PDA

Pogledaj cijelu verziju : gamer(kreten) forum



kikl0p
05-11-2006, 14:58
kad se pokusam regat na gamer forumu pise mi ovo:disi spameru
mislim kaj je ovo koji kretenizam ako se nije moguce trenutno regat trebali su to ljepo napisat i nekakvo obrazlozenje a ne ovako

olio
05-11-2006, 15:14
ma na kratko vrijeme nema reganja .... malo je admin :o

Scuderia
05-11-2006, 15:42
kad se pokusam regat na gamer forumu pise mi ovo:disi spameru
mislim kaj je ovo koji kretenizam ako se nije moguce trenutno regat trebali su to ljepo napisat i nekakvo obrazlozenje a ne ovako



I meni to piše :( ,ali nema veze i tako svi kažu da je forum :thumbs1:

olio
05-11-2006, 15:43
kad se pokusam regat na gamer forumu pise mi ovo:disi spameru
mislim kaj je ovo koji kretenizam ako se nije moguce trenutno regat trebali su to ljepo napisat i nekakvo obrazlozenje a ne ovako



I meni to piše :( ,ali nema veze i tako svi kažu da je forum :thumbs1:najbolji

Sonic_Moronic
05-11-2006, 16:31
A jebote već se dugo želim regat tam al imo sam previše foruma a sad kad oću onda moraju srat

W3DR4N
05-11-2006, 16:50
Na gamer se bez problema upadne preko veze. Mi smo znali cijele klanove regati tamo. Inače, lock registracije je genijalan potez za rješavanje ekipe koja radi multiple accounte, spammere i ostalo. Potpuno podržavam ganda, gotena, sida, bilo koga tko je zaključao gamer. Na pitanje kakav je gamer, reći ću da je fenomenalan, zbog opuštene i zanimljive ekipe. Ako trebate gamer radi igara, tamo aktivno igra ionako tek 30-40% ekipe. Ostali ili ne igraju ili tek jednu-dvije igre.

Scuderia
05-11-2006, 17:15
Na gamer se bez problema upadne preko veze. Mi smo znali cijele klanove regati tamo. Inače, lock registracije je genijalan potez za rješavanje ekipe koja radi multiple accounte, spammere i ostalo. Potpuno podržavam ganda, gotena, sida, bilo koga tko je zaključao gamer. Na pitanje kakav je gamer, reći ću da je fenomenalan, zbog opuštene i zanimljive ekipe. Ako trebate gamer radi igara, tamo aktivno igra ionako tek 30-40% ekipe. Ostali ili ne igraju ili tek jednu-dvije igre.


A kako se onda mogu regat tamo???

Sonic_Moronic
05-11-2006, 17:23
Zašto podržavaš lockanje kad se mi sad ne možemo regat. To je totalno idiotska stvar.
Znači, tamo je bilo puno spammera. I oni su fino odlučili "ajmo mi lockat forum" i misle da je sve u redu. I sad nitko od ekipe se ne može regat, pa makar on bio uzoran član. Totalno ne razumijem to i kako itko to može napravit, a još više ne razumijem ako netko to podržava. Oni su se sada izolirali i baš ih briga.
Možda ima puno članova, možda ima puno spamma, ali zaključavanje registracije je nevjerojatno glupo. Da su svima zabranili da se logiraju bilo bi ok onda. A ovako nijedan čovjek koji je tek sada otkrio gamer ne može tamo otić, u želji za društvom i zafrkavanjem. Dok ostali mogu.
Zamislite da tako sada naprave s ovim forumom.
Netko sada počne čitat pcplay i vidi da se ne može registrirat.
Tako sam ja nedavno počeo pratit vijesti na gameru. I kakva je sada ovo glupost.

I još mi sada ljudi govore kako je dobar forum. Dođe mi da plačem.
Ako uskoro ne omoguće ponovno reganje onda stvarno nisu normalni.

Prince-Artas
05-11-2006, 18:01
zar nije očito da ne žele više nikoga na forumu, ja imama account ali ga nekoristim

Eddie9
05-11-2006, 18:09
zar nije očito da ne žele više nikoga na forumu, ja imama account ali ga nekoristim

daj meni

Arbiter of Change
05-11-2006, 18:12
Istina, možda malo glupo ali izgleda da igraju na sigurno. 8)

Prince-Artas
05-11-2006, 18:14
[quote="Prince-Artas":22ciufat]zar nije očito da ne žele više nikoga na forumu, ja imama account ali ga nekoristim

daj meni[/quote:22ciufat]

lol, zašto bi, a i nick mi je tamo isti ko i ovdje :)

W3DR4N
05-11-2006, 18:37
Zašto podržavaš lockanje kad se mi sad ne možemo regat. To je totalno idiotska stvar.
Znači, tamo je bilo puno spammera. I oni su fino odlučili "ajmo mi lockat forum" i misle da je sve u redu. I sad nitko od ekipe se ne može regat, pa makar on bio uzoran član. Totalno ne razumijem to i kako itko to može napravit, a još više ne razumijem ako netko to podržava. Oni su se sada izolirali i baš ih briga.
Možda ima puno članova, možda ima puno spamma, ali zaključavanje registracije je nevjerojatno glupo. Da su svima zabranili da se logiraju bilo bi ok onda. A ovako nijedan čovjek koji je tek sada otkrio gamer ne može tamo otić, u želji za društvom i zafrkavanjem. Dok ostali mogu.
Zamislite da tako sada naprave s ovim forumom.
Netko sada počne čitat pcplay i vidi da se ne može registrirat.
Tako sam ja nedavno počeo pratit vijesti na gameru. I kakva je sada ovo glupost.


