PDA

Pogledaj cijelu verziju : Games Help - prohodi i pitanja u vezi igara



Stranica : [1] 2

Fenrir
05-11-2006, 20:19
Evo, u zadnje sam vrijeme primjetio puno tema u kojima se pita kako preći neki nivo u igri, ili gdje naći cheatove za neku igru. Da sve bude malo preglednije i da se stalno ne otvaraju iste teme, tu postajte sve vaše probleme sa prelaskom igara i slične stvari!

Sonic_Moronic
05-11-2006, 20:33
Dobra ideja

Mene zanima, ak se ko sjeća, u kojem se dungeonu u Diablu 1Snalazi onaj armor valor. Mislim da sam ga daleko već prešišao. Sve pregledavam po redu ali mislim da je trebo bit. Ne bih sad ponovo sve to gledo pa..
Pomagajte

Prince-Artas
05-11-2006, 20:59
a prije no što postate ovdje provjerite da li postoji prohod na
http://www.gamefaqs.com/

Berax0r
05-11-2006, 22:17
ili cheat na http://www.cheatplanet.com

flander
05-11-2006, 23:20
Dobra ideja

Mene zanima, ak se ko sjeća, u kojem se dungeonu u Diablu 1Snalazi onaj armor valor. Mislim da sam ga daleko već prešišao. Sve pregledavam po redu ali mislim da je trebo bit. Ne bih sad ponovo sve to gledo pa..
Pomagajte



Jel mozda mislis na Chamber of Bones??? ak je to šta mislis onda ti se kreče negdi od 5-10lvl al ak ti se stvori,nebu svaki put

Helena
05-11-2006, 23:35
Dakle, evo ga. http://www.uhs-hints.com/STu ćete nać walkthrought za bilo koju igru.

Helena
07-11-2006, 21:42
iskreno... bez uvrede, ali ja nabijem na K***C sve glupe, jadne cheatere i ljude koji moraju surfat po netu da bi presli igru ili htjeli ispasti online nesto sto nisu... vrlo vrlo LAME!! :fof:

A jel ti palo na pamet da nismo svi tako pametni poput tebe pa neki trebaju pomoć s nekim zagonetkama da bi prešli igru? To što pita za pomoć oko jedne stvari ne znači da cijelu igru odigra uz walkthrought i onda se na nekom forumu ili di već hvali da ju je prešao sam, bez ičije pomoći i daje ovakve komentare kao ti sada.

kikl0p
09-11-2006, 22:29
u Secret Files Tunguska Demo
doso sam do onoga di treba krpat gumu i neznam kajk treba napravit s onim akvarijem napumpo sam gumu hacko u komp i neznam ono s skvarijem

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2006, 22:33
iskreno... bez uvrede, ali ja nabijem na K***C sve glupe, jadne cheatere i ljude koji moraju surfat po netu da bi presli igru ili htjeli ispasti online nesto sto nisu... vrlo vrlo LAME!! :fof:

A jel ti palo na pamet da nismo svi tako pametni poput tebe pa neki trebaju pomoć s nekim zagonetkama da bi prešli igru? To što pita za pomoć oko jedne stvari ne znači da cijelu igru odigra uz walkthrought i onda se na nekom forumu ili di već hvali da ju je prešao sam, bez ičije pomoći i daje ovakve komentare kao ti sada.
Iako mi ovo zvučio kao potencijalni flame, moram se složiti. Nije sramota tražiti pomoć. Sramota je zloupotrebljavati tu pomoć.

Ficho56
12-11-2006, 18:43
Dobra ideja

Mene zanima, ak se ko sjeća, u kojem se dungeonu u Diablu 1Snalazi onaj armor valor. Mislim da sam ga daleko već prešišao. Sve pregledavam po redu ali mislim da je trebo bit. Ne bih sad ponovo sve to gledo pa..
Pomagajte

to ti je lvl 5(prvi nivo katakombi) al trebaš dobit quest

UnD3Rm1Nd
13-11-2006, 17:42
iskreno... bez uvrede, ali ja nabijem na K***C sve glupe, jadne cheatere i ljude koji moraju surfat po netu da bi presli igru ili htjeli ispasti online nesto sto nisu... vrlo vrlo LAME!! :fof:

A jel ti palo na pamet da nismo svi tako pametni poput tebe pa neki trebaju pomoć s nekim zagonetkama da bi prešli igru? To što pita za pomoć oko jedne stvari ne znači da cijelu igru odigra uz walkthrought i onda se na nekom forumu ili di već hvali da ju je prešao sam, bez ičije pomoći i daje ovakve komentare kao ti sada.
Iako mi ovo zvučio kao potencijalni flame, moram se složiti. Nije sramota tražiti pomoć. Sramota je zloupotrebljavati tu pomoć.

Znači pitaš frendicu da ti da jednom jer znaš da ima, i više je nikad nećeš tražiti nakon toga. I onda sljedeći tjedan pitaš opet, jer ako ti je mogla dati prvi put, može i još koji, jel?

Helena
13-11-2006, 17:46
Mislim, gle, pohvalno je ako se netko trudi da sam prijeđe igru, a ako mu baš zapne na nekom levelu onda nek traži pomoć. Ali kad traži pomoć za svaku jebenu sitnicu, onda igra igru tek tolko da vidi kak završava. Al to nije zabavno, zabavnije je da se sam mučiš da pređeš određeni level.

Burek_fr0m_SPACE
13-11-2006, 19:00
Znači pitaš frendicu da ti da jednom jer znaš da ima, i više je nikad nećeš tražiti nakon toga. I onda sljedeći tjedan pitaš opet, jer ako ti je mogla dati prvi put, može i još koji, jel?
Wtf?! Kakve sad to veze ima? I onda meni pričate da imam čudne usporedbe...

@Helena, slažem se, to i ja pričam cijelo vrijeme...

Lord Ragnarok
13-11-2006, 19:12
U gothicu 3 kako da koknem orke, one koji su pokraj one spaljene farme(killing move, valjda)? I kak da dižem ancient knowlege?

Edit: rješio problem, a sad di je onaj veliki pobunjenički kamp (ne reddock nego Okara), ak je neko tam neka uzme screen shot karte da znam di je

fabi
27-11-2006, 13:27
Imam jedno pitanje. Igram The Da Vinci code, i zapeo sam na jednom djelu.
Naime u Normandy mainson, poredao sam kipove bogova u vrtu i ušao u tajnu prostoriju ispod vrta. Tamo se nalaze dva egipatska boga - Hathor i Horus. Jedan od njih drži baklju koju mogu pokupiti, a drugi drži ključ do kojeg ne mogu doći. S bakljom mogu paliti neke velike platforme, ali kad jednu upalim druga se gasi i tako non stop. Ne znam šta trebam i kako, pa ako netko zna molim za malu pomoć,
Hvala

Helena
27-11-2006, 16:39
Mislim, ljudi, da proguglate malo ne bi vas ubilo. Enivej, evo ga.
Starting from scratch before you've lit any torches, imagine the torches in
a clock format. When you walk in the room, the one furthest from you being
the 12 o'clock position, illustrated as shown below:

------------12------------
-------10---------2-------
----------7----5-------

-----door you come in-----

Now light the torches in this order:

12 oclock
10 oclock
5 oclock
10 oclock
2 oclock
10 oclock
7 oclock

fabi
27-11-2006, 20:34
Tražio sam i to dosta prije nego sam pitao za pomoć, havla puno

Helena
27-11-2006, 20:54
Nema problema. Glad I could help. :wink:

ROCCO_GRANDE
03-12-2006, 16:14
Pokušavam igrati Alone in the Dark 4: The New nightmare. Ne kužim kako pokupiti nešto s poda. Može li me netko uputiti? Nadam se da ima onih koji su to igrali.

Teon
03-12-2006, 18:49
Naravno da ima, no ja nisam jedan od tih he he
But anyway mislim da na gamefaqs imas i odgovor na to, npr u dosta prohoda na gamefaqsu imas i opise kontrola, pa pogledaj

ROCCO_GRANDE
03-12-2006, 21:11
Naravno da ima, no ja nisam jedan od tih he he
But anyway mislim da na gamefaqs imas i odgovor na to, npr u dosta prohoda na gamefaqsu imas i opise kontrola, pa pogledaj

Čini mi se da su tamo svi prohodi za konzole.

marijan95
08-12-2006, 21:15
trebam sifre za igru adrenaline challenge . tu igricu mozete nac na str.
http://www.igre123.com/sportne-igre/igr ... llenge.php (http://www.igre123.com/sportne-igre/igre-adrenaline-challenge.php)




hvala puno

marijan95
08-12-2006, 21:18
iako sam doso do zadnjeg nivoa ja mislim ali mi treba sifra da ga predem ali probajte nac sifre na toj stranici koju predlazete ,ako ne mozete nac ju svejedno tu str. napisite jer ce mi trebat za neke druge igre i igrice







hvala

THE NO
09-12-2006, 08:02
cheats.gamespy.com

Raoul Duke
13-12-2006, 21:08
IMam problema s Just Cause-om,kad obavim misiju kad uzmem indetitet doktora i dam zeni lovu.Sto tada trebam.Na Gamefagsu ja mislim nema!!!!!!

*Fila*
20-12-2006, 20:09
E ajd dal mi neko može dat link na neki trainer ili šifru za besmrtnost da pobjedim ona dva gada(jedan sa mačem drugi sa sjekirom) u Prince of persiji 3?Tražio sam ali našao samo dva trainer oba ne rade! :pray: ajd molim vas help!Probao sam pošteno već dva dana stalno ali sad mi trebaju neke šifre ili nešt..

Prince-Artas
21-12-2006, 20:20
triba mi walktrough za HOMM 5 Hammers of Fate expanziju

Armachus
21-12-2006, 20:30
E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju ! :o

Samael
26-12-2006, 19:44
Mt. Moon se može proći jedino kad odrasteš, a to ti kaže onaj starac u prvom gradu...

Eddie9
26-12-2006, 20:17
E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju ! :o

postoji bug i ne moze se proci mt.moon dok ne izađe sljedeca verzija igre

Armachus
26-12-2006, 20:20
E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju ! :o

jel to neka nova verzija?

To je verzija izmišljenih pokemona koji zapravo ne postoje, niti su pokemon iz 1, 2, 3 niti pokemoni iz budućnosti zj. Diamond & Pearl... i ja igram tu verziju i dođem do Mt. Moon i tamo je jezero koje trebam prijeći, a nigdje nema HM 3 Surf...

i tražio sam odgovore na internetu i svi pitaju kako to prijeći a nigdje odogovor... a ne obaziri se na FireSpirit-a ne zna kaj govori...

Eddie9
26-12-2006, 20:58
E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju ! :o

jel to neka nova verzija?

To je verzija izmišljenih pokemona koji zapravo ne postoje, niti su pokemon iz 1, 2, 3 niti pokemoni iz budućnosti zj. Diamond & Pearl... i ja igram tu verziju i dođem do Mt. Moon i tamo je jezero koje trebam prijeći, a nigdje nema HM 3 Surf...

i tražio sam odgovore na internetu i svi pitaju kako to prijeći a nigdje odogovor... a ne obaziri se na FireSpirit-a ne zna kaj govori...

dao sam ti odgovor

THE NO
31-12-2006, 14:07
Ovako,igram Medal of Honor:Pacific Assault i zanima me postoji li neki način(cheat) da loadam igru sa nekog drugog levela,a ne da igram iz početka jer je igra duga.Btw,u My documents sam izbrisao saveove igre od zadnjeg puta kad sam je igrao.

