PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bioshock



Stranica : [1] 2 3

Nightyx
05-11-2006, 22:06
Iščekivanja, komentari itd.
NA VAMA JE RED.

Rocchiro
05-11-2006, 22:13
ocekujem hit,gameplay video je fenomenalan :pray:

Deno
05-11-2006, 22:20
Vidio sam grafiku na traileru...mislite da cemo to moc pokrenut s nasim masinicama? :) ....anyway....ocekujem bolesnu igru

kikl0p
05-11-2006, 22:56
igra mi je super iako nije ono sto se prica po ovom traileru se da zakljucit da nije tolko silno interaktivna sa obzirom da koristi unreal 3 engine i jako steka na x-box 360 ono kad lik razvaljuje one flase pola ih se opce ne rasprsne

Helena
05-11-2006, 22:58
ocekujem hit,gameplay video je fenomenalan :pray:

Je, predobro izgleda. Tko će to dočekat? :cry:

The Boz
05-11-2006, 23:19
Fallout vs Deus Ex and System Shock. Nema mu kraja. Brijem da će igra bit carska.

Asai
06-11-2006, 00:50
Lijepo igra izgleda. Očaran sam. :)

POSA
06-11-2006, 07:47
meni nekak izgleda da će biti samo pucaljka s elementima avanture, ne znam nekak me nije privuklo ovo što sam vidio i pročitao, no daj bože da se varam, pa da ovo bude doista spiritualni nastavak ss2.
to će biti predobro

Nightyx
06-11-2006, 08:36
Bit će odlična igra i ima jaaaaako dobru priču i nekako si stalno u radnji toga, a još uz to prelijepo izgleda.

goGAMERo
06-11-2006, 09:23
Očekujem HIT SVIH HITOVA... :pray:

06-11-2006, 09:32
Igra če biti super, a najviše mi se dojmilo one stvari s mutantima itd.

Nightyx
06-11-2006, 09:52
Igra če biti super, a najviše mi se dojmilo one stvari s mutantima itd.

meni se najviše dojmio Big Daddy!!!

Asai
06-11-2006, 11:12
Lol,da zbilja...big daddy je do jaja,ne diraš ti njega ne dira on tebe...peace! 8) :)

Ps1ho
06-11-2006, 14:21
''with plasmiqiuick you can even enhance your sex organs'' 8)

Asai
06-11-2006, 14:24
"...and then use your willy to pass arround some serious beatings..." lol :rotfl:

Lord Myrkul
06-11-2006, 15:11
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

Nightyx
06-11-2006, 18:52
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

Programeri te igre LOL! :D

IgGy
06-11-2006, 19:20
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

teh xb0x 360 ownzorz!!!1

MarkaN
06-11-2006, 19:28
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

teh xb0x 360 ownzorz!!!1

LOL! Ovaj sarkazam osjećam na kilometre! :kill:

kikl0p
06-11-2006, 19:44
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

teh xb0x 360 ownzorz!!!1onaj trailer je s xboxa i jeste vidli kako zapinje i igra se vrti na nekih 25FPS

Arbiter of Change
06-11-2006, 19:45
Najgore je što će se to i dogoditi. :?

Asai
06-11-2006, 19:50
Ma neee...šta ti je!? Pa konzole su budućnost...sranja... :fof:

PC OWNZ! :killyou:

Arbiter of Change
06-11-2006, 20:00
Ma neee...šta ti je!? Pa konzole su budućnost...sranja... :fof:

PC OWNZ! :killyou:

Ovisi koji PC imaš i za šta go koristiš. :D

Previše varijabli.....

Sonic_Moronic
06-11-2006, 20:00
Don't go to the dark side,Luke. Join the PC's. Anger leads to xbox 360...

Asai
06-11-2006, 20:07
Arbiter...ja imam kantu i još mi je uvijek bolja od bilo koje konzole.Sad ćeš mi reć da ne mogu to znat jer nisam probao konzolu...ali imam i na to odgovor...Konzole ne podnosim!SNi organski ni financijski,ni bilo kako...

Jednostavno suxxaju i ja ne vidim niti jedne jedine prednosti pred piisiijem.Osim njihve veličine i lakše prenosivosti,koje nisu vrijedne svega drugog što ne valja. :yuck:

IgGy
06-11-2006, 20:09
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

teh xb0x 360 ownzorz!!!1onaj trailer je s xboxa i jeste vidli kako zapinje i igra se vrti na nekih 25FPS

Pa igre na konzolama generalno se vrte u maksimalnih 30 slicica u sekundi, tako da to zapravo i nije pretjerano cudno. No igra je jos dobrano u fazi izrade, stoga engine jos nije dovoljno optimiziran.
Nemojte zaboraviti da se igre za xbox 360 rade na PC-ju (s XNA programskim paketom) paralelno s Xbox 360 developer kitom (specijalna x360 konzola na kojoj se vrse testiranja itd), stoga treba i igru za xbox 360 dovoljno optimizirati, pogotovo posto se ovdje radi o Unreal Engineu 3.
No, nazalost, u tim je slucajevima PC verzija generalno inferiorna jer se ekipi ne isplati radit specijalni interface (Oblivion) i pisat novi AI protivnika (Rainbow Six Lockdown).

Arbiter of Change
06-11-2006, 20:10
Arbiter...ja imam kantu i još mi je uvijek bolja od bilo koje konzole.Sad ćeš mi reć da ne mogu to znat jer nisam probao konzolu...ali imam i na to odgovor...Konzole ne podnosim!SNi organski ni financijski,ni bilo kako...

Jednostavno suxxaju i ja ne vidim niti jedne jedine prednosti pred piisiijem.Osim njihve veličine i lakše prenosivosti,koje nisu vrijedne svega drugog što ne valja. :yuck:

E pa sad to je osobno mišljenje i nije baš objektivno. Slažem se ja s tobom, ogadile mi se konzole od ovog sranja koje je pogodilo Oblivion. :( What IgGy said.

Play Station 1 je bio (i ostao) zakon....e hebiga. 8)

Nightyx
06-11-2006, 20:11
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

teh xb0x 360 ownzorz!!!1onaj trailer je s xboxa i jeste vidli kako zapinje i igra se vrti na nekih 25FPS

Pa igre na konzolama generalno se vrte u maksimalnih 30 slicica u sekundi, tako da to zapravo i nije pretjerano cudno. No igra je jos dobrano u fazi izrade, stoga engine jos nije dovoljno optimiziran.
Nemojte zaboraviti da se igre za xbox 360 rade na PC-ju (s XNA programskim paketom) paralelno s Xbox 360 developer kitom (specijalna x360 konzola na kojoj se vrse testiranja itd), stoga treba i igru za xbox 360 dovoljno optimizirati, pogotovo posto se ovdje radi o Unreal Engineu 3.
No, nazalost, u tim je slucajevima PC verzija generalno inferiorna jer se ekipi ne isplati radit specijalni interface (Oblivion) i pisat novi AI protivnika (Rainbow Six Lockdown).

Ak je tak onda žalim X306

kikl0p
06-11-2006, 20:59
igra će bit predobra, samo ko će to pokrenut???

teh xb0x 360 ownzorz!!!1onaj trailer je s xboxa i jeste vidli kako zapinje i igra se vrti na nekih 25FPS

Pa igre na konzolama generalno se vrte u maksimalnih 30 slicica u sekundi, tako da to zapravo i nije pretjerano cudno. No igra je jos dobrano u fazi izrade, stoga engine jos nije dovoljno optimiziran.
Nemojte zaboraviti da se igre za xbox 360 rade na PC-ju (s XNA programskim paketom) paralelno s Xbox 360 developer kitom (specijalna x360 konzola na kojoj se vrse testiranja itd), stoga treba i igru za xbox 360 dovoljno optimizirati, pogotovo posto se ovdje radi o Unreal Engineu 3.
No, nazalost, u tim je slucajevima PC verzija generalno inferiorna jer se ekipi ne isplati radit specijalni interface (Oblivion) i pisat novi AI protivnika (Rainbow Six Lockdown).da ali u ovom traileru kad dode do malo vise akcije igra znatno usporava na nekih 15FPS

IgGy
06-11-2006, 21:02
da ali u ovom traileru kad dode do malo vise akcije igra znatno usporava na nekih 15FPS

a jebiga. treba nanisanit gamepadom :D

Nightyx
06-11-2006, 21:04
da ali u ovom traileru kad dode do malo vise akcije igra znatno usporava na nekih 15FPS

a jebiga. treba nanisanit gamepadom :D

Baš dok nadrmaš taj analog na protivnika već doručkuješ u paklu. :D

Glass
06-11-2006, 22:34
Znači još jedna igra je uništena radi konzola :( :( :(

Asai
06-11-2006, 22:38
Nemojmo naglo zaključivati.Ali da...jest.

mravojed19
06-11-2006, 22:43
gledo sam trejler i sve super bla bla,ali jedna stvar mi upala u oči, tip hoda jako sporo a kad uključi speed boost,kreće se kao da normalno trči...wtf ??

sta ne moze trčat normalno ko u svim pucačinama ili šta? demet

revenion
06-11-2006, 22:50
igra je napravljena da bude na svoj nacin realisticna...mislim nemjte se smijat al kuzite na kaj mislim...

mravojed19
06-11-2006, 23:10
ma kuzim iako je smješno s obzirom o čemu se radi u igru..da ne spominjem one male curice i šta rade.

moze bit da to samo u trejleru covjek nije htio potrčat.

Nightyx
07-11-2006, 08:38
Znači još jedna igra je uništena radi konzola :( :( :(

Ma neee igra je rađena za pc ovo je prava igra za tu platformu, nego mi samo govorimo kako izgleda na X306.

Glass
07-11-2006, 11:25
Neznam za koju je platforumu originalno rađena, ali se nadam da je neće iskasapit radi konzola.
No ja uopće nisam siguran koliko će Bio-shock biti dobar jer iskreno na onom traileru sa PCPlay DVD-a nije prikazao ništa posebno dobro dapače ako su im ono vrhunci igre ona će biti teško sranje.
Hvale se nekakvom nelinearnošću a ono što su prikazali je viđeno u dosad jedno 100 igara(što u FPS što u drugim žanrovima), takozvane "genetske mutacije" su ništa drugo nego drugačija interpretacije "sile" u SW serijalima ili magije u 99% RPG-ova, neprijatelji već viđeni čak nemaštoviti u usporedbi ne nekim drugim igrama.
No opet možda se ja varam pa igra ispadne odlična ali bumo vidili...

kikl0p
07-11-2006, 17:15
Neznam za koju je platforumu originalno rađena, ali se nadam da je neće iskasapit radi konzola.
No ja uopće nisam siguran koliko će Bio-shock biti dobar jer iskreno na onom traileru sa PCPlay DVD-a nije prikazao ništa posebno dobro dapače ako su im ono vrhunci igre ona će biti teško sranje.
Hvale se nekakvom nelinearnošću a ono što su prikazali je viđeno u dosad jedno 100 igara(što u FPS što u drugim žanrovima), takozvane "genetske mutacije" su ništa drugo nego drugačija interpretacije "sile" u SW serijalima ili magije u 99% RPG-ova, neprijatelji već viđeni čak nemaštoviti u usporedbi ne nekim drugim igrama.
No opet možda se ja varam pa igra ispadne odlična ali bumo vidili...da istina one zene s kljovama umjesto ruku kao da su ukradene iz Suferinga i onda lik kaze da svaki neprijatelj ima svoju osobnost onda ga u cjelom traileru napadaju jedne te iste zene s kljovama,neznam zasto ali nekako mi se cini da ova igra nece bas najbolje zavrsit

DrunkyDuck
07-11-2006, 17:25
Nakon gledanja trailera, neke stvari me kopkaju:

Svi NPC likovi koriste iste modele. Nisam vidio nikakve varijacije, niti u samoj konstrukciji modela, niti u teksturama. Taj rapture mora da je bio grad klonova.

Adam. Nesto sasvim novo, u teoriji, a zapravo samo jedna od verzija "mane". Ako je organska tvar, zasto uz koristenje idu animacije mahanja rukom, kao da player baca magiju? Zasto ne ubrizgavanje injekcijom kao u prvom traileru (uvodna animacija). I na koju je to foru moguce organsku tvar koristiti kod baratanja s elektronikom?

Pojava djeteta u igri u kojoj je moguce sve ubiti. Sto mislite zasto nema djece u GTA serijalu ili Morrowindu? Mogli su smisliti drugaciji "little sister" NPC.

I zadnje, "sloboda kretanja" je relativan pojam u podvodnom zatvoru.

W3DR4N
07-11-2006, 17:40
Ne znam, meni je setting fenomenalan u igri.
Nije baš da u svakoj igri dobijete vintage podvodni kompleks. Osjećaj izoliranosti i klaustrofobije je savršeno pogođen.
Nadam se da će developeri biti dovoljno pametni pa kao soundtrack stave tek povremeni jazz, blues, malo šansona tipa Edith Piaf i stuff, ukomponiran s šumovima i prekidima trake. Techno i ostala klasična FPS glazba totalno bi uništili ugođaj.
A šta se tiče NPC-ova i sličnosti, čini mi se tatice i sestre jesu klonovi, zamišljeni da održavaju utočište savršenim.

Lord Myrkul
07-11-2006, 18:12
ala ovih likova, igra još nije ni blizu gotova, u stadiju je izrade, ko zna šta će oni još nadodat ili prominit u konačnosti.
abd btw, niko vas ne tira da dirate big daddy-a ili seku mu

DrunkyDuck
07-11-2006, 18:17
Ne znam, meni je setting fenomenalan u igri.
Slazem se. Ali me zanima kako ce to funkcionirati u samoj igri. Najvise kako su prostorije povezane. Koliko se vidi iz animacije, Rapture je pravi grad, sa zgradama, a ne samo neka podvodna jazbina.


Nije baš da u svakoj igri dobijete vintage podvodni kompleks. Osjećaj izoliranosti i klaustrofobije je savršeno pogođen.
E ovo cemo vidjeti kad igra izadje.


Nadam se da će developeri biti dovoljno pametni pa kao soundtrack stave tek povremeni jazz, blues, malo šansona tipa Edith Piaf i stuff, ukomponiran s šumovima i prekidima trake. Techno i ostala klasična FPS glazba totalno bi uništili ugođaj.
Slazem se, i imamo srece jer ce tako i biti. Samo soundtrack nece svirati non-stop, nego samo kad, recimo, udjes u bar u kojem jukebox svira.


A šta se tiče NPC-ova i sličnosti, čini mi se tatice i sestre jesu klonovi, zamišljeni da održavaju utočište savršenim.
Oni mozda jesu, ali sto je sa ostalim likovima? One zene na nozevima (ne sjecam se imena) su navodno stanovnici Rapturea nakon zloupotrebe Adama. Nije mi jasno zasto su sve u identicnim haljinama i identicnog izgleda.


niko vas ne tira da dirate big daddy-a ili seku mu
Da, ali je sama opcija ubijanja djevojcice u igri otvorena. I to djevojcice koja djeluje stvarno a ne nekog polu-demona, polu-robota.

Ps1ho
07-11-2006, 18:41
Oni mozda jesu, ali sto je sa ostalim likovima? One zene na nozevima (ne sjecam se imena) su navodno stanovnici Rapturea nakon zloupotrebe Adama. Nije mi jasno zasto su sve u identicnim haljinama i identicnog izgleda.


a bokte, slažem se u svemu osim u ovom, znaš ti kolko bi to bilo posla? Mogo si pitat zašt su ljudi u GTA slični i imaju istu odjeću :?

DrunkyDuck
07-11-2006, 18:49
a bokte, slažem se u svemu osim u ovom, znaš ti kolko bi to bilo posla? Mogo si pitat zašt su ljudi u GTA slični i imaju istu odjeću
Ti nisi igrao morrowind? Uostalom, jako male varijacije (boja haljine, tekstura lica, npr.) bi napravile veliku razliku. A za ekipu koja je unajmila poseban tim samo za efekte vode u igri to ne bi smio biti problem.
Uostalom, vidjet cemo koliko ce biti vrsta neprijatelja u samoj igri.


ali su barem mogli različite otiske prstiju napraviti
Urnebesno.

Ps1ho
07-11-2006, 19:03
Ti nisi igrao morrowind? Uostalom, jako male varijacije (boja haljine, tekstura lica, npr.) bi napravile veliku razliku. A za ekipu koja je unajmila poseban tim samo za efekte vode u igri to ne bi smio biti problem.
Uostalom, vidjet cemo koliko ce biti vrsta neprijatelja u samoj igri.


Jesam igro Morrowind, al ovo je cjepidlačenje da boli, jes ti u Morrowindu vidio cliff racere s različitim facom i duljinom kljuna? Jedno su NPC-jevi a jedno neprijatelji i još jedna stvar Morrowind je imo mogučnost kreacije lika pa im vjerojatno nije bio problem napravit neki podprogram da im random izbavi nevažne NPC-jeve :roll:

Nightyx
07-11-2006, 19:05
Ajmo malo o Big Daddy i Little Sister.

Nekako mi se čine za********..Izgleda da će biti puno posla s njima..Šta vi mislite??

Nightyx
07-11-2006, 19:12
ne diraj ih i neće te dirati

To i ja mislim ali ja ču nagurati tu djevojčici u njegovo ronilačko odijelo i rasut ih rocket luncherom. :D

DrunkyDuck
07-11-2006, 19:16
Jesam igro Morrowind, al ovo je cjepidlačenje da boli, jes ti u Morrowindu vidio cliff racere s različitim facom i duljinom kljuna? Jedno su NPC-jevi a jedno neprijatelji i još jedna stvar Morrowind je imo mogučnost kreacije lika pa im vjerojatno nije bio problem napravit neki podprogram da im random izbavi nevažne NPC-jeve :roll:
Pa da, ali Cliff Raceri su obicne pticurine. Vrlo vjerojatno kad vidis dvije iste vrste, neces ih tako lako razlikovati. Govorim o ovim "ljudskijim" likovima. I rekao, sam, samo manje varijacije u teksturama, nije potrebno cijeli model redizajnirati za svakog lika. Za tim koji je napravio onakvu grafiku (i hvali se sa dosad nevidjenim FPS-om) to ne bi smio biti problem.

Ali jos velim, ovisi i o broju likova u igri. U previewu su pokazane samo 3 vrste, pa upada u oci.

Nightyx
07-11-2006, 19:18
zanimljiva ideja, a što ako čuješ ŠKLJOC! i utvrdiš da nema raketa?

