PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dobro je ljudi mislim!



x-4_+yr4n+_4u2_d13
14-01-2006, 01:06
Primetio sam, jelte, da cim neko imalo skrene sa teme vi ga terate na lomacu, zakljucavate topic delite banove pretite jedni drugima.Mislim koji vam je ku*ac????
Normalno je za svaku temu da se skrene sa nje.Evo npr. u ban topicu Icy pita Zasto njega da banuju a neki lik neznam tacno koji odma SPAM SPAM.

Koji vam je, jebote, znam da SPAM nije dozvoljen, ali u ovoj meri je vec preterano.Svako moguce odstupanje od topica (a u vecini slucajeva ima neke veze sa temom) vi proglasavate spamom.Jebote jel imate neke SPAM searchere ili radare.Koji radi po skriptama
if (post!=tema)
{
printf ("Upozorenje SPAM SPAM SPAM");
}
else
{
printf ("\nNemojte molim vas spamovati u ovom topicu);
}




!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lcy
14-01-2006, 01:07
pa kad vecina ljudi usvari nezna definiciju spama... onda oni to brkaju sa offtopicom... :wink:

Prince-Artas
14-01-2006, 01:09
neznaš ti icy mnogo stvari pa me nemoj učit šta je spam

D.E.M.O.
14-01-2006, 01:09
akhm.... nisam ja za icya rekao spam... vjerovatno smo u isto vrijeme pisali poruku... pisao sam je za arthasa koji je poceo u topicu ban koji je osmisljen kao topic gdje ce samo biti zapisani banani korisnici foruma pricati o tome kako bi on icya banao... Postoje mnogi chat topici na ovom forumu i vjerujem da svi to znate... :?

x-4_+yr4n+_4u2_d13
14-01-2006, 01:13
U jebote ja sam mislio da je topic o predlaganju banova.Ali svejedno aratosov post je koliko toliko vezan za temu

Osiru$
14-01-2006, 02:36
Sad ste me naljutili...


viewtopic.php?p=17509#17509 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=17509#17509)

mrs.croft
14-01-2006, 02:39
Sad ste me naljutili...


viewtopic.php?p=17509#17509 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=17509#17509)

oh ne najebali smo

Büre
14-01-2006, 02:58
Osiru$ je postao faca :o

Sickmanno2
14-01-2006, 03:03
Osiru$ je postao faca :o

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

W3DR4N
14-01-2006, 12:19
Jednom sam pročitao da je spam zapravo vrsta vandalizma.

IgGy
14-01-2006, 12:41
Jednom sam pročitao da je spam zapravo vrsta vandalizma.

v4MP1r3
14-01-2006, 13:10
Jednom sam pročitao da je spam zapravo vrsta vandalizma.

:o :o :o

daj molim te, a zar se to moze usporedjivati s paljenjem kuca, razbijanjem prozora, unistavanjem auta... kradjom od starih baka na cesti?????

daj molim te... ako ne znas sto da napises, nemoj pisat...

Rocchiro
14-01-2006, 13:12
Jednom sam pročitao da je spam zapravo vrsta vandalizma.

:o :o :o

daj molim te, a zar se to moze usporedjivati s paljenjem kuca, razbijanjem prozora, unistavanjem auta... kradjom od starih baka na cesti?????

daj molim te... ako ne znas sto da napises, nemoj pisat...

vampir,ti si vandal onda :)

M@nkey
14-01-2006, 13:16
Spam vandalizam :D

Di je taj degen? :?

Rocchiro
14-01-2006, 13:18
Spam vandalizam :D

Di je taj degen? :?

pa na neki nacin i je vandalizam jer maltretira sve željne normalnog forumskog razgovora 8)

Büre
14-01-2006, 13:19
Jednom sam pročitao da je spam zapravo vrsta vandalizma.

Ovo su stvarno gluposti :o

M@nkey
14-01-2006, 13:20
Jedina stvar koja je gluplja od "Spam je vandalizam" je nick tipa koji je otvorio topic :rotfl:

W3DR4N
14-01-2006, 13:52
Teško ću to sad pronaći, ali ako nađem onda C/P

Büre
14-01-2006, 13:58
EVO STA VAM JE VANDALIZAM

Spam vandalizam

* Dodavanje neprilagođenih vanjskih linkova radi osobne promocije


VandalBot vandalizam

* Program ili internet robot koji pokušava ubaciti veliku količinu komercijalnih članaka


Nedorasli vandalizam

* Pisanje grafita


Blesavi vandalizam

* Pravljenje ciničnih članaka dodavanje ciničnih komentara ili ismijavanja na postojećim člancima ili zamjenjivanje postojećih članaka sa ciničnim glupostima.


Podmukli vandalizam

* Vandalizam koji se teže vidi. Dodavanje dezinformacija, mijenjanje datuma u cilju mijenjanja značenja članka.


Kazneni vandalizam

* Dodavanje osobnih napada, korištenje nepristojnih korisničkih imena, psovanje


Vandalizam korisničkih stranica

* Napadi na korisničke stranice sa psovkama i nepristojnostima


Slikoviti vandalizam

* Postavljanje provokativnih slika, ubacivanje političkih parola, pravljenje neprilagođenih animacija


Šablonski vandalizam

* Dodavanje bilo kojih od gore navedenih vandalizam u formi šablona


Vandalizam kroz premještanje stranica

* Premještanje članaka pod naslove sa neprilagođenim i beznačajnim imenima

M@nkey
14-01-2006, 14:00
A Vandalni Vandalizam? :D

Sickmanno2
14-01-2006, 14:20
Rispekt bure :D

x-4_+yr4n+_4u2_d13
14-01-2006, 22:51
@majmun


Ako je moj nick gluplji od nicka koji sam sebe proglasava majmunom onda nemam vise sta reci!


Inace i ovaj ce topic lockati iggy najverovatnije a asslickersi ce upasti i
kapitalnim slovima SPAM SPAM SPAM

MarkaN
14-01-2006, 23:45
ma stvarno znate pretjerivati sa tim ograničenjima, naravno na će se često otići na off topic ili spam, ali to ne mora značiti da će taj slučaj postati čest, a ukoliko postane onda ide upozorenje pred bann i onda bann! :kill:

D.E.M.O.
15-01-2006, 00:29
Evo ja bas pokusavam pregledati sve postove na forumu kad ono opet nesto narancasto... kad to ono kaladont!!! :-x ja stisnem na to i back tako da vise ne svijetli... :?

MarkaN
15-01-2006, 11:06
same here! Takve glupe "igrice" tipa asosijacije i kaladont treba LOCK-ati! Nemaju nikakvu informativnu i zabavnu vrijednost :killyou:

Neven <R>
15-01-2006, 12:25
Pa jesu glupe, ali očito da ekipa to ne shvaća pa se tu nešto žali, a sve s mrvicom iskustva na internet forumima nazivaju ulizicama... :rotfl:
Njubci...

Sickmanno2
15-01-2006, 12:33
Pa jesu glupe, ali očito da ekipa to ne shvaća pa se tu nešto žali, a sve s mrvicom iskustva na internet forumima nazivaju ulizicama... :rotfl:
Njubci...

pa kad jeste ulizice, btw nemas ni 10% iskustva ko ja stoga stfu :D

Neven <R>
15-01-2006, 12:42
Pa da imaš iskustva znao bi da je adminova riječ zadnja, I dok je istina Iggy gasdno pogriješio od početka u administriranju, ti bi kao "iskusan" forumaš trebao znati da nema smisla proturječiti adminima, njihov je forum, njihova je zadnja, stvar je njihove dobre volje ako ti uopće dopuste da prigovoriš,a vi tu dižete revolucije ko da se zbiva ne znam šta, Iggy se zeznuo što nije žešće stisnuo, ili što nije odmah pustio da se dogodi spamfest i bok, ovako se ekipa navikla na spamanje i sad ne može više natrag...
Bit je u tome da svatko može napraviti svoj forum imaš milijun besplatnih hostova i ako ti ovdje nešto smeta samo daj, a nemoj tu spamat za flamefestovima i idiotskim revolucijama zato što je lockan topic o nekrofiliji :o
I pod iskustvo ne brojim forum.hr ili slične debilane...

Sickmanno2
15-01-2006, 12:48
nisi me shvatio nevene, ja se neborim ovdje oko lockanih tema i necega slicnog, nego je meni krivo sto sam dobio ban, zbog toga sto sam dao iggy kritiku koju on nije mogo prihvatiti. znas ono boli ga istina. i onda sto je najgore laze po forumu da sam dobio nogu sa mjesta moderatora, a sam sam je dao, i da sam dobio opomene od vikinga i njega za nepostovanje pravila, ma lolcina

Neven <R>
15-01-2006, 12:56
Pa ni moj prvi post nije bio toliko usmjeren na tebe koliko na neke druge...

M@nkey
15-01-2006, 13:38
Sick, što se zapravo dogodilo da si dobio ban?

raven5
15-01-2006, 13:41
Dobit ceš ga i ti ak ne makneš sliku iz siga!

ROCCO_GRANDE
15-01-2006, 18:26
Pa da imaš iskustva znao bi da je adminova riječ zadnja, I dok je istina Iggy gasdno pogriješio od početka u administriranju, ti bi kao "iskusan" forumaš trebao znati da nema smisla proturječiti adminima, njihov je forum, njihova je zadnja, stvar je njihove dobre volje ako ti uopće dopuste da prigovoriš,a vi tu dižete revolucije ko da se zbiva ne znam šta, Iggy se zeznuo što nije žešće stisnuo, ili što nije odmah pustio da se dogodi spamfest i bok, ovako se ekipa navikla na spamanje i sad ne može više natrag...
Bit je u tome da svatko može napraviti svoj forum imaš milijun besplatnih hostova i ako ti ovdje nešto smeta samo daj, a nemoj tu spamat za flamefestovima i idiotskim revolucijama zato što je lockan topic o nekrofiliji :o
I pod iskustvo ne brojim forum.hr ili slične debilane...

Zaboravljaš jednu vrlo bitno činjenicu, a to je da je ovaj forum izraziti komercijane prirode, odnosno da Iggy predstavlja PC Play časopis, što automatski znači da je ovo jedan oblik public relationsa, a mnogima je poznato da isti u suvremenom poslovnom svijetu dobivajun sve više i više na značenju. Dakle, mislim da su većina forumaša ovdje čitatelji dotičnog časopisa i da kao takvi ne zaslužuju da osobe koje žive od njih budu prema njima bezobrazne kao što to iggy zna biti u zadnje vrijeme.

Pojavu topica o nekrofiliji je sam Iggy izazavao, i mislim da ju nije smio zaključati već premjestiti u offtopic forum.

Ementaler
15-01-2006, 18:44
EVO STA VAM JE VANDALIZAM


Nedorasli vandalizam

* Pisanje grafita



podvrgao sma se ovom vandalizmu jučer, u zbetoniranom stanju...

:thumbs2:

sjetio sam se da sam to radio kad sam se ujutro( u podne) probudio i vidio srebrno ofarbane ruke. :?