PDA

Pogledaj cijelu verziju : problemi sa zvučnicima



HELIX.D
08-11-2006, 09:09
bog!
Imam zvučnike 5.1 logitech x-530 ne radi mi u nekim programima centralni zvučnik i sub woofer ali on se jako slabo čuje naprimjer u:Winamp,wmp i drugim programima za slušanje muzike zašto?
Imam matičnu ploču asus A8N-SLI,Deluxe 7.1 sa najnovijim drajverima verzija 6.86.
kupio sam i posebnu zvučnu karticu 5.1 ista stvar.

NITROS
08-11-2006, 09:22
Ovako moze biti vise problema. Npr. da si krivo spojio zvucnike, u winampu ti niti meni ne rade svih 5 zvucnika vec samo 2 jer mi pjesme nisu napravljene za surround
Mislim da ti zvucnici imaju daljinski jel tako ? ako imaju pogledaj tamo za bas mozda ti je ugasen ili skroz malo upaljen.
Mislim da je realtake driver gore stisni na onu plavu ikonicu sa zutim u doljnjem desnom kutu i otvorit ce ti se menu sa tim efektima, EQ, i jos par stvari. Malo prosfrljaj po tome.
Ajde ako ces imati pitanja samo pitaj, pomoci cu ti, jer neki zvucnici imaju problema, posto se ne spajaju na USB nemogu dati racunalu tocne podatke, tak da software onda mora sam zakljuciti, a moguce su i ljudske pogreske da si krivo ustekao konektor

Bens
08-11-2006, 10:28
Ovako...prvo sam dobio novi komp..a kako su od starog ostali oni stock zvučnici ja sam fino odletio do vemila i kupio nove 5.1 zvučnike.Isto sam s njima imao problema...jedan ne radi...jedan se slabije čuje....pa sam ih fino prodao...i za te novce kupio 2.1 zvučnike koji perfektno funkcioniraju...sva 3 zvučnika(dva satelita i subwoofer)rade perfektno,te nema mješenja zvukova...i da još nešto stavio sam ih iza sebe jedno 3 metra tako da se zvuk proširi prostorijom prema meni,a ne od mene:D

NITROS
08-11-2006, 10:31
avuleta nisi trebao nista prodavati. Joj ljudi zasto ne pitate, ja sam isto imao problema sa creative zvucnicima, mucio sam se naveliko. 1 sat sam ih slagao, i sve slozi :)) Problem je u spajanju na komp. Sigurno ste oba dvocjica fulali negdje. Sada nemam vremena, ali poslije cu priloziti slike kak treba biti to slozeno.