Utopit ću ih. :D LOL (znam da si stalno pod vodom)..hm...pa...hm.......CHEAT!!---Ovo je bila shala inače I hate cheats prije bi obavio suicide nego ih iskoristio. npr. :hangin:

Helena
07-11-2006, 19:19
zanimljiva ideja, a što ako čuješ ŠKLJOC! i utvrdiš da nema raketa?

E, onda si u banani. :rotfl:

DrunkyDuck
07-11-2006, 19:20
Razbijes prozor i otplivas na povrsinu.

Helena
07-11-2006, 19:29
Aha, a jel se zna možda kakva će mi mashina trebat da ja to pokrenem? :o

Nightyx
07-11-2006, 19:35
Aha, a jel se zna možda kakva će mi mashina trebat da ja to pokrenem? :o

Nezna se još ali pošto je unreal engine 3 i izlazi next year računaj na UT2k7.

Glass
07-11-2006, 20:30
po viđenom, nešto gadno

Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.

Nightyx
07-11-2006, 20:35
po viđenom, nešto gadno

Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.

Probaj s naočalama! :D (shala)

kikl0p
07-11-2006, 20:44
po viđenom, nešto gadno

Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.kad je lik u traileru ispucao 3metka ovaj trailer ne prezentira moč engena vec samu mehaniku i pricu u igri

Glass
07-11-2006, 20:53
po viđenom, nešto gadno

Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.

Probaj s naočalama! :D (shala)

Meni se čini da igra ima onako grafiku malo iznad prosjeka ali budući da neoptimiziranost trademark konverzija očekujem exstremne zahtjeve.

Nightyx
07-11-2006, 20:55
po viđenom, nešto gadno

Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.

Probaj s naočalama! :D (shala)

Meni se čini da igra ima onako grafiku malo iznad prosjeka ali budući da neoptimiziranost trademark konverzija očekujem exstremne zahtjeve.

true

Ps1ho
07-11-2006, 21:33
a jeste party pooperi, ja baš očekujem da ču je vrtit na 1600*1200 sve na max sa Ati Radeon 9250 i proc od 1Ghz sa 256 Mb memorije :fof:

Glass
08-11-2006, 07:45
.....jest, a onda je svizac zamotao čokoladu u omot.

Nightyx
08-11-2006, 08:35
.....jest, a onda je svizac zamotao čokoladu u omot.

I poslao u PCP redakciju. :fof:

08-11-2006, 13:01
Gledao sam trailer, vjedva čekam igru, ali ne kužim, jer se big daddy može ubiti?

GrannyKiller
08-11-2006, 13:31
Gledao sam trailer, vjedva čekam igru, ali ne kužim, jer se big daddy može ubiti?

može...k****m u ćelo :D

Lord Myrkul
08-11-2006, 17:15
Gledao sam trailer, vjedva čekam igru, ali ne kužim, jer se big daddy može ubiti?

može...k****m u ćelo :D

ili moš natirat onu škarastu tetu na njega

08-11-2006, 21:46
Da, nisam skuzio, jer postoji više big dady-a=

Lord Myrkul
11-11-2006, 22:39
ma moš morgen tu gaduru, si vidio što on drži u rukama, pretvori je u kašu odmah, malo je preoklopljen, možda jedino upali nabiti ono malo derište kod njega i u njega i onda ih zasuti vatrometom

bombu na krme

Nightyx
12-11-2006, 13:14
Pričajte malo o tome kakva su oružja i tak ak netko zna??

DrunkyDuck
12-11-2006, 13:24
Kljuc (kao u System Shocku 2, hehe), sacmarica (iz uvodnog filmica) i neka modificirana pljuca.

Vjerojatno ce moddiranje biti vaznije od kolicine oruzja, plus koristenje razlicitih vrsta municije.

A o koristenju Adama na sebi da ne govorim. No, tu su developeri otkrili tek stvaranje nekih insekata, i to u uvodu, pa nemam pojma kako ce to funkcionirat u igri (u uvodu si lik ubrizga u ruku koja mu se nakon tog gadno deformira).

Wizard
01-12-2006, 16:28
ocekujem jednu odlicnu igru, potecijali hit, iako je sve to odlicno sto prikazuju, ipak mi igra nije toliko odlicna, ideja i sl kao i ostalima, neznam zasto, ali ako bude kako kazu da ce biti to ce svakako biti igra vrijedna igranja :D

Kiklop
15-02-2007, 20:24
kad ovo izlazi i jel neko zna minimalne zahtjeve

Kostolomac
15-02-2007, 20:27
nisam gledao ali vjerojatno ovdje sve piše
http://en.wikipedia.org/wiki/Bioshock

Kiklop
15-02-2007, 20:30
izlazi tek u 6 mjesecu :? :(

*Fila*
16-02-2007, 09:53
Bioshock was originally going to run on an enhanced version of the Tribes Vengeance engine, the highly modified version of Unreal Engine 2.5 technology, used by previous Irrational titles Tribes: Vengeance and SWAT 4 and SWAT 4: The Stetchkov Syndicate. In an interview at E3 in May 2006, Levine has revealed that, " we've moved to Unreal Engine 3.0, we've done a lot of modifications on top of it," particularly to the way the engine handles water effects, which he claims will be very impressive, "we've hired a water programmer and water artist, just for this game, and they're kicking ass and you've never seen water like this." [6]
citat sa wikipedie
ne kužim oće onda bit engine ko swat 4(to mi dela kako treba)ili ovaj novi unreal engine(splinter4)? (koji mi normalno ne radi)

Ementaler
16-02-2007, 12:59
Splinter 4 također koristi Unreal 2.5 engine...

Uglavnom, Biosohock koristi Unreal 3 engine...

Kiklop
16-02-2007, 14:53
ma meni ta igra opce ne izgleda zahtjevno brijem da cu ga bez problema moc igrat

spawn89
16-02-2007, 22:17
igrica izgleda uredu za mene.Nadam se da ce biti zanimljiva :rotfl:

Kiklop
16-02-2007, 22:38
meni je zakon
onakoold scholl s onom mjuzom malopodsjeca na fallout
i vidio sam na nekom fiilmicu lik si ubrizga neku inekciju u ruku i ruka mu se pretvori u sacu iz koje izlaze ose i napadaju neprijatlje

Prince-Artas
17-02-2007, 20:21
Splinter 4 također koristi Unreal 2.5 engine...

Uglavnom, Biosohock koristi Unreal 3 engine...

odlično, neću moć pokrenut :boohoo:

Nightyx
17-02-2007, 21:39
Splinter 4 također koristi Unreal 2.5 engine...

Uglavnom, Biosohock koristi Unreal 3 engine...

odlično, neću moć pokrenut :boohoo:

me2 :boohoo:

Babitz
17-02-2007, 22:05
također
uselit ću se nekome tko može

Ps1ho
17-02-2007, 22:56
jel ima koga da treba cimere...

Kiklop
17-02-2007, 23:02
ja cu moc igrat ako ce bit podrske za 640x480 rezu :) :(

Nightyx
18-02-2007, 09:33
molim reza 640x480??? Kada je to bilo...čak se više i nepojavljuje :rotfl:

Kiklop
18-02-2007, 12:07
molim reza 640x480??? Kada je to bilo...čak se više i nepojavljuje :rotfl:ma nemoj pogledaj oblivion i splinter cell:DA

Kiklop
18-02-2007, 13:36
jel zna neko minimalne zahtjrve unreal 3.0 engena???????

KR1ST1J@N
18-02-2007, 15:45
Lijepo igra izgleda

m777
18-02-2007, 16:09
jel ima koga da treba cimere...
Ja trebam. Ali samo ako ima najnoviji komp. Lajk dis (http://frommel.net/weblog/images/Powerful_Computer.jpg).

Nightyx
18-02-2007, 20:22
jel zna neko minimalne zahtjrve unreal 3.0 engena???????

Minimum System Requirements:

Prodaj kuću i auto

Recomended System Requirements:

Prodaj mamu, tatu, baku, djeda, brata, sestru kuću i auto

Ps1ho
18-02-2007, 21:33
jel ima koga da treba cimere...
Ja trebam. Ali samo ako ima najnoviji komp. Lajk dis (http://frommel.net/weblog/images/Powerful_Computer.jpg).

lolz :)

THUNDER_DINIX
18-02-2007, 21:37
jel zna neko minimalne zahtjrve unreal 3.0 engena???????

Minimum System Requirements:

Prodaj kuću i auto

Recomended System Requirements:

Prodaj mamu, tatu, baku, djeda, brata, sestru kuću i auto

:rotfl:

dobra, dobra, ali bit ce dosta samo auto, ako je neki bolji :rotfl:

mravojed20
10-07-2007, 22:39
Evo sad vidio na NMA,svjeze vijesti.

Sluzbeni zahtjevi za igru:


Operating Systems:
Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista

Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space: 8GB free space

Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor
System RAM: 2GB
Video card: DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better). DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card: Sound Blaster X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Important Note: Game requires Internet connection for activation.

Bishop_45_(2)
10-07-2007, 22:45
MORAM IMATI SP2, NEHUMANI .... NESTO ; MAJKU IM; MRZIM IH :-x !!!

Arbiter of Change
10-07-2007, 22:50
Bar nije Vista, čovječe. :wink:

Jopax
11-07-2007, 09:35
Nista strasno samo mi treba konfa 8 puta jaca od sadasnje
a igra izlazi na jesen(mislim)
stignem opljackat fort knox i ucjenit busha da mi da nekoliko projektila da ih prodam na crnom trzistu :D tad mozda budem imao dovoljno love :rotfl:

Rocchiro
11-07-2007, 09:51
jupi,cak budem ju mogel pokrenuti

Nightyx
11-07-2007, 10:14
jupi...mocu je igrati na high postavkama za 10-15 god

Kiklop
11-07-2007, 10:49
to cu igrat na high u dx10 ak je za vjerovat preporucenoj konfi
po meni igra nebi trebala bit nes uber zahtjevna jer su ipak to interijeri

revenion
11-07-2007, 11:21
Nova grafa i giga rama here i come :D

Rex Regis.cro
11-07-2007, 11:31
Nadam se da će moja konfa biti dovoljna, ali je*em ti sve morati ću kupiti Vistu :cry:

mravojed20
11-07-2007, 11:33
Mozeš igrati i bez viste.

Rex Regis.cro
11-07-2007, 11:35
Mozeš igrati i bez viste.
Fak det šit, to je onda DX 9 a imam CX 10 grafulyu. Bill Gates je*em ti kevu, kupiti ću ti tu shugavu vistu! :(

mravojed20
11-07-2007, 11:40
NE! izdrzi...bori se..nemoj kupit :D

A daj,pa šta ako je devetka,opet će izgledati super,si vidio crysis kako izgleda u directx 9? za past u nesvijest.

Rex Regis.cro
11-07-2007, 11:42
NE! izdrzi...bori se..nemoj kupit :D

A daj,pa šta ako je devetka,opet će izgledati super,si vidio crysis kako izgleda u directx 9? za past u nesvijest.

Ću vidjeti još... ali Vistu ne kupujem dok ne kupim jos 2 GB rama i dok ne izađe SP 1 za nju. (ili jeć je? :o )

Rocchiro
11-07-2007, 12:18
bas gledah neki dan filmic,ono kak ubiti velikog tatu.jebenica,samo mi je malo mutavo kaj protivnici iste vrste imaju jednaku odjecu (a to su ex ljudi,ne?).par tekstura vise da razbije monotonost nebi skodilo

Arbiter of Change
11-07-2007, 14:30
Da, nadam se da nećemo opet imati samo iste neprijatelje kao u FEAR-u (dobro ajde, tamo i ima nekakvog smisla, ali je ipak monotono).

Nemesis
12-07-2007, 13:01
Mislim da ce Bioshock biti pre*eben.Sama grafika je doyaya,pogotovo sto se tice vode i osvijetljenja te sjena.btw.kada izlazi?

Kiklop
12-07-2007, 13:02
Mislim da ce Bioshock biti pre*eben.Sama grafika je doyaya,pogotovo sto se tice vode i osvijetljenja te sjena.btw.kada izlazi?22.8 brijem

Nemesis
12-07-2007, 13:07
ove godine?jel mozda negdje pise koja je minimalna konfiguracija potrebna da bi se pokrenuo?

Helena
12-07-2007, 13:12
Citat sa službenog foruma...

BIOSHOCK PC SPECIFICATIONS

Operating Systems:
Windows XP (with Service Pack 2) or
Windows Vista


Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor

System RAM: 1GB

Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).

Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card

Hard disc space: 8GB free space


Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor

System RAM: 2GB

Video card:
DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)
DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better

Sound Card: Sound Blaster® X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Important Note: Game requires Internet connection for activation


A dobro, pokrenut ću ga... :D

Nemesis
12-07-2007, 13:16
i ja isto,kad kupim novu kantu za jedno mjesec dana.
btw.hvala.

Helena
12-07-2007, 13:17
Ma ništa, i mene je zanimalo isto kao i tebe. :D Sad samo čekat da izađe... Nikak dočekat... :cry:

Rex Regis.cro
12-07-2007, 13:17
WooT!11 Treba mi još samo jedna hebena giga RAM-a i to je to prika 8)

Nemesis
12-07-2007, 13:19
Ma ništa, i mene je zanimalo isto kao i tebe. :D Sad samo čekat da izađe... Nikak dočekat... :cry:

ma brzo ce to.osim ako ga ne pocnu odgadat kao npr. HL2 ili stalkera.a iskreno se nadam da nece.

Helena
12-07-2007, 13:21
Daj bogte, stalkera se čekalo kolko, 5 godina, pa me razočarao na kraju. :? Valjda neće isto napravit s ovim. Koliko sam dosad vidjela o bioshocku, izgleda jako obećavajuće. :D

Nemesis
12-07-2007, 13:21
zasto te razocarao?meni je odlican,samo da se jos svi bugovi fixaju.

Helena
12-07-2007, 13:23
Ma okej je stalker, ali nekako mi fali nešto kod njega...

Nemesis
12-07-2007, 13:25
meni je bolji nego half-life 2.

Helena
12-07-2007, 13:26
Kako kome. Al ima tema o stalkeru, btw. :D

Rex Regis.cro
12-07-2007, 13:27
Dobar je S.T.A.L.K.E.R. ali nemožeš protiv našeg dragog Gordona Freemena i njegovog HEV odjela :eyebrows:

Nightyx
12-07-2007, 13:28
Ma okej je stalker, ali nekako mi fali nešto kod njega...

Tmurnost
Dosada
Bezkrajno hodanje

Nemesis
12-07-2007, 13:28
da,imas pravo(sto se tice heleninog posta).ali definitivno sam siguran da ce bioshock biti jedna od najboljih igara koje ce izaci ove godine.dakako,najbolji ce bit crysis.s onakvom grafikom,ako po igrivosti bude slican far cry-u pobrat ce sav kajmak.

Helena
12-07-2007, 13:29
Ma okej je stalker, ali nekako mi fali nešto kod njega...

Tmurnost
Dosada
Bezkrajno hodanje

Baš to... :|

Rex Regis.cro
12-07-2007, 13:29
da,imas pravo.ali definitivno sam siguran da ce bioshock biti jedna od najboljih igara koje ce izaci ove godine.dakako,najbolji ce bit crysis.s onakvom grafikom,ako po igrivosti bude slican far cry-u pobrat ce sav kajmak.
Samo se nadam da je istina da DX 10 puno manje opterečuje PC od DX 9-ke :?

Nemesis
12-07-2007, 13:31
i ja isto.ali,koliko sam ja vidio DX9 crysis ne izgleda puno losije nego DX10 crysis.

radeoN
12-07-2007, 14:12
crysis ce za 2 mjeseca 11 ili 14 .9.2007

Rex Regis.cro
12-07-2007, 14:14
i ja isto.ali,koliko sam ja vidio DX9 crysis ne izgleda puno losije nego DX10 crysis.
Možda... ipak se vidi razlika ali meni je do performansa najviše. :wink:

Nemesis
13-07-2007, 09:42
imas pravo.ali nista se ti ne brini s obzirom da imas 8800GTS.inace,crysis ce bolje radit uz nvidiju i intela,bar tako kaze crytek.no to je sto se tice crysisa.

sto se tice bioshocka,hoce li on podrzavati DX10?

goGAMERo
13-07-2007, 11:42
BioShock will utilize DirectX 10 feature set when available, but will also run on older DirectX 9 hardware.

Official Requirements

Announced on BioShock's official site and at this years E3 2007, the official system requirements for BioShock are as follows.

- Operating Systems - Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista

Minimum System Requirements CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor System RAM - 1GB Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550). Sound Card - 100% direct X 9.0c compatible sound card Hard disc space - 8GB free space

Recommended System Requirements CPU - Intel Core 2 Duo processor System RAM - 2GB Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

mravojed20
13-07-2007, 11:54
Kasniš stari,već sam ih stavio 2-3 strane iza. :P

Nemesis
13-07-2007, 12:33
dobro,nema veze.hvala obojici.

Rocchiro
13-07-2007, 12:34
jupi,cak bu mi igra radila :pray:

Kiklop
13-07-2007, 12:55
u oficijalnim zahtjevima pise da je preporucena grafa za dx10 8600gts znaci da grafa ipak dobro radi u dx 10

Rex Regis.cro
13-07-2007, 13:09
u oficijalnim zahtjevima pise da je preporucena grafa za dx10 8600gts znaci da grafa ipak dobro radi u dx 10

Je*ote vrag pa ja sam na samoj granici jer baš imam 8800GTS, a di je još Vista? Ona njufa RAM-e ko luda :(
Ma dobro, ako kažu da DX 10 ne opterećuje naše kante toliko puno kao DX 9 onda this 500 MB RAM-a manje neče puno značiti.

Helena
13-07-2007, 13:51
jupi,cak bu mi igra radila :pray:

To sam i ja rekla. :D

goGAMERo
13-07-2007, 14:30
jupi,cak bu mi igra radila :pray:

Ček ti imaš 7800 GT ? Radila ti bum na high detaljima u dx9 modu : )

MasaKrisT
13-07-2007, 17:21
a sa 7600gs,x2 3600 i giga 800mhz ddr2?

Rocchiro
13-07-2007, 17:32
jupi,cak bu mi igra radila :pray:

Ček ti imaš 7800 GT ? Radila ti bum na high detaljima u dx9 modu : )

ovo je previse za moje slabo srce :cry:

13-07-2007, 17:33
a sa 7600gs,x2 3600 i giga 800mhz ddr2?

grafa ti sucksa...računaj na nešto između low-medium...više low :wink:

goGAMERo
13-07-2007, 18:27
Al dobri su ovo programeri znam ja njih :) , kraljine su, optimizirati će oni ovo čudo, koje će biti jedini PRAVI hit ove godine, uz još par njih :)

Helena
13-07-2007, 19:08
A na Athlonu 3000+, giga rama, X800 GTO? :(

Nightyx
13-07-2007, 23:05
hmm......zanimljivo pitanje :rotfl: ....btw rekao bi low 8)

Lord Jambrek
13-07-2007, 23:11
A na Athlonu 3000+, giga rama, X800 GTO? :(

I ja se nadam da će ga za tak nekaj sredit, ali kako danas rade igre, umjesto minimalna kofiguracija bi trebali napisat "yay, mogu se divit meniju igre"

Rex Regis.cro
14-07-2007, 01:27
I ja se nadam da će ga za tak nekaj sredit, ali kako danas rade igre, umjesto minimalna kofiguracija bi trebali napisat "yay, mogu se divit meniju igre"

Ja volim dobru grafiku ali si nažalost, u pravu. Još da pi*deki malo optimiziraju svoje igre riješili bi nam muke.

goGAMERo
14-07-2007, 09:01
I ja se nadam da će ga za tak nekaj sredit, ali kako danas rade igre, umjesto minimalna kofiguracija bi trebali napisat "yay, mogu se divit meniju igre"

I tko je tu kriv? Pa naravno programeri. Marketing sve više prodire u pore našeg života. Sve ove igre nemaju objašnjenja za nenormalno visoke hardverske zahtjeve.

BioShock ima naravno : )

Durin
08-08-2007, 09:22
Operating Systems:
•Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista

Minimum System Requirements:
•CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
•System RAM: 1GB
•Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
•Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
•Hard disc space: 8GB free space

Recommended System Requirements:
•CPU: Intel Core 2 Duo processor
•System RAM: 2GB
•Video card: DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
•Sound Card: Sound Blaster® X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)
•Important Note: Game requires Internet connection for activation

Igra izlazi 21 Kolovoza.Jedva čekam!!Doduše,malo previsoki recommended sistemski zahtjevi.

Felix
08-08-2007, 09:33
Imam taman za minimum :D

Nemesis
08-08-2007, 09:37
čuo sam da izlazi za dva tjedna.ajd neka netko potvrdi ili demantira ovu tvrdnju koju sam pročitao negdje na našem forumu.

Durin
08-08-2007, 09:43
Da,to sam ja napisao i dao ti link na wikipediu.Tako piše i na gamespotu i na gamespyju. http://en.wikipedia.org/wiki/Bioshock

Rex Regis.cro
08-08-2007, 12:09
J00 bičz all high settings here ^^ Ili kako to developeri vole nazvat, igra će mi raditi na ''next generation'' grafici :friends:
U jebo te >_< Pa nemam Vistušu još!
Gdje je mamina AMEX kartica, Ubit će me ali jbg, vrijedi umrijeti za DX 10 :P :rotfl:

MasaKrisT
08-08-2007, 12:16
a sa 7600gs,x2 3600 i giga 800mhz ddr2?

grafa ti sucksa...računaj na nešto između low-medium...više low :wink:

sad imam x1950gt 512ddr3 rama:)))

Kiklop
08-08-2007, 17:04
jedva cekam da izade igra mislim da ce mi radit na low ak sam mogo igrat zadnji Splinter Cell

M4rc3LL1u5
08-08-2007, 17:58
meni bi mozda islo na 640x480 na low :shock:

100EURO
08-08-2007, 21:09
Mislim da ce igra biti bezveze , zasto , tak mi se cini , imam taj osjecaj za bezveze igre....ili mi je samo los dan!!

revenion
08-08-2007, 21:13
Mislim da ce igra biti bezveze , zasto , tak mi se cini , imam taj osjecaj za bezveze igre....ili mi je samo los dan!!

los dan...

Kiklop
08-08-2007, 21:23
meni bi mozda islo na 640x480 na low :shock:bo ispod 1024x768 ne igram ionako nema neke razlike svega 2-3 fps

dugi
15-08-2007, 17:16
Evo i prve recenzije

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/924919.asp

dobila je 95%! PC Gamer UK

Definitivno imamo hit,jedva cekam da mi dopadne ruku.

Kiklop
15-08-2007, 19:15
omfg jos samo 3 dana to moram nabavit jos nemogu vjerovat da je ovako blizu izlaska

Durin
15-08-2007, 19:22
Kakva 3 dana?Još 6 dana,izlazi 21.

DrunkyDuck
15-08-2007, 20:27
O, bokte, pa ja sam na preporucenim zahtjevima.


Kakva 3 dana?Još 6 dana,izlazi 21.
Jos 3 dana sim-tam, strpit cemo se.

Dweller
15-08-2007, 21:35
IIIIIIZZZZZZZASSSSLOOOOOOO JEEEEEEEEEEEEE,ZAAAAAAAABUNOM!!!!!!!!!

Rex Regis.cro
15-08-2007, 22:11
Isse Dweller zbog mojega posta kupuje haskija :rotfl:
Neka, neka...
A Biošok jedva čekam! Ufffffffff!!!!!!1 :D

Kiklop
16-08-2007, 00:33
IIIIIIZZZZZZZASSSSLOOOOOOO JEEEEEEEEEEEEE,ZAAAAAAAABUNOM!!!!!!!!!omfg ti vrjedas Fallout stavis taj retardirani avatar i tu glumis majmuna po forumu :roll:

Dweller
16-08-2007, 00:40
IIIIIIZZZZZZZASSSSLOOOOOOO JEEEEEEEEEEEEE,ZAAAAAAAABUNOM!!!!!!!!!omfg ti vrjedas Fallout stavis taj retardirani avatar i tu glumis majmuna po forumu :roll:


evo mjenjam

buzybizyboz8
16-08-2007, 13:31
vidio sam dosta trailera i igra mi se čini odlična,a tek grafika... :wink:

Lord Jambrek
16-08-2007, 13:34
Mislim da je izašao demo z X360, nešto sam na Megagamesu vidio.

Dweller
16-08-2007, 13:58
izasla igra,bre

Durin
16-08-2007, 14:06
Zabunom,u jednom dućanu u SADu.Službeno još i dalje izlazi 21.Samo je par sretnika dobilo Bioshock tjedan dana prije izlaska.

RayDX
16-08-2007, 14:11
Ja na ultra :D :rotfl:

Dweller
16-08-2007, 14:57
8800 gts,2 gige rama i 2.5 ghz(dual core) je dovoljno ya ultra
sreca meni ja to imam,oke imam 4,3 ghz,ali to nije vazno


OC,OC,OC do kraja

RayDX
16-08-2007, 15:03
Ja sam fino sebe sredio, nadam se da neću godinu dana morati nadograđivati.

Rex Regis.cro
16-08-2007, 16:41
Ja na ultra :D :rotfl:
I ja. :friends:
Ufffffffff OČU BIOŠOK!!!!!111jedan :rotfl:

mravojed20
18-08-2007, 16:00
OK,ono...izgleda po ocjenama koje igra dobiva u recenzijama da je vjerojatno najbolji fps ikad. ocjene su većinom 10/10,tu i tamo 9/10.

sad još da dam pare za novu kantu i mogu igrati.

dugi
18-08-2007, 16:18
Uf,neznam da li su ikada i jednoj igri dali ovako visoku ocjenu

http://pc.ign.com/articles/813/813641p3.html

I mravojed ako vec kupujes kupi stvarno "postenu" masinu,evo citata sa te iste stranice
On our gaming PC running a Core 2 Quad processor with a GeForce 8800 GTX, and 4 GB of RAM, it ran very well, with only a few occasions of seemingly random framerate hitches.

ja bum se :hangin: ako bu mi jako trzalo.

radeoN
18-08-2007, 16:35
je li igra uopce optimizirana za Quad core (kao sto je crysis)

RayDX
18-08-2007, 17:24
je li igra uopce optimizirana za Quad core (kao sto je crysis)

mislim da nije... Samo je Crysis zasad optimiziran i Alan Wake... BioShock ne... A ono gore, jebati ću nekom nešta ako bude trzala na mojoj konfiguraciji... Bolesno... Stvarno bolesno...

dugi
18-08-2007, 17:49
RayDX kada nabavis igru molim te javi ISKRENE dojmove.Stavrno imas pilu za 5 i mislim da nema sanse da ti trza igra.Istinski ces moci uzivati u vjerovatno najboljem fps-u do danas.

RayDX
18-08-2007, 17:51
RayDX kada nabavis igru molim te javi ISKRENE dojmove.Stavrno imas pilu za 5 i mislim da nema sanse da ti trza igra.Istinski ces moci uzivati u vjerovatno najboljem fps-u do danas.


Nema problema, imat ću ju prvi dan nadam se :), inače ja držim 1680x1050 rezu na pcu, manje od 1920 x 1200 koju su koristili kada su recenzirali na IGNu. Ne bi trebalo biti trzavice, I hope

Rex Regis.cro
18-08-2007, 17:57
je li igra uopce optimizirana za Quad core (kao sto je crysis)

mislim da nije... Samo je Crysis zasad optimiziran i Alan Wake... BioShock ne... A ono gore, jebati ću nekom nešta ako bude trzala na mojoj konfiguraciji... Bolesno... Stvarno bolesno...

I ja ću im jebat mater ako mi bude trzalo. :killyou:
A što se tiče optimizacije za Quad-Core to se riješava jednostavnim patchem, ne? Ja sam morao instalirati patch za Star Wars: Empire at War da bi mi igra potpuno iskoristila moj Dual-Core. Ista stvar i za CoD 2.

radeoN
18-08-2007, 18:07
da ali nece odmah izdati patch
RayDX pa sa tvojom konfom (sign) ces sigurno igrati na very high jos mozes OC grafu na 600 mhz core i 2000 mhz mem i dobit ces nesto veci frame rate nece stekat sigurno ali mozes spustiti rez na 1280 1024 ja igram na toj rezi sve igre bez ikakvih problema nadam se da cu i crysis i biosock i cod 4

RayDX
18-08-2007, 18:22
da ali nece odmah izdati patch
RayDX pa sa tvojom konfom (sign) ces sigurno igrati na very high jos mozes OC grafu na 600 mhz core i 2000 mhz mem i dobit ces nesto veci frame rate nece stekat sigurno ali mozes spustiti rez na 1280 1024 ja igram na toj rezi sve igre bez ikakvih problema nadam se da cu i crysis i biosock i cod 4

lol widescreen monitor sa tom rezom... :rotfl: povraćalo bi mi se :D

radeoN
18-08-2007, 18:31
jeb*** nisam znao za wide screen a tek sad vidim i 2x 88000 pa nema problema onda sa 1680x1050

goGAMERo
19-08-2007, 17:36
Nisam ništa pratio od gejminga unazad 2 tjedna, pričajte mi šta ima s bioshockom, jel stigao pc demo...!?

goGAMERo
19-08-2007, 17:37
Uf,neznam da li su ikada i jednoj igri dali ovako visoku ocjenu

http://pc.ign.com/articles/813/813641p3.html

I mravojed ako vec kupujes kupi stvarno "postenu" masinu,evo citata sa te iste stranice
On our gaming PC running a Core 2 Quad processor with a GeForce 8800 GTX, and 4 GB of RAM, it ran very well, with only a few occasions of seemingly random framerate hitches.

ja bum se :hangin: ako bu mi jako trzalo.


Jade Empire za Xbox je dobio kolko me pamćenje služi 99!

Dweller
19-08-2007, 18:19
ma to je ign,oni su mala djeca,koji igre jos zovu igrice

Prince-Artas
19-08-2007, 18:19
al prosječna ocjena je daleko od te :) http://www.gamerankings.com/itemranking ... mid=918890 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/searchresult.asp?term=jade+empire&itemid=918890)

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/ ... q=bioshock (http://www.gamerankings.com/htmlpages2/931329.asp?q=bioshock)
još da dobije dobru ocjenu kod gamespota najbolja igra svih vremena, barem po ocjenama

dugi
19-08-2007, 18:55
Mislim da imamo najbolju igru svih vremena,za sada.Jos da Crysis ne iznevjeri ,a siguran sam da nece.

Kiklop
19-08-2007, 19:22
kriticari su blazi prema igri jer vec dosta dugo nije izasla dobra igra

Dweller
19-08-2007, 19:57
a ova je prva u nizu velikih najava

19-08-2007, 23:38
Jel izašla već jednom ili tek izlazi krajem ovog mjeseca?

Dweller
19-08-2007, 23:39
trgovci zabunom prerano pustili je u prodaju!

Prince-Artas
19-08-2007, 23:41
kriticari su blazi prema igri jer vec dosta dugo nije izasla dobra igra

dobro da si ti igru već nabavio i odigrao pa znaš da ne zaslužuje te ocjene

Kiklop
20-08-2007, 00:01
kriticari su blazi prema igri jer vec dosta dugo nije izasla dobra igra

dobro da si ti igru već nabavio i odigrao pa znaš da ne zaslužuje te ocjenema nema dvojbe o tome da je igra hit al opet 99/100 nemre bit bas tak dobra tolku ocjenu bi trebale dobit ono 2-3 igre u povjesti a sad mozda je Bioshock tolko dobar a da ja tog nisam svjestan

goGAMERo
20-08-2007, 07:17
Mislim da imamo najbolju igru svih vremena,za sada.Jos da Crysis ne iznevjeri ,a siguran sam da nece.

:pray: :pray:

Nisam znao da je forum baš tolko otišao u qurac

dugi
20-08-2007, 07:19
Mislim da imamo najbolju igru svih vremena,za sada.Jos da Crysis ne iznevjeri ,a siguran sam da nece.

:pray: :pray:

Nisam znao da je forum baš tolko otišao u qurac


objasni

Frosty
20-08-2007, 07:34
A kakva bi konfiguracije OTPRILIKE trebala za bio shock ja imam Nvidiu 6800 Gt,sumnjam da bi to moglo pokrenuti :cry:

MasaKrisT
20-08-2007, 09:46
Mislim da imamo najbolju igru svih vremena,za sada.Jos da Crysis ne iznevjeri ,a siguran sam da nece.

:pray: :pray:

Nisam znao da je forum baš tolko otišao u qurac


objasni

Mislim da se smije ovome kako imamo najbolju igru svih vremena...

RayDX
20-08-2007, 10:13
Mislim da imamo najbolju igru svih vremena,za sada.Jos da Crysis ne iznevjeri ,a siguran sam da nece.

:pray: :pray:

Nisam znao da je forum baš tolko otišao u qurac


objasni

Mislim da se smije ovome kako imamo najbolju igru svih vremena...

Ajde ajde... BioShock će pwnati, ali Crysis teško, crysis je sam marketing za Microsoft, prodao se Crytek... Jedino ga mogu spasiti SF fanovi koji vole tehnološki napredak, a vjerujem da ću dobiti onaj fantastični editor pa sam jako jako sretan :D

Teon
20-08-2007, 13:08
O pa super 1!!!1!!
Ulazim u Recommended :D :pray:

Kiklop
20-08-2007, 13:41
igra se nebu mogla igrat bez veze za internet vec vidim da ce imat neku bolesnu zastitu :yuck:

Dweller
20-08-2007, 14:26
:yuck:
na to

RayDX
20-08-2007, 14:30
:yuck:
na to

Ma tako treba, hrpa igara tako funkcionira, aktivacija preko interneta... čak i učilica

M4rc3LL1u5
20-08-2007, 15:48
imam demo na torrentu ko oce nek pm-a ili me adda na msn m4rc3ll1u5@hotmail.com
neznam jel vec izasa

goGAMERo
20-08-2007, 15:48
Mislim da imamo najbolju igru svih vremena,za sada.Jos da Crysis ne iznevjeri ,a siguran sam da nece.

:pray: :pray:

Nisam znao da je forum baš tolko otišao u qurac


objasni

no offense al de pročitaj još jednom dio rečenice do zareza koju si napisao!

ivan
20-08-2007, 16:02
Important Note: Game requires Internet connection for activation

ovo mi se zgladilo :yuck:
na kompu na kojem se igram nemam net

Kiklop
20-08-2007, 17:39
ma to ce bit krackano drugi dan siguran sam

Dweller
20-08-2007, 17:40
ako vec nije

Thrall
20-08-2007, 17:40
lol :rotfl:

RayDX
20-08-2007, 18:34
Opet vi o piratima c-c-c :) ma BioShock će pwnati... jedva čekam... još samo par sati :)

Kiklop
20-08-2007, 19:09
Opet vi o piratima c-c-c :) ma BioShock će pwnati... jedva čekam... još samo par sati :)za xboks je vec izasla lol koje sranje ustvari u europi igra izlazi 24.pa oni koji ju misle kupit ce morat pricekat a ja ju necu igrat ovaj mjesec jer nemam flat :P

dugi
20-08-2007, 19:19
Mislim da imamo najbolju igru svih vremena,za sada.Jos da Crysis ne iznevjeri ,a siguran sam da nece.

:pray: :pray:

Nisam znao da je forum baš tolko otišao u qurac


objasni

no offense al de pročitaj još jednom dio rečenice do zareza koju si napisao!

none taken ali daj pojasni,sto sam ja to toliko sokantno napisao.Da dolazi najbolja igra do sada uopce ili da bi ju Crysis mogao skinuti sa trona.

I kakve to veze ima moje misljenje sa stanjem ovoga foruma.Niti ja predstavljam ovaj forum niti on predstavlja mene.

Znaci,molim te ponovno pojasni sto si mislio jer si mi totalno nerazumljiv,ako uopce znas sto si mislio :kill: .

Kiklop
20-08-2007, 19:53
ako nekom treba demo evo linkovi mislim da ovo nije piratlija jer demo se moze skinut :D
lik na forumu di sam naso linkove kaze da je igro igru na med detaljima s 6200 grafom lol
Download:
Code:
http://rapidshare.com/files/50143581/Bi ... part01.rar (http://rapidshare.com/files/50143581/BioShock_PC_Demo.part01.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145420/Bi ... part02.rar (http://rapidshare.com/files/50145420/BioShock_PC_Demo.part02.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145026/Bi ... part03.rar (http://rapidshare.com/files/50145026/BioShock_PC_Demo.part03.rar)S
http://rapidshare.com/files/50143900/Bi ... part04.rar (http://rapidshare.com/files/50143900/BioShock_PC_Demo.part04.rar)S
http://rapidshare.com/files/50144218/Bi ... part05.rar (http://rapidshare.com/files/50144218/BioShock_PC_Demo.part05.rar)S
http://rapidshare.com/files/50144682/Bi ... part06.rar (http://rapidshare.com/files/50144682/BioShock_PC_Demo.part06.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145688/Bi ... part07.rar (http://rapidshare.com/files/50145688/BioShock_PC_Demo.part07.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145965/Bi ... part08.rar (http://rapidshare.com/files/50145965/BioShock_PC_Demo.part08.rar)S
http://rapidshare.com/files/50146318/Bi ... part09.rar (http://rapidshare.com/files/50146318/BioShock_PC_Demo.part09.rar)S
http://rapidshare.com/files/50146630/Bi ... part10.rar (http://rapidshare.com/files/50146630/BioShock_PC_Demo.part10.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147028/Bi ... part11.rar (http://rapidshare.com/files/50147028/BioShock_PC_Demo.part11.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147292/Bi ... part12.rar (http://rapidshare.com/files/50147292/BioShock_PC_Demo.part12.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147606/Bi ... part13.rar (http://rapidshare.com/files/50147606/BioShock_PC_Demo.part13.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147859/Bi ... part14.rar (http://rapidshare.com/files/50147859/BioShock_PC_Demo.part14.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148097/Bi ... part15.rar (http://rapidshare.com/files/50148097/BioShock_PC_Demo.part15.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148342/Bi ... part16.rar (http://rapidshare.com/files/50148342/BioShock_PC_Demo.part16.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148648/Bi ... part17.rar (http://rapidshare.com/files/50148648/BioShock_PC_Demo.part17.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148926/Bi ... part18.rar (http://rapidshare.com/files/50148926/BioShock_PC_Demo.part18.rar)S
http://rapidshare.com/files/50149165/Bi ... part19.rar (http://rapidshare.com/files/50149165/BioShock_PC_Demo.part19.rar)S
http://rapidshare.com/files/50149383/Bi ... part20.rar (http://rapidshare.com/files/50149383/BioShock_PC_Demo.part20.rar)

RayDX
20-08-2007, 20:29
ako nekom treba demo evo linkovi mislim da ovo nije piratlija jer demo se moze skinut :D
lik na forumu di sam naso linkove kaze da je igro igru na med detaljima s 6200 grafom lol
Download:
Code:
http://rapidshare.com/files/50143581/Bi ... part01.rar (http://rapidshare.com/files/50143581/BioShock_PC_Demo.part01.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145420/Bi ... part02.rar (http://rapidshare.com/files/50145420/BioShock_PC_Demo.part02.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145026/Bi ... part03.rar (http://rapidshare.com/files/50145026/BioShock_PC_Demo.part03.rar)S
http://rapidshare.com/files/50143900/Bi ... part04.rar (http://rapidshare.com/files/50143900/BioShock_PC_Demo.part04.rar)S
http://rapidshare.com/files/50144218/Bi ... part05.rar (http://rapidshare.com/files/50144218/BioShock_PC_Demo.part05.rar)S
http://rapidshare.com/files/50144682/Bi ... part06.rar (http://rapidshare.com/files/50144682/BioShock_PC_Demo.part06.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145688/Bi ... part07.rar (http://rapidshare.com/files/50145688/BioShock_PC_Demo.part07.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145965/Bi ... part08.rar (http://rapidshare.com/files/50145965/BioShock_PC_Demo.part08.rar)S
http://rapidshare.com/files/50146318/Bi ... part09.rar (http://rapidshare.com/files/50146318/BioShock_PC_Demo.part09.rar)S
http://rapidshare.com/files/50146630/Bi ... part10.rar (http://rapidshare.com/files/50146630/BioShock_PC_Demo.part10.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147028/Bi ... part11.rar (http://rapidshare.com/files/50147028/BioShock_PC_Demo.part11.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147292/Bi ... part12.rar (http://rapidshare.com/files/50147292/BioShock_PC_Demo.part12.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147606/Bi ... part13.rar (http://rapidshare.com/files/50147606/BioShock_PC_Demo.part13.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147859/Bi ... part14.rar (http://rapidshare.com/files/50147859/BioShock_PC_Demo.part14.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148097/Bi ... part15.rar (http://rapidshare.com/files/50148097/BioShock_PC_Demo.part15.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148342/Bi ... part16.rar (http://rapidshare.com/files/50148342/BioShock_PC_Demo.part16.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148648/Bi ... part17.rar (http://rapidshare.com/files/50148648/BioShock_PC_Demo.part17.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148926/Bi ... part18.rar (http://rapidshare.com/files/50148926/BioShock_PC_Demo.part18.rar)S
http://rapidshare.com/files/50149165/Bi ... part19.rar (http://rapidshare.com/files/50149165/BioShock_PC_Demo.part19.rar)S
http://rapidshare.com/files/50149383/Bi ... part20.rar (http://rapidshare.com/files/50149383/BioShock_PC_Demo.part20.rar)

onda je ovo neki crap... fake, patka... 6200 ahhahah :D, aj oće netko riskirati?

Kiklop
20-08-2007, 20:32
nije fake 100% sam siguran ja nazalost nemogu skinut al garantiram da nije fake na Fileplanetu je bio demo za skinut al mislim samo ogranicenom broju usera

RayDX
20-08-2007, 20:36
Ajd, večeras ću onda staviti da se skida... Da ubijem još ovih par dana do izlaska...

M4rc3LL1u5
20-08-2007, 21:03
imam ja torrent i evo par komentara ako ga ocete pm - me

just played with 8800gts 320mb, amd x2 4600. 2 gig of ram,at 1680x1050 res looks great.but with fraps im getting 20 fps in figting areas,thats with shadows off vsyinc off ,dynamic lighting off. and thats on xp pro.

Ya its real, fileplanet got hacked (simple hack really, only changed 1 digit in an html link) and heres the demo that should have been available 8 hours ago.

ssalG
20-08-2007, 21:14
imam ja torrent i evo par komentara ako ga ocete pm - me

just played with 8800gts 320mb, amd x2 4600. 2 gig of ram,at 1680x1050 res looks great.but with fraps im getting 20 fps in figting areas,thats with shadows off vsyinc off ,dynamic lighting off. and thats on xp pro.

Ya its real, fileplanet got hacked (simple hack really, only changed 1 digit in an html link) and heres the demo that should have been available 8 hours ago.

A tko bi to onda trebao moći igrati?

BINUX
20-08-2007, 21:16
ako nekom treba demo evo linkovi mislim da ovo nije piratlija jer demo se moze skinut :D
lik na forumu di sam naso linkove kaze da je igro igru na med detaljima s 6200 grafom lol
Download:
Code:
http://rapidshare.com/files/50143581/Bi ... part01.rar (http://rapidshare.com/files/50143581/BioShock_PC_Demo.part01.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145420/Bi ... part02.rar (http://rapidshare.com/files/50145420/BioShock_PC_Demo.part02.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145026/Bi ... part03.rar (http://rapidshare.com/files/50145026/BioShock_PC_Demo.part03.rar)S
http://rapidshare.com/files/50143900/Bi ... part04.rar (http://rapidshare.com/files/50143900/BioShock_PC_Demo.part04.rar)S
http://rapidshare.com/files/50144218/Bi ... part05.rar (http://rapidshare.com/files/50144218/BioShock_PC_Demo.part05.rar)S
http://rapidshare.com/files/50144682/Bi ... part06.rar (http://rapidshare.com/files/50144682/BioShock_PC_Demo.part06.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145688/Bi ... part07.rar (http://rapidshare.com/files/50145688/BioShock_PC_Demo.part07.rar)S
http://rapidshare.com/files/50145965/Bi ... part08.rar (http://rapidshare.com/files/50145965/BioShock_PC_Demo.part08.rar)S
http://rapidshare.com/files/50146318/Bi ... part09.rar (http://rapidshare.com/files/50146318/BioShock_PC_Demo.part09.rar)S
http://rapidshare.com/files/50146630/Bi ... part10.rar (http://rapidshare.com/files/50146630/BioShock_PC_Demo.part10.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147028/Bi ... part11.rar (http://rapidshare.com/files/50147028/BioShock_PC_Demo.part11.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147292/Bi ... part12.rar (http://rapidshare.com/files/50147292/BioShock_PC_Demo.part12.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147606/Bi ... part13.rar (http://rapidshare.com/files/50147606/BioShock_PC_Demo.part13.rar)S
http://rapidshare.com/files/50147859/Bi ... part14.rar (http://rapidshare.com/files/50147859/BioShock_PC_Demo.part14.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148097/Bi ... part15.rar (http://rapidshare.com/files/50148097/BioShock_PC_Demo.part15.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148342/Bi ... part16.rar (http://rapidshare.com/files/50148342/BioShock_PC_Demo.part16.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148648/Bi ... part17.rar (http://rapidshare.com/files/50148648/BioShock_PC_Demo.part17.rar)S
http://rapidshare.com/files/50148926/Bi ... part18.rar (http://rapidshare.com/files/50148926/BioShock_PC_Demo.part18.rar)S
http://rapidshare.com/files/50149165/Bi ... part19.rar (http://rapidshare.com/files/50149165/BioShock_PC_Demo.part19.rar)S
http://rapidshare.com/files/50149383/Bi ... part20.rar (http://rapidshare.com/files/50149383/BioShock_PC_Demo.part20.rar)

Upravo skinuo 2 parta i nije fake :D :D

Kiklop
20-08-2007, 21:26
cuj ovog optimista

cacaro, you got pretty much the same specs as me. my geforce 6200 is from BFG and i'm running on the 160.50 drivers. i tested those drivers on fear, oblivion, doom 3, and stalker and got pretty good frames. i plan to run bioshock at 1024*768 resolution and tweak around to get somewhere between medium settings and a few maybe on high.

DrunkyDuck
20-08-2007, 21:33
Upravo skinuo 2 parta i nije fake
Kako znas?

BINUX
20-08-2007, 21:51
Upravo skinuo 2 parta i nije fake
Kako znas?

Otvorio sam prva dva parta i vidio sam neke fajlove koji se ne nalaze u fake igrama.
Kao npr- nešto za AMD dual core procesore kao neki optimizer i backround bmp.slike od igre koje se vrte kad instaliraš igru.

DrunkyDuck
20-08-2007, 21:52
Zaboravio si navesti koje.

RayDX
20-08-2007, 22:09
cuj ovog optimista

cacaro, you got pretty much the same specs as me. my geforce 6200 is from BFG and i'm running on the 160.50 drivers. i tested those drivers on fear, oblivion, doom 3, and stalker and got pretty good frames. i plan to run bioshock at 1024*768 resolution and tweak around to get somewhere between medium settings and a few maybe on high.

Je je... a ja ću tweakati od starog Zafiru da me odvede na Mars :rotfl:

DrunkyDuck
20-08-2007, 22:13
Mozda ce staviti fiziku na medium, a decals-e na high. :)

Frosty
21-08-2007, 07:15
BIO SHOCK je izašao na današnji dan 21.8 :) :)! Ako mi ne vjerujete odite na http://www.2kgames.com/bioshockSi onda na news

RayDX
21-08-2007, 10:15
BIO SHOCK je izašao na današnji dan 21.8 :) :)! Ako mi ne vjerujete odite na http://www.2kgames.com/bioshockSi onda na news

Hehe... Old but good news :) Uskoro ću početi derati po biobagri... :killyou:

Durin
21-08-2007, 10:21
Neću niti nabavljati demo,već cijelu igru.Samo da još kupim gigu rama i sve ok.

FitZ
21-08-2007, 22:07
36 posto decrypt... brale, za pet minuta cepam po raptureu...
još kad bi glupi steam brze dekriptirao, samo me na iglama drzi...

Rex Regis.cro
22-08-2007, 00:55
36 posto decrypt... brale, za pet minuta cepam po raptureu...
još kad bi glupi steam brze dekriptirao, samo me na iglama drzi...
Joj care samo nam reci da li je dobra, nemoj ići u detalje.

Kiklop
22-08-2007, 03:12
evo ak nekog zanima kak igra izgleda na low detaljima mislim da cu ju lako pokrenut ovo je na Binuxovom mrcinskom kompu lol
http://img212.imageshack.us/img212/8062/bioshocklowef4.th.jpg (http://img212.imageshack.us/my.php?image=bioshocklowef4.jpg)

http://img212.imageshack.us/img212/1280/bioshocklowle5.th.jpg (http://img212.imageshack.us/my.php?image=bioshocklowle5.jpg)

HalF-DeaD
22-08-2007, 06:20
kiklop samo se sjeti kako ti ide quake wars :D

MasaKrisT
22-08-2007, 09:40
al ce se ovo przit.sva sreca pa je vf-700 namontiran na x1950gt

Kiklop
22-08-2007, 12:29
kiklop samo se sjeti kako ti ide quake wars :Dma ovo su zatvoreni prostori ic ce glade sto posto

mravojed20
22-08-2007, 14:25
Pročitajte ovo,mislim da će vas zanimati

I read that it's limited to 2 activations and it's also bound to your hardware. So you can't install 1 game to 2 different PCs and when you change some component(s) you have to buy another Bioshock. And to be honest that's quite stupid.
-----------------------------------

According to numerous posts and reports on 2K forums it is true. 2 installs per copy.
------------------------------------

Ha! This is brilliant. Looked at the forum threads over at Rapture and it really appears to be so. Two activations, then it's time to buy a new game.
-----------------------------------------------------------
Well, I was already almost completely sure I wasn't going to buy it, and this very firmly hammers several nails on the coffin of that waste of money.
----------------------------------------------
I wonder who's the genius who thought this system up...

http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=116045

Zanimljivo...
:toilet:

Kiklop
22-08-2007, 14:28
sta je to ona neka Hardwaerska zastita lol koja glupost ma igra je krackana vec odavno
i izaso je trainer

mravojed20
22-08-2007, 14:35
http://img217.imageshack.us/img217/1514/screen2gw7.th.jpg (http://img217.imageshack.us/my.php?image=screen2gw7.jpg)

ssalG
22-08-2007, 15:19
sta je to ona neka Hardwaerska zastita lol koja glupost ma igra je krackana vec odavno
i izaso je trainer

Ma zajebi to, ja kada platim originalnu igru 300-400 kn, nemam se namjeru vući po raznim polu-legalnim siteovima samo zato da bi mogao igrat igru normalno.
Mislim da ću ja ovih dana kontaktirat Amstel.

Arbiter of Change
22-08-2007, 15:21
Ditto. Ovi stvarno poludili sa tim zabranama i onda se žale kako ih piratija uništava. Ma uništiti će se oni sami.

Inače sada imam slab komp tako da mi se niti ne isplati nabavljati igru, ali jednog dana sigurno.

mravojed20
22-08-2007, 15:34
Steam verzija nema ovaj "feature" ali jebiga nema ni kutije ni dvd ni tiskani manula ni niš.

Ovo je ono što se zove misguided protection,više šteti ljudima koji kupe original nego što sprječavaju piratiju. valjda će se s vremenom to maknut jer je stvarno jadno.

Dweller
22-08-2007, 15:44
Tko proizvodi ovu igru?Tko je izdaje?
bioware?ubisoft?
tko god bio mamu im jebem,piratska veryija je na kraju kvalitetnija od orginala. :yuck: ,pa sta im je orginalana verzija je 400 kn,piratska 30/50 kn,te nema ove jebene zastite,a manuali i ta sranja,diler mi ih da na dvd/u,a da ima ono sranje,crteze i veliku kutijicu je jos 10 kn,ynaci prakticki isto,
zapravo jos i bolje,a 10 puta jeftinije
da bog da sada propali!


MAMU IM GOVNARSKU!!!

Durin
22-08-2007, 15:53
Zaista je žalosno da ovako dobra igra (sudeći prema recenzijama) ima ovakvu vrstu zaštite.Developeri su doslovno popljuvali igrače sa ovim besramnim činom. :(

dugi
22-08-2007, 19:37
slazem se ,stvarno zalosno,to joj u mojim ocima skida ocjenu za 20%.

RayDX
22-08-2007, 22:12
Tko proizvodi ovu igru?Tko je izdaje?
bioware?ubisoft?
tko god bio mamu im moju,kretenska veryija je na kraju kvalitetnija od orginala. :yuck: ,pa sta im je orginalana verzija je 400 kn,kretenska 30/50 kn,te nema ove jebene zastite,a manuali i ta sranja,diler mi ih da na dvd/u,a da ima ono sranje,crteze i veliku kutijicu je jos 10 kn,ynaci prakticki isto,
zapravo jos i bolje,a 10 puta jeftinije
da bog da sada propali!


MAMU IM GOVNARSKU!!!

iako vulgarno, slažem se....

HalF-DeaD
22-08-2007, 22:14
vulgarno je reć slažem se jelda :D

Who
23-08-2007, 08:29
Imam cudan problem sa demom,krenem da igram i sad ona pocetna scena kad se avion srusi i nakon toga,slika je crna tek se malo nesto vidi pokretima misa.Skinem nove drivere opet ista stvar.Dali je jos netko imao ovaj problem?.

RayDX
23-08-2007, 09:09
Imam cudan problem sa demom,krenem da igram i sad ona pocetna scena kad se avion srusi i nakon toga,slika je crna tek se malo nesto vidi pokretima misa.Skinem nove drivere opet ista stvar.Dali je jos netko imao ovaj problem?.

daj baci graphics setup... skreši screen od settingsa i baci ovamo

FioPro
23-08-2007, 10:36
heh... 2K Gamesu pao server za aktivaciju igre :rotfl:
Baš me zanima kakvih će biti žalbi !

Jer sada, nemožete igrati igru ako ste kupili original i namjeravate igrat bez cracka.

MacGyver
23-08-2007, 11:39
Imam cudan problem sa demom,krenem da igram i sad ona pocetna scena kad se avion srusi i nakon toga,slika je crna tek se malo nesto vidi pokretima misa.Skinem nove drivere opet ista stvar.Dali je jos netko imao ovaj problem?.
Za slučaj da imaš Ati grafičku, postoji neki problem s Bioshockom (za kojeg ne znam tehnikalije, osim da sjebava grafiku na nekim Ati karticama), ali na službenim Ati stranicama već postoji fix za demo. Osobno imam radeon 1950 pro i nisam imao grafičkih problema s demo verzijom

goGAMERo
23-08-2007, 17:48
RayDX očekujem da nabaciš par screenova iz dema sa svoje high end konfe lol

RayDX
23-08-2007, 18:33
RayDX očekujem da nabaciš par screenova iz dema sa svoje high end konfe lol

večeras bi demo trebao biti skinut :)