PDA

Pogledaj cijelu verziju : Razbijena tastatura - aka Fifa 99



firedule
29-11-2005, 20:50
Dodjem ja kod frenda...nedostaje mu nekoliko tipki na tastaturi.
FD: Boki, reci sta je bilo?
Boki: Ma nista nista...
Neda meni vrag mira...vidim covjeku fali shift, sve zivo...nema sanse da nesto vise radi na tom kibordu. Reko pa sto je bilo?
Boki: Ma malo sam igrao Fifu.
FD: I sta je bilo?
Boki: Ma Carlos mi dao gol u 90 sa 30 metara...pa sam lijepo ugasio komp, iscupao tastaturu, izasao van i u vanjski rub kuce (takozvani cosak :lol: ) mlatio tastaturom od muke.

FD: A jesi majstor :fof:

Snake
29-11-2005, 22:32
Heh, predloži mu radije PES, ali ustvari ne, onda bi mogo i monitor razbit kad mu beckham u rašljak smjesti. :D

M@nkey
29-11-2005, 22:55
Heh, predloži mu radije PES, ali ustvari ne, onda bi mogo i monitor razbit kad mu beckham u rašljak smjesti. :DS:pray:

str33t6l0w
29-11-2005, 23:09
ima svakakvih likova :scared:

IgGy
29-11-2005, 23:25
slicno tak jedan moj frend sredio monitor. mislim da je isto fifa cak bila u pitanju.

ako jos netko tako nagradi svoj hardver i/ili bilo koji drugi objekt u svojoj blizini, mozda posaljemo mail ea sportsu da stave jos pokoje upozorenje u svojim manualima.

snake_byte
29-11-2005, 23:29
nije to nista,ja sam ubio i misa i tipkovnicu i "načeo" monitor.naravno igrao sam dragu mi Mafiu i to onu utrku.i dan danas mi fali ćošak plastike na monitoru al bitno da radi...

Snake
29-11-2005, 23:46
[quote="ako jos netko tako nagradi svoj hardver i/ili bilo koji drugi objekt u svojoj blizini, mozda posaljemo mail ea sportsu da stave jos pokoje upozorenje u svojim manualima.[/quote]Sa mogli bi kao i nagrađivat one koji ostanu čitavih živaca pri igranju, onda bi im prodaja sigurno porasla

str33t6l0w
29-11-2005, 23:50
ili bi to mogli snimat pa stavljat na net kao oni likovi što rade "smash my xbox360" ili "smash my gamecube"...
mi bi mogli napravit "smashing fifa99 on pc" :D

IgGy
30-11-2005, 00:05
nepisano pravilo jest da igre sluze za razrjesavanje stresa. u posljednje vrijeme ocito vlada obratna situacija.

sam cekajte, kad tad ce se proizvodjaci hardvera sjetit proizvodit i hardver kompetentan za razrjesavanje stresa... nekoc su mislim postojali misevi za 15-ak kn. ko zna, mozda ih jos ima za kupit.

str33t6l0w
30-11-2005, 00:09
ima još takvih miševa.....
pored mene je jedna trgovina koja prodaje razne stvari... pa tako i miševe....
imaju miševe po 20 kn......
al sam ih se nakido :D

M@nkey
30-11-2005, 07:12
ja sam jednom u FIFI joystick raznio. da ste me vidjeli, 2:2, finale, 90 minuta, i neki degen mi zaroni loptu u rašlje! Poslije toga mi 3 tipke na joysticku od 6 nisu radile :fof:

mrs.croft
30-11-2005, 11:41
ja sam slomio 2 kvalitetne tipkovnice(obadvije dođu 300kn) zbog onog prastarog swos-a
igra je savršenstvo,al ponekad čovjek mora popizdit kad mu weah zašilji gol sa centra a retardirani golman se baca u krivu stranu :twisted:

otišo je i jedan joystick nakon par loših partija u pes4

bio sam i jedan od onih koji je šakama lupo po tipkovnici kad god je gđica croft napravila pogrešan korak

stvarno mi treba neka čelična tipkovnica koja bi izdržala moje izljeve bijesa...jel zna neko takvu?

Red)-(ead
30-11-2005, 14:29
Najvise tipkovnica (dvije KT2001) sam raznio bacanjem kroz prozor (nakon Mirko Filipovic obrade) kad sam koristio 9800Pro i instalirao Catalyste 4.8 i pokusao igrati Wolfa. Naravno, igra je radila 10 min, pa krs i lom. Pa 30min, pa krs i lom. Pa 3h nista, i onda iz cista mira - bye bye.

Inace sam pristojan. Dok se neki bench ne srusi.

Ogg The Dogg
30-11-2005, 22:04
"vi ste svi za psihijatriju!"- sto bi rekla neka baba iz moje ulice. ja se dam kladit da pol vas koji se tuku s komparom tu komparu nisu sami kupili, nego je stari iskeširo 6K Kuna da bi sinek mogo razbijat. i zato vas sve treba :kill:

IgGy
30-11-2005, 22:09
Najvise tipkovnica (dvije KT2001) sam raznio bacanjem kroz prozor (nakon Mirko Filipovic obrade) kad sam koristio 9800Pro i instalirao Catalyste 4.8 i pokusao igrati Wolfa. Naravno, igra je radila 10 min, pa krs i lom. Pa 30min, pa krs i lom. Pa 3h nista, i onda iz cista mira - bye bye.

Inace sam pristojan. Dok se neki bench ne srusi.

ili dok te netko tjera da zapocnes radit test grafickih kartica :rotfl:

sjecas se onog prosle godine :)

btw gg @ ogg the dogg :thumbs2:

Red)-(ead
01-12-2005, 13:03
"vi ste svi za psihijatriju!"- sto bi rekla neka baba iz moje ulice. ja se dam kladit da pol vas koji se tuku s komparom tu komparu nisu sami kupili, nego je stari iskeširo 6K Kuna da bi sinek mogo razbijat. i zato vas sve treba :kill:

Ako ne znas pozadinu ljudi, keep your fingers off the keyboard. :twisted:

M@nkey
01-12-2005, 15:55
igraj PES i FIFU samo s nekim policajcem u blizini koji će ti ruke staviti u lisice kada dobiješ sudbonosan gol u 90-oj 8)

D.E.M.O.
01-12-2005, 22:57
Moj je bratic pojeo baku kad ga je bos porazio po 100ti put u HL-u :(

croWduh
01-12-2005, 23:02
I jeli bar bila ukusna(loš humor zanemariti ovo)

mrs.croft
03-12-2005, 11:19
Moj je bratic pojeo baku kad ga je bos porazio po 100ti put u HL-u :(

da da,a moja sestra je razbijala beton šakama kad god joj se zaštekaju simsi 8)

D.E.M.O.
03-12-2005, 12:09
Hehe

Moj bratic kaze da je :kill:

Čux
03-12-2005, 20:03
nove tastature se lako krše, al kad se sjetim onih starih IBM-ovih........

Ogg The Dogg
03-12-2005, 22:52
Čux identifikuj se! imam dojam da imamo isto prezime.

Anthrax
04-12-2005, 15:28
ima još takvih miševa.....
pored mene je jedna trgovina koja prodaje razne stvari... pa tako i miševe....
imaju miševe po 20 kn......
al sam ih se nakido :D

saljes postom? kupujem odmah 20 miseva,placam postarinu :)

goGAMERo
05-12-2005, 14:39
Dodjem ja kod frenda...nedostaje mu nekoliko tipki na tastaturi.
FD: Boki, reci sta je bilo?
Boki: Ma nista nista...
Neda meni vrag mira...vidim covjeku fali shift, sve zivo...nema sanse da nesto vise radi na tom kibordu. Reko pa sto je bilo?
Boki: Ma malo sam igrao Fifu.
FD: I sta je bilo?
Boki: Ma Carlos mi dao gol u 90 sa 30 metara...pa sam lijepo ugasio komp, iscupao tastaturu, izasao van i u vanjski rub kuce (takozvani cosak :lol: ) mlatio tastaturom od muke.

FD: A jesi majstor :fof:



L :rotfl: :rotfl: L

Shark
05-12-2005, 21:14
Ja imam jednu Compaqovu staru 15 god...jos radi cak je i bolja od ove nove...to ti je kvaliteta...a bilo je dosta lupanja po njoj na Soccer 95`

:D

goGAMERo
09-12-2005, 18:21
ja sam jednom monitor malo stuko kada nisam mogao prijeci jednu utrku u NFSU na hard

09-12-2005, 19:48
"vi ste svi za psihijatriju!"- sto bi rekla neka baba iz moje ulice. ja se dam kladit da pol vas koji se tuku s komparom tu komparu nisu sami kupili, nego je stari iskeširo 6K Kuna da bi sinek mogo razbijat. i zato vas sve treba :kill:

ne razbijaju se vrijedni dijelovi nego samo jeftini
npr. ja razbijem tipkovnicu svaka 2 mjeseca, zato i kupujem najjeftinije tipkovnice za 30 kn

bolje da razbijem tipkovnicu nego nekog zakoljem - mislim u stvarnom životu ili možda ti misliš drugačije? :kill:

Jonny_B
15-12-2005, 23:40
Monitor jos nisam zgazio, ali su zato stradala 4 misa (15ak KN, fkorz) i jedna
tipkovnica. Kad se razmotri da su stradali u periodu od 4god. i nije bas strasno. Uglavnom, konstantno je jedan jeftinjak od misa u pricuvi. Makar dok se boksacka vreca ne montira pola metra od stolice :twisted:

Kruki
17-12-2005, 21:09
stvarno mi treba neka čelična tipkovnica koja bi izdržala moje izljeve bijesa...jel zna neko takvu?SA meni monitor već sam 2 razbio

Ave Centurion
17-12-2005, 23:27
Nije tasta ali je mis i nisam ja nego frend. To je bilo jos bilo u srednjoj i tako igro se Risk2 na kompu i napada iz sjeverne afrike > Egipat sa nekih 25 na 4 ili 5 bataljuna. I normalno sve spusio :rotfl: i samo hebem ti tog i tog i opa ode mis u zid i naravno u komade. :D

v4MP1r3
18-12-2005, 02:06
daj ne seri, kod mene je jedan lik popizdil i uzel svoj bezicni mis, izasel na balkon i bacil ga negdje na parkiraliste na neki auto, to je bilo glupo za vidjet ;;D

pogotovo kaj su u to doba bezicni bili 200kn a punjive baterije 100kn komad ;;DDD :rotfl: :rotfl: :rotfl:

RETROVIRUS
08-01-2006, 17:31
:D -punjive - LOL :D

goGAMERo
01-02-2006, 21:16
daj ne seri, kod mene je jedan lik popizdil i uzel svoj bezicni mis, izasel na balkon i bacil ga negdje na parkiraliste na neki auto, to je bilo glupo za vidjet ;;D

pogotovo kaj su u to doba bezicni bili 200kn a punjive baterije 100kn komad ;;DDD :rotfl: :rotfl: :rotfl:


reci svom prijatelju da mu je goGAMERo rekao da je jako pametno postupio! očito mu nije išao CS :rotfl: :)

zcracker
21-02-2006, 11:19
Pa ljudi moji kaj je vama svi tu nekaj razbijate! em tipkovnice pa štakore, monitore! pa ak još niste skužili komp služi za sve samo ne za razvaljivanje periferije, a ak vec nekaj morate i razbit onda kupite boksačku vreću pa udarajto do milje volje!!

A uvjek možete namlatit buraza ili sestru ak su vam u blizini!
To ja prakticiram i mogu reč da pomaže!
Bar su mi tipkovnica i miš čitavi!

dave
28-02-2006, 14:04
meni je zbog ice towera nestao s tipkovnice SPACE .
kužiš ja dođem do 450 skaline i planiram srušit rekord kad odjednom mi padne u provaliju i tad mi je tipkovnica ostala bez jedne tipke :boohoo:

Nightyx
06-04-2006, 19:01
Kako ta FIFA zna naživcirati..... Pogotova kada igram sa prijateljem onda on igra na tipkovnici a ja sa yojstickom je je tipkovnica nešto skuplja a yojstic poprilično jeftiniji. Ćim dobijem gol odvalim ga od pod a ponekad i od strop ali sada ga više nemam jer kada su riknile dvije tipke odma fuuuu i kroz prozor. Ali nije mi žao jer i tak je dosadilo igrati sa prijateljima uvijek pobjedim a oni se ne usude donijesti svoj yojstic... Hebga :twisted:

Nightyx
06-04-2006, 19:07
Pa ljudi moji kaj je vama svi tu nekaj razbijate! em tipkovnice pa štakore, monitore! pa ak još niste skužili komp služi za sve samo ne za razvaljivanje periferije, a ak vec nekaj morate i razbit onda kupite boksačku vreću pa udarajto do milje volje!!

A uvjek možete namlatit buraza ili sestru ak su vam u blizini!
To ja prakticiram i mogu reč da pomaže!
Bar su mi tipkovnica i miš čitavi!


Ma brata tučem prije kompa a komp kada igram a najviše volim udariti monitor šakom pa sa desne strane jer se tu najviše čuje, preporućam ti da gađaš zvučnike sa štakorom pogotovo ako nisu blizu tebe a ako jesu jednostavno ih odvali rukom.

hacker
14-04-2006, 11:47
tipkovnicu razbijam samo na sportskim igarama
kontrole me j*bu :twisted: :twisted:

goGAMERo
14-04-2006, 11:50
Ma ja nikad nisam ništa razbio, treba se smiriti i pokušati ponovno, ali zato ako me neka misija . . .ne uspiju iz 3 puta, e onda počinjem psovati, vjerujte mi, JEFTINIJE JE!

SoulRox
13-05-2006, 21:32
Dodjem ja kod frenda...nedostaje mu nekoliko tipki na tastaturi.
FD: Boki, reci sta je bilo?
Boki: Ma nista nista...
Neda meni vrag mira...vidim covjeku fali shift, sve zivo...nema sanse da nesto vise radi na tom kibordu. Reko pa sto je bilo?
Boki: Ma malo sam igrao Fifu.
FD: I sta je bilo?
Boki: Ma Carlos mi dao gol u 90 sa 30 metara...pa sam lijepo ugasio komp, iscupao tastaturu, izasao van i u vanjski rub kuce (takozvani cosak :lol: ) mlatio tastaturom od muke.

FD: A jesi majstor :fof:S:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
13-05-2006, 21:40
Ma ja nikad nisam ništa razbio, treba se smiriti i pokušati ponovno, ali zato ako me neka misija . . .ne uspiju iz 3 puta, e onda počinjem psovati, vjerujte mi, JEFTINIJE JE!ja isto kada počnem psovati"ma jebo ti bog developeru jedan šta praviš take igre" i taka sranja izvičem se iako znam nekada razbiti koju tastaturu zvučnik

Maloki
13-05-2006, 23:21
Hehe, ja sm jednom razbio tastaturu tako da sam sjeo na nju! Igro sam RollerCoaster Tycoon i nisam mogo preć jednu stazu. I sad ja pitam S4MUR41-ja za pomoć i kaže on meni: "sjedni se na nju i otvorit će se sve!! Tako je bar meni uspjelo!!". I kaj ćete, još sam bio mlad (brijem da je to bilo pred nekih 4 il 5 godina), pa sam se sjeo na nju i razbio je :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A i nedavno sam isćupao SPACE jer nije htio skakat lik u Far Cry-u :rotfl: :rotfl:

MASTER OF DISASTER
24-07-2006, 05:49
JA SAM SVOJU TIPKOVNICU POKIDO NAKON EVROVIZIJE! :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :boohoo:

Systematic Reverse
29-07-2006, 17:24
Najljepše je šakom u monitor ili mišem u ormar. Makar monitor štedim koliko mogu... Tipkownicu imam neku socijalnu pa me nije strah nabit!!!

*Fila*
14-08-2006, 21:36
Ma ja nikad nisam ništa razbio, treba se smiriti i pokušati ponovno, ali zato ako me neka misija . . .ne uspiju iz 3 puta, e onda počinjem psovati, vjerujte mi, JEFTINIJE JE!
Psovanje je obvezno kod mene dok igram ali kad popizdim ugasim komp i odem van nabijat loptu(ako vrijeme dopušta! :)

Lord Jambrek
08-11-2006, 10:24
Ovo kaj je frend napravil ja brijem nije apsolutno niko. Lik je imo u sve do 5. mjeseca ove godine P1 133mhz... i igramo mi kod njega tetris i komp mu se zamrzne, taman kad je bio pri obaranju rekorda i lik popizdi, uzme stolac i baci ga u monitor, uzme kućište i ode do pruge i stavi PC na prugu i čeko da dođe vlak, sad ima još sam floppy od tog PC-ja. No baš ga je bilo briga kad je za tjedan dana svejedno trebo dobit novi komp.

Freerider_031
03-03-2008, 00:08
imo sam kinezliju od misa (kuglica ftw) koja je imala bliski susret trece vrste s bejzbolkom pa onda s dnom rijeke

Crash0
28-03-2008, 19:49
Zrtve mojeg i burazovog igranja PES 2008 su (zasad) samo jedna tipkovnica(koja jos uvijek radi, ali nakon mog popravka i malo super ljepila) i joystick koji nema jedne one gljive na njemu i malo je sljepljen selotejpom...

grizli
28-03-2008, 23:25
Najljepše je šakom u monitor ili mišem u ormar. Makar monitor štedim koliko mogu... Tipkownicu imam neku socijalnu pa me nije strah nabit!!!


ako imas kvalitetan monitor nemoras se suzdrzavat, po osobnom iskustvu ako iams srece par dana ce te polit jebacki ruka a ako nemas onda imas lom par koscica te odmor od misa na par dana



moje osobno iskustvo je da mi je tiphovnica odahnula usred war-a te da sam ju sikno kroz prozor te isao kod susjeda posudit tipkalo a sada uvijek imam rezervu u ladici

cropir
28-03-2008, 23:47
kak moze odjednom otkazat? :o

grizli
29-03-2008, 15:50
kak moze odjednom otkazat? :o

neznam a ni ne zanima me vise, samo je od jednom prestala svijetlit i reagirat na sve sto sam radio, ja restarto komp i ona nista jos uvijek pa sam ju sikno

Blacky_123
29-03-2008, 16:05
kak moze odjednom otkazat? :o

neznam a ni ne zanima me vise, samo je od jednom prestala svijetlit i reagirat na sve sto sam radio, ja restarto komp i ona nista jos uvijek pa sam ju sikno

Pa kakav je to onda bio konjski udarac da je odmah prestala radit :D

Pikky
29-03-2008, 19:17
Ja sam jednom bio na lan partyju kod frenda i bilo nas negdje 10-ak.. deremo svi CoD i vec se blizi jutro, a mojem kolegi kod kojeg se party i odvijao nikako da krene.. jadan stalno zadnji... Odjednom se digne, iscupa tastaturu, s njom pod ruku i pravac van na dvoriste... Mi cjela ekipa onak ostanemo.. wtf? kud ce on?.. i krenemo polako za njim... Covjek je stavio tastaturu na panj, uzeo sjekiru u svoje kršne ručice i počeo divljacki vristati i udarati... :kill: :kill: :kill: ..prvo je tuko tupim djelom, a onda je okrenuo i ostar dio da zavrsi poso... Nas 9 ostalih smrtnika je primjetilo da od zrtve nije puno ostalo.. a kolega se je samo okrenuo i mirno rekao, decki ajmo unutra, meni je hladno... :pray: :pray: ... za 5 minuta je vec dosao sa novom koju je drmnuo sa sestrinog kompa... legenda! :pray: :pray: :pray:

cropir
29-03-2008, 20:11
Ja sam jednom bio na lan partyju kod frenda i bilo nas negdje 10-ak.. deremo svi CoD i vec se blizi jutro, a mojem kolegi kod kojeg se party i odvijao nikako da krene.. jadan stalno zadnji... Odjednom se digne, iscupa tastaturu, s njom pod ruku i pravac van na dvoriste... Mi cjela ekipa onak ostanemo.. wtf? kud ce on?.. i krenemo polako za njim... Covjek je stavio tastaturu na panj, uzeo sjekiru u svoje kršne ručice i počeo divljacki vristati i udarati... :kill: :kill: :kill: ..prvo je tuko tupim djelom, a onda je okrenuo i ostar dio da zavrsi poso... Nas 9 ostalih smrtnika je primjetilo da od zrtve nije puno ostalo.. a kolega se je samo okrenuo i mirno rekao, decki ajmo unutra, meni je hladno... :pray: :pray: ... za 5 minuta je vec dosao sa novom koju je drmnuo sa sestrinog kompa... legenda! :pray: :pray: :pray:

jebate retaj. :rotfl:

Mordor
25-09-2008, 19:49
Dodjem ja kod frenda...nedostaje mu nekoliko tipki na tastaturi.
FD: Boki, reci sta je bilo?
Boki: Ma nista nista...
Neda meni vrag mira...vidim covjeku fali shift, sve zivo...nema sanse da nesto vise radi na tom kibordu. Reko pa sto je bilo?
Boki: Ma malo sam igrao Fifu.
FD: I sta je bilo?
Boki: Ma Carlos mi dao gol u 90 sa 30 metara...pa sam lijepo ugasio komp, iscupao tastaturu, izasao van i u vanjski rub kuce (takozvani cosak :lol: ) mlatio tastaturom od muke.

FD: A jesi majstor :fof:
dobar je :rotfl: :rotfl:

majstoro
25-09-2008, 20:06
kolko sam ja puta udario svoju tipkovnicu koju sam kupio 1999 i nije nijedna tipka ispala osim sto se lijeva tipka malo klima

flander
25-09-2008, 21:01
vi ste svi luđaci

sad vidim da ona emisija Provjereno ipak ima nekog smisla :/

majstoro2
07-03-2009, 18:16
nije to nista,ja sam ubio i misa i tipkovnicu i "načeo" monitor.naravno igrao sam dragu mi Mafiu i to onu utrku.i dan danas mi fali ćošak plastike na monitoru al bitno da radi...
jao ona trka na retardiranim vozilima nikad je nisam uspio prec pa mi je brat moro

sabomen
08-03-2009, 10:22
aa..lol...nikad nisam imo nikakvih problema s divljanjem..samo što jako psujem...ali ima i nekih ljudi u mojoj obitelji,..xDD lupa po tipkovnici...jer ga skine sa snipom..u cod-u--xDD i to 6 puta zaredom..haha...na istom mjestu..pa je ljepo uzeo tipkovnicu i tkz. Brener....i svu je spalio..i pretvorio ju je u ravnu plohu..xDDD

Sonic_Moronic
10-03-2009, 20:06
vi ste svi luđaci

sad vidim da ona emisija Provjereno ipak ima nekog smisla :/

Ane.

Xero
10-03-2009, 20:27
Ja sam ekran strgo kemijskom(nekom tvrdom željeznom), a tipkovnicu svaki drugi dan laktom podragam. :D

Sonic_Moronic
11-03-2009, 09:10
Kuleru.

majstoro2
15-06-2009, 11:20
slicno tak jedan moj frend sredio monitor. mislim da je isto fifa cak bila u pitanju.

ako jos netko tako nagradi svoj hardver i/ili bilo koji drugi objekt u svojoj blizini, mozda posaljemo mail ea sportsu da stave jos pokoje upozorenje u svojim manualima.
samo da mi je znat ko to cita :)

blood4me
30-06-2009, 18:36
Nisam mogao srusit rekord u icy toweru.... brat mi je umro....
OT: Nisam nikad nista strgao, preskupo je xDD