Gledaj, da si upoznat sa tamošnjom situacijom, sve bi ti bilo jasno. Gamerov forum postoji pet godina, i tamo se ekipa međusobno poznaje i razvili su interni humor. Kad netko novi dođe i bubne glupost, ekipa ga isflejma do te granice da ovaj popizdi i zaradi bann. Ne isplati se to. I ponavljam, gamer je razvojem sve manje i manje gamerski forum, možda je zato i toliko dobar.

Sonic_Moronic
05-11-2006, 18:41
Opet mi je to glupo, želim se i ja pridružit.

Karzah
05-11-2006, 19:17
Get over it .

str33t6l0w
05-11-2006, 20:11
zar nije očito da ne žele više nikoga na forumu, ja imama account ali ga nekoristim

isto kao i ti.. imam acc ali ne koristim ga :D.. nekad pogledam samo sta ima... i to je to...

ROCCO_GRANDE
10-12-2006, 13:48
Meni se čini da na tom forumu stvarni ima ljudi koji znaju znanje. Za razliku od ovog foruma tamo postoji neka vjeroajtnost da ćeš dobiti koliko-toliko koristan odgovor kad imaš neko tehničko pitanje.


EDIT sorry al ovo se mora reći

Ne možeš znat znanje kao što ne možeš plivat plivanje!

str33t6l0w
10-12-2006, 14:44
a kao ovdje nemozes dobit tocan odgovor?? ovdje su samo glupi ljudi??

e pa ako nisi znao postoje ljudi na ovom forumu koji se zaista trude da ga naprave sto boljim.. da pomazu drugima sto je vise moguce...

Burek_fr0m_SPACE
10-12-2006, 17:51
a kao ovdje nemozes dobit tocan odgovor?? ovdje su samo glupi ljudi??

e pa ako nisi znao postoje ljudi na ovom forumu koji se zaista trude da ga naprave sto boljim.. da pomazu drugima sto je vise moguce...
Pa 90% nas se trudi... ono, zašto ne optikati koju rečenicu ako znaš da će to nekome uveliko pomoći? A i vi što toliko crnite ovaj forum... zašto ste onda na njemu ako vam se tako ne sviđa?

m777
10-12-2006, 20:55
Gledaj, da si upoznat sa tamošnjom situacijom, sve bi ti bilo jasno. Gamerov forum postoji pet godina, i tamo se ekipa međusobno poznaje i razvili su interni humor. Kad netko novi dođe i bubne glupost, ekipa ga isflejma do te granice da ovaj popizdi i zaradi bann. Ne isplati se to. I ponavljam, gamer je razvojem sve manje i manje gamerski forum, možda je zato i toliko dobar.
To je vjerojatno i točno. Ovaj forum mi je odličan i ekipa je stvarno super, ali ja baš i nisam gamer pa mi fale neki ne-gamerski topici...

Jerry
10-12-2006, 21:03
ja sam davno osigurao svoj account na gameru 8) ponekad odem spammat tamo 8)

JohnDoe
11-12-2006, 00:47
ja sam davno osigurao svoj account na gameru 8) ponekad odem spammat tamo 8)

Mogu ti bit prijatelj?

ROCCO_GRANDE
11-12-2006, 11:37
a kao ovdje nemozes dobit tocan odgovor?? ovdje su samo glupi ljudi??

e pa ako nisi znao postoje ljudi na ovom forumu koji se zaista trude da ga naprave sto boljim.. da pomazu drugima sto je vise moguce...

Ima ovdje ljudi koji se zaista trude, ali imam dojam da gamer okuplja nešto stariju i iskusniju publiku.

Ali meni je ovo forum br. 1 jer sam tu od samog početka i nekako se osijećam "doma" tu, a to mi je uvijek nedostajalo.

11-12-2006, 11:50
gamer i odgovor na topic?
:rotfl:


daj,nemoj me nasmijavat :P

lockan je iz sljedećeg razloga:
svi znaju višemanje dosta jedni o drugima.
i onda uleti lik na egotrip: koje vam je najdraže jelo?!

daj ono,troskok :)

NITROS
11-12-2006, 12:01
gamer i odgovor na topic?
:rotfl:


daj,nemoj me nasmijavat :P

lockan je iz sljedećeg razloga:
svi znaju višemanje dosta jedni o drugima.
i onda uleti lik na egotrip: koje vam je najdraže jelo?!

daj ono,troskok :)

I onda isflejmamo tipa tak da mu je zao sto se rodio :)))
Gamer.hr mi je jedan od najboljih foruma. I da potpuno podrzavam ganda u zakljucavanju foruma.

Jerry
11-12-2006, 14:19
ja sam davno osigurao svoj account na gameru 8) ponekad odem spammat tamo 8)

Mogu ti bit prijatelj?aha

goGAMERo
11-12-2006, 14:20
kad se pokusam regat na gamer forumu pise mi ovo:disi spameru
mislim kaj je ovo koji kretenizam ako se nije moguce trenutno regat trebali su to ljepo napisat i nekakvo obrazlozenje a ne ovako

Tko ti je kriv sto se nisi regao prije :)

Helios Prime
11-12-2006, 15:12
hehe