Prince of Persia freak
23-01-2007, 11:50
Igram Scarface i nakon nekog vremena, 10-15 min me izbaci iz igrice.
Piše da se aplikacija morala prekinuti. Jel postoji patch ili nešto kaj to moze popraviti?

MARIUS 2
09-02-2007, 20:26
E ovak, vjerujem da se neki sjećaju igre System shock 2 pa mene zanima dal neko zna za neki patch s kojim bi se to moglo igrat na Windows XP-u i di se nalazi jer ja sam tražio al neuspješno. Eto ak neko zna bio bi zahvalan kad bi mi reko.

Prince-Artas
09-02-2007, 22:03
E ovak, vjerujem da se neki sjećaju igre System shock 2 pa mene zanima dal neko zna za neki patch s kojim bi se to moglo igrat na Windows XP-u i di se nalazi jer ja sam tražio al neuspješno. Eto ak neko zna bio bi zahvalan kad bi mi reko.

viewtopic.php?t=8977 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=8977)

CRO.Monster
18-03-2007, 21:26
Imam problem na neki nacin :-x . Došao sam na dvadeset i neki rank i sad sam zapeo. Dajte ljudi pomažite (NEĆU CHEATOVE!!!)
Ja nemam tako puno badgeva...imam malo više od pola badgeva i dok pokušavam dobit druge badgeve također pokušavam dobit jedan zlatni badge. Šta nebi trebalo pravit probleme.
Ako mi 'ko može pomoć, pucaj.

M@T3J
29-03-2007, 22:37
Nek mi netko detaljno objasni kako preći zadnju misiju undead kampanje u Warcraftu III. Gledo sam po tim guideovima i walkthroughima ali nigdje nije dobro objašnjeno.

Frky
30-03-2007, 15:19
Ona kad osvajaš obeliske ili ona kad se braniš ?

Nesjećam se ni ja dobro jesu li to uopće zadnje misije ali uglavnom u ovoj gdje trebaš osvajati obeliske trebaš staviti heroja pred njega i čekati da ga zauzme (koliko se sjećam) , a u ovoj drugoj trebaš se braniti neko određeno vrijeme (30 min ja mislim) !

Sonic_Moronic
30-03-2007, 20:32
Može li netko pomoć na 9. lvlu Prince of Persia...

Stvarno ne znam gdje ići, mnogo puta sam probao.

Dakle, kad dođeš do onog zelenog potiona koji okrene ekran, kud tada?

M@T3J
30-03-2007, 21:49
Ona kad osvajaš obeliske ili ona kad se braniš ?

Nesjećam se ni ja dobro jesu li to uopće zadnje misije ali uglavnom u ovoj gdje trebaš osvajati obeliske trebaš staviti heroja pred njega i čekati da ga zauzme (koliko se sjećam) , a u ovoj drugoj trebaš se braniti neko određeno vrijeme (30 min ja mislim)S!

to je ta. Zapravo je prvih 28 i po minuta lagano ali oda napadnu sa sve tri strane i ne mogu izdržat. jedno. su me uništili 14 sekundi prije kraja.

Armachus
31-03-2007, 13:29
Imam Dungeon Lords DEMO verziju i nakon što dođem do nekog dvorca, stražar mi kaže da je kćer kralja ... nestala i da nitko ne smije ući dok ona ne bude pronađena. Dakle meni je misjia naći ju... pa me zanima jel' netko igrao ovu igru i jel' zna što trebam radit.

M@T3J
02-04-2007, 22:15
[quote="st.frky_":1dhpz7bv]Ona kad osvajaš obeliske ili ona kad se braniš ?

Nesjećam se ni ja dobro jesu li to uopće zadnje misije ali uglavnom u ovoj gdje trebaš osvajati obeliske trebaš staviti heroja pred njega i čekati da ga zauzme (koliko se sjećam) , a u ovoj drugoj trebaš se braniti neko određeno vrijeme (30 min ja mislim)S!

to je ta. Zapravo je prvih 28 i po minuta lagano ali oda napadnu sa sve tri strane i ne mogu izdržat. jedno. su me uništili 14 sekundi prije kraja.
si riješio? ako nisi jel to ona ispod drveta? probaj povući jednu jedinicu izvan dosega neprijatelja tako da čak i ako pregaze sva 3 kampa ta nek ostane daleko od njih[/quote:1dhpz7bv]

ne. ja trebam čuvati Kel,thuzada pol sata dok on tamo stoji i nesto eksperimentira.

Pippen47
14-04-2007, 21:54
Može li netko pomoć na 9. lvlu Prince of Persia...

Stvarno ne znam gdje ići, mnogo puta sam probao.

Dakle, kad dođeš do onog zelenog potiona koji okrene ekran, kud tada?
koji nastavak princea? igrao sam 2 i 3 al prvi nisam...

Gamad
22-04-2007, 21:37
ljudi pomagajte mi, evo sam na 5. misiji(zadnja sa onim andjelima) na heroes of might....5
igran sve normalno zauzmen grad, a kada prodje 1 tjedan , pise mi da sam izgubijo, niti jedan zadatak ne spominje nekakvo ogranicenje, pliz pomagajte mi, poludit cu :kill:

Frky
23-04-2007, 00:09
Imam i ja problem !

Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !

Gamad
02-05-2007, 13:35
ljudi pomagajte mi, evo sam na 5. misiji(zadnja sa onim andjelima) na heroes of might....5
igran sve normalno zauzmen grad, a kada prodje 1 tjedan , pise mi da sam izgubijo, niti jedan zadatak ne spominje nekakvo ogranicenje, pliz pomagajte mi, poludit cu :kill:

dajte ljudi pomagajte!
:pray: :pray: :pray:

TeraBajt
03-05-2007, 12:22
Dogodilo se to, da sam slučajno slučajem ubio sina counta chorolla i sad sam u govnima! neće pričat samnom!! A trebam riješit quest Aid for Bruma!!
Ako znate ko mu je sin il cheat za njegovog sina samo recite!

Još jedan problem- u mages guildu onaj quest s pillarom kaj s onim latinskim šta mi je preveo onaj debil!!?

pliz pomagajte! kolje me to
Fala vam ljepa!

*Fila*
08-05-2007, 21:07
e u infernalu sm zapeo na onom kretenu šta leti u nekom hover craftu i puca po meni a ima štit onaj doktor wolf i ne kužim oružje mu ne može niš a nama nikakvih sa strane stvari da ga s njima sredima padaju one neke ploče sa stropa dal ima nešto s tim?help

lobos
22-05-2007, 17:48
Molimm pomoč ljudi, zapeo sam i neznam kako dalje.

moj problem je u igri Arcanum. Došao sam u tullu te bih trbao razgovarati sa nekim duhom. Gdje je????

ako znate neku stranu sa prohodom za Arcanum molim vas napišite mi adresu

Tsumetai Ryujin
24-05-2007, 13:35
jel mi mozete preporucit neku dobru "stealth" igru... ono... assassini i suljanje i te brije...

TeraBajt
24-05-2007, 14:09
jel mi mozete preporucit neku dobru "stealth" igru... ono... assassini i suljanje i te brije...
Splinter cell

OČE LI TKO ODGOVORIT PLIZ-
Dogodilo se to, da sam slučajno slučajem ubio sina counta chorolla i sad sam u govnima! neće pričat samnom!! A trebam riješit quest Aid for Bruma!!
Ako znate ko mu je sin il cheat za njegovog sina samo recite!

Još jedan problem- u mages guildu onaj quest s pillarom kaj s onim latinskim šta mi je preveo onaj debil!!?

pliz pomagajte! kolje me to
Fala vam ljepa!

Dreadlock
24-05-2007, 14:13
jel mi mozete preporucit neku dobru "stealth" igru... ono... assassini i suljanje i te brije...

Hitman?

Jopax
24-05-2007, 23:49
zna neko link za wow 1.12.0 patch

omfgnoob1
25-05-2007, 07:20
zna neko link za wow 1.12.0 patch

Jel to to http://files.filefront.com/World+of+Warcraft+v1120+US+Patch/;5441790;/fileinfo.html

Quiet Riot
06-06-2007, 17:20
ljudi pomagajte mi, evo sam na 5. misiji(zadnja sa onim andjelima) na heroes of might....5
igran sve normalno zauzmen grad, a kada prodje 1 tjedan , pise mi da sam izgubijo, niti jedan zadatak ne spominje nekakvo ogranicenje, pliz pomagajte mi, poludit cu :kill:

dajte ljudi pomagajte!
:pray: :pray: :pray:
moraš osloboditi isabel (tamo je u zatvoru desno od grada) u manje od tjedan dana.

Jopax
06-06-2007, 21:26
Imam i ja problem !

Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !

to ti je stolica u infirmaryu i nju bi trebo dobit vec na prvom otoku samo je trebas interrogeitat na njoj
ne znam tocno sta ti treba za tu stolicu mogu pitat svog fanaticnog rodjaka igru je presao tri puta :o

streetrace777
06-06-2007, 21:37
Treba mi pomoc oko 18 WoS Haulin simulaciji kamiona cuo sam da se moze imat GPS u igri da te vodi do odredista ali neznam ga ukljucit jel se uopce moze

Frky
06-06-2007, 23:23
Imam i ja problem !

Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !

to ti je stolica u infirmaryu i nju bi trebo dobit vec na prvom otoku samo je trebas interrogeitat na njoj
ne znam tocno sta ti treba za tu stolicu mogu pitat svog fanaticnog rodjaka igru je presao tri puta :o

Ma preša sam igru, ali pazi ovo! Dođem na drugi otok (žurio se) i treba sam dobiti onaj neki 7 (ili 8 ) stroj za research i iz njega i nekog objekta dobiti stolicu no ja taj stroj nisam dobio do kraja igre jer su mi ubili par znanstvenika koji su radili na tome da ga dobijem (dobije se isto iz researcha) i kroz cijelu igru mi je onaj kolutić što ima nekakve epruvetice stajao na podu i nisam moga ništa!

Jopax
06-06-2007, 23:40
Imam i ja problem !

Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !

to ti je stolica u infirmaryu i nju bi trebo dobit vec na prvom otoku samo je trebas interrogeitat na njoj
ne znam tocno sta ti treba za tu stolicu mogu pitat svog fanaticnog rodjaka igru je presao tri puta :o

Ma preša sam igru, ali pazi ovo! Dođem na drugi otok (žurio se) i treba sam dobiti onaj neki 7 (ili 8 ) stroj za research i iz njega i nekog objekta dobiti stolicu no ja taj stroj nisam dobio do kraja igre jer su mi ubili par znanstvenika koji su radili na tome da ga dobijem (dobije se isto iz researcha) i kroz cijelu igru mi je onaj kolutić što ima nekakve epruvetice stajao na podu i nisam moga ništa!
onda si u shitu jedino da loadas

streetrace777
07-06-2007, 10:45
Jel zna ko please

Jopax
07-06-2007, 11:22
Jel zna ko please

nisam siguran ali mislim da se to pali na mapi kad gledas ili nesto slicno

Frky
07-06-2007, 11:42
onda si u shitu jedino da loadas

Ali kužiš , proša sam igru samo se nisam moga riješiti 2 superagenta !

Ba'alzamon
07-06-2007, 12:46
Molimm pomoč ljudi, zapeo sam i neznam kako dalje.

moj problem je u igri Arcanum. Došao sam u tullu te bih trbao razgovarati sa nekim duhom. Gdje je????

ako znate neku stranu sa prohodom za Arcanum molim vas napišite mi adresu


http://www.geocities.com/bigorrin/arc2.htm

ToxicWaste
07-06-2007, 19:09
E ovak, zapeo sam u call of chtullu u marsh rafineriji točnije u PREASSURE CONTROLL ROOM-u. Okrenuo sam onaj ventil, bio je loading i sad neznam kam trebam. Nijedna vrata se ne mogu otvorit! Brijem da je neki bug ili???

Jopax
07-06-2007, 19:14
onda si u shitu jedino da loadas

Ali kužiš , proša sam igru samo se nisam moga riješiti 2 superagenta !

jednog
Steelea se ne mozes rjesit on odustane od svog posla ako je u celiji u vrijeme lansiranja

Dreadlock
08-06-2007, 08:14
imam samo jedno pitanje: presao sam gta SA nekoliko puta,al sam tek nedavno u misiji gdje trebao onom Truthu donjet jet pac,u vojnickoj bazi nasao neki control room u kojem imam mogucnost iskljucivanja onog velikog satelita u pustinji...zanima me,sto se dogodi iskljucim li satelit?

Outmind
08-06-2007, 08:25
Prestanu raditi sam site-ovi, to jest kada izletiš as jetpackom van iz baze neće te više gađat raketna obrana.

Dreadlock
08-06-2007, 08:26
Prestanu raditi sam site-ovi, to jest kada izletiš as jetpackom van iz baze neće te više gađat raketna obrana.


ok,hvala :D

Dreadlock
13-06-2007, 12:06
Ok,sorry zbog double posta,al ovi postovi nemaju veze jedan s drugim.

Imam problem u pokemon red verziji za game boy...

za vise detalja pogledajte u consoleumu...vidjeti cete simbolican naslov.
Svoj problem sam iznjeo i ovdje jer znam da consoleum nije bas posjecivan,a ovaj podforum jest...
ak netko moze pomoc biti cu zahvalan..... :cry:


i da....DA IGRAM POKEMONE,I JA SAM POKEMONHOLIČAR(bla,bla)...

Frky
13-06-2007, 12:57
onda si u shitu jedino da loadas

Ali kužiš , proša sam igru samo se nisam moga riješiti 2 superagenta !

jednog
Steelea se ne mozes rjesit on odustane od svog posla ako je u celiji u vrijeme lansiranja

2. Mambu i onog što izgleda ko rambo, jer za njih treba research u bio tankovima koje ja nisam dobio!

Jopax
13-06-2007, 14:41
onda si u shitu jedino da loadas

Ali kužiš , proša sam igru samo se nisam moga riješiti 2 superagenta !

jednog
Steelea se ne mozes rjesit on odustane od svog posla ako je u celiji u vrijeme lansiranja

2. Mambu i onog što izgleda ko rambo, jer za njih treba research u bio tankovima koje ja nisam dobio!

steta da si ih imao imao bi i besplatne mrcina minione :D

Unnamed
15-06-2007, 17:17
iskreno... bez uvrede, ali ja nabijem na K***C sve glupe, jadne cheatere i ljude koji moraju surfat po netu da bi presli igru ili htjeli ispasti online nesto sto nisu... vrlo vrlo LAME!! :fof:

A jel ti palo na pamet da nismo svi tako pametni poput tebe pa neki trebaju pomoć s nekim zagonetkama da bi prešli igru? To što pita za pomoć oko jedne stvari ne znači da cijelu igru odigra uz walkthrought i onda se na nekom forumu ili di već hvali da ju je prešao sam, bez ičije pomoći i daje ovakve komentare kao ti sada.

Pa nek se hvale, zar je netko faca zato što je prešao I-G-R-I-C-U?

Horus
30-06-2007, 23:33
Zapeo sam u SP: Double Agentu, na onom nivou sa brodom. Ubio sam sve stražare na gornjem dijelu broda, i sad sam došao do malih vrata (helipad) za koje znam da vode do kapetana, ali nemam pojma kako ih otvoriti, obavio sam sve što treba ali sam samo jednom upalio alarm. Znači ak netko zna kako otvoriti vražja vrata, nek pomaga

Shadowgamer
25-07-2007, 17:09
U Age of Pirates Caribbean Tales prvi quest Shark Legacy gdje naci drugi dio karte??? :?

josip456
25-07-2007, 19:58
ljudi CoD 2 me zeza kad god ga pokrenem on mi minimizira.za pop....t pomagaj brate!

dugi
29-07-2007, 19:26
ljudi zapedoh u C&C 3 u Hrvatskoj...igram na Hard i uspijem izdržati do trenutka kad mi šalju pojačanje...ali tad ostanem bez baze...jednostavno me pregaze...help any1? i BTW nečem čitove

ja sam to jedva prosao na normal,teska misija,najteza u cijeloj igri.Caka ti je das struje onim svojim topovima u bazi i zuris se sa izgradnjom i brzo saljes onaj neki konvoj na mjesto gdje treba,ako se dobro sjecam ipak je proslo nekoliko mjeseci.

Fenrir
29-07-2007, 19:37
da...samo problem je što na hardu gadova ima na tone...skoro sam briznuo u plač :cry: idem okolo i palim/gasim turrete po potrebi i popravljam ih, međutim gadova jednostavno ima previše...

Ček, jel to ona misija kad si u malom četvtastom ozidanom prostoru, pa moraš šiftat struju po tim turetima, ili ima takvih više misija? Ako je ta, ja sam si vlasište isčupao, pa sam metnuo na Normal i prešel jedva...

icecoldkilla
29-07-2007, 19:54
Zapeo sam u SP: Double Agentu, na onom nivou sa brodom. Ubio sam sve stražare na gornjem dijelu broda, i sad sam došao do malih vrata (helipad) za koje znam da vode do kapetana, ali nemam pojma kako ih otvoriti, obavio sam sve što treba ali sam samo jednom upalio alarm. Znači ak netko zna kako otvoriti vražja vrata, nek pomaga

gle, ne mozes odma otvorit ta vrata neg moras prvo pricat s tim kapetanom i onda ces morat detonirat neke 4 bombe i onda ces tek moci uci i onda ides tam gore i poubijas sve stražare i dalje sve što ide ne sjećam se

Bartuc
02-08-2007, 20:57
@TheBorg, pošto je Fenrir zaključao temu i redirektao te ovdje...


Zna li tko di mogu nabavit save a da mogu birat od koje misije? Nešto sam zaribao na kompu pa sam izgubio sejvove. Došao sam do onog dijela kad se ide prema zapadu od Delta Bunkera ja mislim. I tad sam naletio na braću Grimm (ona dva brata mutanta od kojih je jedan ozlijeđen). Ako tko ima ili zna di nabavit nek javi. Hvala

Ovdje imaš Save Game Editore koji bi ti mogli pomoć! Scrollaj prema dolje, našel buš ih :D

http://www.duckandcover.cx/tactics/files.php

TheBorg
02-08-2007, 21:14
hvala

cropir
02-08-2007, 22:01
nabavio igru i sviđa mi se, ali ima problem (mda)
dođem do firme di trebam predat teret u onaj crveni prostor i nista, ne dobivam poruku.mislim da igram na easy, probao sam otkacit prikolicu, sve.u cem je problem?

Dweller
02-08-2007, 22:04
Hm,koja je to igra?

cropir
02-08-2007, 22:20
koji k, sta nisam naslov stavio :D
ugl 18 wheels of steel haulin'

Dweller
03-08-2007, 13:25
ja ne gledamnaslov,jer skoro niko ga ne stavlja

TheBorg
03-08-2007, 18:01
@TheBorg, pošto je Fenrir zaključao temu i redirektao te ovdje...


Zna li tko di mogu nabavit save a da mogu birat od koje misije? Nešto sam zaribao na kompu pa sam izgubio sejvove. Došao sam do onog dijela kad se ide prema zapadu od Delta Bunkera ja mislim. I tad sam naletio na braću Grimm (ona dva brata mutanta od kojih je jedan ozlijeđen). Ako tko ima ili zna di nabavit nek javi. Hvala

Ovdje imaš Save Game Editore koji bi ti mogli pomoć! Scrollaj prema dolje, našel buš ih :D

http://www.duckandcover.cx/tactics/files.php

Ovo se odnosi na fallout tactics brotherhood of steel

Bartuc
03-08-2007, 18:53
@TheBorg, to si mene pitao ili ... ? :D

Ako jesi, onda da, to je FTBOS :D Jel pomogao Editor?

TheBorg
05-08-2007, 15:24
Napisao sam za druge
Još nisam probao jer sam sad igru negdje zagubio. A mogu samo napravit da su misije gotove do one na koju ja trebam ić ili?

modrobradi
07-08-2007, 13:49
U tomb raider - anniversary sam zapeo u grckoj kod 2 centaura i neznam kako ih ubiti...
probao sam im skinuti stitove, pucati sa raznim oruzjem i jos mnogo raznih trikova...
zamolio bih sve koji znaju sto trebam uciniti neka mi kazu... molim vas, hvala unaprijed... :pray: :pray: [/b]

modrobradi
08-08-2007, 11:23
da li mi neko moze reci kako da iskoristim andrenalinski skok u tomb raider anniversary za PC... ako netko zna zamolio bih ga da mi odgovori... :pray: :pray:

icecoldkilla
08-08-2007, 12:04
U tomb raider - anniversary sam zapeo u grckoj kod 2 centaura i neznam kako ih ubiti...
probao sam im skinuti stitove, pucati sa raznim oruzjem i jos mnogo raznih trikova...
zamolio bih sve koji znaju sto trebam uciniti neka mi kazu... molim vas, hvala unaprijed... :pray: :pray: [/b]

da tu sam i ja stao i sad ne znam samo kako iskristit taj adrenalinski skok, ne znam ga iskoristit na tipkovnici, ne pise ni u controls, stiskao sam sve tipke na tipkovnici i nece
molim vas ak neko igra na tipkovnici i ako zna kako iskoristit taj adrenalinaski skok nek kaze, please :pray: :pray:

Đeri
09-08-2007, 11:14
kako da u call of juarez izvadim gun u dvobojima?

HalF-DeaD
09-08-2007, 16:45
U tomb raider - anniversary sam zapeo u grckoj kod 2 centaura i neznam kako ih ubiti...
probao sam im skinuti stitove, pucati sa raznim oruzjem i jos mnogo raznih trikova...
zamolio bih sve koji znaju sto trebam uciniti neka mi kazu... molim vas, hvala unaprijed... :pray: :pray: [/b]

da tu sam i ja stao i sad ne znam samo kako iskristit taj adrenalinski skok, ne znam ga iskoristit na tipkovnici, ne pise ni u controls, stiskao sam sve tipke na tipkovnici i nece
molim vas ak neko igra na tipkovnici i ako zna kako iskoristit taj adrenalinaski skok nek kaze, please :pray: :pray:

Kad se zaleti na tebe, u zadnji trenutak stisni shift + w s a ili d, i kad lara skoči u stranu, vidit ćeš novi xhair koji se stvara na glavi, i kad glava bude locked on, stisni R.

To se sve događa u ~pola sekunde

Đeri
09-08-2007, 17:02
kako da u call of juarez izvadim gun u dvobojima?skužio,mal je munjeno al štaš :)

icecoldkilla
09-08-2007, 20:21
Kad se zaleti na tebe, u zadnji trenutak stisni shift + w s a ili d, i kad lara skoči u stranu, vidit ćeš novi xhair koji se stvara na glavi, i kad glava bude locked on, stisni R.

To se sve događa u ~pola sekunde

hvala puno, al sam skužio prije nek si ti ovo posto

HalF-DeaD
09-08-2007, 21:38
šta nije jednostavnije u google napisat npr tomb raider anniversary walkthrough nego tu postat ;)

flander
09-08-2007, 21:39
šta nije jednostavnije u google napisat npr tomb raider anniversary walkthrough nego tu postat ;)

a to ni ja nerazumijem, zak ova tema postoji i još pod sticky, lijepo upišeš u google kaj ti treba i amen

Prince of Persia freak
10-08-2007, 06:15
Znači igram Scarface: The World is yours i zapeo sam na U-Gin Shotgun bar misiji. Uglavnom neznam kojeg lika ubiti jer ih ima pun qurac, a onaj pravi uvijek mi pobijegne.

Carp
12-08-2007, 20:50
igram Overlord i moram naci one crvene minione i naci put u cudesnu sumu, pronaci neku za moj dvor.. ne znam nista od toga, jel netko zna???

Carp
13-08-2007, 21:40
pa nemojte mi reci da niko ne zna???

HalF-DeaD
13-08-2007, 22:08
probaj googlat "overlord walkthrough", šta to nije jednostavnije nego tu pitat...

Eddie
16-08-2007, 20:22
Imam jedan problem sa igrom Neverwinter Nights 2. Baš sinoć sam nakon dužeg vremena sa svojim gnome sorcererom (koji je još i evil) napokon došao do trećeg chaptera. Na samom početku chaptera lorda Nashera napadne nekakav Shadow Reaver kojeg ja moram ubiti i time spasiti lorda ćelavca. No nakon dužeg probijanja do throne rooma i napada na tu beštiju ništa se ne dogodi. Pokušao sam spellovima, mačem, lukom i strijelom i svim raspoloživim arsenalom koji imam ali jednostavno ne postižem nikakav efekt (osim što se lik okrene i mene počne mlatiti).
Potražio sam walkthrough ali svugdje jednostavno piše da nakon ulaska u prostoriju i spašavanja Nashera slijedi to i to. Ali nigdje ne piše kako ubit tog majmuna.
Pa ako itko zna gdje griješim ili u čemu je problem bio bih zahvalan da me prosvijetli.

ber0
20-08-2007, 06:56
Sid Meier pirates
eo ovako zapeo sam na jednom questu,imam full kartu od sestre gdje ju maogu nac...piša dolje na karti da trazim istočno od Maracaiba...
ja se lagano odvezem do tamo pretražim i istok,zapad,sjever i jug ali ni traga sestri!? :shock: :-x

help :cry:

ivan
20-08-2007, 08:42
orijentiraj se prema stijenama, hramovima, gejzirima koje imaš na mapi... kad ideš uz obalu, iznad neke stijene će ti pisati da je to oznaka questa ili sl.

Demon Hunter
20-08-2007, 22:25
E ljudi moze mala pomoc ili to nije pomoc,samo informacija.

Ovako igram Spell Force 2 Shadow Wars.A imam i Spell Force 2 Dragon Storm!
Pa me zanima jel to neka Expanzija ili.Jel frend je instaliro prvi pa onda dragon storm i nije bilo nikakvih promjena.Pa jel prvo da pređem ovaj pa onda da snimim Dragon Storm!
Ajd odgovorite sto prije!
Thanks!

HalF-DeaD
20-08-2007, 22:27
nema presnimavanja, kupi orginal :D

Demon Hunter
20-08-2007, 23:14
nema presnimavanja, kupi orginal :D

Are you talking to mee?

HalF-DeaD
20-08-2007, 23:15
jawohl

Demon Hunter
20-08-2007, 23:29
Pa kakve veze to ima s presnimavanjem!
Neznam mozda nisi skonto!

THUNDER_DINIX
23-08-2007, 14:36
zapeo sam u Medievil: Resurrection. dali je ko igrao?

THUNDER_DINIX
23-08-2007, 14:53
ma ima brdo nekog texta, sta cu s tim?

THUNDER_DINIX
23-08-2007, 15:09
cak i nije lose kad malo bolje pogledam. bas cu morat procitat. hvala

EDIT: pomoglo mi je ono, hvala ti

xxx
23-08-2007, 21:21
evo imam jedan problem u syberiji.. dosao sam vlakom do sveucilista, uzeo sam jaje iz gnjezda i stavio ga u one violiniste, dobio sam 100 $ i platio starcu istarici da mi odvuku vlak al ne znam kako otvoriti branu.. help please!!!!!!!

HalF-DeaD
23-08-2007, 22:06
jebote kad god vidim ovo gamefaqs u linku izgleda ko gamefags :rotfl:

MILF hunter
29-08-2007, 09:41
Imam jedno pitanje glede Nevewinter Nightsa,prvog dijela...

Naime,riječ je o onim slikama,tj. portretima kad kreiraš lika,pa me zanima mogu li se skinuti dodatne slike,dakle novi portreti...?

Davno sam ovo igrao,a sad sam malo nakon dvojke zaigrao,ali tek sam se sad sjetio da bi možda postojala mogućnost za ovako nešto...

Pa ako netko zna,neka odgovori...i neka usput kaže odakle?

RIPtheREAPER
29-08-2007, 10:08
Moze se za Baldurs Gate, pa valjda se moze i za NWN.

m777
29-08-2007, 14:57
Imam jedno pitanje glede Nevewinter Nightsa,prvog dijela...

Naime,riječ je o onim slikama,tj. portretima kad kreiraš lika,pa me zanima mogu li se skinuti dodatne slike,dakle novi portreti...?

Davno sam ovo igrao,a sad sam malo nakon dvojke zaigrao,ali tek sam se sad sjetio da bi možda postojala mogućnost za ovako nešto...

Pa ako netko zna,neka odgovori...i neka usput kaže odakle?
Upiši "neverwinter nights portraits" u Google i nađi što ti se sviđa. Downloadaj i kopiraj slike u Portraits folder u NWN folderu.

Jedna stranica s dobrim portretima (http://www.grayfalcongraphics.com/html/nwn_portraits.html)

MILF hunter
29-08-2007, 15:48
E,hvala puno...

TheBorg
04-09-2007, 17:31
Kako u total war medieval 2 pristupiti križarskom pohodu? Papa je pozvao a sad namam pojma kako pristupit... Igram kao englez...

star
06-09-2007, 20:10
zna li tko sifru od ormarica 8)
sikret fajls tunguska

DeusEx
07-09-2007, 10:56
Zna netko kak dobit Console u nwn2

Zica
15-09-2007, 21:16
Dali zna netko kako se popest na (tj. ubiti) onog 4 velikoga lika koji izgleda kao konj? Prva 3 sam ubio ali neznam kako tog četvrtog pa ako netko zna neka javi.-U igri shadow of colossus za ps2.

Demon Hunter
15-09-2007, 22:05
E Gameri zapeo sam u Spell Force 2 Shadow Wars!

Ovako doso sam do mape Steel Shore,e sad kada dodjem skroz na kraj,moram upaliti vatre oko Pentagrama.E upalim prvu koja je skroz ljevo gore.Ali druge nece.

Pa ako neko zna kako treba nek posta!

Quiet Riot
21-09-2007, 12:46
Zna li netko je li moguće gledati uokolo po kokpitu mišem u Flight Simulatoru 2004? Postoji jedan kewl mod, ali se plaća...
EDIT: riješeno

Carp
21-09-2007, 13:46
Kako u total war medieval 2 pristupiti križarskom pohodu? Papa je pozvao a sad namam pojma kako pristupit... Igram kao englez...

kliknes na kneza (ko ti vec vodi armiju) i kod tog lika bi ti dole trebalo pisati join the crusade! moras imati min 8 trupa za ulazak u crusade (mislim, davno sam to igro)

kikl0p
21-09-2007, 15:32
Dali zna netko kako se popest na (tj. ubiti) onog 4 velikoga lika koji izgleda kao konj? Prva 3 sam ubio ali neznam kako tog četvrtog pa ako netko zna neka javi.-U igri shadow of colossus za ps2.udes u onu nastambu i kad lik se sagne i pogleda u jednu ti odes na ruzpu nasuprot te i popnes mu se prek repa na njega

Zica
22-09-2007, 12:24
Dali zna netko kako se popest na (tj. ubiti) onog 4 velikoga lika koji izgleda kao konj? Prva 3 sam ubio ali neznam kako tog četvrtog pa ako netko zna neka javi.-U igri shadow of colossus za ps2.udes u onu nastambu i kad lik se sagne i pogleda u jednu ti odes na ruzpu nasuprot te i popnes mu se prek repa na njega

e hvala al uspio sam ga ubit ali dal znas mozda kako ubit onu zmiju u vodi (tamo sam zapeo) di je treba probost i dal u toj igri samo ubijes te colossuse??

Đevad
25-09-2007, 12:53
Sikrets of atlantis!"!

U indiji sam. i one dragulje skupljam, i 1 fali. ma prohodu piše da je tam di je knjiga na zadnjoj polici sa šiframa knjiga, otvorim knjigu i niš, nema ga , di je!?

Đevad
25-09-2007, 19:32
još igram Bad mojo i nemam pojma niš nisam napravio, nemrem niš!! wtf

BLOODdemon
25-09-2007, 20:09
ja igram obscure 2.trebam hakat neka vrata pomoću poket pc-ja.zada mi neka slova i kaze da je šifra ime neke slavne osobe,ali poput leonarda da vincija itd

evo slova:

O Z M R L N A T

pa ak ima neko pametan nek mi smisli ime iz ovog,plizz :cry: :pray:

THUNDER_DINIX
26-09-2007, 17:50
ne mogu prec bossa u igri Medievil: Resurrection. rijec je o onim vukovima sto stalno trce u krug i kolju me. i kad me napada 1 po 1 uvijek crknem na kraju. ima ko kakav savjet?

Đevad
26-09-2007, 20:29
šta ovo! nko ne odgovara

BLOODdemon
26-09-2007, 20:31
šta ovo! nko ne odgovara

upotrijebi google

Đevad
26-09-2007, 20:44
nemam taj google

Bartuc
26-09-2007, 20:45
@Đevad, dobra stranica sa hintovima i prohodima ti je http://www.gamespot.com

Ja na toj stranici tražim sve kaj me zanima! Vjerujem da buš gore našao rješenje!

star
29-09-2007, 03:32
sikret fajls tunguska

sifra od ormarica onog limenog

zna li tko......ne mogu dokuciti


samo naprijed

:twisted:

goGAMERo
04-10-2007, 17:33
Već sam živce izgubio u fort frolic levelu kada trebam ući u neko fleet theathre kazalište, nikako nisam upsio a sve živo sam pokušao, onda sam na jutjubu našao video koji pokazuje da se vrata poseidon plaze trebaju otvoriti sama, al meni se to iz nekih jebenih razloga neće da dogodi!

Evo screenshot pa se mozda sjetite dajte pomozite mi, što uraditi!?!?

http://img410.imageshack.us/my.php?imag ... lemgs7.jpg (http://img410.imageshack.us/my.php?image=bioshockproblemgs7.jpg)

star
06-10-2007, 01:40
http://www.uhs-hints.com



dinamo

Cool
08-10-2007, 20:52
zapeo sam u kanjonu i neznam izlas kamo god da skrenem opet sam an istom gdje grijesim pomagajte
znam da je igra stara ali nakon 2 godine sam ju odlucio zavrsit

Jerry
08-10-2007, 20:56
http://www.thecomputershow.com/computer ... lkthru.htm (http://www.thecomputershow.com/computershow/walkthru.htm)
vidi si ovdje

Jopax
08-10-2007, 22:07
Cool a da rekneš ime igre, to bi ponoglo :)

HalF-DeaD
08-10-2007, 23:24
Cool a da rekneš ime igre, to bi ponoglo :)
http://img403.imageshack.us/img403/3136/asfdfst0.th.jpg (http://img403.imageshack.us/my.php?image=asfdfst0.jpg)

Korpse
11-10-2007, 20:12
hitman blood money savjeti za drugu misiju

zmrz
18-10-2007, 16:00
zapeo na pocetku ACT 2 u prvoj misiji u kojoj sam trebo narihtat ona sijetla na otocima te se vratit u grad i razgovarat sa Finalom te bi nakon zavrsetka dobio prolaz na juzna vrata ali nekako sam razgovarao sa njom al nisam zavrsio misiju nego je postala clan moje grupe i sad nemogu opet sa njom razgovarat a samim time nemogu zavrsit quest i nemrem dalje igrat jer nemogu kroz juzna vrata proc pomagajte

flander
20-10-2007, 21:19
Frend mi je posudio Diablo 2 i exp.Prije sam mislio da je igra ono gameboy grafa itd.Ali kad sam poceo igrat zarazio sam se.Igram vec 2 dana i doso sam do diabla.neznam kako da ga kilnem kad baca onu vatru.A ja frajer sa vukovima ga napadam pa mi crknu.Ako znate neko dobro oruzje ili armor da mi kazete di se nalazi ili neku taktiku da ga razbijem.
Druid lv25 summoner i elemental skillovi only.

jednostavno moram komentirat, koko vidim igraš sa druidom, s kojim je tolko lagano ubit Diabla da to nije za povjerovat, prvo i prvo one živine koje sumomiraš ti nisu neke velike koristi jel ipak se boriš protiv bossa u igri, znači jedina spika koja može i i uvijek upali ti je onaj FISSURE, to je jedna od najjačih magija koje druid ima, em ima hebeni fire dmg em je range, znači moš je kastat sa udaljenosti te ima podosta veliku površinu kojoj daje dmg, tako da ti preporučujem da sasmo stavljaš na taj fissure, kasnije si nabildavaš na medu i onaj Heart of Wulverine kaj ti daje att power i još nekaj, onaj duh kaj leti, najbolje kombinacije, mislim najbolje, to je uvijek meni upalilo, kasnije kad več igraš elemental specc onda staviš na hurricane i opleti, samo se zaletiš u masu živine i padaju ko od šale ;)

God Of War(gaming)
21-10-2007, 07:14
fissure mi je najjaci skill lvl 8 skoro sve ubija isprve i oni dire wolf koji imaju strenght jaci od mojeg pa ubiju prije neg sta stignem vidit kog su ubili.Ali diablo pusta onu vatru pa ih ubi isprve a i mene zakaci jer ne stignem pobjec.Samo mi treba neka taktika kako da se healam i bjezim.Mephista sam ubio bez hilanja i bjezanja.Samo sam pustio 3 dire wolfa na njega i nije mogao mrdnut i onda fissure jedno 3 min i razbih ga NA 25 LVL!!

flander
21-10-2007, 09:20
pa kaj ti pričam! Ti lijepo govorim da ga nebuš ubil sa tim dire wolfoivima, deriga samo sa fissureom, i ničim drugim, trajalo bu dulje ali bu pao kad tad, kupi si pošna brdo, portale otvaraj tamo dolje ispod arene di se boriš i amen

Karlo_from_Bjelovar
22-10-2007, 19:49
zamolit cu jopaxa i bartuca da editiraju svoje postove, kao sto sam i ja..

Bartuc
22-10-2007, 23:36
zamolit cu jopaxa i bartuca da editiraju svoje postove, kao sto sam i ja..

Kao što vidiš, dogovorio sam se sa kolegama modovima i adminima te sam sredio onaj dio rasprave!

Ali stvarno bih vas molio da probate totalno izbjegavat takve postove pošto kao moderator moram reagirati na njih te time dovodim i vas i sebe u neugodne situacije (vas u neugodnije)! Hvala na razumjevanju!

kikl0p
23-10-2007, 11:51
Imam problema s jednim Questom u Shilverin Isles
u glavnom gradu mi je neka zena dala quest u kojem joj moram donjet neeke hlace,prsten i lancic ona se nes kao sprema za smak svjeta tak nes
i sad naso sam hlace i prsten,a za taj lancic trebam ic u neku spilju izvan grada i sljedim ja onaj cursor i dodem u spilju unutra je neka zdjela koju kad stisnem space samo se onako zasvjetli i pise mi "its frozen suit"i pored nje je neka baklja koju nemogu podic WTF!?

MILF hunter
23-10-2007, 16:10
kako staviti slike u fm2008 kada nema folder graphics,kao što je bio slučaj sa prošlim nastavkom?

flander
23-10-2007, 16:57
kako staviti slike u fm2008 kada nema folder graphics,kao što je bio slučaj sa prošlim nastavkom?

pa kaj je 2k8 izašao?

MILF hunter
23-10-2007, 17:02
Nov si pa imaš samo usmeno upozorenje! Na ovome forumu je strogo zabranjena ilegala i piratija! Pročitaj pravila i pobrini se da se takve stvari ne ponavljaju!S[Bartuc]

Ajde beži... :D

Šta,napisao sam ilegalni post? :D :D nit sam link ostavio,niti web nit niš...
Samo sam napisao ono što već svi znaju,pa i ti...

Kažem,ima ga...and you can't do anything about it wahahahaha :twisted:

Svjestan sam ja toga, ali pravila su pravila i zamolio bih te da ih poštivaš! Hvala na razumjevanju!S[Bartuc]

Ma ok,nema frke lega... :wink:

Empty
26-10-2007, 10:17
kako staviti slike u fm2008 kada nema folder graphics,kao što je bio slučaj sa prošlim nastavkom?
odes u my documents/sports interactive/fm2008/i napravis folder graphics i tu stavljas svu grafiku

my problem [IMG=http://www.imagesforme.com/thumbs/4865ScreenShot006.jpg] (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=4865ScreenShot006.jpg)
tu sam zapeo i neznad di trebam dalje ic

Plexihack
26-10-2007, 12:06
U PoP: Sands of Time dođem do one sobe kad se ja i farrah borimo protiv prinčevog oca.Kako ubit njegovog oca jer mi lik svaki potez blocka,a nemogu ga zamrznuti?

Jopax
26-10-2007, 17:42
kako staviti slike u fm2008 kada nema folder graphics,kao što je bio slučaj sa prošlim nastavkom?
odes u my documents/sports interactive/fm2008/i napravis folder graphics i tu stavljas svu grafiku

my problem [IMG=http://www.imagesforme.com/thumbs/4865ScreenShot006.jpg] (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=4865ScreenShot006.jpg)
tu sam zapeo i neznad di trebam dalje ic

tu moraš zaronit kod tog vrtećeg šita i dole negdje u vodi ima tunel, mislim da je lijevo i korz njega ideš, i to je to :D

Bartuc
26-10-2007, 18:38
U PoP: Sands of Time dođem do one sobe kad se ja i farrah borimo protiv prinčevog oca.Kako ubit njegovog oca jer mi lik svaki potez blocka,a nemogu ga zamrznuti?

Samo šoraj kao lud, kada tri put klikneš da udari, 2 udarca će ti blockati, treči će popušiti! Nakon tog trečeg udarca (mislim da je treči), klikni E tak da ga još jednom bonus udariš sa daggerom! Jako ga je teško satrt pošto ima HP-a ko dreka! Pripremi se na relativno dugu borbu! To je ujedno i najdosadnija borba u igri...

Empty
26-10-2007, 18:57
zna li iko ovo
my problem [IMG=http://www.imagesforme.com/thumbs/4865ScreenShot006.jpg]
tu sam zapeo i neznad di trebam dalje ic
rijec je o HALF LIFE 2

Jopax
26-10-2007, 22:21
zna li iko ovo
my problem [IMG=http://www.imagesforme.com/thumbs/4865ScreenShot006.jpg]
tu sam zapeo i neznad di trebam dalje ic
rijec je o HALF LIFE 2

pogledaj prethodnu stranicu :wink:

Empty
27-10-2007, 14:51
zna li iko ovo
my problem [IMG=http://www.imagesforme.com/thumbs/4865ScreenShot006.jpg]
tu sam zapeo i neznad di trebam dalje ic
rijec je o HALF LIFE 2

pogledaj prethodnu stranicu :wink:
hvala nisam vidia
:shock:

Plexihack
27-10-2007, 15:54
U PoP: Sands of Time dođem do one sobe kad se ja i farrah borimo protiv prinčevog oca.Kako ubit njegovog oca jer mi lik svaki potez blocka,a nemogu ga zamrznuti?

Samo šoraj kao lud, kada tri put klikneš da udari, 2 udarca će ti blockati, treči će popušiti! Nakon tog trečeg udarca (mislim da je treči), klikni E tak da ga još jednom bonus udariš sa daggerom! Jako ga je teško satrt pošto ima HP-a ko dreka! Pripremi se na relativno dugu borbu! To je ujedno i najdosadnija borba u igri...

Prošao sam,meni je bila kratka borba.Par puta sam ga preskočio,jednom otišao na fontanu i napio se (dok sam išao tamo,stalno sam radio kolute u stranu da me nebi uhvatio) :D

Tsumetai Ryujin
30-10-2007, 11:38
jel moze netko rec kak aktiviram konzolu u World in Conflict-u

Iron Storm
30-10-2007, 12:24
[quote="M@T3J":12uelc4x][quote="st.frky_":12uelc4x]Ona kad osvajaš obeliske ili ona kad se braniš ?

Nesjećam se ni ja dobro jesu li to uopće zadnje misije ali uglavnom u ovoj gdje trebaš osvajati obeliske trebaš staviti heroja pred njega i čekati da ga zauzme (koliko se sjećam) , a u ovoj drugoj trebaš se braniti neko određeno vrijeme (30 min ja mislim)S!

to je ta. Zapravo je prvih 28 i po minuta lagano ali oda napadnu sa sve tri strane i ne mogu izdržat. jedno. su me uništili 14 sekundi prije kraja.
si riješio? ako nisi jel to ona ispod drveta? probaj povući jednu jedinicu izvan dosega neprijatelja tako da čak i ako pregaze sva 3 kampa ta nek ostane daleko od njih[/quote:12uelc4x]

ne. ja trebam čuvati Kel,thuzada pol sata dok on tamo stoji i nesto eksperimentira.[/quote:12uelc4x]

Ovako, ne znam da li je netko na ovo odgovorio, pa ću ja...
Idemo se dogovoriti da je dno minimape gdje su fontane jug, u redu?
Znači, iznad Kel'Thuzata gdje je 1 Spirit Tower sagradiš još 7 ziggurata i upgradeaš ih u Spirit Towere. U graveyardu upgradeaj sve nadogradnje, pomoći će ti. Isto tako i lijevo od Kel'Thuzada. Obavezno napravi Web za Crypt Fiendove i negdje 5 Crypt Fiendova, trebat će ti kad te napadnu sa Gyrocopterima i Gryphon Riderima. Sa Arthasom pokupi Goblin Land Mineove ni pozicioniraj po 2 na svaki prilaz tako da pokriju cijeli prostor. Gdje te napadnu, šalji Arthasa tamo, on je tu najvažniji. I još iznad kampa sagradi 4 Spirit Towera ili više, i Halls of the Dead upgradeaj u Black Citadel. Zauzmi i drugi gold mine, ali nemoj tamo raditi bazu. Iskoristi sve Fellhoundove koje dobiješ i njihov Mana Burst. Obavezno prvo ubij Priestove da ti ne smetaju.Radi dodatnu vojsku (ja nisam radio, lol). Spirit towere koje ti oštete obavezno popravi, a koje ti unište obavezno ponovno sagradi.



E ajd dal mi neko može dat link na neki trainer ili šifru za besmrtnost da pobjedim ona dva gada(jedan sa mačem drugi sa sjekirom) u Prince of persiji 3?Tražio sam ali našao samo dva trainer oba ne rade! ajd molim vas help!Probao sam pošteno već dva dana stalno ali sad mi trebaju neke šifre ili nešt..


Samo da se sjetim... Aha, sjetio sam se.
Ovako, moraš obadvojicu (Axea i Sworda) izbjegavati i parirati dok Axe ne zabije sjekiru u pod. Zatim udaraj Axea dok god možeš i izbjegavaš Sworda. Nakon nekog vremena (kratko je to) pojavit će ti se mogućnost Speed killa. Napravi Speed kill ali precizno, ako fulaš nešto obavezno rewindaj vrijeme. Tako 3-4 puta te ćeš onda ubiti Axea i to je to. Sworda ubije Ferra.

Tsumetai Ryujin
31-10-2007, 17:26
jel moze netko rec kak aktiviram konzolu u World in Conflict-u

ke nitko nezna :O

Lord Jambrek
31-10-2007, 17:53
Ovako, ne znam da li je netko na ovo odgovorio, pa ću ja...
Idemo se dogovoriti da je dno minimape gdje su fontane jug, u redu?
Znači, iznad Kel'Thuzata gdje je 1 Spirit Tower sagradiš još 7 ziggurata i upgradeaš ih u Spirit Towere. U graveyardu upgradeaj sve nadogradnje, pomoći će ti. Isto tako i lijevo od Kel'Thuzada. Obavezno napravi Web za Crypt Fiendove i negdje 5 Crypt Fiendova, trebat će ti kad te napadnu sa Gyrocopterima i Gryphon Riderima. Sa Arthasom pokupi Goblin Land Mineove ni pozicioniraj po 2 na svaki prilaz tako da pokriju cijeli prostor. Gdje te napadnu, šalji Arthasa tamo, on je tu najvažniji. I još iznad kampa sagradi 4 Spirit Towera ili više, i Halls of the Dead upgradeaj u Black Citadel. Zauzmi i drugi gold mine, ali nemoj tamo raditi bazu. Iskoristi sve Fellhoundove koje dobiješ i njihov Mana Burst. Obavezno prvo ubij Priestove da ti ne smetaju.Radi dodatnu vojsku (ja nisam radio, lol). Spirit towere koje ti oštete obavezno popravi, a koje ti unište obavezno ponovno sagradi.


Ja bi još na to sve dodao Necromancere sa full researchanim dizanjem skeletona. Onda znaš da ti neće ponestat vojske nikada!

Korpse
01-11-2007, 18:40
treba li nekom kako preći tony hawk underground2 i american wasteland nek mi se javi na PP

Bishop_45_(2)
03-11-2007, 01:13
koja je naredba za ispisivanje FPS-a u Sourceu, frenda zanima kako vrti Team Fortress2 na mom compu, pa da mu scrn shot bude malo informativan.... ???


well , cl_showfps 1

Gimnazoš Mesinđer
06-11-2007, 18:15
kak se pređe U TES: Oblivion quest od Fighters guilda
The mysterious disepearances of Harluns Watch?
mislim pobio sam trolove ali onda dodjem do one hrpe kostura koje mi pokazuje strelica i kaj onda??

Dyslexia
06-11-2007, 18:46
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Myste ... luns_Watch (http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Mystery_at_Harluns_Watch)


Ovo ti je link tog quest pa si malo procitaj

Gimnazoš Mesinđer
06-11-2007, 21:49
Hvala!

Sgt. Bull
07-11-2007, 16:33
Imam glup poprilično problem u HL2,svi mi npc-evi na početku igre stoje smrznuto i gledaju u jednu stranu...jednom sam uspio normalno da igram,da se pokrenu no opet su stali i nisu se pokrenuli...priđem pritišćem E ali ništa,a kada su se pokrenuli bili,oni čuvari su me ganjali...zna li itko kako ovo riješiti?Da možda probam sa patchem?Jel' itko imao ovih problema?Ne mogu normalno proći ni početak jer su kreteni zapeli...hlp...plz :cry:
EDIT:Igra je collector's Edition,posudio sam origigi od frenda...
EDIT2:Riješen problem... :D

Lord Myrkul
09-11-2007, 20:32
to se i meni desilo i nikakav patch mi nije pomoga, ali reka si prob rijesen :thumbs2:
mene zanima fort frolic level u bioshocku, naime tamo su zagradene jedne skale i ne mogu uc, ubia cohena, ali nisu se otvorila pa me zanima jel ima neki switch koji to otvara, skale vode u neku rupu i na mapi je velik kvadrat nakon tih skala

Prince-Artas
09-11-2007, 20:34
Imam glup poprilično problem u HL2,svi mi npc-evi na početku igre stoje smrznuto i gledaju u jednu stranu...jednom sam uspio normalno da igram,da se pokrenu no opet su stali i nisu se pokrenuli...priđem pritišćem E ali ništa,a kada su se pokrenuli bili,oni čuvari su me ganjali...zna li itko kako ovo riješiti?Da možda probam sa patchem?Jel' itko imao ovih problema?Ne mogu normalno proći ni početak jer su kreteni zapeli...hlp...plz :cry:
EDIT:Igra je collector's Edition,posudio sam origigi od frenda...
EDIT2:Riješen problem... :D

p.iratska igra
edit tek sam sad vidio da si riješio prob pa može delete ovog posta

miska10
10-11-2007, 16:56
BOK
Please help....
Igram igru bioshock, postao sam na medic levelu (2ili3)....
Sve sam poubijao...moram naci neki telekinesis, nekakav kljuc...
Ne mogu dalje...
POMOZITE!!!!!!!!!!! HVALA!!!!!!!!!!!!!!!! :pray: :pray: :pray:

Lord Myrkul
12-11-2007, 14:18
BOK
Please help....
Igram igru bioshock, postao sam na medic levelu (2ili3)....
Sve sam poubijao...moram naci neki telekinesis, nekakav kljuc...
Ne mogu dalje...
POMOZITE!!!!!!!!!!! HVALA!!!!!!!!!!!!!!!! :pray: :pray: :pray:

nisan bas razumia ono posta sam na medic levelu ali nije bitno.
prvo razvalis onu tureticu da ne buza, mos je i hakirat ali nemoj se mucit, nakon toga dodi do drugih vrata i iskoristi telekinezu na predmetu sta je obisen na zidu, dovuces ga, pickas ga i otvoris ta vrata.

mene zanima jel neko ko je ubija little sistere dobia pomoc od tenembaumice (nakon ryana) ili su to nekako drukcije rijesili

SkunK
17-11-2007, 10:20
Uglavnom imam pitanje u vezi zadnje misije Empire sage gdje se borim protiv demon uthera.

Prakticki sve bacam na njega ali ima imunitet na sve (death,earth,mind,fire itd) Imam jakog heroja s healerom ( najvisi lvl) , white wizard (najvisi lvl) , 3 angela. Stavio sam ih u capital ali on kad dodje, jednostavno baci svoj attack i uvijek su paralizirani i nemogu nista niti jednom ga napast...

nekakav tips jer cu popizdit?

Fireblade
17-11-2007, 11:55
yo moze li mi neko pomoc prec colinov quest u harry potter 5 za ps2

BLOODdemon
17-11-2007, 14:39
evo ti cijeli lvl 18,pa pogledaj sam do onog dijela di si zapeo yA4gxBPUk3U

i mislim da trebaš preusmjerit loptu da ide ravno prema vratima, kad prođe i kad ti negdje vblizu vrata uključit prekidač i otvorit vrata,tak da stigne uć,prije neg što se zatvore

spidEY
17-11-2007, 15:41
da...mislim da sam shvatio...moram otvorit 2 portala tako da loptu navedem na liniju sa vratima, zatim zatvorit oba otvarajući 2 portala koja će me dovesti do prekidača i taman dok lopta doleti ja bih trebao otvoriti vrata...zamršeno ali nvm, igra je premoćna... :pray:

Jao Hellboy, toliko si me navuko na tu igru da je moram kupiti preko Steama.

:pray:

Armachus
17-11-2007, 17:18
Jeli tko igrao igru "The Warriors" (PS2)?
Trebam pomoć oko jedne misije! :|

dasoDD
26-11-2007, 18:51
Jel mi mozes neko reci sta da upisem u console i call of dutyju 2 da bi mi se pojavio framerate

Rocchiro
26-11-2007, 19:26
Jel mi mozes neko reci sta da upisem u console i call of dutyju 2 da bi mi se pojavio framerate


seta draw_fps "1"

dasoDD
27-11-2007, 21:34
Jel mi mozes neko reci sta da upisem u console i call of dutyju 2 da bi mi se pojavio framerate


seta draw_fps "1"

jesam pa se opet nista ne desi , nigdje mi ne pisu frameovi, a pokusavao sam i upisivati svoje i nema nikakve razlike

Jerry
27-11-2007, 22:32
hanzo jesi drogiran :D
/cg_drawfps 1 upiši

Rocchiro
28-11-2007, 07:35
hanzo jesi drogiran :D
/cg_drawfps 1 upiši

nisam neko vrijeme igral :( sry dasoDD :toilet:

dasoDD
28-11-2007, 18:49
Ma nema veze hvala na odgovoru :D

dasoDD
28-11-2007, 21:09
hanzo jesi drogiran :D
/cg_drawfps 1 upiši
[/b]ma upisem ja to ali nezanm kako da upisem framerate koji ucu , u produzetku nakon one jedinice ili .......? :|

InfernoCRO
28-11-2007, 21:31
hanzo jesi drogiran :D
/cg_drawfps 1 upiši
[/b]ma upisem ja to ali nezanm kako da upisem framerate koji ucu , u produzetku nakon one jedinice ili .......? :|
/com_maxfps 0
i onda gledas koliki ti je prosjecni fps
i stavis
/com_maxfps prosjecni fps

Sgt. Bull
28-11-2007, 22:36
Imam problem...opet...naime u CoD4 sve mi ok ide,ne štopa i onda nakon nekih pola minute,minutu odjednom igra počne tako štopati da je nemoguće igrati,onda štopa par minuta pa prestane...i sve tako...komp je
Intel D930 dual core 3.00ghz
eax1600pro 512mb-128bit
1024mb ram;
Igra tako štopa,bilo da igram sve na low ili na medium :S fakat ne kontam...eda koristim vistu ultimate :(

InfernoCRO
28-11-2007, 22:55
hmm probaj iskljuciti sync every frame u performance opcijama (nisam jos igrao cod4 tako da neznam dali su opcije ostale iste)
dali ti break-a samo multy ili i single?

Sgt. Bull
28-11-2007, 23:01
hmm probaj iskljuciti sync every frame u performance opcijama (nisam jos igrao cod4 tako da neznam dali su opcije ostale iste)
dali ti break-a samo multy ili i single?
Single...multy mi lagga...ovo mi baš štopa...ma dajem kapu s glave da je vista...smeće jedno...

InfernoCRO
28-11-2007, 23:22
a pise da je je za vistu min req 768 rama tako da memorija nije problem
da nisi mozda pretjerao sa detaljima?

spidEY
28-11-2007, 23:32
Imam problem...opet...naime u CoD4 sve mi ok ide,ne štopa i onda nakon nekih pola minute,minutu odjednom igra počne tako štopati da je nemoguće igrati,onda štopa par minuta pa prestane...i sve tako...komp je
Intel D930 dual core 3.00ghz
eax1600pro 512mb-128bit
1024mb ram;
Igra tako štopa,bilo da igram sve na low ili na medium :S fakat ne kontam...eda koristim vistu ultimate :(

Skini Catalyst 7.11

Sgt. Bull
29-11-2007, 00:34
a pise da je je za vistu min req 768 rama tako da memorija nije problem
da nisi mozda pretjerao sa detaljima?
Ne,kažem sve sam poisključivao a tex det stavio na Low,ne shvaćam zašto :S
@spidey:evo sad ću...we shall see...

InfernoCRO
29-11-2007, 00:40
ajde pa javi dali ti radi ili da nastavimo ;)

Sgt. Bull
29-11-2007, 01:22
ajde pa javi dali ti radi ili da nastavimo ;)
Radi,smanjilo je štopanje poprilično,za nekih 60% ako ne i više,no još uvijek je prisutan taj elemenat kada jednostavno počne štopati...što sada da probam? :( kako ovo patetično zvuči :(

InfernoCRO
29-11-2007, 03:05
dali imas dx10 instaliran? vidim da ga graficka podrzava dali imas najnoviji patch mislim da je 1.2?

evo sad sam nasao nesto tu surfam po netu vec 20 min ;)
izgleda da je do punkbustera


Single player runs awesome, but when i play multiplayer, everything gets jittery, and choppy, and there are FPS drops. The other player models also walk very jittery and have choppy movements which makes them appear to be lagging (even though they probably are not). About every 2 to 3 (seconds if not sooner) i get a slight jitter as i walk around (almost like i have lag, even though i know i do not) and although its playable, its really annoying.

i have updated my video card drivers and installed dx 9.0c. I have also updated punkbuster manually. I have found however that it is the punkbuster that is lagging the game.

There are four possibilities that I know of for your issue:
* Punkbuster is not auto updating - needs to do so manually.
* Not using the beta driver for Nvidia.
* Many PB issues are caused by PB conflicting with another program which could be any program that runs in the background of foreground of your machine.
* A sound card conflict. You test this by turning off your soundcard.

EDIT
slobodno postaj na forumu kad hoces ja ne spavam;)
ili me adaj na msn ili xfire pa cemo rijesavati problem izravno xD

Sgt. Bull
29-11-2007, 12:09
Dodao sam te na msn...sada trenutno nemam vremena da sve ovo isprobam ali ću večeras nakon škole...EDIT:radi...hvala na pomoći,pb i catalyst i na medium ide bez ikakvih problema...ty na pomoći... :pray:

FaTaL_mRkvA
04-12-2007, 07:15
HELP!
stric mi je bio u španjolskoj i kupio mi je war3: the frozen throne, ali na ŠPANJOLSKOM.... jel neko zna gdje se može skinut english language pack???

Prince-Artas
04-12-2007, 20:35
mislim nigdje

bonesplitter
07-12-2007, 17:05
imam problem s CoD UO,nece da mi ode na nijedan server,kaze samo CD-Key is in use i neda mi da odem na MP...Molim pomoc!!! :( :kill: :ekipa: :friends: :scared:

bonesplitter
07-12-2007, 17:13
Kupio bih da imam love,hehe! :rotfl:

SnowFlake
07-12-2007, 19:58
gi može mi netko reći kako u falloutu saznati gdje je vault 13,vic mi ne želi reći otkud je dobio vlaskove od valuta 13 jer iamam mali charm,a dao sam vec 1 k i radio onaj....

Sgt. Bull
07-12-2007, 23:04
Eh ovako,imam jedan veliki problem sa igrama...konstanto mi padaju Fps-i,bilo koju igru da igram...npr u WoW-u mi znaju pasti i na 5-10 i onda igra štopa(ali se ne gasi),ista situacija je sa PeS-om gdje mi igra zbog naglog pada FpS-a počne štopati a nakon toga mi se izgasi sa errorom..zna li itko kako da ovo popravim,i isti je problem sa CoD4?Imam najnovije drivere za grafu i catalyst control center...
Intel D930 dual core 3.00ghz
eax1600pro 512mb-128bit
1024mb ram
Vista Ultimate... :(

dasoDD
10-12-2007, 21:20
zna li itko di mogu skinuti prohode za Prince of Persia: Two Thrones

mEtAXa
11-12-2007, 17:09
e momci, bas igram oblivion i na jednom sam questu za dark brotherhood (di tribam ubit onog kapetana piratskog broda)... friend mi kaze da mu je netko rekao da ako ne ubije niti 1 cuvara broda i provali odzada u brod kroz very hard vrata (ili se uvuce priko kutije) da ce dobit kao bonus nagradu. kaze da je dobia neki prsten...jel mi lik dobro govori, jer nemam savean game prije nego sta sam ubia nekoliko strazara :D

Samael
11-12-2007, 17:11
e momci, bas igram oblivion i na jednom sam questu za dark brotherhood (di tribam ubit onog kapetana piratskog broda)... friend mi kaze da mu je netko rekao da ako ne ubije niti 1 cuvara broda i provali odzada u brod kroz very hard vrata (ili se uvuce priko kutije) da ce dobit kao bonus nagradu. kaze da je dobia neki prsten...jel mi lik dobro govori, jer nemam savean game prije nego sta sam ubia nekoliko strazara :D

Nagradu dobiješ kad obaviš ubojstva bez da te skuže mornari ili kapetan. Znači, samo stealth, uleti mu u kabinu, ubij ga na spavanju i pobjegni kroz stražnja vrata.

mEtAXa
11-12-2007, 17:14
e momci, bas igram oblivion i na jednom sam questu za dark brotherhood (di tribam ubit onog kapetana piratskog broda)... friend mi kaze da mu je netko rekao da ako ne ubije niti 1 cuvara broda i provali odzada u brod kroz very hard vrata (ili se uvuce priko kutije) da ce dobit kao bonus nagradu. kaze da je dobia neki prsten...jel mi lik dobro govori, jer nemam savean game prije nego sta sam ubia nekoliko strazara :D

Nagradu dobiješ kad obaviš ubojstva bez da te skuže mornari ili kapetan. Znači, samo stealth, uleti mu u kabinu, ubij ga na spavanju i pobjegni kroz stražnja vrata.

aaaaa, znaci oni koji ulete kad ga ubijem ne smiju me vidit, vec tribam pobic kroz zadnja vrata?

btw. 500ti post :D

Samael
11-12-2007, 17:19
Ne sjećam se da sam ikada imao tešku misiju u Dark Brotherhoodu, jer pametnim korištenjem stealtha i strpljivošću sve misije pređeš muke šale

mEtAXa
11-12-2007, 17:22
ma nemam ja nikakav problem, samo mi je zao sad sta nemam quicksave prije nego sam poceo makljazu s likovima, znaci nista od prstena? :(

shai_hulud
11-12-2007, 17:28
prema iskustvu, jednom kad ukokaš kapetana, smiju te vidjet, samo probaj izletit van bez da ikog napucaš. ostaje bonus.

mEtAXa
11-12-2007, 17:29
ouuu jea, thanx a lot :)

dasoDD
12-12-2007, 20:38
zna li itko di mogu skinuti prohode za Prince of Persia: Two Thrones [/b]ocel ko odgovorit? :|

dasoDD
13-12-2007, 16:54
možda pomogne ovo (http://www.gamespot.com/features/6141385/index.html?tag=gameguide;onlineguide;1)
inače probaj gamefaqs
[/ž]Os ti citat malo bolje? :|e havala nisam vidio odma

100EURO
25-12-2007, 22:13
kak u gears of waru ubit onog lika na onom vlaku ....nemrem ga nikak , sasipam u njega tonu metaka i nikad mu nis nije????ima one sismise ili kak se vez zovu oko sebe kaj lete jel oni mozda kaj znace ili??

The Great Duck
05-01-2008, 22:40
Igram NWN2 i došao sam do onog questa kad treba pronaći doušnika straže (na strani straže),ali me oni thugovi tamo prebiju.Kako ću ih se riješiti?
EDIT:Nvm,proša sam taj quest.

Sgt. Bull
09-01-2008, 02:18
U c&c 3 Tiberium Wars Kane Edition imam problem,zvuk mi žuri u odnosu na filmove pa zna li itko kako se to riješava?

RayDX
09-01-2008, 02:48
U c&c 3 Tiberium Wars Kane Edition imam problem,zvuk mi žuri u odnosu na filmove pa zna li itko kako se to riješava?

Hmmm... Pa ne mogu ti zasigurno reći ali definitivno bih preporučio apdejtanje directxa i grafičkih drivera. I nije da ti zvuk žuri, nego ti zapravo video plejbek kasni. A prilično sam siguran da to ima veze sa directx rantajmom.

EDIT: kaže bull da je sve na najnovijim driverima. Hmm...

Sgt. Bull
09-01-2008, 02:52
U c&c 3 Tiberium Wars Kane Edition imam problem,zvuk mi žuri u odnosu na filmove pa zna li itko kako se to riješava?

Hmmm... Pa ne mogu ti zasigurno reći ali definitivno bih preporučio apdejtanje directxa i grafičkih drivera. I nije da ti zvuk žuri, nego ti zapravo video plejbek kasni. A prilično sam siguran da to ima veze sa directx rantajmom.
Kako sam ti i na msnu rekao,svi drajveri su up to date dakle ta opcija ne ide...next :(
napeto je...napeto...
edit:xD

Prince-Artas
09-01-2008, 16:52
pokušaj ukljulit vsync

Marcellius09
10-01-2008, 23:17
max payne 2 zadnji lvl
srusim prvo onog lika sta baca onaj dinamit po meni, ali kad padne na ono neko staklo gore neznam kako da ga pogodim

m374L#34d
11-01-2008, 22:53
U c&c 3 Tiberium Wars Kane Edition imam problem,zvuk mi žuri u odnosu na filmove pa zna li itko kako se to riješava?


meni se to desavalo kad sam imao slabiji hardver (AMD Athlon XP 1600+, 384 MB RAM, Ati Radeon 9550)

Jopax
12-01-2008, 00:11
[quote="Sgt. Bull":335ai5mw]U c&c 3 Tiberium Wars Kane Edition imam problem,zvuk mi žuri u odnosu na filmove pa zna li itko kako se to riješava?


meni se to desavalo kad sam imao slabiji hardver (AMD Athlon XP 1600+, 384 MB RAM, Ati Radeon 9550)[/quote:335ai5mw]

To se zna desiti ako je komp slabiji ili na granici minimalnih zahtjeva, meni je to bilo sa Tiberium warsom i SS2

d0mba
20-01-2008, 17:16
Poluditi cu!
Radi se o igri THE witcher u ACT 2 imam misiju A MYSTERIOUS TOWER gdje moram naći nekih 10 sephirota koje moram staviti u ono kamenje u močvaru..
ALI ja ih uopće nemogu naći...tj našao sam ih teh 3....i sad mi kaže da u onom kipu u bolnici ima još jedan i da moram neku žrtvu dati tom kipu...ali kako....kako izvući taj sephirot iz toga kipa?

Pls pomoć..već 3 dana se vrtim oko tog kipa!

d0mba
21-01-2008, 14:05
Pa jel zna netko?
PLS igra mi se igra..a neznam kako dalje :?

d0mba
24-01-2008, 17:56
ma jebo vas pomoć---- :-x :killyou:

RIDER32
24-01-2008, 22:28
Jel postoji 24 :The GameSza PC.
Ako ima koje je ocijene dobila (ako imate recenziju). :pray:

BLOODdemon
25-01-2008, 09:27
nema je za pc,izašla je samo za ps2 i za mob,a ocjena na gamespotu joj je 6.2

Zwer
05-02-2008, 21:18
U c&c 3 Tiberium Wars Kane Edition imam problem,zvuk mi žuri u odnosu na filmove pa zna li itko kako se to riješava?
probal reinstalirati igru ako i to ne probaj na frendovom kompjuteru instalirati ako i to ne sljaka onda idi u shop i zamjeni ju vec di si ju kupio

Al Bundy
10-02-2008, 14:49
ma jebo vas pomoć---- :-x :killyou:

probaj otic na gamefaqs mozda ima negdje

Sgt. Bull
14-02-2008, 14:54
Igram CoH i imam problem, u misiji Red Ball Express sam sve pointe zauzeo, očistio sve neprijateljske zgrade i sada povremeno me napadaju švabe. E sada koliko se sjećam trebam samo jedan put zauzet i prevest Express preko njega ali problem je što se u mene Express ne miče sa tačke na kojoj je bio unatoč tome što sam zauzeo sve moguće puteve i pointe. Ne znam što sada pokušao sam da pustim da švabe zauzmu point pa da ga ja nakon njih opet uzmem no ništa i dalje su stajali, anyone?

Peyo
18-02-2008, 23:48
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin ... 7618/44880 (http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/927618/44880)

EDIT: Ja igram Oblivion i zapeo sa na quest-u "BLOOD OF THE DAEDRA"
kada trebam napraviti nešto kod kipa koji izgleda kao anđel. Kada stisnem tipku SPACE piše nothing happend.

Evo što piše u quest-u:
The book "Modern Heretics" describes the location of the shrine of Azura, perhaps if I visit the shrine I can learn how to obtain a daedric artifacs.

HEEEEEEELP !!!!!

Sonic_Moronic
02-03-2008, 15:40
Imam jedan bizaran problem u NFS: Most Wanted. Auto mi je odjednom počeo konstantno skretati u lijevo. Ne toliko koliko skrene kad pritisneš tipku, ali dovoljno da me živcira do ibera i otežava vožnju. Probao sam promijeniti tipke jer sam mislio da je možda zaglavljeno, ali ništa.

Help mah!!11

EDIT: Zaboravio da imam uključen flight stick. -.-''

Metabolicc
08-03-2008, 12:02
LOTR-Return of the King--Kako ubiti onog "death kinga" (skinem mu samo truncicu heltha strijelom a macem nista)

mEtAXa
09-03-2008, 14:22
kane & lynch misija di trebam ubit onu The Brothers u haciendi. dakle carlos treba otic i postavit bombu na vrata haciende te trebamo uletit unutra, na prepad. ja ga coveram snipom i tako poubijam sve likove, a on mi kaze can you give me some directions, please? :S pls pomagajte, sta da radim :(

Mustafa999
10-03-2008, 14:14
SPLINTER CELL DOUBLE AGENT


e ovako misija u africi ....kad se mora otici bugirati tajni sastanak JBA (ona soba sa laserima i pizdarije ) ...ugl....sastanak zavrsi .... i zatim moram otici nazad na parkiraliste gdje zapocinjem misiju ...samo neznam Mad ..probo sam sve ...izlaza nema iz jebene sobe .. (onaj prolaz di sam doso ..previsoko je nemogu ga dokucit ) kad izadjem iz te sobe (ima jos jedna vrata koja su zatvorena )ima neki razbijeni prozor ..al beskorisan je ..nemoze se ni spustiti ni nist ...... ugl ..svakakva pomoć je dobro došla

Prince-Artas
10-03-2008, 16:38
mislim da ipak moraš nešto napravit kod tog prozora
pogledaj malo bolje

IceFrog
10-03-2008, 17:33
KOD KOJI IMAM NEVALJA

vkgamer16
14-03-2008, 11:10
ovaj,preso sam stalkera i na kraju igre marked one umre,zatrpaju ga one grede.pa sad mene zanima jel postoji drugi zavrsetak za ovu igru posto mi se ne sviđa kako je završilo

bad0me
20-03-2008, 19:16
Ja sam prešo 3. nivo u ROTWK.

Peyo
20-03-2008, 20:59
kane & lynch misija di trebam ubit onu The Brothers u haciendi. dakle carlos treba otic i postavit bombu na vrata haciende te trebamo uletit unutra, na prepad. ja ga coveram snipom i tako poubijam sve likove, a on mi kaze can you give me some directions, please? :S pls pomagajte, sta da radim :(

To je i mene stalno hebalo. Prvo poubijaj sve likove koje imaš na domet, zatim pošalješ Carlosa (sa komandama s kojim upravljaš s drugim likovima, znači 1 ili 2 ili 3 pritisneš ne sječam se točno koju tipku od ovih, ali jedna sigurno je točna) naprijed do ograde ili prije ograde i to je to. :wink:


ovaj,preso sam stalkera i na kraju igre marked one umre,zatrpaju ga one grede.pa sad mene zanima jel postoji drugi zavrsetak za ovu igru posto mi se ne sviđa kako je završilo

Ovdje možeš vidjeti svih 7 završetaka i piše što trebaš učiniti da dobiješ spomenuti završetak.
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=220245
:wink:


LOTR-Return of the King--Kako ubiti onog "death kinga" (skinem mu samo truncicu heltha strijelom a macem nista)

Ovo sam našao na netu i nadam se da znaš engleski:
:D
During the cutscene your allies will be cut off from you, leaving you to fight
alone. Once the battle starts, he will burrow into the ground and raise up at
another location. Avoid him as he reappears or you will take some damage. He
will then attack you with brief three hit combos, parry then respond in kind.
After a few exchanges, he will borrow again and appear on the far edge of the
area. A cutscene will occur, and you'll have to fight four unshielded Dead.
Sine you can't hurt their King now, concentrate on them. He will then attack
with his three hit combo, hereafter he will again summon more dead, this time
four Archers. Take them out using the textbook parry, backstep, shoot
technique. If you need more missles, there is a quiver behind one of the
boulders. Once again he tests his three hit combos on you.

Got his pattern yet? Well, too bad he's about to change it. Another cutscene
will occur. You will gain control behind one of the boulders, right as The
King does his wind attack. This will break away a section of the boulder.
Quickly jump out and shoot a few arrows his way. Do the same through his
second wind attack. On the third, just parry, as the rest of the boulder
crumbles, he will try to get some cheap shots from behind the dust. He will
then attack you with his five hit combo, parry his attacks (his last strike is
somewhat delayed) and give him a Orc Hewer right back. He will now switch
between; summoning more powerful dead (including champions), his wind attack,
and attacking you physically. Just keep wearing him down, and he'll fall.

bad0me
22-03-2008, 00:49
Bok, ljudi, imam problem s igrom Lord of the Rings, Rise of the Witch-king (2.01). Ne mogu prijeć onaj treći nivo na Angmar campaign. Odem u njihovu bazu, sve mi poubijaju i onda odu na moju bespomoćnu bazu (uspijem je spasit). To se stalno ponavlja i imam oko 5 sati igre tog nivoa..... Ima li netko kakvu taktiku ili možda šifru ili tr**ner??

P.S. Sva ona drva sam uništio, a Witch-king i Morgomir su mi na 10., Rogash na 8., a Hwaldar na 6. levelu....

mEtAXa
11-04-2008, 11:16
kane & lynch misija di trebam ubit onu The Brothers u haciendi. dakle carlos treba otic i postavit bombu na vrata haciende te trebamo uletit unutra, na prepad. ja ga coveram snipom i tako poubijam sve likove, a on mi kaze can you give me some directions, please? :S pls pomagajte, sta da radim :(

To je i mene stalno hebalo. Prvo poubijaj sve likove koje imaš na domet, zatim pošalješ Carlosa (sa komandama s kojim upravljaš s drugim likovima, znači 1 ili 2 ili 3 pritisneš ne sječam se točno koju tipku od ovih, ali jedna sigurno je točna) naprijed do ograde ili prije ograde i to je to. :wink:

zbog frustracija na tom dijelu igre i manjka mjesta na hardu, igra je letjela s istoga :) ako mi se jednom bude dalo opet instalirat igru opet cu se pomucit ali zasad ne... i da -> lika sam slao s komandama, a on uporno stoji doli ispod stijene, a kao sta sam vec rekao, sviju sam ubio :?

Serious NERD
11-04-2008, 21:40
Kako u prtalu pasti sa 10000 metara :D

Ryder
19-04-2008, 17:58
Imam prijatelja koji je prešao Gran Turismo 2 100% na PSX-u? Ali jadnik ne može naći Mercedesa CLK race car pokušao je sve :cry: vi ste mu jedina nada. Ako ima netko tamo dovoljno lud da mu pomogne bili bi mu zahvalni :ekipa:

Sickmanno1
20-04-2008, 21:57
Imam prijatelja koji je prešao Gran Turismo 2 100% na PSX-u? Ali jadnik ne može naći Mercedesa CLK race car pokušao je sve :cry: vi ste mu jedina nada. Ako ima netko tamo dovoljno lud da mu pomogne bili bi mu zahvalni :ekipa:

Reci frendu da sam se i sam mucio u svoje vrijeme s tim..tocnije ja i kolega, dok nisam prozujao netom i skuzio da se do tog auta moze doci samo pomocu cheata ^^

bad0me
21-04-2008, 16:55
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/927618/44880

EDIT: Ja igram Oblivion i zapeo sa na quest-u "BLOOD OF THE DAEDRA"
kada trebam napraviti nešto kod kipa koji izgleda kao anđel. Kada stisnem tipku SPACE piše nothing happend.

Evo što piše u quest-u:
The book "Modern Heretics" describes the location of the shrine of Azura, perhaps if I visit the shrine I can learn how to obtain a daedric artifacs.

HEEEEEEELP !!!!!

pa posjeti shrine of Azura gdje trebaš naučit neka posebna slova. Evo ti neki korisni link o tom pismu: http://www.imperial-library.info/daedric/
Evo i taj font: http://www.fonttrader.com/detailed~name ... t~3283.htm (http://www.fonttrader.com/detailed~name~Daedric_Runes~font~3283.htm)

nixxl28
22-04-2008, 13:12
IMAM JEDAN VEEEELIKIIIII PROBLEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Igrao sam Call of Duty 2 Multiplayer non stop prek xfire-a i sve je bilo u redu.ALI!Jednog dana ping mi se popeo preko 300!Sve sam napravio:isključio i sve P2P programe,MSN,čak i antivirus!Prijatelji mi kažu da uzmem neki bliži server al tu je opet ista stvar!I to samo na CoD2.Na Unite Offensive mi je sve normalno.ŠTA DA RADIM POMAAAGAAAAAJ!!!!!!!!!???!?!?1?!? -Prestani silovati smajlije, prestani silovati slovo E i I na tastaturi, smiri dozivljaj-Moderator message.

Death By Sexy
21-05-2008, 16:48
nvm :oops:

Karlo_from_Bjelovar
13-06-2008, 12:00
ok guys, i need help...
ponovno sam zaigrao metal gear solid1 4pc ofc i sad sam dosao do onog fighta u kojem moras onog "gunnera" iltiga se boris protiv onog tenka... prije nego mi uleti cutscene, pomocu ther. guglsa puzeci pokupim sve clayton mine u blizini, odem i tamo lijevo iza kamena po ration i zahilam se (iam pinku ispod pola hp) i pokupim tamo jedan claytone... citao sam neke guidove po netu i ovak krenem:
zaletim se skroz desno i trcim uz planinu kako bi ovaj zapucao prvi puta na mene i krenem nazad...
i sta sad dalje?