PDA

Pogledaj cijelu verziju : Noćni život



Asai
10-11-2006, 04:42
Gdje ste bili večeras!? Ja svaki četvrtak u El Riu. I subotom,al od nedavno ne idem subotom.Dakle četvrtak je dan za metak.Vi ste bili u...! Bilo vam je...!?

10-11-2006, 07:17
jučer navečer sam bio doma :)

a večeras idem u stubičke toplice,wee :roll:

Rocchiro
10-11-2006, 07:46
ne izlazim bas u subotu jer se u petak napijem u skoli i onda me u subotu boli glava 8)

Burek_fr0m_SPACE
10-11-2006, 11:53
ne izlazim bas u subotu jer se u petak napijem u skoli i onda me u subotu boli glava 8)
:rotfl: Trebaš to pažljivo dozirat, ja to sastavim, pa me u nedelju boli glava i za petak i za subotu :D A, btw, danas je petak... znači biće veselo večeras...

Asai
10-11-2006, 19:30
Lijepo,svega par ljudi ima život na ovom forumu.Tužno... :boohoo:

goGAMERo
10-11-2006, 19:35
Slabo izlazim po kafanama ovim seljačim, jer mi idu na jetra ljudi koji se prave veseli uz narodnjake, i pored toga toliko su veseli da si razbijaju flaše od glavu... :)

W3DR4N
10-11-2006, 19:43
Lijepo,svega par ljudi ima život na ovom forumu.

U četvrtak? Ne hvala, petak je još uvijek dio radnog dijela tjedna.

Asai
10-11-2006, 19:44
Ok,ti radiš itd,ali ja imam taj luksuz da mogu van kad hoću,jer zbilja nemam nekog pametnog posla... :D

pimp
10-11-2006, 19:48
petak,subota,nedelja-obavezno (osim kad nisam u kazni) neceti znaciti imena ovih birtija nista ak nisi bio u sisku
default,falcon,md,rokić (obala kupe),bagua i disko nekad

u sisku sunce prži mi rakijamo

evo bas smo dosli s infosajma gdje smo se isto ulili

kikl0p
10-11-2006, 19:52
ne izlazim nemam kamo a ni s kim svi susjedi se okupljaju slusaju narodnjake :yuck: i ubijaju se u alkoholu i da puse ama bas svi e pa ja neču :twisted:

goGAMERo
10-11-2006, 19:53
ne izlazim nemam kamo a ni s kim svi susjedi se okupljaju slusaju narodnjake :yuck: i ubijaju se u alkoholu i da puse ama bas svi e pa ja neču :twisted:

Pa gledaj, nije jedini cilj biti na kompu i svaki dan mjenjati dioptriju :)

Treba se nečim baviti, ali slušanje narodnjaka u seljačkim kafićima gdje se okupljaju najveće balavčine grada mostara---> NE DOLAZI U OBZIR!

10-11-2006, 19:58
Ja odem subotom van ili s frendovima tu iz "sela", pa u birc s pretežno narodnjacima, od čega popizdim, pa to nastojim što rjeđe, ili odem s frendovima iz srednje u Zg, ali samo ak je neki hepening, ono, koncert, kino ili tak nešto, nemam baš neko mjesto u zg u koje bi išo, Runa i Močvara su mi previše, a Papaya i Saloon baš i nisu moj stil...

pimp
10-11-2006, 20:29
baš ste nemaštoviti
u dobrom društvu se uvijek moze dobro zabaviti i napraviti tulum,

Prince-Artas
10-11-2006, 21:17
nekad subotom grad, trenutno su mi u điru komini.
inače tokom tjedna vrlo rijetko idem van

mravojed19
10-11-2006, 21:25
subotom u grad.

10-11-2006, 21:45
Subotom u grad, obicno pijanka bude, ali NISMO cajkarosi

Babitz
10-11-2006, 22:37
ne izlazim van u neki birc, disko il kajjaznma

jedini izlasci su mi uglavnom košarka...
jebi ga, neam društva u svojoj grabi

olio
10-11-2006, 22:50
Evo doša sam ranije iz grada (puno ranije) ..... inače ne ide se u te glupe disko-kaffe klubove (nego se stoji isprid njih i tuče one koji zađu (ma zezam)) .....

Izlazim na Dom (najbolje okupljalište metalaca i punkera u Splitu :pray: ) i odem u grad prošetat ili u Kino i MC.a

Asai
12-11-2006, 05:41
Ok....eto mene opet pijanog...da vam kažem....kad čovijek pije absint to nikako ne može dobro završit...tip je dobio po pički radi trebe koju apsolutno mrzim...ah...jadan tip...al moram priznat da sam i ja skoro dobio po 'čki...al sam biuo dovoljno lukav da naćepiram tipa i zbršem..haha..baš sam pička..ko ga jebe..da zna kamo spada ne bi dobio po 'čki... :fof:

Dreamer Deceiver
12-11-2006, 10:17
Ok....eto mene opet pijanog...da vam kažem....kad čovijek pije absint to nikako ne može dobro završit...tip je dobio po pički radi trebe koju apsolutno mrzim...ah...jadan tip...al moram priznat da sam i ja skoro dobio po 'čki...al sam biuo dovoljno lukav da naćepiram tipa i zbršem..haha..baš sam *****..ko ga jebe..da zna kamo spada ne bi dobio po 'čki... :fof:

primjeti se da si pio.po gramatičkim greškama :rotfl:
ma samo ti tuci,bolje davat nego primat

emperror
12-11-2006, 11:22
Baredo, Saloon, Alcatraz, Old city Pub, Roko, Vendeta, Tantra (al to rijetko, skupo sve tamo!), Bakaga (nekad. Mambo), Papaya (ak me puste, imam 17)

eto tu uglavnom idem, samo jucer nisam nigdje, imam temperaturu :(

emperror
12-11-2006, 11:24
Ok....eto mene opet pijanog...da vam kažem....kad čovijek pije absint to nikako ne može dobro završit...tip je dobio po pički radi trebe koju apsolutno mrzim...ah...jadan tip...al moram priznat da sam i ja skoro dobio po 'čki...al sam biuo dovoljno lukav da naćepiram tipa i zbršem..haha..baš sam *****..ko ga jebe..da zna kamo spada ne bi dobio po 'čki... :fof:

apsint treba pit u jako, jako malim kolicinama, pretjerajte, i pocet cete se sa vilicom rezbarit (ako je to uopce pravi apsint, a pravi apsint je ilegalan u vecini zemalja, ovdje mozete nac razrijedjenii apsint, koji je kurac)

Eddie9
12-11-2006, 12:45
Baredo, Saloon, Alcatraz, Old city Pub, Roko, Vendeta, Tantra (al to rijetko, skupo sve tamo!), Bakaga (nekad. Mambo), Papaya (ak me puste, imam 17)

eto tu uglavnom idem, samo jucer nisam nigdje, imam temperaturu :(

Baredo ha?
di zivis i koju skolu ides??

T.N.T.
12-11-2006, 13:11
subotom idem van i tako...

volim čilati s frendovima, puštamo svoju mjuzu i tako...

emperror
12-11-2006, 14:02
Baredo, Saloon, Alcatraz, Old city Pub, Roko, Vendeta, Tantra (al to rijetko, skupo sve tamo!), Bakaga (nekad. Mambo), Papaya (ak me puste, imam 17)

eto tu uglavnom idem, samo jucer nisam nigdje, imam temperaturu :(

Baredo ha?
di zivis i koju skolu ides??

zg, tesla

al baredo je vise onako ''predigra'' tamo odemo prije saloona, vendete itd. ...itd.

Systematic Reverse
12-11-2006, 19:42
Išao 5 godina swaku subotu u grad i dosadilo mi jako :o Bio sam jučer wani pošto je frend rođendan imao ali prije toga nisam bio u gradu subotom od 6 mjeseca

Neven <R>
12-11-2006, 20:19
Najviše idem di se pušta rock i blues po gradu, ne da mi se nabrajat :P

str33t6l0w
12-11-2006, 23:39
paaa... kod mene u selu imamo 2-3 mjesta za izac... i idemo obavezno svake subote...

nekad idemo do našica van.. u No Limit.... nekad u okolna sela (UVIJEK zavrsi s nekom tučom.... zato i idemo:D).... nekad idemo do Osijeka....

ali večinom smo kod nas u selu... a best frend je sad postao DJ u jednom klubu kod nas.. ja s njim :D.. pa ce bit super :D...

nisam cajkaros... techno rulz...

Gothmog
13-11-2006, 08:23
Izlazim petkom i subotom (nedjelja je rezervirana za Cappy Tempo),kad je ekipa na broju...pijem u bircevima,di sam sa konobarima/konobaricama na ti (scena slicna onoj iz serije "Cheers",kad ulazi Norm),i gdje se pustaju cd-i od ekipe (NOFX i Slayer ucinkovito tjeraju sve narodnjake iz birca-pouzdani su ko Raid)...

Pogo & head bangin' fest...

flander
13-11-2006, 08:32
Ne izlazim baš previše jel se po bircevima više manje puštaju narodnjaci,tak da......držim dalje od toga :D

Fenrir
13-11-2006, 14:26
subotom idem van i tako...

volim čilati s frendovima, puštamo svoju mjuzu i tako...

Tako i ja, frend ima neke kewl zvučnike za mp3, pa uletimo u tramvaj i na max., pa kad se glave počnu okretat :D

Inače samo klošarim po zagrebu s frendom, još kad ulete cure, evo ti veselja :wink: