PDA

Pogledaj cijelu verziju : Performanse , Cooler , Napajanje ETC UPOOMOOC



ZiRa
06-11-2006, 15:34
E ovako:

Moja kanta sadrzi:

P4 3.06 Ghz
Ram 1 GB (Nkih nekvalitetnih 1gb al haj dobro, mislim nije Corsair il tak nesto)
Grafa:Gygabite Geforce 7300 GT 256

Imam KATASTROFALNO tj STARo Napajanje i STAR Cooler na procesoru,
nakon sto sam sa System Mechanic 6. sredio komp , defragmentacija ,
i razna druga ciscenja , Battlefield 2142 Na mapama od 32 igraca , FPS
je izmedju 15 u figtovima i 30 na cistini i TITANU 11.

Posto mjenjam staro napajanje i Cooler na CPU , Da li bi to imalo utjecaj na performanse u bilo kojem obliku , i zasto imam samo 1456 MARKS na
3dmark 2006 , a kolege sa GAMESPOT.com imaju oko 3-4k sa mojom konfom ,

MOLIM U POMOC i BTW , na CPU Testu od 3dmark06 imam 0-1 FPS OMG OMG , Pomozite PLEASE sta da uradim, ja samo hocu da IGRAM BF2142 =)



Cheers

goGAMERo
06-11-2006, 16:01
A koje imas napajanje, koji brand? :)

Cali
06-11-2006, 16:09
sa novim napajanjem i coolerom nećeš dobiti na performansama u igrama ništa. ono što ćeš dobiti jest hladan, stabilan, pouzdan komp.

u 3d marku 06 na cpu testovima je sasvim normalno da imaš 1 fps, jer toliko imaju i daleko jači procesori (npr. conroe, pa čak i kentsfield).

u battlefieldu imaš toliko fpsa koliko može tvoja grafa povući, jer je ona u ovom slučaju usko grlo. ipak je to low end grafa. a na gamespotu sigurno nisu napravili takav skor sa istom konfom, jer ja sa 6800GT postižem 2300, dok 7600GT (koja je značajno brža od 7300GT) postiže oko 3000.

sa tvojom konfom je što se perfomansi tiče sve u redu. a napajanje je uvijek dobro imati kvalitetno i novije, čisto radi sigurnosti.

ZiRa
06-11-2006, 21:02
ja ove ljude iz EA nikad necu razumjeti , kaze MIN konfiguracija za BF2142
bla bla lista grafickih kartica na kojima je i ova 7300 gt , i 512 rama HAHAHAHAHAHAHA a preporucena samo poduplaj i neki mid range procesori.


Nisam imao prilike citatio ovdje puno , dosta sam aktivan na gamespotu
evo ljudi se zale da IMAJU 30 Fps-a sa 2gb rama , grafickim karticama iz
serije 7900 , =/ ili je do njih ili je do mene , svjestan sam da mi je konfa negdje izmedju lose i sredine , BTW zna li tko da li Alienware UK shippa
u ova nasa mala kraljevstva. cro/bih/srb??

NITROS
06-11-2006, 22:29
ja ove ljude iz EA nikad necu razumjeti , kaze MIN konfiguracija za BF2142
bla bla lista grafickih kartica na kojima je i ova 7300 gt , i 512 rama HAHAHAHAHAHAHA a preporucena samo poduplaj i neki mid range procesori.


Nisam imao prilike citatio ovdje puno , dosta sam aktivan na gamespotu
evo ljudi se zale da IMAJU 30 Fps-a sa 2gb rama , grafickim karticama iz
serije 7900 , =/ ili je do njih ili je do mene , svjestan sam da mi je konfa negdje izmedju lose i sredine , BTW zna li tko da li Alienware UK shippa
u ova nasa mala kraljevstva. cro/bih/srb??

Ovako par stvari. Shipa simo. Ja sam mislio kupiti alienware komp, ali dosao do zakljucka da se ne isplati. Ako recimo zivis u GB onda je to druga stvar, ali iz Hrvatske ne bas. Jer te komp izade 15k kuna, a puno je slabiji od mojeg bivseg kompa, komp koji ti je jacine ovog mojeg u sigu ti je oko 20k kuna, racunaj vodeno znaci ALX seriju.

30Fps sa ovim kompom kakav ja imam je skoro pa nemoguce, problem je do njih. U driverima ili u necemu drugom.

ajde pozz i ako trebas jaki komp, javi ja cu ti ga sloziti

ZiRa
08-11-2006, 12:27
de jajane evo ti limit , 3000 KM , tj oko 11 - 12 hiljada kunica , =) moze li se
sta kvalitetno izvarati za tu sumu

NITROS
08-11-2006, 19:29
de jajane evo ti limit , 3000 KM , tj oko 11 - 12 hiljada kunica , =) moze li se
sta kvalitetno izvarati za tu sumu

Zasigurno kvalitetne se stvari mogu za to sloziti