PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bioshock



Stranica : 1 2 [3]

mravojed20
28-10-2007, 20:51
Burekova "igrica" na temu hackiranja iz Bioshocka,ako si odigrao onda znaš na šta mislim. Probaj ovo,fora je.

Lord Myrkul
31-10-2007, 11:31
zanima me jel ja mogu prominit plasmide koje koristim npr. imam 2 lota, kineza i lightning, dođen do dijela di ledeni blok blokira vrata i sad jel mogu zaminit kinezu za burst ili moran doc do gg i tu prominit ili kako?

Lord Myrkul
31-10-2007, 11:36
a i ja svakakve pizdarije pitan
zanemarite gornji post

e pa ovo je LOL samo takav. plasmidsko pitanje jos uvik stoji

nasao hvala vam puno na pomoci
moze lock :D

marijanovic
04-11-2007, 12:38
Ljudi moji, jel znate zašto Bioshock mnogima radi jako-jako loše i na snažnim karticama tipa gf 6600 i radeon x1300?
Pa zato što igra po defaultu drži 4xAF!!!!!!!!!

Pročitajte i sami...
http://www.tweakguides.com/Bioshock_1.html

kikl0p
04-11-2007, 15:13
Ljudi moji, jel znate zašto Bioshock mnogima radi jako-jako loše i na snažnim karticama tipa gf 6600 i radeon x1300?
Pa zato što igra po defaultu drži 4xAF!!!!!!!!!

Pročitajte i sami...
http://www.tweakguides.com/Bioshock_1.htmlS:o
da zanimljivo ovo s AA skuzio sam da je grafika nekak glatka a nema AA postavki

Hidraulicar Kreso
04-11-2007, 19:11
i kako onda ja taj AA zagasim, pošto nemam neku konfu, đubrad :kill:

Prince-Artas
05-11-2007, 19:45
i kako onda ja taj AA zagasim, pošto nemam neku konfu, đubrad :kill:

pa u opcijama igre :roll:

Hidraulicar Kreso
05-11-2007, 20:59
[quote="Hidraulicar Kreso":2k5nnczl]i kako onda ja taj AA zagasim, pošto nemam neku konfu, đubrad :kill:

pa u opcijama igre :roll:[/quote:2k5nnczl]


u opcijama nemaš podešenja za AA, barem ih ja nisam vidi. Ponovo ću ja instalirat igru i probat

Blacky_123
17-11-2007, 20:15
Ja sam danas kupio igru i meni se vrti na svim high detaljima na x1650pro i 1gb ddr 400
Ja sam prezadovoljan al ipak na bozic ide pci maticna i 8600GTS sa directx 10 podrskom :wink:

Bartuc
17-11-2007, 20:29
Moral buš na Vistu onda zbog te igre :yuck: :D

Igra je jako dobro optimizirana koliko sam imao prilike vidjeti! Meni je također letjela na 1280x1024 sa max dx9 detaljima! Pohvalno za novu igru!

Blacky_123
17-11-2007, 20:41
hehe nebum
naso sam na netu podrsku za directx 10 za xp
malo je komplicirana jer se mora u c++ radit al na vistu nejdem jer guta preeevise memorije

Blacky_123
17-11-2007, 20:57
pa tako nekak i je
ako nekaj krivo napravis cijeli sustav zajebes tak da ak si neki pocetnik nije bas preporucljivo.
Ja sam kod frenda to slozil i directx 10 na bioshocku vrti se savrseno

Prince-Artas
17-11-2007, 22:40
hehe nebum
naso sam na netu podrsku za directx 10 za xp
malo je komplicirana jer se mora u c++ radit al na vistu nejdem jer guta preeevise memorije

okani se toga, to je neka fake informacija
nema dx10 na xpu, još

Blacky_123
17-11-2007, 23:43
hehe jesi siguran
evo ti link http://www.technospot.net/blogs/downloa ... y-project/ (http://www.technospot.net/blogs/download-directx-10-for-windows-xp-from-alky-project/)
pa vidi
ko frenda radi sve
ak ne vjerujes mogu i snimit filmic da se uvjeris :wink:

Lord Myrkul
18-11-2007, 10:42
aj, bas me zanima taj filmic

Blacky_123
18-11-2007, 13:11
pa jesi probo s ovog linka usnimit
samo prati upute i to je to hehe
za filmic morat cete se strpit zato jer ja uskoro kupujem 8600gts pa cu onda usnimit directx 10 i snimat cu s kamerom

Lord Myrkul
11-12-2007, 12:06
aj ako je iko igra sa novin patchom jel moze rec koliko sonic boom dmg-a radi i jeli odbaci taticu?

