PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igre i cure



Asai
06-11-2006, 15:21
Inspiriran prijašnjim postom iz teme Crysis,odlučih napraviti malu zajebanciju na temu igara i cura. Neka se lijepši spol ne uvrijedi,radi se o šali na moj račun i na račun nekih cura..shvatit ćete...


Hajdemo usporediti igre i cure.

Neki dan sam se našao sa bivšom.Bio sam oduševljen grafičkim prikazom,koristila je drivere po poslijednjoj modi.No kada smo malo popričali shvatio sam da joj AI baš nije na razini.No zanemarih to i odlučih da je povedem doma.Takav gameplay još nisam iskusio. Sve je bilo fenomenalno i hiper realno.Pri kraju se upalilo ozvučenje 7.1 najveće kvalitete,što me posebno ugodno iznenadilo.Ushićen odličnim performansama,shvatio sam da ne traži previše od mog hardvera,jer ruku na srce,hardver bih trebao zamijeniti jačim,ali eto...njoj je i ovaj zasada dobar.Sa strane softvera,uvidjeh da ima par bugova koji posebno dolaze do izražaja kada mi treba donesti pivu ili daljinski.Odlučih to riješiti najnovijim patchem Pokažijojnovčanik 3.0,upalilo je,patch zbilja radi.Sada mi donosi pivu i daljinski u šutu,a prije nije nikako.No kako ništa nije savršeno,nakon samo par dana shvatio sam da se potreba za hardverom povećala.Počela je tražiti da ju vozim na clockanje frizure i case modding kod lokalnog kirurga Dr. Sharkoona.To sam još nekako izgurao no kako su financijska sredstva bila na izmaku,bio sam sve deprimiraniji jer sam znao da će joj jednog dana trebati jači hardver za potrebe gameplaya...

goGAMERo
06-11-2006, 16:03
cut


Koji si car eeeeee, još mi se suze ne miču s očiju, od smijehaaaa :rotfl: :rotfl:

mravojed19
06-11-2006, 16:33
LOL :rotfl:

Di je Helena sad e!

Burek_fr0m_SPACE
06-11-2006, 16:53
Vjerovatno je prilično off-topic, ali čitajući onaj text, sjetio sam se jednog "uadtka" iz tastature mog druga... :rotfl:

Preshit:
Shit - the final frontier. These are the voyages of Shitship Shitenprise. It's continuing mission - to explore strange new shits, to seek up new shits and new shitilizations, to shitly go where no shit has gone before.
Ta na naaaaaaaaaaaaaaaaa...

[Shitdate 4587. Our deepspace sensors indicate that something fishy is around sector S, zones H, I and T of the a A.S.S. district. We're heading towards it.]

Cptn. James T. Shit: Mr. Shit, scan that big brown mass barring 1:0:0.
Mr. Shit: Our sensors are powerless. Watch out, shitlds on 80 percent!
[Boom!]
Cptn James T. Shit: Status report!
Mr. Shitulu: We're strounded in deep space! Our engines are dead!
Cptn James T. Shit: Shitty, talk to me!
Shitty: Aye, Captain, Shit core won't hold! Something is shitting the shitlds!
Mr. Shit: Shitlds on 45 percent!
Cptn James T. Shit: My Shit, something is attacking us!
Mr. Shit: Captain, I know a way to fire our new shitpedoes without getting detected by whatever that big brown alien mass is. I'll need two shitlenteers.
Shitura: You can count on me!
Shitekov: I will come too, capitain!
Mr. Shit: Then it's settled. Follow me.
[Mr. Shit, Shitura, Shitekov, leaving]
Unknown shitty petty officer who is about to die: Shitlds on 1.39983415987 percent! Oh my Shit! I'ts coming at m... arghasdhg!
Cptn James T. Shit: Red alert! I repeat, red alert!
Shitulu: Command&Conquer?
Cptn James T. Shit: No! I mean SIGN THE RED ALERT!
Shitulu: Ah, I thought you meant...
Cptn James T. Shit: Nevermind! Quick, Shitulu, to the turboshit!
[Mr. Shit, Shitura, Shitekov and Shitbones (the doctor) at the shitpedo launch site]
Mr. Shit: All right, Shitura, Shitekov, this is of atmost importance. Our plan is to fill this empty ordinary shitpedo with sh...
[Captain, Shitulu, coming]
Cptn James T. Shit: Shitbones! The stench is unbearable!
Shitbones: I'm a doctor, Shitimmy, not a sanitarian!
[Shitty, bursting in]
Shitty: O captain, the shithull has breached! Aye, we're Doomed!
Shitulu: I liked Doom, and Doom 2 back in the ninetees, but I didn'r really...
Captain James T. Shit: Nevermind that geek crap! Quick, all of you, to the shittle!
Shitekov: Oh my Shit, the brown mass is surging! Porozvodjut! (???)
Shitty: Wait, me captain! The shit core is stabilising. Shitameters are nominal... and shitflow is within the range of normal.
Mr. Shit: It seems that sensors were offline due to a bug in Microshit Shitdows XShit 2400 Proshittional. The brown mass is actually a picture from my shitgital Shitanon 160Shitgapixel camera showing the interior of Mr Shitulu's nasal cavity.
Cptn James T. Shit: But where did all that stench come from?
Shitura: Oh! I just remembered! I forgot to flush.

06-11-2006, 16:58
Dobra, dobra... :D

Systematic Reverse
06-11-2006, 19:15
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hebeno :pray: Clockanje Frizure i Case Modding :rotfl:

MTF*
06-11-2006, 20:02
Odlučih to riješiti najnovijim patchem Pokažijojnovčanik 3.0,upalilo je,patch zbilja radi.

:rotfl: care, bas je super!!! :rotfl:

Y0$$1p
06-11-2006, 20:12
:bravo: kako ti je sam to palo napamet evo jos se smijem jedva pisem ovaj post :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Helena
06-11-2006, 20:14
LOL :rotfl:

Di je Helena sad e!

Tu sam bez brige. :) LOL, care. Dobra ti je ova, nema šta. Clockanje frizure i case modding... :rotfl: :rotfl: :rotfl: Svaka čast. :bravo:

Nightyx
06-11-2006, 20:15
U jebote ja pišem i plačem od smijeha...Svaka čast care ali sve u svemu imaš pavo. :D :D :D :D :D :D

Asai
06-11-2006, 20:16
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)

olio
06-11-2006, 20:20
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)nekoliko postova poviše je Helena odgovorila

Dreamer Deceiver
06-11-2006, 20:22
ja još uvijek imam onu koja se pali tek kad umetneš kreditnu karticu :(

Helena
06-11-2006, 20:26
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)

Pa gore ti je. Ali, ako si mislio da ću se naljutiti, prevario si se. Imaš potpuno pravo. Sreća da ja nisam jedna od takvih cura. :) Mislim, ide na frizuru svaki tjedan, troši hrpu love na šminku, krpice ovakve, onakve. Pa kupi hlače, cipele i novu torbicu i skuži da joj torbica ne paše uz novi ruž i lak za nokte. Ajoj, panika!!! :shock: I onda ide u dućan i kupi (opet): novu torbicu i nove cipele, a za svaki slučaj i novi ruž, ono, nek se nađe... I onda na putu doma spazi u izlogu novu majicu koja fenomenalno paše uz sve to novo šta je kupila, pa pljune još 500 kn za majicu. Nakon toga treba i kozmetičarki otić po nove nokte i novo lice, pa po ne znam šta sve ne. Mislim, daj molim te. Znam cure koje se budu ujutro sat vremena ranije nego treba da bi se stigla našminkat prije škole. :o Ono, wtf? Ja se našminkam za 10, max. 15 minuta, al ok, ja šminkam samo oči, malo sjenila i to je to. Ne stavljam na sebe podlogu, pa tekući puder, pa puder u kamenu, pa ruž, pa ovo, pa ono... :yuck: I da, jel možete vjerovat da sam jednom u katalogu naišla na više od 25 vrsti ruževa i maskara? :o

Arbiter of Change
06-11-2006, 20:28
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)

Pa gore ti je. Ali, ako si mislio da ću se naljutiti, prevario si se. Imaš potpuno pravo. Sreća da ja nisam jedna od takvih cura. :) Mislim, ide na frizuru svaki tjedan, troši hrpu love na šminku, krpice ovakve, onakve. Pa kupi hlače, cipele i novu torbicu i skuži da joj torbica ne paše uz novi ruž i lak za nokte. Ajoj, panika!!! :shock: I onda ide u dućan i kupi (opet): novu torbicu i nove cipele, a za svaki slučaj i novi ruž, ono, nek se nađe... I onda na putu doma spazi u izlogu novu majicu koja fenomenalno paše uz sve to novo šta je kupila, pa pljune još 500 kn za majicu. Nakon toga treba i kozmetičarki otić po nove nokte i novo lice, pa po ne znam šta sve ne. Mislim, daj molim te. Znam cure koje se budu ujutro sat vremena ranije nego treba da bi se stigla našminkat prije škole. :o Ono, wtf? Ja se našminkam za 10, max. 15 minuta, al ok, ja šminkam samo oči, malo sjenila i to je to. Ne stavljam na sebe podlogu, pa tekući puder, pa puder u kamenu, pa ruž, pa ovo, pa ono... :yuck: I da, jel možete vjerovat da sam jednom u katalogu naišla na više od 25 vrsti ruževa i maskara? :o

Ozbiljno, žalosno je to kad malo bolje pogledaš, a onda opet malo se ljudi nađe koji se žale.

Asai
06-11-2006, 20:34
@Helena - Lol,izgleda da smo pisali post u isto vrijeme,hehe. Nisam snimio da si odgovorila.

Da,jest žalosno je,ali nemojmo nabijat negativnu energiju na šaljivu temu :wink:

Nightyx
06-11-2006, 20:43
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)

Pa gore ti je. Ali, ako si mislio da ću se naljutiti, prevario si se. Imaš potpuno pravo. Sreća da ja nisam jedna od takvih cura. :) Mislim, ide na frizuru svaki tjedan, troši hrpu love na šminku, krpice ovakve, onakve. Pa kupi hlače, cipele i novu torbicu i skuži da joj torbica ne paše uz novi ruž i lak za nokte. Ajoj, panika!!! :shock: I onda ide u dućan i kupi (opet): novu torbicu i nove cipele, a za svaki slučaj i novi ruž, ono, nek se nađe... I onda na putu doma spazi u izlogu novu majicu koja fenomenalno paše uz sve to novo šta je kupila, pa pljune još 500 kn za majicu. Nakon toga treba i kozmetičarki otić po nove nokte i novo lice, pa po ne znam šta sve ne. Mislim, daj molim te. Znam cure koje se budu ujutro sat vremena ranije nego treba da bi se stigla našminkat prije škole. :o Ono, wtf? Ja se našminkam za 10, max. 15 minuta, al ok, ja šminkam samo oči, malo sjenila i to je to. Ne stavljam na sebe podlogu, pa tekući puder, pa puder u kamenu, pa ruž, pa ovo, pa ono... :yuck: I da, jel možete vjerovat da sam jednom u katalogu naišla na više od 25 vrsti ruževa i maskara? :o

Po tvom govoru rekao bih da si odlučna ženska i da te boli ono što nemaš kada je riječ o šminki, krpicama i ostali (po tebi) sranjima...Ali svaka ti čast j***š toliko šminke ak nemoš od toga zaigrati neku igru.

Helena
06-11-2006, 20:54
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)

Pa gore ti je. Ali, ako si mislio da ću se naljutiti, prevario si se. Imaš potpuno pravo. Sreća da ja nisam jedna od takvih cura. :) Mislim, ide na frizuru svaki tjedan, troši hrpu love na šminku, krpice ovakve, onakve. Pa kupi hlače, cipele i novu torbicu i skuži da joj torbica ne paše uz novi ruž i lak za nokte. Ajoj, panika!!! :shock: I onda ide u dućan i kupi (opet): novu torbicu i nove cipele, a za svaki slučaj i novi ruž, ono, nek se nađe... I onda na putu doma spazi u izlogu novu majicu koja fenomenalno paše uz sve to novo šta je kupila, pa pljune još 500 kn za majicu. Nakon toga treba i kozmetičarki otić po nove nokte i novo lice, pa po ne znam šta sve ne. Mislim, daj molim te. Znam cure koje se budu ujutro sat vremena ranije nego treba da bi se stigla našminkat prije škole. :o Ono, wtf? Ja se našminkam za 10, max. 15 minuta, al ok, ja šminkam samo oči, malo sjenila i to je to. Ne stavljam na sebe podlogu, pa tekući puder, pa puder u kamenu, pa ruž, pa ovo, pa ono... :yuck: I da, jel možete vjerovat da sam jednom u katalogu naišla na više od 25 vrsti ruževa i maskara? :o

Po tvom govoru rekao bih da si odlučna ženska i da te boli ono što nemaš kada je riječ o šminki, krpicama i ostali (po tebi) sranjima...Ali svaka ti čast j***š toliko šminke ak nemoš od toga zaigrati neku igru.

Tnx. :wink: Baš to, da, radije dam novce za novu igru, pa koji će mi k**** hrpa ruževa i šminke doma, kad od toga ionako nemam neke prevelike koristi?

Nightyx
06-11-2006, 21:02
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)

Pa gore ti je. Ali, ako si mislio da ću se naljutiti, prevario si se. Imaš potpuno pravo. Sreća da ja nisam jedna od takvih cura. :) Mislim, ide na frizuru svaki tjedan, troši hrpu love na šminku, krpice ovakve, onakve. Pa kupi hlače, cipele i novu torbicu i skuži da joj torbica ne paše uz novi ruž i lak za nokte. Ajoj, panika!!! :shock: I onda ide u dućan i kupi (opet): novu torbicu i nove cipele, a za svaki slučaj i novi ruž, ono, nek se nađe... I onda na putu doma spazi u izlogu novu majicu koja fenomenalno paše uz sve to novo šta je kupila, pa pljune još 500 kn za majicu. Nakon toga treba i kozmetičarki otić po nove nokte i novo lice, pa po ne znam šta sve ne. Mislim, daj molim te. Znam cure koje se budu ujutro sat vremena ranije nego treba da bi se stigla našminkat prije škole. :o Ono, wtf? Ja se našminkam za 10, max. 15 minuta, al ok, ja šminkam samo oči, malo sjenila i to je to. Ne stavljam na sebe podlogu, pa tekući puder, pa puder u kamenu, pa ruž, pa ovo, pa ono... :yuck: I da, jel možete vjerovat da sam jednom u katalogu naišla na više od 25 vrsti ruževa i maskara? :o

Po tvom govoru rekao bih da si odlučna ženska i da te boli ono što nemaš kada je riječ o šminki, krpicama i ostali (po tebi) sranjima...Ali svaka ti čast j***š toliko šminke ak nemoš od toga zaigrati neku igru.

Tnx. :wink: Baš to, da, radije dam novce za novu igru, pa koji će mi k**** hrpa ruževa i šminke doma, kad od toga ionako nemam neke prevelike koristi?

Gledaj sada si sama rekla za majicu 500 kn pa to je 20 neoriginalni igara ili jedna ili dvije bolje original igre..Pa j**** majicu!!! Kada tako usporađuješ najrađe nebih nosio odječu..Koće kupit moje hlače u super su stanju iz gas stationa samo 200 kn!!! :D

Eddie9
06-11-2006, 21:18
kul

Asai
06-11-2006, 21:42
Po meni se šminkaju (previše) djevojke koje su nesigurne u svoj izgled.Malo šminke je ok,ali kao ni u drugim stvarima,ne valja pretjerivati.

Helena
06-11-2006, 21:44
Po meni se šminkaju (previše) djevojke koje su nesigurne u svoj izgled.Malo šminke je ok,ali kao ni u drugim stvarima,ne valja pretjerivati.

Znači, to bi onda bilo oko 98% ženske populacije. :o

olio
06-11-2006, 21:46
Po meni se šminkaju (previše) djevojke koje su nesigurne u svoj izgled.Malo šminke je ok,ali kao ni u drugim stvarima,ne valja pretjerivati.

Znači, to bi onda bilo oko 98% ženske populacije. :oda zapravo je žalosna istina ...... ali zapravo nije ja volim šminku ali ne pretjerivanje

Asai
06-11-2006, 21:47
Rekoh previše...sjenilo,olovku itd,ne smatram pod previše..ustvari meni je najljepše kad cura ima crnu olovku oko očiju i sjajilo na usnama...to mi je killer combination. ;)

Helena
06-11-2006, 21:48
To sam ja neko vrijeme furala. Al sam prestala. Ne znam zašto.

Dreamer Deceiver
06-11-2006, 21:53
znate šta je meni killer combination ? Kad cura nema niš na sebi

06-11-2006, 22:03
znate šta je meni killer combination ? Kad cura nema niš na sebi
:pray:

olio
06-11-2006, 22:04
znate šta je meni killer combination ? Kad cura nema niš na sebi
:pray:osim tebe :pray:

Asai
06-11-2006, 22:21
Baš ste šovinisti...ali istina je. lol :rotfl:

Nego recite mi malo dečki,što vaše djevojke/supruge kažu na vaše preaktivno druženje sa PC-em!? Ja sam kod cure stalno špilao BF2 i stalno mi je kenjala da ne voli BF,a kad sam igrao NFS:MW nije se žalila...intersantno..poslije je i sama zaigrala NFS:MW.

mravojed19
06-11-2006, 22:49
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)


khm.. ee... igre su baš kao i djevojke...zeliš ih preć što više i hvalit se okolo(ako si njubara) :rotfl:


sorry ljudi ali jednostavno NISAM MOGAO izdrzat :P

Asai
06-11-2006, 22:59
Lol,ova je na mjestu. :rotfl:

Đevad
06-11-2006, 23:24
Šta će se one bavit pametnijim stvarima od njih!

Asai
06-11-2006, 23:27
Ne vrijeđaj!

Ovo je sve dobro namjerna zajebancija i parodija na muško-ženske odnose.Ako se netko od ženske populacije s foruma osjeća ugroženo,neka se topic locka.

Ako nemaš šta pametnog za reć-šuti!

W1k1n6
06-11-2006, 23:55
BTW, u F.E.A.R. sekciji klana Sabbat imamo pripadnicu ljepšeg spola, TR14-u koja između nas 8 spada sigurno u prvu četvorku po kvaliteti. Dođite probat kako cura ubija bez treptaja oka :)

Bombom, kundakom i čavlima u čelo protiv stereotipa i seksizma!

Jerry
07-11-2006, 03:15
BTW, u F.E.A.R. sekciji klana Sabbat imamo pripadnicu ljepšeg spola, TR14-u koja između nas 8 spada sigurno u prvu četvorku po kvaliteti. Dođite probat kako cura ubija bez treptaja oka :)

Bombom, kundakom i čavlima u čelo protiv stereotipa i seksizma!sorry wik na spam ali
:pray: :pray: :pray: :pray:

Systematic Reverse
07-11-2006, 04:24
Došlo je samo od sebe.Sjetih se da su igre baš kao i djevojke,jako zahtjevne,pa odlučih napravit jednu,nadam se,neškodljivu usporedbu.

Čekam Helenin odgovor... :)


khm.. ee... igre su baš kao i djevojke...zeliš ih preć što više i hvalit se okolo(ako si njubara) :rotfl:


sorry ljudi ali jednostavno NISAM MOGAO izdrzat :P

:rotfl:

Nice Thinking :D

Asai
07-11-2006, 10:52
Bombom, kundakom i čavlima u čelo protiv stereotipa i seksizma!

Slažem se,no dobronamjerna zajebancija je uvijek dobrodošla. ;)

^B4$t4rD^
07-11-2006, 14:35
Bombom, kundakom i čavlima u čelo protiv stereotipa i seksizma!


hehehe romantika :rotfl:

KingTomy
07-11-2006, 14:41
Cure su inače poznate kao bolje gejmerice od suprotnog spola...ako ne vjerujete...ko vam je kriv! :rotfl:

Helena
07-11-2006, 19:13
Cure su inače poznate kao bolje gejmerice od suprotnog spola...ako ne vjerujete...ko vam je kriv! :rotfl:

Upravo tako. Upravo sam prije nekih 20 minuta jednog tipa, koji je btw, isto godište ko i moj stari :o , razbila u Q3. :)

Nightyx
07-11-2006, 19:24
Cure su inače poznate kao bolje gejmerice od suprotnog spola...ako ne vjerujete...ko vam je kriv! :rotfl:

Upravo tako. Upravo sam prije nekih 20 minuta jednog tipa, koji je btw, isto godište ko i moj stari :o , razbila u Q3. :)

Neželim se mješati... :)

Helena
07-11-2006, 19:28
Cure su inače poznate kao bolje gejmerice od suprotnog spola...ako ne vjerujete...ko vam je kriv! :rotfl:

Upravo tako. Upravo sam prije nekih 20 minuta jednog tipa, koji je btw, isto godište ko i moj stari :o , razbila u Q3. :)

Neželim se mješati... :)

Ma lol, kupila sam komp kod tog tipa, ima dućan i servis, a ima oko 40 godina tip, ko moj stari. I napravio server i sad nas par igra skoro svaki dan.

Nightyx
07-11-2006, 19:33
Cure su inače poznate kao bolje gejmerice od suprotnog spola...ako ne vjerujete...ko vam je kriv! :rotfl:

Upravo tako. Upravo sam prije nekih 20 minuta jednog tipa, koji je btw, isto godište ko i moj stari :o , razbila u Q3. :)

Neželim se mješati... :)

Ma lol, kupila sam komp kod tog tipa, ima dućan i servis, a ima oko 40 godina tip, ko moj stari. I napravio server i sad nas par igra skoro svaki dan.

Zanimljivo...vjerojatno si ti topgirl na listi killova. :D

Helena
07-11-2006, 19:33
Naravno, kad sam jedina koja igra na tom serveru. :rotfl: Ostali su njegova dva sina i par ovih koji zalaze u njegovu igraonu.

Nightyx
07-11-2006, 19:37
Oni su ko stupid botovi u CS ili??

Helena
07-11-2006, 19:39
Ma dobri su svi, nisam ja rekla da sam najbolja tamo. Rekla sam da sam najbolja od cura. :rotfl: Ali ok, imam svijetlih trenutaka. :)

Nightyx
07-11-2006, 19:42
Ma dobri su svi, nisam ja rekla da sam najbolja tamo. Rekla sam da sam najbolja od cura. :rotfl: Ali ok, imam svijetlih trenutaka. :)

Ili ok ipak sam najbolja...(shala). Razvali ih tamo i pokaži tko se razumije u gaming, tko ima iskustva i tko kupuje PCPlay. :D