PDA

Pogledaj cijelu verziju : EA "games"



Nemesis
12-11-2006, 14:27
isuse neki dan gledam ljestvicu najigranijih igara u velikoj britaniji i 1.sims 2 neka expanzija
2.sims 2
6. ili 7.opet nest sa simsima
pa se ja pitam kakav to covjek debil mora bit da igra te krvave simse.
ak oste gledam neku ljubav i take neke šprke gledajte sapunice,a ak hocete gradit kucu kupite autocad pa vjezbajte.

Arbiter of Change
12-11-2006, 14:46
Ma pusti to, bolje pogledaj proklete iste-smo-ali-imamo-bolju-grafiku sportske igre.

Nadam se da će ih SPORE malo izvući.

Rocchiro
12-11-2006, 15:28
mislis EA "govna" :)

WEASEL
12-11-2006, 16:45
ma takve ljestvice većinom nisu točne, jer se računaju samo kupljeni orginali, piratske verzije se ne mogu uračunati, pa zbog toga ispadaju simsi..to e moja teorija

Prince-Artas
12-11-2006, 19:18
ma takve ljestvice većinom nisu točne, jer se računaju samo kupljeni orginali, kretenske verzije se ne mogu uračunati, pa zbog toga ispadaju simsi..to e moja teorija

ne bih se složio s tobom, piratija nema nikakve veze s tim ljestvicama

W3DR4N
13-11-2006, 11:28
EA :pray:

EA carevi
Rade Simse tri mjeseca, dva mjeseca samu igru, jedan im je dosta da pred i post produkciju, i prodaju igru u daleko većem broju nego oni šta je rade godinama. Zanemari igre, EA drži pola ljestvice, a svi ostali drugu polovicu, uključujući wow i gw koji su stalni gosti već skoro dvije godine.

Burek_fr0m_SPACE
13-11-2006, 15:37
Ljestvice sux. Zašto obraćate pažnju na njih? Ja nikad nisam. Igram šta se meni igra i boli me briga šta drugi igraju. A što se EA tiče... EA je postao novi Microsoft.

WEASEL
13-11-2006, 15:40
ma takve ljestvice većinom nisu točne, jer se računaju samo kupljeni orginali, kretenske verzije se ne mogu uračunati, pa zbog toga ispadaju simsi..to e moja teorija

ne bih se složio s tobom, piratija nema nikakve veze s tim ljestvicama

ma znam da nema ,ali opet barem malo utječe na poredak

Prince-Artas
13-11-2006, 21:31
ma takve ljestvice većinom nisu točne, jer se računaju samo kupljeni orginali, kretenske verzije se ne mogu uračunati, pa zbog toga ispadaju simsi..to e moja teorija

ne bih se složio s tobom, piratija nema nikakve veze s tim ljestvicama

ma znam da nema ,ali opet barem malo utječe na poredak

kod nas bi piratija uvelike utjecala na te ljestvice ali u sad-u i uk-u piratija utječe vrlo malo ili nikako

Outmind
13-11-2006, 21:55
[quote=WEASEL]ma takve ljestvice većinom nisu točne, jer se računaju samo kupljeni orginali, kretenske verzije se ne mogu uračunati, pa zbog toga ispadaju simsi..to e moja teorija

ne bih se složio s tobom, piratija nema nikakve veze s tim ljestvicama

ma znam da nema ,ali opet barem malo utječe na poredak

kod nas bi piratija uvelike utjecala na te ljestvice ali u sad-u i uk-u piratija utječe vrlo malo ili nikako[/quote:oh8x4v9c]

Nebi ni kod nas utjecalo da originalna igra košta 50-70kn, kao što u americi i VB košta u dolarima/funtama...

Prince-Artas
13-11-2006, 21:59
[quote=WEASEL]ma takve ljestvice većinom nisu točne, jer se računaju samo kupljeni orginali, kretenske verzije se ne mogu uračunati, pa zbog toga ispadaju simsi..to e moja teorija

ne bih se složio s tobom, piratija nema nikakve veze s tim ljestvicama

ma znam da nema ,ali opet barem malo utječe na poredak

kod nas bi piratija uvelike utjecala na te ljestvice ali u sad-u i uk-u piratija utječe vrlo malo ili nikako

Nebi ni kod nas utjecalo da originalna igra košta 50-70kn, kao što u americi i VB košta u dolarima/funtama...[/quote:2sqbpxzi]

ma nije ni amerima teško dat za igru 70ak dolara kad im je prosječna plaća 5000usd, pa pogledaj sad logike: onome ko ima više love prodaj za manje a onom tko nema love prodaj papreno. NE HVALA

Outmind
13-11-2006, 22:16
Tu se slažem. Ja bih rado svaki mjesec kupio igru-dvje za 70kn, ali ovako...

W3DR4N
13-11-2006, 22:16
Kao što sam rekao...
EA Carevi :pray:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2464,CONTENTID=12898

Prince-Artas
13-11-2006, 22:19
Kao što sam rekao...
EA Carevi :pray:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2464,CONTENTID=12898

lol svašta, kad sam kupio svoj mx518 sa njim sam dobio nekakav prospekt o bf2

Scuderia
13-11-2006, 22:22
Kao što sam rekao...
EA Carevi :pray:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2464,CONTENTID=12898

lol svašta, kad sam kupio svoj mx518 sa njim sam dobio nekakav prospekt o bf2


Ja isto...nesh tipa za igru vam treba miš vrhunskih preformansi..očito imaju neki ugovor s Bf

Lord Jambrek
13-11-2006, 22:59
Kao što sam rekao...
EA Carevi :pray:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2464,CONTENTID=12898

bljuje mi se od takvog miša

Burek_fr0m_SPACE
14-11-2006, 01:15
Vidio sam, nažalost... A što se niko ne usudi napravit miša sa toliko izdržljivim tipkama da na njemu može pisat Diablo? :D

W1k1n6
14-11-2006, 01:33
Nebi ni kod nas utjecalo da originalna igra košta 50-70kn, kao što u americi i VB košta u dolarima/funtama...
Glupost. Onda bi i Hyundai Matrix kod nas trebao kostati 20.000 Kuna umjesto 100.000?
BTW, molim da se suzdrzite postova koji su na granici s pravilima foruma.

Burek_fr0m_SPACE
14-11-2006, 01:47
Glupost. Onda bi i Hyundai Matrix kod nas trebao kostati 20.000 Kuna umjesto 100.000?
Slažem se. Jeste da je kod nas na Balkanu (a pogotovo u rodnoj mi Bosni) još uvijek mnogo davati tolike pare na igre, ali to ne znači da trud game developera treba biti manje vrijedan kod nas. Ljudi su (većinom) zaslužili te pare i glupo je i pomišljati i tražiti da nam neko da da se mi sad nekako švercamo sa nižim cijenama...

Babitz
14-11-2006, 16:25
Kao što sam rekao...
EA Carevi :pray:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2464,CONTENTID=12898S:pray:

Nemesis
15-11-2006, 22:15
poznajem lika koji ima sve simse i obozava sve sto ima veze sa harryem potterom.ima 18 godina...

Gauss
22-11-2006, 21:45
Da citiram čovjeka iz Pure Pwnage.
EA sucks balls.
Kompanija se odnosi prema gamerima kao prema budalama, kada im se više ne isplati više ne šalju patcheve i podršku za neke igre, izdaju poludovršene proizvode i rade to zato što im nitko ništa ne može jer imaju totalni monopol nad industrijom igara.

Burek_fr0m_SPACE
23-11-2006, 00:44
Da citiram čovjeka iz Pure Pwnage.
EA sucks balls.
KompanijaSse odnosi prema gamerima kao prema budalama, kada im se više ne isplati više ne šalju patcheve i podršku za neke igre, izdaju poludovršene proizvode i rade to zato što im nitko ništa ne može jer imaju totalni monopol nad industrijom igara.
Riječ "kompanija" je odgovor na sve. Kada grupa ljudi iz entuzijasta prerastu u kompaniju onda se takve stvari događaju. To je neizbježno.

m777
23-11-2006, 09:03
isuse neki dan gledam ljestvicu najigranijih igara u velikoj britaniji i 1.sims 2 neka expanzija
2.sims 2
6. ili 7.opet nest sa simsima
pa se ja pitam kakav to covjek debil mora bit da igra te krvave simse.
ak oste gledam neku ljubav i take neke šprke gledajte sapunice,a ak hocete gradit kucu kupite autocad pa vjezbajte.
Hvala što si me sjetio. Krećem usnimiti simse! :thumbs2: Odma sada odma!

reiki_
23-11-2006, 11:25
Ako se prema gore navedenom EA odnosi prema gamerima kao da su budale , zašto su onda na svakom drugom mjestu na top-ljestvicama ? Možda zato što jesmo budale...

W1k1n6
23-11-2006, 12:13
Ako se prema gore navedenom EA odnosi prema gamerima kao da su budale , zašto su onda na svakom drugom mjestu na top-ljestvicama ? Možda zato što jesmo budale...
Dobro pitanje :) Mislim kako se EA odnosi prema gamerima onako kako to gameri žele. Da to ne rade tako, sigurno njihove igre ne bi bile najprodavanije već godinama. Također, ne vidim zbog čega bi netko tko igra Simse trebao biti budala? Vrlo biste se iznenadili kada bih vam dao par imena ljudi koji ih igraju i njihova zanimanja.

Glass
23-11-2006, 12:40
Ako se prema gore navedenom EA odnosi prema gamerima kao da su budale , zašto su onda na svakom drugom mjestu na top-ljestvicama ? Možda zato što jesmo budale...
Dobro pitanje :) Mislim kako se EA odnosi prema gamerima onako kako to gameri žele. Da to ne rade tako, sigurno njihove igre ne bi bile najprodavanije već godinama. Također, ne vidim zbog čega bi netko tko igra Simse trebao biti budala? Vrlo biste se iznenadili kada bih vam dao par imena ljudi koji ih igraju i njihova zanimanja.

Pa gukni golube, daj samo prvo ime i zanimanje ili samo zanimanje da vidimo kakvi čudaci igraju simse.
Ali po mojem iskustvu zanimanje/obrazovanje i stvarna inteligencije čovjeka su vrlo često razdvojeni VELIKIM jazom.
Možeš ti imat neznam koji fakultet i posao presjednika banke ali kad si glup onda si glup i tu ti nema pomoći.

W1k1n6
23-11-2006, 13:57
Ako se prema gore navedenom EA odnosi prema gamerima kao da su budale , zašto su onda na svakom drugom mjestu na top-ljestvicama ? Možda zato što jesmo budale...
Dobro pitanje :) Mislim kako se EA odnosi prema gamerima onako kako to gameri žele. Da to ne rade tako, sigurno njihove igre ne bi bile najprodavanije već godinama. Također, ne vidim zbog čega bi netko tko igra Simse trebao biti budala? Vrlo biste se iznenadili kada bih vam dao par imena ljudi koji ih igraju i njihova zanimanja.

Pa gukni golube, daj samo prvo ime i zanimanje ili samo zanimanje da vidimo kakvi čudaci igraju simse.
Ali po mojem iskustvu zanimanje/obrazovanje i stvarna inteligencije čovjeka su vrlo često razdvojeni VELIKIM jazom.
Možeš ti imat neznam koji fakultet i posao presjednika banke ali kad si glup onda si glup i tu ti nema pomoći.
Eto recimo - Novinar, glumac, liječnik, redatelj, odvjetnica...
U principu slažem se s tobom, ali procjena nečije gluposti ili pameti se sigurno ne može izvoditi temeljem toga kakve filmove gleda, kakvu glazbu sluša i kakve igre igra. Takav način profiliranja svojstven je uglavnom neodraslim/nedoraslim osobama.

Glass
23-11-2006, 14:42
Eto recimo - Novinar, glumac, liječnik, redatelj, odvjetnica...
U principu slažem se s tobom, ali procjena nečije gluposti ili pameti se sigurno ne može izvoditi temeljem toga kakve filmove gleda, kakvu glazbu sluša i kakve igre igra. Takav način profiliranja svojstven je uglavnom neodraslim/nedoraslim osobama.


Profiliranje prema izričito tim stvarima je svojestveno neodraslim/nedoraslim osobama ali igranje igara, slušanje glazbe i gledanje televizije su nešto što prosječna osoba radi dobrim djelom dana i pri određivanju karaktera ili inteligencije se te nemogu nikako zanemarit.
Što se tiče Simsa meni se nikad nisu sviđali jer nikad nisam vidio previše svrhe u igranju niti sam ikad shvaćao ljude kojima je ta igra zabavna.

WEASEL
23-11-2006, 18:56
poznajem lika koji ima sve simse i obozava sve sto ima veze sa harryem potterom.ima 18 godina...S:rotfl: :rotfl: :rotfl: , koji car

Jerry
23-11-2006, 19:05
poznajem lika koji ima sve simse i obozava sve sto ima veze sa harryem potterom.ima 18 godina...S:rotfl: :rotfl: :rotfl: , koji carto je žalosno...a ne smješno :cry:

Nightyx
25-11-2006, 21:52
Serem na pola njihovih igara počevši od simsa pa do fife. FUJ!! :yuck:

KingTomy
27-11-2006, 20:51
[quote=W3DR4N]Kao što sam rekao...
EA Carevi :pray:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2464,CONTENTID=12898

lol svašta, kad sam kupio svoj mx518 sa njim sam dobio nekakav prospekt o bf2


Ja isto...nesh tipa za igru vam treba miš vrhunskih preformansi..očito imaju neki ugovor s Bf[/quote:3r3301q5]

A ja kad sam kupio origigi bf2 dobio neki prospect o logitechu mx518 :)

M@T3J
02-12-2006, 18:15
Neki dan sam čito na gameru.hr da je jedna od najprodavanijih igara u Velkioj Britaniji Cricket 07, naravno od EA Sports.
Ne mohu vjerovati da netko pravi takvu igru i ne mohu vjerovati da netko igra takvu igru.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

WEASEL
03-12-2006, 01:33
poznajem lika koji ima sve simse i obozava sve sto ima veze sa harryem potterom.ima 18 godina...S:rotfl: :rotfl: :rotfl: , koji carto je žalosno...a ne smješno :cry:
zasto je zalosno, lik igra ono sto mu se sviđa

GrannyKiller
03-12-2006, 11:36
Kao što sam rekao...
EA Carevi :pray:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2464,CONTENTID=12898

meni je miško baš lijep...

GrannyKiller
04-12-2006, 19:01
mislim je ovo poprilično jasno:

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=75952

Prince-Artas
04-12-2006, 19:39
gamad :kill: :twisted:

Blaster32
04-12-2006, 20:50
EA ce vas sve kupiti! :boohoo:

Burek_fr0m_SPACE
04-12-2006, 21:26
mislim je ovo poprilično jasno:

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=75952
Majku im njihovu... bojim se zamisliti kakve će se sve manipulacije vršiti ako neko prigovori i najmanju sitnicu Crysisu...

GrannyKiller
04-12-2006, 22:48
mislim je ovo poprilično jasno:

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=75952
Majku im njihovu... bojim se zamisliti kakve će se sve manipulacije vršiti ako neko prigovori i najmanju sitnicu Crysisu...

oni su dosegli svoj vrhunac....sada slijedi drastičan pad, samo je pitanje vremena kada će ljudi shatiti da ih EA masno muze...

Arbiter of Change
04-12-2006, 23:05
Ma samo neka oni tako nastave, lijepo si kopaju vlastiti grob.

DrunkyDuck
04-12-2006, 23:25
Koliko vidim po ostalim forumima nece EA tako brzo propasti. Next-gen pojam nije vezan uz kvalitetu igre.

Na manjim developerskim kucama je da izvuku gaming industriju iz g**ana. Osim ako ih EA prije ne kupi.