Lord Myrkul
15-12-2007, 14:17
jel iko gleda ovu temu uopce?

kikl0p
15-12-2007, 14:31
gledali smo kad smo igrali igru a to je bilo u 9mj

Hidraulicar Kreso
15-12-2007, 19:27
Sad igram neke druge igre, ali čim završim ove, igrat ću bioshock

Durin
15-12-2007, 21:28
Sada ću vidjeti kako se ovo vrti na novoj konfi,nadam se da mi neće trzati na najvišoj rezoluciji.Inače,ovaj post ne bih pisao da nisam fulao topic pa bih trebao pisati nešto konstruktivno. :D

mravojed20
15-12-2007, 21:33
Trebalo bi raditi jako jako dobro,kakvo trzzanje daj :D

Peyo
16-12-2007, 04:25
Nema trzanja, nema. Ja sam imao na svome kompu 10-20 FPS pa onda zato nemaš brige stari :D

kikl0p
16-12-2007, 11:41
ja sam isto mislio instalirat na novom kompu da vidim kak se vrti al nemam mjesta na hdd :cry:

Hidraulicar Kreso
16-12-2007, 13:25
Mora vrtit, moj frend ima ATI Radeon HD 2400 pro, celerona 2,4 Ghz i gigu radne ddr i vrti mu na maksimum. A gafička i proc su takvo smeće da sam ostao zapanjen

Prince-Artas
16-12-2007, 17:48
Mora vrtit, moj frend ima ATI Radeon HD 2400 pro, celerona 2,4 Ghz i gigu radne ddr i vrti mu na maksimum. A gafička i proc su takvo smeće da sam ostao zapanjen

daj molim te, da je tako ko bi kupovao nove komponente :roll:
pusti ti to šta tvoj frend priča. otiđi kod njega i uvjeri se sam

Hidraulicar Kreso
16-12-2007, 21:19
[quote="Hidraulicar Kreso":57o11aoi]Mora vrtit, moj frend ima ATI Radeon HD 2400 pro, celerona 2,4 Ghz i gigu radne ddr i vrti mu na maksimum. A gafička i proc su takvo smeće da sam ostao zapanjen

daj molim te, da je tako ko bi kupovao nove komponente :roll:
pusti ti to šta tvoj frend priča. otiđi kod njega i uvjeri se sam[/quote:57o11aoi]

ok, provjerit ću, pa vam pošaljem sliku

Peyo
16-12-2007, 21:42
Pa mogu ja isto tako vrtjet Crysis sve na high ali imam 1 sliku u sekundi :)

Lord Myrkul
16-12-2007, 21:45
meni je bioshock na medium skroz dobro isa, a konfa je zali boze. jedino sta san ima sranja kad bi se alarm ukljucia i onda botovi na mene a jos neki splicer sa strane, onda bi malo zvuk trokava

Hidraulicar Kreso
17-12-2007, 19:19
ja ću ga tek sada testirati, jer na staroj grafi mi je išao na low

Hidraulicar Kreso
17-12-2007, 21:55
Evo bioshock testiran i vrti na rezi 1280*1024, sve na high osim sjena. Ide bez beda.

Blacky_123
18-12-2007, 00:02
Meni ide sve na high osim directx 10 :rotfl:
Imam 1gigu,x1650pro,3.0 amd 64

Zadovoljan sam s grafikom 8) i sam kompom

Hidraulicar Kreso
18-12-2007, 08:28
ja također, i nije baš bioshock nešto zahtjevan, mislio sam da će biti puno zahtjevniji

Nightkiller
18-12-2007, 21:01
kaj nisi ti malo zakasnio s ovom temom ? već je izašo bioshock, ja sam ga prešo za 7 dana

Hidraulicar Kreso
18-12-2007, 21:04
kaj nisi ti malo zakasnio s ovom temom ? već je izašo bioshock, ja sam ga prešo za 7 dana

nisam ja zakasnio, ja sam ga igrao prije, ali pošto sam tek sada kupio nove djelove za komp samm ga počeo ponovno igrati, a prije mi je išao na low jedva

Prince-Artas
18-12-2007, 21:58
Evo bioshock testiran i vrti na rezi 1280*1024, sve na high osim sjena. Ide bez beda.

neda mi se više :roll:

Snake
19-12-2007, 18:24
nekako mi se čini da bioshock ne nudi baš neku spektakularnu grafiku a traži dosta... mislim puno vremena se provodi u mračnim hodnicima a takvo što ne volim. Osim ako me nešto ne plaši, a neprijatelji u Bioshocku nisu u stanju ni izazvati famozni "bu efekt"

Hidraulicar Kreso
19-12-2007, 19:43
nekako mi se čini da bioshock ne nudi baš neku spektakularnu grafiku a traži dosta... mislim puno vremena se provodi u mračnim hodnicima a takvo što ne volim. Osim ako me nešto ne plaši, a neprijatelji u Bioshocku nisu u stanju ni izazvati famozni "bu efekt"

Nisu baš sposobni, ali ima situacija

Lord Myrkul
19-12-2007, 19:52
nekako mi se čini da bioshock ne nudi baš neku spektakularnu grafiku a traži dosta... mislim puno vremena se provodi u mračnim hodnicima a takvo što ne volim. Osim ako me nešto ne plaši, a neprijatelji u Bioshocku nisu u stanju ni izazvati famozni "bu efekt"

Nisu baš sposobni, ali ima situacija

to da, igra je pri kraju bezobrazno jednostavna. spider spliceri vise nisu problem, a kad big dadya upoznas sa electric gelom-gg

Dyslexia
19-12-2007, 23:17
Ma ja doso do pola igr onda ju izbriso. Ma smece razocarala me grafika i glupa i odvratno napravljena oruzja. Glupo mi je sto se igra radi u 1961 godini, nemos mi nosit tomy gun i tamo bacat fireball i takve stvari. Mislim to mi je ubilo igru, ta stara i usrana oruzja. A i inace monsteri su jadni i tako ima stvari koje mi se nesvidaju, nije mi igra sjajna..

