PDA

Pogledaj cijelu verziju : Minipetovi i Kin i Rip (C/P s gamer.hr/phpBB)



W3DR4N
13-11-2006, 12:38
Da, ovaj, Kin je loš. I Rip je. Al će mi kupit Bone Dragona ako skupim sve ostale petove. Tako da, primam donacije u obliku petova, i u obliku love za petove, čak i kupujem petove po nižim cijenama ako je neki predobar. Fale mi ovi napisani, pišem zahvale i brišem petove kako ću ih dobivati. Javite mi se tu na forumu, na PM, u igri, na mail, MSN, kakogod. kkthx

Troll
Kirin
Charr Shaman
Shiro
Rurik
Bone Dragon
Varesh
Giant

__
P.S. Ako ne znate tko su Kin i Rip, onako, ne mogu vam ni pomoći, ali oni su najmanje bitan faktor u svemu tome. Iako, kao igrači na hr sceni, trebali bi, valjda.
P.S.S. To se događa kad se PvP ekipa primi PvE-a, pa im padaju gluposti na pamet.
P.S.S.S. Očekujem odaziv, i vi možete imati koristi od toga. Ane

Kron
13-11-2006, 13:28
ne razumijem sto zeli/u

noda
13-11-2006, 13:35
Da, ovaj, Kin je loš. I Rip je. Al će mi kupit Bone Dragona ako skupim sve ostale petove. Tako da, primam donacije u obliku petova, i u obliku love za petove, čak i kupujem petove po nižim cijenama ako je neki predobar. Fale mi ovi napisani, pišem zahvale i brišem petove kako ću ih dobivati. Javite mi se tu na forumu, na PM, u igri, na mail, MSN, kakogod. kkthx

Necrid Horseman
Jade Armor
Troll
Kirin
Charr Shaman
Shiro
Rurik
Bone Dragon
Varesh
Giant

__
P.S. Ako ne znate tko su Kin i Rip, onako, ne mogu vam ni pomoći, ali oni su najmanje bitan faktor u svemu tome. Iako, kao igrači na hr sceni, trebali bi, valjda.
P.S.S. To se događa kad se PvP ekipa primi PvE-a, pa im padaju gluposti na pamet.
P.S.S.S. Očekujem odaziv, i vi možete imati koristi od toga. Ane,


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

W3DR4N
13-11-2006, 17:35
Okej Skull, sad mi daj 2 peta il 60k, pa se ti smij mami u čušpajz. :-)))))

Berax0r
13-11-2006, 18:22
e pomogo bi ti ali ima jos punooooooo do mog rodendana :wink:

noda
13-11-2006, 18:48
Okej Skull, sad mi daj 2 peta il 60k, pa se ti smij mami u čušpajz. :-)))))

Imam ti temple guardiana xD

Kron
14-11-2006, 09:50
nije mi jasno tko trazi mini petove i ko su Kin i Rip, i najvaznije:

Whats in it for me?

ps imam kuunavangu

^B4$t4rD^
14-11-2006, 11:16
ja cu uskoro dobit peta ( za 6 mjeseci ) :rotfl: :rotfl:

The Boz
14-11-2006, 14:06
Nemam nijedan od ovih osim Varesh, a Vareshicu nedam. No imaj nade, za nekih par tjedena Ele bu mi imala rođendan, stoga mi četvrti dar možda nekaj i donese :p