PDA

Pogledaj cijelu verziju : Stakleni CD - WTF?



Prince-Artas
08-11-2006, 22:02
ma pizdarija, nikad to neće i komercijalnu uporabu, to su napravili za vlastiti gušt

Lord Jambrek
08-11-2006, 23:01
umjesto da izume nekaj pametnega, oni izume nekaj kaj nebu ni u muzeje ušlo

NITROS
08-11-2006, 23:16
To vam je isto ko onaj koktel u engleskoj koji ima zrno zlata a kosta 6000funti

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2006, 00:14
daklem, neki manijaci se odlučili napraviti cd od kristalno čistog stakla za kristalno čist zvukSi za jednu kristalno jasnu cijenu - 655 eura?!?!?!?!?!?! komad naravno...any comments?
Kakav šit... pa i na Princovom CD-Ru od 20 feninga imaš kristalno čist zvuk... nije to gramofonska ploča.

EDIT : A i ako je kristalno čisto staklo u pitanju, kako to da onda takav CD radi? Refleksija i to... ništa?

Lord Ragnarok
09-11-2006, 09:27
to NE radi na konvencionalnim čitačima nago samo na njihovim čitačima koje su ono isto napravili od kristalno ćistog stakla

Kenyi
09-11-2006, 10:08
:rotfl: sta nece ljudi izumiti samo da dokazu da su inteligentiji od zivotinja.

NITROS
09-11-2006, 11:23
:rotfl: sta nece ljudi izumiti samo da dokazu da su inteligentiji od zivotinja.

Neznam bas dali je ovo neki dokaz :rotfl:

Lord Ragnarok
09-11-2006, 11:31
možemo mi dokazati životinjama da smo pametniji 1000000 puta ali kad dođe 3. svj. rat ispast ćemo budale, jer se životinje ne ubijaju međusobno (ne masovno ko hitler židove- bez uvrede)

KR1ST1J@N
09-11-2006, 19:15
Nekim je ljudima stvarno predosadno pa izmišljaju ovakve gluposti :rotfl: :rotfl:

DrunkyDuck
09-11-2006, 20:23
Ovaj CD je cisti porez na budale. U digitalnom obliku tako i tako nije bitno, ili radi, ili ne. A i stane vise podataka na puno jeftiniji DVD-u recimo.

Izumilia NASA kemijsku koja pise u svemiru...



... jer se životinje ne ubijaju međusobno (ne masovno ...
Samo sto se zivotinje ne ubijaju iz zabave ili zbog zemlje/vjere/opcenito razlicitosti nego da se nahrane.

NITROS
09-11-2006, 20:31
Izumilia NASA kemijsku koja pise u svemiru...

i potrošili milijune na nju i onda otkrili da rusi pišu običnom olovkom

Znali su oni i puno prije da se moze olovko pisati, ali problem je kod olovke da puca spica, a u svemiru otupe nozevi i takve stvari i onda se nemoze osiljit olovka :DDDDDDDDDDDDD salim se

ali u necemu su morali biti prvi pa su onda to napravili

Lord Jambrek
10-11-2006, 01:40
svaki dan čujem za neki izum koji je gluplji od drugog. Ajd ja ću sutra izumit flašu koja će imat raketu na čepu da kad kažeš "pnnk" raketa se upali, skuri ti i kosu, kožu i ostatak tijela i čep padne sa flaše. Ili ću izumit neku podmornicu koja će ić pod pijeskom

Burek_fr0m_SPACE
10-11-2006, 11:37
svaki dan čujem za neki izum koji je gluplji od drugog. Ajd ja ću sutra izumit flašu koja će imat raketu na čepu da kad kažeš "pnnk" raketa se upali, skuri ti i kosu, kožu i ostatak tijela i čep padne sa flaše. Ili ću izumit neku podmornicu koja će ić pod pijeskom
Ja mislim da bi ti trebao patentovat te svoje ideje dok te neko nije preduhitrio :rotfl: