PDA

Pogledaj cijelu verziju : FIFA 07 mzežno igranje prek haimačija - problem s IP adresom



Jaymz
04-11-2006, 17:57
pozdraF gejmerskoj naciji

dakle

želim igrati Fifu 07 s frendom prek haimačija, ali imamo jedan problem

spojimo se u isti netvork on i ja i sve je to u redu i kad netko od nas dva cr8 game vidimo igru ali se nemože spojiti na nju jer naoiše connection faild. naime, obojica imamo adsl prek wirelessa. on je mogel igrati s frendom koji ima adsl prek utp kabla. veli da kad je on cr8 pokraj ime servera je pisala njegova internet IP adresa tipa 83.131.xxx.xxx ,a dok on ili ja cr8 piše IP adresa 192.168.2.1 (od WLAN-a) i nemožemo se spojiti

pa me zanima dal se može kak to srediti u toj prokletoj fifi? dal je fora u ruteru, mada mislim da jeje...

unaprijed hvala

Kenyi
04-11-2006, 22:49
ovako ako imate voice chat bice vam lakse ja sam igrao i evo objasnjenje:
udjes u hamachi isti network bla bla bla
sada udjes u igru
game modes multiplayer
ukucas svoj nick u machine name
kliknes direct ip
kliknes new
upises ip od njegovog servera i name od servera koje ti on mora dati
i obadvojica u isto vrijeme kliknete connect (ti connect ako on hosta) a on klikne host i obratno.

Jaymz
05-11-2006, 00:18
ovako ako imate voice chat bice vam lakse ja sam igrao i evo objasnjenje:
udjes u hamachi isti network bla bla bla
sada udjes u igru
game modes multiplayer
ukucas svoj nick u machine name
kliknes direct ip
kliknes new
upises ip od njegovog servera i name od servera koje ti on mora dati
i obadvojica u isto vrijeme kliknete connect (ti connect ako on hosta) a on klikne host i obratno.

ip njegovog servera je 192.168.2.1 tj. ip rutera a to je ip i od mog rutera tak da to ne šljaka... već smo probali

treba biti neka caka u tome da u fifi pokaže ip od interneta, a ne od rutera...

Kenyi
05-11-2006, 11:42
pazi ovo imas kad udjes u direct IP imas gore iznad onih opcija imas ingame IP nek ti taj ip da ne hamachi ip i mora ti ime servera dat kontas?

Jaymz
05-11-2006, 13:29
pazi ovo imas kad udjes u direct IP imas gore iznad onih opcija imas ingame IP nek ti taj ip da ne hamachi ip i mora ti ime servera dat kontas?

IP njegovog servera je 192.168.2.1 a to je isto kao da ja napravim server

Kenyi
05-11-2006, 17:58
mora ti dati i name od servera i onda on klikne host a ti u isto vrijeme connect i naravno moras kliknuti na njegov server.