PDA

Pogledaj cijelu verziju : F C



RETROVIRUS
14-01-2006, 09:33
:cry: igrao sam far cry--koja debilana -naj jadnija stvar od svega kad te majmun na normal dotakne samo 1 i odma krepaš i onaj idiotski avion na kraju grrrr :-x --nemoj te mi zamjerit samo si dajem oduška :D

D.E.M.O.
14-01-2006, 12:07
Far Cry stvarno ima odlicnu grafiku, ali ako mene pitate igra je stvarno debilna...

Rocchiro
14-01-2006, 12:12
tocno to...dobra grafika,ostatak se svodi na bezumno pucanje i vožnju jeepom...bezveze :yuck:

jeretik
14-01-2006, 13:00
Odlicna igra, daleeeeeeko bolja od Half-Life-a 2

mravojed
14-01-2006, 13:37
Jedina loša stvar u far cryju je što ima nedovoljno razrađenu priču,linearan je,i glavni lik ima iritantan glas,grafika je ok,dobro je što je igra teška jer prisiljava da se šuljaš i da dižeš što manje buke,da je lakša bi je prešao za 4 sata.

half life 2 mi je bolji čisto zato jer je nekako poseban filing dok ga igram.ima ono nešto.

Ementaler
14-01-2006, 15:02
Odlicna igra, daleeeeeeko bolja od Half-Life-a 2

sarkazam jelda?

FC je dobar ali HL2 je freakin savršen

:boohoo:

jeretik
14-01-2006, 17:51
[R]
Odlicna igra, daleeeeeeko bolja od Half-Life-a 2

sarkazam jelda?

FC je dobar ali HL2 je freakin savršen

:boohoo:

Hohoho, kakav crni sarkazam, da je bogdom

Far Cry definitivno ima vise duse od Half-Life-a 2, iz kojeg je isjeceno tolko sadrzaja da je izgubio gotov svaki smisao

IgGy
14-01-2006, 18:11
ne znam, ja sam popizdio cim su se pojavili oni monsteri. bio mi je mnogo zabavniji dok sam sereto one placenike.
imao sam osjecaj kao da su jedno mjesec dana stali na produkciji jer nisu znali kako da nastave, i netko odjednom se sjetio "heureka! stavit cemo mutirane majmune!" :?

al dobro, far cry je valjda jedina igra u povijesti koja i nakon dvije godine nudi najbolji graficki izgled.

mravojed
14-01-2006, 18:42
a da su ostavili samo plaćenike onda bi bilo dosadno,ovako se bar malo ukakiš kad igraš.
Sori na off topicu ali sjećam se screenshotova iz pc play broja 50,half life 2,dokovi,spominjanje 50ljudi na ekranu,klinac si veže tenisicu...upravo je tako pisalo,onda ona čudna zamka,koja je probola nekog tipa..to je trebalo bit u igri ili? :cry:

Prince-Artas
14-01-2006, 19:15
ne znam, ja sam popizdio cim su se pojavili oni monsteri. bio mi je mnogo zabavniji dok sam sereto one placenike.
imao sam osjecaj kao da su jedno mjesec dana stali na produkciji jer nisu znali kako da nastave, i netko odjednom se sjetio "heureka! stavit cemo mutirane majmune!" :?

al dobro, far cry je valjda jedina igra u povijesti koja i nakon dvije godine nudi najbolji graficki izgled.

Pa meni se čini da FEAR ima bolju grafiku

IgGy
14-01-2006, 19:56
istina, fear ima odlicnu grafiku, no iskljuci sve specijalne efekte i dobit ces recimo max payne 2.

Prince-Artas
14-01-2006, 20:00
pa nećemo tako pokreni ti FC na directX 7 pa ćeš vidit gore od Max Paynea 2

mravojed
14-01-2006, 20:41
fear ima najbolje specijalne efekte,mislim na bullet time,ono frcanje iskri okolo,komadanje tijela,udar bombe,i ona distorzija okoline pri kraju igre kad se uništi onaj reaktor,onakve shadere nisam još vidio,sjene,eksplotija na kraju,filmski napravljeno..

far cry je šareeen,a voda u fearu iako je ima na kapaljku je bolja,pucajte malo u nju pa vidite :D

jeretik
14-01-2006, 21:11
Ljudi nemojte me zaklat :D

Smatram da FEAR ima odurno osvjetljenje primjereno igrama s kraja devedesetih (stencil sjenke su nesto drugo, one NISU osvjetljenje)

Nemesis
23-03-2006, 14:07
Odlicna igra, daleeeeeeko bolja od Half-Life-a 2
i ja kazem.dobar je far cry.

goGAMERo
23-03-2006, 15:25
FC je jedan posebna igra, i definitivno mi je zabavnija i bolja od HL2! Jedina stvar koja mi smeta u FC-u su oni fakn monsteri, ali nažalost FC još nisam završio, ma onaj VOLCANO me hebe u zdrav mozak, nikako! :roll:

Babitz
23-03-2006, 16:10
već sam rekao svoje mišljenje o FC
dobar je tehnološki demo za grafičke i na tome ostaje
ima su per grafiku, zvuk i AI, al ono što čini igru, tj. gameplay, priča i atmosfera
gameplay je puko napucavanje i voženje (jeeej :o ), atmosfera je nikakva, opada čeljust od dosade, a priča je lejm es SF izbljuvak
a voice acting glavno lika je tragikomedija
a oni monstrumi su bijedno kopiranje doom-a i još bijednije izvedbe

žalosno je da igre pokupe tako dobre kritike samo radi grafike (aquanox, anyone?)

Babitz
23-03-2006, 16:14
[R]
Odlicna igra, daleeeeeeko bolja od Half-Life-a 2

sarkazam jelda?

FC je dobar ali HL2 je freakin savršen

:boohoo:

Hohoho, kakav crni sarkazam, da je bogdom

Far Cry definitivno ima vise duse od Half-Life-a 2, iz kojeg je isjeceno tolko sadrzaja da je izgubio gotov svaki smisao
jea rajt
HL2 je dosta inovativan po pristupu igri, tj. možeš kojekakva sranja radit s gravity gun-om i imaš odličnu atmosferu, vidiš g-mana na svakom kutu, imaš skrivenih fori pun qrac, grafika nije ništa lošija, oruja su bolja, pogotovo pherophod (kak se već zove), priču nije potrebno spominjati, ova je vrhunska, ima prebrata i svega dok je u FC priča takva samo kak bi se reklo da ju ima, hl2 ima puno bolju fiziku koja daje poseban čar igri
mislim da više nije potrebno reći
HL2>>>>>>>>Far Cry

Wizard
23-03-2006, 16:35
Pa svak vec zna da je HL2 najbolji FPS :pray: , oce li izaciHL3 za kojih 5-6god, isplati se cekati

Snake The Best
23-03-2006, 16:50
Far Cry je super igra prešo sam ju i zakon je.Sviđa mi se na kraju zato jer je realna pa nemoraš onog debila napucavati 3 godine nego ga jednom odalamiš i gotovo,a što se tiče HL2 igra je također zakon gravity gun rules posebno kad si u onom razbijenom gradu gdje bacaš djelove pila i ubijaš one zombije ali ne volim onu malu gamad na njima jer su mali brzi i odvratni i to mi je najveći minus u igri.

Wizard
23-03-2006, 16:51
Pa to je da vjezbas reflekse :D

Babitz
23-03-2006, 18:07
Far Cry je super igra prešo sam ju i zakon je.Sviđa mi se na kraju zato jer je realna pa nemoraš onog debila napucavati 3 godine nego ga jednom odalamiš i gotovo,a što se tiče HL2 igra je također zakon gravity gun rules posebno kad si u onom razbijenom gradu gdje bacaš djelove pila i ubijaš one zombije ali ne volim onu malu gamad na njima jer su mali brzi i odvratni i to mi je najveći minus u igri.
da, ti "krumpiri" na HL2 su me živcirali i lecali non-stop :D :-x

Wizard
23-03-2006, 18:11
Nisu to krumpirinego kokosi, vise lice na pecenu kokos nego na krumpir

RETROVIRUS
23-03-2006, 18:20
F C SUCKS:?

KingTomy
23-03-2006, 18:28
Ti si ga nisi ni igrao...sto posto

goGAMERo
23-03-2006, 18:42
Očito čim tako sere, ili nema dovoljno jak PC da ga pokrene? :roll:

Wizard
23-03-2006, 18:44
Ja imam i isto tako mislim nije ni do noznog palca HL2 i FEAR-u

RETROVIRUS
23-03-2006, 19:35
Očito čim tako sere, ili nema dovoljno jak PC da ga pokrene? :roll:
O ČEMU TI KENJAŠ GG pa pogledaj ko je startao topic :?

Kibo
23-03-2006, 20:28
ne znam, ja sam popizdio cim su se pojavili oni monsteri. bio mi je mnogo zabavniji dok sam sereto one placenike.
imao sam osjecaj kao da su jedno mjesec dana stali na produkciji jer nisu znali kako da nastave, i netko odjednom se sjetio "heureka! stavit cemo mutirane majmune!" :?

al dobro, far cry je valjda jedina igra u povijesti koja i nakon dvije godine nudi najbolji graficki izgled.

E bas to je i meni smetalo. Kad mi odjednom sa 10 metara skoci taj mutant i digne mi pola healtha

bezveze...

Prince-Artas
23-03-2006, 20:41
F C SUCKS:?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Babitz
23-03-2006, 20:42
F C SUCKS:?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
oćeš reći da se ne slažeš? :shock:

Prince-Artas
23-03-2006, 20:51
ne meni je FC solidan FPS

goGAMERo
23-03-2006, 21:02
Ma i više nego solidan! Super igra, neznam što je vama koji tako pljujete po njemu!

Cali
23-03-2006, 21:50
jer nemaju pametnija posla...

RETROVIRUS
24-03-2006, 16:18
jer nemaju pametnija posla...
e ako nemaš kakav konstruktivni komentar o temi topica nemoj ni pisat ništa :?