PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ode nam Kuže!!!



flander
06-11-2006, 23:16
Evo još jedna nogometna tema. Da čujem kaj mislite o "odlasku" Kužea i dovođenje ne toliko iskusnog Ivankovića. Ja mislim da je za odlazak Kužea kriv Mamić i to na veliko,jel ne mislim da je Kuže otišao svojevoljno,kao "neda mi se više bit u Dinamu,ja sam pre dobra za njega".......Ako tema zaslužuje LOCK,dajte al želim čut mišljenja :)

Đevad
06-11-2006, 23:23
Možda to ima veze s Bandićevom reformom Dinama

mravojed19
06-11-2006, 23:38
Mamić kriv.ivankovic--jednu sezonu i onda mrš ća

Od tolikog spominjanja prezimena Kuze mi se ide na wc svki put u zadnje vrijeme.napokon gotovo. :boohoo:

W1k1n6
06-11-2006, 23:48
Jadan je taj naš nogomet. Treba preorati sva igrališta i posaditi krumpir, imali bismo više koristi nego od Dinama i Hajduka.

gogs
07-11-2006, 01:06
Treba :twisted: sva kućišta i napravit domove za siromašne, imali bi više koristi...

Ma sve je to Mamić zakuho, sad si je dorufo novu marionetu i nastavit će dovodit metuzaleme iz njegove agencije, prat nam mozak s europskim Dinamom, namještat tekme (navodno je "Šibenik" njegovo sranje, naštimo je se da nađe povod da smjeni Kužea) one budale iz večernjeg su uživali u novcima koje im je davao da pljuju i blate Kužea, a samim tim i Dinamo. Pa ljudi moji di se smjenjuje trener koji je vodeći u prvestvu, ima jedan jedini poraz u skoro sezoni i pol (domaće prvenstvo, naravno) i koji je u ekipi stvorio bar 3 stalna reprezentativca (koji su predobri za svoje godine i koji će u repki ostat još skoro desetljeće...), koji bi napravio i više u Europi da nije moro štrikat po Mamićevom...
Zato Zdravko Mamić, gonite se ti i tvoje ideje, brat tvoj oronuli prestari, igrači koje dovodiš po svojom maloumom navođenju, svi mediji koji te prate i kojima iskrcavaš novac, svi ljudi u klubu koji slijeđenjem tebe odmažu Klubu i uništavaju Njegov ponos, svi igrači bili Mamićevi ili bilo čiji drugiSkoji za Dinamo nisu ništa dali, a uzeli su i previše i sav ološ koji šteti Zagrebu i Dinamu (a oni će se, vjerujte, odmah prepoznat)

...

Eddie9
07-11-2006, 01:13
Mamic je idiot koji ne shvaca da se u nogometu ne moze osvojiti liga prvaka ako si napravio momcad preko noci...ne shvacam zasto je odjebo najboljeg trenera kojeg je Dinamo imao u zadnjih 5 godina...a ta sranja da je Kuze otisao sporazumno neka si Mamic nabije u supak

Systematic Reverse
07-11-2006, 04:30
Ma sranje. Kuže jedini normalni trener u zadnje wrijeme i sugawi Mamich ga odjebe,,,Selo moje malo

^B4$t4rD^
07-11-2006, 15:03
Mamic je idiot koji ne shvaca da se u nogometu ne moze osvojiti liga prvaka ako si napravio momcad preko noci...ne shvacam zasto je odjebo najboljeg trenera kojeg je Dinamo imao u zadnjih 5 godina...a ta sranja da je Kuze otisao sporazumno neka si Mamic nabije u supak

i da i dinamo uskoro nece biti hrvatski klub neg brazilski kako je krenio taj ludi mamic :? svaka cast eduardu ali ostali brazilci u klubu su bacen novac a mamic moze europski san objesiti macku o rep jer uvijek zajebe sa normalnim trenerom... :o

Systematic Reverse
07-11-2006, 15:07
[quote="The_Archangel":1bhcnsf2]Mamic je idiot koji ne shvaca da se u nogometu ne moze osvojiti liga prvaka ako si napravio momcad preko noci...ne shvacam zasto je odjebo najboljeg trenera kojeg je Dinamo imao u zadnjih 5 godina...a ta sranja da je Kuze otisao sporazumno neka si Mamic nabije u supak

i da i dinamo uskoro nece biti hrvatski klub neg brazilski kako je krenio taj ludi mamic :? svaka cast eduardu ali ostali brazilci u klubu su bacen novac a mamic moze europski san objesiti macku o rep jer uvijek zajebe sa normalnim trenerom... :o[/quote:1bhcnsf2]

