PDA

Pogledaj cijelu verziju : Firefox i GetRight



streetrace777
05-11-2006, 09:50
Kako da stavim kad naprimjer idem nesto skidat da kad u firefox stisnem Download da mi getright počne skidat a ne onaj firefoxov download menager.

POSA
05-11-2006, 10:16
skini si addon za firefox koji se zove flashgot on to omogućava upravljanje downloadima u firefoxu tako što ih povezuje s download managerima, a i ima pregršt drugih opcija
zato i je jedan od najdownloadiranijih (aj pročitaj tri puta brzo) addona za firefox


odi na tools->add-ons->get extensions

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 12:08
Firefox + FlashGot + FlashGet = nirvana downloada :D GetRight je šerver, je l' da?

Prince-Artas
05-11-2006, 13:06
Firefox + FlashGot + FlashGet = nirvana downloada :D GetRight je šerver, je l' da?

ajde reci mi argumentirano jel bolji flashget ili getright za 56k modem

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 17:26
[quote="Burek_fr0m_SPACE":2z6e3gdj]Firefox + FlashGot + FlashGet = nirvana downloada :D GetRight je šerver, je l' da?

ajde reci mi argumentirano jel bolji flashget ili getright za 56k modem[/quote:2z6e3gdj]
Iz mog dosadašnjeg iskustva ti samo mogu reći da sebi nađeš neki download manager koji ti odgovara estetski i funkcionalno. Za brzinu se nemoj brinut, jer danas već svi do zadnjeg koriste dobri stari trik za veću brzinu - više konekcija na isti server. Tako da je eventualna razlika između različitih programa po mojoj procjeni cca 1-2%, stoga se ne treba zamarati time. Nađi sebi nešto što izgleda i što se ponaša kako tebi odgovara. Meni se sviđa FlashGet, jer je besplatan, sve mu je na mjestu, i zna čak i ugasit komp kad završi download :rotfl: Moja preporuka, definitivno.

POSA
05-11-2006, 17:33
ja već dvije godine koristim free download manager. koristio sam ga i s modemom i s adsl-om i prezadovoljan sam, a isprobao sam i razne flasheve i ove i one. fdm vlada

Prince-Artas
05-11-2006, 17:59
[quote="Prince-Artas":1f7z8vib][quote="Burek_fr0m_SPACE":1f7z8vib]Firefox + FlashGot + FlashGet = nirvana downloada :D GetRight je šerver, je l' da?

ajde reci mi argumentirano jel bolji flashget ili getright za 56k modem[/quote:1f7z8vib]
Iz mog dosadašnjeg iskustva ti samo mogu reći da sebi nađeš neki download manager koji ti odgovara estetski i funkcionalno. Za brzinu se nemoj brinut, jer danas već svi do zadnjeg koriste dobri stari trik za veću brzinu - više konekcija na isti server. Tako da je eventualna razlika između različitih programa po mojoj procjeni cca 1-2%, stoga se ne treba zamarati time. Nađi sebi nešto što izgleda i što se ponaša kako tebi odgovara. Meni se sviđa FlashGet, jer je besplatan, sve mu je na mjestu, i zna čak i ugasit komp kad završi download :rotfl: Moja preporuka, definitivno.[/quote:1f7z8vib]

tnx ali mogu li npr sa flashgetom skidat sa rapidsharea (s getrightom nemogu)

POSA
05-11-2006, 18:18
s fdm-om možeš :)

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 18:48
Možeš i sa FlashGetom :rotfl: Zapravo, koliko sam ja vidio, FDM i FG su nekako neobično slični...