PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dragonforce



Asai
05-11-2006, 23:47
Evo ja sam ih otkrio tek danas.Mogu reć da su zbilja odlični.

Pogledajte i poslušajte pa recite svoja mišljenja...

p7_JafYlMY8

Arbiter of Change
06-11-2006, 00:38
*cough* cheesy metal *cough* :D

Asai
06-11-2006, 00:51
A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.

Arbiter of Change
06-11-2006, 09:07
A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.

istina, ali naginji u speed, tj. pokušavaju imati previše texta u premalo vremena.

06-11-2006, 09:33
Dobri su, i ništa više.

olio
06-11-2006, 10:10
Dobri su :pray:

Marin
06-11-2006, 10:25
slusao sam ih jedno vrijeme. Nisu losi. Ako te zanimaju nadji si jos stvar Valley of the damned i Heart of Dragon.

Asai
06-11-2006, 10:50
A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.

istina, ali naginji u speed, tj. pokušavaju imati previše texta u premalo vremena.

Uh,meni je to do jaja,,ja inače vozim motor,odnosno vozio sam dok ga nisam skurio,tako da sam ljubitelj svega što je jaaako brzo. :D Muzika nije iznimka. :wink:

Arbiter of Change
06-11-2006, 10:57
A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.

istina, ali naginji u speed, tj. pokušavaju imati previše texta u premalo vremena.

Uh,meni je to do jaja,,ja inače vozim motor,odnosno vozio sam dok ga nisam skurio,tako da sam ljubitelj svega što je jaaako brzo. :D Muzika nije iznimka. :wink:

hehe :wink: Pa što nisi na speed metalu onda?

Asai
06-11-2006, 11:17
Iskreno da ti kažem jednu stvar.Ja slušam metal od 4. osnovne ali nikad nisam posebno naginjao niti jednoj podvrsti metala,ruku na yaya nikad mi to nije bilo ni previše jasno i ne volim te podjele ono tipa speed,death,black itd.

Ja slušam sve što je žestoko i melodično,još ako ima lyricse dobre,onda je jackpot. :wink:

In Flamesi su mi nekako najdraži,no kao i većina novopečenih "metalaca" počeo sam s Metallicom,prva pjesma koju sam čuo bila je "Memory Remains".A Iron Maiden nikad nisam volio. I eto me tako sada na Dragonforceu...jako pomalo idem naprijed sa novim bendovima,jer kad otkrijem jedan,moram ga detaljno secirat,ne detalje o bendu itd. to je za fejkere,već samu glazbu.

Arbiter of Change
06-11-2006, 11:22
Iskreno da ti kažem jednu stvar.Ja slušam metal od 4. osnovne ali nikad nisam posebno naginjao niti jednoj podvrsti metala,ruku na yaya nikad mi to nije bilo ni previše jasno i ne volim te podjele ono tipa speed,death,black itd.

Ja slušam sve što je žestoko i melodično,još ako ima lyricse dobre,onda je jackpot. :wink:

In Flamesi su mi nekako najdraži,no kao i većina novopečenih "metalaca" počeo sam s Metallicom,prva pjesma koju sam čuo bila je "Memory Remains".A Iron Maiden nikad nisam volio. I eto me tako sada na Dragonforceu...jako pomalo idem naprijed sa novim bendovima,jer kad otkrijem jedan,moram ga detaljno secirat,ne detalje o bendu itd. to je za fejkere,već samu glazbu.

Meni osobno ne paše brzi, a ova podjela mi omogućuje da lakše kategoriziam... ono like-don't like. :D


btw. jesi čuo Blind Guardian? Prva 2 albuma su prilično žestoka.

MarkaN
06-11-2006, 13:12
Ma zakon su! Donosioci novog žanra - EXTREME POWER METAL

Evo moje recenzije posljednjeg albuma Inhuman Rampage - http://lnl.com.hr/view/390/

Burek_fr0m_SPACE
06-11-2006, 16:49
btw. jesi čuo Blind Guardian? Prva 2 albuma su prilično žestoka.
Blind Guardian pwnz arse... Iako mi se od njih više sviđaju melodičnije pjesme. Nightfall in Middle Earth mi je tako dobar album...

Asai
06-11-2006, 16:56
Blind Guardian mi ima par dobrih pjesama...

Arbiter of Change
06-11-2006, 19:55
[quote="Arbiter of Change":35qfn9px]btw. jesi čuo Blind Guardian? Prva 2 albuma su prilično žestoka.
Blind Guardian pwnz arse... Iako mi se od njih više sviđaju melodičnije pjesme. Nightfall in Middle Earth mi je tako dobar album...[/quote:35qfn9px]

Aye. Ovaj zadnji, Twist in the Myth, ima nekoliko odličnih komada.

Rocchiro
06-11-2006, 20:26
previse syntha i preseravanja na gitari.ne volim bas takav power :naughty:

06-11-2006, 21:53
Da, gitara me fkt zivcira, lik ok svira, ali ono..ali odlicni su, keep up!

Armachus
17-11-2006, 16:08
Nije loše, dobra glazba, ali pjevać nije Bog zna što..