:naughty: I Etto je OK igrač. Eduardo i Etto su wrijedni nowca. Ali ostatak Brazilaca saksa :boohoo:

IgGy
07-11-2006, 15:16
Evo još jedna nogometna tema. Da čujem kaj mislite o "odlasku" Kužea i dovođenje ne toliko iskusnog Ivankovića. Ja mislim da je za odlazak Kužea kriv Mamić i to na veliko,jel ne mislim da je Kuže otišao svojevoljno,kao "neda mi se više bit u Dinamu,ja sam pre dobra za njega".......Ako tema zaslužuje LOCK,dajte al želim čut mišljenja :)


rvacka liga ko takva zasluzuje jedan fini lock

^B4$t4rD^
07-11-2006, 15:31
Evo još jedna nogometna tema. Da čujem kaj mislite o "odlasku" Kužea i dovođenje ne toliko iskusnog Ivankovića. Ja mislim da je za odlazak Kužea kriv Mamić i to na veliko,jel ne mislim da je Kuže otišao svojevoljno,kao "neda mi se više bit u Dinamu,ja sam pre dobra za njega".......Ako tema zaslužuje LOCK,dajte al želim čut mišljenja :)


rvacka liga ko takva zasluzuje jedan fini lock

lol mozda i bude lock :) sta su nest spominjali da udruzimo ligu sa srbima i ostalim susjedima?? bilo je nesto na TV-u ...

Ps1ho
07-11-2006, 16:47
pa da bude sranja na svakoj drugoj utakmici, neće ići :naughty:

Prince-Artas
07-11-2006, 20:33
jebeš kužea, jebeš dinamo, jebeš hnl

Y0$$1p
07-11-2006, 20:42
tako je

NiX4tHeG@M3R
07-11-2006, 20:44
jebeš kužea, jebeš dinamo, jebeš hnl

ma jebi se ti!!!


tako je

bez objašnjennja ko pičke!!!
jebeš hrvatski nogomet ali dinamo i kužE :pray:
za swe je kriw mamić!
koji ti je sada kurac kriw dinamo i kuže!!!

Y0$$1p
07-11-2006, 20:49
ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci

NiX4tHeG@M3R
07-11-2006, 20:51
ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci

s tim se slažem apsolutno!ali jebeš dinamo,jebeš kuže-a!to su pacijenti!

Nightyx
07-11-2006, 20:52
Boli me k za kužea i za dinamo i za hnl to sve sranje više ni neznaš koji je klub najbolji...sve postalo jednako...kao odjednom došao neki međimurje u prvu ligi i sada dere i po pet komada...pa di ide taj hnl.. :rotfl:

Y0$$1p
07-11-2006, 20:53
pa onda šta očeš misliš da bi kranjčar, modrić i da silva otišli iz dinama da to kužetu nije pasalo

Prince-Artas
07-11-2006, 21:08
ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci

s tim se slažem apsolutno!ali jebeš dinamo,jebeš kuže-a!to su pacijenti!

lol :rotfl: :rotfl: koji klinjo :rotfl: :rotfl:
voliš dinamo a ne hrv nogomet :rotfl: :rotfl:

L3VI4TH
07-11-2006, 21:32
Posto sam navijac dinama i skoro sam na svakoj tekmi(domacoj,jer mi se neda na gostovanja) reko bi samo da je hrvatski nogomet jednostavna stvar za shvatit....

Postoje 4 "jaka" kluba Dinamo,Hajduk i Rijeka,Osijek(makar ni osjek ni rjeka vise nisu nesto :rotfl:,al dobro )...

U svakoj generaciji ima jedan jeben igrac iz neke blesave momcadi,koja ga koci u daljnem razvoju njegovih sposobnosti...

Ima dve opcije...ili da ga odmah prodaju van,ili dode u jedan od 4 navedena kluba,a najcesce je to dinamo koji pobere sve dobre igrace koji se nadu po nekim klubovima i na kraju ode van...
A opet dinamo,ili hajduk koji oslabe sve te momcadi i pokupuju im igrace,na kraju dodu na to da igraju slabe utakmice i totalno ispadnu iz forme i onda dode vrjeme za europu,jedna jaka utakmica i kraj...

I to je sve... Nema para za terene,na kraju krajeva nema se para u ovoj drzavi za puno bitnije stvari a kamoli terene,klubovi nisu privatno vlasnistvo nego drzavno,tj. gradsko(uglavnom) i tu se naravno lova krade...

No isto tako cinjenica je da je i svjetski nogomet u ku...
Pogledajte samo malo rezultate svjetskog prvenstva,a i probajte se kladit pa ce te vidjet kolke su vam sanse da dobijte kada vam Arsenal izgubi od jednog west hama

Sto se tice kuza...mislim da je branko ivankovic dobar trener,ali mislim da dinamo nema sanse jos za europu tako da najvise mozemo ocekivati da osvoje prvenstvo...

Prince-Artas
07-11-2006, 21:37
dinamo nema šanse sve dok im onaj debil mamić upravlja klubom, toliko para uložit u klub i ništa ne postić SRAMOTA, neki tamo izraelski klub koji je nebrojeno puta jeftiniji od dinama uvali tri komada auxerru a dinamo puši redovito u europi, a tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne

dugi
07-11-2006, 22:09
dinamo nema šanse sve dok im onaj debil mamić upravlja klubom, toliko para uložit u klub i ništa ne postić SRAMOTA, neki tamo izraelski klub koji je nebrojeno puta jeftiniji od dinama uvali tri komada auxerru a dinamo puši redovito u europi, a tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne

Svaka cast,vidim da kuzis tematiku.Mamic ce totalno pokopati Dinamo.Gurnuo je svoje prste doslovno u sve.

cmeljo22
07-11-2006, 22:41
hebeš ti to...
ja kad god odem na utakmicu dinama ja rađe gledam B.B.B. nego utakmicu, najbolji su navijaći, imaju srca i pjevaju cijelu utakmicu e to je smisao hnl.... :pray: :pray: :pray: :pray:
I NAPRIJED PLAVI, PJESMA SE ORI....

Eddie9
08-11-2006, 00:23
dinamo nema šanse sve dok im onaj debil mamić upravlja klubom, toliko para uložit u klub i ništa ne postić SRAMOTA, neki tamo izraelski klub koji je nebrojeno puta jeftiniji od dinama uvali tri komada auxerru a dinamo puši redovito u europi, a tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne

ma nije sramota to sto nije postigao nista u europi nego pristup mamicev svemu tome...

NiX4tHeG@M3R
08-11-2006, 15:37
[quote=JOSIPr]ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci

s tim se slažem apsolutno!ali jebeš dinamo,jebeš kuže-a!to su pacijenti!

lol :rotfl: :rotfl: koji klinjo :rotfl: :rotfl:
voliš dinamo a ne hrv nogomet :rotfl: :rotfl:[/quote:2o95pvuk]

da wolim dinamo!

nisam ja rekao jebeš dinamo bez ikakwog objašnjenja!i ja ti nisiam kilnjo :fof:

mrs.croft
08-11-2006, 22:09
Sa tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne

da da podsjeti me,za svaki slučaj da ne zaboravim

Armachus
08-11-2006, 22:17
A i bilo je vrijeme da Kuže ode iz Dinama. Izgubio je utakmicu sa Arsenalom i Auxerom, daleko je naš nogomet od europskog. Još da ode onaj kreten od Mamića, onda i nešto bilo od Dinama.

Prince-Artas
08-11-2006, 22:19
[quote="Prince-Artas":34d26jxv]Sa tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne

da da podsjeti me,za svaki slučaj da ne zaboravim[/quote:34d26jxv]

ispast od amaterskog kluba je big sramota, a tek ćiro s onim majicama "hoćemo liverpool" a oni dobili 8 komada od debrecena :rotfl: :rotfl:
a ni dinamo nije daleko, ima uvjerljivo najveći budžet u hnl-u a on ga troši na novotny-a (promašena investicija) a tek koliko su samo utrošili u maksimir koji nikad nije izgledao lošije, sad su im i dug oprostili samo se rasipaju s novcem poreznih obveznika. najbolje bi bilo ukinut hnl, samo nas sramote naši klubovi gdje god dođu, ili jadno igraju ili navijači rade nerede, jedino se možemo ponosit reprezentacijom

sexy peace
09-11-2006, 07:23
Hajduk 100% dobar.

W1k1n6
09-11-2006, 14:16
hebeš ti to...
ja kad god odem na utakmicu dinama ja rađe gledam B.B.B. nego utakmicu, najbolji su navijaći, imaju srca i pjevaju cijelu utakmicu e to je smisao hnl.... :pray: :pray: :pray: :pray:
I NAPRIJED PLAVI, PJESMA SE ORI....
Imam jednog BBB susjeda koji ide na sve utakmice Dinama, ali uopće ne zna većinu rezultata, niti tko je koji na tablici, samo mu je važno "da bu neka frka i da se potambura s murjom". Na žalost, to je doista jedini smisao naše lige (za onoga tko se u tome nalazi ofkors). Tko misli ići na domaće utakmice zbog nogometa, neka zna da bi mu rezanje žila tramvaj kartom pružilo više uzbuđenja.

Asai
09-11-2006, 14:18
Nogomet suxxa! :yuck:

Dreamer Deceiver
09-11-2006, 14:21
Nogomet suxxa! :yuck:

isitna,ja ne volim nogomet,jer ne vidim smiso u naguravanju lopte a još manje ne shvaćam ljude koji se ubijaju radi toga

Dj_Morales
09-11-2006, 16:57
a sta ce kuze ne zna rec ni ''r''!!! lol HAJUDUK i TORCIDA!!!!

Asai
09-11-2006, 20:24
Rijeka i Armada!!! E,ja sam kul...kako debilno...

Dreamer Deceiver
09-11-2006, 20:26
Rijeka i Armada!!! E,ja sam kul...kako debilno...

jedni zanimljivi grafiti su napisani tamo blizu mene...

"Mi smo ovisni o torcidi,ne o heroinu !"

i

"Armada - šaka jada "

Dj_Morales
10-11-2006, 12:18
28.X.1950!!!! TORCIDA-ULTRAS

Jerry
10-11-2006, 12:22
ma dajte i dinamo i hajduk suxaju big time!

...Kohorta,kohorta smo mi navijači s rijeke drave,zapjevajmo svi,kohorta,kohorta,kohorta smo mi!Osijek,Osijek volimo te mi!.....
...kohorta,kohorta smo mi,osijek,osijek,osijek volimo te mi!!
Tko ne voli Osijek bjelo i plavo,bolje da ne ide u gradski vrt!!!...

...grad na dravi,danas slavi,naprijed naši bjelo-plavi,cjeli osijek,kliče zove,naprjed naši momci po bodove,mi smo bolji mi smo jači bodrite nas navijači,nek se svuda čuje odjek Osijek,Osijek,...nastupa ne boji se seksa,osijek,osijek jebbE bez kompleksa...

:ekipa: :ekipa:
ajmo Osiječani


Osijek klanjamo ti se :pray: :pray: :pray:

Osijek rulzzz :killyou:

FearLess
10-11-2006, 12:31
znam ja to rivalstvo na relaciji dinamo-hajduk ali nema derbija do gradskog Zeljo-sarajevo e to je vec prava stvar kad i jednih i drugih navijaca ima podjednako lako je tuci BBB u Splitu kad ih ima manje ili Torcidu u Zagrebu kad ih ima manje ali treba se tuci kad vas je podjednako sa obe strane

Zato Igraj Zeljo igraj i pobjedi poslje tebe osta ce neredi

Eddie9
10-11-2006, 12:37
Nogomet suxxa! :yuck:

isitna,ja ne volim nogomet,jer ne vidim smiso u naguravanju lopte a još manje ne shvaćam ljude koji se ubijaju radi toga

ovakve izjave su mi prejebene...kad mi to netko kaze u skoli :kill:

mrs.croft
11-11-2006, 23:17
ma dajte i dinamo i hajduk suxaju big time!

...Kohorta,kohorta smo mi navijači s rijeke drave,zapjevajmo svi,kohorta,kohorta,kohorta smo mi!Osijek,Osijek volimo te mi!.....
...kohorta,kohorta smo mi,osijek,osijek,osijek volimo te mi!!
Tko ne voli Osijek bjelo i plavo,bolje da ne ide u gradski vrt!!!...

...grad na dravi,danas slavi,naprijed naši bjelo-plavi,cjeli osijek,kliče zove,naprjed naši momci po bodove,mi smo bolji mi smo jači bodrite nas navijači,nek se svuda čuje odjek Osijek,Osijek,...nastupa ne boji se seksa,osijek,osijek jebbE bez kompleksa...

:ekipa: :ekipa:
ajmo Osiječani


Osijek klanjamo ti se :pray: :pray: :pray:

Osijek rulzzz :killyou:

pwned by Cibalia :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
11-11-2006, 23:39
a jebiga :( :(
al ne predajemo se mi tako lako !!!!!!!

gogs
11-11-2006, 23:43
Ma ono smjenjivanje (ili ostavka, u kaj ne vjerujem) Šuška je skoro besmisleno ko i Kužeovo, čovjek napravi sve, bude treći, pod njegovim vodstvom Osijek jedini pobjedi Hajduka i oni ga maknu?!
Pa ko je tu lud?!
... i evo sad di su stigli. Dobro, Ivanković je dobio najbolju momčad naše lige, nemre osvojit manje od prvog mjesta, al da bar napravi značajan pomak u igri i bar bez poteškoća sve to do osvajanja titule obavi...

Prince-Artas
12-11-2006, 10:56
cool avatar

mrs.croft
13-11-2006, 00:40
Osijek jedini pobjedi Hajduka

oh danas je stigao update :(