PDA

Pogledaj cijelu verziju : Civ4



H4ck€r
11-11-2006, 22:55
Bajka ovako počinje..........

instaliram ga........prvo sto radim kod igara idem u multiplayer :) pa sam i ovdje usao i sada i trazi da napravim account,ja sve lijepo upisem klknem CREATE i neče.........bude mali zastoji igre 1 sekunda.....i onda sve po starom,niti pise u cemu je problem,nego jednostavo ništa nepiše.......

več sam re registrirao na gamespy kada sam igrao star trek ali sam zaboravio nick ili pass vise se i nesjesam lol sada sam stavio potpuno drugi mail i neče,možda je nick u uporabi.....ma nije pokusao sam na 100 drugih nickova i neče...............može li mi netko pomoči jer ču ga razbit u 100 komada :)

Unaprijed hvala

Kenyi
12-11-2006, 09:59
imas li original?

Prince-Artas
12-11-2006, 10:46
koja ti je verzija civ4

H4ck€r
13-11-2006, 11:21
verzija je najnovija 1.6 tako nekako,stvarno se nesjecam,ali najnoviji update,nema novijeg.........

napravio sam najnoviji account na gamespy.com i neče.....

idem u Multiplayer--->Internet Games--->Login

Nick: aaaaa

Pass: ???

Kliknem LOGIN

i neče...... ovaj nick mi je samo test,da vidim hoce li mi uspjeti......

W1k1n6
13-11-2006, 11:43
Bajka ovako počinje..........

instaliram ga........prvo sto radim kod igara idem u multiplayer :) pa sam i ovdje usao i sada i trazi da napravim account,ja sve lijepo upisem klknem CREATE i neče.........bude mali zastoji igre 1 sekunda.....i onda sve po starom,niti pise u cemu je problem,nego jednostavo ništa nepiše.......

več sam re registrirao na gamespy kada sam igrao star trek ali sam zaboravio nick ili pass vise se i nesjesam lol sada sam stavio potpuno drugi mail i neče,možda je nick u uporabi.....ma nije pokusao sam na 100 drugih nickova i neče...............može li mi netko pomoči jer ču ga razbit u 100 komada :)

Unaprijed hvala
Civ 4 online igra Cr00k s našeg foruma. Pošalji mu pp pa će ti vjerojatno pomoći.

H4ck€r
13-11-2006, 12:54
ok,poslao :)]