scorpion667
20-12-2007, 01:47
Odigrao sam skoro sve fps-ove koji postoje (a gejmam jos od davne 1993). I moram priznati da mi je bioshock sigurno negdje medju mojih top 20. Sve je lijepo napravljeno, samo bih volio da ima jos vise raznolikijih neprijatelja

Lord Myrkul
20-12-2007, 16:50
Ma ja doso do pola igr onda ju izbriso. Ma smece razocarala me grafika i glupa i odvratno napravljena oruzja. Glupo mi je sto se igra radi u 1961 godini, nemos mi nosit tomy gunSi tamo bacat fireball i takve stvari. Mislim to mi je ubilo igru, ta stara i usrana oruzja. A i inace monsteri su jadni i tako ima stvari koje mi se nesvidaju, nije mi igra sjajna..

molin te mos objasnit tu tvrdnju?
inace nema u bioshocku monstera, svi su ljudi, obrati malo pozornost na pricu

nosferatu25
04-02-2008, 22:18
Ma ja doso do pola igr onda ju izbriso. Ma smece razocarala me grafika i glupa i odvratno napravljena oruzja. Glupo mi je sto se igra radi u 1961 godini, nemos mi nosit tomy gunSi tamo bacat fireball i takve stvari. Mislim to mi je ubilo igru, ta stara i usrana oruzja. A i inace monsteri su jadni i tako ima stvari koje mi se nesvidaju, nije mi igra sjajna..

molin te mos objasnit tu tvrdnju?
inace nema u bioshocku monstera, svi su ljudi, obrati malo pozornost na pricu

možda misli na splicere ili big daddya? ? ?

ZorgTheBorg
04-02-2008, 22:26
Instalirao, ne mogu se odvojit od nje. Gr8 je, bigdaddy, adami, RPGjaško izvođenje je sranje ali igra je zabavna u cjelini, dobro se drži.

Zwer
05-02-2008, 21:02
igra super po meni igra 2007 !

Peyo
05-02-2008, 21:19
Odigrao sam skoro sve fps-ove koji postoje (a gejmam jos od davne 1993). I moram priznati da mi je bioshock sigurno negdje medju mojih top 20. Sve je lijepo napravljeno, samo bih volio da ima jos vise raznolikijih neprijatelja

Potpisujem

Lord Myrkul
07-02-2008, 22:35
Odigrao sam skoro sve fps-ove koji postoje (a gejmam jos od davne 1993). I moram priznati da mi je bioshock sigurno negdje medju mojih top 20. Sve je lijepo napravljeno, samo bih volio da ima jos vise raznolikijih neprijatelja

Potpisujem

e tu se slazemo, mozda jos 2-3 tipa splicera, ali igra je fenomenalna i ovakva kakva je

d0mba
07-02-2008, 23:00
ja nikako da dođem do ove igre.... :-x :(

bigbara
08-02-2008, 09:58
:twisted: igra je skroz opićena. Stavio sam najveću rezoluciju i najveće detalje i stvarno me oduševila. Iako vjerujem da bi postigla veću popularnost da nije da tako kažemo više u horor žanru. Uvijek je nekako uzbudljiva i napeta ali istina malo postane dosadna u sredini.

Snake
09-02-2008, 15:12
meni je dosadna već i na samom početku, previše mi se izgubila između fps-a rpg-a i želje za horror ugođajem

d0mba
09-02-2008, 15:41
evo dočepao sam se igre...i razočarala me ali i oduševila.
Ono što mi je dobro na igri je grafika,taj unreal 3 engine je doista super i optimizacija igre je predobra,grafika na DX10 nije toliko bolje ali ipak na DX10 leti igra :pray:

E sad ono čega sam se i bojao...trebali su samo pucačinu napraviti i odlučiti se jel to horor ili što već?Evo na samom počeku,[tamo kad morate onog doktora ubiti a on pobjegne i padne vam neka velika reklama na vrata i kao jedino da to maknete je pomoću neke telekineze..]Svrtim se već pola sata hodam okolo i nemogu dokučiti gdje i što da napravim...a takve igre mrzim u kojima neznaš šta dalje ili tak zastaneš na glupim stvarima.

Sljedeće igra nije uopće horor,..iako vidi se da vuče na horor ali nije to to....nekako mješavina slabog horora i dobre pucačine što po meni nisu uopće trebali napraviti....ili dobar horor ili dobra pucačina...a što se tiče RPG+pucačina.....sa time su usrali igru!
da su ostavili samo pucačina igra bi bila prejaka...ali sa ovom kombinacijom su samo usrali igrivost i ništa više...i eto...igra dobro počela i sad sam zapeo na takoj gluposti i već mi dosadila....

Što se tiče priče..tek sam na početku ali mi se priča igre doista dopala...samo vi preživite u avionu i tak odete tamo u taj podvodni svijet..i onda sranja....i neznaš ni šta se dogodilo ni ništa....

btw.jel ima neko riješenje za taj dio gdje sam zapeo? :killyou:

Izgubljeni
09-02-2008, 16:32
igru sam taman poceo igrati, malo bas sami pocetak ali igra je dobra, mnogo dobra, sviđa mi se što vuce na horror atmosferu, wiiii :D , moram si i taj jericho nabavit da probam

Snake
09-02-2008, 16:45
tu sam i ja stao i isto mrzim u igri kad ne znam kud ići. pogotovo ako je to tek na početku, onda imam osjećaj da će se to često događat u igri

Rex Regis.cro
09-02-2008, 21:19
Nisu mogli pustiti da igra bude samo pucačina jer su System Shock 1 & 2 prije Bioshock-a uvijek bili FPS + RPG ali igra je definitovno lošija od prošla dva nastavka, pre brzo dosadi.

d0mba
10-02-2008, 01:38
nemogu prijeći taj dio da me ubijete..ma hebo igru gdje u roku od 15 minuta igranja već tako zapneš!ima netko riješenje?

