PDA

Pogledaj cijelu verziju : PCPlay Klan?



M@nkey
14-01-2006, 13:06
Tko je za PCPlay klan u Wolfensteinu? Slobodno lockajte topic ako već postoji a ja neznam, i napišite sve o klanu, kak da ja uđem ili me uputite na već postojeći topic o tome 8)

baz00ka
14-01-2006, 13:11
Svi nazočni na ovom forumu imaju klanove... w1k1n6, lakuda... my self itd.
Ako je netko zainteresiran neka javi...

Jura
15-01-2006, 11:40
Pa, baš sam mislio napisat' ovo kaj je baz00ka napisao prije neg' kaj sam vidio njegov odgovor. Ali ako se skupi dovoljno ljudi...

M@nkey
15-01-2006, 12:22
Ja mislim da bi bilo dobro da PCPlay ima svoj klan u igricam za koje imamo podforum, dodalo bi još malo smisla ovom ludom svijetu 8)

baz00ka
15-01-2006, 12:27
Ja mislim da bi bilo dobro da PCPlay ima svoj klan u igricam za koje imamo podforum, dodalo bi još malo smisla ovom ludom svijetu 8)
Postao bi još luđi :rotfl:

Blek_Stena
16-01-2006, 17:03
Ja mislim da bi bilo dobro da PCPlay ima svoj klan u igricamaSza koje imamo podforum, dodalo bi još malo smisla ovom ludom svijetu 8)

Aj sad lijepo po letvu pa po glavi! :?
btw. PCPlay klan ti je Sabbat koji je osnovao Wiking, trenutno je neaktivan...

baz00ka
16-01-2006, 19:06
Ti nazivaš W:ET IGRICOM???S... :kill:
To čak ni one igre na mobitelu nemaju pravo da se zovu "igricama"

M@nkey
16-01-2006, 20:07
ček ja sam napisao igrice? :shock:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

NITROS
16-01-2006, 22:59
Covjece ja takve odmah sa letvom po glavi kako je rekao stena.

Pa kaj je vama. Igrice. To je za pred zid i streljat :rotfl:

W1k1n6
17-01-2006, 13:57
Bila je nekoć ideja da se okupe najbolji hrvatski virtualni ratnici, pa pokrenu PC Play klanovi u raznim igrama, čije igrače bismo nahranili, obukli, naoružali, pa poslali u rat. Ideja još nije odbačena, no za tako nešto bismo stvarno željeli okupiti respektabilne igrače.
Što se tiče ove ideje, nemam ništa protiv da osnujete PC Play klan u WET, no ja i dalje ostajem vampir Sabbata, pa se morate sami pobrinuti za organizaciju i regrutaciju igrača.
BTW, ispravak netočnog navoda Bleku Steni - klan Sabbat nije nikakav službeni PC Play klan. Osnovao sam ga isključivo za svoju zabavu i zabavu meni dragih ljudi i nisam ga nikada propagirao kroz časopis. Ajd dobro, jedno sam se vrijeme u uvodniku potpisivao s klan tagom, to mi je jedini sukob interesa :)

baz00ka
17-01-2006, 14:04
Ako se osnuje PcP clan s+ziher će tražiti medijsku pozornost u časopisu kao objavljivanje treninga umjesto Uvodnika :rotfl:
Dvosjekli mač :D
Šala ;)

kamikaza
20-01-2006, 16:10
Decki dobre partije od ET su vec davno odigrane a i cro scena vise nije neka kakva je nekad bila! :(
Kao da si ti bio tada lol

goGAMERo
20-01-2006, 19:27
Ajte PCP klan za CS 1.6 ili CoD 2 ili W ET da se u njemu okupe "aktivni" članovi foruma

NITROS
20-01-2006, 22:08
Decki dobre partije od ET su vec davno odigrane a i cro scena vise nije neka kakva je nekad bila! :(
Kao da si ti bio tada lol

Sjecam se tih vremena. Ja sam jos tada samo pratio forum. A poceo sam igrati tek godinu kasnije. Ali sam isto stari igrac :D

kamikaza
01-02-2006, 08:16
Decki dobre partije od ET su vec davno odigrane a i cro scena vise nije neka kakva je nekad bila! :(
Kao da si ti bio tada lol

