PDA

Pogledaj cijelu verziju : opet neko Sr***



Berax0r
04-11-2006, 18:22
a ništa dečki opet neko sranje,Nako 3-4 sata igranja bilo koje igre nestane slika i monitor se isključi odnosno nedobiva nikakve signale.Nakon 5-10 sek vrati se ''slika'' jedino što se vidi je sve crno i bijele crtice po ekranu.Onda trebam restartirati računalo te kada to napravim slika je ajmo tako reči grozna.Onda trebam izbrisati sve drivere za Grafu te instalirati opet iste.I onda je sve uredu.To mi se već dogodilo dva puta tj. ovo je drugi put.

Sada vas pitam u čemu je problem?? :? JEl možda što previše igram oko 4-5h,ili su driveri ili nešta nevalja sa grafom.
Hvala na bilo kakvim odgovorima koji če mi itekako pomoći.
Još za informaciju imam grafu ATI radeon 9250 256 Mb,128bit i drivere ATI Catalyst 6.5 jel ove novije nemogu instalirati.

Hvala unaprijed :wink:

pHo3nyX
04-11-2006, 19:03
Kakav monitor imas i kolko je star?

mislim da to ima neke veze.

Berax0r
04-11-2006, 19:25
Monitor Samsung SyncMaster 710v LCD star 1god

Kron
04-11-2006, 19:33
grafa je malo zeznuta (igras GW jel tako?)

ja sam imao 9100 i stekalo je msaovno i cije vrijeme retsart

Berax0r
05-11-2006, 22:19
ma bilo sta da igram prije sam uvijek lijepo igrao GW,odjedanput taj monitor neprima vise signale,na CoD2 stalno mi se zamrzne slika,ružna je slik na desktopu i ikone su sve nege deformirane.Ili znaš onaj oblaćić svijetli kada biraš accounte?tamo se bas vide krugovi...
da nije mozda zbog pregrijavanja?

Doggy
05-11-2006, 22:27
moje misljenje je pregrijavanje...

Scuderia
05-11-2006, 23:08
ma bilo sta da igram prije sam uvijek lijepo igrao GW,odjedanput taj monitor neprima vise signale,na CoD2 stalno mi se zamrzne slika,ružna je slik na desktopu i ikone su sve nege deformirane.Ili znaš onaj oblaćić svijetli kada biraš accounte?tamo se bas vide krugovi...
da nije mozda zbog pregrijavanja?


Ako je pregrijavanje onda bi ti se pojavljivali artefekti(trokutići,kružići i sl.) po ekrnu cijelo vrijeme.

Berax0r
06-11-2006, 17:54
nije cijelo vrijeme nego dok ne restartam,a sada nisam na novo instalirao drivere i slika je uzas bas se vidi na windovima onako kao neke sitne kockice :(
ali sutra nosim u HgSpot :roll: