PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ja bi malo pobjeđivo



John Wayne
07-11-2006, 12:00
I ja sam čovjek... volim poraze ko i svako od vas, al eto... čisto promjene radi ja bi da pobjedmo koju.
Tu nam nebu pomoglo moje psovanje, Ivanino kukanje, Wikingova rezignacija ili Rebelovo brisanje svemira. Noćas se sve svelo na bezumno puškaranje (barem sa naše strane), i to se treba izmjeniti. Valjda 100 bodova jučer je otišlo na teamkillanje.
I zato... ja bi vas molio da počnete postat suvisle taktike za pojedine mape... da se sastajemo na tom našem serveru i treniramo to kaj smo napisali...da naučimo kretat se po mapi i NE picat na svoje.
Napravili smo sve kaj klanu treba...imamo svoj Forum, imamo svoj server, imamo hrpu mečeva za učit iz nih. Neznam kak vama, al meni je žal da je to sve zakurac.

Prema tome, ajde... imamo pamet, kreativni smo, iskusni smo, AJMO

John Wayne
07-11-2006, 12:25
Da olakšam stvari te ih organiziram u startu, otvorio sam 4 nova topica. Molim vas da se tamo svatko očituje i da svoj doprinos. I SAMO konstruktivne ideje, molim.

NITROS
07-11-2006, 12:32
Evo ovako. Taktika za office

Igramo 3vs3. kada osvojimo glavnu prostoriju. Onu u sredini. 2 igraca trebaju cekati iza stupa, a jedan paziti na one stepenice gdje je ona proximetry granata. Kada vidi da netko dolazi pozove prek TS pomoc.
Jedan igrac odlazi sa svojeg polozaja iza stupa i dolazi mu u pomoc, cekate tiho gore. Bacite granatu i po stepenicama dolje i pucati. :D

zatim healeti se i zauzeti iste polozaje. Onda pustiti jednog igraca da sa straznje strane proba izvidit kuda dolaze ako ga se ubije dojavljuje se igracima gdje se ovi nalaze i ne odmah stiskati za respawn nego pogledati dali ce ovi promjenit smjer kretanja.


Taktika za osvajanje centralnog dijela.
ne ulaziti NIKADA kroz ona vrata gdje je onaj stol i pancirka, jer od tamo ako netko kempa sa penetratorom nema sanse da se prode. Nego sva trojica idu sa one druge strane. Prije ulaska dvojica se odmaknu od jednog igraca koji izvidi pomocu lean unutra situaciju, nakon toga se bace 2 granate i po onim stepenicama lijevo odlate svi igrac. Potom na sredini tih stepenica je medipack (uvijek pogledati dali je medicpack uzeti jer to moze znaciti da netko stoji sa druge strane stepenica. Opet jedan igrac leana i pogleda situaciju, ako ima nekoga ubi ga i sva trojica odlaze odmah u onu prostoriju. NIKADA se ne guzvati nekome iza leda jer se ovaj nece stici pomaknuti od bombe ili drugi scenarij da ga vi ubite sami.
Vjerojatno ako je neki iskusniji klan jedan ce kempati sa druge strane prema onom ulazu kojeg sam predlozio za ulaz, ali taj nece moci puno jer je na otvorenom.

NIKADA ne prolaziti sredinom one prostorije jer je to SIGURNA smrt.
Izbor oruzja bi bio sljedeci

Kada napadamo

Assault rifle
Assault rifle
Sacma (da objasnim taj igrac bi lean radio, ali sacma je jedino dovoljno brzno oruzje da ubije tipa koji proba napravit unarmed attack, jedino sa tim oruzjem sam uspijevao ubiti onog kenyi iz KIA)

Kada branimo

Assault
Assault
Penetrator (to je onaj jedan koji kempa iza stupa)

Evo to je onako stura taktika. Na treningu cu ju pokazat

John Wayne
07-11-2006, 13:48
Nitros, ajd, pliz, to baci u topic za Office

W1k1n6
09-11-2006, 12:39
I ja sam čovjek... volim poraze ko i svako od vas, al eto... čisto promjene radi ja bi da pobjedmo koju.
Tu nam nebu pomoglo moje psovanje, Ivanino kukanje, Wikingova rezignacija ili Rebelovo brisanje svemira. Noćas se sve svelo na bezumno puškaranje (barem sa naše strane), i to se treba izmjeniti. Valjda 100 bodova jučer je otišlo na teamkillanje.
I zato... ja bi vas molio da počnete postat suvisle taktike za pojedine mape... da se sastajemo na tom našem serveru i treniramo to kaj smo napisali...da naučimo kretat se po mapi i NE picat na svoje.
Napravili smo sve kaj klanu treba...imamo svoj Forum, imamo svoj server, imamo hrpu mečeva za učit iz nih. Neznam kak vama, al meni je žal da je to sve zakurac.

Prema tome, ajde... imamo pamet, kreativni smo, iskusni smo, AJMO

Po meni jedini lijek je radit na sebi koliko tko ima vremena. Ići samo na TDM public servere na kojima je uključen teamkill, naštrebat dobro mape i pucat samo u glavu, to je sva filozofija, nema FEAR dovoljno prostora za bilo kakvu veću taktiku. Ipak, teško je očekivati da mi možemo više trenirat i biti skoncentriraniji na igru nego klinci kojima je to jedini društveni život uz školovanje, pa ne treba stvarat drame oko ovih poraza, jer su svi bili zasluženi.

John Wayne
09-11-2006, 18:36
Ne radim ja drame, i ne velim da porazi nisu zasluženi.
Velim da ne mora biti tako. Svatko od nas igra iznadprosječno i da se porazima nemožemo zadovoljiti.
Kaj se taktika tiče, mislim da ne stoji da ih u FEAR-u nema. Svaki meč koji smo odigrali borili smo se protiv nečije taktike. I zato kaj svoje nismo imali, ginuli smo.
Već i da se podjelimo u parove i dogovorimo ko će kak ić i kako ćemo se pokrivat je taktika.

Zato smatram da imamo o čemu razmislit.

NITROS
09-11-2006, 18:49
I ja sam čovjek... volim poraze ko i svako od vas, al eto... čisto promjene radi ja bi da pobjedmo koju.
Tu nam nebu pomoglo moje psovanje, Ivanino kukanje, Wikingova rezignacija ili Rebelovo brisanje svemira. Noćas se sve svelo na bezumno puškaranje (barem sa naše strane), i to se treba izmjeniti. Valjda 100 bodova jučer je otišlo na teamkillanje.
I zato... ja bi vas molio da počnete postat suvisle taktike za pojedine mape... da se sastajemo na tom našem serveru i treniramo to kaj smo napisali...da naučimo kretat se po mapi i NE picat na svoje.
Napravili smo sve kaj klanu treba...imamo svoj Forum, imamo svoj server, imamo hrpu mečeva za učit iz nih. Neznam kak vama, al meni je žal da je to sve zakurac.

Prema tome, ajde... imamo pamet, kreativni smo, iskusni smo, AJMO

Po meni jedini lijek je radit na sebi koliko tko ima vremena. Ići samo na TDM public servere na kojima je uključen teamkill, naštrebat dobro mape i pucat samo u glavu, to je sva filozofija, nema FEAR dovoljno prostora za bilo kakvu veću taktiku. Ipak, teško je očekivati da mi možemo više trenirat i biti skoncentriraniji na igru nego klinci kojima je to jedini društveni život uz školovanje, pa ne treba stvarat drame oko ovih poraza, jer su svi bili zasluženi.

Gle wiking ne slazem se s tobom u jednome ! A to je da FEAR nema taktike. To je bas jako takticna igra. Jucer su pingvina i mene ownali ne samo zbog laga vec i zbog jebene taktike. Tipovi su se nadopunjavali. i nismo mogli proci.

Blek_Stena
09-11-2006, 18:57
Ja sam igrao sam protiv likova i statsi su mi bili 24/8.. Dakle zgubili ste zbog laga i jer nemate bogzna sto aim.. To je cijela prica.. No nema veze.. Idemo dalje.. u nove pora.. ocu rec pobjede.....

NITROS
09-11-2006, 20:33
Ja sam igrao sam protiv likova i statsi su mi bili 24/8.. Dakle zgubili ste zbog laga i jer nemate bogzna sto aim.. To je cijela prica.. No nema veze.. Idemo dalje.. u nove pora.. ocu rec pobjede.....

I ja sam igrao protiv KIA svih clanova pa sam ih ownao a vi ste izgubili. Eto ti jednoga primjera.

Problem je sto oni treniraju sa taktikama, a mi ne treniramo, i mozemo se jebat

Blek_Stena
09-11-2006, 20:36
Jao e.. Nemam vise snage objasnjavat.. ALI EVO OPED!! Kao prvo nikakve taktike nisu imali! Nego mi smo radili previse timkilova i oni su spamali sa granatama tako da nisam uletio u posteni 1on1 fight sa nikim... Evo vidjet ces kako se zavrsit 2on2! Gdje nema takvog spama nego cisti skill! To sto si ti njih ownao... ja ownam tebe tako da nebi trebalo biti problema sa njima!

W1k1n6
10-11-2006, 13:16
I? Kak je prošlo 2v2?

Blek_Stena
10-11-2006, 14:26
Server nam je down.. Ne radi.. Pa smo odgodili!