Sjecam se tih vremena. Ja sam jos tada samo pratio forum. A poceo sam igrati tek godinu kasnije. Ali sam isto stari igrac :DEh bila su to vremena kada se nije spavalo,nije se jelo ni pilo nego se samo igrao ET all day & night long!:|

Blek_Stena
01-02-2006, 13:38
Decki dobre partije od ET su vec davno odigrane a i cro scena vise nije neka kakva je nekad bila! :(
Kao da si ti bio tada lol

Sjecam se tih vremena. Ja sam jos tada samo pratio forum. A poceo sam igrati tek godinu kasnije. Ali sam isto stari igrac :DEh bila su to vremena kada se nije spavalo,nije se jelo ni pilo nego se samo igrao ET all day & night long!:|

Erm... Nisi niti ti bas vidio stare ekipe... Ti kamikaza si poceo igrati negdje sredinom! Sjecam te se sa velesajma kad si bio jos njub! :rotfl: Krajem ljeta 2003 se igralo poprav!

02-02-2006, 21:05
w1k1n6 je osnovao =]Sabbat[= klan,čiji sam japonosni član.dolaskom idiota(poslje otkrivanja da chaplja chita,dakle vrhunac "hoću internet!" generacije) zanimanje za igrom je opalo...ali još uvjek imam cfg sa...







DI MI JE CFG!?!?!

John Wayne
03-02-2006, 01:51
No dobro, Pingvin.... SABBAT na stranu. On fakat nema veze sa PCPlayom kao časopisom. Većina naše ekipe vjerojatno ni nezna di je redakcija
.
Nego ljudi... Što mislite o ovome umjesto PCPlay klana...

Da se od ljudi koji se ovdje vrte i igraju W:ET poslože ekipe za mečeve nevezano za klanove kojima pripadaju i nevezano za njihov skill (predlažem javno izvlačenjem u nekoj birtiještini)
Kad se izvuku timovi, lijepo se organizira on-line turnir.
Finale se proslavi također u birtiještimana širom lijepe naše. :D

Pa kad je to gotovo, novi krug s novim timovima :D

Svi timovi, rasporedi mečeva i rezultati bi se mogli objavljivat tu na Forumu

Tak bi dobili, recimo, PCPlayLigu umjesto klana. Više bi se igralo i više bi se družilo.

03-02-2006, 10:15
ja sam za...JAO NEMAM CFG :shock:


sutra radim novi...fak,3 sata neprekidnog pisanja...bem ti backup :twisted:

W1k1n6
03-02-2006, 12:18
No dobro, Pingvin.... SABBAT na stranu. On fakat nema veze sa PCPlayom kao časopisom. Većina naše ekipe vjerojatno ni nezna di je redakcija
.
Nego ljudi... Što mislite o ovome umjesto PCPlay klana...

Da se od ljudi koji se ovdje vrte i igraju W:ET poslože ekipe za mečeve nevezano za klanove kojima pripadaju i nevezano za njihov skill (predlažem javno izvlačenjem u nekoj birtiještini)
Kad se izvuku timovi, lijepo se organizira on-line turnir.
Finale se proslavi također u birtiještimana širom lijepe naše. :D

Pa kad je to gotovo, novi krug s novim timovima :D

Svi timovi, rasporedi mečeva i rezultati bi se mogli objavljivat tu na Forumu

Tak bi dobili, recimo, PCPlayLigu umjesto klana. Više bi se igralo i više bi se družilo.
Ideja je u principu dobra, možemo to napravit vrlo lako, čak mogu osigurat posebne PC Play servere (koliko god ih treba), da se cijeli turnir može odigrat u jedan dan/noć, pa će bit ko lan party, samo online. Razmislite svi o ovome i pošaljite mi na pp kako bi to po vama izgledalo i kako bi se ljudi mogli prijavljivati.

John Wayne
03-02-2006, 13:26
Prijave se mogu odraditi tu na Forumu. Ko za bilo kakvo okupljanje. Prijave bi trajale do xy datuma kada se imena javno izvlače iz "šešira", te se slažu instant timovi. Ti timovi bi mogli za potrebe turnira ponašat ko instant klanovi (dogovori o taktikama, TS kanal i ostale đinđe).

Parovi za mečeve bi se također izvlačili nakon raspoređivanja po timovima.

Prijave rezultata bi išle unutar 24 sata nakon meča na adrese organizatora turnira. Prijave bi slali kapetani ekipa koje bi tim izabrao među sobom. Rezultat bi bio priznat tek kada oba kapetana pošalju rezultat, i samo ako su rezultati identični. U protivnom bi svaka ekipa zaradila nevjerojatnih 0 bodova.

Igralo bi se stopwatch po CB pravilima. Pobjeda bi donosila 2 boda, nerješeno 1 bod, poraz 0 bodova.

Ovo su načelna pravila... Ako se slažete s njima, napisat ću detaljniji pravilnik turnira, pa neka igre počnu :D

Inače, ja bi da turnir traje, recimo, tjedan dana. Čisto radi dugotrajnosti igranja. Da se ne zduva odma sve u jedan dan, pa opet pustoš na serverima :wink:
Ovako bi se stvarno mogla napraviti neka vrsta lige (naravno ako turnir uspije i doživi još svojih izdanja). Ovaj sistem mi se čini primjenjiv i na ostale igre.

Barathrum
28-04-2006, 15:52
[quote="M@nkey":2gqjukgq]Ja mislim da bi bilo dobro da PCPlay ima svoj klan u igricamaSza koje imamo podforum, dodalo bi još malo smisla ovom ludom svijetu 8)

Aj sad lijepo po letvu pa po glavi! :?
btw. PCPlay klan ti je Sabbat koji je osnovao Wiking, trenutno je neaktivan...[/quote:2gqjukgq]

ja bih rekao da je to igrica.
zna se razlika izmedju igre, a to sto ne izgleda kao tetris ili predhistoric ne znaci da nije igrica.

Blek_Stena
01-05-2006, 22:51
Ok sam se ti drzi svojih igrica a nama pusti da igramo nasu igru!

Grobo
02-05-2006, 16:51
Približava se dve godine od lana u Kostreni nekako mi teško pri srcu,Lakuda niš ne govori,neznam da nije u nekom poslu velikom irl pa mi se ga neda gnjavit na PM ali jedan lan nas nebi ubil pa makar igrali i igrice,šta mislite?

Blek_Stena
03-05-2006, 10:26
Ja sam uvijek za! Jos ako se poklopi datum, dolazi mi ekipa iz Belgije! Likovi sa kojima igram uklanu pa bi mogli svi zajedno doci! Samo se treba dogovoriti i vidjet tko je za i to..

Grobo
05-05-2006, 23:14
Eh moj Blek sami smo na svijetu :(

Lakuda
06-05-2006, 01:11
Ma niste, nego nedaaaa mi seeee..
Ko će to sve složit, imam stvarno zabavnijeg posla, meni je LAN svaki dan..

Nek' se neko drugi primi toga. Samo recite kad i gdje i ja bi došao. To je naj lakše.

8)

Perica Posavski
12-05-2006, 19:33
Samo recite kad i gdje i ja bi došao. To je naj lakše.

8)

Čuj, čim nagovorimo Lakudu, budemo ti javili kad i gdje. :evil:

baz00ka
13-05-2006, 19:02
:rotfl:

Seyo
13-05-2006, 19:43
:boohoo:

Rulaona

dabl eM
10-06-2006, 11:29
Ti nazivaš W:ET IGRICOM???S... :kill:
To čak ni one igre na mobitelu nemaju pravo da se zovu "igricama"

vec mi svi idete na jetra...

pa ak napišem igrica,onda ju ne poštujem....et je IGRICAS koju jako poštujem i cestitam autorima i svaka ima šast,skidam kapu.....

ak napišem IGRICA,ne poštujem ju,koja je to glupost,PEOPLE, GET A LIFE

Blek_Stena
11-06-2006, 22:27
Ne kenjat puno... :wink:

dabl eM
12-06-2006, 11:48
Ne kenjat puno... :wink:

ne kakam ja,neg ovi sta inzistiraju da se govori igra....

mj_lord
11-07-2006, 22:17
E ima jedna Lana, tjelo ima za pet, prava ženetina (iako je meni 14 god.) poštujem ju i zovem ju Lanica.. Od ljubavi.. Tako i igre zovem igrice jer mi ljepše zvuči... I što ste odlučili hoće li biti kakve PCP lige ili ne?

NITROS
11-07-2006, 22:36
Gledaj nemozes zvati igrica, ja sam ispravljal cak i ucitelje po tom pitanju :D :rotfl: