (zastavu,bazu..).spajanje na servere je krajnje jednostavno i brzo.
Pravi biser po meni lezi upravo u kampanji jer ova igra poprilicno razlicita od svih ostalih FPs-ova.Stvarno treba puno znanja za napraviti igru otvorenoga tipa a sa ovakvim stupnjem igrivosti.Atmosfera rata je totalno pogodjena,sve je jedan veliki kaos.
Osjecaj kada izleti jedan T-72 je odlican.Vec kada ga cujes u daljini znas da je najbolje da se izgubis sto dalje.
Igram zakrpanu verziju ali sobzirom da i dalje ima bugova biti ce jos zakrpa.
Jos samo da STALKER instaliram za koji dan i vise mi ni ne treba :) .

dugi
10-03-2007, 18:57
ma meni igra saksa

same here.očekival sam puno bolju stvar

http://pc.ign.com/articles/766/766673p2.html

Evo i recenzije sa IGN-a.I njima se poprilicno svidjela.8.6

Kiklop
10-03-2007, 19:25
bojim se da ce mi se to vrtit na 20 fps

Sova
10-03-2007, 19:29
Nije da se hvalim ali pola sam Ceh :fof: .Samo da pitam prije jel multi kao i u battlefieldu?Stalkera jedva cekam takoder.

RA7R
14-03-2007, 10:50
dobro je li ovaj armed assault MMO ili je nrmalan FPS da znam da ga nabavim

crnisokol
14-03-2007, 13:33
dobro je li ovaj armed assault MMO ili je nrmalan FPS da znam da ga nabavim


''normalan'' FPS...
Inače igra me malo razočarala, nema nekog većeg pomaka od Flashpoint, samo bolja grafika, koja i nije previše ''eye-candy'', a i dosta je zahtjevna...

Cali
14-03-2007, 13:43
instalirao, vidio, deinstalirao...

Sterpo
14-03-2007, 15:09
govorili su novi operation flashpoint
ne bih rekao

dugi
14-03-2007, 16:52
Igra za zahtjevne fps gamere,nije za svakoga.Morate biti pomalo fanatik da bi se uzivjeli u ovu igru jer je realna do bola.Naravno nije bez mana.Meni je predobra i jedino kaj nemam je dovoljno vremena.jebiga nemozes imati sve u zivotu.

Cali
14-03-2007, 17:29
neznam, ja kad sam vidio kako vojnici trče ko pilići i još neke stvari, odmah sam ju otpisao....

možda sam prezahtjevan, ali svejedno... kao što i dugi kaže, ono vrijeme koje imam za igru želim da bude ispunjeno kvalitetom...

Tvrtko
14-03-2007, 19:10
gdje se moze nabaviti u Slav. Brodu?!

Prince-Artas
14-03-2007, 19:37
naruči u crovortexa pa će ti je oni poslat poštom i ti samo platiš poštaru
ps igra mi se čini odličnom i kad tad ću je moće zaigrati

skuki
14-03-2007, 22:52
vise mi lici na ekspanziju a grafika je malo bolja. Al dobro da grafike nije bas nesto moze biti samo plus igri, znaci da se nisu toliko petljali sa grafikom nego radili na samoj igri, a ne kao u smrdljivom obljivijonu.

mislim da cu odigrat sa gustom, flashpoint sam obozavao.

Kobasic
14-03-2007, 23:14
nema nekog većeg pomaka od Flashpoint, samo bolja grafika, koja i nije previše ''eye-candy'', a i dosta je zahtjevna...

Pa ni nemoze se napravit neki veci pomak od OF-a.. jer je Flashpoint jednostavno savrsen :pray: :pray:

Prince-Artas
27-03-2007, 21:39
imam igru i malo sam se razočarao, ai je užasan, inače može mi itko objasnit ovu stavku u readme-u


DIRECTX:
========
Direct X 9.1Sis requierd to play ArmA. The game setup should update your system with DirectX 9.1 automatically.
For more information or manual update of DirectX, please visit: http://www.microsoft.com/windows/directx/

revenion
09-04-2007, 12:52
da to sam se i ja cudio...ja mislim da su izradili neki svoj directx...jer ja sam imo 9.0c i igra mi zahtjevala 9.1...ja se cudio i jos mi uzasno trokalo il sta ja znam...onda sam uzo pcp i instaliro najnovije directx fajlove i sa microsofta sve pogledo pa mi sad radi dobro...to su nekaj sjebali ne vjerujem da je 9.1...

goGAMERo
09-04-2007, 13:29
Može se opisati u 3 riječi

bugovito, Neoptimizirano, loša grafika

revenion
09-04-2007, 13:38
hmm grafika nije bas nest...no kad se popnes na planinu i zagledas se pocet ce suze... :cry: ...imas u traileru primjer...Br. 88...ali AI je los i malo je igra neoptimizirana...PREZAHTJEVNA taoder...

Blaster32
09-04-2007, 14:26
prezahtjevna igra.. a grafika i ne izgleda nekaj
i jel ima uopce infantry only mape?

dugi
09-04-2007, 14:52
Može se opisati u 3 riječi

bugovito, Neoptimizirano, loša grafika

bugovito-istina
neoptimizirano-ja nemam zamjerki igra mi radi sasvim ok
losa grafika-neznam na cemu igras ali grafika je sve samo ne losa,ogromni prostori,realni modeli vojnika i vozila,trava.Istina mozda ima malo manje detalja ali grafika nije losa

Mogu je i ja opisati u tri rijeci

ultra realno,fps simulator,nije za "amatere"

Bishop_45_(2)
09-04-2007, 16:01
ultra realno,fps simulator,nije za "amatere"

probaj ovako; je li DOBRO ???

dugi
09-04-2007, 16:27
ultra realno,fps simulator,nije za "amatere"

probaj ovako; je li DOBRO ???


VRLO DOBRO

Prince-Artas
09-04-2007, 19:34
ja čekam još koji patch prije no što počnem kampanju, igra je i sa 1.05 patchom iznimno bugovita
a ono malo šta sam igrao je bilo odlično :pray:

Bishop_45_(2)
09-04-2007, 21:53
ja čekam još koji patch prije no što počnem kampanju, igra je i sa 1.05 patchom iznimno bugovita
a ono malo šta sam igrao je bilo odlično :pray:

humm, neznam smijem li to pitati, ali hoce li illegalna verzija raditi sa patchem ???

Black Hawk Down
09-04-2007, 22:09
Dostojna flashpointa,ali ne da je remek-djelo.

groveboy
10-04-2007, 08:03
Igrao sam igra je dobra i realisticna patch koni mijenja jezik i cisti bugove je velik oko 500mb.

Prince-Artas
10-04-2007, 19:25
[quote="Prince-Artas":22vj76th]ja čekam još koji patch prije no što počnem kampanju, igra je i sa 1.05 patchom iznimno bugovita
a ono malo šta sam igrao je bilo odlično :pray:

humm, neznam smijem li to pitati, ali hoce li illegalna verzija raditi sa patchem ???[/quote:22vj76th]

evo ovako: prvi crack je izašao i bio je neispravan, zatim je izašao i drugi za kojeg su rekli da je ispravan ali nije ni on bio, i na kraju tu je treći koji ne radi probleme
ps ovime ne širim piratstvo već samo upozoravam
ako trebaš još infoa pošalji pp

Bishop_45_(2)
10-04-2007, 22:10
ok, nabavio sam igru i, nazalost, ne mogu nista reci, osim to da je originalna verzija strasno neoptimizirana, tj. toliko neoptimizirana da cu morati cekati ljeto kada kupujem novi comp jer je ovo uopce neigrivo !!! :thumbs1:

THUNDER_DINIX
11-04-2007, 11:13
ako je nabavim, odigrat cu je, iako bas ne volim takticke FPS-ove

Junije
13-04-2007, 19:07
Cinjenica je da je igra rađena na lošem i neoptimiziranom engine-u.
Nadam se da ce Codemastersov OFP 2 imati puno bolji engine sa DX10.

Prince-Artas
14-04-2007, 09:38
Cinjenica je da je igra rađena na lošem i neoptimiziranom engine-u.
Nadam se da ce Codemastersov OFP 2 imati puno bolji engine sa DX10.

pošto igru radi Codemasters očekujem malo sličnosti sa OFP 1

Perica Posavski
21-04-2007, 12:20
Koliko hrvatskih igrača igra ovu igru (Armed Assault)?
Trenutno razmišljamo o novoj klanskoj sekciji pa malo ispitujem teren.
Skinuo sam demo od Armed Assault: Combat Operations i igra nije loša.
Grafika nije bog zna što, ali je gameplay interesantan.

ogii_bane
01-05-2007, 21:13
Ja cu je probati verovatno,ali ne obecava bas mnogo(bar ja tako mislim)

Prince-Artas
23-06-2007, 19:19
najavljena expanzija
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=79584
i izašao 1.08 patch sa masom fixeva
http://files.filefront.com/Armed+Assaul ... einfo.html (http://files.filefront.com/Armed+Assault+v105+to+v108+International+Patch/;7752031;;/fileinfo.html)

MasaKrisT
24-06-2007, 10:59
Artas da li je igra sad igriva...ja pol godine trazim informacije o OF:2, kad ono igra se ovako zove..jel zadrzala osjecaj jedinice?moram to nabavit,mogli bi i neki klancic slozit ak bude kvalitetan mp?

dugi
24-06-2007, 11:03
Artas da li je igra sad igriva...ja pol godine trazim informacije o OF:2, kad ono igra se ovako zove..jel zadrzala osjecaj jedinice?moram to nabavit,mogli bi i neki klancic slozit ak bude kvalitetan mp?

Kod mene je sasvim igriva na rezi 1280x1024 i srednjim detaljima ide potpuno glatko.U odnosu na prvi dio nema nekih inovacija.naravno puno je bolja grafika.Na zalost ima bugova.Ali bez obzira na bugove pruza realnost ratovanja kakvoj se ni jedna igra nije ni priblzila.Samo za tvrdokorne igrace ,povremeni igraci ce ostati razocarani jer igra je poprilicno teska i umire se lako.
Jedinstven ratni simulator ni manje ni vise.

MasaKrisT
24-06-2007, 11:06
Moze:)

Prince-Artas
24-06-2007, 20:42
Artas da li je igra sad igriva...ja pol godine trazim informacije o OF:2, kad ono igra se ovako zove..jel zadrzala osjecaj jedinice?moram to nabavit,mogli bi i neki klancic slozit ak bude kvalitetan mp?

pa može se reć da je igriva al biće još patcheva
ako si volio OFP volit ćeš i ArmA

dugi
29-06-2007, 13:28
najavljena expanzija
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=79584
i izašao 1.08 patch sa masom fixeva
http://files.filefront.com/Armed+Assaul ... einfo.html (http://files.filefront.com/Armed+Assault+v105+to+v108+International+Patch/;7752031;;/fileinfo.html)

to se zove patch,nakon sto sam ga odrarao ima gotovo cijelu gigu.Danas ga instaliram pa javim kad budem imao vremena ima li poboljsanja.

Prince-Artas
29-06-2007, 19:23
to se zove nedovršena igra :)
usuđujem se reć da će ukupna veličina samo idućeg patcha prijeć 1 gb

dugi
29-06-2007, 21:06
to se zove nedovršena igra :)
usuđujem se reć da će ukupna veličina samo idućeg patcha prijeć 1 gb

Je u pravu si, igra je nedovrsena.Ali treba uzeti u obzir opseg igre,njezin simulacijski dio,velicinu otoka,ogroman broj vojnika,hrpu skripti ali i hrpu situacija koje sam kreiras,kompleksnost same igre.Veliki je to posao i uvijek se moze pronaci neki bug.Igra je dostojni nasljednik ako ne i bolja od originala.

Prince-Artas
30-06-2007, 02:08
puno se njih ne slaže s tobom pa ni ja :)
arma prosječna ocjena
http://www.gamerankings.com/itemranking ... mid=928493 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/searchresult.asp?term=armed+assault&itemid=928493)
flashpoint
http://www.gamerankings.com/itemranking ... mid=377887 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/searchresult.asp?term=flashpoint&itemid=377887)

flashpoint je bila revolucionarna igra, imala je i ona bugove al ne u ovakvim razmjerima kao arma. također patchevi su veličine 25% same igre, neznam postoji li ijedna takva igra

dugi
30-06-2007, 06:02
Da istina,ali te su ocjene bazirane na igri koja je prerano izbacena na trziste.Da su imali sadasnju 1.8 verziju ocjene bi bile i puno bolje.Uzmi u obzir i razlicito vrijeme izlazaka ovih igri.Danas je puno teze impresionirati gamere.Tada je to bila istinski originalna i revolucionarna igra ,danas je to samo nastavak.Patchevi od jedne gige meni ne smetaju.Barem znam da su se konacno malo vise potrudili te da igru intezivno prate i dalje razvijaju.
Istina ja nisam objektivan,fan sam tvrdokuhanih fps-ova tako da moje postove vezane za ovu igru uzmite sa laganom rezervom.Osjecaj "stvarnosti" koji pruza ova igra jednostavno kod mene sve nedostatke stavlja u treci ili sedmi plan.

MasaKrisT
30-06-2007, 08:05
sad cu nabavit i onda zbogom svijet..starcraft + ovo=24/7 komp:)

Arbiter of Change
30-06-2007, 08:14
Može li itko reći što ima u patchu kad je toliki (ako ga je itko skinuo u pozabavio se malo s njim)?

dugi
01-07-2007, 07:58
Može li itko reći što ima u patchu kad je toliki (ako ga je itko skinuo u pozabavio se malo s njim)?

Main New Features of 1.08 version
Improved clarity and reliability of Voice over net
Increased contrast of light for all weather conditions
Bullet impact is now visualised also on all objects and vehicles
2D optics now support wide screen aspect ratio correctly
Various AI, UI, gameplay and stability improvements and tweaks
New texture detail "Default" that autodetects the amount of VRAM. Recommended Texture Detail setting for users of cards with more than 512 VRAM.
Reworked logic of teamswitch to make it more suitable for detailed manual squad command control.
Full support for multiple airports.
A bit faster and more fluent radio protocol.

The latest update for ArmA: Armed Assault brings a lot of new stuff as well as it fixes many issues reported by players. This massive update is also unifying all version of ArmA game around the world into one and fully compatible online battlefield. For more information please visit the ArmA download page

Arbiter of Change
01-07-2007, 10:51
E hvala. Znači većina na teksture otišla.

Prince-Artas
01-07-2007, 16:53
nije
imaš cjelokupni patch readme gore u navedenom linku za download patcha

SnowFlake
22-09-2007, 14:30
sry zbog "bumpa",ali popizdio sam sada kada gledam ove recnzije kad ono:


minus-
preteška je


Koji to kreteni i pijanci pišu(igGy)?
Igra je namjerno teška,pa šta ste vi djeca!!!!
Kao da prvu put igrate neki fps!!
Eme ebete u mozak!
:yuck:
igGy /cut/!
od gamespot sam još to očekivo,jer tamo pišu samo kreteni sa 3 mjeseca gejm staža

Unnamed
26-09-2007, 12:28
Pa mozes podesit difficulty. 8)