Peyo
10-02-2008, 01:57
nemogu prijeći taj dio da me ubijete..ma hebo igru gdje u roku od 15 minuta igranja već tako zapneš!ima netko riješenje?
Probaj se orjentirati po mapi, onda nije tako teško. :wink:

bigbara
10-02-2008, 10:02
ne kužim kako ne znate kuda ići. pa samo slijedite mapu. iako ima puno malih putića i sve to i ja sam na jednom djelu isto zapeo kad moram u neki stan od Fontaina ali opet sam se snašao uz pomoć mape ali istina jako teško :D

d0mba
10-02-2008, 15:56
SKUŽIO..
dakle odeš dolje kod onih stepenica...tamo gdje je zaleđen prolaz i baciš vatru na to..otopiš..pratiš i pokupiš tekeinezu..ostalo znaš sam.

bigbara
10-02-2008, 17:30
ajme sad mi te žao kad čujem gdje si došao. pa čovječe to nije ni trunku igre ej. iako igra mi je jako zabavna i zanimljiva. Bioshockom možemo reći da je započelo doba igara next generation. samo mislim da je steam uprskao zato što je bioshock je pucačina istina ali je i horor. trebao je staviti neki žanr kojega svi vole. a u bioshocku postoji trenutaka kad te dobro strese ali i onih kad se skoro ne usereš u gaće. ali uglavnom bioshockom sam prešao i sa zadovoljstvom mogu reći da je igra zzzaaaaakkkkkooooonn!!!!!!!!!

d0mba
10-02-2008, 17:50
A čuj tek sma počeo....ali u pravu si..ima dijelova gdje je baš totalna pucačina a ima dijelova gdje se usereš jako..jedna jako glupa stvar mi je što nemoš ispočetka nositi npr sve magije nego ih moraš zamjenjivati što je po meni sranje na kvadrat!

bigbara
10-02-2008, 18:08
da ali poslije dbiješ jako jake rankove za te magije. telekinezu ne preporučujem electric shock uvijek uza sebe vatru,led i to ti je zapravo ono oće ti trebati. ako se držiš pravilno rasporeda municije jer ovo je nešto kao resident evil ako ti ponestane municije za određenu pušku gotov si. toga seazato što je municija po igri neravnomjerno rasporedjena a healthova i evea možeš trošiti koliko te god volja zato što ih ima svugdje. vjeruj ja sam naš kako pazio na to sam na zadnjem glavnom osta sa 9 evea i 9healzha. LOL

d0mba
10-02-2008, 18:24
igra mi postala jadna i dosadna....previše komplikacije za "pucačinu"...da su igru napravili samo pucačina a ne taj glupi RPG ubacili unutra igrao bi je non stop..ali ovo magije,razvijanja u pucačini....ma sve su usrali sa time.
Dobro je lega moj rekao....ili ti se biošok sviđa ili ti se nesviđa.nema između!

Kontam si da ću staviti neki trainer za neograničeno helta municije i para samo da vidim i prijeđem jer me zanima kraj....ali eto....po meni predobra igra u kojoj je RPG uništio sve..

Kenyi
10-02-2008, 18:42
da li si ti svjestan sta je rpg element?
Ne to nije razno kupovanje magija (dobro jest na neki nacin), ali glavni rpg element u ovoj igri je unaprijedjivanja healtha i eve-a.To su jedini rpg elementi u igri, puf vjeruj mi igra je malo duza od danasnjih, ali nakon duzeg vremena igranja sve pocinje ;)

Tsumetai Ryujin
10-02-2008, 18:51
ajde ljudi kakav rpg... bioshock je fps... i men osobno su te "magije" predobre... samo ih trebas znat koristit... tj koristit "magije" i normalno oruzje...

a sto se tice duzine... bas kad sam se ponadao da je kraj, (ured glavne face)Sprica se tek zakomplicirala i ustvari mi se svida ke je tako dugacka (dugacka je u usporedbi sa drugim novijim igrama)...

P.S. spoilerSu bijelom

W3DR4N
10-02-2008, 19:34
Bioshock nema niti jedan RPG element. To mu je marketing priljepio da bi igra izgledala dublja i pametnija. Magije vas nitko ne sili koristiti, osim recimo, jedna jedina zagonetka kad uz pomoć telekineze trebate uzeti ključ, i kad trebate rastopiti zaleđena vrata. No to nisu RPG elementi, više avanturistički. Shema iskoristi to i to, na tom i tom mjestu. Nadalje, audio logove je imao i Doom, pa nije nosio etiketu RPG-a. Monolithovi Nolf 2 i Tronje su imali masu iskorištenih ideja u bioshocku, daleko dublje i detaljnije razrađenih. Jedi Knight je isto imao spoj magija (plazmidi, sila, kao da je bitno) i oružja, a JA i vlastiti odabir sekundarnih, isto tako, nitko ga nije prozivao RPGom. Ne kužim potrebu igrača, kritičara i proizvođača u zadnjih par godina, da na svaku drugu igru trebaju staviti sticker "RPG elementi". Što, osjećali bi se glupljima da igramo čistokrvnu avanturu ili shooter?

scorpion667
14-02-2008, 13:20
Bioshock nema niti jedan RPG element. To mu je marketing priljepio da bi igra izgledala dublja i pametnija. Magije vas nitko ne sili koristiti, osim recimo, jedna jedina zagonetka kad uz pomoć telekineze trebate uzeti ključ, i kad trebate rastopiti zaleđena vrata. No to nisu RPG elementi, više avanturistički. Shema iskoristi to i to, na tom i tom mjestu. Nadalje, audio logove je imao i Doom, pa nije nosio etiketu RPG-a. Monolithovi Nolf 2 i Tronje su imali masu iskorištenih ideja u bioshocku, daleko dublje i detaljnije razrađenih. Jedi Knight je isto imao spoj magija (plazmidi, sila, kao da je bitno) i oružja, a JA i vlastiti odabir sekundarnih, isto tako, nitko ga nije prozivao RPGom. Ne kužim potrebu igrača, kritičara i proizvođača u zadnjih par godina, da na svaku drugu igru trebaju staviti sticker "RPG elementi". Što, osjećali bi se glupljima da igramo čistokrvnu avanturu ili shooter?

Slažem se Freddie :D

d0mba
14-02-2008, 13:25
obrisao biošok sa kompa...došo do pola i toliko mi dosadna igra da je to strašno
Priča super
grafika super
igrivost užasna
tak je meni bilo.

Nemesis
14-02-2008, 13:26
mislim da si jedan od rijetkih koji su tako rekli i kojima je tako.meni je igra predoba,baš kao i većini ljudi koji su je odigrali.

cham3leon
20-02-2008, 18:52
Neobično, stvarno, ja sam nedavno počeo igrat i sve bolji mi je.
Nema nikakve izražene elemente RPG-a, samo dodatne feature da ne bude samo još jedan shooter, ali ni da zamara. Malo koja igra je postigla takav dobar omjer.

Peyo
20-02-2008, 22:02
mislim da si jedan od rijetkih koji su tako rekli i kojima je tako.meni je igra predoba,baš kao i većini ljudi koji su je odigrali.

Slažem se s tobom, al je istina da BioShock malo počne u sredini igre gubiti radnju što su i napisali autori PCPlay-a, a sa minusom koji su dali da je hardverski zahtjevna u tome se baš i neslažem, jer ja imam AMD Athlon 2400+ 1 GB RAM-a. ATi X1950PRO 256MB, pa sam igrao na 1024x768 i sve na high detaljima i nisam imao neke poteškoće sa igranjem. Igra se može igrat bez beda da kompu starom 2-3 god., a ako bi mogli neku igru svrstat u "hardverski zahtjevno" onda bi to bio definitivno ni više ni manje nego Crysis. Što se mene tiče, ja sam znao da će Crysis biti zahtjevan, a baš da je toliko zahtjevan....to je jedna od većih stvari koju neću EA-u oprostiti :nonono: , sa obzirom kada vidim da BioShock odlično izgleda, a nije turbo zahtjevan.

D4MB4
20-02-2008, 22:06
meni je igra super iskreno,nemam rimjedbe grafika je predobra

Peyo
20-02-2008, 22:09
meni je igra super iskreno,nemam rimjedbe grafika je predobra

E sada bi ti neki nešto rekli, ako u igrama cijeniš samo grafiku, ako ne onda sorry.

D4MB4
20-02-2008, 22:11
necjenim sam grafiku,al je dobra i kao što si reko pokrenut se može i na slabijim strojevima i uživati frend isto pokreće na radeonki x1600 sa 128mb pa dobro izgleda

Peyo
20-02-2008, 22:15
Što se tiče grafike, najviše me iznenadio onaj dio na početku kada izađeš iz vode na površinu, zaprepastio sam kako dobro izgleda, a najveća fora od svega je što sam prvo mislio da je to filmska sekvenca tj. nisam dirao tipkovnicu i miš, a kad ono... :pray:

Bartuc
20-02-2008, 22:19
Meni krv nikako da sjedne u toj igri, pre loše izgleda, ali samo kada šprica okolo! Malo su previše Shadera stavili na nju...

D4MB4
20-02-2008, 22:21
Što se tiče grafike, najviše me iznenadio onaj dio na početku kada izađeš iz vode na površinu, zaprepastio sam kako dobro izgleda, a najveća fora od svega je što sam prvo mislio da je to filmska sekvenca tj. nisam dirao tipkovnicu i miš, a kad ono... Svaka ti dala

slažem se da isto i ja mislio filmska scena a ono ustvari nije

W3DR4N
20-02-2008, 22:29
Meni krv nikako da sjedne u toj igri, pre loše izgleda, ali samo kada šprica okolo! Malo su previše Shadera stavili na nju...

Izgleda kao da pokušavaš napraviti gusti sok od borovnice i ulja. Nit je boja dobra, nit osvjetljenje, nit količina.

Peyo
20-02-2008, 23:24
Slažem se. Što se tiče krvi vidi se da su htjeli napraviti savršenstvo izgleda krvi, a zapravo su pretjerali. :wink:

Rex Regis.cro
21-02-2008, 14:14
Što se tiče grafike, najviše me iznenadio onaj dio na početku kada izađeš iz vode na površinu, zaprepastio sam kako dobro izgleda, a najveća fora od svega je što sam prvo mislio da je to filmska sekvenca tj. nisam dirao tipkovnicu i miš, a kad ono... :pray:
I ja! :rotfl:
To mi je bila prva DX 10 igra koju sam igrao na mome kompu. Skinem demo s neta, lik izađe iz vode, a ja i frend samo blejimo u ekran dok ja nisam slučanjo pokaknu miš :pray:

cham3leon
21-02-2008, 15:02
Što se tiče grafike, najviše me iznenadio onaj dio na početku kada izađeš iz vode na površinu, zaprepastio sam kako dobro izgleda, a najveća fora od svega je što sam prvo mislio da je to filmska sekvenca tj. nisam dirao tipkovnicu i miš, a kad ono... :pray:

Ja isto, baš je 1337 prva scena :pray:

Gothmog
14-03-2008, 11:34
Potvrđen je Bioshock 2 (http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=184512)

Ukoliko niste znali...a igrat cemo ga u Q4 2009...

D4MB4
14-03-2008, 12:33
w00t predobro super radujem se,eh kak ce taj dio biti zahtjevan nadam se da ne previše :D

vkgamer16
25-03-2008, 09:43
Meni krv nikako da sjedne u toj igri, pre loše izgleda, ali samo kada šprica okolo! Malo su previše Shadera stavili na nju...
pa pogledaj krv u gears of war,jadno

W3DR4N
25-03-2008, 16:50
Ne moraš braniti Bioshock pljuvajući sve ostalo. Gears of War je poznat po tome što ima obilne količine stilizirane krvi. Kako drugačije podignuti fun factor motorne pile ako ne krvlju koja natopi pola mape. Da nije bilo Team Fortressa prošle godine, gearsi bi lako digni priznanje za najzabavnije nasilje na ekranu.

IGoR_2803
11-04-2008, 09:27
jedno pitanje za one koji su prosli igru: igra s vremena na vrijeme izbaci poruku: "you can harvest little sisters with big daddy alive" ili nekaj u tome stilu... ali nemrem skuziti kak to izvesti? ima neki nacin?

Ixy
12-04-2008, 21:12
Hmmm, nikada nisam to pokušavao. Ubijanje Big Daddy-ja mi je bila jedna od najzabavnijih stvari u igri.

Ali ne vjerujem da im se možeš približiti dok je on u blizini. Ako ćeš i pokušavati, pokušaj ga prvo hipnotizirati ili skrenuti mu pažnju na drugog protivnika... :)


BioShock je jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao. I ne sviđa mi se što dolazi nastavak jer na njemu ne radi isti tim, a i mislim da je jedinica sasvim dosta. Ali naravno da ću odigrati dvojku. Čim stigne. ;)

vkgamer17
14-04-2008, 16:11
jedno pitanje za one koji su prosli igru: igra s vremena na vrijeme izbaci poruku: "you can harvest little sisters with big daddy alive" ili nekaj u tome stilu... ali nemrem skuziti kak to izvesti? ima neki nacin?
nemoguće,ja sam bioshock prešo 8 puta i valjda bih znao da se to moze izvesti.

Phronesis
14-04-2008, 19:15
Što se tiče grafike, najviše me iznenadio onaj dio na početku kada izađeš iz vode na površinu, zaprepastio sam kako dobro izgleda, a najveća fora od svega je što sam prvo mislio da je to filmska sekvenca tj. nisam dirao tipkovnicu i miš, a kad ono... :pray:

Actually meni su vatreni efekti bili preloši.

IGoR_2803
14-04-2008, 22:16
nemoguće,ja sam bioshock prešo 8 puta i valjda bih znao da se to moze izvesti.

hmmm... sad sam u zg na faksu, ali kad dodjem doma, budem probal napraviti screenshot... vjerujem ti da se nemre, ali 120% da mi se vec u par navrata pojavila poruka "you can harvest little sisters with big daddy alive"... i probal sam na par nacina ali nista od toga... doduse, nisam jos daleko stigao pa niti nemam na raspolaganju puno plasmida... :|

Outmind
15-04-2008, 11:03
Možda ako svaku, ama baš svaku spasiš, dobiješ pred kraj neki hypnotize big daddy #2 koji ti to omogući.

IGoR_2803
22-04-2008, 12:20
bravo ja! :bravo: , sad kad sam zadnji put igral sam skuzil da u biti pise "you cannotSharvest little sisters with big daddy alive"... to sam u zaru borbe krivo procital... :rotfl:

Outmind
22-04-2008, 14:14
bravo ja! :bravo: , sad kad sam zadnji put igral sam skuzil da u biti pise "you cannotSharvest little sisters with big daddy alive"... to sam u zaru borbe krivo procital... :rotfl:

A ja mislio da sam ja ćorav, tisk tisk...

IGoR_2803
22-04-2008, 17:54
A ja mislio da sam ja ćorav, tisk tisk...

da, lol... ali nema veze, nasel sam ja nacin za rjesiti se big daddya, malo hopsanja iza stupova, par med kita ili kak se vec zove, i par granatica u glavu i pada... :)

cham3leon
23-04-2008, 07:18
Za big daddyje je najbolje postavit 3-4 ona trap bolta, to ih pwna

GODSKILLER
23-04-2008, 16:39
ja ovu igru jos nisam ozbiljno igra...mozda jedno 2 ure...na jesen je budem igra u dx10 modu...

Nodakim
25-07-2008, 18:01
evo poceh igrati prije nekih sat vremena i pre jebeno je....samo da pitam...koliko otprirlike je "trajnost" igre?

GeForce
25-07-2008, 18:11
meni je ova igra toliko smeće da nemogu opisati riječima znam da je drugima super ali meni se toliko nije svidjela da je to nešto neopisivo!

Nodakim
25-07-2008, 18:32
Ma ja doso do pola igr onda ju izbriso. Ma smece razocarala me grafika i glupa i odvratno napravljena oruzja. Glupo mi je sto se igra radi u 1961 godini, nemos mi nosit tomy gunSi tamo bacat fireball i takve stvari. Mislim to mi je ubilo igru, ta stara i usrana oruzja. A i inace monsteri su jadni i tako ima stvari koje mi se nesvidaju, nije mi igra sjajna..

molin te mos objasnit tu tvrdnju?
inace nema u bioshocku monstera, svi su ljudi, obrati malo pozornost na pricu

možda misli na splicere ili big daddya? ? ?


pa to jesu ljudi?ili su bili...
sve su ljudi osim ponekih mašina...

Deadwalker
25-07-2008, 19:25
meni je ova igra toliko smeće da nemogu opisati riječima znam da je drugima super ali meni se toliko nije svidjela da je to nešto neopisivo!

i ja spadam tu. Ne znam zašto, ali mi se igra uopće nije svidjela. Neznam, jednostavno mi nije legla, djeluje mi jako neozbiljno i opće mi se ne sviđa taj rano šezdeseti američki štih koji prevladava u igri...

Zwer
27-07-2008, 22:39
bah nije mi ness igra :D koliko je napucana preko nekih recenzija

ScorpiuS
27-07-2008, 23:07
Tebi možda nije, ali je meni bila odlična.

Nodakim
28-07-2008, 15:27
same...zavrsio sam je neki dan....obozavam taj stari štih....stvara pre jebenu atmosferu..sličnu falloutu 3 ali mnogo tužniju i čudniju...makar ne daje toliku slobodu

LV-426
30-07-2008, 07:25
Bioshock nije ni blizu System shocku 2. Većina ljudi koji su igrali System shock tvrdi isto to. Bioshock je po meni loš remake i jedva sam smogo inspiraciju da ga prijeđem :thumbs1:

Hidraulicar Kreso
30-07-2008, 12:24
bioshock je baš predobra igra, samo što su mnogi razmaženi pa ne žele promjene. Zato su igru popljuvali kao smeće. Igra je barem uvela neke nove stvari.

LV-426
30-07-2008, 13:06
bioshock je baš predobra igra, samo što su mnogi razmaženi pa ne žele promjene. Zato su igru popljuvali kao smeće. Igra je barem uvela neke nove stvari.

Stari moj bioshock nije uveo nikakve promjene. Sve glavne fore koje su u bioshocku ono "wooow" kao paljenje, elektriziranje, bacanje, smrzavanje itd. protivnika pa nadogradnja oružja, hakiranje, vita-chabmers...sve ti je to uzeto iz system shocka 2, a tamo je to po meni bolje izgledalo. Da ne govorimo kolko je system shock imao bolju priču i atmosferu. Jedino kaj bioshock ima bolje je naravno grafika, ništa drugo.

Arbiter of Change
30-07-2008, 13:09
Ipak je najavljivan kao spiritualni nastavak SS2-a, na kraju krajeva.

Cthulhu
03-08-2008, 19:49
[quote="Hidraulicar Kreso":1dnqv2ia]bioshock je baš predobra igra, samo što su mnogi razmaženi pa ne žele promjene. Zato su igru popljuvali kao smeće. Igra je barem uvela neke nove stvari.

Stari moj bioshock nije uveo nikakve promjene. Sve glavne fore koje su u bioshocku ono "wooow" kao paljenje, elektriziranje, bacanje, smrzavanje itd. protivnika pa nadogradnja oružja, hakiranje, vita-chabmers...sve ti je to uzeto iz system shocka 2, a tamo je to po meni bolje izgledalo. Da ne govorimo kolko je system shock imao bolju priču i atmosferu. Jedino kaj bioshock ima bolje je naravno grafika, ništa drugo.[/quote:1dnqv2ia]

odigrao sam i ss1,2 i bioshock,i bioshock mi je najbolji sto god ti pricao.

bezimeni
03-08-2008, 21:29
Bioshock me uz Stalkera najugodnije iznenadio nakon duuugo vremena.Izvrsna igra.Odigrao ju dva puta a sigurno ponovim sve još jednom.

kulamasta
12-08-2008, 18:49
U nedostatku vremena nisam je stigao prije odigrat pa tek nedavno krenuo...

I sto rec nego fantastica pucacina, pravo osvjezenje naspram vec napornih ww2 shootera

Flippy
12-08-2008, 19:28
Bioshock nije ni blizu System shocku 2. Većina ljudi koji su igrali System shock tvrdi isto to. Bioshock je po meni loš remake i jedva sam smogo inspiraciju da ga prijeđem :thumbs1:




Stari moj bioshock nije uveo nikakve promjene. Sve glavne fore koje su u bioshocku ono "wooow" kao paljenje, elektriziranje, bacanje, smrzavanje itd. protivnika pa nadogradnja oružja, hakiranje, vita-chabmers...sve ti je to uzeto iz system shocka 2, a tamo je to po meni bolje izgledalo. Da ne govorimo kolko je system shock imao bolju priču i atmosferu. Jedino kaj bioshock ima bolje je naravno grafika, ništa drugo.

Ti si jedan od rijetkih koji ima takvo mišljenje. System Shock 2 je meni još uvijek najbolja horror/sci-fi/rpg/fps igra. Shodan i oni segmenti blizu kraja su totalno spooky. Pogotovo Body of the Many. Bioshock je totalno sranje i treba biti popljuvano.

LV-426
13-08-2008, 08:09
TAKO JE!!! :thumbs2:

Flippy
13-08-2008, 14:37
TAKO JE!!! :thumbs2:
Drago mi je da nisam jedini igrač SS2. :wink:

Nodakim
13-08-2008, 15:13
razmaženi ste....

amirix
13-08-2008, 16:57
malo prije ga pređe_spasio sve male seke__al mi taj happy end sucks_ipak mi je igra bila bolesna :D

Rex Regis.cro
20-08-2008, 20:38
razmaženi ste....
Ne, samo znaju što je igra, a što i.g.r.i.c.a.

Flippy
20-08-2008, 20:42
razmaženi ste....
Ne, samo znaju što je igra, a što i.g.r.i.c.a.


:pray: :pray: :pray:

Svaka čast

Rex Regis.cro
28-08-2008, 20:48
Hvala :P
Svi koji su igrali SS2 bi rekli isto.

Cthulhu
28-08-2008, 20:53
malo prije ga pređe_spasio sve male seke__al mi taj happy end sucks_ipak mi je igra bila bolesna :D
je,totalno suxa...uopće ne pristaje količini nasilja i boleštine u igri.

Flippy
28-08-2008, 20:54
Hvala :P
Svi koji su igrali SS2 bi rekli isto.

Nema puno ljudi koji vole SS2 još uvijek...

:( :(

LV-426
02-09-2008, 08:07
razmaženi ste....S:rotfl:

Ja bi prije reko da si ti razmažen i tebi slični igricama sa super grafikicom, a glupim sadržajem! :D

Constantine
02-09-2008, 08:12
Bioshock mi je odlična igra,ima fenomenalnu atmosferu i igriva je.

LV-426
02-09-2008, 08:28
Bioshock mi je odlična igra,ima fenomenalnu atmosferu i igriva je.

Jesi igro System shock 2 ???

Constantine
02-09-2008, 08:36
Ne,nisam.

Flippy
02-09-2008, 10:24
Igraj. Onda se javi. ;)

Nodakim
02-09-2008, 11:31
Isuse....ako je igra dobra mu sada....onda će mu i dalje biti isto dobra štagod igrao....

ScorpiuS
02-09-2008, 11:43
Ako je došla neka igra koja je puno bolja od predhode lako se gamer može razmaziti i da očekuje sljedeće igre iste ili još bolje kvalitete. Ako ne, tu sljedeću igru će pljuvati do u beskonačnost. To se ne događa, ali trebalo bi. Sve su danas igre više manje iste i štogod mi čuli i vidjeli, barem ja, jednostavno nemogu očekivati da će ta igra probit granice mojih želja. Najveći novitet koji sam doživio u FPS-u jest hodanje po zidovima u Preyu.

Flippy
02-09-2008, 11:46
Ako je došla neka igra koja je puno bolja od predhode lako se gamer može razmaziti i da očekuje sljedeće igre iste ili još bolje kvalitete. Ako ne, tu sljedeću igru će pljuvati do u beskonačnost. To se ne događa, ali trebalo bi. Sve su danas igre više manje iste i štogod mi čuli i vidjeli, barem ja, jednostavno nemogu očekivati da će ta igra probit granice mojih želja. Najveći novitetSkoji sam doživio u FPS-u jest hodanje po zidovima u Preyu.

Onaj Gravitiy floor? :rotfl:

Si igrao kad Alien vs. Predator? Tamo se isto hoda po zidovima! :rotfl: :nonono:

Hodanje po zidovima nije novitet. To je raritet.

ScorpiuS
02-09-2008, 13:31
Tebi je možda raritet, meni je novitet. Barem u FPS.

Flippy
02-09-2008, 14:22
Ajd ti odi igrat malo starije igre. One koje su bile wow svojeg doba. Ne ovo najnovije smeće koje samo kopira stare igre i stare koncepte. ;)

Vidjet ćeš da je ovo sve najnovije zapravo već viđeno najmanje 100 puta.

Arbiter of Change
29-05-2009, 23:29
Čini se da će Bioshock dobiti novi roman na jesen:

Dudes at Gamasutra are reporting that popular sci-fi book publisher Tor will be bringing us a new novel based on the uber popular BioShock franchise come Fall 2009. This according to a teaser page within the publisher’s late 2009 book catalog that promises the book will “take you deeper into the realms” of the popular BioShock story.

So, who’s listed as the author of said book? Well, that’d be BioShock concept architect Ken Levine, although this doesn’t necessarily mean he’ll be the one writing the actual book.

Anyway, we’ll keep you posted on further developments since, ya know, BioShock is pretty bad-ass and all…

http://epicbattleaxe.com/bioshock-novel-revealed/

The Jackal
30-05-2009, 00:14
Sve šta ću reć je.. ma...fuck it. :cry: